SON DAKİKA MUT HABERLERİ

Son Dakika Mut Haberleri

16:00
38.5 Milyon Euroluk İmza İzmir Metrosu'nun yeni vagonları için kredi sözleşmesi yapıldı
38.5 Milyon Euroluk İmza
20:16
Çed Olumlu Raporunun İptaline Horonlu Kutlama ÇED olumlu raporunun iptaline horonlu kutlama- Rize İdari Mahkemesi, Artvin'in Kafkasör Yaylasındaki Bakır İşletme Projesi için hazırlanan ÇED olumlu raporunun iptaline karar verdi- Valilik binası önünde kararın sonucunu bekleyen yöra halkı, haberi alınca müzik eşliğinde horon oynadıARTVİN (AA) - Rize İdari Mahkemesi, Artvin'in Kafkasör Yaylası Cerrattepe Bölgesinde 38 hektar alandaki Bakır İşletme Projesi için hazırlanan ÇED olumlu raporunun iptaline karar verdiYeşil Artvin Derneği
Çed Olumlu Raporunun İptaline Horonlu Kutlama
18:03
ÇED Olumlu Raporunun İptaline Horonlu Kutlama Rize İdari Mahkemesi'nin, Artvin'in Kafkasör Yaylasındaki Bakır İşletme Projesi için hazırlanan ÇED olumlu raporunun iptal kararını Artvinliler horon oynayarak kutladı.
13:44
Av Etiyle Mangal Keyfi Pahalıya Mal Oldu Mersin'in Anamur ilçesindeki yaban hayatını geliştirme sahasında avladıkları keçinin etini mangalda pişirirken yakalanan 4 kişiye 17 bin lira ceza verildi.
16:49
Yanarak Ölen Musa'nın Anne ve Babasının İfadesi Alınacak Mersin'in Mut İlçesi'nde içerisinde oynadığı otomobilin alev alması sonucu yanarak hayatını kaybeden 4 yaşındaki Musa'nın anne ve babasının ifadeleri alınacak.
Yanarak Ölen Musa'nın Anne ve Babasının İfadesi Alınacak
18:50
Mut'ta Yanarak Ölen 4 Yaşındaki Çocuk Toprağa Verildi Mersin Mut'ta, evlerinin önünde park halinde bulunan otomobilin içinde oynarken bilinmeyen bir nedenle alev alması sonucu yanarak ölen 4 yaşındaki çocuk toprağa verildi.
Mut'ta Yanarak Ölen 4 Yaşındaki Çocuk Toprağa Verildi
18:22
Doğum Gününde Toprağa Verildi Mersin'de yanan otomobilde hayatını kaybeden 4 yaşındaki Musa Yiğit Sezer'in cenazesi defnedildi.
Doğum Gününde Toprağa Verildi
21:39
4 Yaşındaki Çocuk Yanarak Can Verdi Mersin’in Mut ilçesinde evin önünde park halindeki otomobilin birden alev alması sonucu içerisinde bulunan bir çocuk yanarak hayatını kaybetti.
4 Yaşındaki Çocuk Yanarak Can Verdi
20:54
4 Yaşındaki Çocuk, Park Halindeki Aracın İçinde Yandı Mersin'in Mut ilçesinde evin önünde park halindeki otomobilin birden alev alması sonucu, içerisinde bulunan 4 yaşındaki bir çocuk yanarak hayatını kaybetti.
4 Yaşındaki Çocuk, Park Halindeki Aracın İçinde Yandı
12:19
Engelleri Aştı Süper Lige Koştu Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde çocukluğunda geçirdiği hastalık sebebiyle sol bacağını kaybeden Harun Mut, futbol ile engelleri aşarak, Ampute Futbol Süper Ligi’nin en genç sporcusu oldu.
Engelleri Aştı Süper Lige Koştu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 12:08:18. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUT HABERLERİ
[Hata Bildir]