00:5900
SON DAKİKA MISIR HABERLERİ

Son Dakika Mısır Haberleri

  Mısır, Avustralya ve Hindistan'ın Ödüllü Eğitim Projeleri

  Mısır, Avustralya ve Hindistan'ın Ödüllü Eğitim Projeleri

  Learning World programının geçen haftaki bölümünde Doha’da düzenlenen Dünya Yenilikçi Eğitim Zirvesi’nde (World Innovation Summit for Education) Peru, Finlandiya ve Ürdün’den WISE ödüllerini kazanan eğitim projelerini tanıttık. Bu haftaki programımızda. (Dün 20:08)

   

  Erdoğan: 'Türkiye'nin Burada Oluşabilecek Bu Sözde Sınırlara 'Evet' Demesi Mümkün Değil'

  Erdoğan: "Türkiye'nin Burada Oluşabilecek Bu Sözde Sınırlara 'Evet' Demesi Mümkün Değil"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te-Erdoğan, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsü'nde konuştu: (4)-(Ortadoğu'daki yeni sınırlarla ilgili senaryo) Türkiye'nin burada oluşabilecek bu sözde sınırlara 'evet' demesi mümkün değil ve bu konuyla ilgili olarak bu süreçte atılan ve atılmakta olan adımlar çok çok önemli"-"Irak ve Suriye konusunda eğer İran ve Türkiye bu işi birlikte ele alabilmiş olsaydı, bu başarıyı gösterebilmiş olsaydı belki de Batı ülkelerine hiç burada iş düşmeyebilirdi çünkü (Dün 19:59)

   

  Erdoğan: 'Batı'ya Sesleniyorum: Siz Demokrasiden Yana Mısınız, Darbeden Yana Mısınız?'

  Erdoğan: "Batı'ya Sesleniyorum: Siz Demokrasiden Yana Mısınız, Darbeden Yana Mısınız?"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te-Erdoğan, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsü'nde konuştu: (4)-(Ortadoğu'daki yeni sınırlarla ilgili senaryo) Türkiye'nin burada oluşabilecek bu sözde sınırlara 'evet' demesi mümkün değil ve bu konuyla ilgili olarak bu süreçte atılan ve atılmakta olan adımlar çok çok önemli"-"Irak ve Suriye konusunda eğer İran ve Türkiye bu işi birlikte ele alabilmiş olsaydı, bu başarıyı gösterebilmiş olsaydı belki de Batı ülkelerine hiç burada iş düşmeyebilirdi çünkü (Dün 19:48)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te

  Erdoğan, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsü'nde konuştu: (4) (Ortadoğu'daki yeni sınırlarla ilgili senaryo) Türkiye'nin burada oluşabilecek bu sözde sınırlara 'evet' demesi mümkün değil ve bu konuyla ilgili olarak bu süreçte atılan ve atılmakta olan adımlar çok çok önemli" ''Irak ve Suriye konusunda eğer İran ve Türkiye bu işi birlikte ele alabilmiş olsaydı, bu başarıyı gösterebilmiş olsaydı belki de Batı ülkelerine hiç burada iş düşmeyebilirdi çünkü Irak'ta da Suriye'de de hem İran'ın (Dün 19:20)

   

  Unesco Türkiye Milli Komisyonu Büyük Buluşması - Haluk Dursun

  Unesco Türkiye Milli Komisyonu Büyük Buluşması - Haluk Dursun

  UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Büyük Buluşması-Milli Eğitim Bakanı Avcı: -"UNESCO Türkiye Milli Komisyonu, pek çok başka üyesi olduğumuz uluslararası kuruluşlardan fazla UNESCO içinde Türkiye'yi, Türk kültürünü ve Türkiye'nin önceliklerini, beklentilerini yüksek düzeyde temsil etme imkanı buldu"-UNESCO Genel Direktörü Bokova'nın videolu mesajından: -"UTMK'yı UNESCO'nun değerlerinin ve önceliklerinin gelişmesinde önemli bir aktör, ortaklıkları güçlendirmede, bilgi paylaşımı ve deneyim (Dün 19:17)

   

  'Hizmet Verdiğim Yer, Gazi Mustafa Kemal'in Hizmet Verdiği Köşk Değil'

  "Hizmet Verdiğim Yer, Gazi Mustafa Kemal'in Hizmet Verdiği Köşk Değil"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temasları kapsamında gittiği Fransa'daki Fransa Uluslararası İlişkiler Enstitüsünde bir konuşma yaptı. (Dün 19:15)

   

 

  İstanbul'da Sahte İlaç Operasyonu

  Piyasaya çok miktarda sahte kanser ilacı sürmek istedikleri iddia edilen yabancı uyruklu 2 kişi yakalandı. (Dün 17:03)

   

  Türkiye, Sıradan Bir Oyuncu Haline Geldi'

  Türkiye, Sıradan Bir Oyuncu Haline Geldi'

  Ortadoğu'daki son gelişmeleri DW Türkçe'ye değerlendiren Londra Üniversitesi'nden Prof. Dr. Gilbert Achcar, "Türkiye, bölgedeki büyük ağabeylik rolünü kaybetti ve ihtilaflarda sıradan bir oyuncu haline geldi" dedi. (Dün 16:54)

   

  Sahil Güvenlik Kurtarıyor Kaçak Sığınmacılar Bitmiyor

  Sahil Güvenlik Kurtarıyor Kaçak Sığınmacılar Bitmiyor

  Kaçak sığınmacıların Türk karasularını kullanarak Avrupa’ya kaçma girişimlerinin ardı arkası kesilmiyor. (Dün 16:46)

   

  2,5 Milyon Lira Değerinde Sahte Kanser İlacı Ele Geçirildi

  2,5 Milyon Lira Değerinde Sahte Kanser İlacı Ele Geçirildi

  Fatih'te, piyasa değeri 2,5 milyon lira olan sahte ve bozuk kanser ilacı ele geçirilirken, Mısır ve İran uyruklu 2 kişi gözaltına alındı. (Dün 16:44)

   

  Kanser Hastalarını Hedef Seçen İthal Sahtecilik Çetesi Çökertildi

  İstanbul'da kanser hastalarını hedef seçen ithal sahtecilik şebekesi düzenlenen operasyonla çökertildi. (Dün 16:42)

   

  Mısır'da İbrahim Dusuki Mevlidi

  Tasavvufun Mısır'daki kurucularından kabul edilen İbrahim Dusuki için mevlid okutuldu. (Dün 16:20)

   

  Mısır'da İbrahim Dusuki Mevlidi

  Mısır'da sufi tarikatların önde gelen liderlerinden kabul edilen İbrahim Dusuki'nin doğum günü, çevre illerden gelen sevenleri ve halkın yoğun katılımıyla kutlandı. (Dün 16:18)

   

  Unesco Türkiye Milli Komisyonu Büyük Buluşması - 2

  UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Büyük Buluşması-Milli Eğitim Bakanı Avcı: -"UNESCO Türkiye Milli Komisyonu, pek çok başka üyesi olduğumuz uluslararası kuruluşlardan fazla UNESCO içinde Türkiye'yi, Türk kültürünü ve Türkiye'nin önceliklerini, beklentilerini yüksek düzeyde temsil etme imkanı buldu"-UNESCO Genel Direktörü Bokova'nın videolu mesajından: -"UTMK'yı UNESCO'nun değerlerinin ve önceliklerinin gelişmesinde önemli bir aktör, ortaklıkları güçlendirmede, bilgi paylaşımı ve deneyim (Dün 16:09)

   

  Kaçakları Sahil Güvenlik Yakaladı

  Kaçakları Sahil Güvenlik Yakaladı

  Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerinin Ege Denizi'ndeki devriye görev sırasında 28-30 Ekim tarihleri arasında 292 kaçak kurtarıldı, 4 kaçakçı yakalandı. (Dün 15:42)

   

  'OBEZİTE, Kanser Riskinde Artışa Neden Oluyor'

  "OBEZİTE, Kanser Riskinde Artışa Neden Oluyor"

  Kalp damar hastalıkları, şeker hastalığı, hipertansiyon, apne ve benzeri solunum hastalıkları gibi pek çok sağlık sorununa neden olduğu bilinen obezite, kanser riskinde de artışa neden oluyor. (Dün 15:37)

   

  Sahil Güvenlik İki Günde 292 Kaçak Göçmeni Kurtardı

  Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri İzmir, Aydın, Çanakkale ve Muğla'da son iki günde kanunsuz yollardan yurtdışına çıkmak isteyen 292 kaçak göçmeni kurtardı. (Dün 15:19)

   

  Osmaniye Ticaret Borsası

  Osmaniye Ticaret Borsası

  Kabuklu yer fıstığının kilogramı 2,50 liradan satıldı. (Dün 15:17)

   

  Türkiye'de Yeni Uygulanan Mucizevi Yöntem Refleksoloji

  Türkiye'de Yeni Uygulanan Mucizevi Yöntem Refleksoloji

  Uzman Refleksolog Serpil Bihir Yorumu İle…Refleksoloji Nedir? Türkiyedeki Yeri Ve Önemi (Dün 15:03)

   

  Mısır'daki Saldırılar

  Mısır'daki Saldırılar

  Ümmet Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Ebu Amir: "Gazze'de radikal fikirleri tesis eden bir yol izlenmiyor. (Dün 15:00)

   

  Ege Denizi'nde 3 Günde 292 Kaçak Kurtarıldı

  Ege Denizi'nde 3 Günde 292 Kaçak Kurtarıldı

  Ege Denizi'nde 3 günde 292 kaçak kurtarıldı. (Dün 14:56)

   

  Unesco Türkiye Milli Komisyonu Büyük Buluşması - Avcı

  UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Büyük Buluşması-Milli Eğitim Bakanı Avcı: -"UNESCO Türkiye Milli Komisyonu, pek çok başka üyesi olduğumuz uluslararası kuruluşlardan fazla UNESCO içinde Türkiye'yi, Türk kültürünü ve Türkiye'nin önceliklerini, beklentilerini yüksek düzeyde temsil etme imkanı buldu"-UNESCO Genel Direktörü Bokova'nın videolu mesajından: -"UTMK'yı UNESCO'nun değerlerinin ve önceliklerinin gelişmesinde önemli bir aktör, ortaklıkları güçlendirmede, bilgi paylaşımı ve deneyim (Dün 14:51)

   

  İstanbul'da Boks Şöleni

  AIBA Profesyonel Boks 75 kilo müsabakaları, yarın yapılacak Organizasyonda Türk sporcu Adem Kılıçcı, olimpiyatlarda mücadele etme hakkı kazanmak için ringe çıkacak. (Dün 14:23)

   

  Çaylar Şirketten Ankara'da

  Çaylar Şirketten Ankara'da

  Milletvekillerinin çay borcunu ödeme vakti geldi (Dün 13:59)

   

  Ekonomi Bakanı Zeybekci Aa Finans Masası'nda Açıklaması

  "Herkes şundan emin olsun ki Mısır'la Ro Ro hatlarının iptal edilmesi kaynaklı olarak ihracatımız ve taşımacılığımız bir zorluk yaşamayacak" "Türkiye ile Rusya arasındaki taşımacılık alanındaki tüm sınırlamalar ve kotalar ile akreditasyon, sertifikasyon ve laboratuvarlarla ilgili önümüzdeki tüm engelleri. (Dün 13:58)

   

  Kağıttan Üç Kat Daha Hafif, Saç Teli Kalınlığında

  Kağıttan Üç Kat Daha Hafif, Saç Teli Kalınlığında

  Uğur CEBECİ, İsviçre'nin Payerne kentinden yazıyor DÜNYANIN sıfır yakıtla uçan ilk dört motorlu uçağı Solar Impulse, dünya turuna çıkıyor. (Dün 13:40)

   

  Zeybekci: 'Rusya ile Engelleri Yıl Sonuna Kadar Kaldırmayı Hedefliyoruz'

  Zeybekci: "Rusya ile Engelleri Yıl Sonuna Kadar Kaldırmayı Hedefliyoruz"

  Ekonomi Bakanı Zeybekci AA Finans Masası'nda: (4)- "Türkiye ile Rusya arasındaki taşımacılık alanındaki tüm sınırlamalar ve kotalar ile akreditasyon, sertifikasyon ve laboratuvarlarla ilgili önümüzdeki tüm engelleri yıl sonuna kadar kaldırmayı, bitirmeyi hedefliyoruz"ANKARA (AA) - Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Herkes şundan emin olsun ki Mısır'la Ro-Ro hatlarının iptal edilmesi kaynaklı olarak ihracatımız ve taşımacılığımız bir zorluk yaşamayacak" dedi. (Dün 13:15)

   

  Zeybekci: 'Demek Ki Bir Yerde Bir Yanlış Var'

  Zeybekci: "Demek Ki Bir Yerde Bir Yanlış Var"

  Ekonomi Bakanı Zeybekci AA Finans Masası'nda: (4)- "Herkes şundan emin olsun ki Mısır'la Ro-Ro hatlarının iptal edilmesi kaynaklı olarak ihracatımız ve taşımacılığımız bir zorluk yaşamayacak"- "Türkiye ile Rusya arasındaki taşımacılık alanındaki tüm sınırlamalar ve kotalar ile akreditasyon, sertifikasyon ve laboratuvarlarla ilgili önümüzdeki tüm engelleri yıl sonuna kadar kaldırmayı, bitirmeyi hedefliyoruz"ANKARA (AA) - Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Herkes şundan emin olsun ki Mısır'la (Dün 13:02)

   

  Mısır'da Darbe Karşıtı Gösterileri

  Mısır'da Darbe Karşıtı Gösterileri

  Ülkenin çeşitli kentlerinde cuma namazı öncesi "Asker Sina'yı satıyor" adı altında darbe karşıtı gösteri düzenlendi. (Dün 12:28)

   

  Unesco Türkiye Milli Komisyonu Büyük Buluşması

  Milli Eğitim Bakanı Avcı: "UNESCO Türkiye Milli Komisyonu, pek çok başka üyesi olduğumuz uluslararası kuruluşlardan fazla UNESCO içinde Türkiye'yi, Türk kültürünü ve Türkiye'nin önceliklerini, beklentilerini yüksek düzeyde temsil etme imkanı buldu" UNESCO Genel Direktörü Bokova'nın videolu mesajından: (Dün 12:19)

   

  Küfür Cinayetine 25 Yıl Hapis Cezası

  Küfür Cinayetine 25 Yıl Hapis Cezası

  Adana’da alacağı olduğu için küfreden şahsı, bıçakla öldürdüğü ileri süren sanığa 25 yıl hapis cezası verildi. (Dün 12:14)

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 00:59:06. #1.11#