SON DAKİKA MISIR HABERLERİ

Son Dakika Mısır Haberleri

11:14
Pegasus, 2014'Te Sektörün 1,5 Katı Büyüdü 2014 yılında 19 milyon 740 bin misafir taşıyan Pegasus Hava Yolları'nın iç hat pazar payı yüzde 28,0'e ve dış hat pazar payı yüzde 9,4'e ulaşırken, doluluk oranı da yüzde 79,9 olarak gerçekleşti.
10:58
Kuğular Ordu'da Göçe Hazırlanıyor Sibirya'dan Afrika ve Akdeniz bölgelerine göç eden kuğular, Ordu'da mola verdi.
Kuğular Ordu'da Göçe Hazırlanıyor
10:21
Aydın Ticaret Borsasında Günlük Oluşan Fiyatlar Aydın Ticaret Borsasında natürel ham zeytinyağının kilogramı 6,50-10,50 TL aralığında işlem gördü.
Aydın Ticaret Borsasında Günlük Oluşan Fiyatlar
10:09
Kuzey Kore'nin, Çin'den Akıllı Telefon İthali Rekor Sayıya Ulaştı Kuzey Kore'nin, Çin'den yaptığı akıllı telefon ithali, bir önceki seneye oranla ikiye katlanarak rekor sayıya ulaştı.
10:07
Bursa'da 3 Günlük Yağış Uluabat Köyünü Vurdu Bursa’da 3 gün boyunca etkili olan sağanak yağış, Uluabat köyünü vurdu.
Bursa'da 3 Günlük Yağış Uluabat Köyünü Vurdu
10:05
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Açıklaması "Tarım sektöründeki büyük atılımı görmezden gelip, gerçeklerden uzak eleştiriler yapmak, bu büyük sektöre, bu sektörün çiftçisine, üreticisine, sanayicisine, tüketicisine yapılan haksızlıktır.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Açıklaması
09:24
Mısır'ın Sina Yarımadası'nda Saldırı Mısır'ın Sina Yarımadası'nda düzenlenen saldırılarda çok sayıda kişi hayatını kaybetti.
Mısır'ın Sina Yarımadası'nda Saldırı
05:05
Mısır'daki Bombalı Saldırılar Saldırılarda ölü sayısı 30'a yükseldi, 47 kişi yaralandı.
03:06
Mısır'daki Bombalı Saldırılar ABD, Mısır'da en az 29 kişinin yaşamını yitirmesine neden olan bombalı saldırıları kınadı.
01:08
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail Başbakanı Netanyahu’nun Lübnan ile ilgili açıklamalarına sert tepki göstererek, “Netanyahu denilen adam bu akşamki programdan sonra yine rahatsız olacak, bir defa devlet terörü estiren bir adamdır.
00:33
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "15 sene, 20 sene öncesi Türkiye'de yazılı ve görsel medyanın özgürlüğü neydi, hangi noktadaydı ve hapishanelerde acaba ne kadar yazar, çizer vardı?
23:51
Mısır'daki Bombalı Saldırılar Ariş'teki saldırılarda ölü sayısı 20'ye yükseldi, 36 kişi yaralandı Şeyh Zuveyd kentinde askeri kontrol noktasına silahlı saldırı düzenlendi.
22:09
Mısır'da Bombalı Saldırılar Ariş kentindeki saldırılarda 6 kişi öldü, 18 kişi yaralandı.
21:35
Mısır'da Devlet Gazetesinin Bürosuna Saldırı: 6 Ölü Mısır'ın Sina yarımadasında devlet gazetesi el Ahram'ın bürosuna yönelik saldırıda ilk belirlemelere göre 6 kişi hayatını kaybetti.
21:25
Mısırlı Kadın Aktivistin Öldürülmesi Sabbağ'ın öldürülmesi Tunus'ta protesto edildi.
18:40
Denizli Ticaret Borsası Çerezlik ayçekirdeğinin kilogramı 4,26 liradan işlem gördü.
17:52
Wired, Modanisa'com'u Haftanın Startup'ı Seçti Muhafazakar giyimin Türkiye'deki lider markası Modanisa.com, dünyanın en önemli teknoloji ve yaşam dergilerinden biri olan Wired'ın 26 Ocak sayısında haftanın startup'ı seçildi.
Wired, Modanisa'com'u Haftanın Startup'ı Seçti
17:17
Mısır'da Kadın Aktivistlerin Eylemi Kahire'de biraraya gelen Mısırlı kadın aktivistler, yönetimin muhalif göstericilere karşı kanlı müdahalelerini protesto ederek "İçişleri baltacı" sloganı attı.
Mısır'da Kadın Aktivistlerin Eylemi
16:41
Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle:
16:40
Mısır'da Kadın Aktivistlerin Eylemi Mısırlı kadın aktivistler yönetimin muhalif göstericilere karşı kanlı müdahalelerini protesto etti.
14:42
Osmaniye Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları Osmaniye Ticaret Borsasında seçilmiş kabuklu yer fıstığı, kilogramı 6,40 liradan işlem gördü.
Osmaniye Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları
14:39
Karapınar'da Yeni Bir Obruk Daha Oluştu Konya'nın Karapınar ilçesinde bir mısır tarlasında 3 metre çapında 15 metre derinliği obruk (derin çukur) oluştu.
Karapınar'da Yeni Bir Obruk Daha Oluştu
14:39
Ağır Yük Taşıma Gemisi Çanakkale Boğazından Geçti Güney Kore bayraklı ağır yük taşıma gemisi "Dongbang Giant No.3", Çanakkale Boğazından geçti.
14:35
Konya Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları Konya Ticaret Borsasında ekmeklik kırmızı sert buğdayın kilogramı 0,905 ila 0,977 liradan işlem gördü.
11:35
Konya'da Ayçiçeği Üreticileri Mısıra Yöneliyor Türkiye'nin ayçiçeği üretiminin yüzde 25'i, tohumluk ayçiçeğinin de yüzde 60'ının karşılandığı Konya'da çeşitli nedenlerle üreticiler mısır ekimine yöneliyor.
Konya'da Ayçiçeği Üreticileri Mısıra Yöneliyor
11:15
Tisk Başkanı Eyüboğlu: Hükümet Seçim Ekonomisi Uygulamaktan Kaçınmalı Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Başkanı Yağız Eyüboğlu, bütçe açığı ile cari açığın son aylarda birlikte yükselmesinin ciddi bir risk olduğuna işaret ederek, "Dünyada çok korkulan bu ‘ikiz açık’ durumuna düşülmemesi için hükümet seçim ekonomisi uygulamaktan kaçınmalı” uyarısında bulundu.
11:15
FAO: Tacikistan Tahıl İthalatına Bağımlı Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü, Tacikistan'ın tahıl ithalatına bağımlı bir ülke olduğunu açıkladı.
11:14
Sevgililerin Gözdesi Romantik İtalya Turu 14 Şubat Sevgililer Gününde sevdiğine tatil hediye etmek ya da bu günü özel kılmak isteyenler, en fazla 547 avrodan satılan İtalya'da romantik tatili tercih ediyor.
10:45
Teff Nedir ve Faydaları Nelerdir? Hollywood ünlülerinin yeni gözdesi Teff bitkisi, Türkiye'de de yüksek taleple karşılanıyor.
Teff Nedir ve Faydaları Nelerdir?
10:42
Tisk Ekonomi Verilerini Değerlendirdi Türkiye için 2015 yılında "ikiz açık" riskinin baş gösterdiğine dikkati çekerken, öte yandan Merkez Bankası'nın da parite nedeniyle zarar gören ihracatçılara reeskont kredisi desteğini artırmasını istedi.
10:34
Wired Modanisa.com'u Haftanın Startup'ı Seçti Muhafazakar giyimin Türkiye'deki lider markası modanisa.com, yabancı basının da ilgi odağı haline geldi.
Wired Modanisa.com'u Haftanın Startup'ı Seçti
10:18
Mısır'da Gösteri Mısır'da Giza'nın Haram semtinde toplanan ve kendilerini "darbe karşıtı" olarak isimlendiren bir grup, Mısır rejimi aleyhine gösteri düzenledi.
Mısır'da Gösteri
09:36
Sakarya Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları Sakarya Ticaret Borsasında kabuklu fındığın kilogramı, ortalama 15,70 liradan işlem gördü.
Sakarya Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları
23:41
Türkiye'ye Demokrasi Eleştirisi Merkezi ABD'nin başkenti Washington D.C.'de bulunan düşünce kuruluşu Özgürlük Evi (Freedom House), yıllık raporunda Türkiye'ye ciddi eleştiriler yöneltti.
Türkiye'ye Demokrasi Eleştirisi
23:21
Gazze'nin Yeniden İmarı Filistin Çalışma ve İskan Bakanı Hasayine: "BM dünyadaki tüm ülkeleri temsil ediyor.
Gazze'nin Yeniden İmarı
23:17
Türkiye'ye Demokrasi Eleştirisi Merkezi ABD'nin başkenti Washington D.C.'de bulunan düşünce kuruluşu Özgürlük Evi (Freedom House), yıllık raporunda Türkiye'ye ciddi eleştiriler yöneltti.
Türkiye'ye Demokrasi Eleştirisi
21:20
Etiyopya'daki "Libya Toplantıları" Temsilciler Meclisi Hükümeti Dışişleri Bakanı Dairi: "Terör gruplarıyla mücadelede hükümetimize uluslararası düzeyde destek talep ettik ancak bu talebe bazı Arap ülkeleri dışında karşılık veren olmadı"
18:49
Aydın Ticaret Borsası Kuru incirin kilogramı 9,00 10,00 liradan işlem gördü.
Aydın Ticaret Borsası
18:44
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Açıklaması "Cumhurbaşkanımızla Başbakanımız, Cumhurbaşkanlığı ile hükümet arasında bir fitnenin olduğu tarzındaki yorumların hiçbir gerçekliği yoktur.
18:19
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Bir İlk Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Sayın cumhurbaşkanımızın halkla yaptığı temaslar, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki temasları dikkate alındığı zaman sahadaki mevcudiyeti her zaman devam ediyor.
17:28
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Değişik Modelleri ve Örnekleri Var, Bu Farklı Modeller... Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın Saray'daki ilk basın toplantısını gerçekleştirdi.
16:23
Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle:
Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları
16:22
İbrahim Kalın Kimdir ? Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Cumhurbaşkanlığı, Türkiye'de bir ilke imza attı. Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın ilk kez bir basın toplantısı düzenleyip, basın mensuplarına brifing verdi.
İbrahim Kalın Kimdir ? Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın
16:05
Mısır'da Temerrud Hareketi'ne Parti Kurma Yasağı Mısır yargısı Temerrud Hareketi'nin parti kurma talebini reddetti.
16:04
Türkiye'de İlk Defa Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Basın Toplantısı Yaptı Cumhurbaşkanlığı, Türkiye'de bir ilke imza attı. Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın ilk kez bir basın toplantısı düzenleyip, basın mensuplarına brifing verdi.
Türkiye'de İlk Defa Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Basın Toplantısı Yaptı
14:54
D-8 4. Sanayi Bakanları Toplantısı Sona Erdi İran'ın başkenti Tahran'da düzenlenen Gelişen Sekiz Ülke 4. Sanayi Bakanları Toplantısı sona erdi.
14:47
Konya Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları Konya Ticaret Borsasında ekmeklik kırmızı sert buğdayın kilogramı 0,883 ila 0,950 liradan işlem gördü.
Konya Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları
13:35
İbn-i Kemal'in 'Tevarih-i Ali Osman'ı İlk Kez Günümüz Türkçesine Çevrildi Şeyhülislam İbn-i Kemal'in meşhur eseri Tevârih-i Âl-i Osman'ın 3. Defteri'nin transkripsiyonu yapıldı, tıpkıbasımı ile birlikte Çamlıca Basım Yayın (Çamlıca Yayınevi) tarafından yayınlandı.
İbn-i Kemal'in 'Tevarih-i Ali Osman'ı İlk Kez Günümüz Türkçesine Çevrildi
13:35
Unrwa'nın Gazze'de Yardımları Durdurması Gazze'de UNRWA'nın yardımları durdurmasını protesto eden bir grup Filistinli, arbede çıkardı.
13:33
46'ncı Uluslararası Kahire Kitap Fuarı Açıldı Bölgenin önemli kültür etkinlikleri arasında yer alan 46'ıncı Uluslararası Kahire Kitap Fuarı'nın bugün kitapseverler ile buluştu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 11:26:12. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MISIR HABERLERİ
[Hata Bildir]