SON DAKİKA MUŞ HABERLERİ

Son Dakika Muş Haberleri

09:34
Muş Emniyet Müdürlüğü'nde Devir Teslim Muş Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Polis Başmüfettişi Ahmet Cemal Çalışkan görevini teslim aldı.
Muş Emniyet Müdürlüğü'nde Devir Teslim
09:22
Muş'ta Karasu Buz Tuttu, Hayvanlar Susuz Kaldı Muş'ta Murat Nehri'nin kolu Karasu Çayı buz tutunca çevre köylerdeki hayvanlar susuz kaldı.
Muş'ta Karasu Buz Tuttu, Hayvanlar Susuz Kaldı
17:41
Bulanık'ta 'Mangal Evi' Açıldı Muş’un Bulanık ilçesinde işletmeciliğini Hüseyin Güneş’in yaptığı "Mangalcı" isimli işyeri açıldı.
Bulanık'ta 'Mangal Evi' Açıldı
15:48
Dbp Eş Genel Başkanı Yüksek Açıklaması "Bu seçimler Türkiye için, Kürt halkı için tarihi bir seçim olacak.
15:30
AFAD Ekipleri İçme Suyu İçin Seferber Oldu Muş'un Varto ilçesinde aşırı yağış ve tipi nedeniyle ilçeye su sağlayan kaynağın yönü değişti.
AFAD Ekipleri İçme Suyu İçin Seferber Oldu
15:14
Varto'da Sibirya Soğukları Muş’un Varto ilçesinde kar yağışının ardından etkili olan Sibirya soğukları nedeniyle gecenin en düşük sıcaklığı sıfırın altında 25 dereceye kadar düşmesiyle ağaç dalları beyaza büründü.
Varto'da Sibirya Soğukları
14:50
Varto'da Su Kaynağının Yönü Aşırı Yağış Nedeniyle Değişti Muş’un Varto ilçesine su sağlayan kaynağın yönü, aşırı yağış ve tipi nedeniyle değişti.
Varto'da Su Kaynağının Yönü Aşırı Yağış Nedeniyle Değişti
14:04
Ardahan Kalesinde Buzdan Dev Sarkıtlar Oluştu Ardahan Kalesinde buzdan dev sarkıtlar oluştu DOĞU Anadolu Bölgesinde soğuk hava etkili olurken Ardahan Kalesinde yaklaşık 10 metrelik sarkıtlar oluştu.
Ardahan Kalesinde Buzdan Dev Sarkıtlar Oluştu
13:49
Ardahan Kalesinde Buzdan Dev Sarkıtlar Oluştu Doğu Anadolu Bölgesinde soğuk hava etkili olurken Ardahan Kalesinde yaklaşık 10 metrelik sarkıtlar oluştu.
Ardahan Kalesinde Buzdan Dev Sarkıtlar Oluştu
13:12
Türkiye'nin Sulanabilir Tarım Arazisinin 4'te Biri Doğu Anadolu'da' Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Türkiye’nin sulanabilir tarım arazisinin dörtte birine yakının Doğu Anadolu’da bulunduğunu belirterek, "Bölge su zengini, 1,96 milyon hektar da sulanabilir arazi var. Sulama yatırımları tamamlanmalı bölge ekonomisine can verilmeli." dedi.
13:01
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
11:32
Tzob Genel Başkanı Bayraktar Açıklaması "Doğu Anadolu Projesi bir an önce tamamlanmalı, proje tamamlandığında ekonomiye 1 milyar 418 milyon dolar katkı sağlayacağı unutulmamalı"
11:27
Doğu'da Sibirya Soğukları Sibirya soğuklarının etkili olduğu Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 20 dereceyle Ağrı'da ölçüldü.
Doğu'da Sibirya Soğukları
11:26
Mücevherde 20 Milyar Dolarlık Fırsat Türkiye'yi Bekliyor Mücevher İhracatçıları Birliği Başkanı Ayhan Güner, pırlanta gibi değerli taşlardan alınan ÖTV'nin kalkmasıyla 20 milyar dolarlık pazarın bizi beklediğini söyledi.
Mücevherde 20 Milyar Dolarlık Fırsat Türkiye'yi Bekliyor
11:00
Doğu'da Sibirya Soğukları Hakim Gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 20 dereceyle Ağrı'da ölçüldü.
Doğu'da Sibirya Soğukları Hakim
10:54
Genç-Birikim Derneğinden Asılsız Haberlere Tepki Genç-Birikim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Salih Yüce, 'Kanser hastalarına ömür biçtiler' başlığı ile yayımlanan haberlere tepki gösterdi.
09:35
Doğu'da Sibirya Soğukları Sibirya soğuklarının etkili olduğu Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 20 dereceyle Ağrı'da ölçüldü.
19:04
Cinayet Zanlısı Sahte Kimlikle Çorlu'da Yakalandı Muş Bulanık ilçesinde adam öldürme suçundan aranan şahıs, sahte kimlikle Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde yakalandı.
Cinayet Zanlısı Sahte Kimlikle Çorlu'da Yakalandı
18:26
Cizre'deki Gerginlik Ankara, Bitlis, Muş, Mardin, Siirt ve Van Baro Başkanları Şırnak'ın Cizre ilçesinde incelemelerde bulundu.
17:14
Muş'taki Cinayetin Şüphelisi Çorlu'da Yakalandı Muş'un Bulanık İlçesi'nde geçen yıl Nisan ayında Hasan Akkaya'yı öldürdükten sonra kaçan Kadri Akkaya, Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'ndeki sakladığı evde yakalandı.
Muş'taki Cinayetin Şüphelisi Çorlu'da Yakalandı
17:06
Üniversite Öğrencisinden Köy Okuluna Kütüphane Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi 4. Sınıf öğrencisi Müjdat Güven, sosyal medya üzerinde başlattığı kampanya ile Muş’un Korkut ilçesine bağlı Alazlı Köyü İlkokulu’na kütüphane kurdu.
Üniversite Öğrencisinden Köy Okuluna Kütüphane
16:40
Anadolu Yıldızlar Ligi Tekvando Müsabakaları Start Aldı Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Tekvando Federasyonu tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Doğu Anadolu Bölgesi Tekvando Müsabakaları Van’da başladı.
Anadolu Yıldızlar Ligi Tekvando Müsabakaları Start Aldı
15:28
Futbolcu Kızlar Tenekede Ateş Yakarak Antrenman Yapıyor Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kadınlar Futbol 3. Ligi 8'nci grupta mücadele eden Muş Yağmurspor kız sporcuları eksi 12 derecede tenekede ateşinde ısınarak antrenmanlarını yapıyor.
Futbolcu Kızlar Tenekede Ateş Yakarak Antrenman Yapıyor
14:13
Bulanık'ta Karne Heyecanı Bulanık ilçesinde okulların yarıyıl tatiline girmesinden dolayı, 28 bin öğrenci karne almanın heyecanını yaşadı.
13:35
Malazgirt'te Karne Sevinci Muş’un Malazgirt ilçesinde 843 öğretmen ve 24 bin 216 ilk ve ortaöğretim öğrencisi karnelerini alarak 15 günlük tatile çıktılar.
Malazgirt'te Karne Sevinci
12:48
Gürün'de Kaçak Sigara Operasyonu Sivas’ın Gürün ilçesinde bin 90 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Gürün'de Kaçak Sigara Operasyonu
12:39
Voleybol Çeyrek Final Müsabakaları Başladı Adıyaman'da, Spor Genel Müdürlüğünün 2014-2015 yılı faaliyetleri kapsamında uygulamaya koyduğu 'Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Çeyrek Final' müsabakaları başladı.
Voleybol Çeyrek Final Müsabakaları Başladı
12:38
Malazgirt'te Tayini Çıkan Hakimlere Veda Yemeği Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) kararnamesiyle, Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesine atanan Malazgirt ilçesi hakimleri Hüseyin Sabuncuoğlu ve eşi Aslıhan Sabuncuoğlu'na veda yemeği düzenlendi.
12:37
Malazgirt'te Karne Sevinci Malazgirt ilçesinde okulların yarıyıl tatiline girmesinden dolayı, 24 bin 216 öğrenci karne almanın sevincini yaşadı.
11:59
Engelli Özgenur'un Karne Sevinci MUŞ (İHA) – Muş’un Bulanık ilçesindeki Atatürk İlköğretim Okulu’nda okuyan fiziksel engelli 4. sınıf öğrencisi Özgenur Çakar (12), tekerlekli sandalyeyle geldiği okulda karnesini aldı.
Engelli Özgenur'un Karne Sevinci
11:16
Vergi Borcuna En Sadık İl Kocaeli Sanayi kenti Kocaeli, 2014'te yüzde 91,8'lik tahsilat oranıyla vergi toplamada en iyi performans sergileyen il oldu.
10:56
Malazgirt Adliyesi Hakimlerine Veda Yemeği Muş'un Malazgirt Adliyesinde görev yaparken tayinleri çıkan Hakim Hüseyin Sabuncuoğlu ve Aslıhan Sabuncuoğlu onuruna veda yemeği verildi.
Malazgirt Adliyesi Hakimlerine Veda Yemeği
09:45
Doğu'da Soğuk Hava Bölgede gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 21 dereceyle Ağrı'da ölçüldü.
16:17
HDP'li Çelik, İmza Kampanyası İçin Esnafı Ziyaret Etti HDP Genel Başkan Yardımcısı ve Muş Milletvekili Demir Çelik, Abdullah Öcalan'ın özgürlüğü için düzenlenen imza kampanyası çerçevesinde esnaf ziyaretinde bulundu.
HDP'li Çelik, İmza Kampanyası İçin Esnafı Ziyaret Etti
16:17
Muş'ta Öcalan'ın Özgürlüğü İçin İmza Toplandı Muş Milletvekili Demir Çelik, Abdullah Öcalan'ın özgürlüğüne kavuşması için düzenlenen kampanyası çerçevesinde esnaf ziyaretinde bulundu.
Muş'ta Öcalan'ın Özgürlüğü İçin İmza Toplandı
13:49
CHP'li Atıcı Açıklaması "Bingöl'den geçen Murat nehri üzerine 4 baraj yapılması işinde, haksız ve hukuksuz bir şekilde havuzculara aktarılan 740 milyon TL'ye ek olarak devletin kasasından 928 milyon TL daha çıkarılıyor"
13:05
Seydiler İlçe Milli Eğitim Müdürü Görevine Başladı Küre Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürlüğü’nden Seydiler ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Serhat Keleş, görevine başladı.
Seydiler İlçe Milli Eğitim Müdürü Görevine Başladı
11:05
Eş Başkan Coşkun, Esnaflarla Bir Araya Geldi MUŞ (İHA) – Muş’un Malazgirt Belediyesi Eş Başkanı Halis Coşkun, ilçede yer alan esnaflarla bir araya geldi.
Eş Başkan Coşkun, Esnaflarla Bir Araya Geldi
10:47
AK Parti Hasköy İlçe Başkanlığı Kongresi Muş’un Hasköy ilçesinde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçe Başkanlığı kongresi yapıldı.
AK Parti Hasköy İlçe Başkanlığı Kongresi
09:43
Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Müsabakaları Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Judo Federasyonu tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Müsabakaları sona erdi.
Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Müsabakaları
09:20
Doğu'da Soğuk Hava Bölgede gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 23 dereceyle Ardahan'da ölçüldü.
Doğu'da Soğuk Hava
17:59
MATSO: Ekonomik Canlılık İçin Alışverişlerimizi Manavgat'tan Yapalım Manavgat'ta iş dünyası ekonomik canlılığın yerinde tutulması için alışverişlerin şehir merkezinde yapılarak piyasa canlılığının sürekli olmasını hedefliyor.
MATSO: Ekonomik Canlılık İçin Alışverişlerimizi Manavgat'tan Yapalım
17:03
Gıda Güvenliği ve Gıda Mevzuatı Toplantısı Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'nce gıda güvenliği ve gıda mevzuatı bilgilendirme toplantısı yapıldı.
15:50
Hatipoğlu: O Karikatürler Boş Bir Çabadır Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu, Charlie Hebdo'nun yayınladığı Hz. Muhammed karikatürünün ülkeleri karşı karşıya getirmek için yapılan boş bir çaba olduğunu söyledi.
Hatipoğlu: O Karikatürler Boş Bir Çabadır
15:45
Erzurum Erzurum, 1966'dan Bu Yana En Sıcak Yılı 2014'te Yaşadı Meteoroloji Bölge Müdürü Uygar Us, Erzurum'un 1966 yılından bu yana en sıcak yılı 2014 yılında yaşadığını açıkladı.
Erzurum Erzurum, 1966'dan Bu Yana En Sıcak Yılı 2014'te Yaşadı
15:43
Muş'ta 1500 Öğrenciye Burs Veren Cengiz'e Teşekkür Eğitim Bir Sen Muş Şube Başkanı Mahir Barışan ve yönetim kurulu üyeleri, bin 500 üniversite öğrencisine burs veren Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Cengiz’e plaket vererek teşekkür etti.
15:28
Nihat Hatipoğlu Muş'ta Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu, Charlie Hebdo’nun yayınladığı Hz. Muhammed karikatürünün ülkeleri karşı karşıya getirmek için yapılan boş bir çaba olduğunu söyledi.
Nihat Hatipoğlu Muş'ta
14:54
Erzurum Erzurum, 1966'dan Bu Yana En Sıcak Yılı 2014'te Yaşadı Meteoroloji Bölge Müdürü Uygar Us, Erzurum'un 1966 yılından bu yana en sıcak yılı 2014 yılında yaşadığını açıkladı.
Erzurum Erzurum, 1966'dan Bu Yana En Sıcak Yılı 2014'te Yaşadı
13:15
Çağlayan, Muş'tan Ayrıldı Ekonomi Eski Bakanı Zafer Çağlayan, önceki gün vefat eden üvey annesinin cenazesinin ardından Muş’tan ayrıldı.
Çağlayan, Muş'tan Ayrıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 08:35:16. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]