SON DAKİKA MISIR HABERLERİ

Son Dakika Mısır Haberleri

17:05
Mısır'daki Gösteriler Giza'nın Badraşin semtinde toplanan, kendilerini "darbe karşıtı" olarak nitelendiren grup, gösteri yaptı.
Mısır'daki Gösteriler
16:55
Konya Ticaret Borsası KTB'de ekmeklik kırmızı sert buğdayın kilogramı 0,871 liradan işlem gördü.
16:43
Mısır'daki Bombalı Saldırılar İhvan, Sina Yarımadası'nda dün düzenlenen saldırıları kınadı.
16:24
Yaş Üzümde İhracat Rekoru Kırıldı Türkiye'nin çekirdeksiz kuru üzüm üretiminin yüzde 90'ını yetiştiren Manisa, yaş üzüm ihracatında tarihi bir rekor kırdı.
Yaş Üzümde İhracat Rekoru Kırıldı
16:22
Dışişleri : Türkiye, Kardeş Mısır Halkıyla Dayanışmasını Sürdürecektir Dışişleri Bakanlığı, Mısır'da dün Kuzey Sina ve Süveyş vilayetlerinde meydana gelen terör saldırılarını kınadıklarını ve Türkiye'nin kardeş Mısır halkıyla dayanışmasını sürdüreceğini açıkladı.
16:14
IŞİD, Sina Yarımadasında Yapılan Saldırıları Üstlendi IŞİD, Mısır'ın Sina Yarımadasında dün akşam gerçekleştirilen ve en az 26 kişinin hayatını kaybettiği saldırıları üstlendi.
16:07
Alto'dan Gemisander'e Ziyaret Toplantıda, GEMİSANDER Başkanı Adem Şimşek'in Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın koster filosu için hurda teşviki vereceğini açıkladı.
Alto'dan Gemisander'e Ziyaret
15:26
24. Afrika Birliği Liderler Zirvesi Filistin Devlet Başkanı Abbas: "İsrail BM'ye müracaat etmemizi terörizm olarak addettiyse bu yanlış bir yorum olur.
15:11
Dışişleri Bakanlığı, Mısır'daki Terör Saldırısını Kınadı Dışişleri Bakanlığı, Mısır'da dün meydana gelen ve 30 kişinin ölümüne yol açan terör saldırılarını kınadı.
14:55
Dısişleri Bakanlığı, Mısır'daki Terör Saldırısını Kınadı Dışişleri Bakanlığı, Mısır’daki terör saldırısını kınadı.
14:54
Gaziantep'te 2 İş Kazasında 2 İşçi Hayatını Kaybetti Gaziantep'te bir metal fabrikasında çalışan Kutman Doğan(42), yük asansörü ile duvar arasında sıkışarak yaşamını yitirdi.
Gaziantep'te 2 İş Kazasında 2 İşçi Hayatını Kaybetti
14:43
Hong Kong ve AB Kararları Gemi Sökümünü Liderliğe Taşıyacak Aliağa Ticaret Odası (ALTO) Başkanı Adnan Saka ve Yönetim Kurulu üyeleri, Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği’ni (GEMİSANDER) ziyaret etti.
14:30
Manisa Yaş Üzüm İhracatında Tarihi Rekor Kırdı Türkiye'nin çekirdeksiz kuru üzüm üretiminin yüzde 90'ını karşılayan Manisa, yaş üzüm ihracatında tarihi bir rekor kırdı.
Manisa Yaş Üzüm İhracatında Tarihi Rekor Kırdı
14:14
Gaziantep'te İş Kazaları: 2 Ölü Gaziantep'te iki farklı iş kazasında, 2 işçi hayatını kaybetti.
Gaziantep'te İş Kazaları: 2 Ölü
11:51
24. Afrika Birliği Liderler Zirvesi Başladı Afrika Birliğinin bu yıl 24. sü düzenlenen liderler zirvesi Etiyopya'nın başkenti Addis Ababa'da başladı.
11:14
Pegasus, 2014'Te Sektörün 1,5 Katı Büyüdü 2014 yılında 19 milyon 740 bin misafir taşıyan Pegasus Hava Yolları'nın iç hat pazar payı yüzde 28,0'e ve dış hat pazar payı yüzde 9,4'e ulaşırken, doluluk oranı da yüzde 79,9 olarak gerçekleşti.
10:58
Kuğular Ordu'da Göçe Hazırlanıyor Sibirya'dan Afrika ve Akdeniz bölgelerine göç eden kuğular, Ordu'da mola verdi.
Kuğular Ordu'da Göçe Hazırlanıyor
10:21
Aydın Ticaret Borsasında Günlük Oluşan Fiyatlar Aydın Ticaret Borsasında natürel ham zeytinyağının kilogramı 6,50-10,50 TL aralığında işlem gördü.
Aydın Ticaret Borsasında Günlük Oluşan Fiyatlar
10:09
Kuzey Kore'nin, Çin'den Akıllı Telefon İthali Rekor Sayıya Ulaştı Kuzey Kore'nin, Çin'den yaptığı akıllı telefon ithali, bir önceki seneye oranla ikiye katlanarak rekor sayıya ulaştı.
10:07
Bursa'da 3 Günlük Yağış Uluabat Köyünü Vurdu Bursa’da 3 gün boyunca etkili olan sağanak yağış, Uluabat köyünü vurdu.
Bursa'da 3 Günlük Yağış Uluabat Köyünü Vurdu
10:05
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Açıklaması "Tarım sektöründeki büyük atılımı görmezden gelip, gerçeklerden uzak eleştiriler yapmak, bu büyük sektöre, bu sektörün çiftçisine, üreticisine, sanayicisine, tüketicisine yapılan haksızlıktır.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Açıklaması
09:24
Mısır'ın Sina Yarımadası'nda Saldırı Mısır'ın Sina Yarımadası'nda düzenlenen saldırılarda çok sayıda kişi hayatını kaybetti.
Mısır'ın Sina Yarımadası'nda Saldırı
05:05
Mısır'daki Bombalı Saldırılar Saldırılarda ölü sayısı 30'a yükseldi, 47 kişi yaralandı.
03:06
Mısır'daki Bombalı Saldırılar ABD, Mısır'da en az 29 kişinin yaşamını yitirmesine neden olan bombalı saldırıları kınadı.
01:08
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail Başbakanı Netanyahu’nun Lübnan ile ilgili açıklamalarına sert tepki göstererek, “Netanyahu denilen adam bu akşamki programdan sonra yine rahatsız olacak, bir defa devlet terörü estiren bir adamdır.
00:33
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "15 sene, 20 sene öncesi Türkiye'de yazılı ve görsel medyanın özgürlüğü neydi, hangi noktadaydı ve hapishanelerde acaba ne kadar yazar, çizer vardı?
23:51
Mısır'daki Bombalı Saldırılar Ariş'teki saldırılarda ölü sayısı 20'ye yükseldi, 36 kişi yaralandı Şeyh Zuveyd kentinde askeri kontrol noktasına silahlı saldırı düzenlendi.
22:09
Mısır'da Bombalı Saldırılar Ariş kentindeki saldırılarda 6 kişi öldü, 18 kişi yaralandı.
21:35
Mısır'da Devlet Gazetesinin Bürosuna Saldırı: 6 Ölü Mısır'ın Sina yarımadasında devlet gazetesi el Ahram'ın bürosuna yönelik saldırıda ilk belirlemelere göre 6 kişi hayatını kaybetti.
21:25
Mısırlı Kadın Aktivistin Öldürülmesi Sabbağ'ın öldürülmesi Tunus'ta protesto edildi.
18:40
Denizli Ticaret Borsası Çerezlik ayçekirdeğinin kilogramı 4,26 liradan işlem gördü.
17:52
Wired, Modanisa'com'u Haftanın Startup'ı Seçti Muhafazakar giyimin Türkiye'deki lider markası Modanisa.com, dünyanın en önemli teknoloji ve yaşam dergilerinden biri olan Wired'ın 26 Ocak sayısında haftanın startup'ı seçildi.
Wired, Modanisa'com'u Haftanın Startup'ı Seçti
17:17
Mısır'da Kadın Aktivistlerin Eylemi Kahire'de biraraya gelen Mısırlı kadın aktivistler, yönetimin muhalif göstericilere karşı kanlı müdahalelerini protesto ederek "İçişleri baltacı" sloganı attı.
Mısır'da Kadın Aktivistlerin Eylemi
16:41
Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle:
16:40
Mısır'da Kadın Aktivistlerin Eylemi Mısırlı kadın aktivistler yönetimin muhalif göstericilere karşı kanlı müdahalelerini protesto etti.
14:42
Osmaniye Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları Osmaniye Ticaret Borsasında seçilmiş kabuklu yer fıstığı, kilogramı 6,40 liradan işlem gördü.
Osmaniye Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları
14:39
Karapınar'da Yeni Bir Obruk Daha Oluştu Konya'nın Karapınar ilçesinde bir mısır tarlasında 3 metre çapında 15 metre derinliği obruk (derin çukur) oluştu.
Karapınar'da Yeni Bir Obruk Daha Oluştu
14:39
Ağır Yük Taşıma Gemisi Çanakkale Boğazından Geçti Güney Kore bayraklı ağır yük taşıma gemisi "Dongbang Giant No.3", Çanakkale Boğazından geçti.
14:35
Konya Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları Konya Ticaret Borsasında ekmeklik kırmızı sert buğdayın kilogramı 0,905 ila 0,977 liradan işlem gördü.
11:35
Konya'da Ayçiçeği Üreticileri Mısıra Yöneliyor Türkiye'nin ayçiçeği üretiminin yüzde 25'i, tohumluk ayçiçeğinin de yüzde 60'ının karşılandığı Konya'da çeşitli nedenlerle üreticiler mısır ekimine yöneliyor.
Konya'da Ayçiçeği Üreticileri Mısıra Yöneliyor
11:15
Tisk Başkanı Eyüboğlu: Hükümet Seçim Ekonomisi Uygulamaktan Kaçınmalı Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Başkanı Yağız Eyüboğlu, bütçe açığı ile cari açığın son aylarda birlikte yükselmesinin ciddi bir risk olduğuna işaret ederek, "Dünyada çok korkulan bu ‘ikiz açık’ durumuna düşülmemesi için hükümet seçim ekonomisi uygulamaktan kaçınmalı” uyarısında bulundu.
11:15
FAO: Tacikistan Tahıl İthalatına Bağımlı Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü, Tacikistan'ın tahıl ithalatına bağımlı bir ülke olduğunu açıkladı.
11:14
Sevgililerin Gözdesi Romantik İtalya Turu 14 Şubat Sevgililer Gününde sevdiğine tatil hediye etmek ya da bu günü özel kılmak isteyenler, en fazla 547 avrodan satılan İtalya'da romantik tatili tercih ediyor.
10:45
Teff Nedir ve Faydaları Nelerdir? Hollywood ünlülerinin yeni gözdesi Teff bitkisi, Türkiye'de de yüksek taleple karşılanıyor.
Teff Nedir ve Faydaları Nelerdir?
10:42
Tisk Ekonomi Verilerini Değerlendirdi Türkiye için 2015 yılında "ikiz açık" riskinin baş gösterdiğine dikkati çekerken, öte yandan Merkez Bankası'nın da parite nedeniyle zarar gören ihracatçılara reeskont kredisi desteğini artırmasını istedi.
10:34
Wired Modanisa.com'u Haftanın Startup'ı Seçti Muhafazakar giyimin Türkiye'deki lider markası modanisa.com, yabancı basının da ilgi odağı haline geldi.
Wired Modanisa.com'u Haftanın Startup'ı Seçti
10:18
Mısır'da Gösteri Mısır'da Giza'nın Haram semtinde toplanan ve kendilerini "darbe karşıtı" olarak isimlendiren bir grup, Mısır rejimi aleyhine gösteri düzenledi.
Mısır'da Gösteri
09:36
Sakarya Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları Sakarya Ticaret Borsasında kabuklu fındığın kilogramı, ortalama 15,70 liradan işlem gördü.
Sakarya Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları
23:41
Türkiye'ye Demokrasi Eleştirisi Merkezi ABD'nin başkenti Washington D.C.'de bulunan düşünce kuruluşu Özgürlük Evi (Freedom House), yıllık raporunda Türkiye'ye ciddi eleştiriler yöneltti.
Türkiye'ye Demokrasi Eleştirisi
23:21
Gazze'nin Yeniden İmarı Filistin Çalışma ve İskan Bakanı Hasayine: "BM dünyadaki tüm ülkeleri temsil ediyor.
Gazze'nin Yeniden İmarı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 18:40:04. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MISIR HABERLERİ
[Hata Bildir]