SON DAKİKA NACİ AĞBAL HABERLERİ

Son Dakika Naci Ağbal Haberleri

 • 02:15Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Tasarısı KomisyondaMaliye Bakanı Naci Ağbal, "Vergi İdaresi'nin daha verimli, sonuç alan, kayıt dışı ekonomiyle mücadele edecek gerçek alanlarda yoğunlaşması ve mesaisini buraya sevk etmesi lazım." dedi.
 • 20:45Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Tasarısı KomisyondaMaliye Bakanı Naci Ağbal, "Bu ülkede 2002 yılında yabancı sermayeli şirket sayısı 4 bin 997. Şu anda kaç? 48 bin 445 yabancı sermayeli şirket var. Yani 11 kat artmış.
 • 18:18Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Tasarısı KomisyondaMaliye Bakanı Naci Ağbal, yatırım ortamının iyileştirilmesine yönelik tasarıya ilişkin, "Bu düzenlemede yapılan bütün hususların temelinde, toplumun refahının artırılması vardır.
 • 17:51Yatırım Teşvik Paketi Plan Bütçe Komisyonu'ndaYatırım Ortamının İyileştirilmesi Amacıyla Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nın görüşmelerine TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda başlandı.
 • 17:48Maliye Bakanı Naci Ağbal AçıklamasıMaliye Bakanı Naci Ağbal, varlık barışına yönelik olarak varlıklarını bir yıl içinde getirmeleri gerektiğini belirterek, “Bildirilen veya beyan edilen varlıklar getirilmezse yararlanamayacak.
 • 11:25Milli Piyango İhalesine Yoğun Talep Süreyi UzattıMaliye Bakanı Naci Ağbal, yatırımcılardan gelen yoğun talep nedeni·yle Mi·lli· Pi·yango i·halesi·ne ön yeterli·k başvuru ve tekli·f verme süreleri·ni· 3 ay uzattıklarını belirterek, "İhalede ön yeterlik için son başvuru tarihi 14 Ekim 2016, teklif verme için son başvuru tarihi 8 Kasım 2016 olarak değiştirilmiştir.
 • 11:25Milli Piyanyo'ya Yoğun Talep Süreyi UzattıMilli Piyango özelleştirmesinde teklif süresi uzadı.
 • 10:59Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Yatırımcılardan Gelen Yoğun Talep Nedeni·yle Mi·lli· Pi·yango...Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Yatırımcılardan gelen yoğun talep nedeni·yle Mi·lli· Pi·yango i·halesi·ne ön yeterli·k başvuru ve tekli·f verme süreleri·ni· 3 ay uzattık. Buna göre, ön yeterlik için son başvuru tarihi 14 Ekim 2016, teklif verme için son başvuru tarihi 8 Kasım 2016 olarak değiştirilmiştir.
 • 00:19Bayburt Kültür ve Yardım Derneği İftarı - Maliye Bakanı AğbalBayburt Kültür ve Yardım Derneği İftarı - Maliye Bakanı AğbalGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın konuşması Programdan genel görüntü Bayburt Kültür ve Yardım Derneği iftarı Maliye Bakanı Ağbal: "Geçen hafta, Meclis'e yeni bir yasa gönderdik.
 • 22:58Maliye Bakanı Ağbal: Yeni Yasa Ekonomiye Can VerecekMaliye Bakanı Naci Ağbal, Meclis'e yeni bir yasa tasarısı gönderdiklerini belirterek "Bu yasa gerçekten Türkiye'de yatırım ortamını iyileştirecek, yatımcıların yükünü aşağı çekecek, ekonomiye kan, güç ve cesaret verecek çok sayıda düzenlemeyi barındırıyor.
 • 22:22Bayburt Kültür ve Yardım Derneği İftarıMaliye Bakanı Naci Ağbal, geçen hafta Meclis'e yeni bir yasa gönderdiklerini belirterek, "Bu yasa, Türkiye'ye yatırım ortamını iyileştirecek, yatırımcıların üzerindeki yükleri aşağı çekecek, ekonomiye güç ve cesaret verecek çok sayıda düzenlemeyi barındırıyor.
 • 14:51Bayburt Üniversitesi Kendi Elektriğini Kendisi ÜretecekBayburt Üniversitesi Kendi Elektriğini Kendisi ÜretecekBayburt Üniversitesi kendi elektriğini kendisi üretecek.
 • 11:55Bakanlar Müsiad'ın İftarında BuluştuBakanlar Müsiad'ın İftarında BuluştuMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Şubesi tarafından düzenlenen iftara katılan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "MÜSİAD, Türkiye'nin uyanışının, geçmişte defalarca önü kesilen mahir girişimci insanımızın ve ülkemizin önünü açma hikayesidir.
 • 23:55Müsiad Ankara'nın Geleneksel İftar ProgramıEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "MÜSİAD, Türkiye'nin uyanışının, geçmişte defalarca önü kesilen mahir girişimci insanımızın ve ülkemizin önünü açma hikayesidir.
 • 19:07Maliye Bakanı Ağbal: (2)Maliye Bakanı Naci Ağbal, Türk vatandaşlarının yurt dışında bulunan varlıklarını ülkeye getirmelerinin teşvik etmeye yönelik bir dizi düzenleme yapılacaklarını bildirdi.
 • 17:39Maliye Bakanı Ağbal: (1)Maliye Bakanı Naci Ağbal, yatırım ortamının iyileştirilmesine yönelik çalışmayı Bakanlık olarak tamamladıklarını belirterek, "İnşallah bugün Meclis'e sevk edilecek.
 • 00:54Maliye Bakanı Ağbal, Türmob Çalışanları ile İftarda Bir Araya GeldiMaliye Bakanı Naci Ağbal, “Her zaman yapmamız gereken şey, mükellefin hakkını ve hukukunu kuvvetlendirmek, mükellefin üzerindeki kırtasiyeciliği azaltmak, gereksiz, yükleri ortadan kaldırmak, devlet olarak vergiyi en basit, en kolay, en yalın toplayacak şekilde çalışmaktır” dedi.
 • 11:43Maliye Bakanı Ağbal: Maliye Bakanı Ağbal: "Belediyemizin Çalışmalarıyla İftihar Ediyoruz"Maliye Bakanı Naci Ağbal ve Milletvekili Şahap Kavcıoğlu, bir dizi ziyarette bulunmak için geldiği Bayburt’ta, Bayburt Belediyesi tarafından Ankara Büyük Şehir Belediyesi’nin katkılarıyla baştan aşağı yenilenen Şehir Parkında incelemeler bulundu.
 • 09:29Vergide Yeni Sistem Geliyor: Pişmansan Gel ÖdeVergide Yeni Sistem Geliyor: Pişmansan Gel ÖdeMaliye Bakanı Naci Ağbal, 'mükellefin vergi tespitini önce kendileriyle paylaşacaklarını eğer bir eksiklik varsa da mükellefe '15 gün içinde istersen gel bunu öde' diyeceklerini söyledi.
 • 22:33Bakan Ağbal, İftarda Vatandaşlarla Bir Araya GeldiBakan Ağbal, İftarda Vatandaşlarla Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İftarı bekleyen vatandaşlar Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın iftara katılan vatandaşlarla selamaşması Maliye Bakanı Ağbal, Bayburt'ta Ağbal, iftarda vatandaşlarla bir araya geldi Maliye Bakanı Naci Ağbal, memleketi Bayburt'ta sokakta düzenlenen iftarda vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 21:13Maliye Bakanı Ağbal: Terörü Türkiye Gündeminden Çıkaracağız (3)Maliye Bakanı Ağbal: Terörü Türkiye Gündeminden Çıkaracağız (3)İftar YEMEĞİNE KATILDIMaliye Bakanı Naci Ağbal, Cumhuriyet Meydanı'nda organize edilen 4'üncü geleneksel sokak iftarına katıldı.
 • 21:03Maliye Bakanı Ağbal, Bayburt'taMaliye Bakanı Naci Ağbal, memleketi Bayburt'ta sokakta düzenlenen iftarda vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 18:47Ağbal: Ağbal: "Şu Anda Norma Göre Yaklaşık 60 Bin Öğretmen Açığımız Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Tören alanından detaylar Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın konuşması Bakan Ağbal'a plaket takdimi Bakan Ağbal'ın çocuklara bisiklet hediye etmesi Bakan Ağbal'ın Bayburt Devlet Hastanesi'nde açılış yapması Ağbal'ın hastanede incelemelerde bulunması ve hastaları ziyareti Maliye Bakanı Ağbal: "Milli Eğitim Bakanımız bir, iki gün önce açıkladı şu anda norma göre yaklaşık 60 bin öğretmen açığımız var. İnşallah gelecek sene şubat ayı içerisinde bu açığı daha da azaltma konusunda yeni alımlar yapacağız" "Vatandaş aç ve açıkta ise garip, gureba eğer devletin şefkatini ve ilgisini göremiyorsa o zaman o memleketi ben neyleyeyim? Son 14 yılda ilk defa bu topraklar gerçek manada sosyal devlet neymiş onu gördü" Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Milli Eğitim Bakanımız bir, iki gün önce açıkladı şu anda norma göre yaklaşık 60 bin öğretmen açığımız var. İnşallah gelecek sene şubat ayı içerisinde bu açığı daha da azaltma konusunda yeni alımlar yapacağız." dedi.
 • 16:28Maliye Bakanı Ağbal AçıklamasıMaliye Bakanı Naci Ağbal, "Milli Eğitim Bakanımız bir, iki gün önce açıkladı şu anda norma göre yaklaşık 60 bin öğretmen açığımız var. İnşallah gelecek sene şubat ayı içerisinde bu açığı daha da azaltma konusunda yeni alımlar yapacağız." dedi.
 • 16:11Bayburt Öğrencilere Bisiklet VerdiBayburt Öğrencilere Bisiklet VerdiMaliye Bakanı Ağbal: Terörü Türkiye gündeminden çıkaracağız (2)ÖĞRENCİLERE BİSİKLET VERDİMaliye Bakanı Naci Ağbal, Kaleardı Mahallesi'nde Bayburt Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkez'inde kalan çocuklara, Bayburt Kültür ve Yardım Derneği'nce alınan 55 bisikleti hediye etti.
 • 15:37Ağbal: "Terörü Türkiye'nin Gündeminden Hep Beraber Çıkaracağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Maliye Bakanı Ağbal'ın açıklaması Maliye Bakanı Ağbal, Bayburt'ta: "İnşallah çok yakın bir zamanda terörü Türkiye'nin gündeminden hep beraber çıkaracağız. Duamız müşterek. Milletimizin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine daha fazla hizmet edeceğiz ve Türkiye'yi inşallah daha güzel noktalara getireceğiz" "(Taşeron işçilerin kamuda istihdam edilmesi) Bakanlar Kurulu'nda geçmişteki çalışmalarla ilgili sunum yaptık. Yaptığımız sunum sonrasında, çalışmanın daha da detaylandırılması ve bazı konular bakımından ilave çalışmalar yapılması ihtiyacı ortaya çıktı" "Geçişle ilgili koşulları belirlerken bir genel koşul yazıyorsunuz, o yazdığınız koşul başka bir kurumdaki personel açısından uygulanabilir değil. Dolayısıyla bütün bu kurumlardaki farklılıkları masaya yatırıp, bunları birleştirecek bir çözüm üretmeye çalışıyoruz" Maliye Bakanı Naci Ağbal, "İnşallah çok yakın bir zamanda terörü Türkiye'nin gündeminden hep beraber çıkaracağız. Duamız müşterek. Milletimizin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine daha fazla hizmet edeceğiz ve Türkiye'yi inşallah daha güzel noktalara getireceğiz.
 • 15:30Maliye Bakanı Ağbal: Terörü Türkiye Gündeminden Çıkaracağız (2)Maliye Bakanı Ağbal: Terörü Türkiye Gündeminden Çıkaracağız (2)Öğrencilere BİSİKLET VERDİMaliye Bakanı Naci Ağbal, Kaleardı Mahallesi'nde Bayburt Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkez'inde kalan çocuklara, Bayburt Kültür ve Yardım Derneği'nce alınan 55 bisikleti hediye etti.
 • 13:34Maliye Bakanı Ağbal Bayburt'taMaliye Bakanı Ağbal Bayburt'taBAYBURT (İHA) – Maliye Bakanı Naci Ağbal, taşeron çalışanlarının kamuya geçişine ilişkin, “Her bir bakanımızın kendi bakanlığıyla ilgili bu anlamda bizim yaptığımız çalışmalara hareketle bir takım talepleri var. Uygulamanın başarılı olması noktasında ilave bir takım çalışmalar yapılması ihtiyacı ortaya çıktı.
 • 13:10Maliye Bakanı Ağbal: Terörü Türkiye'nin Gündeminden ÇıkaracağızMaliye Bakanı Ağbal: Terörü Türkiye'nin Gündeminden ÇıkaracağızBayburt Valiliği'ni ziyaret eden Maliye Bakanı Naci Ağbal, terörle mücadelenin kararlılıkla sürdüğünü belirterek, terörü Türkiye'nin gündeminden çıkaracaklarını söyledi.
 • 13:07Maliye Bakanı Ağbal, Bayburt'ta AçıklamasıMaliye Bakanı Naci Ağbal, "İnşallah çok yakın bir zamanda terörü Türkiye'nin gündeminden hep beraber çıkaracağız. Duamız müşterek. Milletimizin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine daha fazla hizmet edeceğiz ve Türkiye'yi inşallah daha güzel noktalara getireceğiz.
 • 13:06Bayburt Maliye Bakanı Ağbal: Terörü Türkiye'nin Gündeminden ÇıkaracağızBayburt Maliye Bakanı Ağbal: Terörü Türkiye'nin Gündeminden ÇıkaracağızMaliye Bakanı Ağbal: Terörü Türkiye'nin gündeminden çıkaracağızBayburt Valiliği'ni ziyaret eden Maliye Bakanı Naci Ağbal, terörle mücadelenin kararlılıkla sürdüğünü belirterek, terörü Türkiye'nin gündeminden çıkaracaklarını söyledi.
 • 08:08Çorum- Bakan Ağbal, İftar Programına KatıldıÇorum- Bakan Ağbal, İftar Programına KatıldıBakan Ağbal: Taşeronlarla ilgili çalışma tamamlanma aşamasına doğru gidiyor (EK)BAKAN AĞBAL, İFTAR PROGRAMINA KATILDIMaliye Bakanı Naci Ağbal, Ticaret ve Sanayi Odası'nın düzenlediği iftar programına katıldı.
 • 23:26Bakan Ağbal: Taşeronlarla İlgili Çalışma Tamamlanma Aşamasına Doğru Gidiyor (3)Bakan Ağbal: Taşeronlarla İlgili Çalışma Tamamlanma Aşamasına Doğru Gidiyor (3)Bakan AĞBAL, İFTAR PROGRAMINA KATILDIMaliye Bakanı Naci Ağbal, Ticaret ve Sanayi Odası'nın düzenlediği iftar programına katıldı.
 • 22:32Maliye Bakanı Ağbal, Tso'da Düzenlenen İftara KatıldıMaliye Bakanı Ağbal, Tso'da Düzenlenen İftara KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın konuşması Ödül töreni Detaylar Maliye Bakanı Ağbal: "Bölgesinde herkesin gıpta ile baktığı neredeyse 'ya biz de gidelim de Türkiye'de vatandaş olalım' dediği bir Türkiye ile karşı karşıyayız" "İlk defa diyoruz ki 'Turkuaz Kart' çıkaracağız. Neye dayanarak çıkaracağız? Güçlenen, büyüyen, siyaseten istikrarlı bir ülke olduğu için 'Türkiye'ye gelin yatırım yapın, vatandaşlık vereceğiz' diyoruz.
 • 21:44Bakan Ağbal İş Adamlarıyla İftarda BuluştuBakan Ağbal İş Adamlarıyla İftarda BuluştuMaliye Bakanı Naci Ağbal, “Üç beş çapulcu diyorum, terör örgütü asla bu ülkenin sırtını yere getiremez” dedi.
 • 19:36Bakan Ağbal, İşadamlarını DinlediBakan Ağbal, İşadamlarını DinlediMaliye Bakanı Naci Ağbal, Çorum iş dünyasının sorunlarını dinledi.
 • 17:57Dünyanın Merkezine Havaalanı İstiyoruzDünyanın Merkezine Havaalanı İstiyoruz"Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere memleketi Çorum'a gelen Maliye Bakanı Naci Ağbal'a Belediye Başkanı Muzaffer Külcü tarafından üzerinde 'Dünyanın merkezi Çorum' yazılı maket uçak hediye edildi.
 • 17:41Çorumlu Çiftçiden Bakan Ağbal'a Gübre MesajıÇorumlu Çiftçiden Bakan Ağbal'a Gübre MesajıMaliye Bakanı Naci Ağbal, Çorum Valiliği ziyaretinin ardından Cuma namazını kılmak için Ulu Camiye gitti.
 • 17:25Bayburt'ta 400 Kişi İstihdam EdilecekBayburt Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ömer Akdeniz, Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın özel takipleri sonucunda, Bayburt'un köylerinde istihdam edilmek üzere Bayburt İl Özel İdaresine 400 kişilik kontenjan müjdesini aldıklarını söyledi.
 • 15:55Çiftçiden Bakan Ağbal'a Gübre YakınmasıÇiftçiden Bakan Ağbal'a Gübre YakınmasıÇorum'u ziyaret eden Maliye Bakanı Naci Ağbal, Cuma namazı çıkışında bir çiftçinin gübre konusunda yakınması ile karşılaştı.
 • 15:01Maliye Bakanı Ağbal'dan Taşeron İşçilerle İlgili AçıklamaMaliye Bakanı Naci Ağbal, taşeron işçilerin kadroya geçişleri ile ilgili çalışmanın tamamlanma aşamasında olduğunu söyledi.
 • 14:39Çorum Bakan Ağbal: Taşeronlarla İlgili Çalışma Tamamlanma Aşamasına Doğru GidiyorÇorum Bakan Ağbal: Taşeronlarla İlgili Çalışma Tamamlanma Aşamasına Doğru GidiyorBakan Ağbal: Taşeronlarla ilgili çalışma tamamlanma aşamasına doğru gidiyorMALİYE Bakanı Naci Ağbal, Çorm'da yaptığı açıklamada, taşeron çalışanlarla ilgili yapılacak olan çalışmanın devam ettiğini belirterek, "Çalışmalarımız tamamlanma aşamasına doğru gidiyor.
 • 14:27Taşeron İşçilerin Sorunları ÇözülecekTaşeron İşçilerin Sorunları Çözülecek"Maliye Bakanı Naci Ağbal, taşeron işçilerin mağduriyetinin giderilmesi için çaba gösterdiklerini ifade ederek, uygulamanın şekli, içeriği ve teknik detayları üzerinde yaptıkları çalışmaların tamamlanma aşamasına geldiğini söyledi.
 • 14:22Maliye Bakanı Ağbal AçıklamasıMaliye Bakanı Naci Ağbal, taşeron işçilerin kamuda istihdam edilmesine ilişkin, "Çalışmalarımız tamamlanma aşamasına doğru gidiyor.
 • 14:21Bakan ve Çiftçi Arasında Güldüren Diyalog...Bakan ve Çiftçi Arasında Güldüren Diyalog...Terör örgütlerinin patlayıcı yapımında kullandığı nitratlı gübrenin satışının Bakanlık tarafından geçici olarak durdurulması çiftçiyi zorda bıraktı.
 • 14:07Bakan Ağbal: Taşeronlarla İlgili Çalışma Tamamlanma Aşamasına Doğru GidiyorBakan Ağbal: Taşeronlarla İlgili Çalışma Tamamlanma Aşamasına Doğru GidiyorMaliye Bakanı Naci Ağbal, Çorm'da yaptığı açıklamada, taşeron çalışanlarla ilgili yapılacak olan çalışmanın devam ettiğini belirterek, "Çalışmalarımız tamamlanma aşamasına doğru gidiyor.
 • 08:35Yabancı Bakıcıya Turkuaz Kart Yok, İşte Yatırım Paketinin AyrıntılarıYabancı Bakıcıya Turkuaz Kart Yok, İşte Yatırım Paketinin AyrıntılarıMaliye Bakanı Naci Ağbal yeni teşvik paketinin ayrıntılarını anlattı. Ağbal amacın nitelikli sermaye ve işgücünü çekmek olduğunu, yabancı bakıcıların Turkuaz kart alamayacağını söyledi.
 • 09:25Savunma Harcamaları Bir Ayda Yüzde 62 ArttıSavunma Harcamaları Bir Ayda Yüzde 62 ArttıMayıs ayında güvenlik ve savunma harcamaları yüzde 62 artış gösterdi. Güvenlik ve savunmaya yönelik mal, malzeme ve hizmet alımları için mayısta 429.8 milyon liralık harcama yapıldı.
 • 12:40Maliye Bakanı Ağbal AçıklamasıMaliye Bakanı Naci Ağbal, işsizlik rakamlarına ilişkin, "Ekonomide işler iyi gidiyor, bu ortaya çıkan gösterge buna önemli anlamda destek veriyor.
 • 11:31Bakan Ağbal Bütçe Gelişmelerini DeğerlendirdiMaliye Bakanı Naci Ağbal, "2016 Ocak-Mayıs döneminde son 13 yılın en yüksek faiz dışı fazlasını verdik" dedi.