16:5100
SON DAKİKA MURAT BOZ HABERLERİ

Son Dakika Murat Boz Haberleri


MURAT BOZ

Murat Boz (d. 7 Mart 1980; Karadeniz Ereğli, Zonguldak), Türk şarkıcı, söz yazarı, besteci ve prodüktör. İlk ve orta öğrenimini doğduğu yer olan Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesinde tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşti. 1999'da İstanbul Bilgi Üniversitesi'ni kazandı, bu okulu bitirdikten sonra... Devamı

  buseterim.com.tr Yenilendi!

  buseterim.com.tr Yenilendi!

  Türkiye'nin en çok takip edilen moda blogu yazarı ve kurucusu Buse Terim, web sitesinin yenilenen yüzüyle takipçileriyle buluşturuyor. (04 Aralık 2013 Çarşamba )

   

  Kasım'da 'Polat' Konuşuldu

  Kasım'da 'Polat' Konuşuldu

  Medya Takip Merkezi (Mtm); Magazin ve Sanat Dünyasının Kasım Ayında Medyada En Fazla Yer Alan... (04 Aralık 2013 Çarşamba )

   

  Kasım Ayı En Çok Necati Şaşmaz Konuşuldu

  Kasım Ayı En Çok Necati Şaşmaz Konuşuldu

  Kasım ayının en çok konuşulan isimleri belli oldu. Zirvede Necati Şaşmaz yer alırken Ebru Gündeş ve Cem Yılmaz zirveyi takip eden isimler oldu. (03 Aralık 2013 Salı )

   

  O Ses Türkiye Jürisinin En Sevilmeyen İsmi 'Hadise'

  O Ses Türkiye Jürisinin En Sevilmeyen İsmi "Hadise"

  Köşe yazarı Ali Eyüboğlu, O Ses Türkiye jürisi hakkında atılan tweetleri değerlendirdi, listede Hadise önde ama hakkında yazılanlar "olumsuz." (03 Aralık 2013 Salı )

   

  Mert Algan Dinleyicileriyle Saim Yılmaz Show'da Buluştu

  Mert Algan Dinleyicileriyle Saim Yılmaz Show'da Buluştu

  İzmirli genç sanatçı Mert Algan sergilediği başarılı performanslarına bir yenisini daha ekledi ve İzmir'in yerel kanallarından birinde yayın yapan Saim Yılmaz Show'un konuğu oldu.
  4 yıldır İzmir sahnelerinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran... (03 Aralık 2013 Salı )

   

  Murat Boz ile Hasret Giderdi

  Murat Boz ile Hasret Giderdi

  Ünlü Popçu Mustafa Sandal, Önceki Gün Arkadaşı Murta Boz ile Etiler Nusr'et Steak House'da... (18 Kasım 2013 Pazartesi )

   

  Acun'dan Gündeş'e Jest

  Acun'dan Gündeş'e Jest

  İzmir'de konser verecek olan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'i, 'O Ses Türkiye' yarışmasında jüri üyesi arkadaşları ve yapımcı Acun Ilıcalı da izleyecek. (16 Kasım 2013 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.09.2014 16:51:52. #1.11#