SON DAKİKA MURAT BOZ HABERLERİ

Son Dakika Murat Boz Haberleri


MURAT BOZ

Murat Boz (d. 7 Mart 1980; Karadeniz Ereğli, Zonguldak), Türk şarkıcı, söz yazarı, besteci ve prodüktör. İlk ve orta öğrenimini doğduğu yer olan Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesinde tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşti. 1999'da İstanbul Bilgi Üniversitesi'ni kazandı, bu okulu bitirdikten sonra... Devamı

17:20
Eliz Sakuçoğlu Marka Yüzü Oluyor! "Aşk Sana Benzer" filminin galasında Murat Boz'la uzun bir aradan sonra ilk kez aynı ortamda bulunan Eliz Sakuçoğlu, yeni imajıyla ilgi odağı oldu.
23:33
Murat Boz ve Eser Yenenler Yarıştı Murat Boz ve Eser, bardak kulesi yapmak için birbirleriyle yarışırken ortaya kahkahalara boğulacağınız görüntüler çıktı.
Murat Boz ve Eser Yenenler Yarıştı
16:28
Murat Boz Yarı Çıplak Fotoğrafını Paylaştı Hadi İnşallah adlı filmle sinema yolculuğuna başlayan yakışıklı popçu Murat Boz, kaslı fiziğiyle selfie çekip instagram hesabından paylaştı.
Murat Boz Yarı Çıplak Fotoğrafını Paylaştı
14:59
Gülşen Ft. Murat Boz - İltimas Gülşen Ft. Murat Boz - İltimas
Gülşen Ft. Murat Boz - İltimas
22:08
Eser Murat Boz'a Özendi Eser Yenenler'in şarkıcı olma isteği ve hayali yine gülünç anlar yaşanmasını sağladı.
Eser Murat Boz'a Özendi
16:25
Murat Boz'dan 'Ben Buraya Neden Çıktım' Dublajı Murat Boz'dan 'Ben Buraya neden çıktım' dublajı.
Murat Boz'dan 'Ben Buraya Neden Çıktım' Dublajı
10:49
Murat Boz ve Eser Bakakaldılar! Yetenek Sizsiniz Türkiye birbirinden harika yeteneklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.
Murat Boz ve Eser Bakakaldılar!
23:19
Murat Boz Şarkısıyla Beatbox Gösterisine Eşlik Etti Hami Karakurt-Gökhan-Ali Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında 2. tur performanslarını sergilemek için sahneye çıktılar.
Murat Boz Şarkısıyla Beatbox Gösterisine Eşlik Etti
16:49
Mersinliler, 'En Güzel' Demet Akalın Dedi Mersinliler, ’En güzel kim’ sorusuna, ’Demet Akalın’ cevabını verdi.
Mersinliler, 'En Güzel' Demet Akalın Dedi
23:28
Murat Boz Yemek Yerken Yakalandı Yetenek Sizsiniz Türkiye ikinci tur 30. bölümde Murat Boz, yemek yerken yakalanınca jürinin tepkisiyle karşılaştı.
Murat Boz Yemek Yerken Yakalandı
23:18
Murat Boz'u Şaşkına Çeviren Yarışmacı Yetenek Sizsiniz Türkiye ikinci tur 30. bölümde Murat Boz, Dream Of İstanbul grubundaki yarışmacının Özgü Namal'a getirdiği gül'ün sırrını çözemedi.
Murat Boz'u Şaşkına Çeviren Yarışmacı
21:59
Eser ve Murat Kendilerini Sahnede Hissetmişler Yetenek Sizsiniz Türkiye 29. bölümde Murat Boz, Banu - Zeynep Rüya Özsu'nun akrobasi gösterisinde sahnede kendisini ve Eser Yenenler'i görmüş.
Eser ve Murat Kendilerini Sahnede Hissetmişler
11:31
Murat Boz ile Burak Özçivit Aynı Filmde Rol Alacak İkili önceki akşam Kuruçeşme'de, "Yakında aynı projede olacağız. Aksiyon filmi çekeceğiz" açıklamasında bulundu.
Murat Boz ile Burak Özçivit Aynı Filmde Rol Alacak
10:58
Eser ve Murat Boz Düelloya Çıkarsa... Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin jüri üyeleri Eser Yenenler ve Murat Boz'un tatlı kapışmaları Yetenek Sizsiniz Türkiye izleyenlerini kahkahaya boığmaya devam ediyor.
Eser ve Murat Boz Düelloya Çıkarsa...
12:14
Türkiye'de Gençler Odalarına Kimin Posterini Asıyor? "Odanızda kimin posteri asılı" sorusuna sosyal medya ve mail yoluyla gelen cevaplar doğrultusunda 2015 yılının ilk günlerinde gençlerin sevdiği isimler ortaya çıktı.
23:29
Murat Boz'dan Eser'e Kırbaç Eğitimi Yetenek Sizsiniz Türkiye 28. bölümde Eser Yenenler, Murat Boz'un kırbaç atmayı nasıl yaptığını öğrenmek için can attı.
Murat Boz'dan Eser'e Kırbaç Eğitimi
23:29
Murat Boz ve Eser Yenenler'in Dili Tutuldu Yetenek Sizsiniz Türkiye 28. bölümde Murat Boz ve Eser Yenenler, Samira Demir'in güzelliği karşısında dilleri tutuldu.
Murat Boz ve Eser Yenenler'in Dili Tutuldu
23:09
Murat Boz ve Eser Yenenler'den Kırbaç Gösterisi Yetenek Sizsiniz Türkiye 28. bölümde Murat Boz ve Eser Yenenler, kırbaç ile yeteneklerini sergilediler.
Murat Boz ve Eser Yenenler'den Kırbaç Gösterisi
12:45
Murat Boz Aşk Yeminini Bozdu! Yakışıklı şarkıcı ve stilisti Senem Sensilay'ın iş ilişkisi aşka dönüştü.
Murat Boz Aşk Yeminini Bozdu!
11:10
Murat Boz Aşk Yeminini Bozdu! Yakışıklı şarkıcı ve stilisti Senem Sensilay'ın iş ilişkisi aşka dönüştü. İkili, birliktelik dedikodularını yalanlasalar da yeni yılın ilk yemeğini baş başa yedi.
Murat Boz Aşk Yeminini Bozdu!
11:10
Murat Boz Aşk Yeminini Bozdu! Murat Boz ve stilisti Senem Sensilay'ın iş ilişkisi aşka dönüştü. Birliktelik dedikodularını yalanlayan ikili, yeni yılın ilk yemeğini Etiler'de baş başa yedi.
Murat Boz Aşk Yeminini Bozdu!
14:27
Gökhan Töre, Murat Boz'un Eski Sevgilisiyle Birlikte Beşiktaş'ın milli yıldızı Gökhan Töre, popçu Murat Boz'un eski sevgilisi Eliz Sakuçoğlu ile yeni bir aşka yelken açtı.
Gökhan Töre, Murat Boz'un Eski Sevgilisiyle Birlikte
23:53
Eser Yenenler Murat Boz Fanıymış Yetenek Sizsiniz Türkiye 27. bölümde Eser Yenenler, Murat Boz fanı olduğunu açıkladı.
Eser Yenenler Murat Boz Fanıymış
23:49
Yarışmacının Kararını Düşünmesini İstediler Yetenek Sizsiniz Türkiye 27. bölümde Eser Yenenler ve Murat Boz, Kadir'in köpeğine yapmış olduğu ses komutlarıyla 'beatbox köpek' isimli yeni bir yetenek buldular.
Yarışmacının Kararını Düşünmesini İstediler
22:34
Özgü ve Murat Karşılaştırma Yaptı Yetenek Sizsiniz Türkiye 27. bölümde Özgü Namal ve Murat Boz, yetenekleri cinsiyet olarak ayırma konusunda fikir ayrılığına düştüler.
Özgü ve Murat Karşılaştırma Yaptı
12:16
Murat Boz Artık Yaşlandı Mı? Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin iki neşeli jüri üyesi Eser Yenenler ve Murat Boz arasındaki diyaloglar sizleri kahkahalara boğacak.
Murat Boz Artık Yaşlandı Mı?
23:06
Eser, Murat Boz'u Kıskanınca Olanlar Oldu Eser Yenenler, Murat Boz'a kızların daha fazla ilgi göstermesini kıskanınca daha fazla dayanamayıp isyan etti. O anlarda seyirciler ise kahkahalara boğuldu.
Eser, Murat Boz'u Kıskanınca Olanlar Oldu
00:13
Murat Boz ve Eser Yine İddialaştı Murat Boz ve Eser Yenenler, Russian Bar'ın özel gösterisinin ardından yine iddiaya girerek sahneye geldiler.
Murat Boz ve Eser Yine İddialaştı
10:48
Murat Boz: Aşıksam, Sevdiğimin Peşinden Koşarım İlk sinema filmi 'Hadi İnşallah' ile dikkati çeken şarkıcı Murat Boz, "Aşıksam sevdiğimin peşinden koşarım." dedi.
Murat Boz: Aşıksam, Sevdiğimin Peşinden Koşarım
02:55
Youtube 'Da 2014 'Ün Enleri! Ünlü video paylaşım platformu Youtube da 2014 özetini boş geçmedi.
Youtube 'Da 2014 'Ün Enleri!
08:06
Youtube'de 2014 Yılında En Çok İzlenen Videolar YouTube 2014 rakamlarına göre, Türkiye'de en çok izlenen video Carlos ve Yaren'in "Ulan İstanbul" dizisinde seslendirdiği "Yanarım" düeti oldu.
Youtube'de 2014 Yılında En Çok İzlenen Videolar
23:17
Youtube'da 2014'te En Çok İzlenen Videolar Belli Oldu Bu yıl YouTube'a damgasını vuran videolar, kanallar ve anlar "YouTube Rewind" başlığı altında toplandı Türkiye'de en çok izlenen video İrem Derici'nin "Kalbimin Tek Sahibine", dünyada ise Katy Perry'nin "Dark Horse" parçası oldu.
21:39
2014 Yılında Youtube'da En Çok Neler İzlendi? Youtube da 2014 yılının enlerini açıkladı.
2014 Yılında Youtube'da En Çok Neler İzlendi?
16:17
Murat Boz 'Yatakhane' Fotoğrafını Paylaştı Lise yıllarını yatılı okulda geçiren Murat Boz, o zamanlardan bir fotoğrafı paylaştı. Yakışıklı şarkıcının o halini görenler nereden nereye demekten kendini alamadı.
Murat Boz 'Yatakhane' Fotoğrafını Paylaştı
12:54
Victoria's Secret Meleği Gözünü Murat Boz'a Dikti Daha önce şarkıcı Murat Boz'la kamera karşısına geçen Candice Swanepoel, Boz için "Çok yakışıklı bir şarkıcıydı, hala sevgilisi var mı?" diye sordu.
16:41
Hadi İnşallah" Filminin Zodi'sinden Samimi Açıklamalar “Hadi İnşallah” filminde Zodi karakterini canlandıran ünlü oyuncu İdil Dizdar, Fuqa isimli kitaptan uyarlanan filmin perde arkasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Hadi İnşallah' Filminin Zodi'sinden Samimi Açıklamalar
10:16
Murat Boz'dan Kulaklara Zarar Detone Performans! Beyaz Show'a konuk olan Murat Boz, yaptığı detone taklidiyle izleyenleri kahkahaya boğdu. Yakışıklı oyuncunun bu taklidi O Ses Türkiye'deki günlerini hatırlattı.
Murat Boz'dan Kulaklara Zarar Detone Performans!
23:34
Eser Yenenler ve Murat Boz Kendisini Tutamadı Yetenek Sizsiniz Türkiye 23. bölümde Alkan Cambaz, performansı sırasınd jüriyi kahkahaya boğdu.
Eser Yenenler ve Murat Boz Kendisini Tutamadı
23:24
Eser, Murat Boz'un Şarkılarını Eleştirdi Yetenek Sizsiniz Türkiye 23. bölümde Eser, Murat Boz'un şarkılarında arkada bir orkestranın olması gerektiğini savundu.
Eser, Murat Boz'un Şarkılarını Eleştirdi
23:14
Eser Murat'ı Fena Sıkıştırdı Yarışmacı ile Murat Boz arasındaki yaşananlar, Eser Yenenler için yine komedi malzemesi oldu.
Eser Murat'ı Fena Sıkıştırdı
14:46
Erdem Çaldı, Merve Söyledi! "Duman" adlı parçaları ile müzik listelerinde uzun süre üst sıralarda kalan aranjör Erdem Kınay ve ünlülerin vokalisti Merve Özbey, geçtiğimiz gece Premium Club Ortaköy'de sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.
13:28
Niran Ünsal'ın Fotoğrafları Sosyal Medyayı Salladı Niran Ünsal, Aysha dergisi için tesettüre girdi; "Müzik için soyunun deseydim alkışlanırdım" dedi.
Niran Ünsal'ın Fotoğrafları Sosyal Medyayı Salladı
11:29
İzmir'de Gala İzdihamı! Murat Boz ve Büşra Pekin'i yakından görmek isteyenler, gala mekanına akın etti.
08:07
Beyaz Show'da Murat Boz'dan Güldüren Skeç Murat Boz ile Beyazıt Öztürk, Beyaz Show'da izleyenleri kahkahaya boğan bir skece imza attı.
Beyaz Show'da Murat Boz'dan Güldüren Skeç
09:53
Bu Hafta 6 Film Vizyona Girecek Türkiye sinemalarında bu hafta 1'i yerli 6 film vizyona girecek.
Bu Hafta 6 Film Vizyona Girecek
14:24
3 Adam ve Murat Boz Aynı Dizide! 3 Adam'a büyük bir sürpriz yaparak programa katılan Acun Ilıcalı, izleyenlere muhteşem bir haber verdi.
3 Adam ve Murat Boz Aynı Dizide!
14:23
Murat Boz Sahnede Pankart Açarsa... Murat Boz sahneye çıkan hayranıyla pankart açınca ortaya kahkaha dolu görüntüler çıktı.
Murat Boz Sahnede Pankart Açarsa...
14:23
İşte Murat Boz'un İlk Filminin Perde Arkası Görüntüleri Murat Boz ve Büşra Pekin'in rol aldığı 'Hadi İnşallah' filminin çok özel kamera arkası görüntüleri,
İşte Murat Boz'un İlk Filminin Perde Arkası Görüntüleri
14:23
3 Adam ve Konuklarında Fasıl Şöleni 3 Adam ve konukları Murat Boz ile Büşra Pekin tüm izleyenlere fasıl şöleni sundular.
3 Adam ve Konuklarında Fasıl Şöleni
14:23
Murat Boz Hayranıyla Sahnede Kucaklaştı Murat Boz kendisini çok sevdiğini söyleyen hayranını kırmayarak sahneye yanına çağırdı.
Murat Boz Hayranıyla Sahnede Kucaklaştı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 21:43:49. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MURAT BOZ HABERLERİ
[Hata Bildir]