SON DAKİKA MUSTAFA REŞİT HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Reşit Haberleri

 • 16:3851 Dönümlük Arazi Kilis Belediyesi'ne Devredildi51 Dönümlük Arazi Kilis Belediyesi'ne DevredildiGıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’ne ait 51 dönüm arazinin rezerv alanı ilan edildikten sonra törenle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Kilis Belediyesine devri yapıldı.
 • 16:08İskilip'te Yıl Sonu Sergisiİskilip'te Yıl Sonu Sergisiİskilip Erenler Cumhuriyet Ortaokulu ve Erenler İmam Hatip Orta Okulu Müdürlüğü’nce yıl sonu resim sergisi düzenlendi.
 • 11:26Sergi Açan Sanatçılara Teşekkür Belgesi VerildiSergi Açan Sanatçılara Teşekkür Belgesi VerildiMersin'in Silifke ilçesinde 20-26 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Uluslararası Silifke Kültür Haftası etkinliklerinde sergi açan sanatçılara kokteyl verildi.
 • 11:09Miniklerin Yıl Sonu SergisiMiniklerin Yıl Sonu SergisiKütahya’nın Hisarcık ilçesi Hasanlar İlkokulu 4. sınıf ve anasınıfında öğrenim gören öğrencilerin yıl boyunca yaptıkları çeşitli resim ve el işi çalışmaları okul bahçesinde sergilendi.
 • 10:54Çocuklardan Başkan Ak'a Sevgi SeliÇocuklardan Başkan Ak'a Sevgi SeliKalaba İmam Hatip Ortaokulu’nun düzenlediği bahar şenliğine katılan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, çocukların sevgi gösterileriyle karşılandı.
 • 07:48Başkan Kale, Genç Mucitleri Yalnız BırakmadıBaşkan Kale, Genç Mucitleri Yalnız Bırakmadıİncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, Dr. Reşit Galip İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından hazırlanan Bilim Fuarı’na katıldı.
 • 18:25Nasıl Bir Bursa' İstediklerini Resimle AnlattılarNasıl Bir Bursa' İstediklerini Resimle AnlattılarBursa Nilüfer Belediyesi ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ‘Nasıl Bir Bursa’da Yaşamak İstersiniz?
 • 16:40Sorgun'da Liseli Öğrenciler Resim ve Büst Sergisi AçtıYozgat Nida Tüfekçi Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi öğrencileri, Kaymakam Ali Arslantaş'ın katılımlarıyla Sorgun ilçesinde resim ve büst sergisi açtı.
 • 16:02Nasıl Bir Bursa İstediklerini Resimle AnlattılarNasıl Bir Bursa İstediklerini Resimle AnlattılarNilüfer Belediyesi ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ‘Nasıl Bir Bursa’da Yaşamak İstersiniz?
 • 15:20Gülçocuk Kreş ve Gündüz Bakımevi AçıldıGülçocuk Kreş ve Gündüz Bakımevi AçıldıKilis’te, Gülçocuk Kreş ve Gündüz Bakımevi törenle açıldı.
 • 13:25Romanya Ekibi Düzce'de Araştırma YapıyorRomanya Ekibi Düzce'de Araştırma YapıyorDüzce İsmetpaşa Ortaokulu, Mustafa Kemal Ortaokulu ve Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nin ortaklaşa hazırladığı proje ile Romanya’dan gelen 6 kişilik ekip, Düzce’de parçalanmış ailelerin çocuklarının eğitim ve sosyal hayatları ile ilgili araştırma yapıyorlar.
 • 12:17Öğrencilerin Resim Sergisi Estergon Kalesi'ndeÖğrencilerin Resim Sergisi Estergon Kalesi'ndeKültür ve sanat faaliyetlerine ayrı bir önem veren Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Estergon Kalesi’ni öğrencilerin yağlı boya sergisi için tahsis etti.
 • 11:20Ümraniye Belediyesi'nden 11 Kalıcı Eser DahaÜmraniye Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan 4 yeni parkın açılışı ve 7 temel atma töreni Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin katılımıyla gerçekleştirildi.
 • 11:18Foçalı Miniklerin Diploma HeyecanıFoça Belediyesi Çocuk Evi'nin 2014-2015 Yıl Sonu Programı, Diploma Töreni ve Resim Sergisi açılışı; 25 Mayıs Pazartesi günü akşamı yapıldı.
 • 10:56Ümraniye Belediyesi'nden 11 Kalıcı Eser DahaÜmraniye Belediyesi'nden 11 Kalıcı Eser DahaÜmraniye Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan 4 yeni parkın açılışı ve 7 temel atma töreni Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin katılımıyla gerçekleştirildi.
 • 08:43Neü Kültür, Sanat ve Gençlik Şenliği BaşladıNeü Kültür, Sanat ve Gençlik Şenliği BaşladıNevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEÜ) Kültür, Sanat ve Gençlik Şenliği programı, düzenlenen bir dizi etkinlikle başladı.
 • 00:01Gündem Özeti/ 27 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk ve beraberindeki yeni atanan kaymakamları kabul edecek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na veda ziyaretinde bulunacak.
 • 23:36Uluslararası İmam Hatip Liseleri Mezuniyet TöreniUluslararası İmam Hatip Liseleri Mezuniyet Töreni"Törenden detaylar- Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in konuşması Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Uluslararası İmam Hatip Liseleri Öğrenci Programı'nın, Endülüs medeniyetini yineden ihya edeceğini belirterek, "Bu program, bütün dünyaya renkleri, ırkları, kültürleri, coğrafyaları farklı ama imanları ile inanç değerleri aynı olan bir genç neslin, Türkiye'de yetişmesi için bir araya geldiği umut projesidir" dedi.
 • 23:34Uluslararası İmam Hatip Liseleri Mezuniyet Töreni"Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Uluslararası İmam Hatip Liseleri Öğrenci Programı'nın, Endülüs medeniyetini yineden ihya edeceğini belirterek, "Bu program, bütün dünyaya renkleri, ırkları, kültürleri, coğrafyaları farklı ama imanları ile inanç değerleri aynı olan bir genç neslin, Türkiye'de yetişmesi için bir araya geldiği umut projesidir" dedi.
 • 22:06Bakan Güllüce Resim, Hikaye ve Şiir Yarışması Ödül Törenine KatıldıBakan Güllüce Resim, Hikaye ve Şiir Yarışması Ödül Törenine KatıldıÇevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Ümraniye Belediyesi tarafından 11 yıldır düzenlenen geleneksel Resim, Hikaye ve Şiir yarışmasının ödül törenine katıldı.
 • 16:36El İzi Atölyesi'nden Yıl Sonu Resim SergisiEl İzi Atölyesi'nden Yıl Sonu Resim SergisiBursa Nilüfer Kent Konseyi Kadın Meclisi El-İzi Gönüllü Sanat Atölyesi’nin resim grubu öğrencileri, yıl boyunca yaptıkları çalışmaları açtıkları sergide sanatseverlerin beğenisine sundu.
 • 19:13Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Dünyada bir yarış var. Geçmişte soğuk savaş yıllarında açık bir savaş vardı ama şimdi gizli bir savaş var. Bu rekabette gençleri çok iyi hazırlayanlar kazanır" dedi.
 • 19:13Yakup Köse'ye TahliyeHakkındaki kesinleşmiş hapis cezasının infazını tamamlayan Yakup Köse, denetimli serbestlik kapsamında Silivri Ceza ve İnfaz Kurumu'ndan tahliye edildi.
 • 09:54Keçiören Dünya Çevre Gününe HazırKeçiören Dünya Çevre Gününe HazırÇevre konusundaki özeni ve hassasiyetiyle dikkat çeken ve Türkiye’nin çocuklardan oluşan en büyük çevre hareketini hayata geçiren Keçiören Belediyesi, düzenlediği Dünya Çevre Günü etkinlikleriyle de adından söz ettirmeye devam ediyor.
 • 13:44Başbakanlık İzmir Ofisi AçıldıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Başbakanlık İzmir Ofisi'nin açılmasına ilişkin, "Siyasi irademiz, İzmir'i hükümetimizin karar merkezlerinden biri haline getirmektir.
 • 12:01Ehem'in Öğrenme Şenlikleri Öğrenme Şenlikleri Altınolukta BaşladıEhem'in Öğrenme Şenlikleri Öğrenme Şenlikleri Altınolukta BaşladıEdremit Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (EHEM) 2014-2015 Öğretim Yılı Kurs Dışı Sosyal Kültürel Etkinlikler programı kapsamında El Sanatları alanında açılan kurslarla ilgili öğrenme ürünlerinin sergilendiği Karma Sergiyi Öğrenme Şenlikleri adı altında Altınoluk’ta açtı.
 • 17:08Gaziantep Sanatçıları Karma SergisiGaziantep Sanatçıları Karma SergisiSANKO Sanat Galerisi’nde “3. Gaziantep Sanatçıları Karma Sergisi” açıldı.
 • 17:043. Gaziantep Sanatçıları Karma Sergisi"Gaziantep'te "3. Gaziantep Sanatçıları Karma Sergisi" açıldı.
 • 14:31Türk Ressamın Eseri Tayvan'da SatıldıRessam Mustafa Yüce, eserinin Asya'nın en büyük resim sergilerinden "Art Revolution Tapei 2015"de satılan en yüksek fiyatlı eser olduğunu söyledi.
 • 10:54Repzone, Yepyeni Bir SolukRepzone, Yepyeni Bir SolukBilgera tarafından, Google for Work desteği ile geliştirilen, perakende sektörüne özel mobil saha yönetim platformu REPZONE, sektöre tanıtıldı.
 • 09:24Çocuklar Doğa ve Mutluluğu Resmetti Ümitliyiz Biz Kanser Hastaları Platformu ve SAĞKAL DERNEĞİ işbirliği ile Meme kanserine farkındalık geliştirmeyi amaçlayan Resim yarışması sonuçlandı...
 • 00:40Kazakistan - Türkiye İlişkileriKazakistan - Türkiye İlişkileri" KonferansıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Kazakistan Cumhuriyeti'nin Ankara Büyükelçisi Canseyit Tüymebayev ve MKÜRektörü Prof. Dr. Hasan Kaya'nın resim sergisini gezmesi-Salondan detay görüntü-Prof. Dr. Hasan Kaya'nın konuşması-Konser dinletisi-Büyükelçi Tüymebayev'e fahri doktora unvanı verilmesi ve cüppe giydirilmesi-Tüymebayev'nin konuşması "Kazakistan - Türkiye İlişkileri" Konferansı- MKÜ Rektörü Prof. Dr. Kaya: - "Kültürel belleğimizi taze tutmak, ulusal değerlerimizin ayakta kalması ve gelecek nesillere aktarılması için elbirliği ile var gücümüzle çalışmalıyız" Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, "Kültürel belleğimizi taze tutmak, ulusal değerlerimizin ayakta kalması ve gelecek nesillere aktarılması için el birliği ile var gücümüzle çalışmalıyız" dedi.
 • 18:13Rize'de Genç Ressamlardan Resim SergisiRize'de Genç Ressamlardan Resim SergisiRize Gençlik Merkezi üyeleri tarafından hazırlanan Yağlıboya, Pastel ve Karakalem sergisi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası dolayısıyla İsmail Kahraman Kültür Merkezi, RTEÜ Yaşam alanı ve sahil kısmında yapılan Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında sergilendi.
 • 16:13Beypazarı'nda Mezuniyet SevinciBeypazarı Hatice-Cemil Ercan Sosyal Bilimler Lisesi'nde mezuniyet töreni düzenlendi.
 • 11:25Fatih Projesi Kapsamında Tablet DağıtıldıFatih Projesi Kapsamında Tablet DağıtıldıKayseri Lisesi’nde Fatih Projesi kapsamında öğrencilere tablet dağıtıldı.
 • 11:16Atatürk'ün Kemiklerini SızlatıyorAtatürk'ün Kemiklerini Sızlatıyor"AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki, Sarıoğlan İlçesine bağlı Palas Mahallesi’nde katıldığı törende dört yıl boyunca Kayseri’ye iftiralar atan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, bu iftiraları atarken kullandığı kişiyi tanımazlıktan gelmesine tepki gösterdi.
 • 10:55Türk Ressamın Tablosu, Asya'nın En Pahalı Eseri Olarak SatıldıTürk Ressamın Tablosu, Asya'nın En Pahalı Eseri Olarak SatıldıSoft pastel tekniğiyle yaptığı dev resimlerle tanınan ressam Mustafa Yüce, katıldığı Asya kıtasının en büyük sergisinde önemli bir başarıya imza attı.
 • 10:31Baca'dan İlk Etkinlik: Karma SergiEskişehir’de sanatın gelişimini desteklemek, toplum ve genç sanatçılar arasındaki hissedilir mesafeyi kısaltmak amacıyla 2015 yılında güncel sanat inisiyatifi olarak kurulmuş olan Baca, ilk etkinliğini gerçekleştiriyor.
 • 16:17Başkan Alıcık, Başkan Alıcık, "Sizlerle Gurur Duyuyoruz"Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Nazilli’de çeşitli etkinlikler ile kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramında resim, komposizyon, şiir ve spor dallarında dereceye giren öğrenciler ile kahvaltıda buluştu.
 • 16:13Akçakoca Esentepe Ortaokulu Bilim Sergisini AçtıAkçakoca Esentepe Ortaokulu Bilim Sergisini AçtıAkçakoca Esentepe İlköğretim Okulu öğrencileri, TÜBİTAK destekli bilim fuarı kapsamında okul içine bir sergi açtı.
 • 15:04Beyşehir'de Güzel Sanatlar Karma Sergisi Beğeni TopladıBeyşehir'de Güzel Sanatlar Karma Sergisi Beğeni TopladıKonya’nın Beyşehir ilçesinde, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Beyşehir Ali Akkanat Turizm Fakültesi’nde açılan karma güzel sanatlar sergisi göz kamaştırdı.
 • 11:56Seçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kaybedecek AdaylarSeçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kaybedecek AdaylarHaberler.com olarak aday listelerinde kaybetmesi neredeyse kesin olan isimlerin listesini yayınlıyoruz. İşte isim isim seçimin kaybedecek adayları...
 • 11:53Seçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kazanacak AdaylarSeçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kazanacak AdaylarHaberler.com olarak aday listelerinde kazanması neredeyse kesin olan isimlerin listesini yayınlıyoruz. İşte isim isim seçimin kazanacak adayları...
 • 16:59Dünya Metroloji Günü Aydın'da İlk Kez KutlandıDünya Metroloji Günü Aydın'da İlk Kez KutlandıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Metroloji ve Standardizasyon Genel Müdürlüğü Aydın Şubesi, 20 Mayıs Dünya Metroloji (Ölçüm Bilimi) Günü’nü Aydın’da ilk kez çeşitli etkinliklerle kutladı.
 • 13:56Mardin'de Dünya Metroloji Günü KutlanıyorMardin'de Dünya Metroloji Günü KutlanıyorMardin Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, 20 Mayıs Dünya Metoloji Günü nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenliyor.
 • 13:24Silifke Kültür Haftası'nda Sergi Açılışları YapıldıSilifke Kültür Haftası'nda Sergi Açılışları Yapıldı42. Uluslararası Silifke Kültür Haftası etkinlikleri kapsamında yer alan sergiler açıldı.
 • 12:41Silifke Kültür Haftası'nda Sergi Açılışları YapıldıSilifke Kültür Haftası'nda Sergi Açılışları Yapıldı42. Uluslararası Silifke Kültür Haftası etkinlikleri kapsamında yer alan sergiler açıldı.
 • 12:11Bağcılar'da 19 Mayıs ve Çevre Şöleni CoşkusuBağcılar'da 19 Mayıs ve Çevre Şöleni CoşkusuBağcılarlılar 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ile beraber 18. Geleneksel Çevre Etkinlikleri'nin final programının coşkusunu da yaşadılar.
 • 12:03Bağcılar'da 19 Mayıs Ve Çevre Şöleni CoşkusuBağcılar'da 19 Mayıs Ve Çevre Şöleni CoşkusuBağcılarlılar 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ile beraber 18. Geleneksel Çevre Etkinlikleri'nin final programının coşkusunu da yaşadılar.
 • 11:40Yetkililer, Mera Çetesini Karşısına Alabilecek Mi?Yetkililer, Mera Çetesini Karşısına Alabilecek Mi?Şanlıurfa'daki mera çetesinin işleyişi, köylüleri nasıl kandırdığı, arazilere nasıl alıcı buldukları ortaya çıkmaya devam ediyor.