SON DAKİKA NACİ AĞBAL HABERLERİ

Son Dakika Naci Ağbal Haberleri

 • 23:56Şehit Ailesine Dört Bakandan Taziye ZiyaretiŞehit Ailesine Dört Bakandan Taziye ZiyaretiKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Maliye Bakanı Naci Ağbal ile Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, dün Trabzon'da toprağa verilen şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Ünal Bıçakçı'nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 19:44Bakanlardan Şehit Ailesine Taziye ZiyaretiBakanlardan Şehit Ailesine Taziye ZiyaretiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Maliye Bakanı Naci Ağbal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif çağatay Kılıç'ın şehit Ünal Biçakcı'nın evine gelişi ve ayrılışı Bakanlardan şehit ailesine taziye ziyareti Maliye Bakanı Ağbal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Ünal ile Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, terör operasyonunda şehit olan Astsubay Kıdemli Çavuş Biçakcı'nın ailesine taziyede bulundu Maliye Bakanı Naci Ağbal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Diyarbakır'ın Sur ilçesinde teröristlere yönelik operasyonda şehit düşen Astsubay Kıdemli Çavuş Ünal Biçakcı'nın ailesini ziyaret etti.
 • 18:59Şehit Ailesine 4 Bakandan Taziye ZiyaretiŞehit Ailesine 4 Bakandan Taziye ZiyaretiKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Maliye Bakanı Naci Ağbal ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, dün Trabzon'da toprağa verilen şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Ünal Bıçakçı'nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 18:54Bakanlardan Şehit Ailesine Taziye ZiyaretiBakanlardan Şehit Ailesine Taziye ZiyaretiKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde şehit düşen Ünal Bıçakçı’nın evine taziye ziyaretinde bulundular.
 • 18:19Bakanlardan Şehit Ailesine Taziye ZiyaretiMaliye Bakanı Naci Ağbal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Diyarbakır'ın Sur ilçesinde teröristlere yönelik operasyonda şehit düşen Astsubay Kıdemli Çavuş Ünal Biçakcı'nın ailesini ziyaret etti.
 • 17:50Kültür ve Turizm Bölge ÇalıştayıKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın katılımıyla gerçekleştirilen Kültür ve Turizm Bölge Çalıştayı sona erdi.
 • 11:38Kültür ve Turizm Bakanı Ünal Sanatçılarla GörüştüKültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, müzik alanında faaliyet yürüten meslek birliklerinin temsilcileriyle bir araya gelerek, telif hakları ve Gelir Vergisi Kanunu tasarısında yer alan "telif gelirlerinden vergi alınması" konusundaki taleplerini dinledi.
 • 13:15Maliye Bakanı Ağbal: (1)Maliye Bakanı Naci Ağbal, enflasyon rakamlarına ilişkin, "Ümit ediyoruz ki alacağımız tedbirlerle çift hanelere çıkmadan 2016'da enflasyonda aşağı yönlü bir trendi izleriz" dedi.
 • 13:29Maliye Bakanı Ağbal, Orman'ı Kabul EttiMaliye Bakanı Naci Ağbal, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ı kabul etti.
 • 11:47Naci Ağbal: "Sığınmacı Konusunu Para Meselesi Olarak Görmüyoruz"Görüntü Dökümü: Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın konuşması "Sığınmacı konusunu para meselesi olarak görmüyoruz" Maliye Bakanı Ağbal: "(AB'nin sığınmacılar için Türkiye'ye vereceği maddi destek) İsterse 3 milyar avrodan bir kuruş Türkiye'ye gelmesin.
 • 12:20Naci Ağbal - Maliye Naci Ağbal - Maliye "Kolay Kazancı" Mercek Altına AlacakGörüntü Dökümü: Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın konuşması Maliye "kolay kazancı" mercek altına alacak Maliye Bakanı Ağbal: -"Geçen yıl yaklaşık 58 bin 676 mükellefle ilgili vergi incelemesi yaptık, yaklaşık 10 milyar lira almamız gereken verginin beyan edilmediğini tespit ettik. Bunun üzerinden de 18,8 milyar lira ceza kestik" -"2016 yılında kayıt dışı ekonomiyle mücadeleye daha çok odaklanacağız" -"Yatırım ve üretim tarafından daha ziyade, kolay kazançlara yönelmiş, piyasadaki rekabet eksikliğinden kaynaklanan bir takım önemli kazançlar olabiliyor.
 • 12:19Maliye Bakanı Ağbal Aa Editör Masası'na Konuk Oldu: (4)Maliye Bakanı Naci Ağbal, "İhracatın hem içeriğini hem de çeşitliliğini artırmak üzere bütçeden daha fazla kaynak ayıracağız" dedi.
 • 11:43Maliye Bakanı Ağbal Aa Editör Masası'na Konuk Oldu: (3)Maliye Bakanı Naci Ağbal, terör olayları sonucunda vatandaşların gördüğü maddi zararlara ilişkin, "Bugüne kadar yaklaşık 4-5 milyar liraya kadar geçmişten gelen bütün hasarlar karşılandı.
 • 11:27Maliye Bakanı Ağbal, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu: (2)Maliye Bakanı Naci Ağbal, taşeron işçilerin kadroya alınması çalışmalarına ilişkin, "Tahmin ediyorum, 21 Mart'tan önce bu konuyla ilgili yasal düzenlemeyi mutlaka Meclis'e sevk etmiş oluruz.
 • 11:16Maliye Bakanı Ağbal Aa Editör Masası'na Konuk Oldu: (1)Maliye Bakanı Naci Ağbal, Milli Piyango'nun özelleştirilmesi konusunda kararlı olduklarını, yeni ihale için yatırımcılarla görüşüldüğünü ve şartnameyi hızlı bir şekilde gözden geçirdiklerini belirterek, "Danışman firmamızı görevlendirdik.
 • 10:47Ağbal: Ağbal: "Hızlandırılmış Kdv İadesi Yapacağız"Görüntü Dökümü: Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın konuşması ANKARA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Anadolu Ajansı Editör Masası'nda soruları cevapladı.
 • 10:24Naci Ağbal: Naci Ağbal: " Milli Piyango'yu Özelleştirme Konusunda Kararlıyız"Görüntü Dökümü: Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın konuşması ANKARA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Anadolu Ajansı Editör Masası'nda soruları cevapladı.
 • 10:18Ağbal: Ağbal: "Yapılan Eylemleri Kabul Etmemiz Mümkün Değil"Görüntü Dökümü: Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın karşılanması Editör Masası'ndan görüntü Naci Ağbal'ın konuşması ANKARA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Anadolu Ajansı Editör Masası'nda soruları cevapladı.
 • 10:09Naci Ağbal: Naci Ağbal: "Hdp'nin Yaptığı Değerlendirmelerin Hiçbir Karşılığı Yok"Görüntü Dökümü: Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın konuşması ANKARA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Anadolu Ajansı Editör Masası'nda soruları cevapladı.
 • 17:36Çorumlu İşadamlarından Bakan Ağbal ve Tüfenkçi'ye ZiyaretÇorumlu İşadamlarından Bakan Ağbal ve Tüfenkçi'ye ZiyaretÇorumlu işadamları Maliye Bakanı Naci Ağbal ve ardından Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’yi makamlarında ziyaret ettiler.
 • 23:39Ağbal: 'Devlet Güvenliği Tehdit Eden Aktiviteye Duyarsız Kalmaz'Ağbal: 'Devlet Güvenliği Tehdit Eden Aktiviteye Duyarsız Kalmaz'Görüntü Dökümü: TBMM Plan ve Bütçe Komisyonundan detaylar Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın konuşması Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan ile tatışması 2016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Maliye Bakanı Ağbal: (3) "Bu ülkede güvenlikle ilgili herhangi bir meselede devletin güvenliği sağlayacak, terörün kökünü kazıyacak her türlü mali gücü vardır" "Devlet kendisine çekilen silaha karşı tabii ki gerekli karşılığı verecektir" Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Bu ülkede güvenlikle ilgili herhangi bir meselede devletin güvenliği sağlayacak, terörün kökünü kazıyacak her türlü mali gücü vardır" dedi.
 • 22:182016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe KomisyonundaMaliye Bakanı Naci Ağbal, "Bu ülkede güvenlikle ilgili herhangi bir meselede devletin güvenliği sağlayacak, terörün kökünü kazıyacak her türlü mali gücü vardır" dedi.
 • 22:16Ağbal: '2016 Yılında Gelir Fazlamız Olursa Yatırım Harcamalarında Kullanacağız'Ağbal: '2016 Yılında Gelir Fazlamız Olursa Yatırım Harcamalarında Kullanacağız'Görüntü Dökümü: Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın konuşması TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'ndan detay 2016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Maliye Bakanı Ağbal: (2) "(Ödenek üstü harcamalar) 2016 yılında herhangi bir şekilde gelir fazlamız olursa yatırım harcamalarında kullanacağız" "OVP ve bütçemizin dayandığı temel varsayımlar anlamında yapılan eleştirileri, siyasi ve ekonomik istikrarı sağladığımız bir ortamda ve ekonomik görünümün Türkiye açısından olumluya gittiği bir dönemde çok gerçekçi bulmuyorum" Maliye Bakanı Naci Ağbal, bütçedeki ödenek üstü harcamalarla ilgili, "2016 yılında da herhangi bir şekilde gelir fazlamız olursa yatırım harcamalarında kullanacağız" dedi.
 • 20:51Ağbal: 'Kamu Maliyesinde Hesap Verilebilirlik, Şeffaflık, Saydamlık Güçlendirilmiştir'Ağbal: 'Kamu Maliyesinde Hesap Verilebilirlik, Şeffaflık, Saydamlık Güçlendirilmiştir'Görüntü Dökümü: -TBMM Plan ve Bütçe Komisyonundan detay Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın konuşması 2016 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Maliye Bakanı Ağbal: (1) "(Sayıştay raporları) Sayıştay konusuna girerseniz kaybedersiniz.
 • 20:412016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe KomisyonundaMaliye Bakanı Naci Ağbal, bütçedeki ödenek üstü harcamalarla ilgili, "2016 yılında da herhangi bir şekilde gelir fazlamız olursa yatırım harcamalarında kullanacağız" dedi.
 • 20:08Plan ve Bütçe GörüşmeleriMaliye Bakanı Naci Ağbal, “Bütçe açıkları yüzde 10’lardan yüzde 1.3’lere gelmiştir.
 • 19:29Maliye Bakanı Ağbal Sözlerine Alınan HDP'li Vekilin Gönlünü Almak İstediMaliye Bakanı Ağbal Sözlerine Alınan HDP'li Vekilin Gönlünü Almak İstediMaliye Bakanı Naci Ağbal'ın "Silahları kim koydu" sözleri nedeniyle tartıştığı HDP'li Ahmet Yıldırım sözlerine alınınca, Yıldırım'ın gönlünü almak istedi.
 • 19:242016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe KomisyonundaMaliye Bakanı Naci Ağbal, muhalefetin Sayıştay raporlarına ilişkin eleştirileri üzerine, "Sayıştay konusuna girerseniz kaybedersiniz.
 • 18:22Maliye Bakanı ile Hdp'li Vekil Arasında 'Silahları Kim Koydu' TartışmasıMeclis'teki bütçe görüşmeleri sırasında Maliye Bakanı Naci Ağbal ile HDP Muş Milletvekili Ahmet Yıldırım arasında hendeklere silahları kimin koyduğu ve silahların orada ne işinin olduğuyla ilgili sert tartışma yaşandı.
 • 12:00Maliye Bakanı Ağbal: Maliye Bakanı Ağbal: "Türkiye'de Tasarruf Oranı Yüzde 15'ler Civarında.Görüntü Dökümü: Naci Ağbal'ın vatandaşla sobeti Ağbal'ın açıklaması Maliye Bakanı Ağbal: "Türkiye'de bugün yaklaşık hane halkı tasarruf oranı yüzde 15'ler civarında.
 • 11:17Maliye Bakanı Ağbal AçıklamasıMaliye Bakanı Naci Ağbal, Türkiye'de hane halkı tasarruf oranının yüzde 15 civarında olduğunu belirterek, "Bu, bizimle benzer durumda olan ülkelere göre düşük, bunu yukarılara, yüzde 25-30'lara çekmemiz lazım" dedi.
 • 21:01Maliye Bakanı Ağbal, Köy Muhtarlarıyla Bir Araya GeldiMaliye Bakanı Naci Ağbal, "Yasal düzenlemeyle ilgili çalışma Mecliste, muhtar maaşlarımız bin 300 liraya çıkacak" dedi.
 • 15:46Bayburt Bakan Ağbal, Bayburt'ta Öğrencilere Karne VerdiBayburt Bakan Ağbal, Bayburt'ta Öğrencilere Karne VerdiBakan Ağbal, Bayburt'ta öğrencilere karne verdi MALİYE Bakanı Naci Ağbal, Bayburt'ta Kaleardı 75'inci Yıl İlkokulu ve İmam Hatip Orta Okulu'nda karne dağıtım törenine katıldı, öğrencilere karneleriyle birlikte çeşitli hediyeler verdi.
 • 15:30Karnelerini Bakan Ağbal'ın Elinden AldılarKarnelerini Bakan Ağbal'ın Elinden AldılarMaliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt’ta Kaleardı 75. Yıl İlkokulu ve İmam Hatip Orta Okulu’nda karne dağıtım törenine katıldı.
 • 13:08Bakan Ağbal, Bayburt'ta Öğrencilere Karne VerdiBakan Ağbal, Bayburt'ta Öğrencilere Karne VerdiMaliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt'ta Kaleardı 75'inci Yıl İlkokulu ve İmam Hatip Orta Okulu'nda karne dağıtım törenine katıldı, öğrencilere karneleriyle birlikte çeşitli hediyeler verdi.
 • 13:06Okullarda Karne HeyecanıMaliye Bakanı Naci Ağbal, "Ümit ediyorum ki eğitimde yapmış olduğumuz atılımlar, önümüzdeki dönemde ülkemizin kalkınması için çok önemli itici güç olacaktır" dedi.
 • 09:49Apaydın: "Minibüsçü Esnafı Maliye Bakanı Ağbal'dan Müjde Bekliyor"Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, otomobil, minibüs ve otobüs tanımlarının Avrupa Birliği’ne uyum sağlamak üzere 6495 sayılı Kanunla Haziran 2013’de değiştirildiğini vurgulayarak, "Otomobil, minibüs ve otobüs tanımlarında yapılan değişiklik vergi kanunlarında yapılmayınca minibüsler otobüs tarifesinden vergi ödüyor.
 • 03:39Ağbal: Ağbal: "Ekonomik Olarak da Allah'a Şükürler Olsun İyiyiz"Görüntü Dökümü: -Toplandı salonunudangörüntü - Naci Ağbal'ın konuşması Maliye Bakanı Ağbal: "Hem siyasi olarak hem uluslararası politika olarak hem de uluslararası ekonomi olarak zor bir dönemden geçiyoruz.
 • 01:16Maliye Bakanı Ağbal AçıklamasıMaliye Bakanı Naci Ağbal, "Hem siyasi olarak hem uluslararası politika olarak hem de uluslararası ekonomi olarak zor bir dönemden geçiyoruz.
 • 22:16İş Adamı Mustafa Koç'un VefatıMaliye Bakanı Naci Ağbal, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un vefatına ilişkin, "Mustafa Koç, ülke ekonomimize önemli katkılar vermiş, son dönemde Koç ailesinin yaptığı yeni yatırımlarda da büyük emekleri olmuş bir insan" dedi.
 • 14:54Şehit Özel Harekat Polisi Ömür Erbay Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Özel Harekat Polisi Ömür Erbay Son Yolculuğuna UğurlandıGörüntü Dökümü: Arpalı merkez camisi'nden görüntü Şehidin naaşının getirilmesi Şehidin babası ve kardeşlerinin cenaze başında ağlamaları Cenaze namazı Şehidin eşi Şeyma Erbay'ın mezarlığa getirilişi Cizre'deki terör operasyonu Operasyonda şehit düşen özel harekat polisi Erbay'ın naaşı, memleketi Bayburt'ta defnedildi Törene, Maliye Bakanı Ağbal da katıldı Şırnak'ın Cizre ilçesindeki terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan özel harekat polisi Ömür Erbay'ın cenazesi, memleketi Bayburt'ta toprağa verildi.
 • 14:05Cizre'deki Terör OperasyonuŞırnak'ın Cizre ilçesindeki terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan özel harekat polisi Ömür Erbay'ın cenazesi, memleketi Bayburt'ta toprağa verildi.
 • 10:55Maliye Bakanı Ağbal'a 2015 Yılındaki Temsil ve Ağırlama Harcamaları SorulduCHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Maliye Bakanı Naci Ağbal’a, “2015 yılında gerçekleşen temsil ve ağırlama harcamaları tam olarak ne kadardır?
 • 10:55Maliye Bakanı Naci Ağbal AçıklamasıMaliye Bakanı Naci Ağbal AçıklamasıMaliye Bakanı Naci Ağbal, Şırnak’ın Cizre ilçesinde terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda şehit olan özel harekat polisi Ömür Erbay’ın cenazesine katılmak üzere memleketi Bayburt’a geldi.
 • 10:46Maliye Bakanı Ağbal AçıklamasıMaliye Bakanı Naci Ağbal, "Bir grup terör örgütü mensubunun orada meydana getirmeye çalıştığı provokasyona, hem o bölgedeki insanımız hem de bütün milletimiz hiçbir şekilde destek olmamaktadır.
 • 00:17Ağbal: Ağbal: " İşverene 11,4 Milyar Lira Asgari Ücret Desteği"Görüntü Dökümü: 2016 Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın açıklamaları 2016 Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Maliye Bakanı Ağbal: (4) "Sayıştay raporları konusunda, siyaseten söyleyeyim, herhangi bir şekilde çekineceğimiz saklayacağımız, gizleyeceğimiz bir şey yok" "(Asgari ücretin işverene maliyeti) Bu kapsamda işverenlere 2016 yılında 11,4 milyar lira destek sağlayacağız" Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Sayıştay raporları konusunda, siyaseten söyleyeyim, herhangi bir şekilde çekineceğimiz saklayacağımız, gizleyeceğimiz bir şey yok" dedi.
 • 20:412016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaNormal 0 false false false EN-US JA X-NONE/* Style Definitions*/ table.MsoNormalTable{mso-style-name: "Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size: 0; mso-tstyle-colband-size: 0; mso-style-noshow: yes; mso-style-priority: 99; mso-style-parent: ""; mso-padding-alt: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin: 0cm; mso-para-margin-bottom: .0001pt; mso-pagination: widow-orphan; font-size: 12.0pt; font-family: Cambria; mso-ascii-font-family: Cambria; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-hansi-font-family: Cambria; mso-hansi-theme-font: minor-latin;} Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Küresel kriz sonrasında gelişmekte olan ülkeler arasında borç stokunun milli gelire oranını azaltabilen ve bütçe açığını düşük seviyelerde tutabilen nadir ülkelerden biriyiz.
 • 20:242016 Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaMaliye Bakanı Naci Ağbal, 2016 yılı Merkezi Yönetim Bütçesi verilerini açıklayarak, “Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYH) büyüklüğü 2 trilyon 207 milyar lira, reel GSYH büyüme oranı yüzde 4.5, deflatör yüzde 7.6, Tüketici Fiyatları Endeksi (TÜFE) yıl sonu yüzde 7.5, ihracat 155.5 milyar dolar; ithalat 210.7 milyar dolar” dedi.
 • 19:342016 Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaMaliye Bakanı Naci Ağbal, "2014 yılında yüzde 9,9 olan işsizlik oranı 2015 yılı Ekim ayında yüzde 10,5 olarak gerçekleşmiştir.
 • 00:13Cihan Haber Ajansı Ön GündemiBütçe TBMM’ye geliyor.