SON DAKİKA MUAMMER GÜLER HABERLERİ

Son Dakika Muammer Güler Haberleri


MUAMMER GÜLER

Muammer Güler İstanbul Valisi.İlk, Orta ve Lise öğrenimini Ankara'da tamamlayarak 1972 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi' nden mezun oldu.

İlk kamu görevine 14 Mart 1973 tarihinde Balıkesir Maiyet Memuru (Kaymakam Adayı) olarak başladı. Sırasıyla Çal İlçesi Kaymakam Vekilliği,... Devamı

23:45
MHP'den Yolsuzluk Pankartı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beşiktaş İlçe Teşkilatı, yolsuzlukla suçlanan 4 eski bakanın Genel Kurul’da aklanmasını eleştirmek için ilçe binasına 'Patron böyle istedi, sizce aklandılar mı?' yazılı bir pankart astı.
07:31
Meclis'te Görülmemiş Skandal! Yüce Divan Dosyası Not Defteri Oldu Meclis, kullanılmış kâğıtlardan oluşan not defterleri bastırdı. Defterlerin kullanılmış taraflarında, 17-25 Aralık sürecine ait tapeler ile Adli Tıp raporları bulunuyor.
Meclis'te Görülmemiş Skandal! Yüce Divan Dosyası Not Defteri Oldu
15:47
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Atalay Açıklaması "(HDP'nin seçime parti olarak girmesi) Risklerini alarak seçime siyasi parti olarak katılmalarında fayda vardır.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Atalay Açıklaması
15:06
2beşir Atalay "4 Eski Bakan Aday Olacak Mı?" Sorusuna "Bir Şey Duymadım Bilgim Yok" Dedi Dha ANKARA- Beşir Atalay "4 eski bakan aday olacak mı?" sorusuna "Bir şey duymadım bilgim yok" dedi Ak Parti Sözcüsü Beşir Atalay, düzenlediği basın toplantısında gündemi değerlendirerek gazetecilerin sorularını yanıtladı.
2beşir Atalay '4 Eski Bakan Aday Olacak Mı?' Sorusuna 'Bir Şey Duymadım Bilgim Yok' Dedi
17:22
Kılıçdaroğlu: "Size Hain Diyenlerle Yanyana Duracak Mısınız?" CHP TBMM Grup Toplantısı-Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1)-"TBMM çatısı altında yolsuzlukları bütün delilleri ile ortaya konmuş dosya, AKP Grubu tarafından kapatıldı.
Kılıçdaroğlu: 'Size Hain Diyenlerle Yanyana Duracak Mısınız?'
17:08
Hdp TBMM Grup Toplantısı Eş Genel Başkan Yüksekdağ: "Kobani zaferi ilan edildikten sonra Kobani'ye selam gönderiyor Başbakan. Selamı söyleyene değil, söyletene bakın.
17:05
CHP TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1) "TBMM çatısı altında yolsuzlukları bütün delilleri ile ortaya konmuş dosya, AKP Grubu tarafından kapatıldı.
16:15
3kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar "Bu mahkumiyet baro başkanına değil Tunceli halkına verilen bir mahkumiyettir" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
3kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar
16:04
1kılıçdaroğlu O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar Dha ANKARA- Kılıçdaroğlu: O kadar azdılar ki Cumhuriyet'e 90 yıllık parantez söylemini dillerine alıyorlar "Bu mahkumiyet baro başkanına değil Tunceli halkına verilen bir mahkumiyettir" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
1kılıçdaroğlu O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar
15:50
Kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar. Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
Kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar.
15:21
Kılıçdaroğlu: "Adalet Konusunda Kaygımız Var" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Davutoğlu’nun Başbakanlık koltuğuna oturtulan 23 Nisan çocuğu olduğunu söyledi.
Kılıçdaroğlu: 'Adalet Konusunda Kaygımız Var'
14:05
Kılıçdaroğlu, 4 Eski Bakana Yeni Bakanlıklar Önerdi CHP lideri Kılıçdaroğlu, "4 bakan aklandı, Şimdi bakanlık koltuğuna geri dönmek istiyoruz diyecekler. Adamlar haklı. Ben bunlarla ilgili bakanlıkları buldum." dedi.
Kılıçdaroğlu, 4 Eski Bakana Yeni Bakanlıklar Önerdi
10:42
17 Aralık'ın Savcısı Celal Kara: 1 Numara Erdoğan'dı 17 Aralık soruşturmasının savcısı Celal Kara, elinden alınan iddianameyle ilgili konuştu. Kara, "Soruşturmada 1 numaralı isim Erdoğan'dı." dedi.
17 Aralık'ın Savcısı Celal Kara: 1 Numara Erdoğan'dı
16:40
CHP Myk Toplantısı CHP Sözcüsü Haluk Koç, dört eski bakan için dün TBMM’de yapılan oylamaya ilişkin, “Cumhurbaşkanına rağmen, nöbetçi Başbakana rağmen AK Parti milletvekillerinin bir bölümü 4 bakana karşı tavır almıştır.
CHP Myk Toplantısı
16:03
MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması "Artık TBMM'de bulunan cüzi irade, milletin değerlerini ve hukukunu temsil etmekten uzaktır" "Oylamanın geçersiz olduğu iddiası dikkate alınmalı. Bağış'a verilen oyların, katılanların salt çoğunluğunun altında kaldığı için askıda olduğunu düşünüyorum" "Eski bakanların konuşmaması Meclis'e hakarettir.
15:19
Sabahat Akkiraz: Oy Kullandıktan Sonra Meclis'ten Ayrıldım 4 eski bakan için yapılan oylamaya katılmadığı eleştirilerine yanıt veren Sabahat Akkiraz "Sağlık sorunum olduğu için oy kullandıktan sonra Meclis'ten ayrıldım" dedi.
Sabahat Akkiraz: Oy Kullandıktan Sonra Meclis'ten Ayrıldım
12:22
CHP'li Özkes Açıklaması "Bir İslam ülkesinde, hem de Müslümanlığı kimseye kaptırmayanların hırsızlığı, yolsuzluğu bu kadar savunur hale gelmesi akıl tutulmasıdır"
10:40
AK Parti Oylamada Fazla Fire Verdi, Yüce Divan Oylaması Detayları Ak Parti oylamada tahmin ettiğinden daha fazla fire verdi. Dört eski bakanla ilgili Meclis'teki Yüce Divan oylamasında AK Parti beklenenin üzerinde fire verdi. AK Parti, Çağlayan'da 38, Güler'de 43, Bağış'ta 48 oy kaybetti.
AK Parti Oylamada Fazla Fire Verdi, Yüce Divan Oylaması Detayları
10:33
Gazete Manşetleri, 21 Ocak En Fazla Satan Gazeteler 21 Ocak Çarşamba gününden gazete manşetleri ve son dakika haberler. Önemli haberlerden derlenmiş haber başlıkları ve en fazla okunan gazetelerden manşetler.
Gazete Manşetleri, 21 Ocak En Fazla Satan Gazeteler
10:22
21 Ocak Gazete Manşetleri, En Çok Okunan Gazeteler 21 Ocak Çarşamba gününden gazete manşetleri ve son dakika haberler. Önemli haberlerden derlenmiş haber başlıkları ve en fazla okunan gazetelerden manşetler.
21 Ocak Gazete Manşetleri, En Çok Okunan Gazeteler
08:54
AKP'de 'Rüşvet ve Yolsuzluk' Çatlağı Yüce Divan görüşmeleri, bir yıldır gündeme damgasını vuran yolsuzluk ve rüşvet iddialarının arkasının kesilmeyeceğinin de işareti oldu.
AKP'de 'Rüşvet ve Yolsuzluk' Çatlağı
08:19
AK Parti En Çok Fireyi Egemen Bağış'ta Verdi Meclis'te 4 eski bakan için yapılan oylamada Egemen Bağış'ın Yüce Divan'a sevkedilmesini içeren önerge 245'e 255 oyla reddedildi. Bağış'ta AK Parti'nin firesi 48'e çıktı.
AK Parti En Çok Fireyi Egemen Bağış'ta Verdi
03:22
Meclis'te Yüce Divan Oylaması Siyasi parti grupları, uzun aradan sonra Yüce Divan oylaması için Meclis'te tam kadroya yakın katılım sağladı.
Meclis'te Yüce Divan Oylaması
02:53
4 Eski Bakan Hakkındaki Yüce Divan Oylamasında Red Kararı Çıktı Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda 17/25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında Ekonomi eski Bakanı Mehmet Zafer Çağlayan, İçişleri eski Bakanı Muammer Güler, Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış ile Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar için Yüce Divan oylaması yapıldı.
4 Eski Bakan Hakkındaki Yüce Divan Oylamasında Red Kararı Çıktı
02:53
Erdoğan Bayraktar da "Yüce Divan"A Gitmeyecek Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, eski İçişleri Bakanı Muammer Güler ve eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı Egemen Bağış’ın "Yüce Divan"a sevk edilmeme kararının ardından son olarak eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar için verilen önerge 219’a karşı 288 oyla reddedildi.
Erdoğan Bayraktar da 'Yüce Divan'A Gitmeyecek
02:47
Erdoğan Bayraktar Hakkındaki Yüce Divan Önergesi de Reddedildi Meclis Genel Kurulunda Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar hakkında verilen Yüce Divan önergesi de reddedildi.
Erdoğan Bayraktar Hakkındaki Yüce Divan Önergesi de Reddedildi
02:44
Yüce Divan Oylamasında AK Parti Beklenenden Fazla Fire Verdi Dört eski bakanla ilgili Meclis'teki Yüce Divan oylamasında AK Parti beklenenin üzerinde fire verdi. AK Parti, Çağlayan'da 38, Güler'de 43, Bağış'ta 48 oy kaybetti.
Yüce Divan Oylamasında AK Parti Beklenenden Fazla Fire Verdi
01:58
Erdoğan Bayraktar İçin "Yüce Divan" Oylaması Başladı Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın Yüce Divan’a gönderilip gönderilmemesine ilişkin Meclis Genel Kurulu’nda gizli oylama işlemine başlandı.
Erdoğan Bayraktar İçin 'Yüce Divan' Oylaması Başladı
01:58
Erdoğan Bayraktar'ın Yüce Divan Oylaması Başladı Dört eski bakanın Yüce Divan’a sevk edilip edilmemesini görüşen Meclis Genel Kurulu’nda Zafer Çağlayan, Muammer Güler ve Egemen Bağış’tan sonra eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar hakkındaki 53 önerge okunmaya başlandı.
Erdoğan Bayraktar'ın Yüce Divan Oylaması Başladı
01:57
Vekiller, Son Olarak Erdoğan Bayraktar İçin Oy Kullanıyor Meclis Genel Kurulunda milletvekilleri, Zafer Çağlayan, Muammer Güler ve Egemen Bağış'tan sonra Erdoğan Bayraktar için oy kullanmaya başladı.
Vekiller, Son Olarak Erdoğan Bayraktar İçin Oy Kullanıyor
01:48
4 Eski Bakan da Yüce Divan'a Gitmeyecek 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında 4 eski bakanla ilgili Yüce Divan oylaması yapıldı. 4 ismin de Yüce Divan'a gönderilmemesine karar verildi.
4 Eski Bakan da Yüce Divan'a Gitmeyecek
01:33
Çağlayan ve Güler'in Ardından Egemen Bağış İçin de Aynı Karar Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve eski İçişleri Bakanı Muammer Güler’in "Yüce Divan"a sevk edilmeme kararının ardından eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı Egemen Bağış için verilen önerge de 245’e karşı 255 oyla reddedildi.
Çağlayan ve Güler'in Ardından Egemen Bağış İçin de Aynı Karar
01:27
Egemen Bağış Hakkındaki Yüce Divan Önergesi Reddedildi Meclis Genel Kurulu'nda eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış hakkında verilen Yüce Divan önergesi reddedildi.
Egemen Bağış Hakkındaki Yüce Divan Önergesi Reddedildi
01:25
TBMM Genel Kurulu'ndaki Oylamalarda 276 Krizi Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda 17/25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında Ekonomi eski Bakanı Mehmet Zafer Çağlayan, İçişleri eski Bakanı Muammer Güler, Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış ile Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar için Yüce Divan oylaması yapılıyor.
TBMM Genel Kurulu'ndaki Oylamalarda 276 Krizi
01:15
Sabahat Akkiraz Meclis'i Terk Etti CHP milletvekili Sabahat Akkiraz, Muammer Güler hakkındaki Yüce Divan oylamasına katılmayarak Meclis'i terk etti.
Sabahat Akkiraz Meclis'i Terk Etti
00:41
Güler'den Oylamaya Tek Cümlelik Yorum Meclis'te hakkında Yüce Divan oylaması reddedilen Muammer Güler, kuliste gazetecilerin sonuca ilişkin sorularına, "Önemli olan önergenin 276 oy bulmaması...Hayırlı olsun" dedi.
Güler'den Oylamaya Tek Cümlelik Yorum
00:33
Egemen Bağış İçin "Yüce Divan" Oylaması Başladı Eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı Egemen Bağış’ın Yüce Divan’a gönderilip gönderilmemesine ilişkin Meclis Genel Kurulu’ndaki gizli oylama işlemine başlandı.
Egemen Bağış İçin 'Yüce Divan' Oylaması Başladı
00:30
Milletvekilleri Egemen Bağış İçin Oy Kullanmaya Başladı Dört eski bakanın Yüce Divan’a sevk edilmesinin oylandığı Meclis Genel Kurulu’nda milletvekilleri, Zafer Çağlayan ve Muammer Güler’den sonra eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı Egemen Bağış için oy kullanmaya başladı.
Milletvekilleri Egemen Bağış İçin Oy Kullanmaya Başladı
00:28
İçişleri Eski Bakanı Güler, Yüce Divana Sevk Edilmedi İçişleri eski Bakanı ve AK Parti Mardin Milletvekili Muammer Güler'in Yüce Divana sevk edilmesi kabul edilmedi.
İçişleri Eski Bakanı Güler, Yüce Divana Sevk Edilmedi
23:54
Çağlayan ve Güler'den Sonra Bağış da Yüce Divan'a Gönderilmedi Meclis Genel Kurulu'nda eski AB Bakanı Egemen Bağış'ın Yüce Divan'a sevk edilip edilmemesine yönelik oylama sona erdi. Bağış'ın Yüce Divan'a gönderilmesi reddedildi.
Çağlayan ve Güler'den Sonra Bağış da Yüce Divan'a Gönderilmedi
23:48
Meclis'te Yüce Divan Oylaması Eski İçişleri Bakanı Güler'in Yüce Divan'a sevki kabul edilmedi.
23:48
Meclis'te Tarihi Gün (10) Muammer GÜLER'İN YÜCE DİVAN ÖNERGESİNE RET İçişleri eski Bakanı Muammer Güler'in Yüce Divan'a gönderilmesine ilişkin önerge reddedildi.
23:45
Ekonomi Eski Bakanı Çağlayan, Yüce Divana Sevkedilmedi Ekonomi eski Bakanı Zafer Çağlayan'ın Yüce Divana sevk edilmesi kabul edilmedi.
Ekonomi Eski Bakanı Çağlayan, Yüce Divana Sevkedilmedi
23:45
Muammer Güler'in Yüce Divan Önergesine Ret Eski İçişleri Bakanı Muammer Güler'in Yüce Divan'a gönderilmesine ilişkin önerge reddedildi.
Muammer Güler'in Yüce Divan Önergesine Ret
23:33
Muammer Güler "Yüce Divan"a Gitmiyor Meclis Genel Kurulu'ndaki gizli oylamanın ardından eski İçişleri Bakanı Muammer Güler için verilen "Yüce Divan" önergesi 241'e karşı 258 oyla reddedildi.
Muammer Güler 'Yüce Divan'a Gitmiyor
23:31
Muammer Güler Hakkındaki Yüce Divan Önergesi de Reddedildi Meclis Genel Kurulu'nda eski İçişleri Bakanı Muammer Güler hakkında verilen Yüce Divan önergesi reddedildi.
Muammer Güler Hakkındaki Yüce Divan Önergesi de Reddedildi
23:20
4 Eski Bakan İçin Oylama Başladı Dört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilip gönderilmemesine ilişkin Meclis Genel Kurulu'ndaki gizli oylama işlemine başlandı.
4 Eski Bakan İçin Oylama Başladı
23:10
TBMM Genel Kurulu'nda Mükerrer Oy Tartışması Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda 17/25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında Ekonomi eski Bakanı Mehmet Zafer Çağlayan, İçişleri eski Bakanı Muammer Güler, Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış ile Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar için Yüce Divan oylaması yapılıyor.
TBMM Genel Kurulu'nda Mükerrer Oy Tartışması
23:02
Muammer Güler İçin Oy Sayımına Başlandı Meclis Genel Kurulu’nda eski İçişleri Bakanı Muammer Güler’in Yüce Divan’a sevk edilip edilmemesi konusunda milletvekillerin oy kullanmalarının ardından sayıma geçildi.
22:53
Meclis'te Yüce Divan Oylaması CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi:"Rapor Genel Kurul tarafından kabul edilmemiştir, irade bu yöndedir"
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 01:15:26. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUAMMER GÜLER HABERLERİ
[Hata Bildir]