SON DAKİKA MUHTEŞEM YÜZYIL HABERLERİ

Son Dakika Muhteşem Yüzyıl Haberleri

09:48
Ceren Kenar, Marmara Belediyeler Birliği'ne Konuk Oldu Marmara Belediyeler Birliği'nin Serbest Düşünce Saati'nin ilk konuğu Türkiye Gazetesi Köşe Yazarı Ceren Kenar oldu.
Ceren Kenar, Marmara Belediyeler Birliği'ne Konuk Oldu
15:29
Kurtdereli Mehmet'in Hayatı Film Olacak Cihan Pehlivanı Kurtdereli Mehmet'in hayatı 'Yenilmeyi Düşünmedi' adlı filmle beyaz perdeye taşınacak.
11:38
Efsane Güreşçinin Hayatı Film Oluyor Kurtdereli Mehmet Pehlivan'ın hayatını beyaz perdeye taşıyacak olan "Yenilmeyi Düşünmedi" filminde rol alacak oyuncular çekimler öncesinde İstanbul'da Taksim Divan Otel'de objektiflerin karşısına çıktı.
Efsane Güreşçinin Hayatı Film Oluyor
09:04
Efsane Güreşçinin Hayatı Film Oluyor Kurtdereli Mehmet Pehlivan'ın hayatını beyaz perdeye taşıyacak olan "Yenilmeyi Düşünmedi" filmi ekibi, çekimler öncesi İstanbul'da basınla buluştu.
Efsane Güreşçinin Hayatı Film Oluyor
12:11
Karacasu Pidesi Tanıtım Filmi Çekimleri Yapıldı Aydınlı yönetmen Harun Kızılarslan, ’Süper Zeybek ve Kızanları Bozgunculara Karşı Meşhur Karacasu Pidesi’ kısa filmiyle dikkatleri Karacasu’ya ve pideye çekecek.
Karacasu Pidesi Tanıtım Filmi Çekimleri Yapıldı
10:38
Meryem Uzerli Dizilere Geri Dönüyor Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadığı sırada Tükenmişlik Sendromu’na yakalanan ve Türkiye’yi terk ederek Almanya’ya geri dönen ünlü oyuncu Meryem Uzerli, kızı Lara ve geleceğe dair planları hakkında özel açıklamalarda bulundu.
Meryem Uzerli Dizilere Geri Dönüyor
10:35
Meryem Uzerli Geri Dönüyor Tükenmişlik Sendromu'na yakalanıp Türkiye'yi terk eden ünlü oyuncu Meryem Uzerli, Ocak ayında Türkiye'ye dönerek yeni bir film projesinde yer alacağını ifade etti.
Meryem Uzerli Geri Dönüyor
11:51
'Jaıme Lannister' İstanbul'a Geliyor! Jaime Lannister, gerçek adıyla Nikolaj Coster-Waldau, GQ Men of the Year 2014 ödül töreni için 12 Kasım günü İstanbul'a geliyor!
'Jaıme Lannister' İstanbul'a Geliyor!
16:06
Seçkin Özdemir Günahkar'la Dönüyor 2008 yılında ekranlara merhaba diyen ve o gün bugündür önemli projelerin aranan ismi olan Seçkin Özdemir yeni projesi Günahkar'da hayat vereceği Ali Yusuf karakteriyle sezona damgasını vuracak!
Seçkin Özdemir Günahkar'la Dönüyor
15:08
Meryem Uzerli Nasıl Yatırım Yapıyor Ünlü oyuncu kazandığını gayrimenkule yatırıyor. Yeni sezon için 2 milyon dolarlık anlaşma yapan oyuncu, Berlin'de 300 bin euroya daire aldı.
Meryem Uzerli Nasıl Yatırım Yapıyor
16:35
Caner Erkin'in Problemi Ne? Fenerbahçe camiası, yıldız oyuncunun son döemlerde yaşadığı düşüşü tartışıyor.
Caner Erkin'in Problemi Ne?
11:41
Cibutili Kadınların Hürrem Sultan İlgisi 'Muhteşem Yüzyıl' dizisi oyuncularının aksesuarlarını üreten Hasan Tabakoğlu'nun açtığı standa, Cibutili kadınlar yoğun ilgi gösterdi.
Cibutili Kadınların Hürrem Sultan İlgisi
10:41
Merve Boluğur'dan Arap Hayranlarına Türkçe Teşekkür Oynadığı diziler sayesinde Arap dünyasında da tanınan ve magazin haberlerinde ön planda yer alan oyunculardan Merve Boluğur, MBC4 kanalının sorularını yanıtlarken, Arap hayranlarına Türkçe el yazısı ile teşekkür etti.
Merve Boluğur'dan Arap Hayranlarına Türkçe Teşekkür
15:53
Cansu Dere'den Fikret Orman Cevabı Fikret Orman'la aşk dedikodularına karışan güzel oyuncu Cansu Dere iddialarına; "Benim bir şey söylememe gerek yok. Zaten bildiklerini yazıyorlar" sözleriyle sitem etti.
Cansu Dere'den Fikret Orman Cevabı
13:01
Meryem Uzerli Menajeri İle Aynı Evde Kalacak Meryem Uzerli, Almanya'dan menajeri Dany Lyons'la birlikte gelecek.
Meryem Uzerli Menajeri İle Aynı Evde Kalacak
13:55
Serenay Aktaş Sahalara Dönüyor Serenay Aktaş, Kadınlar Futbol 2'nci Ligi takımlarından 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor'da bu sezon atabildiği kadar gol atmayı hedeflediğini söyledi.
Serenay Aktaş Sahalara Dönüyor
10:16
Yeşil Sahaların Film Yıldızı Yeni Hedefini Açıkladı Serenay Aktaş, Kadınlar Futbol 2'nci Ligi takımlarından 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor'da bu sezon atabildiği kadar gol atmayı hedeflediğini söyledi.
Yeşil Sahaların Film Yıldızı Yeni Hedefini Açıkladı
11:41
Burak Özçivit'in Yeni İmajı Sosyal Medyayı Salladı "Muhteşem Yüzyıl"da canlandırdığı Bali Bey rolü için bıraktığı bıyık tüm Türkiye'de moda olunca Burak Özçivit imaj değişikliğine gitti.
Burak Özçivit'in Yeni İmajı Sosyal Medyayı Salladı
09:41
Bıyıklar Kesildi, Saçlar Kesildi, Keyfim Yerinde! Kapadokya'da çekimleri devam eden 'Emanet' dizisinin başarılı oyuncusu Burak Demir canlandırdığı 'Aslan Selman' karakteri ve yeni imajıyla ilgili konuştu.
Bıyıklar Kesildi, Saçlar Kesildi, Keyfim Yerinde!
18:36
Tuba Ünsal Öpüşme Haberlerinin Peşini Bırakmadı Ünsal, "Muhteşem Yüzyıl" dizisinin Şehzade Bayezid'i Aras Bulut İynemli'yle öpüşürken görüldüğü iddiasını mahkemeye taşıdı.
Tuba Ünsal Öpüşme Haberlerinin Peşini Bırakmadı
14:59
Sektör, Kıvanç Tatlıtuğ İle Beren Saat'ten İbaret Değil Medya Doktoru'nun kurucusu Yapımcı Savaş Uğurlu, FİLMSTUDİO dergisine sektörü ve çok ses getiren projelerini anlattı.
Sektör, Kıvanç Tatlıtuğ İle Beren Saat'ten İbaret Değil
09:59
Halit Ergenç'in Sesinin Dakikası 210 Bin TL Uzun süredir bir beyaz eşya markasının reklamlarını seslendiren başarılı oyuncu, yeni seslendirmelerde 10 saniye için 35 bin lira alacak.
Halit Ergenç'in Sesinin Dakikası 210 Bin TL
17:55
Kara Para Aşk" Dizisi, Arap Seyircisiyle Buluşacak "Kara Para Aşk" dizisi, "Kara Sevda" adıyla Arap seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
Kara Para Aşk' Dizisi, Arap Seyircisiyle Buluşacak
15:54
Meryem Uzerli'den Can Ateş itirafı Elle degisine konuşan Meryem Uzerli kızının babası Can Ateş için, "Bizi istediği zaman ziyaret edebilir. Kapım ona her zaman açık." dedi.
Meryem Uzerli'den Can Ateş itirafı
15:52
Meryem Uzerli'den Can Ateş itirafı Elle degisine konuşan Meryem Uzerli kızının babası Can Ateş için "Bizi istediği zaman ziyaret edebilir. Kapım ona her zaman açık" dedi.
15:51
Meryem Uzerli'den Can Ateş itirafı Elle degisine konuşan Meryem Uzerli kızının babası Can Ateş için "Bizi istediği zaman ziyaret edebilir. Kapım ona her zaman açık" dedi.
10:19
'Mahidevran' Ekranlara Dönüyor Nur Fettahoğlu, "Hayat Yolunda" adlı diziyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.
'Mahidevran' Ekranlara Dönüyor
16:07
Pargalı İbrahim Şimdi Ne Yapıyor 'Muhteşem Yüzyıl'dan beri yeni bir projede yer almayan Okan Yalabık, İstiklal Caddesi'nde gezerken görüntülendi. Yeni projeler için, "Netleşen bir şey yok." dedi.
Pargalı İbrahim Şimdi Ne Yapıyor
09:10
Pargalı İbrahim Şimdi Ne Yapıyor Bu sezon yeni bir projede yer almayan Muhteşem Yüzyıl'ın Pargalı İbrahim'i Okan Yalabık, önceki gün İstiklal Caddesi'nde görüntülendi.
Pargalı İbrahim Şimdi Ne Yapıyor
13:43
Boeing Yöneticisi: Ortak Yerli Uçak İçin Teklif Gelirse Düşünebiliriz Dünyanın en büyük uçak firmalarından birisi olan Boeing'in yöneticisi Bernard J. Dunn, Türkiye'nin öneminin her geçen yıl arttığını, şayet teklif gelirse yerli uçak yapımında işbirliğini düşünebileceklerini söyledi.
Boeing Yöneticisi: Ortak Yerli Uçak İçin Teklif Gelirse Düşünebiliriz
17:37
Dünya Güzelleri Aliağa'da Yarıştı İzmir'in Aliağa İlçesi, bu yıl beşincisi düzenlenen Miss Exclusive of The World Güzellik Yarışması'na ev sahipliği yaptı.
Dünya Güzelleri Aliağa'da Yarıştı
13:05
Dünya Güzelleri Aliağa'da Yarıştı İzmir'in Aliağa İlçesi, bu yıl 5'incisi düzenlenen Miss Exclusive of The World Güzellik Yarışması'na ev sahipliği yaptı. Yarışmada Tahiti'den Halaiba Naninck birinci oldu.
Dünya Güzelleri Aliağa'da Yarıştı
11:09
Pelin Karahan; Kariyer de Yaparım, Çocuk Da Anne olmaya hazırlanan oyuncu Pelin Karahan, aile kurmaya önem verdiğini, "Çocuk da, kariyer de yapılır" görüşünü savunduğunu söyledi.
Pelin Karahan; Kariyer de Yaparım, Çocuk Da
11:05
Türk Dizileri, Şili'de Büyük İlgi Görüyor Şili'de, Türk dizileri en çok izlenen programlar arasında yer alıyor.
Türk Dizileri, Şili'de Büyük İlgi Görüyor
10:37
Dizilerde Kullanılan Giysi ve Dekorlar Türk Kızılayı'na Bağışlandı Türkiye'yi ekran başına kilitleyen dizilerde kullanılan giysi, mobilya, okul malzemeleri ve çeşitli kostümlerden oluşan 5 tır yardım malzemesi Türk Kızılayına bağışlandı.
Dizilerde Kullanılan Giysi ve Dekorlar Türk Kızılayı'na Bağışlandı
18:00
Tıms Prodüksiyon'dan Türk Kızılayı'na "Muhteşem" Destek TIMS Prodüksiyon’a bağlı 5 dizide kullanılan giysi, mobilya, okul malzemeleri ve çeşitli kostümlerden oluşan 5 TIR yardım malzemesi Türk Kızılay’ına bağışlandı.
Tıms Prodüksiyon'dan Türk Kızılayı'na 'Muhteşem' Destek
17:45
Dünya Güzelleri Aliağa'da Ege Bölgesi’nde sanayi alanının yanı sıra kültür ve sanatın başkenti olabilme yolunda da büyük adımlar atılan Aliağa, dünya genelinde marka tesciline sahip 14 dünya güzellik yarışmasından biri olan Miss Exclusive of the World 2014" Uluslararası Güzellik Yarışması’na ev sahipliği yapıyor.
Dünya Güzelleri Aliağa'da
11:11
Meryem Uzerli'nin Oynayacağı Dizi için İmza Töreni Yapılacak! Muhteşem Yüzyıl'ın "eski" Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli yeni bir dizi ile ekrana dönecek ve bu yeni dizi için Dubai'de imza töreni yapılacak! İŞte Meryem Uzerli'nin yeni dizisiyle ilgili detaylar...
Meryem Uzerli'nin Oynayacağı Dizi için İmza Töreni Yapılacak!
10:32
Seçkin Özdemir Ekrana Dönüyor! Özellikle Bir Aşk Hikayesi dizisindeki rolü ile pek çok hayran edinen Seçkin Özdemir, Fox TV'de Günahkar dizisi ile ekrana dönüyor. Dizinin 1. bölüm fragmanı da yayımlanmış durumda.
Seçkin Özdemir Ekrana Dönüyor!
12:06
Sema Aybars: "Türk Filmleriyle Gurur Duyuyorum" Sema Aybars, Filmstudio dergisine röportaj verdi.
10:01
Güney Amerika'da Türk Dizileri Rüzgarı Güney Amerika dizi piyasasında Arjantin ve Brezilya'nın tahtlarını Türk dizileri sallıyor.
Güney Amerika'da Türk Dizileri Rüzgarı
09:54
Güney Amerika'da Türk Dizileri Rüzgarı Esiyor Hayatımda izlediğim en güzel dizi. Şiddetle tavsiye ederim, Bu güzel diziyi izlemelisiniz, pişman olmazsınız Bu sözler pazartesi günü Kolombiya Caracol televizyonunda yayınlanmaya başlayan 'Binbir Gece' dizisinin facebook sayfasındaki Şilili takipçilere ait. Şili'de geçen mart ayı yayınlanmaya başlayan 'Binbir Gece' Latin Amerika'nın ilk Türk dizisi. Başlangıçta fena sayılmayacak bir reyting oranıyla yayın hayatına başlayan dizi, Güney Amerika'da pazartesiden cumaya her gün yayınlanan
Güney Amerika'da Türk Dizileri Rüzgarı Esiyor
08:59
Meryem Uzerli, Can Ateş'i Takibe Aldı "Muhteşem Yüzyıl" ile yıldızı parlayan Uzerli ile kızı Lara'nın babası Can Ateş arasındaki buzlar tamamen eridi. Güzel oyuncu, Ateş'i sosyal medya hesabından takibe aldı.
Meryem Uzerli, Can Ateş'i Takibe Aldı
11:34
Arap Turist Yasemin Allen'i Kızdırdı! Muhteşem Yüzyıl dizisinde "Defne Sultan" karakteriyle ün yapan oyuncu Yasemin Allen, Arap bir turistin tacizine uğradı.
Arap Turist Yasemin Allen'i Kızdırdı!
07:50
Arap Turist Yasemin Allen'i Çıldırttı: Bacaklarıma Bakma Muhteşem Yüzyıl dizisinde "Defne Sultan" karakteriyle ün yapan oyuncu Yasemin Allen, Arap bir turistin tacizine uğradı.
Arap Turist Yasemin Allen'i Çıldırttı: Bacaklarıma Bakma
16:16
Kara Para Aşk'ta Ölüm Şoku! Sevilen dizi 'Kara Para Aşk'ın dün akşam yayınlanan bölümünde izleyiciler büyük şok yaşadı.
Kara Para Aşk'ta Ölüm Şoku!
13:37
Altın Palmiye Ödüllü Yönetmen, Altın Portakal'ın Uluslararası Jüri Başkanı Altın Palmiye Ödüllü Fotoğrafçı ve Yönetmen Jerry Schatzberg Uluslararası Uzun Metraj Film Yarışması Jüri Başkanı olarak açıklandı.
Altın Palmiye Ödüllü Yönetmen, Altın Portakal'ın Uluslararası Jüri Başkanı
12:13
Halit Ergenç, Jüri Üyesi Oldu Usta oyuncu, bu yıl 51'incisi düzenlenecek Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin Uluslararası Uzun Metraj Film Yarışması Jürisi oldu.
Halit Ergenç, Jüri Üyesi Oldu
10:16
Ölümü Göze Alarak Yaptıkları Sedefçilik Mesleği Yok Oluyor Gaziantep'te sedefçilik yapan Halil İbrahim Akpolat, ölüm tehlikesi taşıyan mesleklerinin çırak yetişmediği için yok olma tehlikesi ile karşı karşıya olduğunu söyledi.
Ölümü Göze Alarak Yaptıkları Sedefçilik Mesleği Yok Oluyor
08:37
Dikili Festivaline Muhteşem Kapanış Dikili Kültür-Sanat, Bilim-Düşünce ve Emek Festivali'nin kapanışı da açılışı gibi muhteşem oldu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 05:24:07. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUHTEŞEM YÜZYIL HABERLERİ
[Hata Bildir]