SON DAKİKA MUSTAFAKEMALPAŞA HABERLERİ

Son Dakika Mustafakemalpaşa Haberleri

10:03
Bursa'nın Kapalı Köy Yollarında Beyaz Esaretle Müthiş Mücadele Bursa’da belediye ekipleri, yoğun kar sebebiyle kapanan köy yollarının açılması için seferber oldu.
Bursa'nın Kapalı Köy Yollarında Beyaz Esaretle Müthiş Mücadele
16:24
Mekke'nin Fethi Dualarla Kutlandı Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde Mekke’nin fethinin bin 384’ü yıl dönümü coşkuyla kutlandı.
Mekke'nin Fethi Dualarla Kutlandı
14:11
Başkan Kurtulan'dan Yıl Başı Ziyareti Bursa’nın Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, 2015 yılını mesai yaparak karşılayan hastane, jandarma ve emniyet personelini görevleri başında ziyaret etti.
Başkan Kurtulan'dan Yıl Başı Ziyareti
11:19
Kan Bağışlayın, Sizin Adınıza da Fidan Dikilsin Bursa Orman Bölge Müdürlüğü tarafından, Kızılay’a kan bağışında bulunan herkes için bir adet fidan toprakla buluşturuluyor.
Kan Bağışlayın, Sizin Adınıza da Fidan Dikilsin
10:51
Ucuz Akaryakıtı Duyan Hücum Etti Bursa Büyükşehir Belediyesi araç sahiplerinin yüzünü güldürecek bir uygulamaya imza attı. Piyasadan yüzde 5 ucuza akaryakıt satışı başlattı.
Ucuz Akaryakıtı Duyan Hücum Etti
10:42
Mermer Osb, Tekrar Canlandırılacak Mustafakemal paşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Mermer OSB’nin canlandırılmasının Mustafakemalpaşa’ya büyük kazanımlar sağlayacağını dile getirdi.
Mermer Osb, Tekrar Canlandırılacak
09:47
Seçim Yaklaştı, CHP'de 22 İl Başkanı İstifa Etti CHP'de 22 il başkanı milletvekili adayı olabilmek için görevini bıraktı. İstanbul'da 11, İzmir'de 5, Ankara'da 4 olmak üzere onlarca ilçe başkanı da vekillik için sırada.
Seçim Yaklaştı, CHP'de 22 İl Başkanı İstifa Etti
13:37
CHP Bursa İl Başkanı Çelik İstifa Etti Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanı Metin Çelik, milletvekilliği aday adaylığı için başkanlık görevinden istifa etti.
CHP Bursa İl Başkanı Çelik İstifa Etti
16:24
Bursa'nın Sağlık Profili Hazırlandı Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Sağlıklı Kentler Projesi kapsamında hazırladığı Şehir Sağlık Profiline göre; Bursa'da nüfus yoğunluğu Türkiye ortalamasının 2,6 kat daha üzerinde çıktı.
Bursa'nın Sağlık Profili Hazırlandı
13:09
Bursa'nın Nüfus Yoğunluğu Türkiye Ortalamasının 2,6 Katı Çıktı Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Sağlıklı Kentler Projesi kapsamında hazırladığı Şehir Sağlık Profiline göre; Bursa’da nüfus yoğunluğu Türkiye ortalamasının 2,6 kat daha üzerinde çıktı.
Bursa'nın Nüfus Yoğunluğu Türkiye Ortalamasının 2,6 Katı Çıktı
11:58
Bursa'nın Sağlık Profili Hazırlandı Büyükşehir Belediyesi’nin Sağlıklı Kentler Projesi kapsamında hazırladığı Şehir Sağlık Profiline göre Bursa’da nüfus yoğunluğu Türkiye ortalamasının 2,6 kat daha üzerinde.
Bursa'nın Sağlık Profili Hazırlandı
11:29
Çadırlarda Yaşayan Roman Ailelerin Ev Heyecanı Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde Roman vatandaşlara yönelik yapılan TOKİ konutlarının kuraları çekildi.
Çadırlarda Yaşayan Roman Ailelerin Ev Heyecanı
16:47
Mustafakemalpaşa'da TOKİ Konutları Kura Çekimi Roman vatandaşlar için inşa edilen 384 konutun hak sahiplerinin belirlenmesi amacıyla 454 talipli arasında kura çekildi.
Mustafakemalpaşa'da TOKİ Konutları Kura Çekimi
10:52
Sahte Polise İnandı 5 Bin 900 Lirasından Oldu Bursa’da kendisini sahte polis olarak tanıtan şahsa inanan bir kişi, 5 bin 900 lirasından oldu.
17:22
Güvercin Hırsızı Yakalandı Bursa'nın Karacabey İlçesi'nde çaldığı güvercinleri bir depoda saklayan 21 yaşındaki R.S., polisin operasyonuyla yakalandı.
Güvercin Hırsızı Yakalandı
17:03
Güvercin Hırsızı Suçüstü Yakalandı Bursa’nın Karacabey ilçesinde güvercin yetiştiricilerinin korkulu rüyası haline gelen kuş hırsızı polisin suçüstü operasyonuyla yakalandı.
Güvercin Hırsızı Suçüstü Yakalandı
13:44
MHP İnegöl Teşkilatından Bahçeli'ye Ziyaret MHP İnegöl ilçe teşkilatı, TBMM’ye giderek MHP grup toplantısına katıldı.
MHP İnegöl Teşkilatından Bahçeli'ye Ziyaret
11:55
İtfaiye Bir Ayda 375 Olaya Müdahale Etti Bursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Orhan Doğan, ekim ayı içerisinde itfaiyenin 375 göreve çıkış yaptığını söyledi.
İtfaiye Bir Ayda 375 Olaya Müdahale Etti
18:02
Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan Bursa'ya 60 Milyonluk Yatırım Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ı ziyaret eden Gürsu, Mustafakemalpaşa, Orhangazi, Yenişehir ve İznik belediye başkanları, ilçelerinde yapılması planlanan yatırımlarla ilgili taleplerini iletti.
Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan Bursa'ya 60 Milyonluk Yatırım
13:40
Balkan Dağcıları Mustafakemalpaşa'da Buluştu Balkan Dağcılık Federasyonu üyeleri, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’ı ziyaret etti.
Balkan Dağcıları Mustafakemalpaşa'da Buluştu
18:07
Vali Karaloğlu: Gelecekte Suyu Olan Devletler Diğerlerine Fark Atacak Susurluk su havzası yönetim toplantısı, Bursa Valisi Münir Karaloğlu'nun da katılımı ile Çarşamba valilik hizmet binasında yapıldı.
Vali Karaloğlu: Gelecekte Suyu Olan Devletler Diğerlerine Fark Atacak
17:02
Ulu Şehir Suyunu Koruyor Vali Karaloğlu: "Mevcut su kaynaklarımızı çok iyi değerlendirmek ve korumak, aynı zamanda yettiği ölçüde kullanmak durumundayız." dedi.
16:47
Bursa'da 120 Branşta Meslek Edinme Kursu Veriliyor Bursa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (BUSMEK) Nilüfer’deki Beşevler Kurs Merkezi'nde yeni binasında eğitim vermeye başladı.
14:37
'HALK Üniversitesi' Nilüfer'deki Yeni Yerinde Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin en önemli sosyal sorumluluk projelerinden olan BUSMEK'in Nilüfer'deki Beşevler Kurs Merkezi yeni binasında eğitim vermeye başladı.
'HALK Üniversitesi' Nilüfer'deki Yeni Yerinde
18:31
Orman Köylülerine 2-B Müjdesi Bursa’nın Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, kamuoyunda 2-B olarak bilinen hazineye kayıtlı orman vasfını kaybetmiş arazileri satın alarak, köylünün istifadesine sunmak için çalışma başlattıklarını söyledi.
Orman Köylülerine 2-B Müjdesi
18:33
AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Erol Güven Tazeledi AK Parti Karacabey ilçe teşkilatının kongresinde Murat Erol güven tazeledi.
AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Erol Güven Tazeledi
16:27
Büyükşehir'den Öğrencilere Çevre Eğitimi Bursa Büyükşehir Belediyesi, daha sağlıklı ve daha yeşil Bursa hedefiyle sürdürülen çalışmalar kapsamında öğrencileri çevre konusunda da bilinçlendirmeye devam ediyor.
Büyükşehir'den Öğrencilere Çevre Eğitimi
15:38
Mustafakemalpaşa'da Uyuşturucu Operasyonu Mustafakemalpaşa ilçesinde, uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişiden 2'si tutuklandı.
Mustafakemalpaşa'da Uyuşturucu Operasyonu
13:38
Kulaca'dan Hollanda'ya Biber Salçası İhracatı Bursa’nın İnegöl ilçesinde kurulu bulunan Kulaca Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Hollanda’ya acı biber salçası ihraç ediyor.
Kulaca'dan Hollanda'ya Biber Salçası İhracatı
10:31
Simav Çayında Toplu Balık Ölümleri Korkutuyor Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesi'nden geçen Simav Çayı'nda toplu balık ölümleri korkuttu.
Simav Çayında Toplu Balık Ölümleri Korkutuyor
13:06
Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Macaristan'da Yatırım Fırsatları Arıyor Mustafakemalpaşa TSO, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de, iki ülke arasındaki yatırım fırsatları ve ikili ticaret imkanlarının değerlendirildiği bir toplantıya katıldı.
19:18
Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odasının Macaristan Ziyareti Mustafakemalpaşa TSO ile TÜMİŞAD, Budapeşte'de, iki ülke arasındaki yatırım fırsatları ve ikili ticaret imkanlarının değerlendirildiği toplantı düzenledi.
16:27
Karacabey'de Biberler Artık Tarlada Kurutulmayacak Bursa’nın kırmızı biber üretim merkezi olan Mustafakemalpaşa ilçesinde yapımı tamamlanan toz biber fabrikası faaliyete başladı.
Karacabey'de Biberler Artık Tarlada Kurutulmayacak
13:21
Büyükşehir'den Muhtarlara Bilgisayar Hediyesi Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından muhtarlardan gelen talep doğrultusunda 12 muhtar derneğine özel yazılım yüklü bilgisayar hediye edildi.
Büyükşehir'den Muhtarlara Bilgisayar Hediyesi
13:16
12 Muhtar Derneğine Bilgisayar Hediye Edildi Bursa Büyükşehir Belediyesi, muhtarlardan gelen talep doğrultusunda 12 muhtar derneğine özel yazılım yüklü bilgisayar hediye etti.
12 Muhtar Derneğine Bilgisayar Hediye Edildi
13:42
Başbakan Davutoğlu'nun Bursa Programı AK Parti Bursa İl Başkanı Torun: "Nasip olursa 7 Kasım Cuma günü sayın Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu Bursa'ya teşrif edecekler.
Başbakan Davutoğlu'nun Bursa Programı
12:42
Mustafakemalpaşa MOBESE'ye Kavuşuyor Mustafakemalpaşa Belediyesi tarafından ilçenin güvenlik altyapısını güçlendirmek amacıyla gündeme alınan MOBESE kurma aşamasında sona gelindi.
Mustafakemalpaşa MOBESE'ye Kavuşuyor
12:30
Suuçtu Şelalesi Belediye'ye Devredildi Mustafakemalpaşa Belediyesi, bölgenin en gözde tabiat güzelliklerinin başında gelen Suuçtu Şelalesi ve çevresindeki mesire alanını devraldı.
Suuçtu Şelalesi Belediye'ye Devredildi
14:45
BUSMEK, Eğitim Kurslarını Mustafakemalpaşa'ya Taşıyor Mustafakemalpaşa Belediyesi ile Bursa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları Merkezi arasında iş birliği protokolü imzalandı.
BUSMEK, Eğitim Kurslarını Mustafakemalpaşa'ya Taşıyor
15:24
Bursa'da Yaşayan Kastamonulular, Toplantıda Buluştu Bursa'da yaşayan Kastamonulular, Bursa Kastamonu Sanayici ve İşadamları derneğinin organizasyonunda biraraya geldi.
16:47
Erken Uyarı Sistemi Devreye Girdi, Hedef Verimi Artırmak Bursa Büyükşehir Belediyesi, kırsal kalkınma projeleri kapsamında tarımsal üretimin yoğun olduğu 5 ilçeye erken uyarı istasyonu kurdu.
15:48
Erken Uyarı ile Tarımda Verim Artacak Bursa Büyükşehir Belediyesi, kırsal kalkınma projeleri kapsamında tarım üretiminin yoğun olduğu 5 ilçeye erken uyarı istasyonu kurdu.
Erken Uyarı ile Tarımda Verim Artacak
13:28
Erken Uyarı İle Tarımda Verimlilik Artacak Bursa Büyükşehir Belediyesi, kırsal kalkınma projeleri kapsamında tarımsal üretimin yoğun olduğu 5 ilçeye erken uyarı istasyonu kurdu.
13:28
Erken Uyarı İle Tarımda Verimlilik Artacak Bursa Büyükşehir Belediyesi, kırsal kalkınma projeleri kapsamında tarımsal üretimin yoğun olduğu 5 ilçeye erken uyarı istasyonu kurdu.
12:33
BTSO, Bursa'nın Ortak Aklını Antalya'da Buluşturdu Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, ilçe oda ve borsa başkanlarıyla birlikte düzenlediği 'Ortak Akıl Toplantıları'nın 7.sini Antalya'da gerçekleştirdi.
10:07
Bursa Ormanlarında Üretim Tatbikatları Tamamlandı Bursa İnegöl Orman İşletme Müdürlüğünde başlatılan damga, üretim ve standardizasyon tatbikatları tamamlandı.
Bursa Ormanlarında Üretim Tatbikatları Tamamlandı
13:48
Bursa'da 'Cumhuriyet Bayramı' Özel Konseri Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 'Cumhuriyet Bayramı Konseri, 28 Ekim günü Atatürk Kongre Kültür Merkezi Osmangazi Salonu'nda gerçekleştirilecek.
13:29
Yörex Fuarı'na Btso İmzası Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) ilçe oda ve borsalarıyla birlikte Yöresel Ürünler (Yörex) Fuarı’nda açtığı standı Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ve TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da gezdi.
Yörex Fuarı'na Btso İmzası
15:07
Osmanlı Payitahtı Bursa'nın "Şehir Logosu" Tanıtıldı Bursa'nın yeni iletişim ve marka yolculuğunda önemi bir yere sahip olması hedeflenen şehir logosunda, lale ve çintimani desenleriyle kırmızı, lacivert ve mavi renkler kullanıldı Vali Karaloğlu: "Logo çalışması yaparken kentin hiçbir değerini arkada bırakmamaya, birbirini gölgelememeye çalıştık. Tek bir.
12:34
Antalya'da Bursa Rüzgarı Esecek Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), 22-26 Ekim tarihleri arasında Antalya’da yapılacak Yöresel Ürünler (Yörex) Fuarı’nda stant açarak, Bursa’nın değerlerini tanıtacak.
Antalya'da Bursa Rüzgarı Esecek
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 22:04:05. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUSTAFAKEMALPAŞA HABERLERİ
[Hata Bildir]