SON DAKİKA NABİ AVCI HABERLERİ

Son Dakika Nabi Avcı Haberleri

 • 22 Ekim 2016 17:50Mardin'de Gezici Kütüphane Köylere GidiyorMardin'de Gezici Kütüphane Köylere GidiyorKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın adını, "Ebul Ula Mardin" olarak isimlendirdiği Mardin gezici kütüphanesi, köylerde hizmet vermeye başladı.
 • 20 Ekim 2016 14:47Devlet Opera ve Balesi 15 Temmuz Şehitlerini AnıyorDevlet Opera ve Balesi 15 Temmuz Şehitlerini AnıyorDevlet Opera ve Balesi 15 Temmuz şehitlerini anıyorDevlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, 15 Temmuz demokrasi şehitlerini anma etkinliğine hazırlanıyor.
 • 20 Ekim 2016 13:46Başkentte Başkentte "15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitlerimize Saygı Etkinliği"Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğünce 22-29 Ekim tarihlerinde düzenlenecek, "15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitlerimize Saygı Etkinliği"nin provasını izledi.
 • 20 Ekim 2016 12:38Sağlık Turizminde Hedef 100 Bin Yatak, 3 Milyar DolarSağlık Turizminde Hedef 100 Bin Yatak, 3 Milyar Dolar"Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, sağlık turizminde 5 yılda 2 kat artış sağlandığına dikkat çekerek hedefin 100 bin yatak ve 3 milyar dolar olduğunu söyledi.
 • 19 Ekim 2016 14:09Global Sağlık Turizmi Zirvesi ve FuarıGlobal Sağlık Turizmi Zirvesi ve FuarıKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Önümüzdeki orta ve uzun vadede termal turizmde ülkemizin öncelikli olarak Avrupa’nın, sonrasında da dünyanın en önemli destinasyonlarından biri olması hedeflenmekte" dedi.
 • 19 Ekim 2016 13:39Global Sağlık Turizmi Zirvesi ve FuarıGlobal Sağlık Turizmi Zirvesi ve FuarıKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Halen uluslararası akredite olmuş sağlık kuruluşları ve hastane sayısı 48 olup bu sayının ülkemizdeki sağlık sektörünün gelişmişliğine paralel olarak artırılması gerekmektedir.
 • 18 Ekim 2016 18:47Bakan Nabi Avcı: AKM'nin Yerine Opera Binası YapılacakBakan Nabi Avcı: AKM'nin Yerine Opera Binası YapılacakKültür ve Turizm Bakanı Avcı, AKM binasına ilişkin, "Buranın alışveriş merkezi yapılacağına dair iddialar var. Öyle bir şey söz konusu değil, orada yeni bir opera binası yapılacak" dedi.
 • 18 Ekim 2016 12:45Avcı, Aa Editör Masası'na Konuk OlduAvcı, Aa Editör Masası'na Konuk OlduKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, turizme katkı için uçaklara verilen yakıt desteğine ilişkin, "2017 için de benzer talepler var. Biz de bu taleplere sıcak bakıyoruz.
 • 18 Ekim 2016 12:44Avcı, Aa Editör Masasına Konuk OlduAvcı, Aa Editör Masasına Konuk OlduKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, İstanbul'daki Atatürk Kültür Merkezi (AKM) binasına ilişkin, "O binadan hayır gelmeyeceği İstanbul Teknik Üniversitesi raporundan da belli. Rapor olmasa bile çıplak gözle görülüyor zaten. Cumhurbaşkanı da ilan etti zaten, orada İstanbul'a yakışan bir opera binasının yeniden projelendirilmesi ve yapılması gerekiyor.
 • 18 Ekim 2016 12:34Nabi Avcı - Akm Binası (1)Nabi Avcı - Akm Binası (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması ANKARA - Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda soruları yanıtladı.
 • 18 Ekim 2016 12:24Nabi Avcı - Akm Binası (2)Nabi Avcı - Akm Binası (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması ANKARA - Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda soruları yanıtladı.
 • 18 Ekim 2016 12:14Nabi Avcı - Turizme Katkı Için Uçaklara Verilen Yakıt DesteğiNabi Avcı - Turizme Katkı Için Uçaklara Verilen Yakıt DesteğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması ANKARA - Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda soruları yanıtladı.
 • 18 Ekim 2016 12:04Nabi Avcı - Türkiye'nin TurizmiNabi Avcı - Türkiye'nin TurizmiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması ANKARA - Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda soruları yanıtladı.
 • 18 Ekim 2016 11:59Nabi Avcı - Gençlerin Sanat Üretmesi ProjesiNabi Avcı - Gençlerin Sanat Üretmesi ProjesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması ANKARA - Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda soruları yanıtladı.
 • 18 Ekim 2016 11:48Avcı, Aa Editör Masası'na Konuk OlduAvcı, Aa Editör Masası'na Konuk OlduKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Yerli ve yabancı operatörler ile sektörün temsilcileri, Türkiye'deki olağanüstü halin, Türkiye'ye gelecek turistler açısından hiçbir olumsuz etkisi olmadığını, Türkiye'nin bütün tatil yörelerinde hayatın normal akmakta olduğunu, hatta olağanüstü halin aslında gelen turistlerin, misafirlerin güvenliği bakımından ayrıca bir önemli katkısı olduğunu biz de söylüyoruz, onlar da söylüyorlar.
 • 18 Ekim 2016 11:38Nabi Avcı - Topkapı Sarayı'nın Hazine Bölümünde Oluşan Çatlaklar ve Avlusunda Oluşan ÇukurNabi Avcı - Topkapı Sarayı'nın Hazine Bölümünde Oluşan Çatlaklar ve Avlusunda Oluşan ÇukurGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması ANKARA - Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda soruları yanıtladı.
 • 18 Ekim 2016 11:26Avcı, Aa Editör Masası'na Konuk OlduAvcı, Aa Editör Masası'na Konuk OlduKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, darbe girişimin ardından başlatılan Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında, bakanlıkta bugüne kadar 490 kişi hakkında soruşturma açıldığını, bunlardan 317'sinin görevden uzaklaştırıldığını belirterek, "Daha sonra da KHK ile Kültür ve Turizm Bakanlığından 175 kişi ihraç edildi.
 • 18 Ekim 2016 11:15Nabi Avcı: Nabi Avcı: "15 Temmuz'la Ilgili Çok Film Tasarısı Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması ANKARA - Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda soruları yanıtladı.
 • 18 Ekim 2016 11:08Nabi Avcı - Sözde Ermeni Soykırımı Ile Ilgili ProjeNabi Avcı - Sözde Ermeni Soykırımı Ile Ilgili ProjeGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması ANKARA - Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda soruları yanıtladı.
 • 18 Ekim 2016 10:55Bakan Avcı - Ohal'in UzatılmasıBakan Avcı - Ohal'in UzatılmasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması ANKARA - Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda soruları yanıtladı.
 • 18 Ekim 2016 10:43Nabi Avcı: Nabi Avcı: "Türkiye'deki Olağanüstü Halin, Türkiye'ye Gelecek Turistler Açısından Hiçbir Olumsuz...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması ANKARA - Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda soruları yanıtladı.
 • 17 Ekim 2016 23:15Kültürel Mirasın Kalbi Türkiye'de AtacakKültürel Mirasın Kalbi Türkiye'de AtacakUNESCO Dünya Miras Merkezi'nin danışmanlığını yapan Uluslararası Anıtlar ve Sitler Konseyi(ICOMOS)'un Genel Kurul ve Danışma Kurulu Toplantıları ile Bilimsel Sempozyumu Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilecek.
 • 17 Ekim 2016 23:04Kültürel Mirasın Kalbi Türkiye'de AtacakKültürel Mirasın Kalbi Türkiye'de AtacakHaber - Kamera İdris TİFTİKÇİ İstanbul DHAUNESCO Dünya Miras Merkezi'nin danışmanlığını yapan Uluslararası Anıtlar ve Sitler Konseyi(ICOMOS)'un Genel Kurul ve Danışma Kurulu Toplantıları ile Bilimsel Sempozyumu Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilecek.
 • 17 Ekim 2016 22:59Kültürel Mirasın Kalbi Türkiye'de AtacakKültürel Mirasın Kalbi Türkiye'de AtacakUNESCO Dünya Miras Merkezi'nin danışmanlığını yapan Uluslararası Anıtlar ve Sitler Konseyi(ICOMOS)'un Genel Kurul ve Danışma Kurulu Toplantıları ile Bilimsel Sempozyumu Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilecek.
 • 17 Ekim 2016 22:30Icomos'un Ilk Toplantısı BaşladıIcomos'un Ilk Toplantısı BaşladıKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Uluslararası Anıtlar ve Sitler Konseyi (ICOMOS) Türkiye Milli Komitesinin Türkiye'deki dünya mirası alanları ve diğer koruma konuları hakkında önemli çalışmalar yaptığını belirtti.