21:4600
SON DAKİKA MTA HABERLERİ

Son Dakika Mta Haberleri

   

  Güreş Liglerinde Heyecan Sürüyor

  Güreş Liglerinde Heyecan Sürüyor

  Türkiye Güreş Federasyonu tarafından organize edilen ve birden fazla şehirde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Grekoromen ve Serbest Stil Deplasmanlı Süper 1. Güreş Ligi ve 1. Güreş Ligi'nin 2. haftasında ilk gün müsabakaları sona erdi. (26 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti'li Erdem'den Kalınomuz ve Ortekin'e Cevap

  AK Parti'li Erdem'den Kalınomuz ve Ortekin'e Cevap

  AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Aydın Belediyesi’ne verilen jeotermal kuyularıyla ilgili olarak açıklama yapan CHP İl Başkanı Barkan Kalınomuz ve eski Başkan İlhami Ortekin’e cevap verdi. (24 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Üstün Zekalı Öğrenciler, Anakara Gökbilim Okulu'nu Gezdi

  Üstün Zekalı Öğrenciler, Anakara Gökbilim Okulu'nu Gezdi

  Zonguldak Bilim ve Sanat Merkezi’nde eğitim gören 25 üstün yetenekli öğrenci, Ankara Üniversitesi Çocuk Üniversitesi Gökbilim Okulu’nu ziyaret etti. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Lancia'dan Nisan Ayı Fırsatları

  Lancia'dan Nisan Ayı Fırsatları

  Lancia modelleri, Nisan ayına özel "Şimdi al Nisan 2016'ya kadar 3 eşit taksitte öde" fırsatıyla yeni sahiplerini bekliyor. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Ballıca Mağarası Gizemini Koruyor

  Tokat'ın Pazar ilçesinde keşfedilmemiş bölümleriyle gizemini koruyan Ballıca Mağarası, ender rastlanan soğan sarkıtları ve mağara içi oluşumlarıyla ziyaretçilerin ilgisini çekiyor MTA Sivas Bölge Müdürü Emrah Ayaz: "Ballıca Mağarası, görülmesi, gezilmesi gereken çok önemli jeoturizm alanlarından biri" Mağarada görev yapan alan kılavuzu Akın Erol: "Mağara, 8 salondan oluşmaktadır. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Güreş Ligi Başladı

  Güreş Ligi Başladı

  Türkiye Güreş Federasyonu tarafından düzenlenen Güreş Ligi başladı. (12 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Aladağlı Öğrencilere Lise Tanıtım Gezisi

  Aladağ Sinanpaşa Yatılı Bölge Ortaokulu (YBO) öğrencilerinin kendilerine uygun lise seçimi yapabilmelerini sağlamak amacıyla lise tanıtım gezisi düzenlendi. (12 Nisan 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.09.2014 21:46:12. #1.13#