SON DAKİKA MTA HABERLERİ

Son Dakika Mta Haberleri

13:01
Zonguldak'ta 55 Metrelik Obruktan Sonra Evlerin Duvarları da Çatladı Zonguldak'ın Kilimli İlçesi'ne bağlı Gelik Beldesi'nde 2.5 yıl önce 15 metre çapında 55 metre derinliğinde obruk oluşan bölgede bir çok evde hasar meydana geldi.
Zonguldak'ta 55 Metrelik Obruktan Sonra Evlerin Duvarları da Çatladı
12:24
55 Metrelik Obruktan Sonra Evlerin Duvarları da Çatladı Zonguldak'ın Kilimli İlçesi'ne bağlı Gelik Beldesi'nde 2.5 yıl önce 15 metre çapında 55 metre derinliğinde obruk oluşan bölgede birçok evin duvarında çatlaklar meydana geldi.
55 Metrelik Obruktan Sonra Evlerin Duvarları da Çatladı
11:19
Eskişehir İçin Korkutan Deprem Uyarısı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi tarafından yürütülen çalışmada, fay hattının aktif olduğu ve 7'nin üzerinde deprem üretme potansiyelinin bulunduğu belirlendi.
Eskişehir İçin Korkutan Deprem Uyarısı
14:35
Katısöz: Karaman'da Bulunan Linyit Madeni Kaliteli Değil Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdüren TEMA Vakfı üyeleri yurdumuzun doğal yapısını bozmamak ve insanlarımızın rahat bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri için yoğun uğraş veriyor.
13:57
Afyonkarahisar'da Mezarları Söküp Evleri Çatlatan Yarıklar Türkiye Mühendisler ve Mimarlar Odaları Birliği (TMMOB) Jeoloji Mühendisleri Odasının, Bolvadin ilçesinde, yerleşim alanları ile mezarlıkta oluşan ve kilometrelerce uzayan yüzeydeki yarıklarla ilgili raporunda, olayın nedeninin araştırılması istendi.
16:43
Kurban Bayramı'na Doğru Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Eyüp Alabaş, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımlandı.
Kurban Bayramı'na Doğru
13:04
Turizm Cenneti Bodrum Kaplıca Cenneti Olacak Bodrum Jeotermal Derneği tarafından yapılan çalışmalar sonucunda yerin 728 metre derinliğinde termal su bulundu.
Turizm Cenneti Bodrum Kaplıca Cenneti Olacak
12:36
Elbistan'da Korkutan Göçük Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesine bağlı Doğan Mahallesi’nde Doğan Site İlk ve Ortaokulu civarında ikinci kez göçük oluştu.
Elbistan'da Korkutan Göçük
09:16
Obruktan Sonra Meydana Gelen Göçük Korkuttu Elbistan’a bağlı Doğan Mahallesi’nde Doğan Site İlk ve Ortaokulu civarında ikinci kez göçük oluştu.
Obruktan Sonra Meydana Gelen Göçük Korkuttu
11:31
Soma'da Ölen İşçinin Ailesinden 2 Bakanlığa Tazminat Davası Manisa'nın Soma İlçesi'ndeki maden faciasında yaşamını yitiren 301 işçi arasında bulunan Erkan Doğdu'nun ailesi, bilirkişi raporunda da yer aladığı gibi kamu kurumlarının faciada sorumluluğu bulunduğu gerekçesiyle Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na, toplam 375 bin TL'lik tazminat davası açtı.
Soma'da Ölen İşçinin Ailesinden 2 Bakanlığa Tazminat Davası
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 14:27:43. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MTA HABERLERİ
[Hata Bildir]