10:2800
SON DAKİKA MUSTAFAKEMALPAŞA HABERLERİ

Son Dakika Mustafakemalpaşa Haberleri

  Bursa'da 'Cumhuriyet Bayramı' Özel Konseri

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 'Cumhuriyet Bayramı Konseri, 28 Ekim günü Atatürk Kongre Kültür Merkezi Osmangazi Salonu'nda gerçekleştirilecek. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Yörex Fuarı'na Btso İmzası

  Yörex Fuarı'na Btso İmzası

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) ilçe oda ve borsalarıyla birlikte Yöresel Ürünler (Yörex) Fuarı’nda açtığı standı Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ve TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da gezdi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Osmanlı Payitahtı Bursa'nın "Şehir Logosu" Tanıtıldı

  Bursa'nın yeni iletişim ve marka yolculuğunda önemi bir yere sahip olması hedeflenen şehir logosunda, lale ve çintimani desenleriyle kırmızı, lacivert ve mavi renkler kullanıldı Vali Karaloğlu: "Logo çalışması yaparken kentin hiçbir değerini arkada bırakmamaya, birbirini gölgelememeye çalıştık. Tek bir. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Antalya'da Bursa Rüzgarı Esecek

  Antalya'da Bursa Rüzgarı Esecek

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), 22-26 Ekim tarihleri arasında Antalya’da yapılacak Yöresel Ürünler (Yörex) Fuarı’nda stant açarak, Bursa’nın değerlerini tanıtacak. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  AK Parti Bursa'da Kongre Tarihleri Belirlendi

  AK Parti Bursa'da Kongre Tarihleri Belirlendi

  AK Parti Bursa il teşkilatlarında kongreler sürecinin heyecanı yaşanıyor. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  'Gelinlik Giydirildi, Çocukluk Sobelendi'

  "Gelinlik Giydirildi, Çocukluk Sobelendi"

  Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin proje ortaklığında saha çalışmalarına başlanan "Gelinlik Giydirildi, (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 10:28:36. #1.12#