SON DAKİKA MURAT BOZ HABERLERİ

Son Dakika Murat Boz Haberleri


MURAT BOZ

Murat Boz (d. 7 Mart 1980; Karadeniz Ereğli, Zonguldak), Türk şarkıcı, söz yazarı, besteci ve prodüktör. İlk ve orta öğrenimini doğduğu yer olan Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesinde tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşti. 1999'da İstanbul Bilgi Üniversitesi'ni kazandı, bu okulu bitirdikten sonra... Devamı

10:28
Eser, Murat Boz'u İkna Etmek İçin Elinden Geleni Yaptı Yetenek Sizsiniz'de Ds Recreation grubunun performası sonrasında sıra oylamaya gelince Murat Boz 'hayır' dedi.
10:27
Alp, Eser ve Murat Boz Voca People'a Katıldı Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Voca People özel gösterisi sırasında Alp, Eser ve Murat Boz'u sahneye alınca olanlar oldu.
Alp, Eser ve Murat Boz Voca People'a Katıldı
10:26
Eser ve Murat Beatbox Yaptı Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Eser Yenenler ve Murat Boz beatbox yaptı.
Eser ve Murat Beatbox Yaptı
10:25
Murat Boz'dan Sms Grubuna Büyük Övgü Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Murat Boz, işitme engelli için söylediği övgüler alkışlarla karşılandı.
Murat Boz'dan Sms Grubuna Büyük Övgü
10:23
Murat Boz'un İçindeki Düşünceler Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Demet Evgar ve Eser Yenenler, Murat Boz'un düşüncelerini böyle anlattı.
Murat Boz'un İçindeki Düşünceler
10:23
Murat Boz ve Eser Yenenler Golf Oynadı Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Murat Boz ve Eser Yenenler'in, Rıdvan Yağlı'nın performansı sırasında golf denemeleri kahkahaya boğdu.
Murat Boz ve Eser Yenenler Golf Oynadı
10:22
Murat Boz Karar Vermek İçin Ona Danıştı Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Murat Boz, karar vermek için ilginç bir yöntem kullandı.
Murat Boz Karar Vermek İçin Ona Danıştı
10:17
Murat Boz'un Dans Etme İsteği Light Balance'ın eşsiz performansından etkilenen Murat Boz, tepkisini 'çıkıp dans edesim geldi' şeklinde dile getirdi.
Murat Boz'un Dans Etme İsteği
10:15
Eser ve Murat Frizbi Oynuyor Yetenek Sizsiniz'de gösteriden etkilenen Eser Yenenler ve Murat Boz minik bir frizbi performansı ortaya koyuyor.
Eser ve Murat Frizbi Oynuyor
10:14
Murat Boz'un Nunçaku Korkusu Elhan Gulmaliyev'in Yetenek Sizsiniz'de nunçaku ile yaptığı gösteriden sonra Murat Boz'un sorduğu soruya verdiği cevap da çok ilginçti.
Murat Boz'un Nunçaku Korkusu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 11:12:38. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MURAT BOZ HABERLERİ
[Hata Bildir]