SON DAKİKA NABİ AVCI HABERLERİ

Son Dakika Nabi Avcı Haberleri

 • 23 Ağustos 2016 10:38Bakan Avcı'dan Unesco TalimatıBakan Avcı'dan Unesco TalimatıBitlis’in Ahlat Belediye Başkanı A. Mümtaz Çoban’ın, Ahlat’ın UNESCO’nun geçici listesinden asıl listeye alınması yönündeki taleplerinin olumlu karşılandığını söyledi.
 • 19 Ağustos 2016 17:52Asansör Projesi İçin Büyük Müjde AK Parti İl Başkanı Karabıyık'tan GeldiAsansör Projesi İçin Büyük Müjde AK Parti İl Başkanı Karabıyık'tan GeldiBilecik Şeyh Edebali Türbesi’nde yapılması planlanan asansör projesi ile ilgili müjdeli haber AK Parti İl başkanı Fikret Karabıyık’tan geldi.
 • 19 Ağustos 2016 15:16Bakan Avcı'dan "Devlet Tiyatroları" Açıklaması - İstanbulKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Devlet Tiyatroları'nın özelleştirilmesi konusunda yanlış anlaşılma olduğunu belirterek, "Bu tamamen gayrimenkullerle ilgilidir, Özelleştirme İdaresi tarafından değerlendirilmektedir.
 • 19 Ağustos 2016 15:09Türkçe Yaz Okulu ve 2. Türkçe Bayramı Tanıtım Toplantısı - Bakan Avcı - İstanbulYunus Emre Enstitüsü tarafından bu yıl 46 ülkeden 540 öğrencinin katılımıyla yedincisi düzenlenen "Türkçe Yaz Okulu", Cumhurbaşkanlığı himayelerinde İstanbul'da 27 Ağustos'ta gerçekleştirilecek 2. Türkçe Bayramı ile taçlanacak.
 • 19 Ağustos 2016 14:51Nabi Avcı 1 Milyonun Üzerinde Çocuk ve Gencin Yarısını Eğitime Alabildik* Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı: (27 Ağustos'ta düzenlenecek Türkçe Bayramı) "Türkçe bayramında misafir öğrencilerimiz insan ve türkçe temalı kapanış gösterisiyle dünyaya barış, dostluk, kardeşlik, ve sevgi mesajları verecekler"(Suriyelilerin Türkçe'ye uyumu) "1 milyonun üzerinde çocuğun ve gencin eğitime ihtiyacı var. Biz bunun ancak yarısını örgün eğitimde karşılayabilmişiz"Haber-Kamera Enver ALAS/ İstanbul DHAKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Türkiye'de yaşayan 1 milyon Suriyeli çocuk ve gencin eğitime ihtiyacı olduğunu belirterek, "Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı olarak geçen yıl itibariyle biz bunların 175 binini örgün eğitime aldık.
 • 19 Ağustos 2016 14:49Nabi Avcı 1 Milyonun Üzerinde Çocuk ve Gencin Yarısını Eğitime Alabildik* Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı: (27 Ağustos'ta düzenlenecek Türkçe Bayramı) "Türkçe bayramında misafir öğrencilerimiz insan ve türkçe temalı kapanış gösterisiyle dünyaya barış, dostluk, kardeşlik, ve sevgi mesajları verecekler"(Suriyelilerin Türkçe'ye uyumu) "1 milyonun üzerinde çocuğun ve gencin eğitime ihtiyacı var. Biz bunun ancak yarısını örgün eğitimde karşılayabilmişiz"Haber-Kamera Enver ALAS/ İstanbul DHAKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Türkiye'de yaşayan 1 milyon Suriyeli çocuk ve gencin eğitime ihtiyacı olduğunu belirterek, "Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı olarak geçen yıl itibariyle biz bunların 175 binini örgün eğitime aldık.
 • 19 Ağustos 2016 14:42Avcı'dan "Devlet Tiyatroları" AçıklamasıKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Devlet Tiyatroları'nın özelleştirilmesi konusunda yanlış anlaşılma olduğunu belirterek, "Bu tamamen gayrimenkullerle ilgilidir, Özelleştirme İdaresi tarafından değerlendirilmektedir.
 • 19 Ağustos 2016 14:11Bakan Avcı: Bakan Avcı: "1 Milyon Civarında Suriye Asıllı Çocuğumuzun Eğitime İhtiyacı Var"Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Suriyeli mültecilerle ilgili eğitim sorununa dikkat çekerek, "1 milyon civarında Suriye asıllı çocuğumuz ve gencimizin eğitime ihtiyacı var" dedi.
 • 16 Ağustos 2016 22:47Nevşehir - Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Kapadokya'daNevşehir - Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Kapadokya'daKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Kapadokya'da53. ULUSAL, 27. Uluslararası Hacı Bektaş Veli Kültür ve Sanat Etkinlikleri için Hacıbektaş İlçesi'ne gelen Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, açılışa katıldıktan sonra Nevşehir'e geçerek, bir dizi incelemelerde bulundu.
 • 16 Ağustos 2016 22:02Bakanı Avcı, Çanak Yapımını İzlediBakanı Avcı, Çanak Yapımını İzlediKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Nevşehir'deki tarihi ve turistik mekanlarda incelemelerde bulundu.
 • 16 Ağustos 2016 21:55Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Kapadokya'daKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Kapadokya'da53. ULUSAL, 27. Uluslararası Hacı Bektaş Veli Kültür ve Sanat Etkinlikleri için Hacıbektaş İlçesi'ne gelen Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, açılışa katıldıktan sonra Nevşehir'e geçerek, bir dizi incelemelerde bulundu.
 • 16 Ağustos 2016 21:15Kültür ve Turizm Bakanı Avcı Nevşehir'deKültür ve Turizm Bakanı Avcı Nevşehir'deKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Nevşehir'deki tarihi ve turistik mekanlarda incelemelerde bulundu.
 • 16 Ağustos 2016 20:50Nevşehir Bakan Avcı: Hünkar Hacı Bektaş Veli'nin Öğretileri, Anadolu'da Başlayıp, Rumeli'yi de...Nevşehir Bakan Avcı: Hünkar Hacı Bektaş Veli'nin Öğretileri, Anadolu'da Başlayıp, Rumeli'yi de...CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hacı Bektaş Vali'yi Anma etkinliklerinde yaptığı konuşmada, insana duyulan sevginin temelini adaletin oluşturduğunu belirterek, "Hacı Bektaş Veli, hatalardan arınmanın yolunun özeleştiriden geçtiğini bizlere öğretmiştir.
 • 16 Ağustos 2016 18:21Bakan Avcı: "Turist Akımımızı Farklı Ülkelere Yaymak Zorundayız"Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı: "Önümüzdeki dönemde Rusya ve Almanya başta olmak üzere var olan turist akımımızı farklı ülkelere de yaymak durumundayız."
 • 16 Ağustos 2016 17:14Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Hacı Bektaş Veli'nin Öğretileri Bize Rehber Olmalıdır"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hacı Bektaş Veli’yi Anma etkinliklerinde yaptığı konuşmada, "Her şeye hakkıyla davranmak gerekir. Adalet beşeri ilişkinin temelidir.
 • 16 Ağustos 2016 16:25Kültür ve Turizm Bakanı Avcı AçıklamasıKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, mevcut turist akımını farklı ülkelere de yaymak istediklerini belirterek, "Japonya, Çin, Hindistan, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Latin Amerika şimdi hedef pazarlarımız arasında.
 • 16 Ağustos 2016 16:23Bakan Avcı, Kapadokya'yı GezdiBakan Avcı, Kapadokya'yı GezdiHacı Bektaş Veli Anma etkinlikleri programına katılmak üzere Nevşehir’e gelen Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Kapadokya Bölgesinde gezi ve incelemelerde bulundu.
 • 16 Ağustos 2016 15:35Bakan Avcı'dan, Nevşehir Yeraltı Şehri Kazılarına DestekBakan Avcı'dan, Nevşehir Yeraltı Şehri Kazılarına DestekKÜLTÜR ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Nevşehir Kalesi ve civarında ortaya çıkarılan dünyanın en büyük yeraltı şehriyle ilgili çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Hasan Ünver'den bilgi aldı.
 • 16 Ağustos 2016 14:35Hacı Bektaş Veli'yi Anma Törenleri ve Kültür Sanat EtkinlikleriKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, bugünün sıkıntılarıyla Hacı Bektaş Veli'nin yaşadığı dönemindeki sıkıntıların benzediğini belirterek, "O dönemde 'Bir olalım, iri olalım, diri olalım' diyerek bu topraklar bize vatan kılınmış.
 • 16 Ağustos 2016 14:07Bakan Avcı, Vatandaşların Sloganları Üzerine Yeniden Kürsüye ÇıktıBakan Avcı, Vatandaşların Sloganları Üzerine Yeniden Kürsüye Çıktı57. Ulusal 27. Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde bulunan Kemal Kılıçdaroğlu Kongre Merkezinde başladı.
 • 16 Ağustos 2016 12:54Hacıbektaş Veli Anma Programı BaşladıHacıbektaş Veli Anma Programı Başladı57. Ulusal 27. Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma törenleri ve kültür-sanat etkinlikleri Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde bulunan Kemal Kılıçdaroğlu Kongre Merkezinde başladı.
 • 16 Ağustos 2016 09:40GündemeGündeme- Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Valiliği ve Belediyeyi ziyaret edecek, Kapadokya Müzesi inşaatında incelemelerde bulunacak.
 • 14 Ağustos 2016 15:20Kültür ve Turizm Bakanı Avcı Bilecik'te Sünnet Düğününe KatıldıKültür ve Turizm Bakanı Avcı Bilecik'te Sünnet Düğününe KatıldıKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Bilecik’te akrabasının çocuklarının sünnet düğününe katıldı.
 • 14 Ağustos 2016 00:33Kültür ve Turizm Bakanı Avcı Bilecik'teKültür ve Turizm Bakanı Avcı Bilecik'teKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Bilecik'te yeğeninin çocuklarının sünnet düğününe katıldı.
 • 13 Ağustos 2016 23:37Kültür ve Turizm Bakanı Avcı Bilecik'teKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Bilecik'te yeğeninin çocuklarının sünnet düğününe katıldı.
 • 13 Ağustos 2016 14:27Türkiye 2017'nin Turizm Rotasını Frankfurt'ta ÇizdiTürkiye 2017'nin Turizm Rotasını Frankfurt'ta ÇizdiBASINA kapalı toplantıya FTI, Alltours, Ferien Touristik, Schauinsland Reisen, Bentour, HxH'nin aralarında bulunduğu şirketlerin temsilcileri katıldı.
 • 13 Ağustos 2016 13:53Bakan Avcı Bugün Bilecik'e GeliyorBakan Avcı Bugün Bilecik'e GeliyorKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, bugün Bilecik’te yeğeninin çocuklarının sünnet düğününe katılacak.
 • 13 Ağustos 2016 09:52Bakan Avcı: O Konuyu Almanlarla GörüştükBakan Avcı: O Konuyu Almanlarla GörüştükKÜLTÜR ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, sektör temsilcileriyle yapılan toplantıların çok verimli geçtiğini ve Türkiye'deki son durumun ele alındığını belirtti.
 • 12 Ağustos 2016 19:19Kültür ve Turizm Bakanı Avcı, Almanya'daKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Türkiye'nin uluslararası terörizmin saldırılarından kaynaklanan zararları en hızlı telafi eden ülkelerin başında geldiğini bildirdi.
 • 12 Ağustos 2016 14:39Bakan Avcı, Turizm Sektörü Temsilcileriyle Bir Araya GeldiBakan Avcı, Turizm Sektörü Temsilcileriyle Bir Araya GeldiKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Almanya'nın önde gelen tur operatörleri ve turizm sektörü temsilcileriyle çalışma toplantısında bir araya geldi.
 • 12 Ağustos 2016 13:42Kültür ve Turizm Bakanı Avcı, Frankfurt'taKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Almanya'nın önde gelen tur operatörleri ve turizm sektörü temsilcileriyle çalışma toplantısında bir araya geldi.
 • 12 Ağustos 2016 00:02Gündem Özeti/ 12 Ağustos 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 19201- Fetullahçı Terör Örgütü'nün başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişiminin ardından yaşanan gelişmeler ile yurt içi ve yurt dışındaki tepkiler izleniyor.
 • 07 Ağustos 2016 22:24Eskişehir'deki Demokrasi Nöbeti Mitingine 15 Bin Kişi KatıldıEskişehir'deki Demokrasi Nöbeti Mitingine 15 Bin Kişi KatıldıEskişehir'deki Demokrasi Nöbeti Mitingine 15 bin kişi katıldıEskişehir'de Vilayet Meydanı'nda düzenlenen, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın da konuşma yaptığı Demokrasi Nöbeti Mitingi'ne yaklaşık 15 bin kişi katıldı.
 • 07 Ağustos 2016 22:06Eskişehir'de Demokrasi MitingiEskişehir'de Demokrasi MitingiEskişehir’de, darbe girişiminin ardından tüm Türkiye’de aynı anda yapılan demokrasi mitingi, Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı’nın katılımıyla gerçekleşti.
 • 07 Ağustos 2016 21:14Eskişehir'de Demokrasi ve Şehitler MitingiKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Bugün, 24 gündür büyük bir şevkle, aşkla, coşkuyla sürdürdüğümüz, sürdürdüğünüz demokrasi nöbetlerinizi, Yenikapı'ya kilitlenerek taçlandırıyoruz.
 • 04 Ağustos 2016 23:47Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Nabi Avcı Bey dönemine kadar biz dershaneler konusunda adım atamadık.
 • 04 Ağustos 2016 22:30Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Nabi Avcı Bey Dönemine Kadar Biz Dershaneler Konusunda Adım Atamadık.Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Nabi Avcı Bey dönemine kadar biz dershaneler konusunda adım atamadık.
 • 04 Ağustos 2016 18:27Başkan Şahin'in Ankara MesaisiBaşkan Şahin'in Ankara MesaisiGaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'yi ziyaret etti.
 • 04 Ağustos 2016 14:49CHP'li Vekiller Bakan Avcı'yla Bir Araya GeldiCHP'li Vekiller Bakan Avcı'yla Bir Araya GeldiCumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekilleri Prof. Dr. Gaye Usluer, Utku Çakırözer ve Cemal Okan Yüksel, Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı ile Ankara’da bir araya geldi.
 • 02 Ağustos 2016 14:18Bakan Avcı: Kazan'da Demokrasi Şehitleri İçin Müze KurulacakBakan Avcı: Kazan'da Demokrasi Şehitleri İçin Müze KurulacakBakan Avcı: Kazan'da demokrasi şehitleri için müze kurulacakKÜLTÜR ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, 15 Temmuz gecesi FETÖ'nün darbe kalkışmasına ellerinde bayraklarla karşı duran ve yaşamlarını yitiren demokrasi şehitlerinin hatırasını yaşatmak ve onların demokrasi mücadelesini gelecek kuşaklara aktarmak üzere Kazan'da bir müze ve kültür merkezi kuracaklarını söyledi.
 • 02 Ağustos 2016 12:40Kazan'ın Demokrasi Şehitleri Müzede YaşatılacakKazan'ın Demokrasi Şehitleri Müzede YaşatılacakKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Kazan’da o gece olup bitenleri fotoğraflarıyla, belgeselleriyle sürekli çocuklarımıza gençlerimize yaşatacak, hatırlatacak, şehitlerimizin hatırasını her daim diri tutacak, gazilerimizin hatırasını çocuklarımıza aktaracak, gençlerimize aktaracak yaşayan bir müzeyi açacağız" dedi.
 • 02 Ağustos 2016 07:20Kültür ve Turizm Bakanı Avcı, Kazan İlçesinde Demokrasi Nöbetine KatıldıKültür ve Turizm Bakanı Avcı, Kazan İlçesinde Demokrasi Nöbetine KatıldıKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Şimdi çocuklarımız bugünleri hayal meyal hatırlayacaklar ama büyüdükleri zaman, kendilerine bu yaşananlar anlatıldığı zaman, bunları tarih kitaplarında okudukları zaman, babalarıyla abileriyle anneleriyle dedeleriyle iftihar edecekler" dedi.
 • 02 Ağustos 2016 02:56Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Şimdi çocuklarımız bugünleri hayal meyal hatırlayacaklar ama büyüdükleri zaman, kendilerine bu yaşananlar anlatıldığı zaman, bunları tarih kitaplarında okudukları zaman, babalarıyla abileriyle anneleriyle dedeleriyle iftihar edecekler" dedi.
 • 02 Ağustos 2016 02:36Kültür Bakanı Avcı Akıncı Üssü'nün Rekreasyon Alanı Olacağını AçıkladıKültür Bakanı Avcı Akıncı Üssü'nün Rekreasyon Alanı Olacağını AçıkladıKültür Bakanı Nabi Avcı, Akıncı Üssü'nün uygun biçimde sivil görünüşlü Kazan'a canlılık getirecek rekreasyonla başka yapılarla desteklenen bir ünite olarak değerlendirileceğini söyledi.
 • 02 Ağustos 2016 02:26Kültür Bakanı Avcı: Kültür Bakanı Avcı: "4. Ana Jet Üssü Yerine, Rekreasyon Alanı Olacak"CUMHURBAŞKANI Erdoğan'ın çağrısı üzerine meydanlarda 17 gündür demokrasi nöbetini tutmaya devam eden Kazanlıların son ziyaretçisi Kültür Bakanı Nabi Avcı oldu.
 • 30 Temmuz 2016 21:41Nabi Avcı, Çengelköy Sabancı Polis Merkezi'ni ve Çengelköy Muhtarını Ziyaret EttiNabi Avcı, Çengelköy Sabancı Polis Merkezi'ni ve Çengelköy Muhtarını Ziyaret EttiKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Gerçekten o akşam (15 Temmuz) Türk medyası da televizyonlarımız, radyolarımız, internet sitelerimiz, fevkalade ibret verici bir demokrasi refleksi gösterdi.
 • 30 Temmuz 2016 21:09Bakan Nabi Avcı Çengelköy Sabancı Polis Merkezini Ziyaret EttiBakan Nabi Avcı Çengelköy Sabancı Polis Merkezini Ziyaret EttiHaber-Kamera: Cengiz ÇOBAN/ İSTANBUL DHAKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, 15 Temmuz'daki darbe girişiminde bulunan askerlerin ele geçirmeye çalıştığı Çengelköy Sabancı Polis Merkezi'ni ziyaret etti.
 • 30 Temmuz 2016 20:58Çengelköy'ü Ziyaret Eden Bakan Avcı'dan, Yabancı Medyaya EleştiriKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, yabancı basını eleştirerek, milletin demokratik direnişini çarpıttığını söyledi.
 • 30 Temmuz 2016 19:45Kültür ve Turizm Bakanı Avcı, İstanbul'daKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Gerçekten o akşam (15 Temmuz) Türk medyası da televizyonlarımız, radyolarımız, internet sitelerimiz, fevkalade ibret verici bir demokrasi refleksi gösterdi.
 • 29 Temmuz 2016 16:22Bakan Avcı, Alanya'yı Ziyaret EdecekBakan Avcı, Alanya'yı Ziyaret EdecekAlanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili’nin katıldığı toplantıda Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Alanya’ya gelmek istediğini söyledi.