SON DAKİKA MİT HABERLERİ

Son Dakika MİT Haberleri

11:33
Schröder Bei All-Star Weekend Dabei Dennis Schröder wird für seine guten Leistungen bei den Atlanta Hawks mit einem Platz bei der Rising Stars Challenge belohnt. Damit ist er beim NBA All-Star Weekend vertreten.
Schröder Bei All-Star Weekend Dabei
23:14
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop Açıklaması "Anayasa'nın ruhu, Anayasa'nın temel problemidir.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop Açıklaması
21:44
Argentinien: River Plate MİT 4: 0-Kantersieg In Argentinien beginnt die Saison erst im Februar. Im Testspiel gegen Independiente zeigte sich River Plate jedoch in beeindruckender Frühform und traf nach Belieben.
Argentinien: River Plate MİT 4: 0-Kantersieg
21:40
Almanya Türkiye ile Yeni Bir İstihbarat Anlaşması İstiyor Ahmet YILDIRIM – DORTMUND / DHA IŞİD'e karşı mücadelede Türk istihbaratının işbirliğinden şikayet eden Almanya'nın Türkiye ile yeni bir istihbarat anlaşması istediği öne sürüldü.
21:34
Afrika Cup: Masango MİT Volley-Traumtor Im letzten Spiel der Gruppe C beim Afrika Cup unterlag Südafrika Ghana mit 1:2. Mandla Masango sorgte mit dem zwischenzeitlichen Führungstreffer dabei für ein wahres Traumtor.
Afrika Cup: Masango MİT Volley-Traumtor
19:46
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "Seçimden sonra eğer AK Parti iktidara gelirse biz her şeyi kaybederiz' düşüncesiyle tamamen bir topyekun saldırıya geçebilirler.
18:44
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Açıklaması "Cumhurbaşkanımızla Başbakanımız, Cumhurbaşkanlığı ile hükümet arasında bir fitnenin olduğu tarzındaki yorumların hiçbir gerçekliği yoktur.
18:34
No-Look! Curry Bereit Für Das All-Star-Game Vor Kurzem wurde Stephen Curry ins NBA All-Star-Game gewählt. Gegen die Chicago Bulls sorgte der Golden State Warrior schon jetzt für Spektakel mit einem Pass a la Magic Johnson.
No-Look! Curry Bereit Für Das All-Star-Game
18:19
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Bir İlk Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Sayın cumhurbaşkanımızın halkla yaptığı temaslar, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki temasları dikkate alındığı zaman sahadaki mevcudiyeti her zaman devam ediyor.
18:19
Kalın: Başkanlık Sistemiyle İlgili Bir Takım Çalışmalar Yapılmaktadır Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, başkanlık sistemiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.
17:46
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Açıklaması "(MİT tırlarının aranması) Silah dolu kamyonları haber alan savcılar, soruşturma yapmayıp ne yapacaktı?
16:57
Rehin Ürdünlü Pilot ve Japon Gazetecinin Bırakılması Bekleniyor IŞİD tarafından rehin alınan Ürdünlü pilot ile Japon gazetecinin bugün serbest bırakılması bekleniyor.
Rehin Ürdünlü Pilot ve Japon Gazetecinin Bırakılması Bekleniyor
16:34
Nummer Vier? Brady Heiß Auf Super-Bowl-Sieg Mit den New England Patriots steht Tom Brady vor seinem vierten Erfolg im Super Bowl. Vor dem NFL-Finale gegen die Seattle Seahawks gibt sich der Quarterback nostalgisch.
Nummer Vier? Brady Heiß Auf Super-Bowl-Sieg
16:32
"Dönemin Başbakanı Kriptolu Telefonlarla İmralı ile Görüşmüş mü" MHP'li Oktay Vural, devletin Kandil'e kriptolu telefonlar göndererek PKK'ya yönelik operasyonları önceden haber verdiği iddialarını Meclis çatısı altında dile getirdi.
'Dönemin Başbakanı Kriptolu Telefonlarla İmralı ile Görüşmüş mü'
16:04
MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması "Devletin sahip olduğu tecrübelerin ortadan kaldırılarak birisinin arzusu, ihtirası için sistemin değişmesini doğru ve meşru bulmuyoruz.
16:02
Bakan Elvan, Soruları Yanıtladı "Kamu kurum ve kuruluşuna eleman alımında MİT raporu veya soruşturması talep edilmiyor.
Bakan Elvan, Soruları Yanıtladı
15:46
Bakan Lütfi Elvan : Memur Alımında MİT Soruşturması Söz Konusu Değil Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, kamu personeli alımlarında MİT soruşturması yapıldığına dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, "Hiçbir şekilde kamu kurum ve kuruluşlarına eleman alımında MİT raporu ya da soruşturması talep edilmiyor.
Bakan Lütfi Elvan : Memur Alımında MİT Soruşturması Söz Konusu Değil
15:41
Bakan Elvan: MİT Raporu Haberlerini Görünce Güldüm Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan, memur alımlarında MİT raporlarının da dikkate alındığı haberlerinin doğru olmadığını, uygulamanın TİB'e yönelik olduğunu belirtti.
Bakan Elvan: MİT Raporu Haberlerini Görünce Güldüm
15:04
Israel: Würgegriff Gegen Ex-Matthäus-Klub Gegen Lothar Matthäus' Ex-Klub Maccabi Netanya hatte Itzhak Cohen von Beitar Jerusalem kurzeitig mal die Sportart gewechselt. Für seinen Würgegriff musste er mit glatt Rot runter.
Israel: Würgegriff Gegen Ex-Matthäus-Klub
14:38
Bozdağ: "Bir Savcının Tarafsızlığını Nasıl Yitirdiğinin İtirafnamesi" Bozdağ, AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)- "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ: 'Bir Savcının Tarafsızlığını Nasıl Yitirdiğinin İtirafnamesi'
14:35
MİT Raporuna Göre Memur Alındığı" İddiası CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu: "AKP'nin, devlet kurumlarındaki memurları, MİT raporlarına göre tasnif etmesi, açık bir ayrımcılıktır ve bu skandalın hiçbir hukuki dayanağı yoktur"
14:33
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "(Fethullah Gülen'in iadesi) ABD ile Türkiye iki müttefik ülke bugüne kadar pek çok alanda ciddi işbirliklerimiz var, adli yardımlaşma konusunda işbirliklerimiz var. Şimdiye kadar ABD'nin bizden istediği iadeler ve adli yardım talepleri konusunda Türkiye olumlu yaklaştı.
14:29
MHP'li Vural'dan Bayrak Eleştirisi MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun al bayrak edebiyatı yaptığını belirterek, bayrağın bir bez parçası olmadığını, Başbakan Davutoğlu’nun bayrağın ne anlama geldiğini bilmediğini söyledi.
MHP'li Vural'dan Bayrak Eleştirisi
14:23
Bozdağ: "Gülen İçin Hem İade Hem Kırmızı Bülten Talebi" Bozdağ, AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)- "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ: 'Gülen İçin Hem İade Hem Kırmızı Bülten Talebi'
14:12
Bozdağ: "Savcı Bey Cep Telefonuyla Görüntü Çekiyor" Bozdağ, AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)- "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ: 'Savcı Bey Cep Telefonuyla Görüntü Çekiyor'
13:47
Yarsav: İç Güvenlik Paketi ile Totaliter Devlete Geçiş Yapılıyor Yargıçlar ve Savcılar Birliği (YARSAV), ‘İç Güvenlik Paketi’ hakkında hazırladığı raporu kamuoyuna duyurdu.
13:07
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması
13:06
Sezgin Tanrıkulu : Bakan Lütfi Elvan Bir Skandalı İtiraf Etmiş Oldu Chp Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, "Ulaştırma ve Denizcilik Bakanı Lütfi Elvan, memur alımları sırasında güvenlik soruşturmasının yanı sıra MİT raporlarına da bakıldığını açıklayarak bir skandalı itiraf etmiş oldu" dedi.
Sezgin Tanrıkulu : Bakan Lütfi Elvan Bir Skandalı İtiraf Etmiş Oldu
12:57
Yeniçağ Yazarı, Erdoğan'ın Gönlündeki Başbakan Adayını Yazdı MHP'ye yakınlığıyla bilinen Yeniçağ yazarlarından Ahmet Takan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gönlündeki başbakan adayının İçişleri Bakanı Efkan Ala olduğunu öne sürdü.
Yeniçağ Yazarı, Erdoğan'ın Gönlündeki Başbakan Adayını Yazdı
12:31
MİT Raporları ile Memur Alımı' İddiası Başbakan Davutoğlu'na Soruldu CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na memur alımlarında MİT raporlarının da dikkate alındığına dair iddiaları sordu.
MİT Raporları ile Memur Alımı' İddiası Başbakan Davutoğlu'na Soruldu
12:20
CHP'li Erdemir Açıklaması "Yahudi Soykırımı Kurbanlarını Anma Törenini seneye Meclis'te düzenleyelim"
11:41
Bozdağ - MİT Tırlarının Aranması Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ - MİT Tırlarının Aranması
09:20
Güncel Haberler ve 28.01.2015 Gazete Manşetleri Son dakika haberler ve 28 Ocak Çarşamba gününden gazete manşetleri. Türkiye ve dünya gündeminden sıcak haberler, en çok satan gazetelerden manşetler.
Güncel Haberler ve 28.01.2015 Gazete Manşetleri
08:34
28 Ocak Çarşamba Gazete Manşetleri, En Çok Satan Gazeteler 28 Ocak Çarşamba gününden gazete manşetleri ve öne çıkan haberler. En yüksek tirajlı gazetelerden güncel manşetleri.
28 Ocak Çarşamba Gazete Manşetleri, En Çok Satan Gazeteler
07:25
Devlet, MİT Raporuyla Eleman Alıyor TİB'de yaşanan yasa dışı dinleme olaylarından sonra hükümet işe alımlara sıkı denetim getirdi. Artık işe alımda güvenlik soruşturması dışında MİT raporuna da bakılıyor.
Devlet, MİT Raporuyla Eleman Alıyor
02:49
Keeper MİT Kopfball-Eigentor Unglücklich ist das gelaufen für Cirilo Saucedo: Dem Torwart des Club Tijuana prallt in der Partie gegen Tigres UANL ein Pfostentreffer an den Hinterkopf und von dort ins Tor.
Keeper MİT Kopfball-Eigentor
23:39
Pats-Chef: "Erwarte Entschuldigung Der Nfl" Kurz vor Super Bowl XLIX müssen sich die New England Patriots mit dem Deflategate rumschlagen. Pats-Besitzer Robert Kraft hofft dafür jedoch auf eine Entschuldigung der NFL.
Pats-Chef: 'Erwarte Entschuldigung Der Nfl'
19:34
Serap Eser Davası'nda Sanıklar Yeniden Yargılama İstedi Küçükçekmece'de 5 yıl önce İETT otobüsüne molotofkokteyli atılması sonucu lise öğrencisi Serap Eser'in ölümüne ilişkin görülen davada ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Hamit Aksan ve Salman Akpınar'ın avukatı, eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in bir gazeteye verdiği açıklamaları gerekçe göstererek, yeniden yargılama ve tahliye talebinde bulundu.
18:29
Ulusal Birliğimizi Kuracağız, Özgürlüğümüzü Hep Beraber Elde Edeceğiz' Demokratik Bölgeler Partisi(DBP), Kobani’nin kurtuluşu nedeniyle Diyarbakır’da kutlama programı düzenledi.
18:16
CHP'den 'Mit Araştırma Komisyonu Kurulsun' Başvurusu Chp Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba, Sezgin Tanrıkulu ve PM Üyesi Özgür Özel, MİT mensuplarının toplumsal olaylardaki rolünün araştırılmasını talep etti.
18:04
Van Persie: "Ich Bin Nicht MİT Mir Zufrieden" Die Offensive von Manchester United kam in dieser Saison noch nicht richtig in Schwung. Stürmer Robin van Persie gibt sich selbstkritisch und erwartet mehr von sich selbst.
Van Persie: 'Ich Bin Nicht MİT Mir Zufrieden'
17:22
El Hayat: Erdoğan'ın Partisine Halkın Desteği Düşüyor Arap dünyasının önde gelen gazetelerinden El Hayat, genel seçimler öncesi AK Parti'nin önemli ölçüde halk desteğini kaybettiğini yazdı.
El Hayat: Erdoğan'ın Partisine Halkın Desteği Düşüyor
15:14
Elferdrama! Benfica Patzt İn Schlussminute Zu Beginn scheiterte Benfica Lissabon bei Pacos de Ferreira per Elfer, am Ende schlugen die Gastgeber mit einem Strafstoß zurück. Und plötzlich hatte der Favorit verloren.
Elferdrama! Benfica Patzt İn Schlussminute
14:33
Başbakan Davutoğlu MHP Kürtçe Üzerinden Türkçe'ye Sahip Çıkıyormuş Gibi Davranarak Tahrik Ediyor -1 Başbakan Davutoğlu MHP Kürtçe üzerinden Türkçe'ye sahip çıkıyormuş gibi davranarak tahrik ediyor Başbakan Ahmet Davutoğlu partisinin grup toplantısında konuştu.
Başbakan Davutoğlu MHP Kürtçe Üzerinden Türkçe'ye Sahip Çıkıyormuş Gibi Davranarak Tahrik Ediyor -1
14:12
Başbakan Davutoğlu: MHP Kürtçe Üzerinden Türkçe'ye Sahip Çıkıyormuş Gibi Davranarak Tahrik Ediyor
13:44
Lahm: "Sehr Zuversichtlich Für Rückrunde" Beim FC Bayern München arbeitet Kapitän Philipp Lahm mit Hochtouren an seinem Comeback. Der 31-Jährige sieht den deutschen Rekordmeister gerüstet für den Kampf um Titel.
Lahm: 'Sehr Zuversichtlich Für Rückrunde'
13:34
Tanrıkulu : Serap Eser'in Yaşamını Yitirmesine Neden Olan Molotof Kokteylini Atanın MİT Elemanı... Chp Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na, " 2009'da İstanbul Küçükçekmece'de lise öğrencisi Serap Eser'in İETT otobüsünde yanarak yaşamını yitirmesine neden olan molotof kokteylini atan kişinin MİT elemanı olduğu iddiası doğru mudur?
13:34
AK Parti TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1) "Bu ülkenin Başbakanı olarak ben 77 milyonun Başbakanıyım. Herkese istediği, irade ettiği, muhabbet duyduğu şekilde selam vermek benim borcum" "Hiç kimse gocunmasın.
13:25
AK Parti Grup Toplantısı (1) Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kürtçe selamlama anlayışım dolayısıyla MHP rahatsız olmuş. Ayrıca başka bir rahatsızlık daha var, HDP o bölücü anlayışın artık zemin kaybettiği görmekten rahatsız. MHP de Kürtçe üzerinden sanki Türkçe’ye sahip çıkıyormuş gibi davranarak bazı yerleri tahrik ediyor.
AK Parti Grup Toplantısı (1)
13:05
CHP, MİT İçin Meclis Araştırması İstedi CHP, Milli İstihbarat Teşkilatı mensuplarının toplumsal olaylardaki rolünün araştırılmasına istedi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 12:20:49. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MİT HABERLERİ
[Hata Bildir]