18:2600
SON DAKİKA NABİ AVCI HABERLERİ

Son Dakika Nabi Avcı Haberleri


NABİ AVCI

1953'te Bilecik'te doğdu. Öğretim üyesi; ODTü İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler Bölümü'nü bitirdi. İstanbul Bilgi üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi'nde Öğretim üyesi ve Başbakan Müşaviri olarak görev yapmıştır. Çok iyi düzeyde İngilizce ve az düzeyde Almanca... Devamı

  Başbakan Yardımcısı Arınç - Avrupa Birliği süreci -

  Başbakan Yardımcısı Arınç - Avrupa Birliği süreci -

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Avrupa Birliği sürecinin masaya yatırıldığını ve bu konuda çok önemli kararlar alındığını rahatlıkla söyleyebilirim. Avrupa Birliği'ne yeni ama takvimleştirilmiş yani süreç içinde, belirli zaman dilimleri içinde gerçekleştirilecek bir eylem planı yapılıyor" dedi. (Dün 20:51)

   

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1) “Avrupa Birliği sürecinin masaya yatırıldığını ve bu konuda çok önemli kararlar alındığını rahatlıkla söyleyebilirim. Avrupa Birliği'ne yeni, ama takvimleştirilmiş yani süreç içinde, belirli zaman dilimleri içinde gerçekleştirilecek bir eylem planı yapılıyor” “Kullanacağımız üsluptan, dilden, pozitif yaklaşımımızı göreceksiniz. (Dün 20:42)

   

  Kürtçe Öğretmen Adaylarından Tüm Siyasi Partilere Mektup

  Kürtçe Öğretmen Adaylarından Tüm Siyasi Partilere Mektup

  Mardin Artuklu Üniversitesinden mezun olan ancak, atamaları yapılmadığı için açlık grevine giren Kürtçe öğretmen adayları, tüm siyasi partilere mektup gönderdi. (Dün 17:10)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
16.09.2014 18:26:49. #1.12#