01:3200
SON DAKİKA MUHSİN YAZICIOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Muhsin Yazıcıoğlu Haberleri


MUHSİN YAZICIOĞLU

Muhsin Yazıcıoğlu; 1954 yılında Sivas'ın Sarkışla ilçesi Elmalı Köyü'nde bir çiftçi ailesinin oğlu olarak doğdu. İlk ve orta öğrenimini Şarkışla'da yaptı.

Yüksek öğrenimini yapmak üzere 1972'de Ankara'ya geldi. Üniversite tahsilini, Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nde... Devamı

  Başbakan Erdoğan Diyarbakır'da Halka Seslendi

  Başbakan Erdoğan Diyarbakır'da Halka Seslendi

  Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanı seçilmesi durumunda yeni Türkiye’ye millet ile birlikte inşa edeceklerini belirterek, “Cumhurbaşkanı seçilirsem çözüm sürecinin daha güçlü ilerlemesi için daha dik bir duruş sergileyeceğim. Kardeşliğe saldırı düzenleyen Pensilvanya ihanet şebekesi ile mücadele etmek için daha dik ayakta duracağım. Yeni Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz” dedi. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  BBP'nin Yüzde 70'i İhsanoğlun'u İstedi

  BBP'nin Yüzde 70'i İhsanoğlun'u İstedi

  BBP Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, parti olarak İhsanoğlu'nu desteklemeleriyle ilgili, "Biz oturduk konuştuk yüzde 70'in üzerinde Ekmeleddin İhsanoğlu çıktı." dedi. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  BBP Genel Başkan Yardımcısı Çayır Açıklaması

  "(BBP'nin Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nu desteklemesi) Biz oturduk, konuştuk, istişare ettik, her şeyi konuştuk, en aykırı şeyleri bile konuştuk, ağırlıklı olarak, yüzde 70'in üzerinde Ekmeleddin İhsanoğlu çıktı" (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Atb'den BBP Genel Başkanı Destici'ye Destek

  Avrupa Türk Birliği (ATB) Başkanı Erol Yazıcıoğlu, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Büyük Birlik Partisi istişare kurulunun almış oldukları karara destek verdiklerini açıkladı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Avrupa Türk Birliği'nden BBP'nin Cumhurbaşkanı Kararına Destek

  Avrupa Türk Birliği (ATB) Başkanı Erol Yazıcıoğlu, cumhurbaşkanı seçimlerinde Büyük Birlik Partisi (BBP) istişare kurulunun almış oldukları karara destek verdiklerini açıkladı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Korkuteli'nde Büyük Birlik Partisi'nde Toplu İstifa

  Korkuteli'nde Büyük Birlik Partisi'nde Toplu İstifa

  Büyük Birlik Partisi Korkuteli İlçe Teşkilat Başkanı Burhan Uzun başkanlığındaki ilçe yönetimi toplu istifa etti. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  BBP'den İhsanoğlu Eleştirilerine Yanıt

  BBP'den İhsanoğlu Eleştirilerine Yanıt

  Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Ahmet Ulupınar, BBP’nin Ekmeleddin İhsanoğlu’nu desteklemesini eleştiren AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca’ya yanıt verdi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Destici'den Erdoğan'a: Filistin Konusunda İhsanoğlu ile Görüşmelisin

  Destici'den Erdoğan'a: Filistin Konusunda İhsanoğlu ile Görüşmelisin

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Başbakan Erdoğan'ın Filistin konusunda Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan istifade etmesi gerektiğini söyledi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  BBP Genel Başkanı Destici: Operasyon Nefret ve Öç Alma Operasyonudur

  BBP Genel Başkanı Destici: Operasyon Nefret ve Öç Alma Operasyonudur

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, yolsuzluk, darbe girişimleri ve KCK soruşturmalarında görev alan emniyet personelinin sahur vakti gözaltına alınmasını eleştirdi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.07.2014 01:32:18. #1.13#