SON DAKİKA MUHARREM KILIÇ HABERLERİ

Son Dakika Muharrem Kılıç Haberleri


... Devamı

17:51
"Hz. Peygamber ve İnsan Onuru" Paneli Yapıldı Akdeniz Üniversitesi İlahiyat Fakültesi tarafından Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla "Hz."
15:25
Aü'den Hz. Peygamber ve İnsan Onuru Konulu Panel Akdeniz Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Kutlu Doğum Haftası nedeniyle "Hz."
Aü'den Hz. Peygamber ve İnsan Onuru Konulu Panel
17:13
Aü, Avrupa Üniversiteler Birliği Toplantısı'na Katıldı Akdeniz Üniversitesi, Avrupa Üniversiteler Birliği Toplantısı'na katıldı.
Aü, Avrupa Üniversiteler Birliği Toplantısı'na Katıldı
11:30
Ünlü Alman Hukukçunun Adı AKÜ'de Yaşayacak Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi bünyesinde Ernst Hirsch Hukukun Temellerini Araştırma, Uygulama ve Araştırma Merkezi açılacak.
11:25
Üniversite Hayalini 74 Yaşında Gerçekleştirdi Hatice Özdemir - Hayallerinin peşinde koşan 74 yaşındaki Sabri Mamati, ilerlemiş yaşına rağmen, çocukluk düşünü gerçekleştirebilmek için Akdeniz Üniversitesi'nde hukuk eğitimi alıyor.
15:43
Akdeniz Üniversitesi'nde Nevruz Şenliği Baharın gelişini müjdeleyen Nevruz Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi Antalya'da büyük bir coşkuyla kutlandı.
Akdeniz Üniversitesi'nde Nevruz Şenliği
13:54
Akdeniz Üniversitesi'nde Renkli Nevruz Kutlaması Akdeniz Üniversitesi'nde (AÜ) düzenlenen Nevruz kutlaması, renkli görüntülere sahne oldu.
Akdeniz Üniversitesi'nde Renkli Nevruz Kutlaması
08:54
Celal Karapınar Balıkesir'de Konuştu Genel Başkan Karapınar iş güvencesinin kendileri için kırmızı çizgi olduğunu söyledi.
Celal Karapınar Balıkesir'de Konuştu
11:39
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (4) foto 1.Arzu Turalı zümrüt yeşili kostümüyle ışıl ışıldı.
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (4)
18:19
"Medya ve Kadın" Konulu Panel Düzenlendi Akdeniz Üniversitesi Kadın Çalışmaları ve Toplumsal Cinsiyet Araştırma ve Uygulama Merkezi (KATCAM) Müdürü Doç.Dr.Gözde Yirmibeşoğlu, kadınların şiddete maruz kaldıklarının farkında olmadığını söyledi.8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla...
16:25
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5) Foto.Prof.Dr.Gülay Şadan ve sigara izmariti toplarken foto var.
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5)
15:51
Kadınlar Şiddete Maruz Kaldıklarının Farkında Değil 8 Mart dolayısıyla panele konuşmacı olarak katılan Doç. Dr. Gözde Yirmibeşoğlu konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Kadınlar Şiddete Maruz Kaldıklarının Farkında Değil
13:34
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (4) Foto.ANTALYA'nın Alanya İlçesi'nde çoğu yerleşik yabancılara ait lüks villaların yer aldığı Bektaş Mahallesi'ndeki moloz alanı, görüntü kirliliğine neden oluyor.
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (4)
11:50
AÜ, Türk Üniversiteleri Fuarı'na Katıldı Akdeniz Üniversitesi, Lübnan'da düzenlenen 3. Türk Üniversiteleri Fuarı'na katıldı.
AÜ, Türk Üniversiteleri Fuarı'na Katıldı
12:19
BBP Elbistan'da Yerel Seçim Çalışmalarını Başlattı BBP Elbistan İlçe Teşkilatı, yeni yönetimini tanıtarak 2014 yılında yapılacak yerel seçimler için çalışmalarını başlattı.
BBP Elbistan'da Yerel Seçim Çalışmalarını Başlattı
16:48
Kitap Akdeniz'e Yelken Açtı Antalya Kitap Fuarı 13 Şubat Çarşamba günü Cam Piramit'te kapılarını ziyaretçilere açtı.
15:20
Tüyap Kitap Fuarı Antalya'da İkinci Kez Açıldı Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ATSO) katkılarıyla Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.tarafından düzenlenen Antalya Kitap Fuarı, bugün ikinci kez kapılarını...
Tüyap Kitap Fuarı Antalya'da İkinci Kez Açıldı
15:16
2. Antalya Kitap Fuarı Başladı, 100 Bin Ziyaretçi Bekleniyor TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile Antalya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ATSO) katkılarıyla düzenlenen 2.Antalya Kitap Fuarı açıldı.80 yayınevinin katıldığı...
2. Antalya Kitap Fuarı Başladı, 100 Bin Ziyaretçi Bekleniyor
18:51
YÖK Genel Kurulu, Manavgat Turizm Fakültesinin Kurulmasını Onayladı Manavgat Kent Konseyi Başkanı ve Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksek Okulu Müdürü Hacer Bakır Sert, Manavgat MATSO Turizm Fakültesi kurulmasının Yükseköğretim Kurumu Genel Kurulu tarafından onaylandığını söyledi.
YÖK Genel Kurulu, Manavgat Turizm Fakültesinin Kurulmasını Onayladı
13:02
'Suzan'ın Projesi' Başladı Akdeniz Üniversitesi Korkuteli Meslek Yüksekokulu ve Korkuteli Belediyesi'nin birlikte düzenledikleri, kadın çiftçilere yönelik tarımsal işletmecilik eğitim projesi 'Suzan'ın Projesi', Antalya'nın Korkuteli ilçesinde başladı.
'Suzan'ın Projesi' Başladı
18:40
Öğretim Üyesi: Yoklamanın Sıkı Tutulması İçin Dekanlık 4 Emredici Yazı Gönderdi Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hukuk Fakültesi öğrencileri, Yrd.Doç.Dr.Mehmet Nihat Kanbur'un yoklamayı sıkı tutması nedeniyle sınavlara girememe riskiyle karşı karşıya kalmıştı.
14:57
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (4) Foto.Meclisten genel, Akaydın, Tabur ve Oktay portre.
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (4)
16:41
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6) Foto.AKDENİZ Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Öğr.Gör.Utku Özkanoğlu'nun öğrencisi Kamil Çağatay Azat, 1-3 Kasım tarihleri arasında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı'nda düzenlenen 'I.Ulusal Klasik Gitar' yarışmasında...
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6)
15:49
Aü Antalya Devlet Konservatuvarı'na Bir Ödül Daha I.Ulusal Klasik Gitar Yarışması'nda ikincilik ödülü kazandı.
Aü Antalya Devlet Konservatuvarı'na Bir Ödül Daha
11:58
5. Ulusal Farabi Kongresi ve Eğitim Çalıştayı Akdeniz Üniversitesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen 5.Ulusal Farabi Kongresi ve Eğitim Çalıştayı başladı.
5. Ulusal Farabi Kongresi ve Eğitim Çalıştayı
14:57
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (4) AKEDAŞ'ın satışı için 2010 yılında da ihale yapılmış, ihaleyi 1 milyar 165 milyon dolarlık teklifle Park Holding kazanmıştı.
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (4)
17:40
Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'na Bulgaristan'dan Ödül Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı öğrencileri, 4-12 Eylül arasında Bulgaristan'ın Dobric ve Albena şehirlerinde düzenlenen 17.Uluslararası Hopec,Talents, Masters Müzik Festivali'nde düzenlenen yarışmadan ödüllerle döndü.
18:31
"Avrupa Birliği'ndeki Güven Krizi" Konferansı Akdeniz Üniversitesi Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKVAM) Müdürü Doç.Dr.Erol Esen, "İspanya'da yüzde 50 işsizlik, Yunanistan'daki ekonomik kriz ve diğer AB ülkelerindeki durgunluk."
12:35
14 Yaşında 'Vizesiz Avrupa' Davası Açtı Ankara'da yaşayan Leyla Ece Demirkan'ın, AB ülkelerinin TC vatandaşlarına uyguladığı vizenin hukuki olmadığına yönelik açtığı davanın ilk duruşması, 6 Kasım'da görülecek.
14 Yaşında 'Vizesiz Avrupa' Davası Açtı
14:40
AB Merkezi Ekonomik ve Güven Krizi Döneminde Türkiye'nin Üyelik Süreci Konferansı Düzenlenecek Akdeniz Üniversitesi'nde AB Merkezi Ekonomik ve Güven Krizi Döneminde Türkiye'nin Üyelik Süreci konferansı düzenlenecek.
17:47
Türk Sinemasının Sultanı 49.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde Türkan Şoray, 'Ustalardan Sinema Dersleri' kapsamında Akdeniz Üniversitesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.
Türk Sinemasının Sultanı
13:13
1. Uluslararası Antalya Moda ve Tekstil Tasarım Bienali (GSF) Moda ve Tekstil Tasarım Bölümü tarafından düzenlenen ve 1.Uluslararası Antalya Moda ve Tekstil Tasarım Bienali başladı.
20:00
Aü İlitişim Fakültesi "Açılış Şenliği" Yapıldı Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Muharrem Kılıç, başarıların elde edilmesinde en önemli neferlerin öğrenciler olduğunu söyledi.
12:14
Akdeniz Üniversitesi'nde "Beyaz Önlük Giyme" Töreni Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde bu yıl birinci sınıfa başlayan 193 öğrenci beyaz önlük giyerek, hekimliğe ilk adımı attı.
Akdeniz Üniversitesi'nde 'Beyaz Önlük Giyme' Töreni
10:40
Din Kültürü Öğretmenlerine Kişisel Gelişim Çalıştayı Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından din kültürü öğretmenlerine "Kişisel Gelişim ve Motivasyon" çalıştayı düzenlendi.
13:34
1. Uluslararası Antalya Moda ve Tekstil Tasarım Bienali Ekim ayında yapılacak olan 1.Uluslar arası Antalya Moda ve Tekstil Tasarımı Bienali ile ilgili basın toplantısı düzenledi.
1. Uluslararası Antalya Moda ve Tekstil Tasarım Bienali
12:33
1. Uluslararası Antalya Moda ve Tekstil Tasarım Bienali Düzenlenecek Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nce "Yeşil Tekstil, Yavaş Moda" temalı 1.Uluslararası Antalya Moda ve Tekstil Tasarım Bienali düzenlenecek.
11:16
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (1) Foto.AKDENİZ Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı'nda 2012-2013 eğitim ve öğrenim yılı başladı.
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (1)
14:51
CHP Yıllar Sonra Malatya'da İl Danışma Kurulu Toplantısı Yaptı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya'da yıllar sonra İl Danışma Kurulu Toplantısı'nı yaparak, il ve Türkiye geneli gündemini görüştü.
CHP Yıllar Sonra Malatya'da İl Danışma Kurulu Toplantısı Yaptı
15:47
Erasmus Öğrencilerine "Hoş Geldin" Kokteyli Verildi Hayatboyu Öğrenme Programı Erasmus kapsamında Akdeniz Üniversitesi'ne gelen Erasmus öğrencileri için üniversite sosyal tesislerinde "Hoş geldin" kokteyli düzenlendi.
18:30
Doktoru Darp Ettiği İddia Edilen Hasta Yakını Hakkında Suç Duyurusu Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Acil Servisi'nde görevli bir doktorun, tedavi için gelen hastanın yakını tarafından darp edildiği iddia edildi.
Doktoru Darp Ettiği İddia Edilen Hasta Yakını Hakkında Suç Duyurusu
18:25
Hasta Yakını Doktora Saldırdı, Meslektaşları Protesto İçin Hasta Bakmadı Antalya'da Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hasta yakını bir kadın, tartıştığı doktora saldırdı.
Hasta Yakını Doktora Saldırdı, Meslektaşları Protesto İçin Hasta Bakmadı
17:38
Doktorun Hasta Yakını Tarafından Darp Edildiği İddiası Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde görev yapan bir doktorun hasta yakını tarafından darp edildiği iddia edildi.
Doktorun Hasta Yakını Tarafından Darp Edildiği İddiası
18:00
Ödüllü Öğrencilere Teşekkür Belgeleri Verildi Katıldıkları çeşitli yarışmalarda ödül alan Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı öğrencilerine teşekkür belgeleri verildi.
13:46
6.arguvanlı Ozanlara Vefa Günü Etkinliği İlgi Gördü 6.Arguvanlı Ozanlara Vefa Günü düzenlendi.
6.arguvanlı Ozanlara Vefa Günü Etkinliği İlgi Gördü
10:57
Hukuk Fakültesi Dekanına 'Mobbing' Davası Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hukuk Fakültesi'nde 2 yıl araştırma görevlisi olarak görev yapan 34 yaşındaki Leyla Akyol Aslan, fakülte dekanı ve yardımcılarının kendisine 'mobbing' (psikolojik baskı) uyguladığı iddiasıyla Antalya 4'üncü Asliye Hukuk...
Hukuk Fakültesi Dekanına 'Mobbing' Davası
18:48
Aü ile Polonya Ekonomi Üniversitesi Ortak Çalışması Akdeniz Üniversitesi Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKVAM) ile Polonya Ekonomi Üniversitesi, AB Genişleme Süreci ve aday ülkeler konusunda 'AB'nin Genişlemesinden Bize Ne? Süreçler, Fırsatlar ve Perspektifler' başlıklı bir çalışma...
Aü ile Polonya Ekonomi Üniversitesi Ortak Çalışması
11:06
Voltalar Bu Kez Özgürlük İçin Atıldı Cumhurbaşkanı Gül'ün onayladığı Denetimli Serbestlik Yasası'ndan faydalanan 250 hükümlü Aydın Kapalı-Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndan tahliye oldu.
Voltalar Bu Kez Özgürlük İçin Atıldı
12:27
CHP Malatya İlçe Teşkilatlarının Kongreleri CHP Darende ve Hekimhan ilçe teşkilatlarının kongreleri yapıldı.
15:48
CHP Battalgazi İlçe Başkanlığına Korkmaz Seçildi CHP Battalgazi İlçe Başkanlığına Hüseyin Korkmaz seçildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 18:14:40. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUHARREM KILIÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]