SON DAKİKA MUSTAFA BALBAY HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Balbay Haberleri

 • 18:16CHP'den Araştırma Komisyonu TalebiCHP'den Araştırma Komisyonu TalebiCHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, "Parlamento yarın toplanacak.
 • 16:10Mustafa Balbay - Terör Örgütüne Yönelik OperasyonlarMustafa Balbay - Terör Örgütüne Yönelik OperasyonlarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantıdan detaylar- CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'ın konuşması Terör örgütüne yönelik operasyonlar- CHP İzmir Miletvekili Balbay: - "Terör olaylarının araştırılması için araştırma komisyonu kurulmasını isteyeceğiz" CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, terör olaylarının araştırılması için araştırma komisyonu kurulmasını isteyeceklerini bildirdi.
 • 12:16CHP'li Balbay: Parlamento, Erdoğan'ın Oyununu BozmalıCHP'li Balbay: Parlamento, Erdoğan'ın Oyununu BozmalıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, ‘Parlamento hükümet çıkaramadı, beni başkan yapın’ demeye hazırlandığını iddia etti.
 • 10:44Balbay'dan Vali Toprak'a Balbay'dan Vali Toprak'a "Karakoldan Cemevi" ZiyaretiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, İzmir Valisi Mustafa Toprak’ı makamında ziyaret ederek, Çiğli Güzeltepe Karakolu’nun AK Parti yöneticiliği yapmış bir kişi başkanlığındaki derneğe tahsis edilerek cemevi yapılmasının etik bir davranış olmayacağını söyledi ve karardan dönülmesini istedi.
 • 16:58CHP'li Vekillerden Meclis Önünde Cerattepe EylemiCHP Milletvekilleri Uğur Bayraktutan ile Mustafa Balbay, Meclis önünde maden sahasına dönüştürülmek istenen Artvin Cerattepe için basın açıklaması yaptı.
 • 17:44Balbay, Kınık'ı Meclis Gündemine TaşıdıBalbay, Kınık'ı Meclis Gündemine TaşıdıCHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, İzmir’in Kınık ilçesinde dün akşam meydana gelen şiddetli yağış ve dolu sebebiyle yaşanan afeti TBMM gündemine taşıdı.
 • 15:44Mustafa Balbay'dan Dinleme Cihazı TepkisiCHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, TBMM’deki odasında ‘böcek’ diye tabir edilen dinleme cihazı taramasında Atatürk fotoğrafı çerçevesinden sinyal geldiği yönünde tutanak tutulduğunu belirterek, odayı daha önceden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik’in kullandığına dikkat çekti.
 • 15:19CHP'li Balbay'ın Odasında 'Böcek' İddiasıCHP'li Balbay'ın Odasında 'Böcek' İddiasıCHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'ın TBMM'deki odasında yapılan 'böcek' diye bilinen dinleme cihazı aramasında, 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir' yazılı Atatürk fotoğrafının çerçevesinden sinyal geldiği yönünde tutanak tutuldu.
 • 13:49CHP'li Balbay'ın Odasında Dinleme Cihazı Bulunduğu İddiasıCHP Grup Başkanvekili Levent Gök, "partisinin İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'ın odasından dinleme cihazı sinyali alındığı" iddiasına ilişkin, "Geçici Meclis Başkanımıza da durumu arz edeceğim. Bu konuyla ilgili bilgi vereceğim ve tabloyu anlatacağım. Bir genel aramayı da tüm milletvekillerimiz adına isteyeceğim" dedi.
 • 12:57Balbay'ın Odasında Dinleme Cihazına RastlanmadıBalbay'ın Odasında Dinleme Cihazına RastlanmadıCHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'ın Meclis'teki odasında dinleme cihazına rastlanmadığı bildirildi.
 • 20:25Balbay'ın Odasında Yapılan Aramada Dinleme Cihazı Sinyali Tespit EdildiBalbay'ın Odasında Yapılan Aramada Dinleme Cihazı Sinyali Tespit EdildiCHP Milletvekili Mustafa Balbay'ın TBMM'deki odasında yapılan aramada Atatürk fotoğrafının çerçevesinden 'böcek' diye bilinen dinleme cihazı sinyalleri tespit edildi.
 • 17:43CHP'li Balbay'ın TBMM'deki Odasında 'Böcek' ŞüphesiCHP'li Balbay'ın TBMM'deki Odasında 'Böcek' ŞüphesiChp İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'ın TBMM'deki odasında yapılan 'böcek' diye bilinen dinleme cihazı aramasında, 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir' yazılı Atatürk fotoğrafının çerçevesinden sinyal geldiği yönünde tutanak tutuldu.
 • 11:44Balbay ve Özkan; Ortak Hayalle Koğuştan Meclis'eBalbay ve Özkan; Ortak Hayalle Koğuştan Meclis'eErgenekon Soruşturması kapsamında yıllarca tutuklu kalan gazeteciler; Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan, aynı koğuşu paylaşırken siyasal suçlamalara karşı siyasetle yanıt vermeyi kararlaştırarak milletvekili olmayı hedefledi.
 • 21:14Tuncay Özkan ve Mustafa Balbay'dan Meclis PozuTuncay Özkan ve Mustafa Balbay'dan Meclis PozuCHP'nin gazeteci kökenli milletvekilleri Tuncay Özkan ve Mustafa Balbay, cezaevinden sonra milletvekili olarak birlikte Meclis'te poz verdi.
 • 14:03Balbay: AKP Erdoğan Vesayetinden Kurtulmazsa Anap'laşırCHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, genel seçimden sonra gündeme gelen koalisyon tartışmalarını değerlendirerek, “AKP, demokrasi durağına geldi ancak inmek istemiyor.
 • 14:37CHP'li Balbay: Hedefimiz İzmir'deki Oy Oranımızı Türkiye'ye YaymakCHP'li Balbay: Hedefimiz İzmir'deki Oy Oranımızı Türkiye'ye YaymakKesin olmayan sonuçlara göre CHP'den İzmir milletvekili olan Mustafa Balbay, genel seçimi değerlendirdi.
 • 16:01CHP'li Mustafa Balbay: CHP'li Mustafa Balbay: "Oy Oranımızı Koruduk"CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, 7 Haziran genel seçimleri hakkında yaptığı açıklamada, "Oy oranımızı koruduk. Milletvekili sayımızın azalmasına üzüldük. Geçen yılki yerel seçimlerde aldığımız yaraları sardığımıza sevindik.
 • 16:00CHP'li Balbay: Hedefimiz Türkiye'de İzmir Oy Oranına KavuşmakCHP'li Balbay: Hedefimiz Türkiye'de İzmir Oy Oranına KavuşmakCHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay 7 Haziran seçimlerinin İzmir sonuçlarını değerlendirdi.
 • 16:05İzmir Balbay: Seçimin İlk Kaybedeni Erdoğanİzmir Balbay: Seçimin İlk Kaybedeni ErdoğanCHP İzmir milletvekili Mustafa Balbay, seçimden iki gün önce seçimin ilk kaybedinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi.
 • 01:38Roman Temsilcisi Olarak TBMM'ye Giren Purçu AçıklamaRoman Temsilcisi Olarak TBMM'ye Giren Purçu AçıklamaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP il başkanlığı detaylar- Roman temsilcisi olarak TBMM'ye giren Purçu açıklama- Mustafa Balbay açıklama Milletvekili genel seçimi- Resmi olmayan sonuçlara göre CHP'den İzmir milletvekili olan Purçu: - "Türkiye'deki demokrasi meselesi bir basamak yükselmiş oldu, Roman vatandaşlarımız da demokrasiyle tanışmış oldu" Resmi olmayan sonuçlara göre CHP'den İzmir milletvekili seçilen Özcan Purçu, ülkede demokrasinin bir basamak daha yükseldiğini belirterek, "Roman vatandaşlarımız da demokrasiyle tanışmış oldu" dedi.
 • 15:07CHP'li Balbay: 7 Haziran'da AKP'yi Yolcu EdeceğizCHP'li Balbay: 7 Haziran'da AKP'yi Yolcu EdeceğizCHP Milletvekili ve İzmir adayı Mustafa Balbay, seçim çalışmaları kapsamında İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ni ziyaret etti.
 • 15:02Balbay: İllere Eşit Giden Tek AKP Hizmeti Suriyeliler GöçüdürBalbay: İllere Eşit Giden Tek AKP Hizmeti Suriyeliler GöçüdürChp İzmir Milletvekili ve yeni dönem milletvekili adayı Mustafa Balbay AK Parti hükümetinin tüm Türkiye deki illere eşit dağıttığı tek şeyin Suriyeliler göçü olduğunu belirterek, "Bu insanlık dramını kimseyi üzmeden çözeceğiz" dedi.
 • 15:49CHP'li Balbay: Çiftçiyi Mazot, İlaç, Gübre Kıskacından KurtaracağızCHP'li Balbay: Çiftçiyi Mazot, İlaç, Gübre Kıskacından KurtaracağızCHP İzmir Milletvekili ve adayı Mustafa Balbay, seçim çalışmalarını Kiraz, Ödemiş, Beydağ’da sürdürdü.
 • 13:02Balbay: Hak, Hukuk, Adalet Bağlamında Bu İktidara Bir Ders Verme Vakti GeldiBalbay: Hak, Hukuk, Adalet Bağlamında Bu İktidara Bir Ders Verme Vakti GeldiCHP İzmir Milletvekili adayı gazeteci yazar Mustafa Balbay, ‘8 Haziran güzel bir sabah olacak.
 • 14:59Balbay: Milyonlarca İnsanın, Bir Kişinin Zulmünü Kabul Etmesi de DiktatörlüktürBalbay: Milyonlarca İnsanın, Bir Kişinin Zulmünü Kabul Etmesi de DiktatörlüktürCHP İzmir milletvekili adayı gazeteci yazar Mustafa Balbay, Türkiye'de bugün bir diktatörlüğün yaşandığını belirterek, "Ben diktatörlüğün tarifini klasik bir şekilde yapmıyorum.
 • 10:49CHP'li Balbay İktidar Bu Seçimleri Soğuk Savaş Ortamına ÇevirdiCHP'li Balbay İktidar Bu Seçimleri Soğuk Savaş Ortamına ÇevirdiDha DIŞ HABER - CHP'li Balbay İktidar bu seçimleri soğuk savaş ortamına çevirdi Ergenekon davasında tahliye edilen CHP İzmir Milletvekili ve yeni dönem milletvekili adayı Mustafa Balbay, İngiltere'de yaşayan CHP seçmenleriyle buluştu.
 • 10:38CHP'li Balbay İktidar Bu Seçimleri Soğuk Savaş Ortamına ÇevirdiCHP'li Balbay İktidar Bu Seçimleri Soğuk Savaş Ortamına ÇevirdiErgenekon davasında tahliye edilen CHP İzmir Milletvekili ve yeni dönem milletvekili adayı Mustafa Balbay, İngiltere'de yaşayan CHP seçmenleriyle buluştu.
 • 15:10Balbay'dan Cezaevi ZiyaretiBalbay'dan Cezaevi ZiyaretiChp İzmir Milletvekili ve yeni dönem milletvekili adayı Mustafa Balbay Aliağa Şakran Cezaevi Kampusu'nde incelemelerde bulundu, burada kalan çocuklarla görüştü.
 • 14:04Balbay Samsun'da Maraton KoşacakBalbay Samsun'da Maraton KoşacakChp İzmir Milletvekili ve yeni dönem milletvekili adayı Mustafa Balbay, Samsun 19 Mayıs maratonuna katılacak.
 • 11:10Ergenekon Davasında Bozma İstemiYargıtay Cumhuriyet Başsavcılığının 274 sanıklı Ergenekon davasıyla ilgili 91 sayfalık bozma istemli tebliğnamesi, Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi'ne (UYAP) girdi.
 • 16:18Balbay: Anayasa Mahkemesi, Atilla Sertel'e İlişkin Kararını Bir An Önce VermeliCHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Anayasa Mahkemesi'nin, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararıyla milletvekili adaylığı iptal edilen Atilla Sertel'e ilişkin kararını hızlandırması gerektiğini söyledi.
 • 12:23Ysk'nın "Atilla Sertel" KararıCHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Anayasa Mahkemesinin, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararıyla milletvekili adaylığı iptal edilen Atilla Sertel'e ilişkin kararını hızlandırması gerektiğini belirterek, "Anayasa Mahkemesi, 8 Haziran Pazartesi günü 'Atilla Sertel'in hakkı ihlal edilmiştir' derse, iş işten geçtikten sonra bu karar alınmış olur" dedi.
 • 08:02CHP'li Balbay Hem Döner Kesti, Hem Mesaj VerdiCHP'li Balbay Hem Döner Kesti, Hem Mesaj VerdiCHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, İzmir’in Bayraklı ilçesindeki esnaf ziyareti sırasında eline döner bıçağını alarak döner kesti.
 • 15:30CHP Milletvekili Balbay: Bilal Erdoğan Paralel Devlet KuruyorCHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın, dün İzmir'de imam hatip lisesi müdürleriyle toplantı yapmasına tepki gösterdi.
 • 11:09Balbay'dan Bilal Erdoğan'a Paralel TepkiBalbay'dan Bilal Erdoğan'a Paralel TepkiChp İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan'ın dün İzmir'de imam hatip lisesi müdürleriyle toplantı yapmasına tepki göstererek, "Cumhurbaşkanının oğlunun böyle bir paralel devlet kurmaya girişmesi, akla Osmanlı tarihindeki padişahlarla başına buyruk şehzadeler arasındaki kötü olayları getiriyor.
 • 13:13CHP'li Baybay: Soma Davasında Adil Yargılama BekliyoruzCHP'li Baybay: Soma Davasında Adil Yargılama BekliyoruzAkhisar Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Soma maden faciası davasını takip eden CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, şehit madencilerden birinin 11 aylık oğluyla birlikte basın mensuplarına açıklama yaptı.
 • 12:53CHP'li Balbay Şehit Madenci Oğluyla Açıklama YaptıCHP'li Balbay Şehit Madenci Oğluyla Açıklama YaptıAkhisar’da, Soma davasını takip eden CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, facianın meydana geldiği gün hayatını kaybeden şehit madencinin 11 aylık oğluyla birlikte basın mensuplarına açıklama yaptı.
 • 16:43CHP'nin Adayları Arasında En Dikkat Çeken İl İzmirCHP'nin Adayları Arasında En Dikkat Çeken İl İzmirCHP Genel Merkezi, 7 Haziran genel seçimlerinde yarışacağı milletvekili adaylarının isimlerini açıklarken, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ergenekon davasından tahliye edilen gazeteci Tuncay Özkan ve mevcut milletvekili Mustafa Balbay, Zeynep Altıok Akatlı gibi isimler İzmir’den aday oldu.
 • 17:52Balbay İçin Ön Seçim Bahsi AçıklamasıBalbay İçin Ön Seçim Bahsi AçıklamasıCHP İzmir ön seçiminde 16 bin 237 oy alarak 2. bölgede CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu takip eden CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, “Bugün aldığım telefonlardan dördü benimle ilgili bahse girenlerdi.
 • 17:48İzmir Balbay'ın Başarı Sırrı Eşi Gülşahİzmir Balbay'ın Başarı Sırrı Eşi GülşahBalbay'ın başarı sırrı eşi Gülşah "ARKAMDAKİ SAĞLAM KALE" CHP'nin İzmir'de yaptığı ön seçimde 2. bölgede CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan sonra ikinci olan Mustafa Balbay, başarısını eşi Gülşah Balbay'a borçlu olduğunu söyledi.
 • 17:41Balbay'ın Başarı Sırrı Eşi GülşahBalbay'ın Başarı Sırrı Eşi GülşahChp'nin İzmir'de yaptığı ön seçimde 2'inci bölgede CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan sonra ikinci olan Mustafa Balbay, başarısını eşi Gülşah Balbay'a borçlu olduğunu söyledi.
 • 16:51CHP'de İl İl Kesinleşen Ön Seçim SonuçlarıCHP'de İl İl Kesinleşen Ön Seçim SonuçlarıCHP'nin Antalya, İzmir, Ankara ve İstanbul ön seçim sonuçları kesinleşti. Ankara kesinleşen ön seçim sonuçlarında sürprizler var.
 • 13:46CHP İzmir'de Kim, Kaç Oy Aldı?CHP'nin İzmir’deki ön seçiminin tamamlanmasının ardından il seçim kurulları tarafından düzenlenen bileştirme tutanaklarından elde edilen kesin olmayan resmi sonuçlara göre 1. bölgeden 74 aday adayı ve 2. bölgeden 81 aday adayının aldığı toplam oy sayısı belli oldu.
 • 08:58Balbay, 16 Bin 237 Oyla Aday OlduBalbay, 16 Bin 237 Oyla Aday OlduÖn seçimde 16 bin 237 oy alarak İzmir 2. bölgede CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu izleyen CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, “Çetin ve centilmen yarış oldu.
 • 01:07İzmir CHP İzmir'de 16 Yıl Sonra Önseçim Yaptıİzmir CHP İzmir'de 16 Yıl Sonra Önseçim YaptıCHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay: "Ön seçime girerek içselleştirmem kolay değildi kalemi elden bırakmayacağım. İlk planda İzmirlilerin çok büyük bir bölümünün oyunu alan 'siyasete devam et' vizesi alan biri olarak siyasette çözüm üretmeye çalışacağım. Bu hikaye burada bitemezdi.
 • 00:21CHP İzmir'de 16 Yıl Sonra Önseçim Yaptı (8)CHP İzmir'de 16 Yıl Sonra Önseçim Yaptı (8)Balbay: BU HİKAYE BURADA BİTMEZ CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay: "Ön seçime girerek içselleştirmem kolay değildi kalemi elden bırakmayacağım. İlk planda İzmirliler'in çok büyük bir bölümünün oyunu alan 'siyasete devam et' vizesi alan biri olarak siyasette çözüm üretmeye çalışacağım. Bu hikaye burada bitemezdi.
 • 23:06İzmir - Chp, İzmir'de 16 Yıl Aradan Sonra Ön Seçim Yaptıİzmir - Chp, İzmir'de 16 Yıl Aradan Sonra Ön Seçim YaptıChp, İzmir'de 16 yıl aradan sonra ön seçim yaptı (5) KILIÇDAROĞLU 31 BİN OY ALDI CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter, partisinin İl Başkanlığı'nda yaptığı açıklamada oyların yüzde 80'inin tasnif edildiğini belirterek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ön seçime girdiği 2. bölgede resmi olmayan sonuçlara göre 31 bin civarında oy aldığını, ikinci sıradaki Mustafa Balbay'la farkının 12 bin oy olduğunu söyledi.
 • 22:22Chp, İzmir'de 16 Yıl Aradan Sonra Ön Seçim Yaptı (6)Chp, İzmir'de 16 Yıl Aradan Sonra Ön Seçim Yaptı (6)Kılıçdaroğlu 31 BİN OY ALDI CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter, partisinin İl Başkanlığı'nda yaptığı açıklamada oyların yüzde 80'inin tasnif edildiğini belirterek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ön seçime girdiği 2. bölgede resmi olmayan sonuçlara göre 31 bin civarında oy aldığını, ikinci sıradaki Mustafa Balbay'la farkının 12 bin oy olduğunu söyledi.
 • 22:08İzmir - Chp, İzmir'de 16 Yıl Aradan Sonra Ön Seçim Yaptıİzmir - Chp, İzmir'de 16 Yıl Aradan Sonra Ön Seçim YaptıChp, İzmir'de 16 yıl aradan sonra ön seçim yaptı (4) EN YAKIN RAKİBE İKİ KAT FARK ATTI CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter, ikinci bölgede oyların yüzde 15'inin tasnif edildiğini buna göre CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçadaroğlu'nun 16 bin oy aldığını, en yakın rakibi CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'ın 7 bin 500 oy aldığını söyledi.
 • 20:38Chp, İzmir'de 16 Yıl Aradan Sonra Ön Seçim Yaptı (4)En YAKIN RAKİBE İKİ KAT FARK ATTI CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter, ikinci bölgede oyların yüzde 15'inin tasnif edildiğini buna göre CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçadaroğlu'nun 16 bin oy aldığını, en yakın rakibi CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'ın 7 bin 500 oy aldığını söyledi.