17:5400
SON DAKİKA MUDANYA HABERLERİ

Son Dakika Mudanya Haberleri

   

  Kıyı Temizliğinde Denizden 3 Tekne Çıktı

  Kıyı temizliğinde denizden 3 tekne çıktı- Mudanya'da deniz sevgisi ve çevre bilincini arttırmak amacıyla kaymakamlık, belediye, sahil güvenlik ve bazı kurumlarla ortak kıyı temizliği faaliyeti düzenlendiBURSA (AA) - Mudanya'da deniz sevgisi ve çevre bilincini arttırmak amacıyla kaymakamlık, belediye, sahil güvenlik ve bazı kurumlarla düzenlenen ortak kıyı temizliğinde, denizden biri motorlu 3 tekne çıktı. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Kıyı Temizliğinde Denizden 3 Tekne Çıktı

  Mudanya’da deniz sevgisi ve çevre bilincini arttırmak amacıyla kaymakamlık, belediye, sahil güvenlik ve bazı kurumlarla ortak kıyı temizliği faaliyeti düzenlendi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Mudanya'da Kıyı ve Çevre Temizliği

  Mudanya'da Kıyı ve Çevre Temizliği

  Bursa'nın Mudanya ilçesinde Sahil Güvenlik Güney Marmara Grup Komutanlığı öncülüğünde deniz ve kıyı temizliği etkinliği yapıldı. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Mudanya Emniyet Müdürlüğü'ne Atagün Atandı

  Mudanya Emniyet Müdürlüğü'ne Atagün Atandı

  2014 yılı Emniyet Müdürlüğü Kararnamesi ile 1 Temmuz’da Bursa İl Emniyet Müdürlüğü’ne Trafik Tescil Şube Müdürü olarak atanan Abdullah Atagün’ün Bursa Mudanya İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne tayini çıktı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Mudanya Sahil Projesine Start

  Bursa Büyükşehir Belediye, 8.5 kilometrelik düzenlemeyi içeren Mudanya-Güzelyalı arasındaki sahil düzenleme ve rekreasyon projesinin birkaç gün içerisinde başlayacağını açıkladı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Gazeteci Saruhan Ayber Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Gazeteci Saruhan Ayber Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Bursa Gazeteciler Cemiyeti’nin eski başkanlarından Saruhan Ayber son yolculuğuna uğurlandı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Van'dan Bursa'ya Dostluk Köprüsü

  Bursa Valiliği’nin öncülüğünde Basın Yayın ve Enformasyon Bursa İl Müdürlüğü tarafından Van’da faaliyet gösteren 28 kişiden oluşan bir grup gazeteci, “Gazeteci Değişim Programı” ve “Çözüm Süreci”ne destek kapsamında Bursa’yı ziyaret etti. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Mudanya'da Kas Hastalarının Sorunları Masaya Yatırıldı

  Türkiye Kas Hastaları Derneği'nin Mudanya Uğur Mumcu Kültür Merkezinde gerçekleştirdiği toplantıda, bu hastalık ile yaşayan bireylerin, sağlıklı bireyler ile aynı standartlarda nasıl yaşanabilineceği anlatıldı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  8,5 Kilometrelik Mudanya Sahil Düzenlemesi Çalışması Başlıyor

  8,5 Kilometrelik Mudanya Sahil Düzenlemesi Çalışması Başlıyor

  Bursa'da 8,5 kilometrelik düzenlemeyi içeren Mudanya-Güzelyalı arasındaki sahil düzenleme ve rekreasyon projesi birkaç gün içerisinde başlayacak. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Mudanya'da Camiler ve Din Görevlileri Haftası Etkinlikleri

  Etkinlikler kapsamında UÜ İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Uysal tarafından konferans verildi. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Bardaki Çifte Cinayetin Sanığına 2 Kez Müebbet

  Bardaki Çifte Cinayetin Sanığına 2 Kez Müebbet

  Bursa'nın Mudanya İlçesi'nde, geçen yıl Aralık ayında, barda çıkan kavgada tabancayla 1'i kadın 2 kişiyi öldürüp, 2 kişiyi de yaraladığı suçlamasıyla tutuklu yargılanan 56 yaşındaki İsmail Aktürk, iki kez ömür boyu ve 22 yıl hapis cezasına çarptırıldı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Başkan Altepe: 17 İlçe İçin Plan ve Proje Hazırladık

  Bursa'nın İnegöl ilçesinde sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya gelen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 17 ilçe için plan ve proje hazırlıklarının tamamlandığını, peyderpey çalışmalara başladıklarını söyledi. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

  Türk Yıldızlarında Mudanya Mütakeresi Gösterisi

  Türk Yıldızlarında Mudanya Mütakeresi Gösterisi

  Akrobosi Timi Türk Yıldızları, Mudanya Mütarekesi'nin 92'nci yıldönümü kapsamında Mudanya'da gösteri uçuşu yaptı. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Türk Yıldızlarından Bursa'da Nefes Kesen Gösteri

  Türk Yıldızlarından Bursa'da Nefes Kesen Gösteri

  Bursa'nın Mudanya ilçesinde sahne alan Türk Yıldızları, yaptıkları akrobasi gösterileriyle nefes kesti. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  CHP'li Haluk Koç: Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Hepimizin Ortak Tarihidir

  Bursa’nın Mudanya ilçesinde Mudanya Mütarekesi’nin 92. yıldönümü kutlama törenlerine katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, tarihten husumet çıkartmak isteyenlere seslenerek, “Türkiye Cumhuriyeti temelini ve tarihini bilelim” mesajı verdi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  CHP'li Koç: Bu Coğrafyada Birlikte Yaşamaya Mecburuz

  CHP'li Koç: Bu Coğrafyada Birlikte Yaşamaya Mecburuz

  Bursa'nın Mudanya ilçesine giden CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, "Türk-Kürt hep beraber bu coğrafyada birlikte yaşamaya mecburuz." dedi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Koç: 'Koalisyonun Parçası Olarak Askerimizin Suriye'ye Girmesine Müsaade Etmeyeceğiz'

  Koç: "Koalisyonun Parçası Olarak Askerimizin Suriye'ye Girmesine Müsaade Etmeyeceğiz"

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, bir koalisyonun parçası olarak hiçbir askerin Suriye’ye girmesine müsaade etmeyeceklerini söyledi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Mudanya Mütarekesinin 92'nci Yılı

  Mütarekenin imzalanmasının 92'nci yılı dolayısıyla Mudanya ilçesinde tören yapıldı CHP Genel Başkan Yardımcısı Koç: "Bölge, Suriye'deki olayların ağırlık kazanmasıyla son derece karışık ve kullanılabilir bir bölge haline döndü. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Restore Edilen Mudanya Mütarake Evi Açıldı

  Restore Edilen Mudanya Mütarake Evi Açıldı

  Mudanya Mütareke Evi Müzesi, Mudanya Mütarekesinin 92'nci yıl dönümü kutlamaları haftasında yeni yüzüyle ziyarete açıldı. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Mudanya Mütareke Evi Müzesi" Yeniden Ziyarete Açıldı

  Kurtuluş Savaşı sonrası büyük öneme sahip Mudanya Mütarekesi'nin imzalandığı, 1937'de müzeye dönüştürülen binanın restorasyonunun tamamlanması ve tekrar ziyarete açılması dolayısıyla tören yapıldı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe: "Mudanya Mütareke Evi Müzesi'nin restorasyonuyla ecdat yadigarı. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Mudanya Mütareke Evi Müzesi Yeni Yüzüyle Hizmette

  Mudanya Mütareke Evi Müzesi Yeni Yüzüyle Hizmette

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından, Turizm Bakanlığı işbirliğiyle restore edilerek eski ihtişamına kavuşturulan Mudanya Mütareke Evi Müzesi, ziyarete açıldı. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Mudanya Mütareke Evi Müzesi 1,5 Yıl Sonra Yeniden Ziyarete Açıldı

  Bursa’nın Mudanya ilçesinde 2013 yılı mart ayından bu yana restorasyon dolayısıyla kapalı olan Mudanya Mütareke Evi Müzesi, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın 1 milyon 100 bin liralık restorasyonuyla yeniden hayat buldu. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Kültür Turları Bin 320 Yurttaşı Konya'ya Götürüyor

  Kültür Turları Bin 320 Yurttaşı Konya'ya Götürüyor

  Eskişehir’de özellikle belde evlerindeki kursiyer kadınlara yönelik düzenlenen kültür gezileri büyük ilgi görüyor. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Mudanya Belediye Meclisi'nden Barış Mesajı

  Mudanya Belediye Meclisi'nden Barış Mesajı

  Mudanya Belediye Meclisi toplandı. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Mecidiye Heyeti Mudanya'da

  Mecidiye Heyeti Mudanya'da

  Osmanlı padişahı Sultan Abdülmecid tarafından 1849 yılında kurulan Romanya’nın Mecidiye şehrinin Belediye Başkanı Marian Iordache ve beraberindeki heyet, Mudanya Belediyesi’ni ziyaret etti. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Mudanya Mütareke Festivali'ne Renkli Başlangıç

  Mudanya Mütareke Festivali'ne Renkli Başlangıç

  Bursa’nın Mudanya ilçesinde 11 Ekim’de 92. yıl dönümü kutlanacak olan Mudanya Mütarekesi kapsamında Mudanya Belediyesi’nin organize ettiği Mütareke Festivali etkinlikleri, Colours of Turkey (Türkiye’nin Renkleri) grubunun dans gösterisiyle başladı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Mütareke Kutlamaları Başladı

  Mütareke Kutlamaları Başladı

  Bursa’nın Mudanya ilçesinde “Mütareke Şenlikleri” başladı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Mudanya'da Mütareke Coşkusu Başladı

  Mudanya Mütarekesi'nin 5 gün sürecek 92. yıl etkinlikler programı Mütareke Alanı'nda Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın açılış konuşması ile başladı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Romanyalı Kardeş Şehir Mütareke Etkinlikleri İçin Mudanya'da

  Romanyalı Kardeş Şehir Mütareke Etkinlikleri İçin Mudanya'da

  Bursa’nın Mudanya ilçesinin geçen yıl kardeş şehir ilişkilerini başlattığı 20 bin Türk vatandaşın yaşadığı Romanya Mecidiye Belediye Başkanı Marian Iordache ve beraberindeki heyet, 11 Ekim’de 92. yıldönümü kutlanacak olan Mudanya Mütarekesi etkinlikleri kapsamında Mudanya’ya geldi. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Bursa'nın "Siyah İnciri" Mercek Altında

  Uludağ Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği (UYMSİB), ''Bursa Siyah İncirini Koruyalım'' çalışmaları kapsamında, 2014 incir sezonunu değerlendirdi. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  İnternetten 400 Lira Ödeyip Oyun Almak İstedi, Ama Dolandırıldı

  Bursa'da, polis merkezine müracaat eden bir kişi, internetten 410 lira para ödeyerek satın aldığı oyunu oynayamadığını ve kendisinin dolandırıldığını söyledi. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Haftanın Tarihine Bakış

  Ankara, 13 Ekim 1923'te TBMM'de kabul edilen tek maddelik yasayla Türkiye’nin başkenti oldu. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Burgazspor Kulübü Yönetiminde 'Bayrak' Dönemi

  Burgazspor Kulübü Yönetiminde 'Bayrak' Dönemi

  Bursa Süper Amatör Lig’de mücadele eden Mudanya temsilcisi Burgazspor Kulübü, yeni sezon öncesinde yönetimde değişikliğe gitti. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Mudanya'da Eğitim Danışma Kurulu Toplandı

  Mudanya'da Eğitim Danışma Kurulu Toplandı

  Bursa’nın Mudanya ilçesinde, Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ‘Sene Başı Eğitim Bölgesi Danışma Kurulu’ toplantısı yapıldı. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Giritliler ve Yanyalılar'dan Lokmalı Açılış

  Giritliler ve Yanyalılar'dan Lokmalı Açılış

  Bursa’nın Mudanya ilçesinde kuruluşunu geçtiğimiz Mayıs ayında tamamlayan Giritliler ve Yanyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nin (GİRİTYA) resmi açılışı dualarla yapıldı. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Mudanya'da Eğitim Danışma Toplantısı Yapıldı

  Mudanya'da Eğitim Danışma Toplantısı Yapıldı

  Mudanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 2014-2015 eğitim öğretim yılı dolayısıyla Senebaşı Eğitim Bölgesi Danışma Kurulu’nu gerçekleştirdi. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Budo'dan Sefer İptalleri

  Bursa ile İstanbul arasında karşılıklı işletilen Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) seferlerinden bazıları, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.10.2014 17:54:23. #1.11#