SON DAKİKA MUCUR HABERLERİ

Son Dakika Mucur Haberleri

 • 14:00Treyler, Buzlanan Yolda Kayarak Devrildi: 1'i Ağır 3 YaralıTreyler, Buzlanan Yolda Kayarak Devrildi: 1'i Ağır 3 YaralıKayseri-Kırşehir D-260 Karayolu'nda treyler şarampole devrildi.
 • 02:47Kırşehir'de Ulaşım Güçlükle SağlanıyorKırşehir'de Ulaşım Güçlükle SağlanıyorKırşehir'de dün akşam saatlerinde başlayan şiddetli rüzgâr ve kar yağışı sebebiyle Ankara - Kırşehir - Kayseri D-260 karayolunda sürücülerin seyahat etmesine kontrollü olarak izin veriliyor.
 • 01:07Yurtta KışKırşehir'deki şiddetli rüzgar ve kar yağışı sonucu oluşan tipi sebebiyle Ankara-Kayseri karayolunda sürücülerin seyahat etmesine kontrollü olarak izin veriliyor.
 • 12:33Kırşehir'de Yatırım AtağıKırşehir'de Yatırım AtağıKırşehir’de yabancı yatırımcıların da katılımları ile yatırım atağı projesi başladı.
 • 13:20Emitt Fuarı'nda Kırşehir'in Yöresel Zenginlikleri TanıtıldıDünyanın en büyük turizm fuarları arasında gösteriler EMİTT Fuarı’na katılarak kurdukları stantta yöresel ürünlerini ve değerleri tanıtılan Kırşehir’in, zenginlikleri ziyaretçilerin ilgisini topladı.
 • 13:15Mucur'da Ücretsiz Kanser TaramasıKırşehir Halk Sağlığı Müdürü Dr. Bekir Demirbaş, gezici kanser tarama aracının bir ay süreyle Mucur ilçesinde kanser taraması yapacağını belirtti.
 • 21:24Yurtta KışAnkara-Kayseri karayolunun Kırşehir bölümünde yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşım güçlükle sağlanıyor.
 • 18:58Karayollarından Sürücülere Uyarı: Karayollarından Sürücülere Uyarı: "Zorda Kalmadıkça Seyehat Etmeyin"Kırşehir Karayolları Şube Müdürlüğü, Ankara-Kayseri karayolu üzerinde kar yağışı ve tipinin şiddetini arttırması üzerine sürücüleri uyardı.
 • 11:20Mucur Devlet Hastanesinin Kamu Hastaneleri Birliği ile Birleşim Süreçleri DeğerlendirildiMucur Devlet Hastanesinin Kamu Hastaneleri Birliği ile Birleşim Süreçleri DeğerlendirildiMucur Devlet Hastanesinin Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kamu Hastaneleri Birliğine bağlanması ile ilgili tıbbi süreç değerlendirildi.
 • 18:09Mucur Devlet Hastanesinde Yönetim DeğişimiMucur Devlet Hastanesinin, Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmet vereceği bildirildi.
 • 21:00İzmir ve Kırşehir Yörük Beylerinden İzmir ve Kırşehir Yörük Beylerinden "Sarıkeçili Yörükleri"Ne ZiyaretGörüntü Dökümü: GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Sarıkeçili Yörüklerinin keçi ağılından görüntü -Türkiye Yörük Türkmen Vakfı (YÖRTÜRK) Mersin Şube Başkanı Hasan Dündar ile yapılan röportaj -Sarıkeçinin yavru oğlağını emzirmesi -İzmir ve Kırşehir bölgesinden gelen Yörük Türkmen Derneği başkanlarının keçi ağılını gezme görüntüleri -Kırşehir Mucur Yörük Türkmen Derneği Başkanı Serdar Güneş ile yapılan röportaj -Mersin Sarıkeçililer Derneği Başkanı Bayram Gök'ün eşinin misafir başkanlar için kavurma pişirme görüntüsü -Topluca kıl çadır içinde yemek yenilmesi görüntüsü -Yörük kıl çadırından görüntü -Yörük beylerinin çadıra gelmeleri -Sarıkeçili Yörükleri Derneği Başkanı Bayram Gök ile yapılan röportaj -Keçilerin ağıla alınma görüntüsü İzmir ve Kırşehir Yörük beylerinden "Sarıkeçili Yörükleri"ne ziyaret İzmir ve Kırşehir Yörük beyleri Erdemli ilçesindeki Sarıkeçili Yörükleri Derneği'ni ziyaret etti.
 • 16:49İzmir ve Kırşehir Yörük Beylerinden "Sarıkeçili Yörükleri"Ne Ziyaretİzmir ve Kırşehir Yörük beyleri Erdemli ilçesindeki Sarıkeçili Yörükleri Derneği'ni ziyaret etti.
 • 15:44Vali Çakacak Yörük Beylerini Kabul EttiVali Çakacak Yörük Beylerini Kabul EttiMersin Valisi Özdemir Çakacak, Mersin, İzmir ve Kırşehir ‘Yörük Beyleri’ ile Yörük Derneği üyelerini makamında kabul etti.
 • 17:17Kırşehir Merkez ve Köylerinde Yarın Elektrik Kesintisi YaşanacakKırşehir Merkez ve Köylerinde Yarın Elektrik Kesintisi YaşanacakMeram Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (MEDAŞ) tarafından Pazar günü (yarın) Kırşehir'de bazı mahaller ile merkeze bağlı köy ve kasabalarda 5 saat süreli elektrik kesintisi yaşanacağı duyuruldu.
 • 15:47Kırşehir'de Elektrik KesintisiKırşehir'de elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
 • 10:41Dörtyol Belediyesi, Asfalt Çalışmalarını SürdürüyorDörtyol Belediyesi, Asfalt Çalışmalarını SürdürüyorHatay Dörtyol Belediyesi, sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor.
 • 15:18Otobüs Firma Sahipleri ve Şoförler: Kazalar Olduktan Sonra Önlem AlınıyorOtobüs Firma Sahipleri ve Şoförler: Kazalar Olduktan Sonra Önlem AlınıyorKırşehir’de 4 Ocak sabahı Kırşehir-Ankara karayolunun Özbağ ilçesi Çuğun köyü Şoförler Federasyonu mevkiinde üç otobüsün kaza yapması ile ilgili otobüs firması işletme sahipleri ve otobüs şoförleri, dikkatleri kazaların olduğu bölgeye çekti.
 • 16:04Otobüs Şoförü, 7 Can Alan Yolda İnsan Hayatını Böyle Tehlikeye AttıOtobüs Şoförü, 7 Can Alan Yolda İnsan Hayatını Böyle Tehlikeye AttıKırşehir'de otobüsün devrilmesi sonucu 7 kişinin öldüğü yolda, başka bir otobüste yolcular tarafından çekilen görüntüler izleyenleri dehşete düşürdü.
 • 18:06Kırşehir Karayolunda Şiddetli Tipi ve Kar Yağışı Devam EdiyorKırşehir Karayolunda Şiddetli Tipi ve Kar Yağışı Devam EdiyorAnkara- Kayseri karayolunun Kırşehir bölümünde şiddetli rüzgar, yoğun tipi ve kar yağışı nedeniyle yolcu otobüsleri başta olmak üzere araçlara, polis ekipleri tarafından kontrollü olarak izin veriliyor.
 • 17:12Kırklareli Belediyesinde Toplu İş SözleşmesiKırklareli Belediyesi ile Tüm Yerel - Sen arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
 • 19:42İş Makinası Toprak Altında Kaldı, Operatör Son Anda Kurtarıldıİş Makinası Toprak Altında Kaldı, Operatör Son Anda KurtarıldıMersin'in Gülnar ilçesinde mucur katmaya çalışan belediyeye ait iş makinası kayan toprağın altında kaldı.
 • 20:28Kırşehir'de Trafik Kazası: 1 ÖlüKırşehir'de Trafik Kazası: 1 ÖlüKayseri-Kırşehir karayolunda meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.
 • 09:13Mucur İlçesine Diyaliz ÜnitesiMucur İlçesine Diyaliz ÜnitesiKamu Hastaneleri Birliği tarafından yapılan açıklama ile Mucur İlçesi Devlet Hastanesine diyaliz ünitesi kurulacağı bildirildi.
 • 18:36Kırşehir'de Ulaşıma Sis EngeliKırşehir'de Ulaşıma Sis EngeliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kırşehir'de ulaşıma sis engeli- Ankara- Kayseri karayolundan görüntüler Kırşehir'de ulaşıma sis engeli- Ankara-Kayseri karayolunun bazı bölümlerinde görüş mesafesi 30 metreye kadar düştü Kırşehir'de etkili yoğun sis, Ankara-Kayseri karayolunda ulaşımı olumsuz etkiliyor.
 • 17:19Kırşehir'de Ulaşıma Sis EngeliKırşehir'de etkili yoğun sis, Ankara-Kayseri karayolunda ulaşımı olumsuz etkiliyor.
 • 17:08Kırşehirliler Şehidini Son Yolculuğuna UğurladıKırşehirliler Şehidini Son Yolculuğuna UğurladıŞırnak'ın Ömer Kabak Meydanı'nda dün akşam devriye gezen polis zırhlı aracına PKK’lı teröristler tarafından roketatarla düzenlenen saldırıda şehit olan polis memuru Gökhan Ünaldı'nın cenazesi Kırşehir'e bağlı Mucur ilçesinde toprağa verildi.
 • 17:01Şehit Polis Memuru Ünaldı'nın Cenazesi DefnedildiŞehit Polis Memuru Ünaldı'nın Cenazesi DefnedildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Şehidin naaşı ve çelenkler-Şehit polis memuru Gökhan Ünaldı'nın cenaze namazının kılınması-Cenazeye katılanlardan detay-Şehit polis Ünaldı'nın annesinin tabuta sarılması-Şehit polis Ünaldı'nın naaşının cenaze aracına taşınması Şırnak'taki terör saldırısı- Saldırıda şehit olan polis memuru Ünaldı'nın cenazesi, Kırşehir'in Mucur ilçesinde defnedildi Şırnak'ta teröristlerin roketatarlı saldırısı sonucu şehit düşen polis memuru Gökhan Ünaldı'nın cenazesi, memleketi Kırşehir'de son yolculuğuna uğurlandı.
 • 16:23Kırşehir'de Şehit Polis Memuru Son Yolculuğuna UğurlandıKırşehir'de Şehit Polis Memuru Son Yolculuğuna UğurlandıŞırnak'ta PKK'lı teröristlerin saldırısında şehit olan 25 yaşındaki polis memuru Gökhan Ünaldı, memleketi Kırşehir'in Mucur ilçesinde toprağa verildi.
 • 16:05Şırnak'taki Terör SaldırısıŞırnak'ta teröristlerin roketatarlı saldırısı sonucu şehit düşen polis memuru Gökhan Ünaldı'nın cenazesi, memleketi Kırşehir'de son yolculuğuna uğurlandı.
 • 13:50Şehit Polis Ünaldı'nın CenazesiŞehit Polis Ünaldı'nın CenazesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit polis memuru Gökhan Ünaldı'nın Türk bayrağına sarılı tabutunun uçaktan indirilişi- Şehit polis memuru Gökhan Ünaldı'nın tabutunun polislerin omzunda aprona getirilişi- Şehidin yakınlarından detay- Şehidin Kırşehir'e kara yoluyla uğurlanması Şırnak'taki terör saldırısı- Saldırıda şehit edilen polis memuru Gökhan Ünaldı için Kapadokya Havalimanında tören düzenlendi Şırnak'ta devriye görevi sırasında teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit olan polis memuru Gökhan Ünaldı'nın cenazesi, özel uçakla Kapadokya Havalimanına getirildi.
 • 12:21Şırnak'taki Terör SaldırısıŞırnak'ta devriye görevi sırasında teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit olan polis memuru Gökhan Ünaldı'nın cenazesi, özel uçakla Kapadokya Havalimanına getirildi.
 • 02:10Şehit Polis Memuru Ünaldı'nın Babaevinde Yas VarŞehit Polis Memuru Ünaldı'nın Babaevinde Yas VarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit evi önü- Taziye- Lise arkadaşlarıyla röp Şırnak'taki terör saldırısı- Şırnak'ta teröristlerin roketatarlı saldırısı sonucu şehit olan polis memuru Gökhan Ünaldı'nın Kırşehir'in Mucur ilçesindeki babaevinde yas var- Şehidin lise arkadaşı Türkmen: " Vatanı ve milletini için hiçbir zaman gözünü kırpmazdı" Şırnak'ta teröristlerin roketatarlı saldırısı sonucu şehit olan polis memuru Gökhan Ünaldı'nın baba ocağına büyük üzüntü yaşanıyor.
 • 01:42Şehit Polisin Kırşehir'deki Baba Evine Acı Haber UlaştıŞehit Polisin Kırşehir'deki Baba Evine Acı Haber UlaştıŞırnak’ta PKK’lı teröristler tarafından zırhlı polis aracına roketatarla düzenlenen saldırıda şehit düşen polis memuru Gökhan Ünaldı'nın Kırşehir'e bağlı Mucur ilçesindeki baba ocağına ateş düştü.
 • 00:29Şehit Babası Bekir Ünaldı AçıklamasıŞehit Babası Bekir Ünaldı AçıklamasıŞırnak’da görevi esnasında PKK’nın roketatarlı saldırıları sonrasında şehit düşen Gökhan Ünaldı’nın babası oğlunun 4 ay önce göreve gittiğini söyledi.
 • 23:57Şırnak'taki Terör SaldırısıŞırnak'ta teröristlerin roketatarlı saldırısı sonucu şehit olan polis memuru Gökhan Ünaldı'nın baba ocağına büyük üzüntü yaşanıyor.
 • 23:23Düzeltme) Kırşehir'e Şehit Ateşi DüştüŞırnak’ta devriye görevi sırasında teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit düşen polis memuru Gökhan Ünaldı’nın Kırşehir’in Mucur ilçesinde yaşayan ailesine acı haber ulaştı.
 • 22:47Şehit Polisin Kırşehir'deki Baba Evine Ateş DüştüŞırnak’ta PKK’lı teröristlar tarafından polis zırhlı aracına roketatarla düzenlenen saldırıda şehit düşen polis memuru Gökhan Ünaldı'nın Kırşehir'e bağlı Mucur ilçesindeki baba ocağına ateş düştü.
 • 22:29Kırşehir'e Şehit Ateşi DüştüŞırnak’ta devriye görevi sırasında teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit düşen polis memuru Gökhan Ünaldı’nın Kırşehir’in Mucur ilçesinde yaşayan ailesine acı haber ulaştı.
 • 18:02Edirne Belediyesi, Tüm Yerel-sen'le Toplu Sözleşme İmzaladıEdirne Belediyesi, Tüm Yerel-sen'le Toplu Sözleşme İmzaladıEdirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Doğan Koç’un katılımıyla Edirne Belediyesi ile Tüm Yerel-Sen arasında toplu sözleşme imzalandı.
 • 13:58Atatürk'ü Anma Kros Yarışması'nda Zor Anlar YaşandıAtatürk'ü Anma Kros Yarışması'nda Zor Anlar YaşandıAtatürk’ün Kırşehir’e gelişi dolayısı ile düzenlenen Atatürk’ü Anma Kros Yarışması’nda yaşanan organizasyon yetersizliği, hem sporculara hem de şehir trafiğinde seyreden araçlara zor anlar yaşattı.
 • 16:42Van'da Hafriyat Dökülen Alan TemizlendiVan Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, İpekyolu ilçesine bağlı Bostaniçi Mahallesinde, Hayvan Pazarı ve Sıhke Gölü etrafına dökülen hafriyatları temizledi.
 • 10:17Büyükşehir Belediyesi'nden Hafriyat TemizliğiBüyükşehir Belediyesi'nden Hafriyat TemizliğiVan Büyükşehir Belediyesi, hayvan pazarı ve Sıhke Gölü etrafında bulunan alanlara dökülen hafriyatları temizledi.
 • 21:59İHA Muhabiri Emek Kaza GeçirdiİHA Muhabiri Emek Kaza GeçirdiİHA Diyarbakır muhabiri Burak Emek, haber takibi yapmak için gittiği Kulp ilçesinde trafik kazası geçirerek, yaralandı.
 • 15:32Rüzgar Erozyonuna Karşı "Amerikan Çalısı" DikildiErozyonla mücadele kapsamında Konya'dan getirilen 3 bin adet "Amerikan çalısı" fidanı, Kırşehir'in köylerindeki arazilere dikildi.
 • 15:25İha Muhabiri Trafik Kazasında Yaralandıİha Muhabiri Trafik Kazasında YaralandıİHA Diyarbakır muhabiri Burak Emek, haber takibi yapmak için gittiği Kulp ilçesinde trafik kazası geçirerek, yaralandı.
 • 14:06Kırşehir'de 3 Bin Fidan DikildiKırşehir'de 3 Bin Fidan DikildiKırşehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'nce, toprak, su ve çölleşmeyle mücadele çalışmaları çerçevesinde Seyfe, Gümüşkümbet ve Yazıkınık köylerine 3 bin adet ağaç fidesi dikildi.
 • 23:21Freni Patlayan Kamyon Sanayi Sitesine Daldı: 1 Ölü, 5 YaralıFreni Patlayan Kamyon Sanayi Sitesine Daldı: 1 Ölü, 5 YaralıMardin merkez Artuklu İlçesi İstasyon Mahallesi'nde seyir halindeki harfiyat kamyon, freni patlaması sonucu girdiği sanayi sitesinde 10 araca çarptıktan sonra durabildi.
 • 15:19Freni Boşalan Kamyon Dehşet Saçtı: 1 Ölü, 5 YaralıFreni Boşalan Kamyon Dehşet Saçtı: 1 Ölü, 5 YaralıMardin’de freni boşaldığı iddia edilen belediyeye ait kamyon sanayi sitesine daldı.
 • 15:22Mucur'da Köylere Hizmet Götürme Birliği ToplantısıMucur Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği olağan meclis toplantısı yapıldı.
 • 22:45Kırşehir'de Jandarma Kaçakçılık Operasyonu DüzenlediKırşehir'de jandarmanın yaptığı operasyonda, 1 ton kaçak çay, 15 bin paket sigara, 13 bin 500 adet puro, 500 kilogram nargile tütünü, kaçak okul çantası ele geçirildi.