SON DAKİKA MUŞ HABERLERİ

Son Dakika Muş Haberleri

11:27
PTT Şubesi Önüne Pazar Kuruyorlar PTT Malazgirt Şubesi'nden emekli aylığı, çocuk, asker parası çeken aileler, şube önüne kurulan pazardan alışverişlerini yaptıktan sonra evlerine gidiyor.
PTT Şubesi Önüne Pazar Kuruyorlar
10:03
Kızılay Eksi 15 Derecede Kan Alıyor Türk Kızılayı Muş Şubesi ekipleri, sıfırın altında 15 derecede kan almaya devam ediyor.
Kızılay Eksi 15 Derecede Kan Alıyor
09:32
Doğu'da Soğuk Hava Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 13 dereceyle Kars'ta ölçüldü.
Doğu'da Soğuk Hava
21:58
Kar Yağışı Nedeniyle Yolda Kalan Araçlar İş Makineleriyle Kurtarıldı Yurtta kış- Muş'ta öğleden sonra etkili olan kar yağışı nedeniyle çok sayıda araç yolda kaldı Korkut ilçesinde, etkili kar yağışı ve tipi sonucu Kazana rampasında kalan araçlar, iş makinelerince kurtarıldı.
Kar Yağışı Nedeniyle Yolda Kalan Araçlar İş Makineleriyle Kurtarıldı
21:35
Muş'ta Kar Yağışı Kazalara Sebep Oldu Muş'ta sabah saatlerinde başlayan kar yağışı sürücülere zor anlar yaşattı.
Muş'ta Kar Yağışı Kazalara Sebep Oldu
20:37
Yurtta Kış Muş'ta öğleden sonra etkili olan kar yağışı nedeniyle çok sayıda araç yolda kaldı.
18:20
Muş'ta 5 Kilo Esrar Ele Geçirildi Muş'ta şehirlerarası yol kontrolleri sırasında bir araçta yapılan aramada 5 kilo 920 gram toz esrar maddesi ele geçirildi.
Muş'ta 5 Kilo Esrar Ele Geçirildi
18:02
AK Parti Beyoğlu İlçe Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi AK Parti Beyoğlu İlçe Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi’ne katılan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Bizler kadının isteklerine çok kulak vererek hizmetlerimizi yürütüyoruz.
AK Parti Beyoğlu İlçe Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi
17:07
Bulanık'ta Enkazlar Temizlendi Muş'un Bulanık ilçesinde başlayan kutlamalar sırasında çıkan olaylar nedeniyle kullanılamaz hale gelen cadde ve sokaklar belediye ekipleri tarafından temizlendi.
Bulanık'ta Enkazlar Temizlendi
16:41
Muş'ta Ekonominin Yıldızları Ödül Töreni Yapılacak Muş Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 30 Ocak'ta organize edilen 'Ekonominin Yıldızları Ödül Töreni' için yapılan hazırlıklar devam ediyor.
Muş'ta Ekonominin Yıldızları Ödül Töreni Yapılacak
16:16
Kars ve Ardahan Eksi 17 Kars ve Ardahan eksi 17 DOĞU bölgemizde karakış etkili olurken dün gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Kars ve Ardahan'da ölçüldü.
16:13
Muş'ta Kar Yağışı Etkisini Göstermeye Başladı Muş’ta sabah erken saatlerde etkisini göstermeye başlayan kar yağışı aralıklarla devam ediyor.
Muş'ta Kar Yağışı Etkisini Göstermeye Başladı
14:55
Kars Doğu'da Karakış Etkili Oluyor; Kars ve Ardahan Eksi 17 Doğu'da karakış etkili oluyor; Kars ve Ardahan eksi 17 DOĞU bölgemizde karakış etkili olurken dün gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Kars ve Ardahan'da ölçüldü.
Kars Doğu'da Karakış Etkili Oluyor; Kars ve Ardahan Eksi 17
14:10
Muş'ta 'Erişebilirlik Çalışmaları' Muş Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü tarafından, engellilerin erişilebilirliği ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Muş'ta 'Erişebilirlik Çalışmaları'
13:56
Doğu'da Karakış Etkili Oluyor Doğu bölgemizde karakış etkili olurken dün gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Kars ve Ardahan'da ölçüldü.
Doğu'da Karakış Etkili Oluyor
13:56
Erzurum Khb Genel Sekreteri Erdoğan, "Türkiye'de Polikliniklerde Bekleme Süresi 10 Dakika,... Erzurum Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Fazlı Erdoğan, Türkiye’de polikliniklerde bekleme süresinin 10 dakika, İngiltere’de ise acilde bekleme süresinin 3,5 saat olduğunu ifade ederek Türkiye’de hekim ve hemşire eksikliğinin olduğunu söyledi.
Erzurum Khb Genel Sekreteri Erdoğan, 'Türkiye'de Polikliniklerde Bekleme Süresi 10 Dakika,...
13:54
İhsan Özkes : Görmez, Gör Bunları İhsan Özkes : Görmez, gör bunları CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Muş'un Hasköy İlçesi'ndeki bir Kuran Kursu'da Ak Parti İlçe Kongresi'nin yapıldığını belirtti.
İhsan Özkes : Görmez, Gör Bunları
13:39
İhsan Özkes: Görmez, Gör Bunları CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Muş'un Hasköy ilçesindeki bir Kuran Kursu'da Ak Parti İlçe Kongresinin yapıldığını söyledi.
13:31
CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması "Camilerimizin AKP'nin seçim bürolarına dönüştürülmesi, Kur'an kursları salonlarının AKP'nin kongrelerinin yapıldığı salonlar olması asla kabul edilemez"
12:02
Yol Açtırmak İçin Yapılan Asılsız İhbarlara Ceza Verilecek Muş'ta, kar nedeniyle kapanan köy yollarının açılması için asılsız ihbarlarda bulunan bazı vatandaşlar, karla mücadele çalışması yürüten ekipler başta olmak üzere AFAD ve 112 Acil Servis ekiplerini zor durumda bırakıyor Muş AFAD Müdürü Dayanan: "Valiliğin aldığı karar gereği, bundan böyle asılsız ihbar.
11:34
Malazgirt Halk Kütüphanesi Yarıyıl Tatilinde Tıklım Tıklım Muş'un Malazgirt ilçesindeki Halk Kütüphanesi, okulların yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte adeta dolup taşıyor.
Malazgirt Halk Kütüphanesi Yarıyıl Tatilinde Tıklım Tıklım
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
10:20
Varto'da Hasta Ziyareti MUŞ (İHA) – Muş Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hacı Yusuf Güneş, taburcu olan hastayı evinde ziyaret etti.
Varto'da Hasta Ziyareti
09:56
AK Parti Havsa Kadın Kolları Kongresi Fatma Çengel yeniden kadın kolları başkanlığına getirildi.
AK Parti Havsa Kadın Kolları Kongresi
09:45
Varto'da Endoskopi Ünitesi Açıldı Muş’un Varto Devlet Hastanesi bünyesinde kurulan endoskopi ünitesi düzenlenen törenle açıldı.
Varto'da Endoskopi Ünitesi Açıldı
09:44
Doğu'da Soğuk Hava Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Kars ve Ardahan'da ölçüldü.
09:08
Varto'da 'Kobani' Kutlaması Kobani'nin YPG güçlerinin eline geçmesi, Muş'un Varto ilçesinde kutlandı.
Varto'da 'Kobani' Kutlaması
16:58
Doğu'da Soğuk Hava Muş'ta içme suyu şebekesi donan Tekyol köyündeki vatandaşlar, ihtiyaçlarını itfaiye tankerlerinden sağlıyor.
14:01
Malazgirt'te Kobani Kutlaması Suriye'nin Kobani kentinin YPG'nin eline geçtiği haberlerinin ardından Muş'un Malazgirt ilçesinde kutlama yapıldı.
Malazgirt'te Kobani Kutlaması
13:53
Muş'ta Yasa Dışı Dinleme Operasyonu: 1 Polis Açığa Alındı İzmir merkezli 13 ilde ‘yasa dışı dinleme’ yaptıkları iddiasıyla emniyet mensuplarına yönelik düzenlenen operasyon kapsamında Muş’ta 1 polis memuru gözaltına alınırken daha önce açığa alınan 1 komiserin de arandığı belirtildi.
Muş'ta Yasa Dışı Dinleme Operasyonu: 1 Polis Açığa Alındı
13:37
İşitme Engelliye Ehliyet Muş'ta faaliyet yürüten Menderes Sürücü Kursu tarafından işitme engellilerin ehliyet alabilmeleri için açılan kursa katılan vatandaş, 'H' sınıfı ehliyet aldı.
İşitme Engelliye Ehliyet
13:29
İzmir'deki Yasa Dışı Dinleme Operasyonunda İkinci Dalga: 13 İlde 26 Gözaltı Kararı (5) Valilikten OPERASYON AÇIKLAMASI İzmir Valiliği tarafından yapılan açıklamada, İzmir Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğü'nde müfettişlerce yapılan denetimlerde, 2009-2013 yılları arasında gerçeğe aykırı belgeler düzenlenerek başka isim ve IMEI numaraları üzerinden alınan mahkeme kararları ile çoğunluğu Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu, üniversite rektörleri, akademisyen, Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanı, üst düzey emniyet mensupları ve gazeteci 92 kişinin şahsın dinlendiği
İzmir'deki Yasa Dışı Dinleme Operasyonunda İkinci Dalga: 13 İlde 26 Gözaltı Kararı (5)
13:10
Muş 6 Kişilik Ailenin Harabe Evde Yaşam Mücadelesi Muş merkez Tandoğan Köyü'nde Hurinaz- Ferman Ekran çifti, 4 çocukları ile birlikte duvarları çatlayan ve yıkılma tehlikesi bulunan harabe evde oturmaya devam ediyor.
Muş 6 Kişilik Ailenin Harabe Evde Yaşam Mücadelesi
12:17
Kar Altında Selfie Doğu Anadolu Bölgesi'nde dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışı aralıklarla devam ediyor.
Kar Altında Selfie
12:03
İzmir'deki Yasa Dışı Dinleme Operasyonunda İkinci Dalga: 13 İlde 26 Gözaltı Kararı (4) Denizli, ANKARA, ŞIRNAK VE MUŞ'TA GÖZALTI İzmir Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatı ile Denizli'de 1 komiser, Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde 1 komiser yardımcısı, Ankara'da 1 baş komiser, Malatya'da 1 polis ve Muş'ta 1 polis gözaltına alındı.
İzmir'deki Yasa Dışı Dinleme Operasyonunda İkinci Dalga: 13 İlde 26 Gözaltı Kararı (4)
12:03
Silopi'de Bir Komiser Yardımcısı Gözaltına Alındı İzmir merkezli 13 ilde polislere yönelik bu sabah yapılan operasyon kapsamında Şırnak’ın Silopi ilçesinde de bir komiser yardımcısının gözaltına alındığı öğrenildi.
Silopi'de Bir Komiser Yardımcısı Gözaltına Alındı
11:42
İzmir Valiliğinden Operasyon Açıklaması İzmir Valiliği, İzmir’de usulsüz dinlemelerle ilgili başlatılan operasyona ilişkin bir açıklama yaptı.
İzmir Valiliğinden Operasyon Açıklaması
11:36
İzmir Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu Operasyonda, 17'si rütbeli 26 emniyet personelinden 16'sı gözaltına alındı Tamamı 2009 2013 döneminde İstihbarat Şube Müdürlüğü çalışanı şüphelilerle ilgili soruşturmanın, "suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, yönetmek, kurulan örgüte üye olmak, suç örgütü faaliyetleri kapsamında kamu görevlilerinin resmi belgede sahteciliği, iftira, suç uydurmak, özel hayatın gizliliğini ihlal, kişisel verilerin hukuka aykırı olarak kaydedilmesi, verileri hukuka aykırı olarak ele geçirmek" suçlarından
İzmir Merkezli 'Paralel Yapı' Operasyonu
11:24
Aşağı Toklu Şelalesi Dondu Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 16 dereceyle Kars'ta ölçüldü.
Aşağı Toklu Şelalesi Dondu
11:19
6 Kişilik Ailenin Harabe Evde Yaşam Mücadelesi Muş merkez Tandoğan Köyü'nde Hurinaz- Ferman Ekran çifti, 4 çocukları ile birlikte duvarları çatlayan ve yıkılma tehlikesi bulunan harabe evde oturmaya devam ediyor.
6 Kişilik Ailenin Harabe Evde Yaşam Mücadelesi
11:16
İzmir Valiliği Polisler İçin 'Yakalandı' Açıklaması Yaptı İzmir Valiliği, 13 ilde gözaltına alınan 16 polis için "yakalandı" açıklaması yaptı.
11:02
İzmir Merkezli Operasyon İzmir merkezli 11 ilde paralel yapı iddiaları kapsamında düzenlenen yasa dışı dinleme operasyonlarında ayrıntılar belli oldu.
İzmir Merkezli Operasyon
10:45
Susuz Kalan Köylülere ve Hayvanlara İtfaiye Su Taşıdı Muş'ta soğuk havaların etkisiyle şebekeler dondu, su kaynakları buz tuttu.
Susuz Kalan Köylülere ve Hayvanlara İtfaiye Su Taşıdı
10:45
Trafik Kazalarında En Çok Ölüm İstanbul'da Yaşandı Emniyet, 2014'ün illere göre kaza sayılarını açıkladı. Yıl boyunca İstanbul'da 188 kişi, Ankara'da 126, Konya'da 101 ve İzmir'de 98 kişi kaza yerinde hayatını kaybetti.
Trafik Kazalarında En Çok Ölüm İstanbul'da Yaşandı
10:39
Muş'ta Bir Polis Memuru Gözaltına Alındı İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla polislere yönelik başlatılan operasyon kapsamında Muş'ta bir polis memur gözaltına alındı.
Muş'ta Bir Polis Memuru Gözaltına Alındı
10:31
Doğu'da Kar Yağışı Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 16 dereceyle Kars'ta ölçüldü.
10:31
Muş'ta 'Paralel Yapı' Operasyonu İzmir merkezli 11 ilde 'yasa dışı dinleme' yaptıkları iddiasıyla emniyet mensuplarına yönelik düzenlenen operasyon kapsamında Muş'ta 1 polis memuru gözaltına alındı.
09:57
İzmir Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu "Yasa dışı dinleme yaptıkları" iddia edilen emniyet mensuplarına yönelik operasyon kapsamında Muş'ta bir polis memuru gözaltına alındı.
İzmir Merkezli 'Paralel Yapı' Operasyonu
09:46
Daha Önce Tutuklanan Polisler Yine Gözaltında İzmir Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla İzmir başta olmak üzere 11 ilde sabah erken saatlerde, yaklaşık bin polisin katıldığı bir operasyon düzenledi.
Daha Önce Tutuklanan Polisler Yine Gözaltında
09:13
Bursa Adliyesi'nden Kaçan Firari Aydın'da Yakalandı Bursa’da adliyeden kaçan ve hakkında 53 yıla kadar kesinleşmiş hapis cezası bulunan firari, 9 gün sonra saklandığı Aydın’daki akrabalarının evine yapılan şafak baskınında yakalandı.
Bursa Adliyesi'nden Kaçan Firari Aydın'da Yakalandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 06:08:23. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]