SON DAKİKA MUSTAFA KÖSE HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Köse Haberleri

 • 14:06Ailelerin Dağılmaması İçin 'Börek Kursu' AçtılarAilelerin Dağılmaması İçin 'Börek Kursu' AçtılarAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşe Gürcan'ın, çok konuşulan börek açıklamasından sonra 'ailelerin dağılmasını engellemek' amacıyla Bursa'da "Börek Kursu" açıldı.
 • 16:26Bursa - Bakan Gürcan?ın Sözlerine Börekli TepkiBursa - Bakan Gürcan?ın Sözlerine Börekli TepkiBakan Gürcan'ın sözlerine börekli tepki BURSA, (DHA)- BURSA'da, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na atanan Ayşe Gürcan'ın, "Bir Müslüman kadının börek yapmasını bilmemesi halinde ailenin dağılabileceği" açıklamasına tepki gösteren Türkiye Kamu-Sen Bursa İl Temsilciliği, aile birliğinin sağlanması için ücretsiz 'Börek kursu' açtıklarını duyurdu.
 • 16:12Bakan Gürcan'ın Sözlerine Börekli TepkiBakan Gürcan'ın Sözlerine Börekli TepkiBursa'da, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na atanan Ayşe Gürcan'ın, "Bir Müslüman kadının börek yapmasını bilmemesi halinde ailenin dağılabileceği" açıklamasına tepki gösteren Türkiye Kamu-Sen Bursa İl Temsilciliği, aile birliğinin sağlanması için ücretsiz 'Börek kursu' açtıklarını duyurdu.
 • 14:30Türkiye Kamu-sen'den Börekli EylemTürkiye Kamu-sen'den Börekli EylemTürkiye Kamu-Sen Bursa İl Temsilciliği, aile birliğinin sağlanması için ücretsiz “börek kursu” açtıklarını duyurdu.
 • 21:44Altın Kiraz'ın Başpehlivanı Orhan OkuluAltın Kiraz'ın Başpehlivanı Orhan OkuluKorkuteli 27. Geleneksel Altın Kiraz Yağlı Güreşleri’ni, Kırkpınar Başpehlivanı Orhan Okulu kazandı.
 • 16:41Köse, Akseki İlçesi'ni Ziyaret EttiKöse, Akseki İlçesi'ni Ziyaret EttiAK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Akseki ilçesi’nde mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi.
 • 23:20Manavgat'ta Turizm Fakültesi Temeli AtıldıManavgat'ta Turizm Fakültesi Temeli AtıldıAkdeniz Üniversitesi ve Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde turizm fakültesi temeli atıldı.
 • 23:07Bakan Çavuşoğlu ve Baykal Arasında Esprili Diyalog (2)Bakan Çavuşoğlu ve Baykal Arasında Esprili Diyalog (2)Manavgat'ta TURİZM FAKÜLTESİ TEMELİ ATILDI Akdeniz Üniversitesi ve Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde turizm fakültesi temeli atıldı.
 • 20:58Matso Turizm Fakültesi'ne Görkemli Temel Atma TöreniMatso Turizm Fakültesi'ne Görkemli Temel Atma TöreniManavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) tarafından yaptırılacak olan Manavgat MATSO Turizm Fakültesi’nin temel atma töreni, siyasilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.
 • 20:43Antalya - Bakan Çavuşoğlu ve Baykal Arasında Esprili DiyalogAntalya - Bakan Çavuşoğlu ve Baykal Arasında Esprili DiyalogBakan Çavuşoğlu ve Baykal arasında esprili diyalog Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ile Akdeniz Üniversitesi'nin (AÜ) işbirliğiyle Antalya'da AÜ Manavgat Turizm Fakültesi'nin temel atma töreninde CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile Dışişleri bakanı Mevlüt Çavuşoğlu arasında ilginç bir diyalog yaşandı.
 • 20:06Bakan Çavuşoğlu ve Baykal Arasında Esprili DiyalogBakan Çavuşoğlu ve Baykal Arasında Esprili Diyalog– MANAVGAT Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ile Akdeniz Üniversitesi'nin (AÜ) işbirliğiyle Antalya'da AÜ Manavgat Turizm Fakültesi'nin temel atma töreninde CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu arasında ilginç bir diyalog yaşandı.
 • 19:53Bakan Çavuşoğlu ile Baykal Arasında Mektup DiyaloğuBakan Çavuşoğlu ile Baykal Arasında Mektup DiyaloğuManavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) tarafından yaptırılarak Akdeniz Üniversitesi’ne devredilecek olan Manavgat MATSO Turizm Fakültesi’nin temelinin atılacağı alana gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve CHP Eski Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal arasında mektup diyaloğu yaşandı.
 • 14:41Matso Turizm Fakültesi'nin Temeli AtılıyorMatso Turizm Fakültesi'nin Temeli AtılıyorManavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) tarafından yaptırılarak Akdeniz Üniversitesi’ne devredilecek olan Manavgat MATSO Turizm Fakültesi’nin temeli atılıyor.
 • 18:02Umut Tüccarlığıyla İktidara Gelen Akp, Milletimiz İçin Zulüm Haline Gelmiştir'Umut Tüccarlığıyla İktidara Gelen Akp, Milletimiz İçin Zulüm Haline Gelmiştir'MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya, "Umut tüccarlığıyla iktidara gelen AKP, milletimiz için zulüm haline gelmiştir.
 • 17:33Ak Partili Köse, Mahalle Başkanları ve Gençlerle BuluştuAk Partili Köse, Mahalle Başkanları ve Gençlerle BuluştuAK Parti Antalya Milletvekili Avukat Mustafa Köse, Kepez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen mahalle başkanları toplantısına ve ardından Gençlik Kolları Yönetim Kurulu toplantısına katıldı.
 • 11:59Kepez Belediye Başkanı Tütüncü'ye Bakan ÖvgüsüKepez Belediye Başkanı Tütüncü'ye Bakan ÖvgüsüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Ak Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, 14. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla ziyaret ettiler.
 • 18:15AK Parti Antalya İl Danışma Meclisi ToplantısıAK Parti Antalya İl Danışma Meclisi ToplantısıUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı, Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, “Biz samimiyetle terör sorununun çözülmesini istedik.
 • 22:09656. Tarihi Domaniç Yağlı Pehlivan Güreşleri Yapıldı656. Tarihi Domaniç Yağlı Pehlivan Güreşleri YapıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - GÜREŞ GÖRÜNTÜSÜ - YENİ GÜREŞ AĞASI BEYHAN GÜNDÜZÜN KONUŞMASI - ÖDÜL TÖRENİ - 1. BAŞPEHLİVAN VEDAT ERGİN KONUŞMASI Domaniç Belediyesinin düzenlediği, geleneksel 656. Tarihi Domaniç Yağlı Pehlivan Güreşleri yapıldı.
 • 21:20Şehit Polis Sercan Son Yolcuğuna Uğurlandı (3)Şehit Polis Sercan Son Yolcuğuna Uğurlandı (3)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehidin taziye evine getirilmesi, - Camiden cenaze namazı görüntüsü, - Eşinden ve annesinden görüntüler, - Mezarlığa getirilişinden görüntü, - Kalabalık görüntüsü, - Definden görüntü, - Fenalık geçirenlere ilk yardım ekiplerinin müdahalesi,- Kalabalığın slogan atarak yürümesi, Şehit polis memuru Sercan toprağa verildi- Şehit polis memuru Abdullah Ümit Sercan, Alanya ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı Mardin'in Midyat ilçesinde teröristlerin saldırısında şehit düşen 4 yıllık polis memuru Abdullah Ümit Sercan, Alanya ilçesinde toprağa verildi.
 • 20:46Tarihi Domaniç Yağlı Pehlivan Güreşleri YapıldıDomaniç Belediyesinin düzenlediği, geleneksel 656. Tarihi Domaniç Yağlı Pehlivan Güreşleri yapıldı.
 • 19:51Şehit Polis Memuru Sercan Toprağa VerildiMardin'in Midyat ilçesinde teröristlerin saldırısında şehit düşen 4 yıllık polis memuru Abdullah Ümit Sercan, Alanya ilçesinde toprağa verildi.
 • 19:47Şehit Polis Sercan Son Yolcuğuna Uğurlandı (2)Şehit Polis Sercan Son Yolcuğuna Uğurlandı (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cenaze namazı kılınması,- Şehit Abdullah Ümit Sercan'ın babası (Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nun sağında), - Şehit Abdullah Ümit Sercan'ın naaşının götürülmesi, Şehit polis memuru Sercan toprağa verildi- Şehit polis memuru Abdullah Ümit Sercan, Alanya ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı Mardin'in Midyat ilçesinde teröristlerin saldırısında şehit düşen 4 yıllık polis memuru Abdullah Ümit Sercan, Alanya ilçesinde toprağa verildi.
 • 18:55Şehit Eşi: Abdullah'ım Oğlunu Görmen İçin Getirdim Sen YoksunŞehit Eşi: Abdullah'ım Oğlunu Görmen İçin Getirdim Sen YoksunŞehit polisin eşinin tabuta sarılarak "Abdullah'ım oğlunu görmen için getirdim, sen yoksun, sensiz ben ne yaparım Abdullah'ım. Sana kıyan eller kırılsın.
 • 18:08Şehit Polis Alanya'da Gözyaşları Arasında Toprağa VerildiŞehit Polis Alanya'da Gözyaşları Arasında Toprağa VerildiMardin’in Midyat ilçesinde PKK’lı teröristler tarafından pusuya düşürülerek şehit edilen 4 yıllık polis memuru Abdullah Ümit Sercan, memleketi Alanya’da gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 11:44Köse ve Türel'den Manavgat Kaymakamı'na Günlü'ye 'Hayırlı Olsun' ZiyaretiKöse ve Türel'den Manavgat Kaymakamı'na Günlü'ye 'Hayırlı Olsun' ZiyaretiAntalya Milletvekili Mustafa Köse ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Manavgat Kaymakamı Nazmi Günlü’yü ziyaret ederek görevinde başarı dilediler.
 • 22:19Cemaleddin-i Seydi Külliye Cami'nin Temeli AtıldıCemaleddin-i Seydi Külliye Cami'nin Temeli AtıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel törene katılırken ve vatandaşlarla tokalaşırken görüntü - Başkan Türel'in konuşması- Kuran-ı Kerim okunması ve dua edilmesi- Temel atma töreni- Seyyid Cemalleddin Hazretleri türbesi Cemaleddin-i Seydi Külliye Cami'nin temeli atıldı- Hz. Peygamber Muhammet Mustafa'nın soyundan gelen, mezarı Manavgat'ta bulunan Cemaleddin-i Seydi Hazretleri'nin türbesinin ve caminin temeli atıldı Manavgat ilçesinde yapılacak Cemaleddin-i Seydi Hazretleri'nin cami ve türbesinin temeli atıldı.
 • 19:38Cemaleddin-i Seydi Külliye Cami'nin Temeli AtıldıManavgat ilçesinde yapılacak Cemaleddin-i Seydi Hazretleri'nin cami ve türbesinin temeli atıldı.
 • 18:46Manavgat'ta Cami, Külliye ve Türbe Temel Atma TöreniManavgat'ta Cami, Külliye ve Türbe Temel Atma TöreniManavgat Seydiler Mahallesi’nde Seyyid-i Cemaleddin Vakfı tarafından inşa edilecek olan Seyyid Cemaleddin Hazretleri Külliyesi, Camisi ve Türbesi inşaatının temel atma töreni gerçekleştirildi.
 • 16:16AK Parti Antalya Milletvekili Köse AçıklamasıAK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, olası bir erken seçimde AK Parti'nin oylarını artıracağını kaydetti.
 • 15:30AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse AçıklamasıAK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse AçıklamasıAK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, her ne pahasına olursa olsun koalisyon yapalım gibi bir düşüne içinde bulunmadıklarını, koalisyon olmadığı takdirde millet iradesine başvuracaklarını kaydetti.
 • 19:36Antalya - Şehit Er Barış Akkabak Serik'te Toprağa VerildiAntalya - Şehit Er Barış Akkabak Serik'te Toprağa VerildiMidyat'ta terör örgütü PKK'nın askeri araca düzenlediği mayınlı saldırıda şehit olan Jandarma Er Barış Akkabak'ın cenazesi, Diyarbakır'da düzenlenen askeri törenin ardından havayoluyla memleketi Antalya'ya getirildi.
 • 19:18Şehit Er Barış Akkabak Toprağa VerildiŞehit Er Barış Akkabak Toprağa VerildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Şehit jandarma komando er Barış Akkabak'ın cenazesinin konvoyla getirilmesi-Şehidin yakınlarının gözyaşları-Şehidin cenazesiniaskerin omzunda salına konulması-Slogan atan grup-Şehidin cenaze namazı için cemaatin toplanması-Bakan Nihat Zeybekçi'nin katılımı-Cenaze namazının kılınması-Dua okunması -Şehidin dedesi ve anneannesinin görüntüsü-Saygı duruşu Şehit er Barış Akkabak toprağa verildi- Mardin'in Midyat ilçesinde teröristlerce yola döşenen mayının patlama sonucu şehit olan jandarma komando er Barış Akkabak, memleketi Antalya'da son yolculuğuna uğurlandı- Cenaze törenine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, AK Parti, CHP ve MHP milletvekileri ile çok sayıda vatandaş katıldı Mardin'in Midyat ilçesinde teröristlerce yola döşenen mayının askeri aracın geçişi sırasında patlaması sonucu şehit olan jandarma komando er Barış Akkabak (20), memleketi Antalya'da son yolculuğuna uğurlandı.
 • 19:01Dedesinin Büyüttüğü Şehit Erin Evinde Yas Var (3)Dedesinin Büyüttüğü Şehit Erin Evinde Yas Var (3)Şehit ER BARIŞ AKKABAK SERİK'TE TOPRAĞA VERİLDİ Midyat'ta terör örgütü PKK'nın askeri araca düzenlediği mayınlı saldırıda şehit olan Jandarma Er Barış Akkabak'ın cenazesi, Diyarbakır'da düzenlenen askeri tören ardından havayoluyla memleketi Antalya'ya getirildi.
 • 18:37Şehit Er Barış Akkabak Toprağa VerildiŞehit Er Barış Akkabak Toprağa VerildiMardin'in Midyat ilçesinde teröristlerce yola döşenen mayının askeri aracın geçişi sırasında patlaması sonucu şehit olan jandarma komando er Barış Akkabak (20), memleketi Antalya'da son yolculuğuna uğurlandı.
 • 16:18AK Parti Antalya Milletvekili Köse AçıklamasıAK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Türkiye'de yaşanan terör olaylarını değerlendirerek, "Herkesin aklını başına alması, huzurlu ve güvenli bir Türkiye için çaba harcaması gerekir" dedi.
 • 13:35Köse, Kepez'de Mahalleleri Ziyaret EttiKöse, Kepez'de Mahalleleri Ziyaret EttiAK Parti Antalya Milletvekili Avukat Mustafa Köse, Kepez ilçesinde 7 mahallede vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 16:27Ambulans Görevlilerine Saldırıyı KınadılarAmbulans Görevlilerine Saldırıyı KınadılarBursa'nın Mudanya ilçesinde, bir vaka için çağrılan 112 Acil Servis ambulansı görevlileri hasta yakınlarının fiziki saldırısına uğradı.
 • 17:51Tomarza'da Terör Protesto EdildiTomarza'da Terör Protesto EdildiSon günlerde ülkede yaşanan terör olaylarını protesto eden Fetih Ruhu Gençlik Grubu, Kayseri'nin Tomarza ilçesinde şehitleri andı, terörü protesto etti.
 • 16:5524 Temmuz Basın Bayramı24 Temmuz Basın BayramıAK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, basından sansürün kaldırılışının yıldönümü olan 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutladı.
 • 16:4524 Temmuz Basın BayramıAK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla kutlama mesajları yayımladı.
 • 15:18Vali Türker Vedat Yılmaz'ın Cenaze Namazına KatıldıVali Türker Vedat Yılmaz'ın Cenaze Namazına KatıldıAntalya Valisi Muammer Türker, Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Necat Yılmaz’ın ağabeyi Vedat Yılmaz’ın cenaze törenine katıldı.
 • 16:26Gazeteci Mustafa Külcü'nün Mutlu GünüGazeteci Mustafa Külcü'nün Mutlu GünüHeri Haber ve Alaca Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa ve Leyla Külcü’nün oğlu Kutay Külcü, Ali ve Kitabiye Şenel çiftinin kızı Sibel Şenel ile dünya evine girdi.
 • 10:58AK Parti'den En Yaşlı Üyelere ZiyaretAK Parti'den En Yaşlı Üyelere ZiyaretAK Parti Antalya milletvekilleri, partinin en yaşlılarını evlerinde ziyaret etti.
 • 16:27Ramazan Bayramı KutlanıyorAntalya protokol üyeleri bayramlaştı.
 • 14:45Eski Bakan Elvan'dan Koalisyon Yorumu: Bakalım HayırlısıEski Bakan Elvan'dan Koalisyon Yorumu: Bakalım HayırlısıEski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, koalisyon çalışmalarıyla ilgili yoğun bir süreçten geçtiklerini söyledi.
 • 13:44Elvan: Bakalım HayırlısıElvan: Bakalım HayırlısıAntalya'da valiliğin düzenlediği bayramlaşma törenine katılan Ak Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan, yaşanan siyasi gelişmelerle ilgili, "Yoğun bir süreçten geçiyoruz.
 • 12:30Antalya Protokolü BayramlaştıAntalya Protokolü BayramlaştıRamazan Bayramı’nın birinci gününde Antalya protokolü bir araya gelerek bayramlaştı.
 • 23:11Medya Köprüsü Projesi"Türkiye ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen "Media Bridges- Medya Köprüsü" projesinin kapanış töreni gerçekleştirildi.
 • 12:16Bakan Gönül, Antalya'daBakan Gönül, Antalya'daMilli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Antalya’nın Elmalı ilçesinde iftar programına katıldı.
 • 15:38Zabıta, Bahçesi Önünde Meyve Satan Köylülerin Tezgahlarını Balyozla KırdıZabıta, Bahçesi Önünde Meyve Satan Köylülerin Tezgahlarını Balyozla KırdıSamsun Büyükşehir Belediyesi zabıtaları, Ankara yolu üzerinde Adalar mevkiinde köylülerin meyvelerini sattıkları yol kenarındaki tezgâhları balyozla kırdı.