09:3200
SON DAKİKA MUAMMER GÜLER HABERLERİ

Son Dakika Muammer Güler Haberleri


MUAMMER GÜLER

Muammer Güler İstanbul Valisi.İlk, Orta ve Lise öğrenimini Ankara'da tamamlayarak 1972 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi' nden mezun oldu.

İlk kamu görevine 14 Mart 1973 tarihinde Balıkesir Maiyet Memuru (Kaymakam Adayı) olarak başladı. Sırasıyla Çal İlçesi Kaymakam Vekilliği,... Devamı

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Mardin'e Geldi

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçakla saat 19.00'da Mardin'e geldi. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Dink'in Avukatı Çetin: Dink Cinayetinde Rolü Olanlar Erdoğan'ın Müttefikleridir

  Dink ailesinin avukatı Fethiye Çetin, cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Dink'in öldürülmesiyle ilgili yaptığı son açıklamalara tepki gösterdi. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  İçişleri eski Bakanı Güler, Mardin'de

  İçişleri eski Bakanı Güler, Mardin'de

  İçişleri eski Bakanı ve Mardin Milletvekili Muammer Güler, "Çözüm sürecinin sigortası da garantisi de devamlılığı da Recep Tayip Erdoğan'ın iradesinde var. Bu milletin insanı olarak cumhurbaşkanlığını hak eden Başbakan Erdoğan devletin başında da siyasetin yapılabileceğini gösterecek" dedi. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  İçişleri Eski Bakanı Güler Açıklaması

  İçişleri Eski Bakanı Güler Açıklaması

  "Çözüm sürecinin sigortası da garantisi de devamlılığı da Recep Tayip Erdoğan’ın iradesinde var. Bu milletin insanı olarak cumhurbaşkanlığını hak eden Başbakan Erdoğan devletin başında da siyasetin yapılabileceğini gösterecek" (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.08.2014 09:32:14. #1.11#