SON DAKİKA MUHSİN YAZICIOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Muhsin Yazıcıoğlu Haberleri


MUHSİN YAZICIOĞLU

Muhsin Yazıcıoğlu; 1954 yılında Sivas'ın Sarkışla ilçesi Elmalı Köyü'nde bir çiftçi ailesinin oğlu olarak doğdu. İlk ve orta öğrenimini Şarkışla'da yaptı.

Yüksek öğrenimini yapmak üzere 1972'de Ankara'ya geldi. Üniversite tahsilini, Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nde... Devamı

14:03
BBP Kadınlar Kolu Genel Merkezi Açıldı Büyük Birlik Partisi (BBP) Kadınlar Kolu Genel Merkezi düzenlenen törenle açıldı.
BBP Kadınlar Kolu Genel Merkezi Açıldı
10:13
Futbol: Haftanın Programı Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 18. hafta maçlarıyla devam edilecek Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 20, Beyaz Grup'ta 23, Spor Toto 3. Lig'de ise 19. hafta karşılaşmaları yapılacak.
11:21
Ziraat Türkiye Kupası Grup 6. Maçların Programı Belli Oldu Ziraat Türkiye Kupası'nda 6.hafta grup maçlarının tarihi ve saatleri belli oldu.
Ziraat Türkiye Kupası Grup 6. Maçların Programı Belli Oldu
11:12
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası Gruplarda 6. hafta maçlarının programı açıklandı.
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
14:26
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Annesi Fidan Yazıcıoğlu'nun Tedavisi Sürüyor Büyük Birlik Partisi (BBP) merhum kurucu lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun kalp krizi geçiren annesi Fidan Yazıcıoğlu’nun tedavisi sürüyor.
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Annesi Fidan Yazıcıoğlu'nun Tedavisi Sürüyor
13:24
Fidan Yazıcıoğlu'nun Sağlık Durumu Fidan Yazıcıoğlu'nun sağlık durumu- Hastane Yöneticisi Prof. Dr. Öztürk: "Yarın kardiyologlarımız ve anestezi uzmanlarımızın değerlendirmesi sonucunda normal odaya alabiliriz" Büyük Birlik Partisi (BBP) kurucu Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun kalp krizi geçiren annesi Fidan Yazıcıoğlu'nun tedavi gördüğü hastanede yarın yapılacak değerlendirmelerin ardından normal odaya alınmasının beklendiği belirtildi.
Fidan Yazıcıoğlu'nun Sağlık Durumu
12:42
Fidan Yazıcıoğlu'nun Sağlık Durumu Hastane Yöneticisi Prof. Dr. Öztürk: "Yarın kardiyologlarımız ve anestezi uzmanlarımızın değerlendirmesi sonucunda normal odaya alabiliriz"
Fidan Yazıcıoğlu'nun Sağlık Durumu
20:34
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Annesi Kalp Krizi Geçirdi BBP'nin merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun annesi Fidan Yazıcıoğlu geçirdiği kalp krizi sonrası hastaneye kaldırıldı.
18:25
Merhum Yazıcıoğlu'nun Annesi Kalp Krizi Geçirdi Fidan Yazıcıoğlu'nun tedavisi sürüyor.
19:15
İdris Bal'dan Dolmabahçe Soruları: Neden Gizleniyor? Kütahya Milletvekili İdris Bal, 2007'de Dolmabahçe'de dönemin Başbakanı Erdoğan ve Yaşar Büyükanıt arasında gerçekleşen görüşmeyi yeniden gündeme taşıdı.
İdris Bal'dan Dolmabahçe Soruları: Neden Gizleniyor?
13:25
BBP Ordu Teşkilatı'nda Toplu İstifa Büyük Birlik Partisi (BBP) Ordu İl Başkanlığı’nda yönetim ve birçok ilçe başkanının da aralarında bulunduğu 37 parti yöneticisi toplu halde istifa etti.
BBP Ordu Teşkilatı'nda Toplu İstifa
16:27
O Hakimden, 'Tsk ve Beşiktaş Rencide Edilemez' Kararı Denizli'de Gezi eylemlerine katıldıkları için haklarında 1.5 ile 3 yıl arasında hapis cezası istemiyle açılan davada 9 sanığın beraatine karar veren, "Farklı düşünen bir avuç genç, devlet için tehlike görülmemesi gerekir. El ele, kol kola, göstericimiz ve polisimizle, sağcısı, solcusuyla, inananı, inanmayanıyla bir halay çeker gibi aydınlık geleceği yol almamız gerekiyor" diyerek 'manifesto' gibi gerekçe açıklayan hakim Haki Öncü'nün, ders niteliğinde bir karara daha imza attığı ortaya çıktı.
O Hakimden, 'Tsk ve Beşiktaş Rencide Edilemez' Kararı
15:54
O Hakimden, 'Tsk ve Beşiktaş Rencide Edilemez' Kararı Denizli'de Gezi eylemlerine katıldıkları için haklarında 1.5 ile 3 yıl arasında hapis cezası istemiyle açılan davada 9 sanığın beraatine karar veren, "Farklı düşünen bir avuç genç, devlet için tehlike görülmemesi gerekir. El ele, kol kola, göstericimiz ve polisimizle, sağcısı, solcusuyla, inananı, inanmayanıyla bir halay çeker gibi aydınlık geleceği yol almamız gerekiyor" diyerek 'manifesto' gibi gerekçe açıklayan hakim Haki Öncü'nün, ders niteliğinde bir karara daha imza attığı ortaya çıktı.
O Hakimden, 'Tsk ve Beşiktaş Rencide Edilemez' Kararı
09:26
Hrant Dink Ölümünün 8. Yılında Öldürüldüğü Yerde Anılacak Agos Gazetesi önünde uğradığı silahlı saldırı sonucu, 8 yıl önce hayatını kaybeden Dink için öldürüldüğü yerde anma töreni yapılacak.
Hrant Dink Ölümünün 8. Yılında Öldürüldüğü Yerde Anılacak
21:05
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Çözüm Süreci Bölünme Sürecidir Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici partisinin Kocaeli İl Başkanlığı Olaganüstü Genel Kurulu'na katıldı.
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Çözüm Süreci Bölünme Sürecidir
19:11
BBP Lideri Destici: Çözüm Süreci Bölünme Sürecidir Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, adına 'çözüm' denilen sürecin bölünme süreci olduğunu söyledi.
BBP Lideri Destici: Çözüm Süreci Bölünme Sürecidir
17:10
Destici: Bir Yıl BBP Kadrolarına İktidar Verilsin, Ortada PKK Kalmaz Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Fazla değil bir yıl. Bir yıl, Büyük Birlik Partisi’ne, kadrolarına iktidar verilsin.
17:41
Ersoy Dede Okuyucularıyla Buluştu Gazeteci yazar Ersoy Dede Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'nde okurlarıyla buluştu.
Ersoy Dede Okuyucularıyla Buluştu
12:00
Türkeş ve Yazıcıoğlu'nun 'İslam Davası' Tartışması Alparslan Türkeş ve Muhsin Yazıcıoğlu arasında yaşanan 'İslam davası' atışması son tartışmalardan sonra yeniden gündeme geldi.
Türkeş ve Yazıcıoğlu'nun 'İslam Davası' Tartışması
10:01
Sultanbeyli'de Madde Bağımlılığı Paneli Sultanbeyli Belediyesi ve Gönül Pervaneleri Derneği işbirliğiyle, madde bağımlılığı ve etkileri semineri düzenlendi.
Sultanbeyli'de Madde Bağımlılığı Paneli
09:41
Madde Bağımlılığı Paneli Sultanbeyli Belediyesi ve Gönül Pervaneleri Derneği'yle ortaklaşa madde bağımlılığı ve etkileri semineri düzenledi.
14:44
Ayvacık'ta "1. Ayvacıklılar Gecesi" Yapılacak Ayvacıklılar Sosyal Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği tarafından, Ayvacık ilçesinde “1. Ayvacıklılar Gecesi” düzenlenecek.
Ayvacık'ta '1. Ayvacıklılar Gecesi' Yapılacak
14:35
BBP Olağanüstü Ankara İl Kongresi BBP Genel Başkanı Destici: "(Paristeki terör saldırıları) Bu saldırıların karşısında olduğumuzu yüksek sesle dile getirmeliyiz.
00:48
Gazeteci İsmail Güneş'in Oğlu Haberciliğe Adım Attı 6 yıl önce Büyük Birlik Partisi lideri Muhsin Yazıcıoğlu ile birlikte düşen helikopterde hayatını kaybeden gazeteci İsmail Güneş’in oğlu Tuluğhan Güneş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde Sivas’ta yayın yapan bir yerel kanalda haber sundu.
Gazeteci İsmail Güneş'in Oğlu Haberciliğe Adım Attı
23:20
Gazeteci İsmail Güneş'in Oğlu Haber Sundu Sivas’ta ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle İhlas Haber Ajansı’nın (İHA) merhum muhabiri İsmail Güneş'in 11 yaşındaki oğlu Tuluğhan Güneş, kentte yayın yapan bir televizyon kanalında haber sundu.
Gazeteci İsmail Güneş'in Oğlu Haber Sundu
22:53
Gazeteci İsmail Güneş'in 11 Yaşındaki Oğlu Haber Sundu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle merhum Gazeteci İsmail Güneş'in 11 yaşındaki oğlu, Sivas'ta yayın yapan bir televizyon kanalında haber sundu.
Gazeteci İsmail Güneş'in 11 Yaşındaki Oğlu Haber Sundu
22:49
Sivas - Gazeteci Güneş'in 11 Yaşındaki Oğlu Haber Sundu Gazeteci Güneş'in 11 yaşındaki oğlu haber sundu Sivas'ta 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle merhum gazeteci İsmail Güneş'in 11 yaşındaki oğlu Tuluğhan Güneş, kentte yerel yayın yapan bir televizyon kanalının ilk 4 haberini sundu.
Sivas - Gazeteci Güneş'in 11 Yaşındaki Oğlu Haber Sundu
21:27
Gazeteci Güneş'in 11 Yaşındaki Oğlu Haber Sundu Sivas'ta 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle merhum gazeteci İsmail Güneş'in 11 yaşındaki oğlu Tuluğhan Güneş, kentte yerel yayın yapan bir televizyon kanalının ilk 4 haberini sundu.
Gazeteci Güneş'in 11 Yaşındaki Oğlu Haber Sundu
18:37
Meslektaşları, Gazeteci İsmail Güneş'i Unutmadı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla meslektaşları, Kahramanmaraş'ta helikopterin düşmesi sonucu yaşamını yitiren gazeteci İsmail Güneş'in kabrini ziyaret etti.
Meslektaşları, Gazeteci İsmail Güneş'i Unutmadı
16:57
Meslektaşları İsmail Güneş'i Unutmadı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Sivas’ta görev yapan basın mensupları, İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabiri İsmail Güneş’in kabrini ziyaret ederek dua etti.
Meslektaşları İsmail Güneş'i Unutmadı
16:03
Meslektaşları İsmail Güneş'i Unutmadı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Sivas’ta görev yapan basın mensupları, İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabiri İsmail Güneş’in kabrini ziyaret ederek dua etti.
Meslektaşları İsmail Güneş'i Unutmadı
14:14
Meslektaşları, Güneş'i Unutmadı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla meslektaşları, Kahramanmaraş'ta helikopterin düşmesi sonucu yaşamını yitiren gazeteci İsmail Güneş'in kabrini ziyaret ederek, karanfil bıraktı.
14:06
Sivas -Meslektaşları İsmail Güneş'i Unutmadı Dha YURT- Meslektaşları İsmail Güneş'i unutmadı SİVAS'ta görev yapan basın mensupları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, 6 yıl önce helikopter kazasında yaşamını yitiren gazeteci İsmail Güneş'in mezarını ziyaret ederek dua etti.
Sivas -Meslektaşları İsmail Güneş'i Unutmadı
13:30
Meslektaşları İsmail Güneş'i Unutmadı Sivas'ta görev yapan basın mensupları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, 6 yıl önce helikopter kazasında yaşamını yitiren gazeteci İsmail Güneş'in mezarını ziyaret ederek dua etti.
Meslektaşları İsmail Güneş'i Unutmadı
13:08
Başkan Yağcı Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç ile Bir Araya Geldi Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Ankara temasları kapsamında ziyaret ettiği Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile bir araya geldi.
Başkan Yağcı Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç ile Bir Araya Geldi
10:22
Ülkenin Ortadoğu Diktatörlüğüne Dönüşmesine 17 Aralık'ta Hayır Diyenler Hedefte Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Üniversitesi'nde bir dönem öğretim üyeliği yapan Prof. Taner Timur, 17 Aralık’tan bu yana yaşanan olayların, bir kesimin yolsuzlukları ortaya çıkarmalarıyla ilgili olduğunu söyledi Timur, “Bugün yeni dalgaların hedefi olanlar, kendilerine özgü nedenlerle de olsa ülkenin sıradan bir Ortadoğu diktatörlüğüne dönüşmesi girişimine 17 Aralık’ta, ‘Hayır’ demiş insanlardır.
10:16
BBP'li Doğan: İhanetin, Zulmün ve Yolsuzlukların Hesabı Sorulacak BBP Antalya İl Başkanı Ramazan Doğan, iktidarın hata ve günahlarını, 'paralel yaptı' diyerek gizlemeye çalıştığını belirtti.
BBP'li Doğan: İhanetin, Zulmün ve Yolsuzlukların Hesabı Sorulacak
08:51
4 Eski Bakanla İlgili Karar Sonrası Yazıcıoğlu'nun Rekor Kıran Videosu Meclis Soruşturma Komisyonu'nun 4 eski bakanla ilgili sözleri sonrası Muhsin Yazıcıoğlu'nun bir videosu en çok paylaşılanlar arasına girdi.
4 Eski Bakanla İlgili Karar Sonrası Yazıcıoğlu'nun Rekor Kıran Videosu
21:22
Kartal: "Biz İnat Peşinde Değil, Murat Peşindeyiz" BBP Genel Başkan Yardımcısı Kartal, Şanlıurfa'da- "Biz inat peşinde değil, murat peşindeyiz.
Kartal: 'Biz İnat Peşinde Değil, Murat Peşindeyiz'
18:12
Alperen Ocakları: Sayın Arınç, Namus Borcunu Öde de Sızımız Dinsin Alperen Ocakları Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tarık Sarı, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'tan, 'namus borcum' dediği Muhsin Yazıcıoğlu suikastını aydınlatmasını beklediklerini söyledi.
Alperen Ocakları: Sayın Arınç, Namus Borcunu Öde de Sızımız Dinsin
17:44
Gaziantep BBP'li Kartal: Yazıcıoğlu İsrail ve ABD'nin Tekliflerini Kabul Etse Erdoğan Olamazdı BBP'li KARTAL: YAZICIOĞLU İSRAİL VE ABD'NİN TEKLİFLERİNİ KABUL ETSE ERDOĞAN OLAMAZDI BBP Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, "İsrail ve ABD'nin tekliflerini Muhsin Yazıcıoğlu kabul etseydi bugün Recep Tayyip Erdoğan olamazdı" dedi.
Gaziantep BBP'li Kartal: Yazıcıoğlu İsrail ve ABD'nin Tekliflerini Kabul Etse Erdoğan Olamazdı
17:37
BBP Genel Başkan Yardımcısı Kartal, Şanlıurfa'da "Biz inat peşinde değil, murat peşindeyiz.
16:58
BBP'li Kartal: Yazıcıoğlu İsrail ve ABD'nin Tekliflerini Kabul Etse Erdoğan Olamazdı Bbp Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, "İsrail ve ABD'nin tekliflerini Muhsin Yazıcıoğlu kabul etseydi bugün Recep Tayyip Erdoğan olamazdı" dedi.
BBP'li Kartal: Yazıcıoğlu İsrail ve ABD'nin Tekliflerini Kabul Etse Erdoğan Olamazdı
14:39
Rüşveti Türk Töresi, Torpili İse Haşa Ayetle Kendisine İnmiş Hale Getirdiler' Ülkede yolsuzluk, rüşvet, torpil ve imtiyazın alıp başını gittiğini belirten Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, hükümetin artık uzatmaları oynadığını ifade etti.
Rüşveti Türk Töresi, Torpili İse Haşa Ayetle Kendisine İnmiş Hale Getirdiler'
13:04
Gaziantep'te BBP'ye Katılım BBP Genel Başkan Yardımcısı Kartal: "Mazlumlara umut olan BBP'nin bu seçimde TBMM'de olacağına inanıyorum"
17:12
Arınç: GATA'ya Kaldırıldığım Haberi Tamamen Gerçek Dışıdır Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ‘kalp krizi geçirdi’ haberlerine tepki gösterdi.
16:56
Arınç, Taceddin Dergahı'nı Ziyaret Etti Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Taceddin Dergahı'nda bulunan Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrini ziyaret ederek dua etti.
Arınç, Taceddin Dergahı'nı Ziyaret Etti
16:43
Başbakan Yardımcısı Arınç'tan, Kalp Krizi İddialarına Yalanlama Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, kalp krizi geçirdiği iddialarına cevap vererek, "Tamamen gerçek dışıdır, ahlak dışıdır, edep dışıdır." dedi.
16:42
Arınç - Yüce Divan Oylaması Başbakan Yardımcısı Arınç: -"Maalesef bir paylaşım sitesi, Twitter'dan 'benim akşam kalp krizi geçirdiğim ve GATA'ya kaldırıldığım yazılmış'. Bunu insanlar birbirleriyle paylaşmışlar.
Arınç - Yüce Divan Oylaması
16:34
Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması "Maalesef bir paylaşım sitesi, Twitter'dan 'benim akşam kalp krizi geçirdiğim ve GATA'ya kaldırıldığım yazılmış'. Bunu insanlar birbirleriyle paylaşmışlar.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 10:36:43. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUHSİN YAZICIOĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]