SON DAKİKA NACİ AĞBAL HABERLERİ

Son Dakika Naci Ağbal Haberleri

 • 26 Mart 2017 00:25 Maliye Bakanı Ağbal: Maliye Bakanı Ağbal: "Bütçemin 2 Yakası Bir Arada" Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Maliye Bakanı olarak en rahat bakanlardan biriyim. Çünkü bütçemin 2 yakası bir arada.
 • 25 Mart 2017 23:48 Dha Yurt Bülteni - 21 Dha Yurt Bülteni - 21 Kemal Kurkut'un ölümünde 2 güvenlik görevlisi serbest kaldı (2)2 POLİS GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDIDiyarbakır'da nevruz kutlaması sırasında alana bıçakla girmeye kalkışan üniversite öğrencisi Kemal Kurkut'un açılan ateşle ölümüyle ilgili haklarında işlem yapılan 2 polis, Valilik kararıyla...
 • 25 Mart 2017 23:38 Ağbal: ABD'nin Faiz Arttırması, Gelişmekte Olan Ülkeleri Etkiliyor (3) Ağbal: ABD'nin Faiz Arttırması, Gelişmekte Olan Ülkeleri Etkiliyor (3) 'BÜTÇENİN 2 YAKASI BİR ARADA'Mersin'de raferandum alışmalarını sürdüren Maliye Bakanı Naci Ağbal ile Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Ekonomi Platformu tarafından düzenlenen toplantıya katıldı.
 • 25 Mart 2017 23:35 Mersin Ağbal: ABD'nin Faiz Arttırması, Gelişmekte Olan Ülkeleri Etkiliyor Mersin Ağbal: ABD'nin Faiz Arttırması, Gelişmekte Olan Ülkeleri Etkiliyor Ağbal: ABD'nin faiz arttırması, gelişmekte olan ülkeleri etkiliyor (3)'BÜTÇENİN 2 YAKASI BİR ARADA'Mersin'de raferandum alışmalarını sürdüren Maliye Bakanı Naci Ağbal ile Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Ekonomi Platformu tarafından düzenlenen toplantıya katıldı.
 • 25 Mart 2017 23:07 Ağbal: ABD'nin Faiz Arttırması, Gelişmekte Olan Ülkeleri Etkiliyor (3) Ağbal: ABD'nin Faiz Arttırması, Gelişmekte Olan Ülkeleri Etkiliyor (3) 'BÜTÇENİN 2 YAKASI BİR ARADA'Mersin'de raferandum alışmalarını sürdüren Maliye Bakanı Naci Ağbal ile Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Ekonomi Platformu tarafından düzenlenen toplantıya katıldı.
 • 25 Mart 2017 22:33 Bütçemin 2 Yakası Bir Arada Bütçemin 2 Yakası Bir Arada" Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Maliye Bakanı olarak en rahat bakanlardan biriyim. Çünkü bütçemin 2 yakası bir arada.
 • 25 Mart 2017 20:19 Mersin Ağbal: ABD'nin Faiz Arttırması, Gelişmekte Olan Ülkeleri Etkiliyor Mersin Ağbal: ABD'nin Faiz Arttırması, Gelişmekte Olan Ülkeleri Etkiliyor Ağbal: ABD'nin faiz arttırması, gelişmekte olan ülkeleri etkiliyor (EK)TÜRKİYE 2 NOKTADA ÇOK GÜÇLÜMali Müşavirler Odası'nı ziyaret eden Maliye Bakanı Naci Ağbal, Türkiye'nin artık uluslararası alanda 2 noktada çok güçlü olduğunu söyleyerek gurur duyduklarını açıkladı.
 • 25 Mart 2017 18:57 Ağbal: Ağbal: "Vergi Yükünün Aşağı Çekilmesine Katkı Vermeye Devam Edeceğiz" Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Kamu ekonomisindeki büyümeyi mutlaka ve mutlaka aşağı çekmemiz lazım. Kamu daha az harcayan, daha az tüketen, daha çok denetleyen ve düzenleyen olacak.
 • 25 Mart 2017 18:39 Maliye Bakanı Ağbal Açıklaması Maliye Bakanı Naci Ağbal, "16 Nisan'da sandıkta hep beraber 7 düvele, dosta düşmana, ABD'ye de Avrupa'ya da öyle bir Türkiye gösterelim ki, 'biz bunların yürüyüşünü asla durduramayız, bu millet kutlu bir yürüyüşe çıkmış, biz onların arkasından geleceğiz.
 • 25 Mart 2017 18:37 Bakan Ağbal, Tarsus'ta Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu Bakan Ağbal, Tarsus'ta Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu Maliye Bakanı Naci Ağbal, "İnşallah hükümet olarak hem Tarsus'un, hem Mersin'in büyümesi ve kalkınması için ne gerekiyorsa sonuna kadar yapacağız. Yatırımları daha da arttıracağız." dedi.
 • 25 Mart 2017 17:52 Maliye Bakanı Ağbal Mersin'de Maliye Bakanı Ağbal Mersin'de Maliye Bakanı Naci Ağbal, "İnşallah hükümet olarak hem Tarsus'un, hem Mersin'in büyümesi ve kalkınması için ne gerekiyorsa sonuna kadar yapacağız. Yatırımları daha da arttıracağız." dedi.
 • 25 Mart 2017 17:33 Ağbal: ABD'nin Faiz Arttırması, Gelişmekte Olan Ülkeleri Etkiliyor (Ek ) Ağbal: ABD'nin Faiz Arttırması, Gelişmekte Olan Ülkeleri Etkiliyor (Ek ) MALİYE Bakanı Naci Ağbal, ABD'deki seçimler sonrası Başkan Donald John Trump'un iş başına gelmesi ardından Merkez Bankası'nın faiz artırımına gitmesinin Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerini etkilediğini bunun da büyük bir risk oluşturduğunu söyledi.
 • 25 Mart 2017 17:06 Ağbal: ABD'nin Faiz Arttırması, Gelişmekte Olan Ülkeleri Etkiliyor (2) Ağbal: ABD'nin Faiz Arttırması, Gelişmekte Olan Ülkeleri Etkiliyor (2) TÜRKİYE KAMU MALİYESİ VE BANKACILIKTA ÇOK GÜÇLÜMali Müşavirler Odası'nı ziyaret eden Maliye Bakanı Naci Ağbal, Türkiye'nin artık uluslararası alanda 2 noktada çok güçlü olduğunu söyleyerek gurur duyduklarını açıkladı.
 • 25 Mart 2017 16:24 Maliye Bakanı Ağbal Mersin'de Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Kamu ekonomisindeki büyümeyi mutlaka ve mutlaka aşağı çekmemiz lazım. Kamu daha az harcayan, daha az tüketen, daha çok denetleyen ve düzenleyen olacak.
 • 25 Mart 2017 16:20 Ağbal: ABD'nin Faiz Arttırması, Gelişmekte Olan Ülkeleri Etkiliyor MALİYE Bakanı Naci Ağbal, ABD'deki seçimler sonrası Başkan Donald John Trump'un iş başına gelmesi ardından Merkez Bankası'nın faiz artırımına gitmesinin Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerini etkilediğini bunun da büyük bir risk oluşturduğunu söyledi.
 • 25 Mart 2017 16:08 Maliye Bakanı Ağbal - ABD'ye Yapılan Uçuşlara Getirilen Elektronik Cihaz Yasağı Maliye Bakanı Ağbal - ABD'ye Yapılan Uçuşlara Getirilen Elektronik Cihaz Yasağı Maliye Bakanı Naci Ağbal, ABD'ye yapılan doğrudan uçuşlara getirilen elektronik cihaz yasağına ilişkin, "Enteresandır ki bakıyorsunuz bugün, THY'nin İstanbul çıkışlı uçaklarına ABD'ye gittiğinde laptop yasağı getiriliyor.
 • 25 Mart 2017 15:25 Bakan Ağbal: Bakan Ağbal: "Bütün Meydan Okumalar Karşısında Çok Hızlı Kararlar Veren ve Uygulamalar Yapabilen... Bakan Ağbal: "Bütün meydan okumalar karşısında çok hızlı kararlar veren ve uygulamalar yapabilen bir sisteme ihtiyacımız var" Maliye Bakanı Ağbal, referandum çalışmaları kapsamında bir dizi toplantıya katılmak üzere Mersin'e geldi Bakan Ağbal: "Türkiye'nin böyle bir reforma ihtiyacı var.
 • 25 Mart 2017 15:05 Bakan Ağbal: Bakan Ağbal: "Türkiye'nin Böyle Bir Reforma İhtiyacı Var. Çünkü Mevcut Sistem Sürdürülebilir Değil" Maliye Bakanı Naci Ağbal, Türkiye’de mevcut sistemin sürdürülebilir olmadığını, anayasa değişikliği gibi bir reforma ihtiyacı olduğunu belirterek, “Bizim riskler, tehditler, fırsatlar, bütün bu meydan okumalar karşısında çok daha hızlı hareket eden, hızlı karar alabilen, hızlı uygulama...
 • 25 Mart 2017 14:48 Ağbal: ABD'nin Faiz Arttırması, Gelişmekte Olan Ülkeleri Etkiliyor Ağbal: ABD'nin Faiz Arttırması, Gelişmekte Olan Ülkeleri Etkiliyor MALİYE Bakanı Naci Ağbal, ABD'deki seçimler sonrası Başkan Donald John Trump'un iş başına gelmesi ardından Merkez Bankası'nın faiz artırımına gitmesinin Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerini etkilediğini bunun da büyük bir risk oluşturduğunu söyledi.
 • 25 Mart 2017 14:22 Maliye Bakanı Ağbal Mersin'de Maliye Bakanı Ağbal Mersin'de Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Zamanında liberalleşmeyi ve küreselleşmeyi savunanlar korumacı oldu şimdi küreselleşmeyi ve liberalleşmeyi biz savunuyoruz.
 • 25 Mart 2017 12:38 Maliye Bakanı Ağbal Mersin'de Maliye Bakanı Ağbal Mersin'de Maliye Bakanı Naci Ağbal, ABD'ye yapılan doğrudan uçuşlara getirilen elektronik cihaz yasağına ilişkin, "Enteresandır ki bakıyorsunuz bugün, THY'nin İstanbul çıkışlı uçaklarına ABD'ye gittiğinde laptop yasağı getiriliyor.
 • 25 Mart 2017 09:43 Gümüşhane Bakkallar Odası'ndan Bankalara Kredi Tepkisi Gümüşhane Bakkallar Odası'ndan Bankalara Kredi Tepkisi Gümüşhane Bakkallar ve Manifaturacılar Odası Başkanı Leyla Bostancı, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından onaylanan kredinin, bankaların esnafın önüne koyduğu prosedürler nedeniyle alınamadığını söyledi.
 • 22 Mart 2017 17:27 Maliye Bakanı Ağbal Açıklaması Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Bu ayın 23'ünde verilmesi gereken muhtasar beyanname ve 24'ünde verilmesi gereken KDV beyannamesinin verilme süresini 27 Mart'a, gelir vergisi beyanname süresini de 31 Mart tarihine uzattık. Ödeme sürelerinde ise bir değişiklik yok." dedi.
 • 22 Mart 2017 16:30 Vergi Beyannamesi Verme Süreleri Uzatıldı Vergi Beyannamesi Verme Süreleri Uzatıldı Maliye Bakanı Naci Ağbal, vergi beyanname verme sürelerinin 27 Mart’a uzatıldığını açıklayarak, "Bu ayın 23’ünde muhtasar beyanname verilmesi gerekiyor.
 • 22 Mart 2017 14:21 Beyaz Eşya Satışı Vergi Indirimleri Sonrası Yüzde 42 Artı Beyaz Eşya Satışı Vergi Indirimleri Sonrası Yüzde 42 Artı" Maliye Bakanı Naci Ağbal, ÖTV ve KDV indirimleri sonrasında beyaz eşya satışlarının yüzde 42 arttığını açıkladı.