16:0000
SON DAKİKA MTA HABERLERİ

Son Dakika Mta Haberleri

  Taksim Karıştı

  Taksim Karıştı

  Taksim Maden Tetkik Arama (MTA) Genel Müdürlüğü İstanbul Şubesi önünde eylem yapan ESP’li gruba polis, biber gazı ve kalkanlarla müdahale etti. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Soma'daki Maden Faciası

  Soma'daki maden kazasını Kazancı Yokuşu'ndaki MTA İstanbul İrtibat Şube Müdürlüğü önünde protesto eden gruba polis müdahale etti. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Soma Eylemine Polis Müdahalesi

  Manisa Soma’daki maden faciası nedeniyle Ezilenlerin Sosyalist Platformu (ESP) üyesi bir grup Maden Tetkik Arama İstanbul Bölge Müdürlüğü önünde eylem yaptı. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Taksim'de 'Soma' Eylemine Polis Müdahalesi

  Taksim'de "Soma" Eylemine Polis Müdahalesi

  Taksim Maden Tetkik Arama (MTA) Genel Müdürlüğü İstanbul Şubesi önünde eylem yapan ESP'li gruba polis, biber gazı ve kalkanlarla müdahale etti. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  New York'ta "Yer Altı"Ndan Podyumlara 27 Yıllık Müzik Seçmeleri

  New York'un metro ve diğer raylı sistemlerindeki yetenekli müzisyenleri seçmek amacıyla her yıl yapılan ve bu yıl 27'ncisi düzenelenen ''New York Altında Müzik'' seçmeleri yapıldı. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “Önemli olan Türkiye’nin en sağlam yapılarını nükleer güç santrallerde yapmak ve bir deprem bölgesi olan Türkiye’de bu yapıları teknoloji ile buluşturmaktır” dedi. (13 Mayıs 2014 Salı )

   

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması

  "(Sinop'a yapılacak nükleer santral) Şu ana kadar yapılan çalışmalar sürecin devamı yönünde ve herhangi bir yer değişikliğine gerek olmadığı şeklinde" (Akkuyu'ya yapılacak nükleer santral) Bir kısım yer tespiti ve kum ocağı çalışmalarının yapılmasıyla ilgili 'inşaat başladı' diye haberler görüyorum. (13 Mayıs 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.10.2014 16:00:12. #1.12#