22:4700
SON DAKİKA MİT HABERLERİ

Son Dakika MİT Haberleri

  Davutoğlu'nun Adaylığı Arap Basınında

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu'nun AK Parti Genel Başkan adayı gösterilmesi Arap basınında geniş yer buldu. (Dün 19:39)

   

  Ankara'da Suriyeli Zirvesi Yapıldı (2)

  Ankara'da Suriyeli Zirvesi Yapıldı (2)

  "1 MİLYON 360 BİN SURİYELİ" Türkiye'de barınan Suriyeliler ile ilgili çalışmalar nedeniyle, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay başkanlığında Ankara'da JW Marriott Hotel'de toplantı yapıldı. (Dün 17:21)

   

  Suriyelilerle İlgili Çalışmalara İlişkin Toplantı

  Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Suriyelilerle ilgili düzenlenen toplantıda “Göç alan bölgelerde yaşanan adli olaylar ayrımcı bir bakış açısıyla bazen büyütülebilmekte, zaman zaman şiddet olayları da yaşanmaktadır. (Dün 17:16)

   

  Afad Koordinasyonunda Suriye Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı Atalay: "Suriye'de yaşanan krizin 3 yılı aşkın süredir devam ediyor oluşu ve Suriyeli misafirlerin sayısında görünen artış beraberinde farklı birtakım toplumsal sorunları, dinamikleri de getirmiştir" "Konuyla ilgili çabalarımıza ek olarak bugün yeni gelişmeleri değerlendireceğiz. (Dün 16:52)

   

  Atalay: Suriyelilerle Yaşanan Olayları Kitlelere Mal Etmek Yanlıştır

  Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, son günlerde Suriyeli mültecilerin yaşadığı bölgelerde çıkan olayları değerlendirdi. (Dün 16:04)

   

  İşte En Çok Okunan Haberler

  İşte En Çok Okunan Haberler

  Türkiye'nin en çok satan gazeteleri ve son dakika haberler. En çok satan Gazete manşetleri - gazetelerden detaylar. Hangi gazete nasıl manşet attı? Türkiye ve Dünya gündeminden haberler. Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi. Son dakika, güncel, magazin, ekonomi, dünya, yerel ve tüm kategorilerde haberler. Hızlı ve güvenilir haber. (Dün 15:57)

   

  Erdoğan: 'Genel Başkan Adayı Dışişleri Bakamımız Ahmet Davutoğlu Kardeşimiz'

  Erdoğan: "Genel Başkan Adayı Dışişleri Bakamımız Ahmet Davutoğlu Kardeşimiz"

  Türkiye'nin 12. Cumhurbaşkanı seçilen Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Adalet ve Kalkınma Partisi'nde 27 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek Olağanüstü Kongre'de genel başkan adayı olacak ismi açıkladı. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Genel Başkan Adayının Açıklanması

  AK Parti Genel Başkan Adayının Açıklanması

  Cumhurbaşkanı seçilen AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan: (3) "Yeni genel başkanımızdan ve başbakanımızdan bizlerin de milletimizin de en büyük beklentisi, yeni Türkiye idealini gerçekleştirmek, ülkemizi AK Parti'nin 2023 hedeflerine ulaştırmaktır" "Gerek paralel yapıyla mücadelede, gerek çözüm sürecinde, cumhurbaşkanı olarak bizzat şahsım Sayın Davutoğlu'nun yanında olacağım. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  'Davutoğlu'nun Paralel Yapı ile Mücadele Kararlılığı Önemli Bir Etken'

  "Davutoğlu'nun Paralel Yapı ile Mücadele Kararlılığı Önemli Bir Etken"

  Erdoğan, başbakan adayı olarak Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun ismi belirlenirken, "Paralel yapı ile mücadelede kararlılığının önemli bir etken olduğunu." söyledi. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Gül, MİT Müsteşarı Fidan'ı Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Gül, MİT Müsteşarı Fidan'ı Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı kabul etti. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.08.2014 22:47:40. #1.11#