08:4400
SON DAKİKA MUŞ HABERLERİ

Son Dakika Muş Haberleri

  İstanbul Suriçi Grubu Derneği İstanbul Toplantıları

  TOKİ Başkanı Turan: "Bundan sonra tüm çalışmalarımızda birincil hedef kitlemiz alt ve orta gelir gruplarıdır. (Dün 14:37)

   

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  Ordu'da öğrenim gördükleri okulda mesleklerini sürdüren öğretmenler, öğrencisi oldukları öğretmenlerle aynı görevi icra etmenin mutluluğunu yaşıyor Samsun Piri Reis Ticaret Meslek Lisesi öğrencileri ise öğretmenlerine sevgilerini göstermek için sürpriz hazırlayarak, çeşitli bahanelerle tek tek fotoğraflarını çektikleri öğretmenlerinin fotoğraflarını siyah beyaz bastırıp çerçevelettikten sonra okulun koridorlarına astı. (Dün 13:08)

   

  Öğretmenler Günü İ·çin Köy Okulunu Boyadılar

  Öğretmenler Günü İ·çin Köy Okulunu Boyadılar

  Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Okul Öncesi Öğretmenliği 2. sınıf öğrencileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü okul boyayarak kutladı. (Dün 13:00)

   

  Doğu'nun Fedakar Öğretmeni Zorlukları Sevgi Diliyle Aşıyor

  Birçok kamu görevlisinin kaçındığı Bitlis'in ücra köylerinde eğitim hizmeti veren bayan öğretmenler, zorluklara ve engellere rağmen, köylü çocukların eğitimlerinden geri kalmaması için mücadele veriyor. (Dün 12:41)

   

  Öğrencileriyle Aynı Okulda Öğretmenlik Yapıyorlar

  Öğrencileriyle Aynı Okulda Öğretmenlik Yapıyorlar

  24 Kasım Öğretmenler Günü- Ordu'da öğrenim gördükleri okulda mesleklerini sürdüren öğretmenler, öğrencisi oldukları öğretmenlerle aynı görevi icra etmenin mutluluğunu yaşıyor- Samsun Piri Reis Ticaret Meslek Lisesi öğrencileri ise öğretmenlerine sevgilerini göstermek için sürpriz hazırlayarak, çeşitli bahanelerle tek tek fotoğraflarını çektikleri öğretmenlerinin fotoğraflarını siyah beyaz bastırıp çerçevelettikten sonra okulun koridorlarına astıORDU/SAMSUN (AA) - EYÜP ELEVÜLÜ - İLYAS GÜN - (Dün 12:21)

   

  Türkiye'nin Yüzde 2'si Esnaf

  Türkiye'nin Yüzde 2'si Esnaf

  Türkiye'de toplam 1 milyon 572 bin 344 esnaf bulunuyor. (Dün 11:23)

   

  İstanbul'dan Doğuya Gelen Senan Öğretmen Öğrencilerine Sevgi Dilini Aşılıyor

  İstanbul'dan Doğuya Gelen Senan Öğretmen Öğrencilerine Sevgi Dilini Aşılıyor

  Bitlis’in ücra köylerinde eğitim hizmeti veren öğretmenler, tüm zorluklara ve engellere karşı köylü çocukların eğitimden geri kalmaması için mücadele veriyor. (Dün 11:15)

   

  Doğu'da Kış

  Doğu'da Kış

  Kar yağışı nedeniyle Hakkari'de 10 köy ve 15 mezraya ulaşım sağlanamıyor Gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 6 dereceyle Kars'ta ölçüldü. (Dün 10:33)

   

  Kara Kış Kapıda!

  Kara Kış Kapıda!

  Yurt genelinde hava sıcaklıkları aniden düştü. Önümüzdeki 3 gün içerisinde İstanbul ve Karadeniz'in kıyılarında aralıklı olarak yağış bekleniyor. (Dün 10:04)

   

  Ak Partili Çakar'dan Öğretmenler Günü Mesajı

  Ak Partili Çakar'dan Öğretmenler Günü Mesajı

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Eğitim Komisyonu üyesi Doç. Dr. Muzaffer Çakar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. (Dün 09:02)

   

  Başkan Asya'dan '24 Kasım' Mesajı

  Başkan Asya'dan '24 Kasım' Mesajı

  Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınladı. (Dün 09:02)

   

  Muş ve Bitlis'te Süper İyonize Su Üretimi Yapılacak

  Muş ve Bitlis'te Süper İyonize Su Üretimi Yapılacak

  Muş Valisi Vedat Büyükersoy’u makamında ziyaret eden bilim adamı Ahyan Donuk, Muş ve Bitlis illerinde ’Süper İyonize Su’ üretimi yapmak için tesis kurmak istediklerini belirtti. (Dün 09:01)

   

  3 Yıllık Kan Davası Barışla Sonuçlandı

  3 Yıllık Kan Davası Barışla Sonuçlandı

  Bitlis’in Güroymak ilçesi bağlı Günkırı beldesinde iki aile arasındaki 3 yıllık kan davası barışla sonuçlandı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  'Yeni Türkiye'de Çözüm Sürecini Nihayete Erdireceğiz'

  "Yeni Türkiye'de Çözüm Sürecini Nihayete Erdireceğiz"

  AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, "Yeni Türkiye'de çözüm sürecini inşallah hayırlısıyla başarılı bir şekilde nihayete erdireceğiz." dedi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Bulanık İlçe Başkanlığı Kongresi

  AK Parti Bulanık İlçe Başkanlığı 5'inci kongresini gerçekleştirdi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  "Biz İhracatı 5 Katına Çıkardık"

  AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, "Biz etrafımızda olanlara, mazlumlara, mağdurlara asla kayıtsız kalmadık, kalmayacağız." dedi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Muş Hasköy'de Kapalı Sulama Sistemi Hizmete Girdi

  Muş İl Özel İdaresi’nin Hasköy ilçesinde yaptığı kapalı sulama sistemi, tamamlanarak çiftçilerin hizmetine sunuldu. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Aile Hekiminden Anlamlı Kampanya

  Muş'un Malazgirt ilçesine bağlı Gülkoru Aile Sağlık Merkezi'nde görev yapan doktor Abdullah Eren Çetin'in kendi maaşıyla aldığı bin adet diş macunu ve diş fırçası öğrencilere dağıtıldı Doktor Çetin: "Muayene sırasında ve okul ziyaretlerinde çocukların dişlerini yeterince tanımadıklarını ve bakım yapamadıklarını. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Biyokimya Uzmanı Ayhan Doyuk, Muş'ta Ürün Tanıtımını Yaptı

  Biyokimya Uzmanı Ayhan Doyuk, kaynak suyundan ürettiği ve 'AyDo Water' diye adlandırdığı, ürünün tanıtımını yapmak üzere Muş’a geldi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

 • Euro Belini Doğrultamıyor

  Euro Belini Doğrultamıyor Euro dolar karşısında, 7. ayda da gerilemesi beklenen Alman iş dünyası güven verisinin açıklanması öncesi 2 yılın en düşüğüne yakın seviyede. Uzmanlar daha da düşebileceği görüşünde.

 • Beşiktaşlıları Çıldırtan Sosa Kararı

  Beşiktaşlıları Çıldırtan Sosa Kararı Beşiktaş, Kasımpaşa'yı 2-0 yenerken hakem Özgür Yankaya'nın Sosa'nın ceza sahası içinde yere düşürüldüğü pozisyonda penaltı kararı verilmemesine isyan etti.

 • Sırplar, Türk Kanı Dökmeye Kararlı

  Sırplar, Türk Kanı Dökmeye Kararlı Sırp taraftarın ölümüyle sonuçlanan olaylar sonrası, Sırp tarafı gerginliği büyütme ve kan davasına dönüştürme amacında.

[Hata Bildir]
24.11.2014 08:44:40. #1.13#