14:2000
SON DAKİKA MTA HABERLERİ

Son Dakika Mta Haberleri

  Vali Vasip Şahin, Ygs Türkiye Birincisine Laptop Hediye Etti

  Vali Vasip Şahin, Ygs Türkiye Birincisine Laptop Hediye Etti

  Malatya Valisi Vasip Şahin, Yükseköğretime Geçiş Sınavı (2014-YGS) Türkiye Birincisi Malatya Fen Lisesi Öğrencisi Oğuz Türk Yılmaz’ı makamında kabul ederek laptop hediye etti. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  29 Mart Arka Sokaklar Son Bölüm İzle - Arka Sokaklar 323. Bölüm Full İzle (video)

  29 Mart Arka Sokaklar Son Bölüm İzle - Arka Sokaklar 323. Bölüm Full İzle (video)

  Arka Sokaklar son bölüm burada! Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Arka Sokaklar son bölüm full ve yüksek kalite video bağlantısı haberimizdedir. Tıkla Arka Sokaklar son bölüm izle. Rıza Baba Arka Sokaklar 323. bölümde ne yaptı? (29 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Enerji Bakanı Yıldız, Gündeme İlişkin Açıklamalarda Bulundu

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, İsrail açıklarındaki Leviathan gaz sahasından Türkiye’ye doğalgaz ihracatı için yapılan ihaleye ilişkin, "Bu ihale bir ön inceleme ile alakalı ihaledir, boru hattının inşası ile alakalı ihale değildir" dedi. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Mühendisler 'Jeoloji Gecesi'Nde Eğlendi

  Mühendisler "Jeoloji Gecesi"Nde Eğlendi

  TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Dr. Mehmet Tatar, başta deprem olmak üzere, heyelan, çığ/kaya düşmesi, su baskını gibi doğa olayları, bilinçsizce verilmiş yer seçimi kararları, mühendislik verilerinden yoksun imar planları, mühendislik hizmeti görmemiş düşük standartlardaki yapı üretimi ve denetimi süreci ile uygulanan rant politikaları sonucu insani, sosyal ve ekonomik yıkımlara dönüştüğünü söyledi. (23 Mart 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.07.2014 14:20:10. #1.12#