13:2500
SON DAKİKA MÜNEVVER KARABULUT HABERLERİ

Son Dakika Münevver Karabulut Haberleri


MÜNEVVER KARABULUT

Münevver Karabulut, İstanbul'da 7 Mart 1991 tarihinde, aslen Bolu Mengenli bir ailenin ilk çocuğu olarak doğdu. Babası Süreyya Karabulut aşçı,annesi Nagihan Karabulut ev hanımıydı.Beşiktaş Bingül Erdem Lisesi son sınıf öğrencisi olan Karabulut, aynı zamanda üniversite hazırlık dersanesine de... Devamı

   

  Haftanın Tarihine Bakış

  Haftanın Tarihine Bakış

  Meclis, 19 Eylül 1921'de Mustafa Kemal Paşa’ya ''Mareşal'' rütbesi ile ''Gazi'' unvanı verdi. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Adana'da Fuhuş Tuzağı Davasında, Ceza Yağdı

  Adana'da Fuhuş Tuzağı Davasında, Ceza Yağdı

  Adana'da sosyal paylaşım sitesinde tuzağına düşürdüğü 7 kıza, önce kendisi tecavüz eden, daha sonra da 400 lira karşılığında pazarlayan şahıs 90 yıl hapis cezası aldı. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Fuhuş Tuzağı Davasında Ceza Yağdı

  Fuhuş Tuzağı Davasında Ceza Yağdı

  Adana'da internetteki sosyal paylaşım sitelerinde sahte isimlerle açtığı sayfalarda tuzağa düşürdüğü yaşları küçük 6 kızı, "Münevver Karabulut'u biliyorsun değil mi? Senin sonun da onun sonu gibi olur" diyerek korkutup, tecavüz ettiği ve fuhşa zorladığı iddiasıyla 153 yıl hapis istemiyle tutuklu yargılanan 33 yaşındaki Seçkin L.Ö., 52 yıl hapis cezasına çarptırıldı. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Baro Başkanından, 'Münevver Karabulut Cinayeti' Yorumu

  Baro Başkanından, 'Münevver Karabulut Cinayeti' Yorumu

  Kayseri Baro Başkanı Fevzi Konaç, öldürülen Münevver Karabulut cinayetinin, magazinsel anlamda basında çokça yer almasına rağmen cinayete giden sebepler üzerinde çok fazla durulmadığını ifade ederek, ''Münevver Karabulut cinayeti magazin haberciliği boyutunun ötesine götürülemedi. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  Eskişehir'de Yeni Yargı Paketi Protesto Edildi

  Eskişehir'de Yeni Yargı Paketi Protesto Edildi

  Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu üyeleri, yeni yargı paketini protesto etti. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Karabulut Ailesinin Tazminat Davası

  Münevver Karabulut'un ailesine 1 milyon 287 bin lira tazminat ödemeye mahkum edilen Garipoğlu ailesinin banka kasasından çıkan altınlar, alacaklarına karşılık 476 bin liraya Karabulut ailesi adına avukat Rezan Epözdemir tarafından alındı. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.10.2014 13:25:46. #1.12#