SON DAKİKA NABİ AVCI HABERLERİ

Son Dakika Nabi Avcı Haberleri

 • 19 Şubat 2017 20:28 100 Yıllık Çırçır Fabrikası Gözlükule Höyüğü Araştırma Merkezi'ne Dönüştü 100 Yıllık Çırçır Fabrikası Gözlükule Höyüğü Araştırma Merkezi'ne Dönüştü Boğaziçi Üniversitesi tarafından Tarsus’da restore edilerek akademik çalışmalara ev sahipliği yapmak üzere kültür ve tarih merkezi haline getirilen Saint Paul Kilisesi Anıt Müzesi yanında bulunan 100 yıllık eski çırçır fabrikası Gözlükule Höyüğü Araştırma Merkezi olarak akademik araştırma...
 • 18 Şubat 2017 19:14 Elvan: Elvan: "Yaptığımız Iş Basit, Cumhurbaşkanlığı Makamıyla, Başbakanlık Makamını Birleştiriyoruz" Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, anayasa değişikliğine ilişkin, "Yaptığımız iş basit, cumhurbaşkanlığı makamıyla, başbakanlık makamını birleştiriyoruz, tek bir yürütmeyi devreye sokuyoruz.
 • 18 Şubat 2017 18:54 Bakanlar Elvan ve Avcı Mersin'de Bakanlar Elvan ve Avcı Mersin'de Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, başta Tarsus olmak üzere Mersin'in tarihi ve kültürüyle inanılmaz öneme sahip olduğunu belirterek "Binlerce yılık geçmişi olan ve arkeolojik açından da mutlaka yapılması gereken çok iş olduğunu düşünüyorum.
 • 18 Şubat 2017 18:54 Eski Çırçır Fabrikası Gözlükule Höyüğü Araştırma Merkezi Oldu Eski Çırçır Fabrikası Gözlükule Höyüğü Araştırma Merkezi Oldu MERSİN (İHA) – Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ve Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın katıldığı törenle Mersin’in Tarsus ilçesinde eski bir çırçır fabrikasından dönüştürülen ‘Gözlükule Höyüğü Araştırma Merkezi hizmete açıldı.
 • 18 Şubat 2017 17:41 Bakan Elvan: Avrupa Artık Teröristlere Kucak Açmamalı (3) CUMHURBAŞKANLIĞI MAKAMIYLA, BAŞBAKANLIK MAKAMINI BİRLEŞTİRİYORUZKalkınma Bakan Lütfi Elvan, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ile AK Parti Mersin İl Başkanlığı'na ziyaret etti.
 • 18 Şubat 2017 17:41 Bakan Elvan: Avrupa Artık Teröristlere Kucak Açmamalı (2) CUMHURBAŞKANLIĞI MAKAMIYLA, BAŞBAKANLIK MAKAMINI BİRLEŞTİRİYORUZKalkınma Bakan Lütfi Elvan, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ile AK Parti Mersin İl Başkanlığı'na ziyaret etti.
 • 18 Şubat 2017 17:38 Mersin - Bakan Elvan: Avrupa Artık Teröristlere Kucak Açmamalı Mersin - Bakan Elvan: Avrupa Artık Teröristlere Kucak Açmamalı Bakan Elvan: Avrupa artık teröristlere kucak açmamalı (2)CUMHURBAŞKANLIĞI MAKAMIYLA, BAŞBAKANLIK MAKAMINI BİRLEŞTİRİYORUZKalkınma Bakan Lütfi Elvan, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ile AK Parti Mersin İl Başkanlığı'na ziyaret etti.
 • 18 Şubat 2017 17:09 Bakan Elvan: Avrupa Artık Teröristlere Kucak Açmamalı (2) Bakan Elvan: Avrupa Artık Teröristlere Kucak Açmamalı (2) CUMHURBAŞKANLIĞI MAKAMIYLA, BAŞBAKANLIK MAKAMINI BİRLEŞTİRİYORUZKalkınma Bakan Lütfi Elvan, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ile AK Parti Mersin İl Başkanlığı'na ziyaret etti.
 • 18 Şubat 2017 17:09 Elvan: Elvan: "Bu Millet Kime, Neye, Nasıl Oy Vereceğini Çok İyi Bilir. Sizden İcazet Almaya İhtiyacı Yok" Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, milli iradeden rahatsız olanların, milletin vereceği oydan korkanların, iftiralarla yalanlarla anayasa değişikliğiyle ilgili olmayan hususları gündeme getirerek vatandaşın kafasını karıştırmaya çalıştıklarını belirterek “Ama bunlar şunun farkında değil;
 • 18 Şubat 2017 15:49 Bakanlar Elvan ve Avcı, Mersin'de Bakanlar Elvan ve Avcı, Mersin'de Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Avrupa artık teröristlere kucak açmamalı. Biz nasıl teröristlerle mücadele ediyorsak aynı mücadelenin de Avrupa'da sürmesi gerektiğini düşünüyoruz.
 • 18 Şubat 2017 15:36 Bakanlar Elvan ve Avcı, Mersin'de Bakanlar Elvan ve Avcı, Mersin'de Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, anayasa değişikliğine ilişkin, "Yaptığımız iş basit, cumhurbaşkanlığı makamıyla, başbakanlık makamını birleştiriyoruz, tek bir yürütmeyi devreye sokuyoruz.
 • 18 Şubat 2017 12:37 Bakanlar Elvan ve Avcı, Mersin'de Bakanlar Elvan ve Avcı, Mersin'de Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Avrupa artık teröristlere kucak açmamalı. Biz nasıl teröristlerle mücadele ediyorsak aynı mücadelenin de Avrupa'da sürmesi gerektiğini düşünüyoruz.
 • 17 Şubat 2017 16:16 CHP'li Atıcı: Tarsus'taki Kazının Esrarını Bakanlık da Çözemedi CHP'li Atıcı: Tarsus'taki Kazının Esrarını Bakanlık da Çözemedi CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, bir süre önce Tarsus İlçesi'nde bir evde yaklaşık 3 aydır devam eden esrarengiz kazı ile ilgili Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın yanıtlaması için TBMM'ye verdiği soru önergesine verilen cevabı yeterli görmediğini açıkladı.
 • 17 Şubat 2017 14:46 Başkan Şahin'den Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonuna Ziyaret Başkan Şahin'den Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonuna Ziyaret Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Ankara ziyaretleri kapsamında Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonunu ziyaret etti.
 • 17 Şubat 2017 11:44 Başkan Şahin, Bakan Avcı ile Bir Araya Geldi Başkan Şahin, Bakan Avcı ile Bir Araya Geldi Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Ankara temasları kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
 • 16 Şubat 2017 15:48 Türkiye ile Filipinler Arasında İş Birliği Protokolü Türkiye ile Filipinler Arasında İş Birliği Protokolü Türkiye ile Filipinler arasındaki kültür ve turizm alanında iş birliğini arttırmaya yönelik imzalanan protokolde Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, “3. Havalimanının hizmete açılmasından sonra Filipinlerden, Avrupa’ya Afrika’ya gidecek olan misafirleri İstanbul’da ağırlama şansımız olacak” dedi.
 • 16 Şubat 2017 15:22 Türkiye ile Filipinler Arasında Turizm Alanında İş Birliği Protokolü Türkiye ile Filipinler Arasında Turizm Alanında İş Birliği Protokolü Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Aslında sadece birebir ilişkilerimizde değil, üçüncü ülkelerle yapılacak ortak projelerle de turizmimizi geliştirme potansiyelimiz var.
 • 16 Şubat 2017 12:16 Dünya Turizm Forumu Dünya Turizm Forumu Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, turizmin sadece gezme, eğlenme sektörü değil, aynı zamanda kültürel ilişkilerin de boy verdiği çok bereketli bir zemin olduğunu belirterek, "O bakımdan Sayın Cumhurbaşkanımızın geçtiğimiz günlerde ilan ettiği, özellikle Avrupa'da yaşayan Türk...
 • 16 Şubat 2017 09:43 3'üncü Üsküdar Kitap Fuarı, İmza Günleriyle Devam Ediyor 3'üncü Üsküdar Kitap Fuarı, İmza Günleriyle Devam Ediyor Üsküdar Belediyesi tarafından organize edilen 3’üncü Üsküdar Kitap Fuarı çok sayıda vatandaşın ve birçok yazarın katılımıyla devam ediyor.
 • 15 Şubat 2017 08:59 MEB'in Soruşturmasında 153 Sahte Öğretmen Yakalandı MEB'in Soruşturmasında 153 Sahte Öğretmen Yakalandı FETÖ soruşturması kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı'nın yaptığı incelemelerde 153 sahte öğretmen yakalandı.
 • 14 Şubat 2017 17:25 Osmanlı Hanedanı Üyesi Bülent Osman Son Yolculuğuna Uğurlandı Osmanlı Hanedanı Üyesi Bülent Osman Son Yolculuğuna Uğurlandı Paris’te tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Osmanlı Hanedanı üyesi Bülent Osman, Fatih Camii’nde düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14 Şubat 2017 09:59 Dha İstanbul Haber Takip Gündemi Dha İstanbul Haber Takip Gündemi 16.15-Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Sultan 2. Abdülhamid Han'ın kızı Fatma Naime Hanım'ın torunu Bülent Osman'ın, Fatih Camisi'nde ikindi vakti düzenlenecek cenaze törenine katılacak, ardından Yıldız Parkı içindeki Çadır Köşkü'nde taziye ziyaretinde bulunacak.
 • 13 Şubat 2017 16:07 13 Şubat Dünya Radyo Günü 13 Şubat Dünya Radyo Günü Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, özellikle az gelişmiş veya az gelişmiş olarak nitelenen ülkelerde eğitim, sağlık ve acil durum haberleşmelerinde radyonun öneminin inkar edilemeyeceğini belirtti.
 • 13 Şubat 2017 14:27 13 Şubat Dünya Radyo Günü 13 Şubat Dünya Radyo Günü Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, özellikle az gelişmiş veya az gelişmiş olarak nitelenen ülkelerde eğitim, sağlık ve acil durum haberleşmelerinde radyonun öneminin inkar edilemeyeceğini belirtti.
 • 13 Şubat 2017 11:00 3'üncü Üsküdar Kitap Fuarı'na Vatandaşlardan Yoğun İlgi 3'üncü Üsküdar Kitap Fuarı'na Vatandaşlardan Yoğun İlgi Açılışı Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın katılımıyla yapılan 3’üncü Üsküdar Kitap Fuarı vatandaşların yoğun ilgisi ve birçok yazarın katılımıyla devam ediyor.