20:5600
SON DAKİKA MISIR HABERLERİ

Son Dakika Mısır Haberleri

   

  Gündem / 19 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (Dün 09:05)

   

  Erdoğan: 'Verimli Bir Seyahat Oldu' - Kabil/

  Erdoğan: "Verimli Bir Seyahat Oldu" - Kabil/

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, uçakta soruları yanıtladı (2)- Cumhurbaşkanı Erdoğan: - "(BM Güvenlik Konseyi geçici üyelik seçimi) Seçimin neticesinde bize söz verenlerin, 140 ülke söz verdiği halde, 140 ülkenin nasıl manevra yaptığını görmek çok açık net bir şeylerin nasıl döndüğünü ortaya koyuyor. (Dün 08:44)

   

  Erdoğan: 'Afgan Sermaye Sahiplerinin Burada Yatırım Yapması Lazım' - Kabil/

  Erdoğan: "Afgan Sermaye Sahiplerinin Burada Yatırım Yapması Lazım" - Kabil/

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, uçakta soruları yanıtladı (2)- Cumhurbaşkanı Erdoğan: - "(BM Güvenlik Konseyi geçici üyelik seçimi) Seçimin neticesinde bize söz verenlerin, 140 ülke söz verdiği halde, 140 ülkenin nasıl manevra yaptığını görmek çok açık net bir şeylerin nasıl döndüğünü ortaya koyuyor. (Dün 08:35)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Uçakta Soruları Yanıtladı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: “(BM Güvenlik Konseyi geçici üyelik seçimi) Seçimin neticesinde bize söz verenlerin, 140 ülke söz verdiği halde, 140 ülkenin nasıl manevra yaptığını görmek çok açık net bir şeylerin nasıl döndüğünü ortaya koyuyor. (Dün 01:55)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Başmüzakereci, Bunlar Çok Büyük Tehlike

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afganistan'dan İstanbul'a dönüşü sırasında uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. (Dün 01:42)

   

  Gündem Özeti / 19 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (Dün 00:08)

   

  Gazze'nin Yeniden İmarı

  Hamas Siyasi Büro Üyesi Ebu Merzuk: "Hamas, Gazze'nin yeniden imarı için toplanan paranın kendisine verilmesi yönünde bir düşünce ve talebe sahip değil" "Hiç kimsenin Filistin'deki taraflardan birini siyasi arenanın dışına itmeye hakkı yok" (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Sudan Devlet Başkanı Beşir, Kahire'de

  Resmi temaslarda bulunmak üzere Kahire'de bulunan Sudan Devlet Başkanı Ömer Beşir, Cumhurbaşkanı Sisi ile bir araya geldi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Mısır'ın Gazze Sınırında Tünel Çöktü

  Gazze sınırında yıkma işlemi sırasında çöken tünelin altında kalan 3 Mısır askeri öldü, 1'i yaralandı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Açlık Grevindeki Mısırlı Aktivist Sultan'a Destek Gösterisi

  Açlık Grevindeki Mısırlı Aktivist Sultan'a Destek Gösterisi

  Mısır'ın başkenti Kahire'de bulunan Gazeteciler Sendikası Binası önünde toplanan bir grup, tutuklu aktivist Muhammed Salah Sultan'a destek gösterisi düzenledi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Mursi'nin Yargılanması

  Askeri darbeyle görevinden alınan Cumhurbaşkanı Mursi: "Ben halen bu ülkenin cumhurbaşkanıyım, bu mahkemeyi anayasaya aykırı olduğu ve davaya bakmaya yetkisi olmadığı için tanımıyorum" (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Abu Dabi Rallisi'nde Gerginlik

  Katarlı organizatör Atiyye'den "güvenlik gerekçesiyle" Abu Dabi Rallisi'ne katılmamasının istendiği öne sürüldü. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Kars İl Danışma Meclisi Toplantısı

  AK Parti Kars İl Danışma Meclisi Toplantısı

  AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, çözüm sürecini kamu düzenini sağlamak için başlattıklarını, birilerinin çözüm sürecini istismar ederek kamu düzenini engellemeye çalıştığını ve onlara da gereken yapıldığını belirtti. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal - Çözüm Süreci

  AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal - Çözüm Süreci

  Çözüm süreci- AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "Şimdi de 'devlet, bölgede kamu düzenini sağlasın' diyorlar. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Akbank – Barclays Afrika İşbirliği

  Akbank – Barclays Afrika İşbirliği

  Akbank, Washington, D.C'de gerçekleştirilen IMF yıllık toplantılarında İngiliz Barclays Bank Plc'nin %62.3 iştiraki Barclays Africa Group Limited ile işbirliği anlaşması imzaladı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  İthalat Rejimi Kararına Ek

  Dövülmüş olan demir veya alaşımsız çelikten çubukların ithalinde ilave gümrük vergisi uygulanacak. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Çözüm Süreci

  AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "Şimdi de 'devlet, bölgede kamu düzenini sağlasın' diyorlar. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Iğdır'da Tarla Günü Yapıldı

  Iğdır'da Tarla Günü Yapıldı

  Iğdır’da, “Tohum, Dane ve Slajlık Mısır” ürünün hasadı düzenlenen “Tarla günü” ile birlikte gerçekleştirildi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Sulama Sona Erdi, Eylemler Bitti

  Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde sulamanın tamamlanmasıyla enerji tüketiminde büyük azalma olurken, elektrik kesintileri gerekçe gösterilerek yapılan eylemler de son buldu. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Dünya Otomotiv Üretimi Yüzde 3,5 Arttı

  Dünya Otomotiv Üretimi Yüzde 3,5 Arttı

  Yılın ilk yarısında dünya motorlu taşıt üretimi, geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 3,5 artarak 45 milyon 212 bin 661'e ulaştı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Devrimlere Karşı Medyaya Yatırım Yapıyorlar'

  Devrimlere Karşı Medyaya Yatırım Yapıyorlar"

  Uluslararası Rabia Platformu Koordinatörü İşbilir: "Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan gibi ülkeler Mısır'daki darbeyi de desteklediler. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  CHP'li Tayan: Kocasu Deresine Zehir Akıyor, Yetkililer İlgisiz

  CHP'li Tayan: Kocasu Deresine Zehir Akıyor, Yetkililer İlgisiz

  CHP Bursa Milletvekili Turhan Tayan, Yenişehir'in içinden geçen Kocasu Deresinin kaçak bazı sanayi giderleriyle kirletildiğini söyledi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.10.2014 20:56:41. #1.11#