10:2700
SON DAKİKA MİT HABERLERİ

Son Dakika MİT Haberleri

 

  Türker: Çaresiz Bırakılan Genelkurmay'a Başsağlığı Diliyorum

  Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, Hakkari Yüksekova’da 3 askerimizin şehit olması nedeniyle başsağlığı diledi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Efkan Ala: 'Vandallardan Esnafın Parasını Fitil Fitil Alacağız'

  Efkan Ala: "Vandallardan Esnafın Parasını Fitil Fitil Alacağız"

  İçişleri Bakanı Efkan Ala, toplumsal olaylarda esnafın malını yakıp yıkan vandallardan parasını alacaklarını söyledi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Hak-Par 6. Olağan Kongresi

  PAR Genel Başkanı Kemal Burkay, Kürt sorununu çözümüyle ilgili olarak, “Sorun Kürt halkının temel halklarının tanınmasıdır. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Kemal Burkay: Çözüm Süreci Beklenen Umutları Karşılamadı

  Hak ve Özgürlükler Partisi(Hak-Par) Genel Başkanı Kemal Burkay, çözüm sürecinin insanlarda umut oluşturduğunu belirterek "Bu süreç beklenen umutları karşılamadı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Yeni Türkiye Paneli'

  Yeni Türkiye Paneli"

  Malatya'da "Yeni Türkiye Paneli"- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: "Biz yeni Türkiye tasavvurunda diyoruz ki artık var olan devletlerin milleti değil, devletin milleti değil, milletin devletine bir dönüşüm istiyoruz"MALATYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Biz yeni Türkiye tasavvurunda diyoruz ki artık var olan devletlerin milleti değil, devletin milleti değil, milletin devletine bir dönüşüm istiyoruz" dedi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Malatya'da "Yeni Türkiye Paneli"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: "Biz yeni Türkiye tasavvurunda diyoruz ki artık var olan devletlerin milleti değil, devletin milleti değil, milletin devletine bir dönüşüm istiyoruz" (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması

  "(Çözüm süreci) Bu dönemde, Sayın Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın liderliğinde bu süreci bitirip neticeyi alamazsak, Tayyip Erdoğan ile Sayın Davutoğlu çekildiğinde bu işi çözecek adam yok. Bu iş muhalefete kalırsa kara güne kaldık demektir" "Hükümet olarak çözüm sürecini kararlılıkla yürüteceğiz ama bu süreç başarılı olmasın diye içeriden dışarıdan çok uğraşanlar var, onlara da fırsat vermeyeceğiz. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Adalet Bakanı Bozdağ: Öcalan'a Ayrıcalık Yok (2)

  Adalet Bakanı Bozdağ: Öcalan'a Ayrıcalık Yok (2)

  "eşkıyaların HÜKÜMDAR OLMA DEVRİ BİTTİ" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, valilik ziyaretinin ardından yeni Tekirdağ adliye sarayı yapılacak olan arazide incelemelerde bulundu. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Arınç: Kızılelma'nın Yayından Kaldırılmasına Üzüldüm

  Arınç: Kızılelma'nın Yayından Kaldırılmasına Üzüldüm

  TRT'nin MİT dizisi Kızılelma'nın ekrana veda etmesi hakkında konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç "Canım çok sıkıldı. Birileri çekemedi heralde" dedi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  MİT'in Raporu Kobani'ye Gönderilecek Peşmerge Sayısını Değiştirdi

  MİT'in Raporu Kobani'ye Gönderilecek Peşmerge Sayısını Değiştirdi

  MİT, Kobani'ye gönderilmesi planlanan peşmerge kuvvetlerine yıllar önce katılan eski PKK'lıların da bulunduğunu rapor edince sayı 200'den 150'ye düşürüldü. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma' Davası

  Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma" Davası

  İzmir'de 357 sanığın tamamının tutuksuz yargılandığı “gizli bilgi ve belge bulundurma” davasında, tanıkların dinlenmesiyle devam edildi Davanın 2 numaralı sanığı Narin Korkmaz'ın baba evinde yapılan aramaya ilişkin Kormaz'ın operasyondan 1 ay öncesindeki dönemde eve gelip gelmediğinin tespiti istendi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  "Fethullah Gülen Gelseydi Terörist Diye Tutuklanacaktı"

  Demokratik Sol Parti Genel Başkanı Masum Türker, "Erdoğan, Gülen'i davetinde samimi değildi, Gülen gelseydi, terörist diye tutuklatacaktı." dedi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması

  "Asla kabul edilmeyecek talepler, yavaş yavaş milletimize hazmettirilmeye çalışılmaktadır" "Hükümetin böyle bir talebi (sekreterya) kabul etmesi, şu ana kadar bu süreçlerde islediği yasal ve anayasal suçlara bir yenisini eklemekten başka bir şey değildir" (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Hdp'li Kaplan'dan Sayıştay Raporlarına Sert Eleştiri

  Hdp'li Kaplan'dan Sayıştay Raporlarına Sert Eleştiri

  HDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, "Sanki çatışma sürüyor, operasyon oluyor gibi operasyon tazminatı almaya devam etmişler, Biz burada çözüm için Meclis'te elimizi taşın altına koyarken, hükümet kendi emrindeki polisine barış döneminde para ödemiş (operasyon tazminatı), bu hükümetin vicdanı yok" dedi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma Davası'nda Görüntüdeki Polis Soruldu

  Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma Davası'nda Görüntüdeki Polis Soruldu

  İzmir'de, muvazzaf asker ve sivil 357 sanığın yargılandığı 'Gizli bilgi ve belge bulundurma' davasına 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam edildi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Genelkurmay Başkanlığı Açıklaması

  ''Bugün tarihli bazı gazetelerde Peşmergelerin sınırımızdan nereden ve nasıl geçeceğinin belirlendiğine yönelik haberler yer almıştır. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  TSK'dan Açıklama

  TSK'dan Açıklama

  Genelkurmay Başkanlığı, Peşmergelerin sınırdan nasıl ve nereden geçeceğinin belirlendiğine yönelik haberlerin gerçek dışı olduğunu açıkladı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Genelkurmay'dan Peşmerge Açıklaması

  Genelkurmay'dan Peşmerge Açıklaması

  Genelkurmay Başkanlığı, peşmergelerin nereden ve nasıl geçeceğinin belirlendiğine yönelik haberlerin gerçek dışı olduğunu açıkladı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  HDP'li Kaplan'dan Sayıştay Raporlarına Sert Eleştiri

  HDP'li Kaplan'dan Sayıştay Raporlarına Sert Eleştiri

  Düzenlediği basın toplantısında Sayıştay raporundaki operasyon tazminatını eleştiren Kaplan "Polisine barış döneminde para ödemiş, bu hükümetin vicdanı yok" dedi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Yeniçeri : Devlet Yetkililerinin 'U' Dönüşleri ve Söylem Karmaşası Her Alanda Kendini Gösteriyor

  Mhp Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, "Türkiye'nin arka bahçesi konumunda olan Suriye ve Irak, küresel güç Amerika ve batılı müttefikleri tarafından yeniden dizayn ediliyor. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma' Davası

  Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma" Davası

  İzmir'de 357 sanığın tamamının tutuksuz yargılandığı “gizli bilgi ve belge bulundurma” davasında, tanıkların dinlenmesine devam edildi Davanın 2 numaralı sanığı Narin Korkmaz'ın evinde yapılan aramada görev alan polislerin dinlenirken yapılan görüntü izlemesinde mahkeme heyeti başkanı, arama öncesi bir polisin üst kata çıktığına dair görüntü kaydına dikkati çekti. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Hdp Şırnak Milletvekili Kaplan Açıklaması

  "Bu bütçe bal gibi seçim bütçesi" (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Genelkurmay: Peşmerge ile İlgili Haberler Gerçek Dışı

  Genelkurmay: Peşmerge ile İlgili Haberler Gerçek Dışı

  Genelkurmay Başkanlığı, Peşmerge'nin Kobani'ye geçişiyle ilgili bazı gazetelerde çıkan haberlerle ilgili; "bütünüyle gerçek dışıdır" açıklamasında bulundu. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Siirtli Sivil Toplum Örgütlerinden Kobani Eylemlerine Tepki

  Siirtli Sivil Toplum Örgütlerinden Kobani Eylemlerine Tepki

  İstanbul’da faaliyette bulunan Siirt il, ilçe ve köy derneklerinden 30 sivil toplum kuruluşu bir araya gelerek Kobani olayları nedeniyle bir basın açıklaması yaptı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  HDP Heyeti Öcalan Sekreteryası'nda Yer Almayabilir

  HDP Heyeti Öcalan Sekreteryası'nda Yer Almayabilir

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, HDP heyetinin Öcalan sekreteryasında yer almayabileceğini açıkladı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 10:27:44. #1.11#