SON DAKİKA MUSTAFA SARIGÜL HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Sarıgül Haberleri


MUSTAFA SARIGÜL

ADAY-CHP-İSTANBUL-BÜYÜKŞEHİR

1956 yılında Erzincan'da doğdu.

Eğitimine sırasıyla Talatpaşa İlköğretim okulu, Şişli Ortaokulu, Zincirlikuyu Yapı Teknik Lisesi'nde devam etti ve Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden mezun oldu.

İş yaşamına Kağıthane Belediyesi,... Devamı

17:55
"Bölünürsek Küçülürüz, Bütünleşirsek Büyürüz" Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, ''Bölünürsek küçülürüz, bütünleşirsek büyürüz.'' dedi.
09:41
Murat Karayalçın'ı Kemal Kılıçdaroğlu İkna Etti 2015 seçimleri için çalışmalarını sürdüren CHP Lideri Kılıçdaroğlu, İstanbul il başkanlığı için Karayalçın'ı "Sana İstanbul'da ihtiyacım var" diyerek ikna etti.
Murat Karayalçın'ı Kemal Kılıçdaroğlu İkna Etti
23:26
Ordu Fatsalılar Derneğinin 10. Yılı Ordu Fatsalılar Derneğinin 10. yılı özel geceyle kutlandı.
Ordu Fatsalılar Derneğinin 10. Yılı
12:37
Kılıçdaroğlu: Tarih Siyasetçilerin İstismar Edeceği Bir Alan Değildir Chp tarafından Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde düzenlenen 100. Yılında 1. Dünya Savaşı Sempozyumu'na katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Tarih siyasetçilerin istismar edecekleri bir alan değil, tarih siyasetçilerin ders çıkaracağı bir alandır" dedi.
Kılıçdaroğlu: Tarih Siyasetçilerin İstismar Edeceği Bir Alan Değildir
12:33
100. Yılında Birinci Dünya Savaşı" Sempozyumu CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Ne yazık ki dünya devletleri, yaşanan büyük acılardan ders çıkarmayı becerememiştir" " Bugün özellikle Ortadoğu'ya göz dikerek, kişisel ihtirasları uğruna içinde bulunduğumuz coğrafyayı, ülkemizi de içine alabilecek bir savaşın eşiğine getirenler, anlaşılan tarih bilgisinden.
100. Yılında Birinci Dünya Savaşı' Sempozyumu
12:09
Kılıçdaroğlu: Tarih Siyasetçilerin İstismar Edeceği Bir Alan Değil CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 100. Yılında 1. Dünya Savaşı Sempozyumuna katıldı.
Kılıçdaroğlu: Tarih Siyasetçilerin İstismar Edeceği Bir Alan Değil
21:19
Hayri İnönü Yetkileri Geri Verdi, Sarıgül Görevine Döndü Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül'ün yetkilerini alma kararından geri adım attı.
Hayri İnönü Yetkileri Geri Verdi, Sarıgül Görevine Döndü
11:48
Şişli Belediyesi'nde Sarıgül Depremi Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül'ün yetkilerini geri aldı.
Şişli Belediyesi'nde Sarıgül Depremi
11:48
Şişli Belediyesi'nde Sarıgül Depremi Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Emir Sarıgül'ün yetkilerini geri aldı.
19:10
Mustafa Sarıgül'den Emine Tarhan Yorumu Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Emine Ülker Tarhan'ın CHP'den istifa etmesine ilişkin, "Biz bölünerek değil bütünleşerek başarılı olabiliriz." dedi.
Mustafa Sarıgül'den Emine Tarhan Yorumu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 22:04:24. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUSTAFA SARIGÜL HABERLERİ
[Hata Bildir]