09:5400
SON DAKİKA MISIR HABERLERİ

Son Dakika Mısır Haberleri

   

  İsrail'in Gazze Saldırıları

  İsrail'in saldırılarında Gazze'de 73 caminin tamamen yıkıldığı belirtildi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  42. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali

  42. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali

  Artvin'in Arhavi ilçesinde düzenlenen 42. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali'ndeki yarışmalar, renkli görüntülere sahne oldu. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  İsrail ordusu Gazze'ye yönelik saldırılarda yaralanan bir askerin öldüğünü, ölen asker sayısının da 67'ye yükseldiğini duyurdu. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Filistin Ablukası, Kıbrıs'tan Gazze'ye Deniz Ulaşımıyla Kalkabilir

  Güney Kıbrıs'ın Larnaka Limanı'ndan Gazze'ye oluşturulacak deniz ulaşımıyla Filistin ablukasının kalkabileceği iddia edildi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Altaç'tan 1 Eylül Dünya Barış Günü Mesajı

  Altaç'tan 1 Eylül Dünya Barış Günü Mesajı

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, 1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, tüm insanlığın barışa su gibi ihtiyaç duyduğunu ve barış içerisinde yaşamasını istemenin insan olmanın en doğal sonuçlarından biri olduğunu söyledi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Karapınar'da "Araştırma Günleri" Etkinliği

  Konya Toprak Su ve Çölleşme İle Mücadele Araştırma İstasyonu Müdürlüğü tarafından Alternatif Ürünler ve Sulama Sistemleri konulu "Araştırma Günleri" etkinliği düzenlendi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  İsrail Saldırıları, Şucaiyye'yi 100 Yıl Öncesine Döndürdü

  İsrail Saldırıları, Şucaiyye'yi 100 Yıl Öncesine Döndürdü

  İsrail'in Gazze'ye saldırıları sırasında en fazla sivil ölümün gerçekleştiği Şucaiyye Mahallesi'nde taş üstünde taş kalmadı. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  42. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali

  42. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali

  Festivalde düzenlenen "Laz böreği yapma", "çay toplama", "fındık ayıklama", "hamsili ekmek yapma", "odun kesme" ve "tahta biçme" yarışmalarında, ilginç görüntüler ortaya çıktı. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Wsj: Işid'e Karşı Mücadeleyi Kazanmak İçin Türkiye "Kritik" Müttefik

  IŞİD'in "dehşet verici" yükselişinin "eski düşmanları dost haline getirdiği" belirtilirken Wall Street Journal gazetesi, IŞİD'e karşı "koalisyon" oluşturma planlarına vurgu yaptığı geniş haber analizinde Türkiye'nin IŞİD ile mücadelenin kazanılması açısından taşıdığı "kritik" önemi vurguluyor ve ABD ve diğer bazı ülkelerin, Türkiye'nin IŞİD'e katılmak isteyen yabancı militanların sınırından geçmesini engellemek amacıyla daha çok çaba göstereceğini umduklarını söylüyor. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Silah Sesleri Yeryüzünden Silinsin

  Silah Sesleri Yeryüzünden Silinsin

  Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar 1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Gazze'ye "Liman İnşası" Projesi

  Euro Mid Müdürü Abduh: "Gazze Limanı projesi yalnızca Filistinli direniş gruplarının değil, birçok ülke ve uluslararası kuruluşun benimsediği ve olmasını istediği insani bir talep" "Gazze'nin dış dünyayla bağlantısını sağlayacak bir deniz koridoru, uzun vadeli bir çözümdür" Gazze Ticaret Odası Halkla. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Suriye İhvan Lideri: IŞİD Türkiye'deki Hedefleri Vurabilir

  Suriye İhvan Lideri: IŞİD Türkiye'deki Hedefleri Vurabilir

  Suriye Müslüman Kardeşler lideri Muhammed Riyad Şukfa "IŞİD'in Türkiye'ye girdiği yönünde elimizde bilgi var. Güçlenirlerse askeri ve sivil hedefleri vurabilirler" dedi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Basketbol: 2014 Fıba Dünya Kupası

  İspanya'nın evsahipliğinde düzenlenen organizasyonun üçüncü gününde yarın 6 karşılaşma oynanacak. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Kazada Felç Oldu, Arı Sevgisi ile Hayata Tutundu

  Kazada Felç Oldu, Arı Sevgisi ile Hayata Tutundu

  Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yaşayan ve 2 sene önce trafik kazasında omurilik felci olan Aynur Kumru, arılarının sevgisi ile yeniden hayata tutundu. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Tekerlekli Sandalyede Arıcılık Yapıyor

  Tekerlekli Sandalyede Arıcılık Yapıyor

  Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde geçirdiği trafik kazası sonrası felç kalan Aynur Kumru, arıcılık yaparak hayata tutunmaya çalışıyor. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Organik Tarım Yapanların Yüzü Verilen Destekle Gülüyor

  Organik Tarım Yapanların Yüzü Verilen Destekle Gülüyor

  Kayseri’de organik tarım yapan Mustafa Akyüz “ Organik tarımla ürettiğimiz ürünleri vatandaş rahatlıkla tüketebilir” dedi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  İsrailli Bakandan "Diplomatik İntifada" Uyarısı

  İsrail Adalet Bakanı Livni: "Netanyahu başkanlığındaki İsrail hükümeti, müzakerler kapsamında Abbas’la görüşmeyi reddederse diplomatik intifada ile yüzleşecektir" "Abbas, Batı Şeria’da intifadaya karşı bir duvar gibi durarak bunu önledi” (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  İsrail Başbakanı Netanyahu: "İsrail askerlerinin kaçırılması ya da öldürülmesinin önüne geçmek için ordunun, Gazze'nin içlerine ilerlemesini istemedim" " (Ateşkes konusunda) Hamas'ın hiçbir talebi yerine getirilmedi" (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  İsrail'in Gazze'ye Yönelik Saldırıları

  Hamas Siyasi Büro Başkan Yardımcısı Heniyye: "Filistinli direnişçiler, arkası gelecek tarihi bir savaşa girdi" (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  2014 FIBA Dünya Kupası'nda Günün Sonuçları

  İspanya'da gerçekleştirilen 2014 FIBA Dünya Kupası'nda gruplarda ilk maçlar oynandı. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Basketbol: 2014 Fıba Dünya Kupası

  Dünya Kupası'nda 4 grupta ilk maçlar tamamlandı. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 09:54:45. #1.12#