20:2800
SON DAKİKA MUSTAFA SARIGÜL HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Sarıgül Haberleri


MUSTAFA SARIGÜL

ADAY-CHP-İSTANBUL-BÜYÜKŞEHİR

1956 yılında Erzincan'da doğdu.

Eğitimine sırasıyla Talatpaşa İlköğretim okulu, Şişli Ortaokulu, Zincirlikuyu Yapı Teknik Lisesi'nde devam etti ve Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden mezun oldu.

İş yaşamına Kağıthane Belediyesi,... Devamı

   

  Mustafa Sarıgül: Aldığımız Seçimi Verdik

  Mustafa Sarıgül: Aldığımız Seçimi Verdik

  İstanbul'da belediye başkanlığı seçimlerini kaybeden Mustafa Sarıgül, "Aldığımız seçimi verdik. İstanbul'u kazanmamız lazımdı" dedi. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Mustafa Sarıgül: ?one Minute'in Gereği Yapılmalı?

  Mustafa Sarıgül: ?one Minute'in Gereği Yapılmalı?

  Yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimi nedeniyle bir dizi toplantılar düzenleyerek Almanya'da yaşayan seçmenleri bilgilendirmeyi amaçlayan CHP Köln teşkilatı, Krefeld'de bulunan Eğitim, Kültür ve Entegrasyon Derneği'nde (EKIN) dün akşam bir toplantı düzenledi. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu'nun Konya Ziyareti

  Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu'nun Konya Ziyareti

  Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Gazze'ye yönelik saldırılar karşısında İsrail'in tekrar suçüstü yakalandığının tespit edilmesi gerektiğini belirterek, "İslam ülkeleri Filistin devletini uluslararası ceza mahkemesine gitmesine destek vermeli. Ve orada İsrail ilk defa uluslararası ceza mahkemesi hakimleri önüne getirilmelidir" dedi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Sarıgül, Konya'da Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu'nu Karşıladı

  Mustafa Sarıgül, Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Konya ziyaretinde kendisine eşlik etti. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Sarıgül Parti Kurmayacağım

  Sarıgül Parti Kurmayacağım

  Son yerel seçimde CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, parti kuracağı veya merkez bir partiye geçeceği yönündeki iddialarının doğru olmadığını söyledi. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanı seçimine doğru - Sarıgül -

  Cumhurbaşkanı seçimine doğru - Sarıgül -

  Yerel seçimlerde CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mustafa Sarıgül, "Seçilecek olan cumhurbaşkanının, siyasi parti farkı gözetmeksizin, bayrağımıza ve toprağımıza bağlı, inançlarımıza saygı gösteren yapı içinde ulusumuzun cumhurbaşkanı olmasını arzu ediyorum" dedi. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Mustafa Sarıgül Konya'da

  Mustafa Sarıgül Konya'da

  Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay ve Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile birlikte Konya’ya geldi. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
16.09.2014 20:28:53. #1.13#