SON DAKİKA NABİ AVCI HABERLERİ

Son Dakika Nabi Avcı Haberleri

 • 18:2281 İlden Gelen Öğretmenler Meclis'teMeclis Başkanı İsmail Kahraman, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle 81 ilden gelen öğretmenleri kabul etti.
 • 14:16Bakan Avcı ile Eğitimde Yeni DönemMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 64. hükümette kabineye seçilmesiyle, yeniden Milli Eğitim Bakanlığı koltuğuna oturdu.
 • 13:03Hdp'li Bilgen, Bakan Avcı'ya Teog ve Öğretmenleri SorduHDP Kars Milletvekili Ayhan Bilgen, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sistemi ile atanan ve atanamayan öğretmenlerin durumuna ilişkin Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’ya soru önergesi verdi.
 • 10:53Öğretmenler Ata'nın HuzurundaMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Öğretmenler Günü dolayısıyla Anıtkabir’i ziyaret etti.
 • 10:46Bakan Avcı, Öğretmenlerle Anıtkabir'i Ziyaret EttiMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile 81 ilden giden öğretmenlerle birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti.
 • 10:23Milli Eğitim Bakanı Avcı Anıtkabir'i Ziyaret EttiMilli Eğitim Bakanı Avcı Anıtkabir'i Ziyaret EttiMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve beraberindeki heyet, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Anıtkabir'i ziyaret etti.
 • 10:10Bakan Avcı Öğretmenlerle Anıtkabir'i Ziyaret EttiMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla 81 ilden gelen öğretmenlerle Anıtkabir'i ziyaret etti.
 • 17:06Bakan Avcı: Fethi Gemuhluoğlu ile Yolu Kesişen Bir Kuşak Olarak Çok TalihliydikBakan Avcı: Fethi Gemuhluoğlu ile Yolu Kesişen Bir Kuşak Olarak Çok Talihliydik‘Fethi Gemuhluoğlu Dostluk Günleri’ anma programınında konuşan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, yazar ve şair Fethi Gemuhluoğlu ile yolu kesişen bir kuşak olarak çok talihli olduklarını söyledi.
 • 16:42Fethi Gemuhluoğlu Dostluk Günleri - Nabi AvcıFethi Gemuhluoğlu Dostluk Günleri - Nabi AvcıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Programdan genel ve detay planlar- Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması- İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldızın konuşması Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Fethi Gemuhluoğlu ile yolu kesişen bir kuşak olarak çok talihli olduklarını belirtti.
 • 16:07Bakan Avcı, Bakan Avcı, "Fethi Gemuhluoğlu Dostluk Günleri" Programına KatıldıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen "Fethi Gemuhluoğlu Dostluk Günleri" programına katıldı.
 • 16:02Bakan Avcı Bakan Avcı "Fethi Gemuhluoğlu Dostluk Günleri"Ne KatıldıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen "Fethi Gemuhluoğlu Dostluk Günleri" programının açılışında kısa bir konuşma yaptı.
 • 15:28Fethi Gemuhluoğlu Dostluk GünleriMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Fethi Gemuhluoğlu ile yolu kesişen bir kuşak olarak çok talihli olduklarını belirtti.
 • 13:33Bingöl'de 2 Bin 233 Öğrenci Zazaca Dersini Tercih EttiBingöl'de 2 Bin 233 Öğrenci Zazaca Dersini Tercih EttiHDP Bingöl Milletvekili Hişyar Özsoy, Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemiyle Meclis Başkanlığına Zazaca dili hakkında soru önergesi verdi.
 • 17:11Öğretmen atamaları branşlar, hangi branşa ne kadar atama?Öğretmen atamaları branşlar, hangi branşa ne kadar atama?Öğretmen atamaları branşlar, hangi branşa ne kadar atama yapılacak. Öğretmen atamaları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Atama bekleyen öğretmen adaylarını yakından ilgilendiren konulardan biri de branş açıkları. Hangi branşa ne kadar öğretmenin atanacağı merak konusu.
 • 15:16Bakan Avcı: Önümüzdeki Yıllarda Önceliğimiz Okul Öncesi Eğitim OlacakBakan Avcı: Önümüzdeki Yıllarda Önceliğimiz Okul Öncesi Eğitim OlacakMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Zorunlu olmayan okul öncesi eğitimde daha çok şey yapmamız gerekiyor. Önümüzdeki yıllarda önceliğimiz okul öncesi eğitim olacak." dedi.
 • 14:44Bakan Avcı: Önceliğimiz Okul Öncesi Eğitim OlacakBakan Avcı: Önceliğimiz Okul Öncesi Eğitim OlacakMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, zorunlu olmayan okul öncesi eğitimde daha çok şey yapmaları gerektiğini belirterek, "Önümüzdeki yıllarda önceliğimiz okul öncesi eğitim olacaktır.
 • 06:10Bakan Avcı, Picasso Sergisini Gezdi, Öğretmenlerle BuluştuBirleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) Genel Konferansı 38. dönem oturumlarına katılmak için Paris'te bulunan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı OECD nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Daimi Temsilciliği rezidansında onuruna verilen kahvaltıya katıldı.
 • 15:52Milli Eğitim Bakanı Avcı, Unesco Genel Konferansı'nda KonuştuMilli Eğitim Bakanı Avcı, Unesco Genel Konferansı'nda KonuştuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan genel görüntü- Avcı'nın kürsüye gelmesi- Avcı'nın konuşması - Salondaki katılımcılardan detay Milli Eğitim Bakanı Avcı, UNESCO Genel Konferansı'nda konuştu- Milli Eğitim Bakanı Avcı: - "Şiddete varan aşırıcılık ve terörizme karşı verdiğimiz mücadelenin temelinde, eğitim yer almalıdır"- "Göçmenleri asayişsizlik, işsizlik, suç oranı, fakirleşme ve diğer toplumsal sorunların ana sebebi olarak algılayan siyasi partilerin oy oranlarında artış kaydedilmesi endişe verici bir gelişmedir"- "Türkiye, bugün 2 milyonu aşkın Suriyeli'nin topraklarına sığınmasına imkan sağlamıştır.
 • 15:23Milli Eğitim Bakanı Avcı Unesco Genel Konferansı'ndaMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Sudan'la eğitim alanındaki işbirliğinin geliştirilmesi gerektiğini söyledi.
 • 15:19Bakan Avcı: Bakan Avcı: "Kültür Mirası Tarihteki En Büyük Tehditle Karşı Karşıya"UNESCO 38. Genel Konferansı’nda konuşan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, şiddet yanlısı aşırıcılığın şeytani güçleri tarafından yok olma tehlikesine maruz bırakılan evrensel medeniyet mirasının korunması gerektiğini kaydederek, “Kültür mirası tarihteki en büyük tehditle karşı karşıya” dedi.
 • 14:27Milli Eğitim Bakanı Avcı, Unesco Genel Konferansı'nda KonuştuPARİS (AA) – Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, radikalleşmenin küresel uyumu tehdit ettiğini belirterek, "Şiddete varan aşırıcılık ve terörizme karşı verdiğimiz mücadelenin temelinde, eğitim yer almalıdır" dedi.
 • 05:08Bakan Avcı Paris'te İdil Biret Piyano Konserini İzlediDünyaca ünlü Piyanist İdil Biret, Paris’te bulunan Bakan Avcı ve beraberindeki heyet ile diğer Dışişleri mensuplarının da hazır bulunduğu topluluğa piyano konseri verdi.
 • 03:07Türkiye'nin Unesco Daimi Temsilciliği'nde ResepsiyonTürkiye'nin UNESCO Daimi Temsilciğinde, UNESCO'nun 38. Genel Konferansı dolayısıyla resepsiyon düzenlendi.
 • 14:27Bakan Avcı: CHP İşte Böyle GiderBakan Avcı: CHP İşte Böyle GiderMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'de partisinin birinci parti unvanını CHP'den alması sonrası, "CHP ile ilgili olarak şaşırmadım. CHP işte böyle gider" dedi.
 • 14:16Bakan Avcı Seçimleri DeğerlendirdiBakan Avcı Seçimleri DeğerlendirdiMilli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, AK Parti Eskişehir il binasında seçimleri değerlendirdi.
 • 13:56AK Parti 17 İlde Adaylarının Tamamını Meclis'e GönderdiAK Parti, 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde resmi olmayan sonuçlara göre, geçerli oyların 23 milyon 669 bin 933'ünü alarak yüzde 49,48 ile 317 milletvekili adayını Meclis'e taşıdı.
 • 00:22Seçim Hükümetindeki 11 Bakan Yeniden Milletvekili SeçildiSeçim hükümetinde görev alan Başbakan Ahmet Davutoğlu ile 11 bakan, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'nde resmi olmayan sonuçlara göre, aday oldukları AK Parti'den yeniden milletvekili seçildi.
 • 22:16Bakan Avcı ve Milletvekillerini Coşkulu Kalabalık KarşıladıBakan Avcı ve Milletvekillerini Coşkulu Kalabalık KarşıladıYüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) seçim yasağını kaldırması ve sonuçların açıklanmaya başlamasından sonra Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve beraberindeki heyeti AK Parti Eskişehir İl Teşkilatında partililer coşkuyla karşıladı.
 • 13:45Milli Eğitim Bakanı Avcı, Aday Olduğu Eskişehir'de Oyunu KullandıMilli Eğitim Bakanı Avcı, Aday Olduğu Eskişehir'de Oyunu KullandıMilli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, 26’ıncı Dönem Milletvekili Seçimleri kapsamında oyunu milletvekili adayı olduğu Eskişehir’de kullandı.
 • 13:29Eskişehir Bakan Avcı Oyunu Eskişehir'de KullandıEskişehir Bakan Avcı Oyunu Eskişehir'de KullandıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı oyunu Eskişehir'de kullandı.
 • 13:13Bakan Avcı, Oyunu Eskişehir'de KullandıBakan Avcı, Oyunu Eskişehir'de KullandıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı oyunu Eskişehir'de kullandı.
 • 12:53Milli Eğitim Bakanı AvcıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı konuşması- Bakan Avcı'nın oy kullanması ve sandıktan detaylar - Milli Eğitim Bakanı Avcı: -"Sandığa gelerek oyumuzu kullanarak vatana hizmetimizi, vatani görevimizi yapmış oluyoruz.
 • 18:49Eskişehir - Bakan Avcı Stadyumda Kent Meydanını TanıttıEskişehir - Bakan Avcı Stadyumda Kent Meydanını TanıttıBakan Avcı stadyumda kent meydanını tanıttı MİLLİ Eğitim Bakanı Nabi Avcı Eskişehir Atatürk Stadyumu'nun, yapımı devam eden 33 bin kişilik stadyumun tamamlanmasından sonra yıkılıp yerine kent meydanı yapacağını söyledi.
 • 18:12AK Parti'ye Oy İsteyen Milli Eğitim Müdürünü Bakan Avcı'ya SorduAK Parti'ye Oy İsteyen Milli Eğitim Müdürünü Bakan Avcı'ya SorduChp Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu, Köprübaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kanmaz'ın öğretmen ve velilerin cep telefonlarına SMS göndererek 1 Kasım'daki seçimde Ak Parti için oy istemesini TBMM gündemine taşıyıp, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın cevaplaması istemiyle verdiği soru önergesi verdi.
 • 15:26Gazetecilerden Bakan Avcı'ya Basın Kartı Beklemesi Süresi ŞikayetiGazetecilerden Bakan Avcı'ya Basın Kartı Beklemesi Süresi ŞikayetiEskişehir Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, basın kartlarında uzun bekleme süresi için yapılan şikayetler üzerine “Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürü ile görüşerek, arkadaşlarımızın mağduriyetini gidermek için elimden geleni yapacağım” dedi.
 • 12:05Bakan Avcı İş Adamlarıyla BuluştuBakan Avcı İş Adamlarıyla BuluştuMilli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Eskişehir’deki iş adamlarıyla ve temsilcileriyle bir araya geldi.
 • 16:12Bakan Avcı: 2 Sene İçinde Kadrolu Öğretmen Açığı KapanacakBakan Avcı: 2 Sene İçinde Kadrolu Öğretmen Açığı KapanacakMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Şubat ayında 30 binden fazla öğretmenin atanacağını belirterek, 2 sene içinde kadrolu öğretmen açığının tamamen kapanacağını söyledi.
 • 13:04Bakan Avcı, Engellilerle BuluştuBakan Avcı, Engellilerle BuluştuMilli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Eskişehir’de engellilerle bir araya geldi.
 • 20:40Milli Eğitim Bakanı AvcıMilli Eğitim Bakanı AvcıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milli Eğitim Bakanı Avcı'nın gelişi ve konuşması - "Bizim hesaplamalarımıza göre bandrolsüz yardımcı kitap sektörü aşağı yukarı 15 milyarlık bir sektör. Yaptığımız düzenlemeler bu piyasayı ortadan kaldırmaya yönelik. O yüzden birilerinin tekerine fena halde çomak sokmuş olduk" Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Bizim hesaplamalarımıza göre bandrolsüz yardımcı kitap sektörü aşağı yukarı 15 milyarlık bir sektör. Yaptığımız düzenlemeler bu piyasayı ortadan kaldırmaya yönelik. O yüzden birilerinin tekerine fena halde çomak sokmuş olduk" dedi.
 • 13:37Milli Eğitim Bakanı AvcıMilli Eğitim Bakanı AvcıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı konuşması Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'deki Hasan Polatkan Havaalanı'nı ziyaret etti.
 • 10:34Bakan Avcı Avukatlarla BuluştuBakan Avcı Avukatlarla BuluştuMilli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Eskişehir’de gerçekleşen kahvaltıda avukatlarla buluştu.
 • 14:38Kütahya Bakan Avcı: Maç Devam Ederken Kural Değiştirmek Bizim Defterimizde YokKütahya Bakan Avcı: Maç Devam Ederken Kural Değiştirmek Bizim Defterimizde YokBakan Avcı: Maç devam ederken kural değiştirmek bizim defterimizde yok Oğuzhan KILIÇ/KÜTAHYA, (DHA) - MİLLİ Eğitim Bakanı Nabi Avcı, son zamanlarda sınavlarla ilgili sistem değişiklikleri olduğu yolunda asılsız haberleri duyulduğunu söyleyerek, "Kesinlikle öyle sürpriz değişiklikler beklemeyin, öyle bir şey yok. Son dakikada maç devam ederken kural değiştirmek bizim defterimizde yok" dedi.
 • 14:06Bakan Avcı: Maç Devam Ederken Kural Değiştirmek Bizim Defterimizde YokBakan Avcı: Maç Devam Ederken Kural Değiştirmek Bizim Defterimizde YokMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, son zamanlarda sınavlarla ilgili sistem değişiklikleri olduğu yolunda asılsız haberleri duyulduğunu söyleyerek, "Kesinlikle öyle sürpriz değişiklikler beklemeyin, öyle bir şey yok. Son dakikada maç devam ederken kural değiştirmek bizim defterimizde yok" dedi.
 • 13:06Nabi Avcı: Nabi Avcı: "Son Dakikada Maç Devam Ederken Kural Değiştirmek Bizim Defterimizde Yok"Bakan Avcı'nın çocuklarla sohbet etmesi- Lise ziyareti- Sınıfları gezmesi- Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması Milli Eğitim Bakanı Avcı: - "Çocuk liseye başlarken hangi sınava ne zaman gireceğini bilecek şekilde planlamalar yapılıyor.
 • 13:04Bakan Avcı Kütahya'daBakan Avcı Kütahya'daMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Üniversite sınavlarının soruları okulda ve sınıfta öğrenilen, yani normal müfredattan öğrenilen bilgilerden çıkacak" dedi.
 • 10:44Bakan Avcı Cihannüma Derneği'nin Toplantısına KatıldıBakan Avcı Cihannüma Derneği'nin Toplantısına KatıldıMilli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Eskişehir’de Cihannüma Derneği’nin toplantısına katıldı.
 • 16:08Ayet ve Hadisler Neden Din Derslerinin İçinde Öğretilmiyor'CHP PM üyesi ve Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Gaye Usluer, Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu’nun Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nün hazırladığı Arapça derslerini ilkokul 2. sınıftan itibaren uygulama kararını Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya sordu.
 • 13:29Bakan Avcı, AK Parti Teşkilatı Yöneticileri ile BuluştuBakan Avcı, AK Parti Teşkilatı Yöneticileri ile BuluştuMilli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Eskişehir İl Başkanlığı yönetimine bugüne kadar hizmet etmiş üyelerle kahvaltıda bir araya geldi.
 • 12:54CHP'li Vekil, Okul Üzümünü SorduCHP'li Vekil, Okul Üzümünü SorduChp Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu, Manisa'daki ilkokul öğrencilerine kuru üzüm dağıtılması için geçen yıl Bakanlar Kurulu kararı alındığını belirterek projenin durumuyla ilgili Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya soru önergesi verdi.
 • 18:31Bakan Avcı Müjdeyi VerdiBakan Avcı Müjdeyi VerdiBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, birtakım açılış programına katılmak üzere baba ocağı Bilecik’e gelen Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı’dan, 2014’teki seçim vaatleri arasında yer alan ’’Bilecik Belediyesi Eğitim, Bilim ve Deney Merkezi’’ projesinin onaylandığı müjdesini aldıklarını belirtti.