SON DAKİKA MUŞ HABERLERİ

Son Dakika Muş Haberleri

22:16
Kobani'nin Kürt Grupların Eline Geçtiği İddiası - Hakkari/şırnak/mardin/batman/cizre IŞİD ile bazı Kürt grupları arasındaki çatışmalar- IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine Van'da ve Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde izinsiz gösteri düzenleyen gruba polis müdahale etti IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine Van, Hakkari, Muş ve Bitlis'te kutlama yapıldı.
Kobani'nin Kürt Grupların Eline Geçtiği İddiası - Hakkari/şırnak/mardin/batman/cizre
20:31
Işid ile Bazı Kürt Grupları Arasındaki Çatışmalar IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine Van'da ve Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde izinsiz gösteri düzenleyen gruba polis müdahale etti.
19:28
Kobani'nin IŞİD'ten Temizlenmesi Türkiye'de Bayram Havası Estirdi Peşmerge ve YPG'nin IŞİD'i Kobani'den temizlemesi Diyarbakır, İstanbul ve Hakkari gibi çeşitli illerde büyük sevinçle karşılandı. Vatandaşlar halay çekerek kutlama yaptı.
Kobani'nin IŞİD'ten Temizlenmesi Türkiye'de Bayram Havası Estirdi
19:12
Firari Hükümlü Aydın'da Yakalandı Devam eden davası için getirildiği Bursa Adliyesi'nden kaçan firari hükümlü K.Ş., isimli şahıs, Aydın’da yakalandı.
19:10
Muş'ta Kobani Kutlamaları Suriye’nin Kobani kasabasının YPG’nin eline geçtiği haberlerinin ardından Muş’ta kutlamalar başladı.
Muş'ta Kobani Kutlamaları
18:20
Adliyeden Kaçan ve Hakkında 53 Yıl Hapis Cezası Bulunan Firari Aydın'daki Şafak Operasyonunda... Bursa’da adliyeden kaçan ve hakkında 53 yıla kadar kesinleşmiş hapis cezası bulunan firari, 9 gün sonra saklandığı Aydın’daki akrabalarının evine yapılan şafak baskınında yakalandı.
Adliyeden Kaçan ve Hakkında 53 Yıl Hapis Cezası Bulunan Firari Aydın'daki Şafak Operasyonunda...
18:19
Baro Heyeti Cizre'deydi Bölge Baro Başkanları, Batman Barosu öncülüğünde Cizre'de incelemelerde bulundu.
Baro Heyeti Cizre'deydi
17:44
Didim'de CHP'li Başkan Yardımcısı'na Yapılan Saldırı Protesto Edildi Didim'de CHP'li Başkan Yardımcısı'na yapılan saldırı protesto edildi Aydın'ın Didim İlçesi Belediye Başkan Yardımcısı ve CHP'li Belediye Meclisi üyesi 55 yaşındaki Ercan Atasoy'a yapılan fiziki saldırı, partililerin ve halkın katılımıyla protesto edildi.
Didim'de CHP'li Başkan Yardımcısı'na Yapılan Saldırı Protesto Edildi
17:38
Muş'ta Gıda Güvenliği ve Mevzuatı Toplantısı Muş Vali Yardımcısı Zeliha Uyan başkanlığında, fırıncılara yönelik gıda güvenliği ve gıda mevzuatı bilgilendirme toplantısı yapıldı.
17:25
Aktif Sağlık-Sen'den Kamu Hastaneler Birliği'ne Ziyaret Aktif Sağlık Sen Elazığ Şubesi Başkanı Ümit Karataş ve yönetim kurulu üyeleri, Elazığ Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'ne atanan Latif Üstünel'i ziyaret etti.
17:17
Didim'de CHP'li Başkan Yardımcısı'na Yapılan Saldırı Protesto Edildi Aydın'ın Didim İlçesi Belediye Başkan Yardımcısı ve CHP'li Belediye Meclisi üyesi 55 yaşındaki Ercan Atasoy'a yapılan fiziki saldırı, partililerin ve halkın katılımıyla protesto edildi.
Didim'de CHP'li Başkan Yardımcısı'na Yapılan Saldırı Protesto Edildi
15:49
Hdp'li Çelik Açıklaması "Kamuoyu ile paylaşılanın ve deşifre edilenin dışında AKP ile demokratik özerklik temelinde anlaşmış, pazarlık neticesinde de parti ile seçime girme kararına varmış değiliz"
Hdp'li Çelik Açıklaması
15:26
Balıkesir'de Seçime Doğru Balıkesir'de 7 Haziran tarihinde yapılması beklenen genel seçimler öncesinde siyasi kulislerde hareketlilik yaşanıyor.
Balıkesir'de Seçime Doğru
11:55
Malazgirt'te Sibirya Soğukları Muş’un Malazgirt ilçesinde, hava sıcaklığının geceleri eksi 23 dereceye kadar düşmesi hayatı olumsuz etkiliyor.
Malazgirt'te Sibirya Soğukları
11:25
Tedavi Gördüğü Hastanenin Tuvaletinde Ölü Bulundu Muş Devlet Hastanesi’nde tedavi gören bir şahıs, sabahleyin tuvalette ölü bulundu.
Tedavi Gördüğü Hastanenin Tuvaletinde Ölü Bulundu
11:03
Bulanık'ta Mega Grup Bilişimden Eğitim Semineri Muş’un Bulanık ilçesinde, Mega Grup Bilişim yetkilileri tarafından eğitim semineri verildi.
Bulanık'ta Mega Grup Bilişimden Eğitim Semineri
10:05
Doğu'da Soğuk Hava Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 21 dereceyle Ardahan'da ölçüldü.
Doğu'da Soğuk Hava
08:33
Haftanın İlk Gününde Pek Çok İlde Yağış Var Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre; yurt geneli yeni haftaya yağışla başlıyor.
Haftanın İlk Gününde Pek Çok İlde Yağış Var
22:48
Topbaş'tan Diyarbakır Stantına Ziyaret İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş EMİTT Fuarı'ndaki Diyarbakır stantını ziyaret ederek, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Fırat Anlı ile görüştü.
Topbaş'tan Diyarbakır Stantına Ziyaret
17:53
Basketbol: Anadolu Yıldızları Grup Müsabakaları Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Malatya'da düzenlenen Anadolu Yıldızları Basketbol Grup Müsabakaları, sona erdi.
17:12
Voleybol Anadolu Yıldızlar Ligi Adıyaman'da düzenlenen müsabakalarda, yarı finale adını yazdıran takımlar belli oldu.
16:20
İnegöl'deki Hamsi Festivalinde 2,5 Ton Hamsi Tüketildi Bursa’nın İnegöl ilçesinde düzenlenen ’Hamsi Festivali’nde 2,5 ton hamsi tüketildi.
İnegöl'deki Hamsi Festivalinde 2,5 Ton Hamsi Tüketildi
15:12
Engellilerden Telli Turna Koruma Projesi'ne Destek Muş Kültür Tabiat Varlıklarını Koruma Geliştirme Tarih ve Sanat Derneği ile İstanbul’da bulunan Doğal Hayatı Koruma Derneği'nin ortak yürüttüğü 'Muş’ta Toy ve Telli Turna Koruma Projesi'ne engelli öğrenciler destek verdi.
Engellilerden Telli Turna Koruma Projesi'ne Destek
11:34
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor
11:33
Devletin Kasasını İstanbul Doldurdu İstanbul, geçen yıl hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devlete en fazla kaynak sağlayan il oldu Geçen yıl devletin kasasına giren her 100 liranın 41 lirası İstanbul'dan geldi Kocaeli, hazineye kişi başı 24 bin 241 lira gelir sağlayarak bu alanda ilk sırada yer aldı Hazineye en az katkı yapan il ise 49 milyon 67 bin lirayla Hakkari oldu.
10:08
Dereler Dondu, Hayvanlar Susuz Kaldı Muş'ta Murat Nehrinin kolu Karasu Çayı buz tutunca hayvanlar susuz kaldı.
Dereler Dondu, Hayvanlar Susuz Kaldı
10:03
Doğu'da Soğuk Hava Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 22 dereceyle Ağrı ve Ardahan'da ölçüldü.
09:34
Muş Emniyet Müdürlüğü'nde Devir Teslim Muş Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Polis Başmüfettişi Ahmet Cemal Çalışkan görevini teslim aldı.
Muş Emniyet Müdürlüğü'nde Devir Teslim
09:22
Muş'ta Karasu Buz Tuttu, Hayvanlar Susuz Kaldı Muş'ta Murat Nehri'nin kolu Karasu Çayı buz tutunca çevre köylerdeki hayvanlar susuz kaldı.
Muş'ta Karasu Buz Tuttu, Hayvanlar Susuz Kaldı
17:41
Bulanık'ta 'Mangal Evi' Açıldı Muş’un Bulanık ilçesinde işletmeciliğini Hüseyin Güneş’in yaptığı "Mangalcı" isimli işyeri açıldı.
Bulanık'ta 'Mangal Evi' Açıldı
15:48
Dbp Eş Genel Başkanı Yüksek Açıklaması "Bu seçimler Türkiye için, Kürt halkı için tarihi bir seçim olacak.
15:30
AFAD Ekipleri İçme Suyu İçin Seferber Oldu Muş'un Varto ilçesinde aşırı yağış ve tipi nedeniyle ilçeye su sağlayan kaynağın yönü değişti.
AFAD Ekipleri İçme Suyu İçin Seferber Oldu
15:14
Varto'da Sibirya Soğukları Muş’un Varto ilçesinde kar yağışının ardından etkili olan Sibirya soğukları nedeniyle gecenin en düşük sıcaklığı sıfırın altında 25 dereceye kadar düşmesiyle ağaç dalları beyaza büründü.
Varto'da Sibirya Soğukları
14:50
Varto'da Su Kaynağının Yönü Aşırı Yağış Nedeniyle Değişti Muş’un Varto ilçesine su sağlayan kaynağın yönü, aşırı yağış ve tipi nedeniyle değişti.
Varto'da Su Kaynağının Yönü Aşırı Yağış Nedeniyle Değişti
14:04
Ardahan Kalesinde Buzdan Dev Sarkıtlar Oluştu Ardahan Kalesinde buzdan dev sarkıtlar oluştu DOĞU Anadolu Bölgesinde soğuk hava etkili olurken Ardahan Kalesinde yaklaşık 10 metrelik sarkıtlar oluştu.
Ardahan Kalesinde Buzdan Dev Sarkıtlar Oluştu
13:49
Ardahan Kalesinde Buzdan Dev Sarkıtlar Oluştu Doğu Anadolu Bölgesinde soğuk hava etkili olurken Ardahan Kalesinde yaklaşık 10 metrelik sarkıtlar oluştu.
Ardahan Kalesinde Buzdan Dev Sarkıtlar Oluştu
13:12
Türkiye'nin Sulanabilir Tarım Arazisinin 4'te Biri Doğu Anadolu'da' Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Türkiye’nin sulanabilir tarım arazisinin dörtte birine yakının Doğu Anadolu’da bulunduğunu belirterek, "Bölge su zengini, 1,96 milyon hektar da sulanabilir arazi var. Sulama yatırımları tamamlanmalı bölge ekonomisine can verilmeli." dedi.
13:01
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
11:32
Tzob Genel Başkanı Bayraktar Açıklaması "Doğu Anadolu Projesi bir an önce tamamlanmalı, proje tamamlandığında ekonomiye 1 milyar 418 milyon dolar katkı sağlayacağı unutulmamalı"
11:27
Doğu'da Sibirya Soğukları Sibirya soğuklarının etkili olduğu Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 20 dereceyle Ağrı'da ölçüldü.
Doğu'da Sibirya Soğukları
11:26
Mücevherde 20 Milyar Dolarlık Fırsat Türkiye'yi Bekliyor Mücevher İhracatçıları Birliği Başkanı Ayhan Güner, pırlanta gibi değerli taşlardan alınan ÖTV'nin kalkmasıyla 20 milyar dolarlık pazarın bizi beklediğini söyledi.
Mücevherde 20 Milyar Dolarlık Fırsat Türkiye'yi Bekliyor
11:00
Doğu'da Sibirya Soğukları Hakim Gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 20 dereceyle Ağrı'da ölçüldü.
Doğu'da Sibirya Soğukları Hakim
10:54
Genç-Birikim Derneğinden Asılsız Haberlere Tepki Genç-Birikim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Salih Yüce, 'Kanser hastalarına ömür biçtiler' başlığı ile yayımlanan haberlere tepki gösterdi.
09:35
Doğu'da Sibirya Soğukları Sibirya soğuklarının etkili olduğu Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 20 dereceyle Ağrı'da ölçüldü.
19:04
Cinayet Zanlısı Sahte Kimlikle Çorlu'da Yakalandı Muş Bulanık ilçesinde adam öldürme suçundan aranan şahıs, sahte kimlikle Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde yakalandı.
Cinayet Zanlısı Sahte Kimlikle Çorlu'da Yakalandı
18:26
Cizre'deki Gerginlik Ankara, Bitlis, Muş, Mardin, Siirt ve Van Baro Başkanları Şırnak'ın Cizre ilçesinde incelemelerde bulundu.
17:14
Muş'taki Cinayetin Şüphelisi Çorlu'da Yakalandı Muş'un Bulanık İlçesi'nde geçen yıl Nisan ayında Hasan Akkaya'yı öldürdükten sonra kaçan Kadri Akkaya, Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'ndeki sakladığı evde yakalandı.
Muş'taki Cinayetin Şüphelisi Çorlu'da Yakalandı
17:06
Üniversite Öğrencisinden Köy Okuluna Kütüphane Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi 4. Sınıf öğrencisi Müjdat Güven, sosyal medya üzerinde başlattığı kampanya ile Muş’un Korkut ilçesine bağlı Alazlı Köyü İlkokulu’na kütüphane kurdu.
Üniversite Öğrencisinden Köy Okuluna Kütüphane
16:40
Anadolu Yıldızlar Ligi Tekvando Müsabakaları Start Aldı Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Tekvando Federasyonu tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Doğu Anadolu Bölgesi Tekvando Müsabakaları Van’da başladı.
Anadolu Yıldızlar Ligi Tekvando Müsabakaları Start Aldı
15:28
Futbolcu Kızlar Tenekede Ateş Yakarak Antrenman Yapıyor Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kadınlar Futbol 3. Ligi 8'nci grupta mücadele eden Muş Yağmurspor kız sporcuları eksi 12 derecede tenekede ateşinde ısınarak antrenmanlarını yapıyor.
Futbolcu Kızlar Tenekede Ateş Yakarak Antrenman Yapıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:23:55. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]