SON DAKİKA MURADİYE HABERLERİ

Son Dakika Muradiye Haberleri

 • 11:30Eş Başkan Çoban Başkale'deEş Başkan Çoban Başkale'deVan Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde yaptığı toplantıların on birincisini Başkale’de gerçekleştirdi.
 • 19:16Bursa'da Midibüsün DevrilmesiBursa'da refüjdeki direğe çarptıktan sonra karşı şeride geçen otomobil ve bu araca çarpmamak için manevra yapan yolcu midibüsünün devrilmesi sonucu yaralanların sayısı 29'a yükseldi.
 • 14:01Manisa Cbü'ye TOKİ'den 319 KonutTOKİ, Manisa Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Muradiye Yerleşkesi içerisine üniversite personeli için 319 konut yaptı.
 • 09:45Yunusemre Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı YapıldıYunusemre Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı YapıldıYunusemre Belediyesi Ekim Ayı Meclis toplantısı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi başkanlığında gerçekleştirildi.
 • 17:00Emekliler Bursa'yı GezdiEmekliler Bursa'yı GezdiBozüyük Belediyesi Kültür Gezileri programı kapsamında 55 yaş üzeri emeklilere yönelik hazırlanan "Bursa Kültür Turları" başladı.
 • 11:46Bursa Caddeleri GüzelleşiyorBursa Caddeleri GüzelleşiyorBursa Büyükşehir Belediyesi, cephe sağlıklaştırma çalışmalarıyla merkezi yerlerdeki caddeleri daha estetik görünüme kavuşturuyor.
 • 11:11İnönü Caddesi Estetikle Buluşuyorİnönü Caddesi Estetikle BuluşuyorBüyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 'kalite kenti' hedefi doğrultusunda özellikle ana arterlerdeki tüm kötü görüntüleri kaldırıp, kente daha estetik bir imaj kazandırmayı amaçladıklarını söyledi.
 • 09:51Hatay'da Elektrik KesintisiHatay’ın Antakya, Reyhanlı, Kumlu, Hassa ve İskenderun ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 09:43Büyükşehir Belediyesi Taziye Evleri İçin 3 Milyon TL HarcadıBüyükşehir Belediyesi Taziye Evleri İçin 3 Milyon TL HarcadıVan Büyükşehir Belediyesi; kent merkezi, ilçeler ve kırsal mahallelerde bulunan 174 taziye evine 3 milyon TL değerinde inşaat malzemesi, masa ve sandalye yardım yaptı.
 • 15:42Turkish Man Dies After Staying İn Bursa Hospital For 47 YearsTurkish Man Dies After Staying İn Bursa Hospital For 47 YearsA man who was allowed to stay at a hospital in Turkey's western province of Bursa for 47 years "because he got along well with hospital personnel" has died at the age of 70 at the same hospital. Abdullah Kozan, 70, died in Muradiye State Hospital on Sept. 25 in his room, where he had stayed for the previous.
 • 17:33Atık Sular En Az İki Yıl Daha Gediz'e AkacakAtık Sular En Az İki Yıl Daha Gediz'e AkacakManisa Valisi Erdoğan Bektaş, Gediz Nehri'ndeki kirliliğin bugünün sorunu olmadığını belirterek, eylem planı kapsamında çalışmaların sürdüğünü açıkladı.
 • 17:04Trafik KazalarıBursa ve Osmaniye'de meydana gelen trafik kazalarında 3 kişi yaşamını yitirdi.
 • 13:11Bursa'da Motosiklet ile Otomobil Çarpıştı: 1 ÖlüBursa'nın Orhangazi ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi, hayatını kaybetti Bursa yönüne giden Tuncay Pınar'ın (30) kullandığı 16 VP 610 plakalı motosiklet, Yalova-Bursa karayolu Orhangazi Kaymakamlık lojmanı yakınlarında aynı yönde seyreden M.K yönetimindeki 77 ET 115 plakalı otomobile arkadan çarptı.
 • 18:14Cilt Kanseri Nedeniyle Zor Günler Geçiren Kardeşler Annesiz KaldıCilt Kanseri Nedeniyle Zor Günler Geçiren Kardeşler Annesiz KaldıCilt kanseri nedeniyle güneşli günlerde evden çıkamayan 14 ve 9 yaşındaki iki kız kardeş en değerli varlıkları annelerini kaybetti.
 • 14:03Güneşe Hasret Kardeşler Annesiz KaldıVan'ın Muradiye ilçesinde, yakalandıkları cilt kanseri nedeniyle zor günler geçiren iki kız kardeş, bir süre önce de en değerli varlıkları annelerini kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor.
 • 13:03Muradiye Külliyesi'ndeki Restorasyon Çalışmaları TamamlandıSultan 2. Murad tarafından 1425-1426 yıllarında yaptırdığı ve bulunduğu semte adını veren Muradiye Külliyesi'nde restorasyon çalışmalarının tamamlandığı ve açılışının 30 Eylül Çarşamba günü yapılacağı bildirildi.
 • 11:25Muradiye Külliyesi 30 Eylül'de Ziyarete AçılıyorMuradiye Külliyesi 30 Eylül'de Ziyarete AçılıyorBüyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Muradiye Külliyesi’nde restorasyon çalışmalarının tamamlandığını ifade ederek, açılışını 30 Eylül Çarşamba günü yapacaklarını söyledi.
 • 11:20Muradiye Külliyesi 30 Eylül'de Ziyarete AçılıyorMuradiye Külliyesi 30 Eylül'de Ziyarete AçılıyorBursa Büyükşehir Belediyesi, Muradiye Külliyesi’ndeki restorasyon çalışmalarını tamamladı.
 • 19:23Kurbanlık Keçi Kızılırmak'a, Boğa da Dereye AtladıKurban Bayramı'nın ilk gününde yurt genelinde sahiplerinin elinden kaçan 9 büyükbaş ve 1 küçükbaş hayvan, vatandaşlar ve belediye ekiplerini saatlerce peşlerinden koşturarak, 2 kişinin yaralanmasına neden oldu.
 • 14:55Bursa'da Sokakta Kurban Kesme Manzarası Değişmedi,50 Kişi Kurban Keserken YaralandıBursa'da Sokakta Kurban Kesme Manzarası Değişmedi,50 Kişi Kurban Keserken YaralandıBursa'da, bayram için kurban kesmek isteyen bazı kişiler, yasaklara aldırmadan hayvan pazarlarının yanındaki boş bahçeleri kullandı.
 • 14:18Bursa?da Sokakta Kurban Kesme Manzarası Değişmedi,50 Kişi Kurban Keserken YaralandıBursa?da Sokakta Kurban Kesme Manzarası Değişmedi,50 Kişi Kurban Keserken YaralandıBursa'da sokakta kurban kesme manzarası değişmedi,50 kişi kurban keserken yaralandı BURSA'da, bayram için kurbanlıklarını kesmek isteyen vatandaşlar hayvan pazarlarının yanındaki boş bahçelerde kurbanlarını kesti.
 • 13:45Kaçan Kurbanlık Bir Kişiyi Hastanelik EttiKaçan Kurbanlık Bir Kişiyi Hastanelik EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Rize'de ürkerek sahibinin elinden kaçan büyükbaş hayvan, - Otoyolda kovalamaca, - Hayvanı sakinleştirmeye çalışan Sinan Kandemir'in başından yaralanması, - Sinan Kandemir'in hayvan sahiplerine tepki göstermesi, - Kaçan hayvanın, 3 saatlik kovalamacanın ardından uyuşturucu iğne ile vurularak yakalanması, - Ambulansla yaralının götürülmesi, - İlyas Nuroğlu'na ait kurbanlık büyükbaş hayvanın sahibin elinden kurtularak Salarha Deresi'ne atlaması, - Hayvanın uyuşturucu iğneyle vurulması, Kaçan kurbanlık bir kişiyi hastanelik etti- Rize'de ürkerek sahibinin elinden kaçan büyükbaş hayvan, bir kişiyi yaraladı- Kaçan hayvan, 3 saatlik kovalamacanın ardından uyuşturucu iğne ile vurularak yakalandı Rize'de ürkerek sahibinin elinden kaçan büyükbaş hayvan, bir kişiyi yaraladıktan sonra 3 saatlik kovalamanın ardından uyuşturucu iğne ile vurularak yakalandı.
 • 12:14Kaçan Kurbanlık Bir Kişiyi Hastanelik EttiRize'de ürkerek sahibinin elinden kaçan büyükbaş hayvan, bir kişiyi yaraladıktan sonra 3 saatlik kovalamanın ardından uyuşturucu iğne ile vurularak yakalandı.
 • 15:19Bayburt'ta Kurban Kesim YerleriBayburt'ta kurban kesim yerleri belirlendi.
 • 14:10Kurban Kesim Yerleri Belli OlduKurban Kesim Yerleri Belli OlduBayburt’ta Kurban Bayramı öncesi hazırlıklar tüm hızıyla sürerken Kurban Komisyonu bayramda alınacak önlemleri ve kurban kesim yerlerini açıkladı.
 • 10:18Roman Düğünündeki Silahlı Kavganın DavasıRoman Düğünündeki Silahlı Kavganın DavasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tutuklu sanıkların adliyeden çıkarılması- Kavgada ölenlerden Özçimen'in annesi ve babasının adliyeden ayrılması Bursa'da Roman düğünündeki silahlı kavganın davası- Güney Marmara Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı Özçimen dahil 3 kişinin öldüğü, 6 kişinin yaralandığı kavganın ardından tutuklanan 10 sanık ile bir kişinin tutuksuz yargılandığı davada ilk duruşma yapıldı- Tutuklu sanıklar için avukatlarının yaptığı tahliye talepleri reddedildi Geçen mayıs ayında bir Roman düğününde 3 kişinin ölümü, 6 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan silahlı kavgaya karıştıkları iddiasıyla 10'u tutuklu 11 sanığın yargılanmasına başlandı.
 • 10:03Bursa'da Roman Düğünündeki Silahlı Kavganın DavasıGeçen mayıs ayında bir Roman düğününde 3 kişinin ölümü, 6 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan silahlı kavgaya karıştıkları iddiasıyla 10'u tutuklu 11 sanığın yargılanmasına başlandı.
 • 17:05Antalya Birlik Platformu'ndan Teröre TepkiAntalya Birlik Platformu'ndan Teröre TepkiAntalya Birlik Platformu son günlerde artan terör olaylarının uluslar arası bir organizasyonun projesi olduğunu belirterek, “Birlikte kardeşçe, eşit haklarla yaşama irademize terör ve anarşiyle tahakküm edilmesine izin vermeyeceğiz” dedi.
 • 18:45Yunusemre'de Kurban Kesim Yerleri Belli OlduYunusemre'de Kurban Kesim Yerleri Belli OlduYunusemre Kaymakamı Yüksel Topal’ın başkanlığında toplanan ‘Yunusemre Kurban Hizmetleri Komisyonu’ 2015 yılı kurban satış ve kesim yerlerini belirledi.
 • 13:14Keçi Hırsızlığına Karıştığı İddia Edilen Zanlı YakalandıKeçi Hırsızlığına Karıştığı İddia Edilen Zanlı YakalandıTekirdağ’ın Malkara ilçesine bağlı Sarıpolat Mahallesi’nde silah tehdidiyle yaklaşık 500 keçiyi çalma girişiminde bulunduğu iddia edilen şahıs, jandarma ekipleri tarafından yakalandı.
 • 10:36Düzce'de Köylere 100 Kilometre AfslatDüzce'de Köylere 100 Kilometre AfslatDüzce İl Özel İdaresi asfalt çalışması aralıksız devam ediyor.
 • 18:54Medya ve İş Dünyası da 'Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet' DediMedya ve İş Dünyası da 'Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet' DediAnkara'daki tarihi yürüyüşe medya ve iş dünyasından da katılım oldu.
 • 18:52Ankara'da 'Teröre Hayır Kardeşliğe Evet' Yürüyüşü (2)Medya VE İŞ DÜNYASI DA 'TERÖRE HAYIR, KARDEŞLİĞE EVET' DEDİ Ankara'daki tarihi yürüyüşe medya ve iş dünyasından da katılım oldu.
 • 14:55Kızılay Bursa'da Kızlar İçin Öğrenci Yurdu AçtıKızılay Bursa'da Kızlar İçin Öğrenci Yurdu AçtıTürk Kızılayı Bursa Şubesi tarafından yaptırılan özel yükseköğrenim kız öğrenci yurdu, törenle açıldı.
 • 11:37Yeni Muradiye PTT Şubesi Hizmete BaşladıMuradiye ilçesinde, Van depreminin ardından hasar gören ve yıktırılan eski PTT binasının yerine yapılan yeni bina hizmete başladı.
 • 11:34Ankara Kalkınma Ajansı 2015 Yılı Birinci Kalkınma Kurulu Toplantısı GerçekleştirildiAnkara Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu’nun 2015 Yılı I. Toplantısı Ankara Ticaret Odası Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
 • 11:20Silahlı Tehditle Çalınan 500 Keçi Dağda BulunduSilahlı Tehditle Çalınan 500 Keçi Dağda BulunduTekirdağ’ın Malkara ilçesinde silah tehdidiyle çalınan 500 keçi, jandarma ve hayvan sahibinin yoğun çalışmaları sonucu dağda bulundu.
 • 23:50Tekirdağ'da Küçükbaş Hayvan HırsızlığıTekirdağ'ın Malkara ilçesinde, çobanları av tüfeğiyle ateş açılarak uzaklaştırıldıktan sonra çalınan 600'ün üzerinde küçükbaş hayvanın yaklaşık 500'ü ormanlık alanda bulundu.
 • 14:29Koneskop'tan, İşyerleri Zarar Gören Üyelerine YardımKonyaltı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (KONESKOP), yangında işyerleri zarar gören iki üyesine 20 bin lira yardımda bulundu.
 • 11:59Sosyete Pazarı Yangını Mağdurlarına 20 Bin TL YardımSosyete Pazarı Yangını Mağdurlarına 20 Bin TL YardımKonyaaltı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Konyaaltı’nda bulunan Sosyete Pazarında çıkan yangın sonrasında iş yerleri tamamen yanan iki üyesine toplamda 20 bin TL yardımda bulundu.
 • 17:19Muradiye'de YangınMuradiye'de YangınGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yanan evden ve kablolardan görüntü - Elektrikçi ve itfaiye ekiplerinin olay yerinde inceleme yapmalarından görüntü- Ev sahibi ile VEPAŞ ekiplerinin arasındaki gerginlik yanan evden genel görüntü - Evin içinden genel görüntü- Evin bahçesindeki bazı eşyalardan ve vatandaşlardan görüntü Muradiye'de yangın Muradiye ilçesinde elektrik kontağından çıkan yangın, bir evi kullanılamaz hale getirdi.
 • 15:59İznik'in Fırınları Gün Yüzüne Çıkarılıyorİznik'in Fırınları Gün Yüzüne ÇıkarılıyorBursa'nın İznik ilçesinde bulunan tarihi fırınlar gün yüzüne çıkarılıyor.
 • 15:56Muradiye'de YangınMuradiye ilçesinde elektrik kontağından çıkan yangın, bir evi kullanılamaz hale getirdi.
 • 14:04Muradiye'de Trafik Kazası: 10 YaralıVan’ın Muradiye ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 10 kişi yaralandı.
 • 10:14Başkan Ergün'den Muradiye'ye Hizmet MüjdesiBaşkan Ergün'den Muradiye'ye Hizmet MüjdesiManisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Yunusemre İlçesi Muradiye Mahallesi’ni ziyaret etti.
 • 19:34Eş Başkan Hatice Çoban ve Bekir Kaya, Çaldıran, Muradiye ve Çatak'taEş Başkan Hatice Çoban ve Bekir Kaya, Çaldıran, Muradiye ve Çatak'taVan Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Hatice Çoban ve Bekir Kaya Çaldıran, Muradiye ve Çatak ilçelerinde Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) İçme Suyu Daire Başkanlığı’nın yaptığı çalışmalarla ilgili brifing aldı.
 • 09:32Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Seyhan, Karaisalı, Yüreğir, Ceyhan, Feke ve Pozantı ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 14:42Tika Türkiye'nin Restorasyon Alanındaki Tecrübelerini Cezayir'e AktarıyorTika Türkiye'nin Restorasyon Alanındaki Tecrübelerini Cezayir'e AktarıyorTürk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Cezayir’e yönelik gerçekleştirdiği projelerle faaliyetlerine devam ediyor.
 • 12:54Van'da Trafik Kazası; 1 Ölü, 5 YaralıVan'da Trafik Kazası; 1 Ölü, 5 YaralıVAN (İHA) – Van’da kavşakta meydana gelen trafik kazasında 4 aylık bir bebek hayatını kaybederken, 5 kişi ise yaralandı.
 • 10:51İşgalden Kurutluşa Söke Etkinliğinde Duygusal Anlar Yaşandıİşgalden Kurutluşa Söke Etkinliğinde Duygusal Anlar YaşandıSöke Kent Konseyi Kadın Meclisi, Söke’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 93. Yıldönümü nedeniyle “İşgalden Kurtuluşa Söke” adli etkinlik düzenledi.