19:5100
SON DAKİKA MUŞ HABERLERİ

Son Dakika Muş Haberleri

   

  Meteoroloji'den 13 İle Kuvvetli Yağış Uyarısı

  Meteoroloji'den 13 İle Kuvvetli Yağış Uyarısı

  Meteoroloji şiddetli yağışlar konusunda; Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, İstanbul, Kocaeli, Yalova, Giresun, Muş, Bitlis, Van, Balıkesir, Çanakkale ve Bursa'yı uyardı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Karabük İl Danışma Meclisi Toplantısı

  AK Parti Karabük İl Danışma Meclisi Toplantısı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, Hakkari’de 3 askerin şehit edilmesiyle ilgili olarak, “Bu alçak cinayete her kim aracılık etmişse, ortaklık, yataklık, tetikçilik, gözcülük ve destek yapmışsa girdiği delikten çıkarıp hesabını soracağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Müezzinoğlu: 'Akan Kan Yerde Kalmayacaktır'

  Müezzinoğlu: "Akan Kan Yerde Kalmayacaktır"

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Muş'ta- Müezzinoğlu: "Ülkemizin ve milletimizin yarınlarına, huzuruna, güvenliğine kastetmek isteyenlere inşallah en güçlü cevabı yine bu milletin vicdanı, hukuku verecektir ve akan kan yerde kalmayacaktır. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Ak Partili Muş: Girdikleri Delikten Çıkarıp Hesabını Soracağız

  Ak Partili Muş: Girdikleri Delikten Çıkarıp Hesabını Soracağız

  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, Hakkari'de 3 askerin şehit edilmesiyle ilgili, "Bu alçak cinayete her kim aracılık etmişse, ortaklık, yataklık, tetikçilik, gözcülük ve destek yapmışsa girdiği delikten çıkarıp hesabını soracağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın" dedi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Muş'ta

  Müezzinoğlu: "Ülkemizin ve milletimizin yarınlarına, huzuruna, güvenliğine kastetmek isteyenlere inşallah en güçlü cevabı yine bu milletin vicdanı, hukuku verecektir ve akan kan yerde kalmayacaktır. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  AK Parti Karabük İl Danışma Meclisi Toplantısı

  Genel Başkan Yardımcısı Muş: "(IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler) Yeni düzenlemeler, daha caydırıcı tedbirler içeriyor. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Bakan Müezzinoğlu: O Akan Kan Yerde Kalmayacaktır

  Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde şehit edilen askerlerin ailelerine başsağlığı dileğinde bulunarak, akan kanın yerde kalmayacağını söyledi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Bakan Müezzinoğlu Muş'ta

  Bakan Müezzinoğlu Muş'ta

  AK Parti Muş İl Başkanlığı tarafından düzenlenen İl Danışma Meclisi Toplantısına katılmak üzere Muş’a gelen Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde düzenlenen silahlı saldırı sonucu şehit olan askerlerin ailelerine başsağlığı diledi, akan kanın yerde kalmayacağını vurguladı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: 'Paniğe Gerek Yok'

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Paniğe Gerek Yok"

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Muş'ta- Bakan Müezzinoğlu: - "Vatandaşımızın en ufak bir ateşli durumda, solunum sistemi hastalığında veya eboladaki gibi sindirim sistemi hastalığında panik havasına gerek yok"MUŞ (AA) - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Vatandaşımızın en ufak bir ateşli durumda, solunum sistemi hastalığında veya eboladaki gibi sindirim sistemi hastalığında panik havasına gerek yok" dedi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Bakan Müezzinoğlu: 'Ebola ve Mers ile İlgili Tüm Önlemler Alındı'

  Bakan Müezzinoğlu: "Ebola ve Mers ile İlgili Tüm Önlemler Alındı"

  Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ebola ve MERS virüsü konusunda tüm önlemleri aldıklarını belirterek, "Panik havasına gerek yok" dedi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Bakan Müezzinoğlu Muş'ta

  Bakan Müezzinoğlu Muş'ta

  Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ebola ve Mers virüsleriyle ilgili gerekli tedbirleri aldıklarını ve paniğe gerek olmadığını söyledi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Muş'ta

  Bakan Müezzinoğlu: "Vatandaşımızın en ufak bir ateşli durumda, solunum sistemi hastalığında veya eboladaki gibi sindirim sistemi hastalığında panik havasına gerek yok" (26 Ekim 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 19:51:43. #1.12#