SON DAKİKA MUDANYA HABERLERİ

Son Dakika Mudanya Haberleri

09:13
Çetin Hava Şartları Deniz Otobüsü Seferlerini Durdurdu Havaların soğumasıyla birlikte yurdun büyük bölümü kar yağışı etkisi altına girdi.
08:30
İstanbul'da Lodos Etkili Oluyor İstanbul’da sabah saatlerinde etkili olan lodos deniz ulaşımında akmalara neden oluyor.
İstanbul'da Lodos Etkili Oluyor
08:23
İstanbul'da Lodos Etkili Oluyor İstanbul'da sabah saatlerinde etkili olan lodos deniz ulaşımında aksamalara neden oluyor.
06:57
İDO ve BUDO Bazı Seferlerini İptal Etti İDO ve BUDO, bugün yapılması planlanan bazı seferlerini, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal etti.
İDO ve BUDO Bazı Seferlerini İptal Etti
00:41
Budo'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) bazı seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
10:25
2014 Yılı Bursa Zeytin Üreticisi İçin Kara Yıl Oldu Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, 16 Ocak itibariyle üreticilerin tüm borçlarının ödeneceğini müjdeledi.
2014 Yılı Bursa Zeytin Üreticisi İçin Kara Yıl Oldu
22:29
Balıkesirsporlu Yöneticiler, Trabzonspor Kafilesini Çiçeklerle Karşıladı Süper Ligin 16. hafta maçında Balıkesirspor'a konuk olacak Trabzonspor kafilesi akşam saatlerinde özel uçakla Balıkesir'e geldi.
Balıkesirsporlu Yöneticiler, Trabzonspor Kafilesini Çiçeklerle Karşıladı
14:18
Dev Dalgalar Vapurları Beşik Gibi Salladı İstanbul’da olumsuz hava koşulları nedeniyle İDO ve BUDO, yapılması planlanan bazı seferlerini iptal etti.
Dev Dalgalar Vapurları Beşik Gibi Salladı
13:24
Dev Dalgalar Vapurları Beşik Gibi Salladı İstanbul’da olumsuz hava koşulları nedeniyle İDO ve BUDO, yapılması planlanan bazı seferlerini iptal etti.
Dev Dalgalar Vapurları Beşik Gibi Salladı
21:07
Mudanya'da Sahile Vuran Ölü Yunus Çöplüğe Böyle Taşındı Bursa'nın Mudanya ilçesinde sahile vuran ölü yunus, belediye görevlileri tarafından vinçle alınıp çöplük alanında gömüldü.
Mudanya'da Sahile Vuran Ölü Yunus Çöplüğe Böyle Taşındı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 04:36:15. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUDANYA HABERLERİ
[Hata Bildir]