SON DAKİKA MUCUR HABERLERİ

Son Dakika Mucur Haberleri

18:41
Aeü'den Kısa Kısa AEÜ Rektörü Prof. Dr. Saylam: "Üniversitemizde devam eden çalışmalar tamamlandığında kampüslerimiz ve binalarımız, uluslararası standartlarda her konuda örnek gösterilebilecek yapılaşmaya sahip olacak"
Aeü'den Kısa Kısa
16:20
AK Parti Gençlik Kolları Kongreleri Tamamlandı AK Parti Kırşehir Gençlik Kollarının ilçe kongrelerinin tamamlandığı bildirildi.
15:56
Büyükşehir'in Hizmetleri Köylerde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin ilçelere ve köylere başlattığı hizmetler buralarda ikamet eden vatandaşları sevindiriyor.
Büyükşehir'in Hizmetleri Köylerde
23:50
Köprü Çöktü, Devrilen Kamyonun Altında Kalan Operatör Öldü Ankara'nın Güdül ilçesinde, köprünün çökmesi sonucu devrilen kamyonun altında kalan iş makinesi operatörü hayatını kaybetti.
Köprü Çöktü, Devrilen Kamyonun Altında Kalan Operatör Öldü
16:09
Vali Şentürk, Boztepe'yi Ziyaret Etti Şentürk: "Boztepe ilçemizin geleceği hem tarımsal hem de ekonomik açıdan çok parlaktır"
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
15:24
Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı 1 Ocak ve 31 Aralık 2015 arasını kapsayacak toplu iş sözleşmesinin imzaları belediye meclis salonunda atıldı.
09:06
Kaman ve Mucur İlçesi İçin Doğalgaz İhalesine Çıkılacak BOTAŞ, Kırşehir’in Kaman ve Mucur İlçesinin doğalgaza kavuşması için 28 Ocak tarihinde ihaleye çıkacak.
Kaman ve Mucur İlçesi İçin Doğalgaz İhalesine Çıkılacak
17:19
Mucur'da Doğalgaz Çalışmaları Belediye Başkanı Şahin: "İlçemize doğalgaz hattı bağlanması için 28 Ocak'ta ihaleye çıkılmasına karar verildi"
14:32
Köylülerin Çamurlu Yol Çilesi Diyarbakır’ın Ergani ilçesi Dereboyu köyü Polatlı mezrasında ikamet eden köylüler çamurlu yolda yaşadıkları sıkıntıların bir an evvel sona ermesi için yetkililerden yardım bekliyor.
Köylülerin Çamurlu Yol Çilesi
19:30
Şiddetli Kar Kırşehir'de Yolları Kapattı Kırşehir’de kar yağışının şiddetini arttırmasıyla birlikte il merkezinin ilçeler ve merkeze bağlı köylerle bağlantıları kesildi.
Şiddetli Kar Kırşehir'de Yolları Kapattı
18:11
Yurtta Kış Tokat Sivas karayolu ulaşıma açıldı Kırşehir Kırıkkale karayolunda kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
13:20
Her Teneffüste Dans Ediyorlar Mardin'in Artuklu ilçesindeki Akıncı Ortaokulunda öğrenciler, her teneffüs şarkılar eşliğinde okul müdürü ve öğretmenlerle dans ediyor.
15:17
Kırşehir'de Trafik Kazası: 1 Ölü Kırşehir’de kullanmakta olduğu eletrikli motosikletle kaza yapan genç gözyaşları arasında defnedildi.
15:09
Kazada Ölen Üniversiteli Toprağa Verildi Kırşehir'de, kullandığı motosikletin elektrik direğine çarpması sonucu hayatını kaybeden üniversite öğrencisinin cenazesi toprağa verildi.
Kazada Ölen Üniversiteli Toprağa Verildi
13:34
Kırşehir'de Kazada Ölen Üniversiteli Toprağa Verildi Üniversite öğrencisi Duran'ın cenaze töreninde arkadaşları baygınlık geçirdi.
09:35
Motosikletle Direğe Çarpan Üniversiteli Öldü Kırşehir'de motosikletle elektrik direğine çarpan üniversite öğrencisi yaşamını yitirdi.
Motosikletle Direğe Çarpan Üniversiteli Öldü
15:30
Mehdi' Olduğunu Söyleyip, Pompalı Tüfekle Ateş Açtı; 3 Polis Yaralı - Ek 2 Bursa'nın merkez Yıldırım İlçesi'nde, "Ben meydiyim" diyerek evinin pencerisinden pompalı tüfekle çevreye ateş açıp 3 polis memurunun yaralanmasına neden olan İrfan Gökdemir'in saat 10.00'da başlattığı eylemi, 3 saati geride bıraktı.
Mehdi' Olduğunu Söyleyip, Pompalı Tüfekle Ateş Açtı; 3 Polis Yaralı - Ek 2
13:19
Mehdi' Olduğunu Söyleyip, Pompalı Tüfekle Ateş Açtı; 3 Polis Yaralı (2) Özel HAREKAT EKİPLERİ GELDİ Bursa'nın merkez Yıldırım İlçesi'nde, "Ben meydiyim" diyerek evinin pencerisinden pompalı tüfekle çevreye ateş açıp 3 polis memurunun yaralanmasına neden olan İrfan Gökdemir'in saat 10.00'da başlattığı eylemi, 3 saati geride bıraktı.
Mehdi' Olduğunu Söyleyip, Pompalı Tüfekle Ateş Açtı; 3 Polis Yaralı (2)
19:54
AK Parti İl Başkanlığı İçin Kırşehir'de 15 Başvuru Yapıldı 11 Ocakta yapılacak İl Başkanlığı kongresi için Kırşehir AK Parti Teşkilatına İl Başkanı olmak için 15 kişi başvuruda bulundu.
12:15
Jandarma Kablo Hırsızlarına Göz Açtırmıyor Bilecik İl Jandarma Komutanlığa bağlı Merkez Jandarma Komutanlığı ekipleri, enerji kablosu ve trafolardan yağ hırsızlıklarıyla ilgili 4 hırsızlık olayını aydınlattı.
Jandarma Kablo Hırsızlarına Göz Açtırmıyor
11:44
Jandarma Kablo Hırsızlarına Göz Açtırmıyor Bilecik Merkez Jandarma Komutanlığı ekipleri, enerji kablosu ve trafolardan yağ hırsızlıklarıyla ilgili 4 hırsızlık olayını aydınlattı, yakalanan şüpheli tutuklandı.
Jandarma Kablo Hırsızlarına Göz Açtırmıyor
11:11
Öncel: Kurumsal Olmaya Özen Gösteriyoruz Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op Dr. Mehmet Öncel, yaptığı açıklamada kurumsal olmaya özen gösterdiklerini, kurumsal kimlik çalışması ile dört sağlık tesisine ortak görünüm kazandırdıklarını belirtti.
Öncel: Kurumsal Olmaya Özen Gösteriyoruz
11:22
Tunca ve Meriç Köprüleri Trafiğe Açıldı Edirne'deki nehir taşkınları- Tunca ve Meriç köprüleri trafiğe açıldı- Trafiğin normale dönmesiyle Yunanistan'a gitmek isteyenler, Pazarkule Sınır Kapısı yolunu kullanabilecek Edirne'deki nehir taşkınları nedeniyle trafiğe kapanan Tunca ve Meriç köprüleri, ulaşıma açıldı.
Tunca ve Meriç Köprüleri Trafiğe Açıldı
10:38
Edirne'deki Nehir Taşkınları Tunca ve Meriç köprüleri trafiğe açıldı Trafiğin normale dönmesiyle Yunanistan'a gitmek isteyenler, Pazarkule Sınır Kapısı yolunu kullanabilecek.
15:56
Kırşehir Valisi Şentürk, Mucur'u Ziyaret Etti Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Mucur ilçesinde incelemelerde bulundu.
Kırşehir Valisi Şentürk, Mucur'u Ziyaret Etti
11:25
"Her Şey Ölen Evlatlarının İsteğini Yerine Getirmek İçin" Kırşehirli Temiz çifti, emekliliklerinde okul yaptırmak isteyen ancak buna ömürleri yetmeyen 3 çocuklarının arzusunu yerine getirmek için 50 yıllık birikimini bağışladı.
14:22
Sarıçam Belediyesinden Geri Dönüşümlü Asfalt Çalışması Sarıçam Belediyesi, kalitesi düşük ve eskimiş yolların asfaltını geri dönüşüm sistemi ile kaldırarak yeni asfalt dökümü yapıyor.
Sarıçam Belediyesinden Geri Dönüşümlü Asfalt Çalışması
09:00
AK Parti Mucur İlçesi 5. İlçe Kongresini Tamamladı AK Parti Mucur İlçe Başkanlığının organizesinde 5. olağan kongresi yapıldı.
AK Parti Mucur İlçesi 5. İlçe Kongresini Tamamladı
18:16
AK Parti Mucur İlçe Kongresi Başkanlığa Öztürk, yeniden seçildi.
09:40
Milletvekili Çalışkan Yatırımları Yerinde İnceledi Ak Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan yapımına kısa bir süre önce başlanan, Mucur ilçesi 300 öğrenci kapasiteli yüksek öğrenim yurduda incelemelerde bulundu.
Milletvekili Çalışkan Yatırımları Yerinde İnceledi
11:53
Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin'in Proje Açıklaması Kırşehir’in Mucur ilçesi ile Türk Platformu arasında imzalanan protokolle Aralık 2014 tarihinde Hollanda’nın Başkenti Lahey de düzenlenecek olan Türk işçilerinin Hollanda’ya gidişlerinin 50. yıl kutlamalarının finali yapılacağı belirtildi.
Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin'in Proje Açıklaması
13:51
Belediyeler Suriyeli Kürtleri Unutmadı Türkiye, Kobani'den (Ayn el Arap) IŞİD tehdidi nedeniyle kaçan yaklaşık 200 bin Suriyeli Kürt'e kucak açarken, birçok belediye, sığınmacıların yaralarına merhem olabilmek için yardım çalışmaları yürütüyor Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 15 bin kişiye günlük sıcak çorba veriyor, Van Büyükşehir Belediyesi de 10 yaşam çadırında yaşlı ve hastalara ücretsiz sağlık hizmetinde bulunuyor.
16:39
Şoförler, Silvan Yolundan Dertli Diyarbakır Silvan karayolunda yapılan yeni asfalt çalışmasında yola döşenen mucur şoförlere zor anlar yaşatıyor.
14:11
AK Parti Kırşehir Milletvekili Çalışkan Açıklaması "Kırşehir'e bir yılda 28 milyon liralık spor yatırımı yaptık"
AK Parti Kırşehir Milletvekili Çalışkan Açıklaması
14:11
Abdullah Çalışkan Kırşehir'e Yapılan Yatırımları Anlattı AK Parti Kırşehir Milletvekil Abdullah Çalışkan, Kırşehir’de gençlik ve spor alanında 28 milyon lira yatırım yaptıklarını söyledi.
Abdullah Çalışkan Kırşehir'e Yapılan Yatırımları Anlattı
09:42
Fen Lisesi ve İmam Hatip Lisesi Yolu Yapıldı Mardin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Mardin Fen Lisesi ve İmam Hatip Lisesi'ne ulaşımı sağlayacak yeni yolun yapımı tamamlandı.
Fen Lisesi ve İmam Hatip Lisesi Yolu Yapıldı
17:49
Mardin'de Yol Yapım Çalışmaları Mardin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Mardin Fen Lisesi ve İmam Hatip Lisesi'ne ulaşımı sağlayacak yeni yolun yapımı tamamlandı.
16:48
Mardin'de Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor Mardin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ile Artuklu Belediyesi tarafından İstasyon Mahallesi 15. Sokak demiryolu altında bulunan yola mucur döküldü.
Mardin'de Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor
13:36
Mardin'de Yol Yapım Çalışmaları Mardin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ile Artuklu Belediyesi, İstasyon Mahallesi'nde yol yapım çalışmlarına başladı.
Mardin'de Yol Yapım Çalışmaları
17:08
Belediye Başkanı Ayhan, 7 Aylık Çalışmaları Değerlendirdi Akçakale Belediye Başkanı Ayhan, 7 aylık çalışmaları kamuoyu ile paylaştı.
12:07
AK Parti Kırşehir Milletvekili Çalışkan, Partililerle Bir Araya Geldi AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, partililerle buluştu.
17:48
Cezaevinin Yol Sıkıntısı Şırnak T Tipi Kapalı Cezaevi taşındığı yeni yerinde yol ve elektrik sıkıntısı yaşanıyor.
Cezaevinin Yol Sıkıntısı
15:30
Şırnak'ta Yol Sıkıntısı Şırnak T Tipi Kapalı Cezaevi taşındığı yeni yerinde yol ve elektrik sıkıntısı yaşanıyor.
16:20
Kırşehir'de 122 Acemi Kasap Yaralandı Kırşehir merkezde 107, toplam da ise 122 acemi kasap, kendisini yaraladı.
12:35
Musul'da Kurtarılan Rehinelerin Çifte Bayramı - Terör örgütü IŞİD tarafından Musul'da eşi ve o döndemde 8 aylık olan kızı ile rehin alınan ve bir süre önce Türkiye'ye getirilen konsolosluk görevlilerinden Emin Ercan ile Mesut Taşkıran'ın babaocağında adeta çifte bayram mutluluğu yaşanıyor- Taşkıran: "Bizi en iyi şekilde oraya göndermesini bilen devlet, çok şükür cehennem ateşinden de kurtardı"- Ercan: "Tüm yaşadıklarımızdan sonra herkesi yeniden görmek gerçekten çok güzel, sevinçli ve mutluyuz"KIRŞEHİR (AA) - Terör örgütü IŞİD tarafından
Musul'da Kurtarılan Rehinelerin Çifte Bayramı
11:10
Musul'da Kurtarılan Rehinelerin Çifte Bayramı Terör örgütü IŞİD tarafından Musul'da eşi ve o döndemde 8 aylık olan kızı ile rehin alınan ve bir süre önce Türkiye'ye getirilen konsolosluk görevlilerinden Emin Ercan ile Mesut Taşkıran'ın babaocağında adeta çifte bayram mutluluğu yaşanıyor Taşkıran: "Bizi en iyi şekilde oraya göndermesini bilen devlet,
11:23
Şanlıurfa'da Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yol yapım çalışmaları kapsamında, kent içinde iyileştirme, bakım ve onarım çalışmalarını devam ettiriyor.
Şanlıurfa'da Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor
10:08
Ergani'de İçme Suyu Projesinde Sona Doğru Diyarbakır'ın Ergani İlçe Belediye Başkanı Ramazan Kartalmış, Dicle Barajı İçme Suyu Projesi çalışmalarının bir yıl içinde tamamlanacağını söyledi.
Ergani'de İçme Suyu Projesinde Sona Doğru
08:52
Doçent Ayfer Şahin Ahiliğin Okullarda Ders Olarak da Okutulabileceğini Söyledi Milli eğitim Bakanlığı tarafından Türkiye’nin sınıf öğretmenliği alanındaki ilk başöğretmeni olarak ödüllendirildi ve “Başöğretmen” unvanının sahibi olan Şahin, ahiliğin okullarda ders olarak okutulabileceğini söyledi.
Doçent Ayfer Şahin Ahiliğin Okullarda Ders Olarak da Okutulabileceğini Söyledi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 12:57:02. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUCUR HABERLERİ
[Hata Bildir]