SON DAKİKA MUSTAFAKEMALPAŞA HABERLERİ

Son Dakika Mustafakemalpaşa Haberleri

11:50
"Gelinlik Giydirildi, Çocukluk Sobelendi" Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin proje ortaklığında saha çalışmalarına başlanan "Gelinlik Giydirildi,
'Gelinlik Giydirildi, Çocukluk Sobelendi'
10:25
Acil Servis Doktoru Gelen Hastanın Ölümünü Şüpheli Buldu Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde, ağzı yüzü kanlar içinde getirildiği acil serviste hayatını kaybeden kişinin ölümü şüpheli bulundu.
15:35
Öğrencilerden Osmanlı Esintileri Uludağ Üniversitesi Mustafakemalpaşa Meslek Yüksek Okulu’nun 20. kuruluş yılı defile ve kermesle kutlandı.
Öğrencilerden Osmanlı Esintileri
11:00
Bursa Birincisi Altınla Ödüllendirildi DPYBS Bursa 1.si ve Türkiye 28.si olan Mustafakemalpaşa Atatürk Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Eymen İsen altınla ödüllendirildi.
Bursa Birincisi Altınla Ödüllendirildi
13:12
Mustafakemalpaşa'da 3 Kilo Kubar Esrar Ele Geçirildi Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde jandarma, 3 kilogram kubar esrar ele geçirdi.
10:01
BTSO Eylül Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi Bursa Ticaret ve Sanayi Odasının Eylül ayı Olağan Meclis Toplantısı Oda Hizmet Binası'nda gerçekleştirildi.
BTSO Eylül Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
14:26
Erkekliğe İlk Adımı Attılar Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde AK Parti tarafından 60 çocuk sünnet ettirildi.
Erkekliğe İlk Adımı Attılar
12:31
Btso Ortak Akıl Toplantıları Devam Ediyor Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Bursa’da oda ve borsaları ‘ortak akıl’ masasında buluşturuyor.
Btso Ortak Akıl Toplantıları Devam Ediyor
13:20
Marmara Hafta Sonunda Yağışa Doydu İstanbul, Bursa, Yalova ve Balıkesir, metrekareye düşen 94 kilograma varan yağmurlarla beklediği yağışı aldı.
Marmara Hafta Sonunda Yağışa Doydu
09:43
Ormanlarda, Damga, Üretim ve Standardizasyon Tatbikatları Başladı Bursa Orman Bölge Müdürlüğü, 'damga, üretim ve standardizasyon tatbikatlarına’ ormancılığın ve mobilya’nın başkenti İnegöl’de başladı.
Ormanlarda, Damga, Üretim ve Standardizasyon Tatbikatları Başladı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 06:21:21. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUSTAFAKEMALPAŞA HABERLERİ
[Hata Bildir]