19:0900
SON DAKİKA MUAMMER GÜLER HABERLERİ

Son Dakika Muammer Güler Haberleri


MUAMMER GÜLER

Muammer Güler İstanbul Valisi.İlk, Orta ve Lise öğrenimini Ankara'da tamamlayarak 1972 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi' nden mezun oldu.

İlk kamu görevine 14 Mart 1973 tarihinde Balıkesir Maiyet Memuru (Kaymakam Adayı) olarak başladı. Sırasıyla Çal İlçesi Kaymakam Vekilliği,... Devamı

   

  Canikli: Halk Yarı Başkanı Seçecek

  Canikli: Halk Yarı Başkanı Seçecek

  AK Partili Nurettin Canikli, "Ağustos ayında yapılacak seçimlerde halk sadece Cumhurbaşkanını değil yarı başkanı da seçmiş olacak." dedi. (Bugün 16:49)

   

  MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması

  MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması

  "(Erdoğan'ın 1915 olaylarına ilişkin mesajı) Bu ifadeler, soykırımı kabul etmeye yönelik açılmış penceredir" "17 ve 25 Aralık'ı darbe olarak nitelendirenlerin rüşvet ve yolsuzlukla ilgili soruşturma istemesi paradoks. Madem öyle, darbe planıyla ilgili araştırma önergesi getirin" "Dünkü ses ve ışık gösterisinde, İncil'den alıntıların okunduğu parça kullanmak ne demektir? (Bugün 16:02)

   

  AK Parti Eski Bakanlarla İlgili Soruşturma Önergelerini Yeniledi

  AK Parti 4 eski bakanla ilgili soruşturma önergelerini yenileyerek Meclis Başkanlığı'na sundu. (Bugün 14:14)

   

  Dört Eski Bakanla İlgili Meclis Soruşturması

  AK Parti milletvekilleri, soruşturma önergesini yenileyerek, TBMM Başkanlığı'na sundu Önergede, eski bakanlarla ilgili daha ayrıntılı iddialar ve fiiler sıralandı Çağlayan tarafından Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu'na muhalefet, TCK'nın "resmi belgede sahtecilik" ve "Rüşvet"; Güler tarafından TCK'nın "resmi belgede sahtecilik", "nüfuz ticareti", "rüşvet" ve gizliliğin ihlali", Bağış tarafından TCK'nın "nüfuz ticareti" ve "rüşvet", Bayraktar tarafından işlendiği iddia edilen eylemlerin TCK'nın (Bugün 13:56)

   

  AK Parti'den 4 Eski Bakanla İlgili Yeni Önerge

  AK Parti'den 4 Eski Bakanla İlgili Yeni Önerge

  AK Parti grubu, 4 eski bakanla ilgili yeni soruşturma önergesini Meclis Başkanlığı'na sundu. (Bugün 12:33)

   

  AK Parti 4 Eski Bakanla İlgili Soruşturma Önergelerini Yeniden Yazıyor

  AK Parti, hukuki ve teknik eksiklikler gerekçesiyle geri çektiği 4 eski bakanla ilgili önergeleri yeniden hazırlıyor. (Dün 17:15)

   

  Dört Eski Bakanla İlgili Soruşturma Önergesi

  AK Parti Grup Başkanvekili Canikli: "Soruşturma Önergesi, 4 eski bakanımızla ilgili bugüne kadar kamuoyunda, basında ya da başka şekilde gündeme gelen iddiaların tamamını soruşturma kapsamına alacak şekilde hazırlanıyor" "Muhalefetinkinin de ötesine geçecek" Daha önceki soruşturma önergesinin ilk imza sahibi olan AK Parti'li Bilgiç'in, TBMM Genel Kurulu'nda milletvekillerinden yeni önerge için imza topladığı görüldü. (Dün 16:16)

   

  Mardin'de Yeni Doğan Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi

  Erken Doğan Çocukları Yaşatma Derneği'nce, Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde yaptırılan Yeni Doğan Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi'nin açılışı yapıldı. (Dün 14:37)

   

  TİB, Sahte Dinleme Listesi mi Oluşturdu?

  TİB, Sahte Dinleme Listesi mi Oluşturdu?

  TİB çalışanı, basına gönderdiği mailde, delil bulamayan TİB'in sahte dinleme listesi oluşturduğunu iddia etti. (Dün 12:52)

   

  4 Bakan Hakkındaki 'Yolsuzluk Soruşturma Komisyonu'nun Görüşülmesi Ertelendi

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda, perşembe günü görüşülmesi beklenen 4 eski bakan Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkında soruşturma komisyonu kurulmasına ilişkin önergelerin görüşülmesi haftaya kaldı. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  AK Parti 4 Eski Bakanla İlgili Soruşturma Komisyonu Kurulmasına İlişkin Önergelerini Geri Çekti

  AK Parti 17 Aralık süreciyle beraber haklarındaki iddialar nedeniyle Meclis'e sunulan 4 eski bakanla ilgili hazırladığı soruşturma önergelerini yeniden hazırlamak üzere geri çekti. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Soruşturma Komisyonu Haftaya Kaldı

  Meclis Genel Kurulu'nda perşembe günü görüşülmesi beklenen 4 eski bakana yönelik soruşturma komisyonu kurulmasına ilişkin önergeler haftaya kaldı. (22 Nisan 2014 Salı )

   

 

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  CHP'nin, 4 Eski Bakan ile ilgili verdiği soruşturma önergeleri okundu. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  Ankara: Reyhanlı Suriye'nin İşi

  Ankara: Reyhanlı Suriye'nin İşi

  Türkiye Dışişleri Bakanlığı, geçen yıl Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde gerçekleşen ve 52 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırıdan doğrudan Suriye'nin sorumlu tutulduğunu açıkladı. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri