22:4100
SON DAKİKA MUSTAFA KAPLAN HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Kaplan Haberleri


... Devamı

  İrfan Buz'un Kendine Güveni Tam

  Gençlerbirliği Teknik Direktörü Buz: "Daha önce yaşanan teknik direktör değişiklikleri beni korkutmuyor, iddialıyım" "Gençlerbirliği'nin sürekli iddialı olması lazım. Her zaman ilk 8'de olmalı" "İlhan Cavcav'ı baba olarak görüyorum" (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Bayramın Ardından Sucuk ve Kıyma Kuyruğu Başladı

  Bayramın Ardından Sucuk ve Kıyma Kuyruğu Başladı

  Kurban Bayramı geride kaldı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Avrupa Kobi Haftası

  KOSGEB Başkanı Kaplan: "Ülkemizin 2023 hedeflerinden, 500 milyar dolar ihracata ulaşması noktasında, KOBİ'lere düşen görevin bilincindeyiz" (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Aü Ziraat Fakültesi Mezunları Dayanışma Gecesinde Buluştu

  Aü Ziraat Fakültesi Mezunları Dayanışma Gecesinde Buluştu

  Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Ziraat Fakültesi, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü’nün 1994 yılından 2014 yılına kadar vermiş olduğu mezunları, 28 Eylül’de düzenlenen dayanışma gecesinde buluştu. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Gençlerbirliği Teknik Direktörü Buz İlk Sınavını Verecek

  Gençlerbirliği'nin yeni Teknik Direktörü İrfan Buz, kırmızı siyahlı takımla ilk resmi maçına yarın Balıkesirspor karşısında çıkacak. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Gençlerbirliği'nde İrfan Buz Dönemi

  Gençlerbirliği'nde İrfan Buz Dönemi

  Spor Toto Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği, sezon sonuna kadar anlaşmaya vardığı teknik direktör İrfan Buz ile resmi sözleşme imzaladı. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Cavcav, Buz Devrini Başlattı

  Cavcav, Buz Devrini Başlattı

  Gençlerbirliği TEKNİK DİREKTÖRÜ BUZ ÇOK MUTLUYUM AYNI ZAMANDA İDDİALIYIM. BURSASPOR'DAN SONRA GENÇLERBİRLİĞİ BENİM İKİNCİ KULÜBÜM. BAŞARIYA AÇ BİR TEKNİK ADAMIM Spor Toto Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği, sezon sonuna kadar anlaştığı teknik direktör İrfan Buz ile resmi sözleşme imzaladı. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Cavcav, 'Buz' Devrini Başlattı

  Cavcav, "Buz" Devrini Başlattı

  Ercan ATA, Ankara-DHA Spor Toto Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği, sezon sonuna kadar anlaştığı teknik direktör İrfan Buz ile resmi sözleşme imzaladı. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Gençlebirliği'nde 'Buz' Devri

  Gençlebirliği'nde 'Buz' Devri

  Spor Toto Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği, sezon sonuna kadar anlaştığı teknik direktör İrfan Buz ile sözleşme imzaladı. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 22:41:54. #1.11#