SON DAKİKA NABİ AVCI HABERLERİ

Son Dakika Nabi Avcı Haberleri

 • 03:13Kültür ve Turizm Bakanı Avcı, Eskişehir'deKültür ve Turizm Bakanı Avcı, Eskişehir'deGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın Eskişehir Valiliği'ne ziyareti Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın iftar programına katılışı Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir Valisi Azmi Çelik'i ziyaret etti, partisinin İl Başkanlığı tarafından düzenlenen "Odunpazarı İlçesi Büyük İftar" programına katıldı.
 • 00:02Eskişehir Bakan Avcı Yeni Valiyi Ziyaret Etti, AK Parti'nin İftarına KatıldıEskişehir Bakan Avcı Yeni Valiyi Ziyaret Etti, AK Parti'nin İftarına KatıldıBakan Avcı yeni Valiyi ziyaret etti, Ak Parti'nin iftarına katıldıKÜLTÜR ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'in yeni Valisi Azmi Çelik'i ziyaret edip, Ak Parti İl Teşkilatı tarafından Orhangazi Mahallesi'nde düzenlenen iftara katıldı.
 • 22:42Bakan Avcı Yeni Valiyi Ziyaret Etti, AK Parti'nin İftarına KatıldıBakan Avcı Yeni Valiyi Ziyaret Etti, AK Parti'nin İftarına KatıldıKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'in yeni Valisi Azmi Çelik'i ziyaret edip, Ak Parti İl Teşkilatı tarafından Orhangazi Mahallesi'nde düzenlenen iftara katıldı.
 • 22:39Kültür ve Turizm Bakanı Avcı, Eskişehir'deKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir Valisi Azmi Çelik'i ziyaret etti, partisinin İl Başkanlığı tarafından düzenlenen "Odunpazarı İlçesi Büyük İftar" programına katıldı.
 • 22:39Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın Eskişehir ZiyaretiKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın Eskişehir ZiyaretiKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, eşi ile birlikte Eskişehir’e yaptığı ziyarette önce Eskişehir Valisi Azmi Çelik’i ziyaret etti ardından da AK Parti Odunpazarı teşkilatının iftar programına katıldı.
 • 21:16Türkiye ile KKTC Arasında Turizm Alanında İşbirliğiTürkiye ile KKTC Arasında Turizm Alanında İşbirliğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kültür ve Turizm Bakanı Avcı'nın konuşması KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Ataoğlu'nun konuşması Avcı ve Ataoğlu'nun Türkiye ile KKTC arasında "Turizm İşbirliği Eylem Planı" imzalaması. Kültür ve Turizm Bakanı Avcı'nın Lefkoşa'daki Selimiye Camii'sini ve Yunus Emre Kültür Merkezi'ni ziyareti Türkiye ile KKTC arasında "Turizm İşbirliği Eylem Planı" imzalandı.
 • 20:54Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı KKTC'deKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı KKTC'deKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı KKTC'deKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ve beraberindeki heyet KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu'nun davetlisi olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) geldi.
 • 20:42Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı KKTC'deKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı KKTC'deKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ve beraberindeki heyet KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu'nun davetlisi olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) geldi.
 • 18:47Türkiye ile KKTC Arasında Turizm Alanında İşbirliğiTürkiye ile KKTC arasında "Turizm İşbirliği Eylem Planı" imzalandı.
 • 17:25Bakan Avcı, KKTC Başbakanı Özgürgün ile Bir Araya GeldiBakan Avcı, KKTC Başbakanı Özgürgün ile Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kültür ve Turizm Bakanı Avcı'nın KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün tarafından kabul edilmesi Kültür ve Turizm Bakanı Avcı'nın KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova ile görüşmesi Kültür ve Turizm Bakanı Avcı KKTC'de Bakan Avcı, KKTC Başbakanı Özgürgün ile bir araya geldi Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün tarafından kabul edildi.
 • 16:34Türkiye ile KKTC Arasında 'Turizm İşbirliği Eylem Planı' İmzalandıKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Lefkoşa’ya gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı ile KKTC Turizm ve Çevre Bakanlığı arasında Turizm İşbirliği Eylem Planı’nı imzaladı.
 • 15:28Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı KKTC'deKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu'nun davetlisi olarak bu sabah KKTC'ye gitti.
 • 14:47Kültür ve Turizm Bakanı Avcı KKTC'deKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün tarafından kabul edildi.
 • 14:35Bakan Avcı, KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Berova ile GörüştüTurizm ve Kültür Bakanı Nabi Avcı, Lefkoşa’daki temasları kapsamında KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova ile bir araya geldi.
 • 12:55Bakan Avcı, KKTC Başbakanı Özgürgün ile GörüştüTurizm ve Kültür Bakanı Nabi Avcı, temaslarda bulunmak üzere geldiği Lefkoşa’da KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün ile görüştü.
 • 12:23Bakan Avcı, KKTC Meclis Başkanı Siber ile GörüştüKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, temaslarda bulunmak üzere geldiği Lefkoşa’da KKTC Cumhuriyet Meclis Başkanı Sibel Siber ile görüştü.
 • 11:35Kültür ve Turizm Bakanı Avcı KKTC'deKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber tarafından kabul edildi.
 • 10:54Bakan Avcı, KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı ile GörüştüTurizm ve Kültür Bakanı Nabi Avcı, temaslarda bulunmak üzere geldiği Lefkoşa’da KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile görüştü.
 • 03:39Tekirdağ'a Gezen KütüphaneTekirdağ'a Gezen KütüphaneKültür ve Turizm Bakanlığı’nın, Türkiye’nin gezici kütüphane sayısını 46’ya çıkarmasının ardından, Tekirdağ’a da bir tane Gezici Kütüphane Aracı gönderildi.
 • 19:34Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Taksim Gez Parkına O Tarihi Eseri İnşa Edeceğiz"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Taksim Gez Parkına o tarihi eseri inşa edeceğiz.
 • 12:27Kamu Personelini Tatile Çıkartacak ProjeKamu Personelini Tatile Çıkartacak ProjeTÜROFED Başkanı Osman Ayık, yaptığı açıklamada, 2016 yılının turizm sektörü açısından zor bir yıl olduğunu, sektör için kaynak oluşturabilecek en sağlıklı işleyen pazarların Ukrayna ve iç pazar olduğunu söyledi.
 • 11:46Kamu Personelini Tatile Çıkartacak ProjeKamu Personelini Tatile Çıkartacak ProjeTürkiye Otelciler Federasyonu Başkanı Osman Ayık, kamu personeli için hazırlanan 'çek ile tatil' projesini önümüzdeki günlerde Kültür ve Turizm Bakanı Avcı'ya sunacaklarını söyledi.
 • 11:28Sultanbekov "Dombra"Yı Bakan Avcı İçin ÇaldıTürk dünyasının "Dombra" türküsü ile tanıdığı Kırgız halk ozanı Arslanbek Sultanbekov, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'yı ziyaret etti.
 • 11:17Bestecisi 'Dombra'yı Bakan Avcı İçin ÇaldıBestecisi 'Dombra'yı Bakan Avcı İçin ÇaldıTürk dünyasının ‘Dombra’ türküsü ile tanıdığı Kırgız halk ozanı Arslanbek Sultanbekov, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’yı makamında ziyaret etti.
 • 23:53Eskişehir - Bakan Avcı: Son 15 Yılda Sosyal Politikalarda Olağanüstü Gelişmeler SağlandıEskişehir - Bakan Avcı: Son 15 Yılda Sosyal Politikalarda Olağanüstü Gelişmeler SağlandıBakan Avcı: Son 15 yılda sosyal politikalarda olağanüstü gelişmeler sağlandı (ek)VİLAYET MEYDANI'NDA İFTAR YEMEĞİKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, son kararnameyle Şanlıurfa Valiliğine atanan Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna için Vilayet Meydanı'nda düzenlenen veda töreni ile iftara katıldı.
 • 23:26Kültür ve Turizm Bakanı Avcı'nın İftar ProgramıKültür ve Turizm Bakanı Avcı'nın İftar ProgramıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna için düzenlenen iftar proğramından görüntüler Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna'nın konuşması Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması - Bakan Avcı, Eskişehir Valisi iken Valiler Kararnamesi ile Şanlıurfa Valiliğine atanan Tuna için düzenlenen iftara katıldı Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir Valisi iken Valiler Kararnamesi ile Şanlıurfa Valiliğine atanan Güngör Azim Tuna için düzenlenen iftara katıldı.
 • 22:52Kültür ve Turizm Bakanı Avcı, Eskişehir'deKültür ve Turizm Bakanı Avcı, Eskişehir'deKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir Halis Toprak Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi açılış törenine katıldı.
 • 22:10Bakan Avcı: Bakan Avcı: "Her Vedalaşma Aynı Zamanda Bir Besmeledir, Yeni Bir Görevin Başlangıcıdır"Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, son Valiler Kararnamesi’yle Şanlıurfa Valisi olarak atanan Vali Güngör Azim Tuna’nın vedası için düzenlenen iftar programına katıldı.
 • 21:41Kültür ve Turizm Bakanı Avcı, Eskişehir'deKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir Valisi iken Valiler Kararnamesi ile Şanlıurfa Valiliğine atanan Güngör Azim Tuna için düzenlenen iftara katıldı.
 • 21:12Kültür ve Turizm Bakanı Avcı AçılıştaKültür ve Turizm Bakanı Avcı AçılıştaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Acılışa katılan Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın kurdele kesimi - Avcı, Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği Sosyal Kültürel Destekleme Evinin açılışını yaptı Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği Sosyal Kültürel Destekleme Evinin açılışını yaptı.
 • 20:55Kültür ve Turizm Bakanı AvcıKültür ve Turizm Bakanı AvcıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna'nın konuşması Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması Açılıştan görüntüler - Bakan Avcı: "Son 15 yılda bütün dünyada ve özellikle Avrupa'da öğrenci burslarından yaşlılara sağlanan imkanlara varıncaya kadar pek çok alanda sosyal desteklerin kısıldığı hatta büsbütün ortadan kalktığı bir dünyada, Türkiye'de son 15 yılda sosyal politikalarda olağanüstü gelişmeler yaşandı" Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Son 15 yılda bütün dünyada ve özellikle Avrupa'da öğrenci burslarından yaşlılara sağlanan imkanlara varıncaya kadar pek çok alanda sosyal desteklerin kısıldığı hatta büsbütün ortadan kalktığı bir dünyada, Türkiye'de son 15 yılda sosyal politikalarda olağanüstü gelişmeler yaşandı.
 • 20:54Eskişehir - Bakan Avcı Son 15 Yılda Sosyal Politikalarda Olağanüstü Gelişmeler SağlandıEskişehir - Bakan Avcı Son 15 Yılda Sosyal Politikalarda Olağanüstü Gelişmeler SağlandıBakan Avcı Son 15 yılda sosyal politikalarda olağanüstü gelişmeler sağlandıKÜLTÜR ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, huzurevi açılışında yaptığı konuşmada Türkiye'de son 15 yılda sosyal politikalarda olağanüstü gelişmeler sağlandı dedi.
 • 20:30Bakan Avcı: Son 15 Yılda Sosyal Politikalarda Olağanüstü Gelişmeler SağlandıBakan Avcı: Son 15 Yılda Sosyal Politikalarda Olağanüstü Gelişmeler SağlandıKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, huzurevi açılışında yaptığı konuşmada "Türkiye'de son 15 yılda sosyal politikalarda olağanüstü gelişmeler sağlandı" dedi.
 • 19:37Bakan Avcı ile Yaşlılar Arasında İlginç DiyaloglarBakan Avcı ile Yaşlılar Arasında İlginç DiyaloglarHalis Toprak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi açılışına katılan Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı ile yaşlılar arasında ilginç diyaloglar yaşandı.
 • 19:28Kültür ve Turizm Bakanı Avcı, Eskişehir'deKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği Sosyal Kültürel Destekleme Evinin açılışını yaptı.
 • 19:16Bakan Avcı Eskişehir'de Açılışlara KatıldıBakan Avcı Eskişehir'de Açılışlara KatıldıHalis Toprak Huzurevi Yaşı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinin açılışına katılan Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, görmezlikten gelinen engelli ve yaşlıların son dönemlerde devletin en yükse oradan ilgisine muhatap olduğunu söyledi.
 • 18:14Kültür ve Turizm Bakanı Avcı, Eskişehir'deKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Son 15 yılda bütün dünyada ve özellikle Avrupa'da öğrenci burslarından yaşlılara sağlanan imkanlara varıncaya kadar pek çok alanda sosyal desteklerin kısıldığı hatta büsbütün ortadan kalktığı bir dünyada, Türkiye'de son 15 yılda sosyal politikalarda olağanüstü gelişmeler yaşandı.
 • 16:42Mardin'e Gezici Kütüphane OtobüsüMardin'e Gezici Kütüphane OtobüsüKültür ve Turizm Bakanlığı’nca, Mardin’e 9,5 metrelik uzunluğa sahip gezici kütüphane otobüsü verdi.
 • 11:42Trakya Üniversitesi Rektörü Yörük'ten Bakan Avcı'ya ZiyaretTrakya Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Yener Yörük, Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı’yı makamında ziyaret etti.
 • 17:30Bakan Avcı: Turizmde Tanıtım Önemli Bir FaktörKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Türkiye'nin turizm sektörünün taşıdığı potansiyeli değerlendiremediğini söyledi.
 • 16:14Bakan Avcı: "Geçmişte Düpedüz Yasaklanan Birçok Çalışma Bugün Artık Her Düzeyde Rağbet Görüyor"Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, “Geçmişte düpedüz yasaklanan birçok çalışma bugün artık çok şükür her düzeyde rağbet görüyor” dedi.
 • 15:15Padişahlar, Tuğra ve Paraları" SergisiKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Bilgi toplumuna uyum sağlayarak araştırmacılarımıza daha verimli ve daha hızlı bir hizmet sunma gayretinde olan Milli Kütüphane basılı eserlerin dışında teknolojik imkanları da kullanarak hizmet ağını tüm Türkiye'ye yayma çabasındadır.
 • 15:13Bakan Avcı: Bakan Avcı: "Bu Yıl Erken Rezervasyonlar Yüzde 30 Arttı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın gazetecilerin sorularını cevaplaması Erken rezervasyon yüzde 30 arttı Kültür ve Turizm Bakanı Avcı: "Dokuz günlük Ramazan Bayramı tatilinin de iç turizm bakımından olumlu etkisi olduğunu görüyoruz.
 • 15:10Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı AçıklamasıKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Rusya ile ilişkiler konusunda, “İki büyük komşu ülkeye yakışan da Sayın Cumhurbaşkanımızın mesajında vurguladığı gibi münasebetlerimizi halklarımızın layık olduğu, hak ettiği düzeye taşımaktır” dedi.
 • 14:51Erken Rezervasyon Yüzde 30 ArttıKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, dokuz günlük Ramazan Bayramı tatilinin iç turizm bakımından olumlu etkisi olduğunu gördüklerini söyleyerek, "Nitekim geçen yıl ilk 5 ay içerisinde erken rezervasyon sayısı 3 milyondu.
 • 13:46Gaziantep'te Öğretmenlere Kitap HediyesiGaziantep'te yeni göreve başlayacak olan aday öğretmenlere "Aşk ve Matematik" isimli kitap hediye edildi.
 • 12:21Tü Rektörü Yörük Bakan Avcı'yı Ziyaret EttiTrakya Üniversitesi (TÜ) Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük'ün Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı'yı makamında ziyaret ettiği bildirildi.
 • 10:57Burdur'a Gezici KütüphaneAK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Kültür ve Turizm Bakanlığının Burdur'a gezici kütüphane verdiğini bildirdi.
 • 18:31Gezici Kütüphane Araçlarının İllere Teslim TöreniKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Türkiye gerçekten yayıncılık alanında son 15 yılda çok büyük atılımlar gerçekleştirdi.
 • 17:46Gezici Kütüphaneler Anadolu YolundaKültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye'nin her yerine ulaşan gezici kütüphanelerin sayısını arttırdı.