SON DAKİKA MUHARREM İNCE HABERLERİ

Son Dakika Muharrem İnce Haberleri


MUHARREM İNCE

Muharrem İnce, 4 Mayıs 1964'de Yalova Elmalık köyünde dünyaya geldi.

Zekiye - Şerif İnce çiftinin oğlu olarak Yalova'nın Elmalık köyünde dünyaya gelen Muharrem İnce, Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Fizik-Kimya Öğretmenliği Bölümü'nü bitirdi. Fizik öğretmeni olarak değişik... Devamı

12:00
"Adaletten Yanayız, Hukuksuzluğa Karşı 'Oh Olsun' Demeyiz" CHP'li İnce, cemaate yakın çok sayıda gazetecinin gözaltına alınacağı iddialarına ilişkin, "Biz solcular, devrimciler, Atatürkçüler sağcılara benzemeyiz." dedi.
'Adaletten Yanayız, Hukuksuzluğa Karşı 'Oh Olsun' Demeyiz'
14:11
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce: Sıkıyönetim Döneminden Daha Beter CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, bugün yapılanların doğru olmadığını, bunun bir sindirme hareketi olduğunu söyledi.
14:36
Afad-Sen TBMM'de AFAD Çalışanları Sendikası (AFAD-SEN) Genel Başkanı Ayhan Çelik ve Genel Başkan Yardımcısı Doğan Sarıçayır, çalışanların sorunlarını Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne taşıdı.
Afad-Sen TBMM'de
12:19
Niğde'de Trafik Kazası: 2 Yaralı Niğde'de meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Niğde'de Trafik Kazası: 2 Yaralı
11:50
Niğde'de Trafik Kazası: 2 Yaralı Niğde'de meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
13:07
Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri'ni kazananlar belli oldu.
20:05
Russell Crowe Geldi, Cüneyt Özdemir Yayını Kesti Kanal D Haber'e Son Umut filminin oyuncuları katıldı. Russell Crowe ise programın son anına yetişebildi. Ancak o anlarda Özdemir yayını kesmek zorunda kaldı.
Russell Crowe Geldi, Cüneyt Özdemir Yayını Kesti
15:25
TBMM Genel Kurulu CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: "Gezi'de mesele sadece ağaçlar da değildi, memleketin, ülkenin, toplumun özgürlük meselesiydi.
15:06
Muharrem İnce Dinleme İddialarını Değerlendirdi Türkiye’nin ünlü işadamları, gazetecileri, rektörleri ve eski komutanların da aralarında bulunduğu 160 kişinin telefonlarının ‘terör ve organize suç örgütü üyesi olduğu gerekçesiyle’ dinlendiği iddiasına ilişkin açıklama yapan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, "Telefonlarımın hukuka aykırı bir şekilde dinlenmesi ahlaksızlıktır, skandaldır ve telefon dinleme skandalının sorumlusu hükümettir" dedi.
Muharrem İnce Dinleme İddialarını Değerlendirdi
16:01
Yalovalı Avukat 4 Bin İmza ile Suç Duyurusunda Bulundu Yalova'da köprülü kavşak projesi nedeniyle Yalova Belediyesi tarafından Tonami Meydanı'nda ağaçların kesilmesiyle ilgili Yalovalı Avukat Ali Demirhan, Yalova Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
Yalovalı Avukat 4 Bin İmza ile Suç Duyurusunda Bulundu
15:45
Yalova'da Kavşak Projesi İçin Ağaçların Kesilmesi Avukat Ali Demirhan, belediye başkanlığı hakkında suç duyurusunda bulundu.
Yalova'da Kavşak Projesi İçin Ağaçların Kesilmesi
14:00
Yalova Başkan Salman Canım Yanarak Ağaçların Kesilmesi Kararını Aldım-3 Yalova Belediye Başkanı CHP'li Vefa Salman, köprülü kavşak yapımı için ağaçların kesilmesi nedeniyle yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Yalova Başkan Salman Canım Yanarak Ağaçların Kesilmesi Kararını Aldım-3
13:54
Yalova Başkan Salman Canım Yanarak Ağaçların Kesilmesi Kararını Aldım-2 Yalova Belediye Başkanı CHP'li Vefa Salman, köprülü kavşak yapımı için ağaçların kesilmesi nedeniyle yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Yalova Başkan Salman Canım Yanarak Ağaçların Kesilmesi Kararını Aldım-2
13:46
Vefa Salman - Tonami Meydanı'ndaki Köprülü Kavşak Projesi Yalova'da kavşak projesi için ağaçların kesilmesi- Belediye Başkanı Salman: "Sadece 3,5 yıllık bilançoda bin 68 kişi yaralanıyor ve 17 can veriyoruz orada.
Vefa Salman - Tonami Meydanı'ndaki Köprülü Kavşak Projesi
13:29
Türkiye'nin Gündemindeki CHP'li "Ağaç Kesen Başkan" Konuştu! Yalova'da kavşak projesi için ağaçların kesilmesiyle ilgili konuşan Belediye Başkanı Vefa Salman "Ağaçlar kesildiği için çok üzgünüm. Bu kararı almak kolay olmadı" dedi.
Türkiye'nin Gündemindeki CHP'li 'Ağaç Kesen Başkan' Konuştu!
13:03
Yalova'da Kavşak Projesi İçin Ağaçların Kesilmesi Belediye Başkanı Salman: "Sadece 3,5 yıllık bilançoda bin 68 kişi yaralanıyor ve 17 can veriyoruz orada.
Yalova'da Kavşak Projesi İçin Ağaçların Kesilmesi
13:33
Çınarcık'tan Kısa Kısa AK Parti Çınarcık İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi yapıldı.
16:36
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı Açıklaması "Çözüm süreci bu ülkede birliği ve dirliği metazori olarak değil, insanların gönüllerini birleştirerek gerçekleşecektir"
16:11
Toprak Dede: Ben Olsam O Ağaçları Kesmez, Güzergahı Değiştirirdim Yalova'da yapılacak Köprülü Kavşak Projesi için kesilen ağaçlarla ilgili 'Toprak Dede' olarak tanınan Karaca; "Ben olsam o ağaçları kesmez güzergahı değiştirirdim" dedi.
Toprak Dede: Ben Olsam O Ağaçları Kesmez, Güzergahı Değiştirirdim
15:35
Toprak Dede' Karaca: Ben Olsam O Ağaçları Kesmez, Güzergahı Değiştirirdim Yalova'da Tonami Meydanı'nda Karayolları tarafından yapılacak Köprülü Kavşak Projesi için CHP'li Yalova Belediyesi tarafından kesilen ağaçlara bir tepki de TEMA Vakfı Onursal Başkanı olan ve 'Toprak Dede' olarak tanınan Hayrettin Karaca'dan geldi.
Toprak Dede' Karaca: Ben Olsam O Ağaçları Kesmez, Güzergahı Değiştirirdim
14:05
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Naci Bostancı Trabzon'da Konuştu AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Naci Bostancı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun "İçimize ’MİT’ girdi" açıklamalarına göndermede bulunarak “Bu açıklamayı Emine Ülker Hanımefendi’ye, ya da Muharrem İnce Bey’e mi yaptı.
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Naci Bostancı Trabzon'da Konuştu
12:57
Fatih Portakal'dan Muharrem İnce'ye: Şov Yapıyor CHP'li Muharrem İnce'nin Yalova'da ağaç diktiği görüntüleri eleştiren Fatih Portakal "Muharrem İnce'nin ağaç dikme görüntüleri tamamen şov" dedi.
Fatih Portakal'dan Muharrem İnce'ye: Şov Yapıyor
22:57
Özdemir'in Sözleri CHP'li İnce'yi Kızdırdı Kanal D spikeri Cüneyt Özdemir'in Yalova'da kesilen ağaçlarla ilgili sorusunda, 'Sizin anlayacağınız biçim soruyorum' demesi, İnce'yi kızdırdı.
Özdemir'in Sözleri CHP'li İnce'yi Kızdırdı
20:15
Yalova'da Tonami Meydanı'ndaki Köprülü Kavşak Projesi - Muharrem İnce Yalova'da Tonami Meydanı'ndaki köprülü kavşak projesi- CHP Yalova Milletvekili İnce: "Sadece Yalovalılardan değil, Türkiye'deki yurttaşlarımızdan değil, bütün insanlıktan özür diliyorum"YALOVA (AA) - CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Tonami Meydanı'ndaki köprülü kavşak projesi için belediye ekiplerince ağaçların kesilmesine ilişkin, "Sadece Yalovalılardan değil, Türkiye'deki yurttaşlarımızdan değil, bütün insanlıktan özür diliyorum" dedi.
17:28
CHP'li İnce Çınar Ağacı Fidanı Dikti Yalova'da köprülü kavşak yapımı için ağaçların kesildiği bölgede inceleme yapan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, bölgede çınar ağacı fidanı da dikti.
CHP'li İnce Çınar Ağacı Fidanı Dikti
17:12
Yalova CHP'li İnce Sadece Yalovalılardan Değil, Bütün İnsanlıktan Özür Diliyorum Yalova'da köprülü kavşak yapımı için ağaçların kesildiği bölgede inceleme yapan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, bölgede çınar ağacı fidanı da dikti.
Yalova CHP'li İnce Sadece Yalovalılardan Değil, Bütün İnsanlıktan Özür Diliyorum
17:01
İnce: "Bütün İnsanlıktan Özür Diliyorum" Yalova’da 180 ağacın kesildiği meydanın yan tarafına bin 800 ağaç dikilecek.
İnce: 'Bütün İnsanlıktan Özür Diliyorum'
16:40
Yalova'da Tonami Meydanı'ndaki Köprülü Kavşak Projesi CHP Yalova Milletvekili İnce: "Sadece Yalovalılardan değil, Türkiye'deki yurttaşlarımızdan değil, bütün insanlıktan özür diliyorum"
14:14
Yalova'daki Ağaç Kesimi Muharrem İnce'yi de İsyan Ettirdi Yalova'da köprülü kavşak yapılacağı için belediye tarafından 180 ağacın kesilmesine bir tepki de CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'den geldi.
Yalova'daki Ağaç Kesimi Muharrem İnce'yi de İsyan Ettirdi
14:02
CHP'nin Yalovalı Vekili İnce: Kesilen Ağaçlar İçimi Acıttı Yalova'da köprülü kavşak yapılacağı için belediye tarafından 180 ağacın kesilmesine bir tepki de CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'den geldi. İnce duruma isyan etti.
CHP'nin Yalovalı Vekili İnce: Kesilen Ağaçlar İçimi Acıttı
15:15
Geniş Haber) Kılıçdaroğlu: 16-9'u Tıraşlarsın, Ben de Derim Ki Bu Adam Gerçekten de Başbakandır Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul, İzmit ve Yalova'yı kapsayan Bölge Toplantısı'na katıldı.
Geniş Haber) Kılıçdaroğlu: 16-9'u Tıraşlarsın, Ben de Derim Ki Bu Adam Gerçekten de Başbakandır
14:53
Kılıçdaroğlu: Yayın Yasağı Getirerek Kimlere Arka Çıkıyorsun CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul, İzmit ve Yalova'yı kapsayan Bölge Toplantısına katıldı.
Kılıçdaroğlu: Yayın Yasağı Getirerek Kimlere Arka Çıkıyorsun
10:31
İnce: Dersimli'yi Genel Başkan Yapmışız, Daha Büyük Özür mü Var? CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, “Bugün eğitim artık milli değildir,” dedi.
İnce: Dersimli'yi Genel Başkan Yapmışız, Daha Büyük Özür mü Var?
10:12
İnce: 'Bundan Daha Büyük Özür Olur Mu?' CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Dersimli'yi genel başkan yaptıklarını belirterek, 'Bundan büyük özür olur mu' dedi.
İnce: 'Bundan Daha Büyük Özür Olur Mu?'
09:31
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce Açıklaması CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Dersimli’yi genel başkan yaptıklarını belirterek, "Bundan büyük özür olur mu" dedi.
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce Açıklaması
00:45
İnce: Dersimli'yi Genel Başkan Yapmışız, Daha Büyük Özür mü Var CHP'li Muharrem İnce, "Biz bir Dersimli'yi genel başkan yapmışız, daha büyük özür mü var?" dedi.
İnce: Dersimli'yi Genel Başkan Yapmışız, Daha Büyük Özür mü Var
23:08
İnce: Dersimli'yi Genel Başkan Yapmışız, Daha Büyük Özür mü Var CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu İzmir İl Başkanlığı'nın 24 Kasım Öğretmenler Günü için düzenlediği 'Atatürk'ten Günümüze Eğitim' başlıklı konferansında yaptığı konuşmada, "Türkiye'nin şu anda gündemi kaçak saraydır.
İnce: Dersimli'yi Genel Başkan Yapmışız, Daha Büyük Özür mü Var
22:40
İnce: Dersimli'yi Genel Başkan Yapmışız, Daha Büyük Özür mü Var Chp Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu İzmir İl Başkanlığı'nın 24 Kasım Öğretmenler Günü için düzenlediği 'Atatürk'ten Günümüze Eğitim' başlıklı konferansında yaptığı konuşmada, "Türkiye'nin şu anda gündemi kaçak saraydır.
İnce: Dersimli'yi Genel Başkan Yapmışız, Daha Büyük Özür mü Var
21:34
Uşak Ak Partili Bostancı Muhalefete Yüklendi Ak Parti Uşak 5'inci Olağan Merkez İlçe Kongresi'ne katılan AK Parti Grup Başkan Vekili Amasya Milletvekili Prof. Dr. Naci Bostancı, muhalefete yüklendi.
Uşak Ak Partili Bostancı Muhalefete Yüklendi
20:18
Ak Partili Bostancı Muhalefete Yüklendi Ak Parti Uşak 5'inci Olağan Merkez İlçe Kongresi'ne katılan AK Parti Grup Başkan Vekili Amasya Milletvekili Prof. Dr. Naci Bostancı, muhalefete yüklendi.
Ak Partili Bostancı Muhalefete Yüklendi
11:48
CHP'li Gençler Kılıçdaroğlu ile Buluştu Manisa'nın CHP Kırkağaç Gençlik Kolları, Ankara'ya bir gezi düzenleyerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.
CHP'li Gençler Kılıçdaroğlu ile Buluştu
11:40
Kumbaraya Attığı Sigara ve Alkol Parasıyla Milyoner Oldu Termal'de yaşayan restoran işletmecisi Nurettin İnan, böbrek nakli operasyonu geçirince 11 yıl önce sigara ve alkol kullanmayı bırakıp antikacılığa ilgi duymaya başladı.
Kumbaraya Attığı Sigara ve Alkol Parasıyla Milyoner Oldu
14:24
Muharrem İnce, Erdoğan'ı Eleştirirken Gaf Yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirirken "Nilüfer'de zaten Küba cami var" diyen CHP'li İnce'nin bahsettiği caminin Küba ile bir ilgisinin olmadığı ortaya çıktı.
Muharrem İnce, Erdoğan'ı Eleştirirken Gaf Yaptı
19:01
İnce: Tarhan'la Benim Partiye Bakışım Aynı Olamaz CHP'li Muharrem İnce, partiden ayrılan Emine Ülker Tarhan'ın Anadolu Partisi'ne katılmayacağını söyledi.
İnce: Tarhan'la Benim Partiye Bakışım Aynı Olamaz
18:35
İnce "Kuba" ile "Küba"Yı Karıştırdı CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, “Ülkenin cumhurbaşkanı Küba’ya cami yapacak, onları imana getirecekmiş.
İnce 'Kuba' ile 'Küba'Yı Karıştırdı
18:21
Muharrem İnce 'Küba' ile 'Kuba'yı Karıştırdı CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, “Ülkenin cumhurbaşkanı Küba’ya cami yapacak, onları imana getirecekmiş.
Muharrem İnce 'Küba' ile 'Kuba'yı Karıştırdı
17:06
CHP'li İnce: Tarhan'la Benim Partiye Bakışım Aynı Olamaz ANA Partisi'ne geçeceği iddia edilen İnce, Tarhan'la ilgili "Emekli olduktan sonra partiye üye olanla benim bakışım aynı olamaz." dedi.
CHP'li İnce: Tarhan'la Benim Partiye Bakışım Aynı Olamaz
15:54
Muharrem İnce Kurultay Sonrası İlk Kez CHP Grubu'nda CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Genel Başkan adayı olduğu kurultay sonrasında bugün CHP Grup Toplantısı'na ilk kez katıldı.
Muharrem İnce Kurultay Sonrası İlk Kez CHP Grubu'nda
15:52
CHP Grup Toplantısı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti ile Atatürk’ün olmadığı İslam coğrafyasını kıyaslayarak, Atatürk’ün büyüklüğünün anlaşılması için bu kıyaslamanın yapılması gerektiğini söyledi.
CHP Grup Toplantısı
13:41
Atatürk Yalova'da Anıldı Yalova'da düzenlenen törenlerde Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 76'ncı yıl dönümünde anıldı.
Atatürk Yalova'da Anıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 10:35:35. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUHARREM İNCE HABERLERİ
[Hata Bildir]