09:5600
SON DAKİKA MURAT BOZ HABERLERİ

Son Dakika Murat Boz Haberleri


MURAT BOZ

Murat Boz (d. 7 Mart 1980; Karadeniz Ereğli, Zonguldak), Türk şarkıcı, söz yazarı, besteci ve prodüktör. İlk ve orta öğrenimini doğduğu yer olan Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesinde tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşti. 1999'da İstanbul Bilgi Üniversitesi'ni kazandı, bu okulu bitirdikten sonra... Devamı

  Yaz Coşkusu D-Marin Didim'de Yaşanacak!

  "D-Marin Didim Yaz Şenlikleri" ile ziyaretçiler sirk gösterisi ve pek çok eğlenceli etkinliğin yanı sıra ünlü sanatçı Göksel'in konserini de ücretsiz izleyebilecek. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Büşra Pekin'in Son Hali Görenleri Şaşırttı

  Büşra Pekin'in Son Hali Görenleri Şaşırttı

  Pekin, Murat Boz ile oynayacağı film setinden ilk fotoğrafı paylaştı. Kısa sürede kilo veren genç oyuncunun yeni görüntüsü herkesi şaşırttı. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Eliz Sakuçoğlu, Ahmet Kural'la Anlaştı

  Eliz Sakuçoğlu, Ahmet Kural'la Anlaştı

  Murat Boz'un eski sevgilisi Eliz Sakuçoğlu, Ahmet Kural'la aynı projede çalışma konusunda el sıkıştı. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Altın Kelebek 41'inci Kez Sahiplerini Buldu

  Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri Magnum işbirliğinde, Zorlu Center PSM'de dün akşam gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Bursa'da Murat Boz Coşkusu

  Bursa'da 53. Uluslararası Bursa Festivalinde konser veren Murat Boz, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Murat Boz Bursa'yı Salladı

  Murat Boz Bursa'yı Salladı

  Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Murat Boz, sahne aldığı ‘53. Uluslararası Bursa Festivali’nde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Murat Boz Bursalı Hayranlarıyla Buluştu

  Murat Boz Bursalı Hayranlarıyla Buluştu

  "53. Uluslararası Bursa Festivali" kapsamında Murat Boz, Bursa’da konser verdi. (22 Haziran 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 09:56:38. #1.13#