SON DAKİKA MURAT YILDIZ HABERLERİ

Son Dakika Murat Yıldız Haberleri

 • 07 Kasım 2016 14:14Vizyon 2071 Derneği Basın Mensuplarıyla BuluştuVizyon 2071 Derneği Basın Mensuplarıyla BuluştuYeni Vizyon 2071 Gençlik Derneği, Oltu’da faaliyet gösteren basın temsilcileriyle bir araya geldi.
 • 01 Kasım 2016 12:52Cumhuriyet Gazetesi Yönetici ve Yazarlarına Yönelik SoruşturmaCumartesi Anneleri, Cumhuriyet gazetesinin yönetici ve yazarlarına yönelik soruşturmayı protesto etti.
 • 24 Ekim 2016 17:06Vali Işık, Yaralı Uzman Çavuşu Evinde Ziyaret EttiVali Işık, Yaralı Uzman Çavuşu Evinde Ziyaret EttiAMASYA Valisi Salih Işık, Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde terör saldırısında yaralanan Uzman Çavuş Murat Yıldız'ı evinde ziyaret etti.
 • 24 Ekim 2016 16:59Işık ile Uğur'dan Yaralı Askere ZiyaretIşık ile Uğur'dan Yaralı Askere ZiyaretAmasya Vali Salih Işık ile Garnizon Komutanı Kurmay Albay Zafer Uğur, Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde düzenlenen terör saldırısında yaralanan Amasyalı Uzman Çavuş Murat Yıldız’ı ziyaret ettiler.
 • 05 Ekim 2016 17:03Gümüşhane'ye İki Yeni OkulGümüşhane'de, emekli öğretmen Yıldız Eskicioğlu'nun katkılarıyla yapılan anaokulu ile Gümüşhaneli Şehit Jandarma Er Murat Yıldız'ın adının verildiği ilkokul, törenle hizmete açıldı.
 • 05 Ekim 2016 15:06Gümüşhane'de 2 Yeni Okul Törenle AçıldıGümüşhane'de 2 Yeni Okul Törenle AçıldıGümüşhane kent merkezinde hayırseverler bir öğretmenin katkılarıyla yapılan anaokulu ve şehit askerin adının verildiği ilkokul düzenlenen törenle açıldı.
 • 18 Eylül 2016 13:49Murat ve İrem'in Nikahı CHP ve Ak Partilileri Bir Araya GetirdiMurat ve İrem'in Nikahı CHP ve Ak Partilileri Bir Araya GetirdiCHP Parti Meclis Üyesi ve Ordu Eski Milletvekillerinden İdris Yıldız’ın oğlu Murat Yıldız ile Orduspor ve Beşiktaş’ın eski kalecilerinden Metin Akçevre’nin kızı İrem Akçevre dünya evine girdi.
 • 23 Temmuz 2016 01:49Fetö'nün Darbe Girişimi - Manisa Cumhuriyet Başsavcısı ŞimşekFetö'nün Darbe Girişimi - Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Şimşek- Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Akif Celalettin Şimşek'in açıklamaları Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Şimşek: "Elimizde bizi tatmin edecek kadar delil ve donemiz var" Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Akif Celalettin Şimşek, FETÖ'nün darbe girişimi sonrasında yapılan soruşturmalar kapsamında ele geçirilen delil ve donelerin tatmin edici seviyede olduğunu söyledi.
 • 22 Temmuz 2016 22:58Fetö'nün Darbe GirişimiManisa Cumhuriyet Başsavcısı Akif Celalettin Şimşek, FETÖ'nün darbe girişimi sonrasında yapılan soruşturmalar kapsamında ele geçirilen delil ve donelerin tatmin edici seviyede olduğunu söyledi.
 • 22 Temmuz 2016 22:03Başsavcı Şimşek'ten Bülent Arınç'a: Herkes Hesap Verecek!Başsavcı Şimşek'ten Bülent Arınç'a: Herkes Hesap Verecek!Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Akif Celalettin Şimşek, eski TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamaya tepki gösterdi.
 • 22 Temmuz 2016 16:41Bakanlık Müşaviri Yıldız Serbest BırakıldıSosyal medyada, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine destek verdiği yönünde iddiaların yer alması üzerine gözaltına alınan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müşaviri Murat Yıldız, serbest bırakıldı.
 • 22 Temmuz 2016 12:06Darbeci Müşavirden Kan Donduran MesajlarDarbeci Müşavirden Kan Donduran Mesajlar15 Temmuz darbesiyle ilgili her gün kan donduran yeni bilgiler ortaya çıkıyor. FETÖ'cü teröristler arasında geçen Erdoğan ve Bakan Çelik'e ilişkin infaz yazışması ortaya çıktı.
 • 21 Temmuz 2016 22:44Manisa'da Tutuklanan Komutanlar Darbe Girişiminden HaberdarmışFethullahçı Terör Örgütü Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) mensubu askerlerin darbe girişimi sonrası yapılan operasyonlarda tutuklanan Manisa Garnizon Komutanı Yavuz Ekrem Arslan ve Merkez Komutanı Albay Murat Yıldız'a yönelik yürütülen soruşturmanın detayları açığa çıkmaya başladı.
 • 19 Temmuz 2016 08:12Manisa'da Tuğgeneral TutuklandıManisa'da Tuğgeneral TutuklandıManisa'da, darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında Manisa 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan ile Merkez Komutanı Albay Murat Yıldız sevk edildikleri adliyede tutuklandı.
 • 19 Temmuz 2016 00:39Manisa'da Komutanlar TutuklandıManisa'da Komutanlar TutuklandıFETÖ/PDY mensubu askerlerin darbe girişimi sonrası gözaltına alınan Manisa Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan ve Merkez Komutanı Albay Murat Yıldız, çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • 18 Temmuz 2016 00:42Manisa'da 3 Asker Gözaltına AlındıManisa'da 3 Asker Gözaltına AlındıManisa İl Jandarma Komutanlığı'nda bir yüzbaşı, bir astsubay ve bir uzman çavuş olmak üzere 3 asker darbe girişimine destek oldukları gerekçesiyle gözaltını alındı.
 • 18 Temmuz 2016 00:08Manisa'da 3 Asker Gözaltına AlındıManisa'da 3 Asker Gözaltına AlındıManisa'da 3 asker gözaltına alındıManisa İl Jandarma Komutanlığı'nda biri yüzbaşı, biri astsubay ve uzman çavuş olmak üzere 3 asker darbe girişimine destek oldukları gerekçesiyle gözaltını alındı.
 • 17 Temmuz 2016 21:59Manisa'da Gözaltına Alınan 5 Asker Sağlık Kontrolünden GeçirildiFethullahçı Terör Örgütü Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) mensubu askerlerin darbe girişimi ardından Manisa'da gözaltına alınan 5 asker sağlık kontrolünden geçirildi.
 • 17 Temmuz 2016 21:24Tuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan Mahkemeye Sevk EdildiTuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan Mahkemeye Sevk EdildiAskeri kalkışmaya karıştığı iddiasıyla gözaltına alınan Manisa Tugay Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan ve Merkez Komutanı Murat Yıldız tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.
 • 16 Temmuz 2016 13:33Fetö'nün Darbe GirişimiFetö'nün Darbe GirişimiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Paşa ve Albay'ın emniyet müdürlüğünden çıkarılışı Paşa ve Albay'ın hastaneye getirilişi ve emniyete geri götürülüşü FETÖ'nün darbe girişimi Manisa Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan ile Merkez Komutanı Albay Murat Yıldız, darbe girişimine karıştıkları gerekçesiyle emniyet güçlerince gözaltına alındı Manisa Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan ile Merkez Komutanı Albay Murat Yıldız'ın, darbe girişimine karıştıkları gerekçesiyle gözaltına alındığı bildirildi.
 • 16 Temmuz 2016 11:17Fetö'nün Darbe GirişimiManisa Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan ile Merkez Komutanı Albay Murat Yıldız'ın, darbe girişimine karıştıkları gerekçesiyle gözaltına alındığı bildirildi.
 • 16 Temmuz 2016 11:08Manisa'da da 1 Tuğgeneral ve 1 Albay GözaltındaManisa'da da 1 Tuğgeneral ve 1 Albay GözaltındaManisa Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan ve Merkez Komutanı Albay Murat Yıldız, darbe girişimiyle ilgili gözaltına alındı.
 • 16 Temmuz 2016 11:03Manisa'da da 1 Tuğgeneral ve 1 Albay GözaltındaManisa'da da 1 Tuğgeneral ve 1 Albay GözaltındaManisa'da da 1 tuğgeneral ve 1 albay gözaltındaMANİSA Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ekrem Arslan ve Merkez Komutanı Albay Murat Yıldız, darbe girişimiyle ilgili gözaltına alındı.
 • 16 Temmuz 2016 10:04Manisa'da İki Komutan GözaltındaManisa'da İki Komutan GözaltındaManisa Cumhuriyet Başsavcısı Akif Celalettin Şimşek Darbe girişimi dolayısıyla Manisa Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan ve Merkez Komutanı Albay Murat Yıldız’ın gözaltına alındığını açıkladı.
 • 16 Temmuz 2016 09:47Manisa'da Garnizon ve Merkez Komutanları GözaltındaManisa Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan ve Merkez Komutanı Albay Murat Yıldız darbe girişimi iddiasıyla gözaltına alındı.