SON DAKİKA MUHSİN YAZICIOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Muhsin Yazıcıoğlu Haberleri

 • 12:12Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Anısına Doğaya '2009' Keklik BıraktıSivas Muhsin Yazıcıoğlu Anısına Doğaya '2009' Keklik BıraktıMuhsin Yazıcıoğlu anısına doğaya '2009' keklik bıraktı SİVASLI bir iş adamı tarafından Antalya'da yetiştirilen 2009 adet keklik, Büyük Birlik Partisi(BBP) merhum genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun doğum yeri olan Şarkışla ilçesine bağlı Elmalı köyünde doğaya bırakıldı.
 • 12:04Muhsin Yazıcıoğlu Anısına Doğaya '2009' Keklik BıraktıMuhsin Yazıcıoğlu Anısına Doğaya '2009' Keklik BıraktıSivaslı bir iş adamı tarafından Antalya'da yetiştirilen 2009 keklik, Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) merhum genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun doğum yeri olan Şarkışla ilçesine bağlı Elmalı köyünde doğaya bırakıldı.
 • 08:49Destici Bayram Namazı Sonrası Yazıcıoğlu'nun Kabrinde Kur'an OkuduBayram namazını Ankara Tacettin Veli Camii’nde kılan Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, çıkışta merhum liderleri Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabrini ziyaret edip Kur’an-ı Kerim okudu, dua etti.
 • 11:57Çamuroğlu: Ajanlar Hasbelkader ya da Planlanarak Bakan da OlabilirÇamuroğlu: Ajanlar Hasbelkader ya da Planlanarak Bakan da OlabilirKendisini 'devrimci' olarak niteleyen ve genç yaşlarda sol örgütlerin içinde aktif rol almış bir isim olan AK Parti eski milletvekili Reha Çamuroğlu, Türkiye’de örgütlerin "ağzına kadar ajan dolu olduğunu" söyledi.
 • 13:30BBP'liler Yeni Kurulacak Hükümetten Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümünün Aydınlatılmasını İstediBBP'liler Yeni Kurulacak Hükümetten Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümünün Aydınlatılmasını İstediBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, 25 Mart 2009 tarihinde helikopter kazasında hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşlarının ölümünün ardındaki sır perdesinin hala tam olarak aralanamadığını belirterek, "Bu olayda Türk adaleti Keş Dağı’nda karlar altında kalmıştır.
 • 14:24Destici: 12 Temmuz'da Partimiz Kurultayını GerçekleştirecekDestici: 12 Temmuz'da Partimiz Kurultayını GerçekleştirecekBüyük Birlik Partisi Eski Genel Başkanı Mustafa Destici, partinin yakın bir zamanda kongreye gitmesi gerektiğini söyleyerek, büyük kurultayın 12 Temmuz’da gerçekleştirileceğini açıkladı.
 • 19:42Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümüne İlişkin Dava - 6 Ekim'e Ertelendi - K.Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümüne İlişkin Dava - 6 Ekim'e Ertelendi - K.GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Gülefer Yazıcıoğlu ve diğer vefat edenlerin yakınları - BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin açıklaması - Avukat Kemal Yavuz'un konuşması Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin dava- Eski BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu ile 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin Kahramanmaraş'ta görülen davanın duruşması, 6 Ekim'e ertelendi Eski BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin hakkında "görevi kötüye kullanma" suçundan dava açılan dönemin İstihbarat Şube Müdürlüğünde görevli Emniyet Amiri Dursun Özmen'in yargılanmasına devam edildi.
 • 18:49Yazıcıoğlu Davasının 5. Duruşması GörüldüYazıcıoğlu Davasının 5. Duruşması GörüldüBüyük Birlik Partisi(BBP) kurucusu merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun şüpheli ölümüne ilişkin dönemin Kahramanmaraş Emniyet İstihbarat Müdür Yardımcısı Dursun Özmen hakkında 'görevi kötüye kullanma' suçlamasıyla açılan davanın 5. duruşması görüldü.
 • 18:20Yazıcıoğlu'nun Ölümü Davasında 5'inci Duruşma YapıldıYazıcıoğlu'nun Ölümü Davasında 5'inci Duruşma YapıldıBbp'nin kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun 6 yıl önce Kahramanmaraş'tan Yozgat'taki mitinge gittiği helikopterin Göksun İlçesi'nde düşmesi sonucu 5 kişi ile birlikte ölümünde, dönemin İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı olan Dursun Özmen hakkında 'görevi kötüye kullanma' suçlamasıyla açılan davanın duruşmasına devam edildi.
 • 17:39Yazıcıoğlu'nun Ölümüne İlişkin DavaYazıcıoğlu'nun Ölümüne İlişkin DavaBüyük Birlik Partisi’nin (BBP) merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekilerin ölümüne ilişkin, eski emniyet amiri Dursun Özmen hakkında ‘görevi kötüye kullanmak’ suçuyla açılan davanın 5. duruşmasına devam edildi.
 • 09:30Erdoğan ve Yazıcıoğlu'nun Damatları Meclis'e GirdiErdoğan ve Yazıcıoğlu'nun Damatları Meclis'e GirdiCumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak ile Muhsin Yazıcıoğlu'nun damadı Mustafa Afşin Yazıcıoğlu, AK Parti'den milletvekili seçilerek Meclis'e girdi.
 • 17:16Elibol: Elibol: "Bahçeli, Rahmetli Başbuğ ve Muhsin Ağabeyin Kemiklerini Sızlattı"AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, MİT TIR’ları ile ilgili ağır eleştirilerde bulunan MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin rahmetli Başbuğ ve Muhsin Yazıcıoğlu’nun kemiklerini sızlattığını belirterek, Bahçeli’nin gerçek milliyetçi ve ülkücüleri üzdüğünü söyledi.
 • 10:18Milli İttifak Adayı Gürhan: Yazıcıoğlu'nun Kader ArkadaşıyımMilli İttifak Adayı Gürhan: Yazıcıoğlu'nun Kader ArkadaşıyımEge Bölgesi Bayburt Dernekleri'nin düzenlediği 23. Geleneksel Herfene Şöleni'ne katılan Milli İttifak İzmir 1. bölge milletvekili adayı SP'li Ahmet Gürhan, rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun kader arkadaşı olduğunu, seçim çalışmalarında bu konuya İzmirlilerin hassasiyetle ve yakınlıkla yaklaştığını söyledi.
 • 18:48Kamalak ve Destici, Fatsa'daKamalak ve Destici, Fatsa'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak'ın konuşması-Eski BBP Genel Başkanı Destici'nin konuşması Kamalak ve Destici Fatsa'da- Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "Muhsin Yazıcıoğlu'nun şehit olmasıyla ilgili belgeler mide bulandıran filmlerle değil, hükümet kanadıyla halka açıklanmalı"- Eski BBP Genel Başkanı Destici: - "Ne adına olursa olsun HDP'ye oy vermek demek, PKK'nın geçmiş 30 yıldaki katliamlarına ortak olmak demektir" Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Muhsin Yazıcıoğlu'nun şehit olmasıyla ilgili belgeler mide bulandıran filmlerle değil, hükümet kanadıyla halka açıklanmalı. O filmde anlatıldığı gibi gidişat belliyse, Paralel Yapı cinayeti hazırlamışsa ne güne duruyorsunuz? Başka tarafları suçlamakla bu olay aydınlatılmaz" dedi.
 • 15:22Sp'li Aday: Hükümet Duyarsız Kaldı, Üzerine Düşen Görevleri YapmadıSp'li Aday: Hükümet Duyarsız Kaldı, Üzerine Düşen Görevleri YapmadıMilli İttifak çatısı altında bir araya gelen Büyük Birlik Partisi (BBP) ve Saadet Partisi'nin seçim ittifakı açıklandığında gözler Merhum Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu'nun memleketi Sivas'a çevrildi.
 • 16:45Bolu 20 Metre Yükseklikte Başbakana Soru SorduBolu 20 Metre Yükseklikte Başbakana Soru Sordu20 metre yükseklikte başbakana soru sordu BBP Bolu İl Başkanı Mahmut Alan vinçle 20 metre yükseğe çıkarak Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun helikopterle yolculuk ederken aklına Muhsin Yazıcıoğlu'nun gelip gelmediğini, katillerin hala neden bulunamadığını sordu.
 • 16:0120 Metre Yükseklikte Başbakana Soru Sordu20 Metre Yükseklikte Başbakana Soru SorduBbp Bolu İl Başkanı Mahmut Alan vinçle 20 metre yükseğe çıkarak Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun helikopterle yolculuk ederken aklına Muhsin Yazıcıoğlu'nun gelip gelmediğini, katillerin hala neden bulunamadığını sordu.
 • 01:55Sarı: Sarı: "Muhsin Yazıcıoğlu'nun Alperenleri, Necmettin Erbakan'ın Mücahitleri Bu Seçim Mecliste...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kortej yürüyüşü - Alperen Ocakları Genel Başkanı Ahmet Tarık Sarı'nın konuşması - Alperen Ocakları Bilecik Şubesinin açılışı Genel seçime doğru- Alperen Ocakları Genel Başkanı Sarı: "Allah'ın izniyle ne kadar önümüze engeller koyarlarsa koysunlar, Muhsin Yazıcıoğlu'nun alperenleri, Necmettin Erbakan'ın mücahitleri bu seçim mecliste olacaktır" Alperen Ocakları Genel Başkanı Ahmet Tarık Sarı, "Allah'ın izniyle ne kadar önümüze engeller koyarlarsa koysunlar, Muhsin Yazıcıoğlu'nun alperenleri, Necmettin Erbakan'ın mücahitleri bu seçim mecliste olacaktır" dedi.
 • 11:39Kahramanmaraş Yazıcıoğlu'nun Avukatı ve Bacanağından Hanefi Avcı'ya TepkiKahramanmaraş Yazıcıoğlu'nun Avukatı ve Bacanağından Hanefi Avcı'ya TepkiYazıcıoğlu'nun avukatı ve bacanağından Hanefi Avcı'ya tepki Mücahit YOLCU/ KAHRAMANMARAŞ, (DHA)- BBP'nin kurucu Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun avukatı Kemal Yavuz ile bacanağı Rafet Aslanoğlu, kitabında 6 kişinin hayatını kaybettiği helikopterin düşmesinin kaza olduğunu ve olayın cemaat tarafından istismar edildiğini belirten eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'ya tepki gösterdi.
 • 11:17Yazıcıoğlu'nun Avukatı ve Bacanağından Hanefi Avcı'ya TepkiYazıcıoğlu'nun Avukatı ve Bacanağından Hanefi Avcı'ya TepkiBbp'nin kurucu Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun avukatı Kemal Yavuz ile bacanağı Rafet Aslanoğlu, kitabında 6 kişinin hayatını kaybettiği helikopterin düşmesinin kaza olduğunu ve olayın cemaat tarafından istismar edildiğini belirten eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'ya tepki gösterdi.
 • 10:04Yazıcıoğlu'nun Avukatı ve Bacanağından Hanefi Avcıya Sert TepkiYazıcıoğlu'nun Avukatı ve Bacanağından Hanefi Avcıya Sert TepkiEski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın son kitabında Muhsin Yazıcıoğlu'nun içinde bulunduğu helikopterin düşmesini 'Bir kazayı suikaste çevirdiler, cinayete çevirdiler’ şeklindeki iddialarına ailenin avukatı ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun bacanağından sert tepki geldi.
 • 17:50Destici ve Kamalak'tan, Muhsin Yazıcıoğlu'nun Mezarına ZiyaretANKARA (İHA) – BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, BBP Lideri merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun mezarını ziyaret etti.
 • 14:13Başsavcı Habip Korkmaz, Ökkeş Şendiller Hakkında Soruşturma AçtıBaşsavcı Habip Korkmaz, Ökkeş Şendiller Hakkında Soruşturma AçtıÇorlu Cumhuriyet Başsavcısı Habip Korkmaz, Gazeteci Emre Soncan’ın kaleme aldığı, 'Son Akıncı- Muhsin Yazıcıoğlu'nun Sır Ölümü' isimli kitabına BBP’nin merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun şüpheli ölümüyle ilgili beyanat veren Ökkeş Şendiller hakkında 'Kamu görevlisine görevinden dolayı hakaret ettiği' gerekçe göstererek soruşturma başlattı.
 • 22:28Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümüne İlişkin Dava - Destici-Kamalak - K.GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Genel Başkanların duruşmaya gelişi - Mustafa Destici'nin açıklamaları- Kamalak'ın açıklamaları- Kazada hayatını kaybedenlerin yakınları Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin dava- Kahramanmaraş'ta görülen duruşmaya, hakkında "görevi kötüye kullanmak" suçundan dava açılan dönemin emniyet amiri Dursun Özmen katılmadı- Duruşmada avukatlar, eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek'in SEGBİS aracılığıyla dinlenmesini talep etti- Eski BBP Genel Başkanı Destici: "Davanın ana soruşturmayla birleştirilmesini, tüm yönleriyle araştırılarak soruşturlarak bu işin net bir şekilde ortaya konulmasını talep ettik"- Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: "Eninde sonunda dosya aydınlatılacaktır bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın" Eski BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin hakkında "görevi kötüye kullanma" suçundan dava açılan dönemin İstihbarat Şube Müdürlüğünde görevli Emniyet Amiri Dursun Özmen'in yargılanmasına devam edildi.
 • 18:08Kahramanmaraş - Yazıcıoğlu'nun Ölümü Davasında Dördüncü Duruşma YapıldıKahramanmaraş - Yazıcıoğlu'nun Ölümü Davasında Dördüncü Duruşma YapıldıYazıcıoğlu'nun ölümü davasında dördüncü duruşma yapıldı BBP'nin kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun Kahramanmaraş'tan Yozgat'ın Yerköy İlçesi'ndeki mitinge gittiği helikopterin 25 Mart 2009 tarihinde Göksun İlçesi'nde düşmesi sonucu 5 kişi ile birlikte ölümünde, dönemin Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı olan Dursun Özmen hakkında 'görevi kötüye kullanma' suçlamasıyla açılan davanın duruşmasına devam edildi.
 • 17:25Yazıcıoğlu'nun Ölümü Davasında Dördüncü Duruşma YapıldıYazıcıoğlu'nun Ölümü Davasında Dördüncü Duruşma YapıldıBbp'nin kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun Kahramanmaraş'tan Yozgat'ın Yerköy İlçesi'ndeki mitinge gittiği helikopterin 25 Mart 2009 tarihinde Göksun İlçesi'nde düşmesi sonucu 5 kişi ile birlikte ölümünde, dönemin Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı olan Dursun Özmen hakkında 'görevi kötüye kullanma' suçlamasıyla açılan davanın duruşmasına devam edildi.
 • 17:19Yazıcıoğlu'nun Özel Kalemi Köksal: Kazadan Sonra Eşyalar ToplandıYazıcıoğlu'nun Özel Kalemi Köksal: Kazadan Sonra Eşyalar ToplandıBüyük Birlik Partisi(BBP) kurucusu merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun şüpheli ölümüne ilişkin dönemin Kahramanmaraş Emniyet İstihbarat Müdür Yardımcısı Dursun Özmen hakkında ‘görevi kötüye kullanma’ suçlamasıyla açılan davanın 4. duruşması bugün görüldü.
 • 17:09Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümüne İlişkin DavaMuhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümüne İlişkin DavaBüyük Birlik Partisi’nin (BBP) merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekilerin ölümüne ilişkin eski emniyet amiri Dursun Özmen hakkında ‘Görevi kötüye kullanmak’ suçuyla açılan davanın 4.’sü Kahramanmaraş Adliyesi’nde görüldü.
 • 15:33Yazıcıoğlu'nun Ölümünü MİT 3 Saatte ÖğrendiMİT'in, 25 Mart 2009'da şüpheli bir helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünü 3 saat içinde öğrendiği ortaya çıktı.
 • 08:31MİT, Yazıcıoğlu'nun Ölümünü 3 Saat Sonra mı Öğrendi?MİT, Yazıcıoğlu'nun Ölümünü 3 Saat Sonra mı Öğrendi?Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği kazayla ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre; MİT helikpoter kazasından 3 saat sonra durumdan haberdardı.
 • 17:01Sivas 4 Eylül Belediyespor-Eyüpspor: 1-0Sivas 4 Eylül Belediyespor-Eyüpspor: 1-0Stat: Muhsin Yazıcıoğlu HAKEMLER: Erkan Engin (xxx), Oğuzhan Şenler (xxx), Suat Güz (xxx) SİVAS 4 EYLÜL BELEDİYESPOR: Serkan (xx)- Hakan (xx), Seyid (xx), Uğur (x), Yakup (xx), Ali (xx), Sami (xx), Haydar (x) (Dk.64 Murat x), Ozan (xx), Gökhan (xxx) (Dk.78 Kaan x), Mustafa (xx) (Dk.45 Melih xx) EYÜPSPOR: Lokman (x)- Doğukan (x) (Dk.66 Atakan x), Gencay (xx), Erdinç (x), Tuncay (x) (Dk.85 Melih), Alperen (x), Vahit (xx), Gökhan (xx), Erkan (x), Güray (xx), Uğur (x) GOL: Dk.28 Gökhan (Sivas 4 Eylül Belediyespor) KIRMIZI KART: Dk.35 Uğur (Sivas 4 Eylül Belediyespor) SARI KARTLAR: Erkan, Gökhan, Erdinç, Güray, Gencay, Lokman (Eyüpspor) SPOR Toto 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta Sivas 4 Eylül Belediyespor, Eyüpspor'u uzun süre 10 kişi oynamasına rağmen karşılaşmadan 1-0 galip ayrıldı.
 • 22:41Yazıcıoğlu Ailesi: Aday Olmuş Kişi ile İlgimiz Yok, Desteğimiz de YokYazıcıoğlu Ailesi: Aday Olmuş Kişi ile İlgimiz Yok, Desteğimiz de YokBBP'nin merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun damadının AK Parti'den aday gösterilmesine ilişkin açıklama yapan Yazıcıoğlu ailesi, "Aday olan şahısla bir ilgimiz yok." ifadelerini kullandı.
 • 19:47Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümünün 6. YılıMuhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümünün 6. YılıMuhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün 6. yılı- Kırşehir'de, anma yürüyüşü düzenlendi Kahramanmaraş'ta 6 yıl önce helikopterin düşmesi sonucu yaşamını yitiren Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, vefatının 6. yılında Kırşehir'de düzenlenen yürüyüşle anıldı.
 • 19:35Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümünün 6. YılıMuhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümünün 6. YılıMuhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün 6. yılı- Kırşehir'de, anma yürüyüşü düzenlendi Kahramanmaraş'ta 6 yıl önce helikopterin düşmesi sonucu yaşamını yitiren Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, vefatının 6. yılında Kırşehir'de düzenlenen yürüyüşle anıldı.
 • 15:00Destici ile Büyükerşen, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi'nin Açılışını YaptıDestici ile Büyükerşen, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi'nin Açılışını YaptıBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici ile Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Yılmaz Büyükerşen, helikopterinin düşmesi sonucunda yaşamını yitiren BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun adının verildiği Eskişehir'deki 'Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi'nin açılışını yaptı.
 • 12:58Konya'da Muhsin Yazıcıoğlu AnıldıKonya'da Muhsin Yazıcıoğlu AnıldıKonya’da Büyük Birlik Partisi (BBP)’nin merhum Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu anıldı.
 • 12:30Muhsin Yazıcıoğlu'nun İsmi Eskişehir'de YaşayacakMuhsin Yazıcıoğlu'nun İsmi Eskişehir'de YaşayacakBüyük Birlik Partisi’nin (BBP) rahmetli Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ismi Eskişehir’de bir caddeye verildi.
 • 20:51Muhsin Yazıcıoğlu, Bursa'da Mevlit ve Dualarla AnıldıBüyük Birlik Partisi (BBP) kurucu lideri Muhsin Yazıcıoğlu, ölümünün 6. yılında Bursa'da okutulan Mevlid-i Şerif ve dualarla anıldı.
 • 10:10Muhsin Yazıcıoğlu Kosova'da AnıldıKosova’nın Prizren şehrinde düzenlenen 6. Uluslararası Muhsin Yazıcıoğlu Sempozyumu ile BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu anıldı.
 • 18:02Kosova?da 6. Uluslararası Muhsin Yazıcıoğlu Sempozyumu DüzenlendiKosova?da 6. Uluslararası Muhsin Yazıcıoğlu Sempozyumu DüzenlendiDha DIŞ HABER? Kosova'da 6. Uluslararası Muhsin Yazıcıoğlu Sempozyumu düzenlendi Kosova dostu ve aynı zamanda Kosova ve Türkiye Cumhuriyeti Parlamentolar Arası Dostluk Gurubu Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu, Kosova'da anıldı.
 • 17:46Kosova'da 6. Uluslararası Muhsin Yazıcıoğlu Sempozyumu DüzenlendiKosova'da 6. Uluslararası Muhsin Yazıcıoğlu Sempozyumu DüzenlendiDha DIŞ HABER – Kosova dostu ve aynı zamanda Kosova ve Türkiye Cumhuriyeti Parlamentolar Arası Dostluk Gurubu Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu, Kosova'da anıldı.
 • 17:28Yetkililer Yazıcıoğlu Davasını Aydınlatmak mı Akamete mi Uğratmak İstiyor'Yetkililer Yazıcıoğlu Davasını Aydınlatmak mı Akamete mi Uğratmak İstiyor'Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Haşim Yanar, Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopter kazasıyla ilgili, "Sayın Cumhurbaşkanı ve ilgili devlet yetkilileri, siz bu davayı aydınlatmak için mi yoksa akamete uğratmak için mi ilgilileri seferber ettiniz.
 • 17:10Muhsin Yazıcıoğlu, Kosova Savaşı'nda Kapısı Olmayan Helikopterle Kamplara GitmişMuhsin Yazıcıoğlu, Kosova Savaşı'nda Kapısı Olmayan Helikopterle Kamplara GitmişBüyük Birlik Partisi (BBP) merhmum lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nın 1998-99'daki Kosova Savaşı sırasında UÇK kamplarına kapısı olmayan bir helikopterle gittiği ortaya çıktı.
 • 16:09Sivas Alperen Ocakları, Muhsin Yazıcıoğlu ve Yol Arkadaşları İçin YürüdüSivas Alperen Ocakları, Muhsin Yazıcıoğlu ve Yol Arkadaşları İçin YürüdüAlperen Ocakları, Muhsin Yazıcıoğlu ve yol arkadaşları için yürüdü SİVAS'ta Alperen Ocakları'nın organizasyonunda 6 yıl önce yaşamını yitiren Büyük Birlik Partisi(BBP) merhum Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu ve yol arkadaşları için yürüyüş düzenlendi.
 • 16:03Alperen Ocakları, Muhsin Yazıcıoğlu ve Yol Arkadaşları İçin YürüdüAlperen Ocakları, Muhsin Yazıcıoğlu ve Yol Arkadaşları İçin YürüdüSivas'ta Alperen Ocakları tarafından, 6 yıl önce yaşamını yitiren BBP'nin merhum Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu ve yol arkadaşları için yürüyüş düzenlendi.
 • 11:12Muhsin Yazıcıoğlu İçin Kosova'da Mevlit OkunduMuhsin Yazıcıoğlu İçin Kosova'da Mevlit OkunduTürkiye ile Kosova Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu için ölümünün 6'ncı yıldönümünde Kosova'da mevlit okutuldu.
 • 10:18Muhsin Yazıcıoğlu İçin Kosova?da Mevlit OkunduMuhsin Yazıcıoğlu İçin Kosova?da Mevlit OkunduMuhsin Yazıcıoğlu için Kosova'da mevlit okundu Kosova dostu ve aynı zamanda Türkiye ile Kosova Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu ölümünün 6'ncı yılında Kosova'da düzenlenen mevlitle anıldı.
 • 00:03BBP Genel Başkanı Mustafa Destici AçıklamasıBBP Genel Başkanı Mustafa Destici AçıklamasıBüyük Birlik Partisi (BBP) Sivas İl Başkanlığı, 6 yıl önce Kahramanmaraş’taki helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekiler için anma programı düzenledi.
 • 23:29Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümünün 6. Yılı - BBP Genel Başkanı DesticiMuhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümünün 6. Yılı - BBP Genel Başkanı DesticiMuhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün 6. yılı- BBP Genel Başkanı Destici: "Bu ülkede hala vicdanlı ve adalet sahibi insanların, hakimlerin, savcıların olduğuna inanıyorum.
 • 22:03Sivas BBP Genel Başkanı Destici: Hala Vicdanlı Savcılar, Hakimler VarSivas BBP Genel Başkanı Destici: Hala Vicdanlı Savcılar, Hakimler VarBBP Genel Başkanı Destici: Hala vicdanlı savcılar, hakimler var Sivas'ta Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanlığı, 6 yıl önce Kahramanmaraş'taki helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekiler için anma töreni düzenledi.