SON DAKİKA MUSA OZTURK/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Musa Ozturk/biyografisi Haberleri

 • 10:12 Musa Eroğlu: Musa Eroğlu: "Hocalarımız Bizden Notaları Saklardı" Ünlü Türk Halk Müziği Sanatçısı Musa Eroğlu, "Bizim zamanımızda sanatçı olma çok zordu.
 • 14:17 Orman Bölge Müdürü Beşer ve Müftü Öztürk Rektör Özer'i Ziyaret Etti Orman Bölge Müdürü Beşer ve Müftü Öztürk Rektör Özer'i Ziyaret Etti Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşer ve Zonguldak İl Müftüsü Mürsel Öztürk Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer’i Ziyaret Etti.
 • 11:36 Başkan Öztürk, İhracat Rakamlarını Değerlendirdi Başkan Öztürk, İhracat Rakamlarını Değerlendirdi Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı Selçuk Öztürk, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan 2016 yılı Nisan ayı ihracat verilerini değerlendirdi.
 • 02:12 Oğuzhan Koç, Semih Öztürk Olursa... 'Bedel Ödeyecekler!' Oğuzhan Koç, Semih Öztürk Olursa... 'Bedel Ödeyecekler!' 3 Adam'ın Survivor için hazırladığı skeçlerde Semih Öztürk'ü Oğuzhan Koç canlandırdı.
 • 23:03 Semih Öztürk 'Gesi Bağları' Semih Öztürk 'Gesi Bağları' Survivor birleşme partisinde Söyle Bakalım yarışmasında Gesi Bağları şarkısını seslendiren Semih, jüriden 18 puan toplamayı başardı.
 • 20:14 Oktay Öztürk: 'Mahkeme, MHP'de Kurultay Sürecini Tedbiren Durdurdu' Oktay Öztürk: 'Mahkeme, MHP'de Kurultay Sürecini Tedbiren Durdurdu' GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : MHP'deki olağanüstü kongre süreci Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk'ün açıklamaları MHP'deki olağanüstü kongre süreci MHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk: (1) "Tosya ve Gemerek Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından, kayyım heyetinin yetkileri ihtiyati tedbir yoluyla durdurulmuş, kararın kesinleşmeden uygulanamayacağı tespit edilmiş, kongre çağrısı da dahil olmak üzere bütün i·şlemler ihtiyati tedbir yoluyla durdurulmuş ve ayrıca Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesi'nin kararının infazı Yargıtay incelemesi sonuna kadar ihtiyati tedbir yoluyla durdurulmuştur" "Pazartesi gününden itibaren çok sayıda üst kurul delegemiz bu hukuksuzluk karşısında kayyım heyeti aleyhine davalar ikame etmeye devam edecektir.
 • 20:03 CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Varto'da CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Varto'da MUŞ (İHA) – CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, Sivas Milletvekili Ali Akyıldız CHP İl Başkanı İsmail Adanur, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şirin Sönmez ile birlikte çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Muş’un Varto ilçesine geldi.
 • 17:45 Öztürk Yılmaz - TBMM Başkanı Kahraman'ın Laiklikle İlgili Sözleri Öztürk Yılmaz - TBMM Başkanı Kahraman'ın Laiklikle İlgili Sözleri GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz'ın partisinin İl Başkanlığını ziyareti Öztürk Yılmaz'ın CHP İl Başkanlığında konuşması Öztürk Yılmaz'ın partililerle sohbet etmesi CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: "(TBMM Başkanı Kahraman'ın laiklikle ilgili sözleri) Türkiye'yi geren, toplumda hassasiyet yaratan ifadelerde, sorumlu insanların bu ifadeleri kullanırken, boğazın kırk düğümü var, o kırkını da kullanmasını istiyoruz" CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın laiklikle ilgili sözlerine ilişkin, "Türkiye'yi geren, toplumda hassasiyet yaratan ifadelerde, sorumlu insanların bu ifadeleri kullanırken, boğazın kırk düğümü var, o kırkını da kullanmasını istiyoruz.
 • 16:24 CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın laiklikle ilgili sözlerine ilişkin, "Türkiye'yi geren, toplumda hassasiyet yaratan ifadelerde, sorumlu insanların bu ifadeleri kullanırken, boğazın kırk düğümü var, o kırkını da kullanmasını istiyoruz.
 • 10:46 Osman Öztürk: Osman Öztürk: "Statta Görev Yapan Kişilerin Eğitilmesi Lazım" Türkiye’deki statlarda çıkan olaylar hakkında açıklamalarda bulunan Bahçeşehir Üniversitesi Özel Güvenlik ve Koruma Programı Genel Koordinatörü Osman Öztürk, "Statlarda görev yapan özel güvenliklerin bu konuda eğitilmesi ve bilinçlendirmesi gerekiyor" dedi.
 • 22:33 Semih Kazandıktan Sonra Yunus'a Gönderme Yaptı: 'Semih Öztürk 'Ö' İle...' Semih Kazandıktan Sonra Yunus'a Gönderme Yaptı: 'Semih Öztürk 'Ö' İle...' Ödül oyununda Efecan'ı yenen ve puanı takımına kazandıran Semih, galibiyet sevincinde Yunus Günçe'ye göndermede bulundu.
 • 19:21 Musa Anter Cinayeti ve Jitem Davaları Yazar Musa Anter'in 1992'de öldürülmesi ve AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu'nun yaralanmasına ilişkin, "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım'ın da arasında olduğu 4 sanığın yargılandığı dosya ile birleştirilen 16 sanıklı JİTEM davasının görülmesine devam edildi.