SON DAKİKA NABİ AVCI HABERLERİ

Son Dakika Nabi Avcı Haberleri

 • 23:59Bakan Avcı'nın Dernek ZiyaretiBakan Avcı'nın Dernek ZiyaretiMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir’deki Mihalıççıklılar Derneği’ni ziyaret etti.
 • 23:42Bakan Avcı: AK Parti Tek Başına İktidar Olma Şansına En Yakın Olan PartiBakan Avcı: AK Parti Tek Başına İktidar Olma Şansına En Yakın Olan PartiEskişehir'de ilçe dernek başkanlarıyla biraraya gelen Milli Eğitim bakanı Nabi Avcı, "Ak Parti eğer makul bir destek alırsa tek başına iktidar olma şansına en yakın olan parti, açık ara en yakın olan parti.
 • 23:34Eskişehir - Bakan Avcı: AK Parti Tek Başına İktidar Olma Şansına En Yakın Olan PartiEskişehir - Bakan Avcı: AK Parti Tek Başına İktidar Olma Şansına En Yakın Olan PartiBakan Avcı: AK Parti tek başına iktidar olma şansına en yakın olan parti Eskişehir'de ilçe dernek başkanlarıyla biraraya gelen Milli Eğitim bakanı Nabi Avcı, "Ak Parti eğer makul bir destek alırsa tek başına iktidar olma şansına en yakın olan parti, açık ara en yakın olan parti.
 • 17:00Milli Eğitim Bakanı AvcıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Süleyman Çakır Anadolu Kız Lisesi'nin gezilmesi- Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı konuşması- Nabi Avcı ve hayırseverler tarafından yaptırılan hayratta incelemelerde bulunulması- Bakan Avcı ile karşılaşan Fatih Anadolu Lisesi'nde kimya öğretmeni olan Fatma Sema Hoşgör, Avcı'nın konuşması - Bakan Avcı, kentte inşası devam eden Süleyman Çakır Anadolu Kız Lisesi ile aralarında kendisinin de bulunduğu hayırseverler tarafından yaptırılan hayratta incelemelerde bulundu Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'de inşası devam eden Süleyman Çakır Anadolu Kız Lisesi ile aralarında kendisinin de bulunduğu hayırseverler tarafından yaptırılan hayratta incelemelerde bulundu.
 • 15:43Bakan Avcı Okul İnşaatını GezdiBakan Avcı Okul İnşaatını GezdiMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'de depreme dayanıklı olmadığı gerekçesiyle yıkılıp yerine yenisi yapılan Hacı Süleyman Çakır Anadolu Lisesi inşaatını gezdi.
 • 15:28Bakan Avcı Eskişehir'deBakan Avcı Eskişehir'deMilli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Eskişehir ziyareti kapsamında Süleyman Çakır Kız Anadolu Lisesi inşaatında ve bir hayırsever tarafından yaptırılan hayratta incelemelerde bulundu.
 • 02:08Eskişehir- Bakan Avcı MHP Rahmetli Türkeş'in Milliyetçi Hareket Partisi DeğilEskişehir- Bakan Avcı MHP Rahmetli Türkeş'in Milliyetçi Hareket Partisi DeğilMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, partililere hitaben yaptığı konuşmada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi eleştirri. Avcı, Her birinizin tanıdığı, akrabası, eşi dostu var Milliyetçi Hareket Partisi'ne oy vermiş olan. Milliyetçi Hareket Partisi onların bildiği rahmetli Türkeş'in Milliyetçi Hareket Partisi değil. Onun için sayın Bahçeli'nin söyledikleriyle ilgili düşüncelerinizi eşinizle, dostunuzla paylaşırken 'MHP diyor ki diye değil', Bahçeli diyor ki diye konuşun. Muhatabımız sayın Bahçeli dedi.
 • 23:07Milli Eğitim Bakanı Avcı AçıklamasıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıkladığı seçim beyannamesine ilişkin "Milletin gözünün içine baka baka '1 Kasım'dan sonra biz herkesle hükümet kurarız' diyor.
 • 14:38Milli Eğitim Bakanı, Telefonuna Yanıt Vermeyen Müdürü Görevden AldıMilli Eğitim Bakanı, Telefonuna Yanıt Vermeyen Müdürü Görevden AldıMilli Eğitim Bakanı Avcı, Batman İl Milli Eğitim Müdürü'nü aradı, cevap alamayınca "Bakan olarak sana ulaşamıyorsam, öğretmen nasıl ulaşabilecek" deyip görevden aldı.
 • 16:56Eskişehir - Bakan Avcı: Şubat Ayında Öğretmen Atamasını DeğerlendiriyoruzEskişehir - Bakan Avcı: Şubat Ayında Öğretmen Atamasını DeğerlendiriyoruzBakan Avcı: Şubat ayında öğretmen atamasını değerlendiriyoruz Milli Eğitim Bakan Nabi Avcı, Eskişehir'de gazetecilerin "Şubat ayında öğretmen ataması yapılacak mı?" sorusuna, "Bununla ilgili olarak kesin bir açıklama yapmayayım ama değerlendiriyoruz" yanıtını verdi.
 • 15:19Eskişehir'in Yeni Stadı, 3 Ay Sonra AçılacakEskişehir'in Yeni Stadı, 3 Ay Sonra AçılacakMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'de yapımı devam eden stadyumun 3 ay içinde maç oynanabilir hale getirileceğini açıkladı.
 • 14:50Bakan Avcı, Dede Korkut Parkını Gezerek Yeni Stadyum İnşaatını İncelediBakan Avcı, Dede Korkut Parkını Gezerek Yeni Stadyum İnşaatını İncelediMilli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Eskişehir ziyaretleri kapsamında Sümer Mahallesi’ndeki Dede Korkut Parkı’nı ve Sazova’da yapımı devam eden yeni stadyumu yerinde inceledi.
 • 13:58Minyatür Parkını Gezen Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı AçıklamasıMinyatür Parkını Gezen Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı AçıklamasıÇeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e gelen Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Sazova’daki Bilim, Kültür ve Sanat Merkezi’ni ve dünyadaki tarihi ve kültürel yerlerin minyatürlerinin bulunduğu parkı gezdi.
 • 18:45Eskişehir - Bakan Avcı Kapalı Ceket Cebini Bıçakla Açıp Kalem KoyduEskişehir - Bakan Avcı Kapalı Ceket Cebini Bıçakla Açıp Kalem KoyduBakan Avcı kapalı ceket cebini bıçakla açıp kalem koydu Hakan TÜRKTAN/ESKİŞEHİR, (DHA)- MİLLİ Eğitim Bakanı Nabi Avcı katıldığı toplantı ardından kendisine plaket verenlerin ceket ceplerine birer dolma kalem koydu.
 • 18:40Bakan Avcı Kapalı Ceket Cebini Bıçakla AçtıBakan Avcı Kapalı Ceket Cebini Bıçakla AçtıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı katıldığı toplantıda, dolma kalem hediye ettiği bir kişinin dikişle kapalı olan ceket cebini çakıyla açtı.
 • 17:03Raylı Sistemler Sektöründe Kalifiye İnsan Kaynağı İhtiyacının Karşılanması ProjesiRaylı Sistemler Sektöründe Kalifiye İnsan Kaynağı İhtiyacının Karşılanması Projesi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması- TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı'nın konuşması- Genel ve detay görüntüler Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "İş verenler gerekli eğitimi almış, nitelikli iş gücü bulamamaktan yakınıyor.
 • 22:53Şehir Hastanesi Temel Atma TöreniŞehir Hastanesi Temel Atma TöreniMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı konuşması.- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu konuşması.- Açılışın gerçekleştirilmesi. Eskişehir Şehir Hastanesi Temel Atma Töreni- Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Bu ay yıldızlı bayrak, Eskişehir'de ne kadar nazlı, ne kadar saygın dalgalanıyorsa Hakkari'de de Siirt'te de Şırnak'ta da öyle dalgalanacak.
 • 22:24Müezzinoğlu: Kan Ürünlerinden İlaç Üretebilen Bir Türkiye OlacağızMüezzinoğlu: Kan Ürünlerinden İlaç Üretebilen Bir Türkiye OlacağızEskişehir'de 1081 yataklı Şehir Hastanesinin temel atma törenine katılan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Sağlık alanında güçlü bir tüketici olduk." dedi.
 • 17:29Bakan Avcı ve Müezzinoğlu Vali Tuna'yı Ziyaret EttiBakan Avcı ve Müezzinoğlu Vali Tuna'yı Ziyaret EttiMilli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna’yı makamında ziyaret etti.
 • 14:09Yeni Eğitim-öğretim Yılının İlk Ders Zili ÇaldıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, yönetmelik değişikliğinde başkalarının özel hayatına müdahale anlamına gelebilecek çekimler veya paylaşımlar konusunun bulunduğuna işaret ederek, öğrencilere, "Sakın bu tür şeylere girmeyin" uyarısında bulundu.
 • 13:43Vali Şahin'den Uzun Tatil EleştirisiVali Şahin'den Uzun Tatil EleştirisiEdirne'de yeni eğitim, öğretim yılının açılış törenine katılan Vali Dursun Ali Şahin, "Çocuklar tatil istemiyor, Milli Eğitim Bakanlığı duysun" dedi.
 • 13:30Yeni Eğitim-öğretim Yılının İlk Ders Zili Çaldı - Bakan Avcı (1)Yeni Eğitim-öğretim Yılının İlk Ders Zili Çaldı - Bakan Avcı (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Tören alanından öğrenci detayları-Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın alana gelişi-Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya çiçek takdimi-Halk oyunlarının gösterisi-Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması Yeni eğitim-öğretim yılının ilk ders zili çaldı- Bakan Avcı: (1)- "Şunu övünerek söylemek isterim ki, lisedeki öğrencilerimizin yaklaşık yarısı, mesleki ve teknik ortaöğretim okullarında eğitim görüyor.
 • 12:34Avcı: Avcı: "Marka Düşkünlüğü Çok İyi Bir Şey Değil"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın açıklamaları, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde ilk ders zilini çalarak, 2015-2016 eğitim-öğretim yılını başlattı.
 • 12:13Yeni Eğitim-öğretim Yılının İlk Ders Zili ÇaldıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, lisede öğrenim gören öğrencilerin yaklaşık yarısının, mesleki ve teknik ortaöğretim okullarında eğitim gördüğüne işaret ederek, bu oranın, OECD ortalamasının üzerinde olduğunu bildirdi.
 • 22:15Bakan Avcı 1 Kasım'da Millet Kendi Hükümetini Kendisi KuracakBakan Avcı 1 Kasım'da Millet Kendi Hükümetini Kendisi KuracakMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 1 Kasım'da millet kendi hükümetini kendisi kuracak.
 • 19:39Bakan Avcı: 1 Kasım'da Millet Kendi Hükümetini Kendisi KuracakBakan Avcı: 1 Kasım'da Millet Kendi Hükümetini Kendisi KuracakMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "1 Kasım'da millet kendi hükümetini kendisi kuracak.
 • 19:00Milli Eğitim Bakanı AvcıMilli Eğitim Bakanı AvcıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması- Bayramlaşma detayı - "Şehitlerimizin kanı yerde kalmıyor ve kalmayacak.
 • 13:55Bakan Avcı'dan Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı AçıklamasıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, yeni eğitim-öğretim yılında, dünyanın en büyük eğitim portalı haline gelen, zamandan, mekandan ve araçlardan bağımsız çalışan bulut sistemine sahip Eğitim Bilişim Ağı'nın (EBA), çok daha gelişmiş yeni tasarım ve mimarisiyle öğretmenlerin, öğrencilerin ve velilerin hizmetinde olacağını bildirdi.
 • 12:38Bakan Avcı'ya Öğretmen ve Öğrencilerin Güvenliğini SorduCHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, 28 Eylül’de açılacak okullar öncesinde özellikle Doğu ve Güneydoğu illerinde sivil vatandaşlara yönelebilecek terör saldırısına dikkat çekti.
 • 10:50Bakan Avcı'dan Öğretmenlere Bayram MesajıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, öğretmenlerin Kurban Bayramı'nı kutladı.
 • 09:59İlk Ders Zili 28 Eylül'de ÇalacakYaz tatilinin ardından açıköğretim öğrencileri dahil, yaklaşık 18 milyon öğrenci ve 900 bin öğretmen 28 Eylül Pazartesi yeni eğitim öğretim yılına başlayacak.
 • 07:46AK Parti'de 13 Vekil Seçilemeyecek Yere KonduAK Parti'de 13 Vekil Seçilemeyecek Yere KonduMilletvekili aday listesini dün YSK'ya teslim eden AK Parti'de 'öze dönüş' mesajı verilirken, 13 vekil de 7 Haziran'a göre kıyaslandığında Meclis'e gelemeyecek yerlere konuldu.
 • 07:54Listeler İçin Son Gün! İşte 1 Kasım SürprizleriListeler İçin Son Gün! İşte 1 Kasım SürprizleriPartiler, 1 Kasım seçimleri için aday listelerini bugün YSK'ya teslim ediyor. Sürprizler var
 • 13:16Dershanelere İzin Vermeyen Bakan Avcı ve Bürokratlara Suç DuyurusuAnayasa Mahkemesi'nin dershaneleri kapatan kanunu iptal etmesine karşın yönetmelik ve genelgeyle dershane faaliyetlerini izin vermeyen Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve bakanlık bürokratları hakkında Malatya’da cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunuldu.
 • 16:25Eğitime Hazırlık Ödeneği 950 Lira Olarak Bugünden İtibaren ÖdenecekÖğretmenlere her eğitim öğretim yılının başında bir defaya mahsus olmak üzere verilen eğitim öğretim yılı hazırlık ödeneğinin 2015-2016 eğitim-öğretim dönemi için bugünden itibaren 950 lira olarak ödeneceği bildirildi.
 • 15:37Öğretmenler Okullar Açılana Kadar İdari İzinli SayılacakÖğretmenler Okullar Açılana Kadar İdari İzinli SayılacakMesleki eğitimleri yarın bitecek öğretmenler Bakan Nabi Avcı'nın talimatıyla 23 Eylül'e kadar idari izinli sayılacak ve 28 Eylül'de de göreve başlayacak.
 • 12:38Meclis'te İlk Kürtçe ÖnergeMeclis'te İlk Kürtçe ÖnergeHDP Siirt Milletvekili Kadri Yıldırım, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığı'na sunduğu soru önergesini Kürtçe olarak hazırladı.
 • 20:30Milli Eğitim Bakanı Avcı, Sünnet Törenine KatıldıMilli Eğitim Bakanı Avcı, Sünnet Törenine KatıldıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Günyüzü Belediye Başkanı Remzi Arayıt'ın oğlu Şevket Behram Arayıt ile Betül Güllü'nün nikah şahitliğini yaptı.
 • 20:04Bakan Avcı Toplu Sünnet Şölenine KatıldıBakan Avcı Toplu Sünnet Şölenine KatıldıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir’in İnönü ilçesinde düzenlenen toplu sünnet şölenine katıldı.
 • 18:03Bakan Avcı'dan Yeni Evlenen Çifte Bakan Avcı'dan Yeni Evlenen Çifte "Az Laf Çok Çocuk" TavsiyesiMilli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Eskişehir’in Günyüzü ilçesi Belediye Başkanı Remzi Arayıt’ın oğlunun nikah merasimine katıldı.
 • 15:25Bakan Avcı Eskişehir'deBakan Avcı Eskişehir'deMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir’de Türk Dünyası Vakfı’nın Logo Yarışması ödül törenine katıldı.
 • 00:00Gündem Özeti/ 31 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Deniz Harp Okulu ile Hava Harp Okulu'nda mezuniyet törenleri düzenlenecek.
 • 18:21Bakan Avcı, Türk-Türkmen Konseyi Toplantısını DeğerlendirdiBakan Avcı, Türk-Türkmen Konseyi Toplantısını DeğerlendirdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Eğitim Alanında İşbirliğine Dair Hükümetlerarası Türk-Türkmen Konseyi Toplantısı" - Bakan Nabi Avcı'nın açıklamaları Milli Eğitim Bakanı Avcı: - "Türkmenistan'da elçiliğimize bağlı olarak faaliyet gösteren okulumuzu şimdi Türkmenlerle anaokulu, ilkokulu, ortaokulu ve anadolu lisesi olan büyük bir okula dönüştürüyoruz" Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Türkmenistan'da elçiliğe bağlı olarak faaliyet gösteren okulu, Türkmenlerle anaokulu, ilkokulu, ortaokulu ve anadolu lisesi olan büyük bir okula dönüştüreceklerini belirterek, "Onun programını birlikte bugün gözden geçirdik.
 • 00:02Gündem Özeti/ 28 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye-Azerbaycan-Türkmenistan Dışişleri Bakanları Üçlü Toplantısı kapsamında, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov ve Türkmenistan Dışişleri Bakanı Raşid Meredov ile görüşecek.
 • 23:53Eskişehir- Bakan Avcı: Koalisyon Görüşmelerinde Perde Arkasında, Karanlıkta Kalmış,esrarengiz Bir...Eskişehir- Bakan Avcı: Koalisyon Görüşmelerinde Perde Arkasında, Karanlıkta Kalmış,esrarengiz Bir...Bakan Avcı: Koalisyon görüşmelerinde perde arkasında, karanlıkta kalmış,esrarengiz bir şey yok Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, AK Parti'nin koalisyon hükümeti kurmak için samimi bir gayret gösterdiğini belirterek, "Tüm bu süreçler çok şeffaf bir biçimde yürütüldü, başından sonuna kadar kimin ne yaptığı, ne söylediği ne yapmak istemediği, neye engel olduğu bütün milletin gözünün önünde cereyan etti.
 • 22:18Bakan Avcı: Koalisyon Görüşmelerinde Perde Arkasında, Karanlıkta Kalmış,esrarengiz Bir Şey YokBakan Avcı: Koalisyon Görüşmelerinde Perde Arkasında, Karanlıkta Kalmış,esrarengiz Bir Şey YokMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, AK Parti'nin koalisyon hükümeti kurmak için samimi bir gayret gösterdiğini belirterek, "Tüm bu süreçler çok şeffaf bir biçimde yürütüldü, başından sonuna kadar kimin ne yaptığı, ne söylediği ne yapmak istemediği, neye engel olduğu bütün milletin gözünün önünde cereyan etti.
 • 21:28Bakan Avcı Şehit Uzman Çavuşun Mevlidine KatıldıBakan Avcı Şehit Uzman Çavuşun Mevlidine KatıldıMilli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, geçtiğimiz hafta Diyarbakır’ın Lice ilçesinde PKK’lılarla girdiği çatışmada şehit olan 28 yaşındaki Jandarma Komando Uzman Çavuş Muhammet Tufan için okunan mevlide katıldı.
 • 20:33Bakan Avcı: Bakan Avcı: "Olayın Perde Arkasında, Karanlıkta Kalmış, Kamuoyunun Bilmediği Esrarengiz Bir Şey Yok"Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, koalisyon görüşmelerine ilişkin, “Olayın perde arkasında, karanlıkta kalmış, kamuoyunun bilmediği esrarengiz bir şey yok” dedi.
 • 18:04Türkçe Bayramı'na Görkemli KapanışTürkçe Bayramı'na Görkemli KapanışYunus Emre Enstitüsü tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen ve 60 ülkeden 500 öğrenciyi buluşturan ‘1000 Yılın Sesi Türkçe Bayramı’ görkemli bir kapanış töreniyle son buldu.
 • 00:05Gündem Özeti/ 22 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır ile Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Yunus Emre Enstitüsünce Ülker Sports Arena'da düzenlenecek, "1000 Yılın Sesi Türkçe Bayramı" etkinliğine katılacak.