SON DAKİKA NACİ AĞBAL HABERLERİ

Son Dakika Naci Ağbal Haberleri

 • 19:54 Türkiye'nin En Renkli Mali Müşavirler Odası Seçimi Gaziantep'te Yaşanıyor Türkiye'nin En Renkli Mali Müşavirler Odası Seçimi Gaziantep'te Yaşanıyor Dinamik Mali Müşavirler Grubu, yarın yapılacak Gaziantep Mali Müşavirler Odası seçimlerinde ilginç seçim çalışmalarıyla fark oluşturdu.
 • 17:07 Maliye Bakanı Ağbal (2) Maliye Bakanı Ağbal (2) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : - Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın açıklamaları Maliye Bakanı Ağbal, Afyonkarahisar'da: (2) "İnsan kalitesi ne kadar artarsa, gelir hizmetleri de o kadar artıyor.
 • 16:09 Afyonkarahisar Maliye Bakanı Ağbal: 459 Milyar Lira Vergi Geliri Tahsilat Hedefimiz Var -1 Afyonkarahisar Maliye Bakanı Ağbal: 459 Milyar Lira Vergi Geliri Tahsilat Hedefimiz Var -1 Maliye Bakanı Ağbal: 459 milyar lira vergi geliri tahsilat hedefimiz varMALİYE Bakanı Naci Ağbal, "2016 yılında bizim ortaya koyduğumuz yaklaşık 459 milyar lira vergi geliri tahsilat hedefimiz var. Bu hem cari dönem tahakkuklarından, hem de geçmiş dönem takipli alacaklarından kaynaklanıyor.
 • 15:44 Maliye Bakanı Ağbal, Afyonkarahisar'da: (3) Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Avrupa Birliği pazarı her ne kadar olumlu yönde bir gidiş sergilese de toplam ihracatımızda tabii ki bir takım kırılganlıklar hala devam ediyor.
 • 15:12 Maliye Bakanı Ağbal, Afyonkarahisar'da: (2) Maliye Bakanı Naci Ağbal, "İnsan kalitesi ne kadar artarsa, gelir hizmetleri de o kadar artıyor.
 • 14:58 Maliye Bakanı Naci Ağbal Açıklaması Maliye Bakanı Naci Ağbal Açıklaması Maliye Bakanı Naci Ağbal, yakın bir geçmişe sahip vergi borçlarının ve mükelleflerinin tahsilat konusunda yakın takibe alınacağını kaydederek, “Bütün gayretimizi yakın vadede oluşmuş olan takipli alacaklara vereceğiz.
 • 14:55 Düzeltme) Maliye Bakanı Naci Ağbal, Aracını Muayene Yaptıracakken "Trafik Cezası Borcu" Olduğunu... Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gelir İdaresi Başkanlığı personeline, vatandaşların vergi borcu olduğu konusunda zamanında uyarılması gerektiğine belirterek. başından geçen bir olayı anlattı.
 • 14:38 Mali Bakanı Naci Ağbal, Kayıt Dışı Ekonominin Kesinlikle Önlenmesi Gerektiğini Belirterek Açıklaması Mali Bakanı Naci Ağbal, Kayıt Dışı Ekonominin Kesinlikle Önlenmesi Gerektiğini Belirterek Açıklaması Mali Bakanı Naci Ağbal, kayıt dışı ekonominin kesinlikle önlenmesi gerektiğini ifade ederek, “Kayıt dışı ekonomiyi bizim hızla aşağı çekmemiz lazım. Bir tarafta vergisini tam zamanında ödeyen kayıtlı mükellefler var, bir tarafta da hiçbir şekilde vergi dairesine uğramayan işletmeler var. Vergi dairesine hiç uğramayanları bir kere vergi dairesine getirmek lazım” dedi.
 • 14:34 Maliye Bakanı'ndan Faiz Açıklaması Maliye Bakanı'ndan Faiz Açıklaması Ağbal, Gelir İdaresi Başkanlığınca Afyonkarahisar'da bir otelde düzenlenen "2016 Yılı Çalışmalarının ve Hedeflerinin Değerlendirilmesi" başlıklı toplantıda, son 14 yıldır bütçe disiplininde önemli başarılara imza atıldığını söyledi.
 • 14:30 Maliye Bakanı Aracını Satarken Maliye Bakanı Aracını Satarken "Trafik Cezası Borcu" Olduğunu Öğrendi Maliye Bakanı Naci Ağbal, GİB personelinin, vatandaşların vergi borcu olduğu konusunda zamanında uyarılması gerektiğini belirterek başından geçen bir olayı anlattı.
 • 14:15 Maliye Bakanı Ağbal, Afyonkarahisar'da: (1) Maliye Bakanı Naci Ağbal, 2002 yılında yüzde 11,5 olan bütçe açığının, 2016 yılında yüzde 1,3'e düşürüldüğünü belirterek, "Bu oran bugün birçok ülkenin hayal dahi edemediği bir bütçe açığı oranı. Bugün gerek OECD ülkelerinde gerek AB ülkelerinde bütçe açıkları yüzde 3, 4, 5'lerde ama Türkiye son 14 yıldır uyguladığı sıkı maliye politikası ve bütçe disiplini sayesinde bütçe açıklarını yüzde 1'ler seviyesine getirebilmiştir" dedi.
 • 17:00 Maliye Bakanı Naci Ağbal Yarın Afonkarahisar'a Geliyor Maliye Bakanı Naci Ağbal’ın çeşitli temaslarda bulunmak üzere yarın Afonkarahisar’a geleceği bildirildi.
 • 10:54 Kurullarda Görev Alacak Hükümet Üyeleri Belirlendi Kurullarda Görev Alacak Hükümet Üyeleri Belirlendi Kanun, kanun hükmünde kararname,?Bakanlar'Kurulu kararları ve genelgelerle teşkil edilmiş kurul ve komisyonlarda, başkan veya üye olarak görev alacak hükümet üyeleri belirlendi.
 • 10:41 Kurullarda Görev Alacak Hükümet Üyeleri Belirlendi Ekonomi Koordinasyon Kuruluna (EKK) Başbakan Binali Yıldırım başkanlık edecek.
 • 01:58 Ağbal, Ağbal, "Vergide Sağlanacak Adalet Devlete Olan Güveni Artırır" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın konuşması - "Vergide sağlanacak adalet devlete olan güveni artırır. Bunu da kanunları, uygulamayı iyi yaparsanız sağlarsınız. İnşallah içinde bulunduğumuz dönemde de geleceğe yönelik olarak da bütün talepler başımızın üzerine. Bunların hepsini hayata geçirmek için çalışacağız" "TÜİK'in sizden (muhasebeciler) aldığı istatistikler var. Ben Bakan olarak inisiyatif alıyorum.
 • 01:27 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu," Türkiye'nin Yazılım Değiştirme Dönemi Gelmiştir" Çalışma-Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ve Maliye Bakanı Naci Ağbal, İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetimine Yürüyüş Gecesi’ne katıldı.
 • 01:04 Maliye Bakanı Ağbal Açıklaması Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Vergide sağlanacak adalet devlete olan güveni artırır. Bunu da kanunları, uygulamayı iyi yaparsanız sağlarsınız. İnşallah içinde bulunduğumuz dönemde de geleceğe yönelik olarak da bütün talepler başımızın üzerine. Bunların hepsini hayata geçirmek için çalışacağız. dedi.
 • 08:57 Yeni Hükümetin Ekonomi Yönetiminin İcraat Ajandası Yeni Hükümetin Ekonomi Yönetiminin İcraat Ajandası Ekonomi yönetimine yeni giren bakanlar, öncelikle bakanlık faaliyetlerine ilişkin brifing alacak. Paranın yeni patronlarının uzun bir icraat ajandası var.
 • 12:00 Maliye Bakanı Ağbal Açıklaması Maliye Bakanı Naci Ağbal, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bütçesindeki artışın, genel aydınlatma giderleri ile özel hukuk tüzel kişilerinin ruhsat sahibi olarak işlettikleri yeraltı maden işletmelerine sağlanacak destekleme ödeneklerinde yapılan değişikliklerden kaynaklandığını bildirdi.
 • 15:16 65. Hükümet'in Kurulması Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın görevine devam edecek olmasının Bayburtlular olarak kendilerini ziyadesiyle mutlu ettiğini bildirdi.
 • 14:19 Başkan Memiş'ten Tebrik Mesajı Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, yeni açıklanan 65. Hükümet Kabinesinde görevine devam edecek olan Bayburt Milletvekili ve Maliye Bakanı Naci Ağbal için tebrik mesajı yayınladı.
 • 13:15 65. Hükümetin Kabinesinde 2 Erzurumlu, 1 Karslı, 1 Bayburtlu Bakan Yer Aldı 65. Hükümetin Kabinesinde 2 Erzurumlu, 1 Karslı, 1 Bayburtlu Bakan Yer Aldı 65. Hükümeti kurmakla görevlendirilen Başbakan Binali Yıldırım’ın açıkladığı yeni kabinede Erzurumlu 2, Karslı 1 ve Bayburtlu 1 bakan yer aldı.
 • 12:18 Naci Ağbal Yeniden Maliye Bakanı Oldu AK Parti Bayburt Milletvekili Naci Ağbal, 65. Hükümet'te yeniden Maliye Bakanlığı görevine getirildi.
 • 12:00 Yeni Ekonomi Yönetimi Belli Oldu 65. Hükümet açıklandı, ekonomi yönetimi de belirlendi.
 • 17:36 Tweet Atıp Reklam Yapan da Mükellef Sayılacak Tweet Atıp Reklam Yapan da Mükellef Sayılacak Maliye Bakanı, yeni vergi usul kanunu ile düzenleme yapacaklarını, tweet atarak reklam yapanlar da mükellef sayılacaklarını söyledi.
 • 11:43 Bakan Ağbal'dan 2016 Yılı Nisan Ayı ve Ocak-nisan Dönemi Bütçe Değerlendirmesi Maliye Bakanı Naci Ağbal, "2015 yılı Nisan ayında 1,4 milyar lira fazla veren bütçe, 2016 yılı Nisan ayında 5,4 milyar lira fazla vermiştir" dedi.
 • 11:08 Maliye Bakanı Ağbal Açıklaması Maliye Bakanı Naci Ağbal, geçen yıl nisanda 1,4 milyar lira fazla veren bütçenin, bu yılın aynı ayında 5,4 milyar lira fazla verdiğini bildirdi.
 • 07:38 Maliye, Borçlu Mükelleflere 'Borcunuzu Ödeyin' Uyarısı Yaptı Maliye, Borçlu Mükelleflere 'Borcunuzu Ödeyin' Uyarısı Yaptı Maliye Bakanlığı, borçlu mükelleflere mektup göndererek borçlarını ödemelerini istedi. Aksi taktirde "cebren" yani zorla tahsil edileceği vurgulandı.
 • 19:14 Hacı Kıyasi Şentürk Camii'nin Temeli Atıldı Hacı Kıyasi Şentürk Camii'nin Temeli Atıldı Bayburt Group tarafından Erzurum Köprüsü yanındaki alanda yaptırılacak olan Hacı Kıyasi Şentürk Camiinin temeli Maliye Bakanı Naci Ağbal, TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Milletvekili Şahap Kavcıoğlu, Ankara Milletvekili Vedat Bilgin, Yargıtay 1. Başkanvekili Abdulkadir İlhan, Anayasa Mahkemesi Üyesi Hicabi Dursun, Bayburt Valisi Yusuf Odabaş, Belediye Başkanımız Mete Memiş, Ak Parti Bayburt İl Başkanı Hakan Kobal ve İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi’nin katıldığı törenle atıldı.
 • 14:54 Maliye Bakanı Ağbal'dan Ilıcalı'ya Teşekkür Maliye Bakanı Ağbal'dan Ilıcalı'ya Teşekkür Maliye Bakanı Naci Ağbal ve Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı Uluslararası Trafik ve İlkyardım Haftası münasebetiyle açıklamalarda bulundu.
 • 20:43 Erzurum - Maliye Bakanı Ağbal Uyardı Sürücüler Emniyet Kemeri Bağlamadan Asla Yola Çıkmasın Erzurum - Maliye Bakanı Ağbal Uyardı Sürücüler Emniyet Kemeri Bağlamadan Asla Yola Çıkmasın Maliye Bakanı Ağbal uyardı Sürücüler emniyet kemeri bağlamadan asla yola çıkmasınBAYBURT'ta inceleme ve temaslarda bulunan Maliye Bakanı Naci Ağbal, trafik haftası nedeniyle Sürücüler, emniyet kemeri bağlamadan asla yola çıkmasın uyarısında bulundu.
 • 18:56 Bakan Ağbal, Cami Temel Atma Törenine Katıldı Bakan Ağbal, Cami Temel Atma Törenine Katıldı Bayburt’ta 3 bin 500 kişilk caminin temeli Maliye Bakanı Naci Ağbal’ın katılımıyla atıldı.
 • 17:16 Bakan Ağbal'a Bayburt Üniversitesinin Çalışmaları Hakkında Sunum Yapıldı Bakan Ağbal'a Bayburt Üniversitesinin Çalışmaları Hakkında Sunum Yapıldı Bayburt Üniversitesi 2015-2016 Akademik Yılı Bilim Kültür Haftası ve Mezuniyet Programı kapsamında düzenlenen Mezuniyet Töreni’ne katılan Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt Üniversitesi Konukevi’ndeki yemekte üniversite mensupları ile bir araya geldi.
 • 17:11 Bakan Ağbal'dan Bayburt Üniversitesine Ziyaret Bakan Ağbal'dan Bayburt Üniversitesine Ziyaret Bayburt Üniversitesi 2015-2016 Akademik Yılı Bilim Kültür Haftası ve Mezuniyet Programı kapsamında düzenlenen Mezuniyet Töreni’ne katılan Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun’u ziyaret etti.
 • 17:05 Bayburt Üniversitesinde Mezuniyet Sevinci Yaşandı Bayburt Üniversitesinde Mezuniyet Sevinci Yaşandı Bayburt Üniversitesi 2015-2016 Akademik Yılı Bilim Kültür Haftası ve Mezuniyet Programı kapsamında düzenlenen Mezuniyet Töreni’nde büyük coşku yaşandı.
 • 16:02 Bayburt Bakan Ağbal: Ekonomik Olarak Dünya Büyümüyor Bayburt Bakan Ağbal: Ekonomik Olarak Dünya Büyümüyor Bakan Ağbal: Ekonomik olarak dünya büyümüyor (2)BAKAN AĞBAL CAMİ, OKUL VE YURT İNŞAATLARININ TEMELİNİ ATTIMaliye Bakanı Naci Ağbal, Hacı Kıyasettin Şentürk adını taşıyacak olan cami, ilkokul, Kur'an Kursu ve öğrenci yurdu inşaatlarının temel atma törenine katıldı.
 • 15:45 Bakan Ağbal: Ekonomik Olarak Dünya Büyümüyor (2) Bakan Ağbal: Ekonomik Olarak Dünya Büyümüyor (2) Bakan AĞBAL CAMİ, OKUL VE YURT İNŞAATLARININ TEMELİNİ ATTIMaliye Bakanı Naci Ağbal, Hacı Kıyasettin Şentürk adını taşıyacak olan cami, ilkokul, Kuran Kursu ve öğrenci yurdu inşaatlarının temel atma törenine katıldı.
 • 13:56 Maliye Bakanı Ağbal Açıklaması Maliye Bakanı Naci Ağbal, dünya genelinde ve komşu ülkelerde yaşanan sorunlara işaret ederek, "Bütün bu sıkıntıların içerisinde Türkiye'ye baktığımızda Allah'a şükürler olsun Türkiye siyasetiyle de ekonomisiyle de sosyal hayatıyla da dimdik ayakta.
 • 13:21 Maliye Bakanı Naci Ağbal Açıklaması Maliye Bakanı Naci Ağbal Açıklaması BAYBURT (İHA) – Maliye Bakanı Naci Ağbal, “Türkiye Allah’a şükürler olsun ekonomisiyle, siyasetiyle, sosyal hayatıyla dimdik ayakta.
 • 12:50 Bayburt Bakan Ağbal: Ekonomik Olarak Dünya Büyümüyor Bayburt Bakan Ağbal: Ekonomik Olarak Dünya Büyümüyor Bakan Ağbal: Ekonomik olarak dünya büyümüyorBAYBURT'ta muhtarlarla bir araya gelen Maliye Bakanı Naci Ağbal, yatırım ortamının iyileştirilmesi katkı sağlayacak yasal düzenlemeyi yakın bir zamanda Bakanlar Kurulu'na getireceklerini söyledi.
 • 12:45 Bakan Ağbal: Ekonomik Olarak Dünya Büyümüyor Bakan Ağbal: Ekonomik Olarak Dünya Büyümüyor Maliye Bakanı Naci Ağbal, muhtarlarla yaptığı toplantıda, yatırım ortamının iyileştirilmesine katkı sağlayacak yasal düzenlemeyi yakın bir zamanda Bakanlar Kurulu'na getireceklerini söyledi.
 • 18:29 Maliye Bakanı Ağbal, Üniversite Mezunlarına Seslendi Maliye Bakanı Ağbal, Üniversite Mezunlarına Seslendi Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt Üniversitesi tarafından organize edilen Bilim Kültür Haftası ve Mezuniyet Programı’na katıldı.
 • 18:09 Ağbal: 'Türk Olmaktan Türkiyeli Olmaktan Son Derece Gurur Duyuyoruz' GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın öğrencilerle konuşması ve hatıra fotoğrafı çektirmesi Salondan görseller Bakan Ağbal'ın konuşması Bakan Ağbal ve öğrencilerin kep atması Maliye Bakanı Ağbal: "(Gençler) Bizim sizden istediğimiz tek bir şey var, bu milletin değerlerine, bu milletin kültürüne, bu medeniyetin kodlarına uygun bir Türkiye'yi hep beraber inşa edeceğiz inşallah" "Başımız dik, alnımız açık dünyanın neresine gidersek gidelim Türk olmaktan Türkiyeli olmaktan son derece gurur duyuyoruz" "Nereden olursak olalım, ne konuşursak konuşalım hepimizin tek bayrak, tek vatan, tek millet ve tek devlet etrafında birleştiğini gördük" "Biz bir ve beraber oldukça, kenetlendikçe, güçlü oldukça isterse yedi düvel karşımıza çıksın kimse bu milletin sırtını yere getiremez" Maliye Bakanı Naci Ağbal, gençlere seslenerek, "Bizim sizden istediğimiz tek bir şey var; bu milletin değerlerine, bu milletin kültürüne, bu medeniyetin kodlarına uygun bir Türkiye'yi hep beraber inşa edeceğiz inşallah." dedi.
 • 18:06 Bayburt - Bakan Ağbal: İnşallah Bir Daha Ki Gelişimde Et Fiyatı 30 Liranın Altına Düşer Bayburt - Bakan Ağbal: İnşallah Bir Daha Ki Gelişimde Et Fiyatı 30 Liranın Altına Düşer Bakan Ağbal: İnşallah bir daha ki gelişimde et fiyatı 30 liranın altına düşer (2)BAKAN AĞBAL ŞEHİT MEZARINI ZİYARET ETTİMaliye Bakanı Naci Ağbal, bu sabah baba evine gittiği şehit Astsubay Üstçavuş Halil Türkoğlu' nun, Şehit Osman Tepesi'ndeki mezarını ziyaret etti ve dua okudu.
 • 17:51 Bakan Ağbal: İnşallah Bir Daha Ki Gelişimde Et Fiyatı 30 Liranın Altına Düşer (2) Bakan Ağbal: İnşallah Bir Daha Ki Gelişimde Et Fiyatı 30 Liranın Altına Düşer (2) Bakan AĞBAL, ŞEHİT MEZARINI ZİYARET ETTİMaliye Bakanı Naci Ağbal, bu sabah baba evine gittiği şehit Astsubay Üstçavuş Halil Türkoğlu' nun, Şehit Osman Tepesi'ndeki mezarını ziyaret etti ve dua okudu.
 • 17:45 Maliye Bakanı Ağbal Açıklaması Maliye Bakanı Naci Ağbal, gençlere seslenerek, "Bizim sizden istediğimiz tek bir şey var; bu milletin değerlerine, bu milletin kültürüne, bu medeniyetin kodlarına uygun bir Türkiye'yi hep beraber inşa edeceğiz inşallah." dedi.
 • 16:07 Bakan Ağbal: İnşallah Bir Daha Ki Gelişimde Et Fiyatı 30 Liranın Altına Düşer Bakan Ağbal: İnşallah Bir Daha Ki Gelişimde Et Fiyatı 30 Liranın Altına Düşer – MALİYE Bakanı Naci Ağbal, Bayburt'ta esnaf ziyaretinde enflasyonun düştüğüne işaret ederek, gıda fiyatlarının da yakında aşağıya geleceğini söyledi.
 • 15:18 Maliye Bakanı Ağbal Açıklaması Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Hepimiz, üretici, kasap, devlet el ele vereceğiz, bundan sonra hayvan üretimini artıracağız." dedi.
 • 16:03 Ağbal: Ağbal: "Bu İhaleye Firmaların Beklediğimizden Daha Fazla İlgi Göstermelerini Bekliyoruz" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Ağbal'ın açıklaması ANKARA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Özelleştirme İdaresi Başkanlığında, Milli Piyango İdaresine ait şans oyunlarının özelleştirilmesine ilişkin basın toplantısı düzenledi.
 • 15:49 Ağbal: Ağbal: "Yaptığımız İyileştirmeler Sonucunda Daha Fazla Yatırımcının İhaleye Katılmasını Bekliyorum" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın açıklaması ANKARA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Özelleştirme İdaresi Başkanlığında, Milli Piyango İdaresine ait şans oyunlarının özelleştirilmesine ilişkin basın toplantısı düzenledi.