12:0600
SON DAKİKA MISIR HABERLERİ

Son Dakika Mısır Haberleri

   

  Gazze'de Ateşkes Bilmecesi

  Gazze'de Ateşkes Bilmecesi

  Okulların açılmasına bir hafta kala İsrail ile Filistin arasındaki saldırılar sürüyor. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Malazgirt Zaferi'nin 943. yıl dönümü -

  Malazgirt Zaferi'nin 943. yıl dönümü -

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu işbirliğiyle Malazgirt Zaferi'nin 943. yıl dönümü dolayısıyla çalıştay düzenlendi. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Bolu Valiliği'nde Tömer Kursiyerlerine Yemek

  Bolu Valiliği'nde Tömer Kursiyerlerine Yemek

  Bolu Valiliği tarafından Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı ile Yunus Emre Enstitüsü’nün birlikte yürüttüğü 2014 Türkçe Yaz Okulu programı kapsamında ülkemize gelen ve AİBÜ TÖMER tarafından misafir edilen 25 yabancı öğrenciye yemek verildi. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  4. Libya'ya Komşu Ülkeler Dışişleri Bakanları Toplantısı

  Silahlı gruplara ve milislere silah bırakmaları çağrısında bulunulan toplantıda, ''dış mihraklardan, yasa dışı şekilde ülke içindeki çatışan tarafları silahlandırmaktan kaçınmaları ve Libya devletinin talebi dışında silah ithalatına izin vermemeleri'' istendi. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Libya'daki Esrarengiz Hava Saldırılarının Arkasında Mısır ve Emirlikler Var"

  Libya’nın başkenti Trablus’ta son bir haftada düzenlenen iki saldırının ardında Mısır ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin olduğu öne sürüldü. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Malazgirt Zaferi'nin 943. Yıl Dönümü

  Malazgirt Zaferi'nin 943. Yıl Dönümü

  Türklerin Anadolu'ya girişini sağlayan Malazgirt Zaferi'nin 943. yıl dönümü kutlamaları kapsamında, bin 71 tarih öğretmeninin katılımıyla çalıştay gerçekleşti Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Çelik: "Hafızalarını kaybeden milletlerin gelecekleri ve istikballeri yoktur. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Denizli Ticaret Borsası

  Denizli Ticaret Borsası

  Denizli Ticaret Borsasında (DTB) çerezlik çiğ ayçekirdeğinin kilogramı 4,06 4,60 liradan işlem gördü. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Odunpazarı'nda Sinema Günleri

  Odunpazarı'nda Sinema Günleri

  Odunpazarı Belediyesi tarafından "Sokağa Çıkın Sinema Geliyooor!" sloganıyla düzenlenen yazlık sinema gösterimleri, Çankaya Mahallesi'nde "Selvi Boylum Al Yazmalım" filmi ile devam etti. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Malazgirt Çalıştayı Düzenlendi

  Malazgirt Çalıştayı Düzenlendi

  Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof.Dr. Mehmet Çelik, hafızalarını kaybeden milletlerin geleceklerinin olmadığını söyledi. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Papa'nın Barış Maçı Kadrosunda Belözoğlu ve Özil de Var

  Papa'nın Barış Maçı Kadrosunda Belözoğlu ve Özil de Var

  Katoliklerin ruhani lideri Papa Francesco'nun isteği üzerine Roma'da oynanacak "Barış İçin Dinlerarası Maç" organizasyonunda sahaya çıkacak futbol dünyasından 50 yıldız isim açıklandı. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Papa'nın Barış Maçı Kadrosunda Belözoğlu ve Özil de Var

  Papa'nın Barış Maçı Kadrosunda Belözoğlu ve Özil de Var

  Arjantinli Papa ile bu ülkenin efsane isimlerinden ve Inter'in başkan yardımcısı Javier Zanetti'nin geçen yıl sözleştiği 'Barış İçin Dinlerarası Maç', 1 Eylül saat 20.45'te Roma Olimpiyat Stadı'nda gerçekleştirilecek. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Dicle Edaş, Tarımcılığı Bitiriyor!

  Dicle Edaş, Tarımcılığı Bitiriyor!

  DEDAŞ'ın ödeme yapılmadığı gerekçesiyle köylerde yaptığı elektrik kesintileri, Şanlıurfa'nın en önemli gelir kaynağı olan tarımcılığı tehdit ediyor. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Valilikten Tömer Kursiyerlerine Yemek

  AİBÜ TÖMER tarafından misafir edilerek 21 Temmuz – 24 Ağustos tarihleri arasında kurslara katılan 25 yabancı öğrenciye Valilik tarafından Küçük Kaplıca Termal Tesisleri'nde bir yemek programı düzenlendi. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Musavi'den Bangladeş Dışişleri Bakanına Ziyaret

  D8 Genel Sekreteri Musavi, Bangladeş Dışişleri Bakanı Abul Hassan Mahmood Ali'yi makamında ziyaret etti. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Aoç İçin Beş Dilde Mektup

  Mimarlar Odası Ankara Şube yöneticileri, Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) için beş farklı dilde mektup yazacaklarını ve devlet başkanlarına ve Başbakanlık binasında resepsiyona katılacak tüm kurumlara ileteceklerini açıkladı. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  4.libya'ya Komşu Ülkeler Dışişleri Bakanları Toplantısı

  Mısır, Libya'da acil olarak ateşkes sağlanması, silahsızlanma ve tüm tarafların yer alacağı ulusal diyalog görüşmelerinin başlatılmasını kapsayan bir girişim önerisi sundu. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  Filistin Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Neccar: " İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik saldırıların başlamasından bu yana 465 yaralı tedavi için Gazze Şeridi dışına gönderildi" (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle: (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  AOÇ'deki Yapılaşma Uluslararası Gündeme Taşınıyor

  Atatürk Orman Çiftliği arazilerinin Ankapark ve Başbakanlık Hizmet Binası gibi yapılaşmalara açılması uluslararası arenaya taşınıyor. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Mursi'nin Yargılanması

  Mursi'nin Yargılanması

  Mursi ve 14 sanığın yargılandığı, kamuoyunda "İttihadiye olayları" olarak bilinen davanın duruşması, 11 Ekim'e ertelendi. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Dövmenin Sanatla Buluştuğu Fuarın Tarihi Yaklaşıyor

  İstanbul Tattoo Convention 2014, 19-21 Eylül tarihleri arasında Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde dünyanın en önemli sanatçıları ile dövme sanatı tutkunlarını buluşturacak. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.08.2014 12:06:07. #1.11#