SON DAKİKA MURADİYE HABERLERİ

Son Dakika Muradiye Haberleri

 • 11:50Diyarbakır Polisinden Bayram Öncesi Asayiş UygulamasıDiyarbakır Polisinden Bayram Öncesi Asayiş UygulamasıDiyarbakır Emniyet Müdürlüğüne bağlı Terör, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Asayiş ve Özel Harekat şubelerine bağlı ekipler uygulama yaptı.
 • 11:28Muradiye'de Çalışmalar SürüyorMuradiye'de Çalışmalar Sürüyorİlçenin gelişime elverişli mahallelerinden Muradiye’de çalışmalarını sürdüren Yunusemre Belediyesi, bölgeyi cazibe merkezi haline getiriyor.
 • 05:42Diyarbakır Bağlar'da 700 Polisle OperasyonDiyarbakır Bağlar'da 700 Polisle OperasyonDiyarbakır Bağlar'da 700 polisle operasyonDiyarbakır'ın merkez Bağlar İlçesi'nde aralarında özel harekat polislerinin de bulunduğu yaklaşık 700 polisle asayiş uygulaması gerçekleştirildi.
 • 23:55Diyarbakır Bağlar'da 700 Polisle Asayiş UygulamasıDiyarbakır Bağlar'da 700 Polisle Asayiş UygulamasıDiyarbakır'ın merkez Bağlar İlçesi'nde aralarında özel harekat polislerinin de bulunduğu yaklaşık 700 polisle asayiş uygulaması yapıldı.
 • 14:11Darüşşafaka, 142'inci Dönem Öğrencilerini UğurladıDarüşşafaka, 142'inci Dönem Öğrencilerini UğurladıDarüşşafaka Lisesi 142'inci dönem öğrencileri, Darüşşafaka TİM Gösteri Merkezi'nde düzenlenen törenle diplomalarını aldı.
 • 13:39Darüşşafaka, 142'inci dönem öğrencilerini uğurladıDarüşşafaka, 142'inci dönem öğrencilerini uğurladıDarüşşafaka Lisesi 142'inci dönem öğrencileri, Darüşşafaka TİM Gösteri Merkezi'nde düzenlenen törenle diplomalarını aldı.
 • 17:01Bursa'nın Değerleri Evrensel Değer Haline GeliyorBursa'nın Değerleri Evrensel Değer Haline GeliyorBüyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, göreve ilk geldikleri günden itibaren ecdat yadigarı tüm eserleri hızla ayağa kaldırdıklarını, Unesco Dünya Kültürel Mirası listesine girdikten sonra da çalışmaları daha ileriye götürebilmek için çalıştıklarını söyledi.
 • 16:30Bursa'nın Değerleri Evrensel Değer Haline Geliyor BURSA Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, göreve ilk geldikleri günden itibaren ecdat yadigarı tüm eserleri hızla ayağa kaldırdıklarını, Unesco Dünya Kültürel Mirası listesine girdikten sonra da çalışmaları daha ileriye götürebilmek için çalıştıklarını söyledi.
 • 12:19Muradiye'deki SelVan'ın Muradiye ilçesinde sel sularına kapılarak kaybolan 45 yaşındaki Mecit Belet'in cesedine ulaşıldı.
 • 09:56İskenderun'da Da Parsel Bacaları YenileniyorHatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, altyapıda oluşan eksikliklerin tamamlanarak bakım onarım çalışmalarının yapıldığını duyurdu.
 • 09:39Muradiye'de Sel Can AldıMuradiye'de Sel Can AldıMuradiye'de sel can aldıMURADİYE (Van),(DHA)-VAN'ın Muradiye İlçesi Uluşar Mahallesi'nde aşırı yağışlar sonrası meydana gelen sel sularına kapılarak kaybolan 47 yaşındaki Mecit Belet, sabah saatlerinde ölü olarak bulundu.
 • 09:25Muradiye'de Sel Can AldıMuradiye'de Sel Can AldıVan'ın Muradiye İlçesi Uluşar Mahallesi'nde aşırı yağışlar sonrası meydana gelen sel sularına kapılarak kaybolan 47 yaşındaki Mecit Belet, sabah saatlerinde ölü olarak bulundu.
 • 02:54Sele Kapılan Bir Kişi KaybolduSele Kapılan Bir Kişi KaybolduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Sel sonrası detaylar Arama çalışması detayları Görgü tanıklarıyla röportaj - Muradiye'de içme suyu borularını tamir ettiği sırada, sel sularına kapılan 45 yaşındaki Mecit Belet, kayboldu Van'ın Muradiye ilçesinde içme suyu borularını tamir ettiği sırada, sel sularına kapılan, 45 yaşındaki Mecit Belen kayboldu.
 • 16:41Maski'den Su Kesintisi AçıklamasıMaski'den Su Kesintisi AçıklamasıManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Muradiye mahallesinde yaşanan su kesintileri ile ilgili açıklama yaptı.
 • 13:01Evrenos'un Ova Yolları DüzenleniyorEvrenos'un Ova Yolları DüzenleniyorYunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Evrenos Mahallesindeki ova yollarında düzenleme çalışması yaptı.
 • 16:42Engelli Çocukların Tur Otobüsü KeyfiEngelli Çocukların Tur Otobüsü KeyfiOsmangazi Belediyesi'nin Bursa turizmine katkı sağlamak amacıyla hizmete sunduğu çift katlı tur otobüsünün yolcuları engelli çocuklar oldu.
 • 13:57Engelli Çocukların Tur Otobüsü KeyfiEngelli Çocukların Tur Otobüsü KeyfiOsmangazi Belediyesi’nin Bursa turizmine katkı sağlamak amacıyla hizmete sunduğu çift katlı tur otobüsünün yolcuları engelli çocuklar oldu.
 • 13:53Engelli Çocukların Tur Otobüsü KeyfiEngelli Çocukların Tur Otobüsü KeyfiBursa turizmine katkı sağlamak amacıyla hizmete sunulan çift katlı tur otobüsünün yolcuları, bu sefer engelli çocuklar oldu.
 • 19:50Bursa - İznik Gölü'ne Düşen Suriyeli Genci Kalp Masajıyla KurtarıldıBursa - İznik Gölü'ne Düşen Suriyeli Genci Kalp Masajıyla Kurtarıldıİznik Gölü'ne düşen Suriyeli genci kalp masajıyla kurtarıldıBURSA'nın Orhangazi İlçesi yakınlarındaki İznik Gölü'ne avlanmak için bırakılan ağları kontrol etmek isterken, bindiği sandaldan düşen 20 yaşındaki Abdülhamit Mahmut adlı Suriye uyruklu genci arkadaşları ve vatandaşlar sandala çıkardı.
 • 14:56Süphan Gölü Doğasıyla BüyülüyorÇaldıran ve Muradiye ilçeleri arasında kalan Süphan Gölü, doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini hayran bırakıyor.
 • 13:49Dualar Koşmaz İçinDualar Koşmaz İçinTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde Yönetim Kurulu Üyeliği görevi başta olmak üzere bir çok sivil toplum kuruluşunda görev yapan Manisa Ticaret ve Sanayi Odası eski Yönetim Kurulu Başkanı merhum Bülent Koşmaz, ölümünün ikinci yılı nedeniyle bir kez daha hasretle anıldı.
 • 19:51Uluslararası Yed'i Velayet 7 Vilayet Kısa Film FestivaliUluslararası Yed'i Velayet 7 Vilayet Kısa Film FestivaliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Film çekimlerinden detaylar Yapımcı Sürmeli'nin konuşması Oyunculardan Şen'in konuşması Oyunculardan Salman'ın konuşması Uluslararası Yed'i Velayet 7 Vilayet Kısa Film Festivali Festival kapsamında yapılan çekimler, Bursa'da sürüyor Yapımcı Sürmeli: "Festivalin en büyük özelliği, amatör senaryoları alıp profesyonel bir ekiple film haline getiriyoruz.
 • 18:33Uluslararası Yed'i Velayet 7 Vilayet Kısa Film FestivaliUluslararası Yed'i Velayet 7 Vilayet Kısa Film Festivali'nin çekimleri, Bursa'nın tarihi mekanlarında devam ediyor.
 • 22:23Muradiye Mezunları İftarda Bir Araya GeldiMuradiye Mezunları Derneği üyeleri, geleneksel hale getirdikleri iftar programının 22'ncisinde bir araya geldi.
 • 14:14Başkan Çelik İftarını Seyyid Burhaneddin'de AçtıBaşkan Çelik İftarını Seyyid Burhaneddin'de AçtıBüyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Seyyid Burhanedin Hazretleri Türbesi’nin çevresinde oluşturulan iftar sofrasının konuğu oldu.
 • 09:45Adana'da Pazartesi Günü 8 İlçede Birden Elektrik Kesintisi VarAdana’nın Çukurova, Karataş, Yüreğir, Karataş, Sarıçam, Çukurova, Seyhan, Ceyhan ilçelerinde pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 16:13AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun İftarda Gençlerle Biraraya GeldiAK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun İftarda Gençlerle Biraraya GeldiAK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, Medeniyet Gençliği Bursa Şubesi’nin İftar programında gençlerle buluştu.
 • 14:47Öğrenciler 434 Kilogram Atık Pil TopladıAnkara'nın Çubuk İlçesinde okullarda gerçekleştirilen atık pil toplama kampanyasında öğrenciler 434 kilogram atık pil topladı.
 • 16:29Bursa İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu ToplantısıBursa İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu toplantısı, Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya başkanlığında yapıldı.
 • 18:14Edirne Belediyesi'nde Eğitim Seminerleri Devam EdiyorEdirne Belediyesi'nde Eğitim Seminerleri Devam EdiyorEdirne Belediyesi Dr. Fatma Şakir Memik Kadın Merkezi Psikolojik Danışmanlık Birimi’nin topluma sağlıklı bireyler kazandırmak amacıyla birçok konuda düzenlediği eğitim seminerleri devam ediyor.
 • 17:02Magider, Karaali Mahallesi Sakinleriyle BuluştuMagider, Karaali Mahallesi Sakinleriyle BuluştuRamazan ayı dolayısıyla mahalle ziyaretlerinde bulunarak vatandaşların sorunlarını dinleyen Manisa Girişimciler Derneği (MAGİDER), bu kapsamda Yunusemre ilçesine bağlı Karaali mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
 • 16:46Aktiffelsefe'den Manisa Tarihine YolculukAktiffelsefe Manisa Temsilciliği Şehzadeler Şehri Manisa'yı tanımak ve tanıtmak amacı ile 'Manisa Gezisi' düzenledi.
 • 09:00İstanbul'da Elektrik KesintisiAdalar, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Tuzla ve Ümraniye'nin bazı mahallelerine 15 Haziran'da elektrik verilemeyecek.
 • 21:39Yıldırım: Yıldırım: "Ne Yaparsa Yapsınlar, Van'ın Çevre Yolunu Yapacağız, Engel Olamayacaklar, Güçleri...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Van'da toplu açılış ve temel atma töreni Başbakan Binali Yıldırım'ın konuşması Van'da toplu açılış ve temel atma töreni Başbakan Yıldırım: (2) "(Van-Yüksekova-Hakkari karayolundaki çalışmalar) Bu yolda biliyorsunuz, çalışırken ne kadar iş makinesi yandı, ne kadar orada çalışanlar taciz edildi, kaçırıldı ama onlar ne yapmaya çalışırsa çalışsın, hiç merak etmeyin biz de inatla Van'ın, Hakkari'nin, Türkiye'nin her köşesine hizmetleri birer birer götüreceğiz, inşallah." "Ne yaparsa yapsınlar, Van'ın çevre yolunu yapacağız, engel olamayacaklar, güçleri yetmeyecek.
 • 20:27Van'da Toplu Açılış ve Temel Atma TöreniVAN(AA) - Başbakan Binali Yıldırım, Van-Yüksekova ve Hakkari karayolundaki çalışmalara ilişkin, "Bu yolda biliyorsunuz, çalışırken ne kadar iş makinesi yandı, ne kadar orada çalışanlar taciz edildi, kaçırıldı ama onlar ne yapmaya çalışırsa çalışsın, hiç merak etmeyin biz de inatla Van'ın, Hakkari'nin, Türkiye'nin her köşesine hizmetleri birer birer götüreceğiz, inşallah." dedi.
 • 16:13Merkezefendi'ye Bahar GeldiMerkezefendi'ye Bahar GeldiMekezefendi Devlet Hastanesi, bahçesine dikilen çeşitli çiçekler ve yeni görünümüyle bahara merhaba dedi.
 • 15:24Tegv'den Kapanış ŞenliğiTegv'den Kapanış ŞenliğiTürkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) tarafından Van’ın Muradiye ilçesinde Düşler Atölyesi Sergisi ve kapanış şenliği etkinliği düzenlendi.
 • 15:11Muradiye'de "Düşler Atölyesi" SergisiTürkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) tarafından Muradiye ilçesinde "Düşler Atölyesi" sergisi düzenlendi.
 • 14:37Gebe Okuluna Fatih Sultan Mehmet'in Ebesinin Adı VerildiÇekirge Devlet Hastanesi Zübeyde Hanım Doğumevinde hizmet veren gebe okuluna Fatih Sultan Mehmet'in ebesi Gülbahar Hatun'un adı verildi.
 • 11:45Fatih'in Ebesi Gülbahar Hatun UnutulmadıFatih'in Ebesi Gülbahar Hatun UnutulmadıSağlık Bakanlığı tarafından yürütülen 'Sağlıklı Nesiller İçin Sağlıklı Başlangıçlar' projesi kapsamında, Bursa İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Çekirge Devlet Hastanesi Zübeydehanım Doğumevi'nde hizmet veren gebe okuluna, Fatih Sultan Mehmet'in ebesi Gülbahar Hatun'un adı verildi.
 • 14:3610 Bin Çocuk "Sosyal Güvenlik Elçisi" OlduSosyal Güvenlik Kurumunca (SGK) hayata geçirilen projeyle, yaklaşık 10 bin öğrenci "sosyal güvenlik elçisi" oldu.
 • 15:25Manisa'dan Kısa KısaManisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF), 2015-2016 eğitim-öğretim yılında bin 138 öğrencisini mezun etti.
 • 14:12Çalışmalar Durasallı'dan BaşladıÇalışmalar Durasallı'dan BaşladıBu yıl 250 bin metrekare kilitli parke taşı döşeme hedefi belirleyen Yunusemre Belediyesi çalışmalara Durasallı Mahallesinden başladı.
 • 10:45Dünyanın Bilinen En Büyük Mikrobiyalitleri Van Gölü'ndeDünyanın Bilinen En Büyük Mikrobiyalitleri Van Gölü'ndeVan Gölü’nde iki yıldır devam eden dalış programının sonuncusunda Gevaş, Tatvan, Ahlat ve Adilcevaz ilçe sınırları içinde yeni mikrobiyalit alanları bulunduğu bildirildi.
 • 23:58İlk Teravih Namazında Bursalılar Camileri Doldurduİlk Teravih Namazında Bursalılar Camileri DoldurduBURSA (İHA) – Ramazan ayının ilk teravih namazında Bursalılar camileri doldurdu.
 • 17:49Van Muradiye Şelalesi'nde 1 Öğrenci Boğuldu, 1 Öğrenci Kayıp SonVan Muradiye Şelalesi'nde 1 Öğrenci Boğuldu, 1 Öğrenci Kayıp SonVan Muradiye Şelalesi'nde 1 öğrenci boğuldu, 1 öğrenci kayıp SON(Tür: Yurt)
 • 17:427. Uluslararası İnci Kefali Göçü Kültür ve Sanat Festivali7. Uluslararası İnci Kefali Göçü Kültür ve Sanat Festivali"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Van Muradiye şelalesinden görüntü.
 • 12:46Van'da Göle Giren 3 Öğrenciden 2'si BoğulduVan'da Göle Giren 3 Öğrenciden 2'si BoğulduVan'ın Muradiye ilçesinde şelale göletine giren 3 öğrenciden 1'i kurtarılırken 1'nin cansız bedenine ulaşıldı. Kayıp olan diğer öğrencinin cesedine ise bugün ulaşıldı.
 • 12:20Gölette Kaybolan Öğrencinin Cesedi BulunduGölette Kaybolan Öğrencinin Cesedi BulunduVan’da Muradiye Şelalesi’ni gezdikten sonra yanındaki gölete yüzmek için giren öğrencinin cesedine ulaşıldı.
 • 11:44Özel Öğrencilere Özel GeceÖzel Öğrencilere Özel GeceManisa Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi ilk mezunlarını verdi.