SON DAKİKA MUT HABERLERİ

Son Dakika Mut Haberleri

10:05
Vatandaşa Yeni Vergi Şoku, Rant ile Birlikte Emlak Vergisi de Artacak Rant vergisi arsalarla sınırlı kalmayacak. Üzerinde bina olan arsanın değerinin artmasıyla ödenecek emlak vergisinde de artış olacak. Fark vatandaştan alınacak.
Vatandaşa Yeni Vergi Şoku, Rant ile Birlikte Emlak Vergisi de Artacak
09:13
Mut'ta Kanser Taraması Ulusal Kanser Tarama Programı çerçevesinde Mersin Halk Sağlığı Müdürlüğü’ne bağlı, aile sağlığı merkezlerinde ücretsiz kanser taramaları yapılıyor.
Mut'ta Kanser Taraması
12:15
Siirtli Judocular Derece Yaptı Siirt Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki judo takımı, Mardin’de yapılan Anadolu yıldızlar bay-bayan judo müsabakalarında 5 birincilik, 3 ikincilik, 3 üçüncülük derecesi elde etti.
Siirtli Judocular Derece Yaptı
08:17
Gürsel Tekin: 2015'te İktidar Değişimi Var Kemal Kılıçdaroğlu'nun aksine haziran seçimlerinden umutlu olduğunu belirten Gürsel Tekin "2015'te bir ik­ti­dar de­ği­şi­mi var" dedi.
Gürsel Tekin: 2015'te İktidar Değişimi Var
21:43
Mut'ta Ev Yangını Korkuttu Mersin’in Mut ilçesinde bir apartmanın beşinci katında çıkan yangın paniğe neden oldu.
Mut'ta Ev Yangını Korkuttu
10:17
Karaman Belediyesi Seyir Terasları Yapıyor Karaman Belediyesinin Vali Konağı arkasında bulunan boş alan üzerine yapacağı seyir terasları Karamanlıların yeni sosyal yaşam alanlarından birisi olacak.
Karaman Belediyesi Seyir Terasları Yapıyor
14:24
Ermenek Cumhuriyet Başsavcısı ve Ağır Ceza Hakimi Değişti Hakim ve Savcılar Yüksek Kurulu 1'inci Dairesi, geçen 15 Ocak'ta adli ve idari yargı kararnamesi yayımladı.
Ermenek Cumhuriyet Başsavcısı ve Ağır Ceza Hakimi Değişti
13:25
Ermenek Cumhuriyet Başsavcısı ve Ağır Ceza Hakimi Değişti 18 kişinin öldüğü maden faciasının soruşturmasını yürüten Ermenek Cumhuriyet Başsavcısı Ali Özdemir ile, iddianame hazırlandıktan sonra davayı yürütecek Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı hakim Abdülkerim Ziya Söyler'in de yeri değişti.
Ermenek Cumhuriyet Başsavcısı ve Ağır Ceza Hakimi Değişti
09:49
Cübbeli Ahmet Hoca: Paris Katliamının Arkasında Siyonistler Var Cübbeli Ahmet Hoca, Charlie Hebdo'ya yapılan saldırıyı Müslümanların yapmadığını, olayın arkasında Siyonistlerin olduğunu söyledi.
Cübbeli Ahmet Hoca: Paris Katliamının Arkasında Siyonistler Var
21:16
Mersin'de Çoban, Ağabeyini Öldürdü Mersin'in Mut ilçesinde çobanlık yapan iki kardeşten biri, diğerini pompalı tüfekle öldürdü.
09:08
Başkan Yılmaz: "Eleştiri Yapanları Düşman Kabul Etmeyeceğiz" Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, basın mensuplarının eleştirilerini uyarı olarak göreceklerini belirterek, "Eleştiri yapanları düşman kabul etmeyeceğiz" dedi.
Başkan Yılmaz: 'Eleştiri Yapanları Düşman Kabul Etmeyeceğiz'
10:34
Karaman'da Tipi Nedeniyle Yollarda Mahsur Kalanlar Kurtarıldı Karaman'da kar yağışı ve tipi nedeniyle yollarda mahsur kalanlar ekipler tarafından tek tek kurtarıldı.
09:44
Mut'ta Çapa Motoru Devrildi: 6 Yaralı Mersin’in Mut ilçesinde çapa motorunun devrilmesi sonucu 6 kişi yaralandı.
Mut'ta Çapa Motoru Devrildi: 6 Yaralı
01:39
2 Gündür Kapalı Olan Mut Sertavul Geçidi Ulaşıma Açıldı Mersin’in Mut ilçesini Karaman’a bağlayan Sertavul Geçidi’nde yoğun kar yağışı, tipi ve sis nedeniyle 2 gün ulaşıma kapalı olan geçit ulaşıma açıldı.
2 Gündür Kapalı Olan Mut Sertavul Geçidi Ulaşıma Açıldı
16:58
Sertavul Geçidi Kapandı, Mahsur Kalan İşçileri 16 Saatte Ulaşıldı (2) İşçiler SERTAVUL'A GETİRİLDİ Mut Kaymakamı Ali Akyüz, Sertavul Geçidi'nin kapanması nedeniyle şantiyede mahsur kalan ve kendilerine gelen bilgide 17 olan işçi sayısının 24 olduğunu, hepsinin de kurtarılarak yaylaya götürüldüğünü söyledi.
16:13
Mersin'de Mahsur Kalan 24 Kişi Kurtarıldı Mersin’in Mut ilçesinde Sertavul Geçidi’nin yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapanması nedeniyle bir şirketin inşaat şantiyesinden ayrılamayan toplam 24 işçi, AKUT ve Karayolları ekiplerince kurtarıldı.
15:05
Sertavul Geçidi Kapandı: 17 İşçi Mahsur, 1 Kişi Kayıp Mersin'in Mut İlçesi'ndeki Sertavul Geçidi, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
Sertavul Geçidi Kapandı: 17 İşçi Mahsur, 1 Kişi Kayıp
13:47
Karaman'da Tipi Nedeniyle Yollarda Mahsur Kalanlar Kurtarıldı Karaman’da kar yağışı ve tipi nedeniyle yollarda mahsur kalanlar ekipler tarafından tek tek kurtarıldı.
Karaman'da Tipi Nedeniyle Yollarda Mahsur Kalanlar Kurtarıldı
13:00
Sertavul Geçidinde Mahsur Kalan 17 İşçi Kurtarıldı Mersin'in Mut ilçesindeki Sertavul Geçidi, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
Sertavul Geçidinde Mahsur Kalan 17 İşçi Kurtarıldı
11:38
Mersin'deki Kayıp ve Mahsur Kalan İşçiler Mersin’in Mut ilçesinde yoğun kar ve tipi nedeniyle kaybolan bir kişi AKUT ekiplerince kurtarıldı.
09:04
Yurtta Kış Karaman Mut arasındaki Sertavul Geçidi'nde tipi nedeniyle ulaşım sağlanamıyor Tipide kaybolan bir kişi kurtarıldı.
Yurtta Kış
08:58
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
Karayollarında Durum
01:08
Sertavul Geçidi Kapandı: 17 İşçi Mahsur, 1 Kişi Kayıp Mersin'in Mut İlçesi'nde bulunan Sertavul Geçidi, yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapandı.
22:58
Sertavul Geçidi'nde 17 İşçi Mahsur Kaldı, 1 Kişi Kayıp Mersin’in Mut ilçesini Karaman iline bağlayan Sertavul Geçidi’nde kar yağışı ve tipi nedeniyle 17 işçi mahsur kalırken, 1 kişinin de kayıp olduğu bildirildi.
Sertavul Geçidi'nde 17 İşçi Mahsur Kaldı, 1 Kişi Kayıp
22:18
Yollar Kardan Kapanınca Yolcular Yurtlara Yerleştirildi Karaman'da, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle yolların ulaşıma kapanması üzerine terminalde bekletilen otobüslerin yolcuları öğrenci yurtlarına yerleştirildi.
20:10
Yurtta Kış Karayolları Genel Müdürlüğü, kar ve tipi nedeniyle kapanan yolları açıkladı.
Yurtta Kış
19:50
Karaman'da Yoğun Kar Yağışı Etkili Oluyor Karaman'ı Konya, Ereğli ve Mut'a bağlayan yollar, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
Karaman'da Yoğun Kar Yağışı Etkili Oluyor
18:57
Yurtta Kış Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava nedeniyle yurt genelinde yaklaşık 7 bin köy yoluyla bazı şehirlerarası karayolları ulaşıma kapandı.
16:56
Yurtta Kış Karaman'da öğleden sonra başlayan tipi, günlük yaşamı olumsuz etkiliyor Karaman Konya, Karaman Ereğli ve Karaman Mut yolu, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
16:20
Mut'ta Gazinolar Şehir Dışına Taşınacak Mersin'in Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, ilçede faaliyet gösteren gazinoları şehir dışına taşımaya kararlı olduğunu söyledi.
Mut'ta Gazinolar Şehir Dışına Taşınacak
09:39
CHP Milletkevili Atıcı'nın, "12 Yıldır Izdırap Çekiyoruz" İsyanı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mut İlçe Örgütü’nce düzenlenen toplantıya katılan CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, 2015 yılında yapılacak genel seçimlerde CHP’nin izlemesi gereken stratejiyi açıkladı.
CHP Milletkevili Atıcı'nın, '12 Yıldır Izdırap Çekiyoruz' İsyanı
16:51
Mersin'in Mut İlçesinde 'Gazinolar Kapatılsın' Eylemi Mersin'in Mut ilçesinde gazino önünde çıkan kavgada 23 yaşındaki İlker Durna'nın bıçaklanarak öldürülmesini protesto eden grup, ilçedeki gazinoların kapatılmasını istedi.
Mersin'in Mut İlçesinde 'Gazinolar Kapatılsın' Eylemi
16:15
Mut'ta 'Gazinolar Kapatılsın' Eylemi Mersin'in Mut İlçesi'nde gazino önünde çıkan kavgada 23 yaşındaki İlker Durna'nın bıçaklanarak öldürülmesini protesto eden grup, ilçedeki gazinoların kapatılmasını istedi.
Mut'ta 'Gazinolar Kapatılsın' Eylemi
16:02
İlçede "Gazinoya Hayır" Eylemi İlçede "Gazinoya hayır" eylemi- Mersin'in Mut ilçesinde, gazinoların çeşitli olumsuzlukların nedeni olduğunu savunan bir grup buraların kapatılması için eylem yaptı Mut ilçesinde bir grup, ilçede çeşitli olumsuzluklara neden olduğunu düşündüğü gazinoların kapatılması istemiyle eylem yaptı.
İlçede 'Gazinoya Hayır' Eylemi
15:29
Mut'ta Gazino Protestosu Mersin’in Mut ilçesinde bir grup vatandaş, en son bir gencin bıçaklanarak hayatını kaybettiği gazinoların kapatılması için protesto gösterisi yaptı.
Mut'ta Gazino Protestosu
15:15
İlçede "Gazinoya Hayır" Eylemi Mersin'in Mut ilçesinde, gazinoların çeşitli olumsuzlukların nedeni olduğunu savunan bir grup buraların kapatılması için eylem yaptı.
14:14
Mersin Milletvekilleri ve Başkanlar Mersin'in Kurtuluş Günü'nü Kutladı AK Parti Mersin Milletvekilleri Nebi Bozkurt, Ahmet Tevfik Uzun ve Çiğdem Münevver Ökten ile CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şerafettin Aşut, Mersinlilerin 3 Ocak Kurtuluş Günü’nü kutladılar.
14:39
Bakan Elvan, AK Parti Karaman 5. Olağan İl Kongresine Katıldı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, milli iradeyi hakim kılmak için yola çıktıklarını belirterek, "Biz, o vesayet odaklarını yok etmek, artık millet üzerinde hiçbir vesayetin olmayacağını ilan etmek için yola çıktık. Güçlü ve büyük Türkiye için yola çıktık. Üstte gök kubbe göçmedikçe altta yer yarılmadıkça biz bu kutlu davaya ve yeni Türkiye’nin inşasına devam edeceğiz ve kimse bizi engelleyemeyecek” dedi.
Bakan Elvan, AK Parti Karaman 5. Olağan İl Kongresine Katıldı
14:43
Serdar Taşçı Trabzonspor'un Hedefinde Ersun Yanal, stoper takviyesi istedi.
09:52
Pazarcılar, Ziraat Odasını İşgal Etti Mersin’in Mut ilçesinde, Mut Pazarcılar Derneği üyeleri, haklarını savunmadığı gerekçesiyle Ziraat Odası Başkanlığını işgal etti.
Pazarcılar, Ziraat Odasını İşgal Etti
09:47
Seçim Yaklaştı, CHP'de 22 İl Başkanı İstifa Etti CHP'de 22 il başkanı milletvekili adayı olabilmek için görevini bıraktı. İstanbul'da 11, İzmir'de 5, Ankara'da 4 olmak üzere onlarca ilçe başkanı da vekillik için sırada.
Seçim Yaklaştı, CHP'de 22 İl Başkanı İstifa Etti
18:37
Hdp Şırnak Milletvekili Irmak, Baykan'da Irmak: "Kadınlarımız birbirlerinden cesaret alacak, öğrenecek, kendini ifade edecek ve etrafındaki çemberi yıkarak daha çok özgür olacaklar"
13:16
Mersin'deki Bıçaklı Kavga Mut ilçesinde çıkan kavgada bir gencin bıçakla öldürülmesine ilişkin gözaltına alınan 2 zanlı tutuklandı.
12:28
Mut'taki Cinayete 2 Tutuklama Mersin’in Mut ilçesinde, içkili lokantada iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada bir kişinin ölümüne neden olduğu iddiasıyla gözaltına alınan 2 zanlı tutuklandı.
Mut'taki Cinayete 2 Tutuklama
15:31
Mersin'deki Yaban Keçisi Sayısı Yüzde 40 Arttı Mersin Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Ahmet Çörtük, geçen yıl 3 bin 771 olan yaban keçisi sayısının aldıkları sıkı koruma tedbirleri ve halkın bu konuda eğitilmesi sonucu yüzde 40 artışla 5 bin 300'e çıktığını söyledi.
Mersin'deki Yaban Keçisi Sayısı Yüzde 40 Arttı
15:15
Gazino Önünde Öldürüldü Mersin'in Mut İlçesi'nde çıkan bıçaklı kavgada 23 yaşındaki İlker Durna hayatını kaybetti.
Gazino Önünde Öldürüldü
15:04
Mersin'de Bıçaklı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı Mersin'in Mut ilçesinde iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada, 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
Mersin'de Bıçaklı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı
12:02
Mut'ta Bıçaklı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı Mersin’in Mut ilçesinde iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
Mut'ta Bıçaklı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı
11:13
Avcı Eğitimi Yaban Keçisi Sayısını Artırdı Mersin'de yaban hayatını geliştirme sahasında bulunan yaban keçilerinin geçen yıl 3 bin 771 olan sayısı, avcılara yönelik bilinçlendirme eğitimi sayesinde yüzde 40 artarak 5 bin 300'e ulaştı.
Avcı Eğitimi Yaban Keçisi Sayısını Artırdı
11:05
Mersin'de Avcı Eğitimi Yaban Keçisi Sayısını Artırdı Mersin'de yaban hayatını geliştirme sahasında bulunan yaban keçilerinin sayısı, avcılara yönelik eğitim sayesinde yüzde 40 arttı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 10:36:21. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUT HABERLERİ
[Hata Bildir]