06:1000
SON DAKİKA MÜGE ANLI HABERLERİ

Son Dakika Müge Anlı Haberleri


MÜGE ANLI

Müge Anlı (d. 19 Aralık 1973, İstanbul), Türk televizyon sunucusu ve gazetecisi.
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.
Özel hayatı[değiştir | kaynağı değiştir]
2008'de... Devamı

  Paris'te Nikah Kıyan Zahide Yetiş, Kuruçeşme'de Düğün Yaptı

  Paris'te Nikah Kıyan Zahide Yetiş, Kuruçeşme'de Düğün Yaptı

  Paris’te işadamı Cem Arısoy’la nikah masasına oturan ünlü sunucu Zahide Yetiş, Kuruçeşme’de düğün yaptı. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Müge Anlı'nın Telefonu, Uyuşturucu Satıcısı Olarak Dinlenmiş

  Müge Anlı'nın Telefonu, Uyuşturucu Satıcısı Olarak Dinlenmiş

  Polis müfettişlerinin hazırladığı rapora göre, TV programcısı Müge Anlı'nın telefonları, "örgüt üyesi" ve "uyuşturucu satıcısı" olarak telefonları dinlenmiş. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Emniyette "Paralel Yapı" Operasyonu

  İstanbul 1. Sulh Ceza Hakimliği, 8 kişinin tutuklanmasına gerekçe olarak, birçok kişinin takma isimlerle dinlenildiği belirtilen İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişliği'nin raporlarını gösterdi Bu raporlarda, aralarında siyasetçi, milletvekili, gazeteci, yazar, yargı mensubu, emniyet müdürü, jandarma görevlisi, kanaat önderleri, sanatçılar, iş adamları, siyasetçiler, akademisyenlerin de bulunduğu çok sayıda kişinin "Ergenekon, organize suç örgütü ve illegal faaliyet gösteren şahıslarla (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  RTÜK'e Yapılan Bildirimler

  En fazla bildirim, "Muhteşem Yüzyıl" dizi ile reklam ve haberler için yapıldı Başbakan Yardımcısı Arınç: "Yayın hayatına devam eden programlar Üst Kurul uzmanlarınca titizlikle takip edilmekte ve ilgili yasa hükümlerine aykırı yayınlar için rapor düzenlenmeye devam edilmektedir" (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  Tüfek Tutukluk Yaptı'

  Tüfek Tutukluk Yaptı'

  Adana’da eşini ve kayınpederini öldüren damat, sokak ortasında bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Müge Anlı'yı Kızdıran Şahıs Yakalandı

  Müge Anlı'yı Kızdıran Şahıs Yakalandı

  Müge Anlı'ya konuk olan M.K tarafından kaçırıldığı iddia edilen 12 yaşındaki F.U., İzmir'de Emniyet Müdürlüğü asayiş ekiplerinin çalışmasıyla bulundu. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.11.2014 06:10:31. #1.12#