SON DAKİKA NABİ AVCI HABERLERİ

Son Dakika Nabi Avcı Haberleri

 • 19:06 Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Açıklaması Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Açıklaması Muş’un düşman işgalinden kurtuluşunun 99’uncu yıldönümü etkinliği ve toplu açılış törenine katılan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, yapılan yatırımları anlattı.
 • 17:18 Milli Eğitim Bakanı Avcı Açıklaması Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Kimse bu milletin çocuklarını eğitim hakkından mahrum edemez. Bu okullarımızı yakan örgüt halk düşmanıdır, gençlik düşmanıdır, eğitim düşmanıdır.
 • 17:02 Bakanlar Esnaf ve Vatandaşı Dinledi Bakanlar Esnaf ve Vatandaşı Dinledi Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Kilis'te sokakları dolaşıp esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
 • 17:02 Kilis Bakan Avcı: Kilis?i Öğretmensiz Bırakmayız Kilis Bakan Avcı: Kilis?i Öğretmensiz Bırakmayız Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Kilis Belediyesi'ni ziyaret etti.
 • 14:26 Fenerbahçe ile Milli Eğitim Bakanlığı Arasında Protokol Krizi Çıktı Fenerbahçe ile Milli Eğitim Bakanlığı Arasında Protokol Krizi Çıktı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın yanında bulunan İstanbul Anadolu Lisesi'nin kulübe devriyle alakalı protokol feshedildi.
 • 13:17 Kilis?te Ailelere Terapi Hizmeti Verilecek -1 Kilis?te Ailelere Terapi Hizmeti Verilecek -1 Kilis'te ailelere terapi hizmeti verilecekAİLE ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, IŞİD tarafından atılan roketlerle bugüne kadar 18 kişinin yaşamını yitirdiği Kilis'te öncelikli olarak çocuklu aileler olmak üzere tüm vatandaşlara, rehberlik, rehabilitasyon ve psiko terapi hizmeti sunacaklarını söyledi.
 • 19:37 Önder İmam Hatip Gençlik Buluşması Önder İmam Hatip Gençlik Buluşması GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi mehteran takımı gösterisi Aşk-ı Neyyan Senfoni Grubu'nun ilahiler seslendirmesi Senarist-yazar Hasan Kaçan'ın kısa hikayeler anlatması Önder İmam Hatipliler Derneği Genel Başkanı Bekiroğlu'nun konuşması Milli Eğitim Bakanı Avcı'nın espirili konuşması - Önder İmam Hatipliler Derneği Genel Başkanı Bekiroğlu: "Bugün yeni bir evredeyiz.
 • 19:13 Erdoğan, 'İmam Hatip Gençlik Buluşması'nda Konuştu... Erdoğan, 'İmam Hatip Gençlik Buluşması'nda Konuştu... Haber Gülseli KENARLI - Kamera Yaşar KAÇMAZ İstanbul DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda İmam-Hatip'liler Derneği (ÖNDER) tarafından düzenlenen 'İmam Hatip Gençlik Buluşmasına katıldı.
 • 19:13 Erdoğan, 'İmam Hatip Gençlik Buluşması'nda Konuştu. 2- Erdoğan, 'İmam Hatip Gençlik Buluşması'nda Konuştu. 2- Haber Gülseli KENARLI - Kamera Yaşar KAÇMAZ İstanbul DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda İmam-Hatip'liler Derneği (ÖNDER) tarafından düzenlenen 'İmam Hatip Gençlik Buluşmasına katıldı.
 • 19:10 Erdoğan, "İmam-Hatip Gençlik Buluşması"Nda Konuştu Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda İmam-Hatip'liler Derneği (ÖNDER) tarafından düzenlenen "İmam Hatip Gençlik Buluşmasına katıldı.
 • 17:39 Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Onlar, Tarihin Tozlu Raflarına Havale Edildi" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, imam hatipli öğrenci sayısının 60 binden 1 milyon 207 bine ulaştığını belirterek, “İmam hatipliler kolejlerle yarışıyor.
 • 13:24 Kurtulmuş: Kurtulmuş: "(Uyuşturucu ile Mücadele) Sağlık Personelinin Bildirim ve İhbar Yükümlülüğünün... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Toplantıya katılan İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın ayaküstü sohbet etmesi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın salona girmesi Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un salona girmesi ve katılımcılarla tokalaşması Bakanların toplantı masasına oturması Kurtulmuş'un konuşması Başbakan Vekili ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "(Uyuşturucuyla mücadele) Kişilerin tıbbi tedaviye çekinmeden başvurabilmesi amacıyla, TCK'nın 279 ve 280'inci maddelerinde belirtilen Sağlık Personelinin Bildirim ve İhbar Yükümlülüğünün Kaldırılmasına Dair Kanun Teklifi hazırlığına başlanmıştır.
 • 12:59 Okul Çağındaki Suriyeli Çocuk Sayısı 756 Bin 808" Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Türkiye genelinde kayıtlı okul çağındaki Suriyeli çocuk sayısının 756 bin 808 olduğunu belirterek, "Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda yaklaşık 75 bin, geçici eğitim merkezlerinde yaklaşık 250 bin toplam 325 bin Suriyeli çocuğun okullaşmasının sağlandı.
 • 11:33 Mili Eğitim Bakanı Avcı: Fatih Projesine 1.3 Milyar Lira Harcama Yapıldı Mili Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 23 Aralık 2015 tarihi itibarıyla proje kapsamında sınıflara 370 bin adet 'Etkileşimli Tahta' takıldığını, 17 bin 173 okul için ihale yapıldığını ve 23 Aralık 2015 tarihi itibarıyla Fatih Projesi kapsamında 1 milyar 296 milyon TL harcama yapıldığını söyledi.
 • 11:49 CHP'li Sertel Okullardaki Cinsel İstismarı Meclis'e Taşıdı CHP'li Sertel Okullardaki Cinsel İstismarı Meclis'e Taşıdı Chp İzmir Milletvekili Atila Sertel, İzmir'deki okullarda 2016 yılının ilk 4 ayında çocuklara yönelik 15 cinsel istismar vakası yaşandığını belirterek, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya, Türkiye genelinde okullarda son 3 yılda kaç cinsel istismar vakası olduğunu sordu.
 • 18:52 TBMM'nin Açılışının 96. Yıl Dönümü TBMM Başkanı İsmail Kahraman, koltuğunu, 23 Nisan TBMM Başkanı Ahmet Özayaşlıoğlu'na devretti.
 • 18:33 Erdoğan, Çocuklara Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni Gezdirdi (1) Erdoğan, Çocuklara Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni Gezdirdi (1) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çocuklarla beraber Külliyedeki gezisinden görüntüler Erdoğan'ın çocuklarla konuşmasından görüntüler Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki kütüphanenin gezilmesi ve çocukların soruları Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın görüntüsü Erdoğan, çocuklara Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni gezdirdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ağırladığı çocuklara Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni tanıttı Çocuklara Mehmet Akif Ersoy'dan dizeler okuyan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İşte bu Asım'ın nesli, bu özelliklere sahip olun" öğüdünde bulundu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, ağırladığı çocuklara Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni gezdirdi.
 • 18:01 TBMM Başkanı Çocukları Kabul Etti TBMM Başkanı Kahraman, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve beraberindeki heyet ile gelen çocukları kabul etti.
 • 16:14 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe Çocukları Ağırladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe Çocukları Ağırladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı ile beraberindeki öğrenci ve öğretmenleri Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ağırladı.
 • 15:25 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şehitlerimizin aileleri ve çocukları bize emanettir, biz onları asla açıkta bırakamayız. Hatta şehitlerimizin, gerek asker gerek polis, bu noktada bir şey de denklerinin alabileceği terfiler neyse, o terfileri de şehidimiz gıyabında almaya devam edecektir.
 • 14:20 Bakan Avcı Çocukları Kabul Etti Bakan Avcı Çocukları Kabul Etti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın salona girişi -Avcı'nın çocuklarla tek tek selamlaşması -Avcı'nın çocuklara hitaben konuşması -Çocuklardan birinin bakan koltuğunda saz çalması -Çocukların sırayla bakan koltuğuna geçip kısa birer konuşma yapmaları ANKARA - Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Tevfik İleri Toplantı Salonu'nda çocukları kabul etti.
 • 13:40 Bakan Avcı Koltuğuna Çocuklara Devretti Bakan Avcı Koltuğuna Çocuklara Devretti Bakan Avcı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında çeşitli okullardan gelen çocukları Bakanlık'ta kabul etti.
 • 13:26 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Birtakım şehir efsaneleri dolaşmaya başladı, 'Milli Eğitim Bakanları çok sık değişiyor' diye, dolayısıyla biz de bu efsaneyi doğrulamak için, çok sık değiştiriyoruz Bakanı. Bugün buraya gelen bütün arkadaşlarımız, bir kere oturuyorlar bu koltuğa. Onun için hepiniz birazdan sırayla Milli Eğitim Bakanlığı yapacaksınız" dedi.
 • 13:18 Minik Bakanlardan "Müzikli" Bakanlar Kurulu Başbakan Ahmet Davutoğlu, koltuğunu ilkokul öğrencisi Reyhan Nur Ünlü'ye devretti.
 • 12:59 Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Terörle İlgili Soru Soran Minik Öğrenci Gözyaşlarına Boğdu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Her nesil kendinden sonraki nesile daha iyi bir gelecek bırakmalıdır" dedi.
 • 12:38 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şehitlerimizin Aileleri ve Çocukları Bize Emanettir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şehitlerimizin aileleri ve çocukları bize emanettir, onları asla açıkta bırakamayız. Şehitlerimiz, denklerinin alabileceği terfileri gıyabında almaya devam edecektir.
 • 11:40 Çorumlu Necip Can, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Ağlayarak Terörü Sordu Çorumlu Necip Can, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Ağlayarak Terörü Sordu Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23 Nisan dolayısıyla koltuğunu devretti. Külliye'ye giden çocukların arasında yer alan Çorumlu Necip Can, Erdoğan'a soru sorduğu sırada gözyaşlarını tutamadı.
 • 11:35 Bakan Avcı, Beraberindeki Çocuklarla Ata'nın Huzuruna Çıktı Bakan Avcı, Beraberindeki Çocuklarla Ata'nın Huzuruna Çıktı Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında beraberindeki çocuklarla birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti.
 • 11:20 Bakan Avcı, Çocuklarla Anıtkabir'i Ziyaret Etti Bakan Avcı, Çocuklarla Anıtkabir'i Ziyaret Etti Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı başkanlığındaki heyet Anıtkabir'i ziyaret etti.
 • 10:42 Bakan Avcı, Çocuklarla Anıtkabir'i Ziyaret Etti Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla öğrencilerle birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti.
 • 10:30 Bakan Avcı'dan 23 Nisan Mesajı Bakan Avcı'dan 23 Nisan Mesajı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın mesajında şu ifadeler yer aldı: "Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 96'ncı yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı milletçe büyük bir gurur, coşku ve heyecanla kutluyoruz.
 • 10:13 Milli Eğitim Bakanı Avcı, Çocuklarla Anıtkabir'i Ziyaret Etti (2) Milli Eğitim Bakanı Avcı, Çocuklarla Anıtkabir'i Ziyaret Etti (2) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın Anıtkabir Özel Defterine yazı yazması Bakan Avcı'nın yazdıklarını yanındaki çocuğa okutması Bakan Avcı'nın Anıtkabir'den ayrılışı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Milli Eğitim Bakanı Avcı başkanlığındaki heyet, Anıtkabir'i ziyaret etti Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı başkanlığındaki heyet, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti.
 • 09:57 Milli Eğitim Bakanı Avcı, Çocuklarla Anıtkabir'i Ziyaret Etti (1) Milli Eğitim Bakanı Avcı, Çocuklarla Anıtkabir'i Ziyaret Etti (1) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Milli Bakanı Nabi Avcı ve beraberindeki heyetin Aslanlı Yolu yürümesi Milli Bakanı Nabi Avcı'nın Atatürk'ün Mozolesi'ne çelenk bırakması Saygı duruşu İstiklal Marşının okunması 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Milli Eğitim Bakanı Avcı başkanlığındaki heyet, Anıtkabir'i ziyaret etti Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı başkanlığındaki heyet, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti.
 • 09:44 Cihan Haber Ajansı Gündemi Cihan Haber Ajansı Gündemi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve beraberindeki heyeti kabul edecek.
 • 09:20 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı başkanlığındaki heyet, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti.
 • 08:54 Gündem / 23 Nisan 2016 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk BayramıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Milli Egˆitim Bakanı Nabi Avcı ve beraberindeki heyeti kabul edecek ve 81 ilden gelen çocuklara verilecek ögˆle yemegˆine katılacak.
 • 02:09 Gündem Özetine Ek - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Milli Egˆitim Bakanı Nabi Avcı ve beraberindeki heyeti kabul edecek ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve C¸ocuk Bayramı dolayısıyla 81 ilden gelen çocuklara verilecek ögˆle yemegˆine katılacak.
 • 20:38 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "23 Nisan 1920 ruhu, temsil ettiği bütün değerleri, ifade ettiği anlamları, çocuklarımızın sahipliğinde ve şahitliğinde çok değerli bir miras olarak nesilden nesile aktarılacaktır.
 • 14:12 Unıtwın/unesco Kürsüleri 2. İstişare Toplantısı - Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Toplantıya katılanlardan görüntüler Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın gelişi ve yerini alışı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın açıklamaları UNITWIN/UNESCO Kürsüleri 2. İstişare Toplantısı Milli Eğitim Bakanı Avcı: "Ne yazık ki bugüne kadar uluslararası camia, bizim Türkiye olarak bu konuda (Suriyeli sığınmacılar) yaptıklarımıza yeterince katkıda bulunamadı" "30 bin, 35 bin, 50 bin Suriyeli sığınmacıyı kabul etmiş olan ülkeler yaptıklarını abartılı cümlelerle anlatırlarken ne yazık ki Türkiye'nin kabul ettiği 3 milyon Suriyeli ve eğitim bekleyen 830 bin genç, çocuk ve bizim eğitime aldığımız 330 bin öğrencinin uluslararası dikkatlerin uzağında kaldığını bu vesileyle gördük" "Hacettepe Üniversitesinde zaten bu konularda (göç ve mülteciler) çalışmakta olan merkezin bir UNESCO kürsüsüne evrilmesiyle Türkiye bu alanda bugüne kadar yaptıklarını hem daha iyi anlatabilecek hem de bundan sonra yapacaklarını daha geniş bir uluslararası katılımla yapacak" Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, uluslararası camianın, Türkiye'nin Suriyeli sığınmacılar konusunda yaptıklarına yeterince katkıda bulunmadığına işaret ederek, "30 bin, 35 bin, 50 bin Suriyeli sığınmacıyı kabul etmiş olan ülkeler yaptıklarını abartılı cümlelerle anlatırlarken ne yazık ki Türkiye'nin kabul ettiği 3 milyon Suriyeli ve eğitim bekleyen 830 bin genç, çocuk ve bizim eğitime aldığımız 330 bin öğrencinin uluslararası dikkatlerin uzağında kaldığını bu vesileyle gördük." dedi.
 • 13:03 MHP'li Topçu: Herkes 3 Maymunu Oynuyor Erdemli Biri 'Sorumlusu Benim İstifa Ediyorum' Demeli (Ek) Karaman'daki cinsel çocuk istismarına ilişkin, MHP Genel Başkan Yardımcısı Zühal Topçu, Meclis kürsüsünden yaptığı konuşmada, "İnanın insanın yüreği yetmiyor artık. Herkes 3 maymunu oynuyor.
 • 12:41 Unıtwın/unesco Kürsüleri 2. İstişare Toplantısı Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, uluslararası camianın, Türkiye'nin Suriyeli sığınmacılar konusunda yaptıklarına yeterince katkıda bulunmadığına işaret ederek, "30 bin, 35 bin, 50 bin Suriyeli sığınmacıyı kabul etmiş olan ülkeler yaptıklarını abartılı cümlelerle anlatırlarken ne yazık ki Türkiye'nin kabul ettiği 3 milyon Suriyeli ve eğitim bekleyen 830 bin genç, çocuk ve bizim eğitime aldığımız 330 bin öğrencinin uluslararası dikkatlerin uzağında kaldığını bu vesileyle gördük." dedi.
 • 12:12 Bakan Avcı'dan Uluslararası Camiaya Mülteci Eleştirisi Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, “30 bin, 35 bin, 50 bin Suriyeli sığınmacıyı kabul etmiş olan ülkeler yaptıklarını abartılı cümlelerle anlatıyor.
 • 10:49 Utanç Rakamları! Son 10 Yılda 621 Öğretmen Cinsel Suçlardan İhraç Edildi Utanç Rakamları! Son 10 Yılda 621 Öğretmen Cinsel Suçlardan İhraç Edildi Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, son 10 yılda MEB'deki bin 498 ihraç kararından 621'inin cinsel suçlar kapsamında olduğunu açıkladı.
 • 19:50 Milli Eğitim Bakanı Avcı Hakkındaki Gensoru Önergesi Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Türkiye, eğitim öğretim faaliyetlerinde sınıfta kalmadı, birkaç sınıfı birden geçerek gelişmiş ülkelerdeki standartları yakalamaya başladı.
 • 19:35 Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Açıklaması Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Karaman’da yaşanan çocuk istismarı konusunda, “17 gün içinde biz Bakanlık olarak sorumluluğumuzun gereğini hem idari hem adli bakımdan yapmışız” dedi.
 • 19:27 Milli Eğitim Bakanı Avcı Hakkında Gensoru Önergesi TBMM Genel Kurulunda, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı hakkında verilen gensoru önergesinin gündeme alınması kabul edilmedi.
 • 19:17 Milli Eğitim Bakanı Avcı Hakkındaki Gensoru Önergesi AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, vakıf, dernek, benzeri sivil toplum kuruluşlarının demokratik yaşamın vazgeçilmez unsurları olduğunu belirterek, "Eğitim alanının daha demokratik, sivil ve çoğulcu hale gelmesini sağlamak amacıyla bu türden kurumlarla bakanlığın politikalarına ve müfredatına uygun olarak, bakanlığın denetim, gözetiminde olmak kaydıyla çeşitli alanlarda işbirliği yapılmasına sıcak bakıyoruz.
 • 19:04 Milli Eğitim Bakanı Avcı Hakkındaki Gensoru Reddedildi Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı hakkında CHP’nin verdiği gensoru önergesi TBMM Genel Kurulu’nda reddedildi.
 • 17:59 Milli Eğitim Bakanı Avcı Hakkındaki Gensoru TBMM Genel Kurulunda Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı hakkında verilen gensoru önergesi görüşülüyor.
 • 15:39 MHP Kocaeli Milletvekili Sancaklı Açıklaması MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, çocukların sportif ve sanatsal faaliyet konusunda yetenek taramasından geçirilmesini öngören projeye ilişkin, "Benim anlattığım projeyi bire bir AKP projesiymiş gibi gösteren iki bakanı kınıyorum.