05:1400
SON DAKİKA NABİ AVCI HABERLERİ

Son Dakika Nabi Avcı Haberleri


NABİ AVCI

1953'te Bilecik'te doğdu. Öğretim üyesi; ODTü İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler Bölümü'nü bitirdi. İstanbul Bilgi üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi'nde Öğretim üyesi ve Başbakan Müşaviri olarak görev yapmıştır. Çok iyi düzeyde İngilizce ve az düzeyde Almanca... Devamı

   

  Gündem Özeti / 24 Nisan 2014

  ANADOLU AJANSI. (Bugün 00:07)

   

  TBMM'nin 94. Açılış Yıl Dönümü Resepsiyonu

  TBMM Başkanı Çiçek eşiyle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Meclis'in 94. açılış yıldönümü dolayısıyla resepsiyon verdi Resepsiyona, Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Bahçeli, HDP Eşbaşkanı Kürkçü, bazı yüksek yargı organları temsilcileri, kuvvet komutanları ve çok sayıda davetli katıldı TBMM ana binasında, Kurtuluş Savaşı'ndan Meclis'in açılışına giden süreci anlatan üç boyutlu ışık ve ses gösterisi ile havai fişek gösterisi (Dün 22:32)

   

  Cumhurbaşkanı Gül: Bir Kişi Cumhurbaşkanı Olunca Cumhurbaşkanı Olmayan Ne Yapacak?

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Bakan Yardımcısı Orhan Erdem ile Ankara'nın ilçelerindeki okullardan gelen öğrenci ve öğretmenleri Çankaya Köşkü'nde kabul etti. (Dün 21:57)

   

  Kızlı-Erkekli Oturma İddiasına Soru Önergesi

  Chp İzmir Milletvekili Rıza Türmen, Hatay'ın Kırıkhan İlçesi'ndeki Yatılı Bölge Okulu'nda İngilizce Öğretmeni Eylem Bab'ın öğrencileri kızlı-erkekli oturttuğu, itiraz eden öğrencileri notla tehdit ettiği iddiasıyla hakkında soruşturma açılmasını verdiği soru önergesiyle Meclis'e taşıdı. (Dün 19:46)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  TBMM Başkanı Çiçek, Meclis'te çocuklarla biraraya geldi Koltuğunu temsilen 6. sınıf öğrencisi Ayşe Kurt'a devreden Çiçek, TBMM'nin hiç kadın başkanının olmadığına dikkati çekerek, "Temenni ederiz en kısa zamanda bir kadın Meclis Başkanı olur. (Dün 18:50)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  Cumhurbaşkanı Gül, Milli Eğitim Bakanı Avcı ile Ankara'nın ilçelerinden gelen öğrencileri kabul etti Gül'den çocuklara: "Hepimiz insan olduğumuza göre muhakkak ki başarabildiğimiz, gerçekleştirebildiğimiz konular olabilir, gerçekleştiremediğimiz konular da olabilir. (Dün 18:50)

   

 

  Erdoğan, Yeni Zellanda Genel Valisi Mateparae'yle Görüştü

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Zellanda Genel Valisi Jerry Mateparae ile görüştü. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Çanakkale 2015 Ajansı Kuruldu

  Çanakkale Savaşlarının 100. Yıl dönümü Anma Programı ve Kutlama Etkinlikleri münasebetiyle kurulması beklenen Çanakkale 2015 Ajansı Bakanlar Kurulu kararıyla geçti. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Erdoğan, Yeni Zelanda Genel Valisi Mateparae ile Görüştü

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Zelanda Genel Valisi Jerry Mateparae ile öğle yemeğinde bir araya geldi. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Çanakkale 2015 Ajansı' Kuruldu

  Çanakkale 2015 Ajansı" Kuruldu

  AK Parti İl Başkanı Kutlu: "Şehitlerimizin emanetini gelecek nesillere taşımak ve kutlu destanı tüm dünyaya tanıtmak adına 2015 Ajansını çok önemli görüyoruz" (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Erdoğan, Yeni Zelanda Valisi'ni Kabul Etti

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Zelanda Valisi Jerry Mateparae'yi kabul etti. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Rubin Kazan Altyapı Futbol Takımından Vali Tuna'ya Ziyaret

  Rubin Kazan Altyapı Futbol Takımından Vali Tuna'ya Ziyaret

  Eskişehir spor Kulübü'nün davetlisi olarak, 2014 Türk Dünyası Kültür Başkenti Kazan’dan Eskişehir’e gelen Rubin Kazan Futbol Takımının 13 yaş altyapı futbolcuları, Vali Güngör Azim Tuna’yı makamında ziyaret etti. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanı Gül, Mateparae'yi Törenle Karşıladı

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, resmi ziyaret için Türkiye'de bulunan Yeni Zelanda Genel Valisi Korgeneral Sir Jerry Mateparae'yi törenle karşıladı. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Yeni Zelanda Genel Valisi Mateparae Anıtkabir'i Ziyaret Etti

  Yeni Zelanda Genel Valisi Jerry Mateparae, Ankara temasları çerçevesinde Anıtkabir'i ziyaret etti. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Kabinenin Çocuk Yüzü

  Anadolu Ajansı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda "Türkiye'yi yöneten siyasetçilerin çocukluk fotoğrafları", "81 İlden 81 Çocuk" ve "Suriyeli Çocuklar" isimli üç ayrı fotoğraf seçkisi hazırladı Fotoğraf seçkilerinde, Başbakan Erdoğan, başbakan yardımcıları ve bazı bakanların çocukluk fotoğrafları paylaşılıyor Ülkelerinde üç yıldır süren iç savaş dolayısıyla bayramlarının tadını çıkaramayan Suriyeli çocukları yansıtan 23 kare de ayrı bir seçkiyle sunuluyor Her ili temsilen seçilen (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Bakan'dan 'Muhafazakarlık' Cevabı

  Bakan'dan "Muhafazakarlık" Cevabı

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, okullarda "muhafazakar kıyafet modeli yaratılması" gibi bir durumun söz konusu olmadığını söyledi. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  İlk Kürtçe Üniversite İçin Hazırlık

  Diyarbakır'da, aralarında siyasetçi, bilim adamı, doktorlar ve gazetecilerinde olduğu 288 kurucusu olan Mezopotamya Vakfı'nın, Kürtçe eğitim verecek Mezopotamya Üniversitesi'nin kuruluş çalışmaları sürüyor. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Erdoğan Ankara'ya Gitti

  Başbakan Erdoğan Ankara'ya Gitti

  Başbakan Recep Erdoğan Ankara Başbakanlık Merkez Bina'da düzenlenecek Bakanlar Kurulu Toplantısına başkanlık yapmak üzere İstanbul'dan ayrıldı. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Erdoğan Ankara'ya Geldi

  Başbakan Erdoğan Ankara'ya Geldi

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "ANA" ile saat 13.05'te Ankara'ya geldi. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Erdoğan Ankara'ya Gitti

  Başbakan Erdoğan Ankara'ya Gitti

  Başbakan recep Erdoğan, Ankara Başbakanlık Merkez Bina'da düzenlenecek Bakanlar Kurulu Toplantısına başkanlık yapmak üzere İstanbul'dan ayrıldı. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Erdoğan, Ankara'ya Gitti

  Başbakan Erdoğan, Ankara'ya Gitti

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "ANA" ile saat 12.15'te Ankara'ya gitti. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  OKULLAR TATİL Mİ? 23 NİSAN TATİLİ HANGİ KURUMLARA KAÇ GÜN?

  OKULLAR TATİL Mİ? 23 NİSAN TATİLİ HANGİ KURUMLARA KAÇ GÜN?

  23 Nisanda hangi kurumlar kaç gün tatil yapacak? 23 Nisan tatili için şimdiden orta okul öğrencileri planlarını yaptılar bile. Peki 22 - 24 Nisan resmi tatil olarak ilan edildi mi? Bankalar açık mı? (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  22-23-24 Nisan 2014 resmi tatil mi? Liselere Üniversitelere tatil var mı?

  22-23-24 Nisan 2014 resmi tatil mi? Liselere Üniversitelere tatil var mı?

  23 Nisan tatili için şimdiden orta okul öğrencileri planlarını yaptılar bile. Peki 22 - 24 Nisan resmi tatil olarak ilan edildi mi? Bankalar açık mı? (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Avcı, Letonya Eğitim ve Bilim Bakanı Druviete ile görüştü -

  Bakan Avcı, Letonya Eğitim ve Bilim Bakanı Druviete ile görüştü -

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Osmanlı-Rusya Savaşı'nda Plevne'de esir düşerek Letonya topraklarına getirilen ve burada hayatlarını kaybeden Türk askerlerinin Cesis şehrindeki şehitlikte ebedi misafir olarak yattıklarını belirterek, "Dost ve müttefik Leton halkına şehitliğimize gösterdikleri itinadan dolayı Türk Milleti adına teşekkür ediyorum" dedi. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Avcı, Letonya Eğitim ve Bilim Bakanı Druviete ile Görüştü

  Bakan Avcı, Letonya Eğitim ve Bilim Bakanı Druviete ile Görüştü

  Milli Eğitim Bakanı Avcı: "Dost ve müttefik Leton halkına şehitliğimize gösterdikleri itinadan dolayı Türk Milleti adına teşekkür ediyorum" (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Letonya Cumhurbaşkanı Berzins Ankara'da

  Letonya Cumhurbaşkanı Berzins Ankara'da

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Letonya Cumhurbaşkanı Andris Berzins'i Çankaya Köşkünde resmi törenle karşılayacak. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Gündem Özeti / 16 Nisan 2014

  ANADOLU AJANSI. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Bülent Arınç Gözyaşlarına Hakim Olamadı

  Bülent Arınç Gözyaşlarına Hakim Olamadı

  Cumhurbaşkanı Gül, Kırım Tatar Meclisi eski Başkanı Kırımoğlu'na ödülü takdim ederken Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç gözyaşlarına hakim olamadı. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Kırım Tatar toplumu lideri Kırımoğlu'na Cumhuriyet Nişanı - Detaylar -

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kırım Tatar Meclisi eski Başkanı ve Ukrayna Meclisi Milletvekili Mustafa Abdülcemil Kırımoğlu'na Cumhuriyet Nişanı tevcih etti. (15 Nisan 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri