SON DAKİKA NARLI HABERLERİ

Son Dakika Narlı Haberleri

 • 10:56Pkk, Çatak'ta Bir Gsm Baz İstasyonuna Düzenlediği Bombalı Saldırı Sonucu Bu Hale GeldiPkk, Çatak'ta Bir Gsm Baz İstasyonuna Düzenlediği Bombalı Saldırı Sonucu Bu Hale GeldiVan’ın Çatak ilçesinde PKK’lılar tarafından bir GSM şirketine ait baz istasyonuna düzenledikleri bombalı saldırı sonrası bu hale geldi.
 • 18:19Çatak'ta Karakol ve Baz İstasyonuna Roketatarlı SaldırıÇatak'ta Karakol ve Baz İstasyonuna Roketatarlı SaldırıVan'ın Çatak ilçesinde, jandarma karakolu ile bir baz istasyonuna PKK'lılar tarafından roketatarlı saldırı düzenlendi.
 • 16:44Çatak'ta PKK'dan Karakola Roketatarlı SaldırıVan'ın Çatak İlçesindeki Narlı Jandarma Karakolu'na PKK'lı teröristler, dün gece roketatarla ateş açtı.
 • 16:24Van'da Jandarma Karakolu ve Baz İstasyonuna SaldırıVan'ın Çatak ilçesinde terör örgütü PKK mensupları, jandarma karakolu ve baz istasyonuna roketatarlı saldırı düzenledi.
 • 17:00Van'da 'Özel Güvenlik Bölgesi' İlanıVan Valiliği, Başkale İlçesi Tahıl Mahallesi'nin kuzeybatısı ile Çatak İlçesi'nin Konalga ve Narlı mahallelerinin güney kesimlerinin 15 gün boyunca 'Özel Güvenlik Bölgesi' ilan edildiğini açıkladı.
 • 13:23Sıcak Su Seracılık İhtisas Osb Çalışması Toplantısı YapıldıSıcak Su Seracılık İhtisas Osb Çalışması Toplantısı YapıldıNiğde’nin Narlı Göl Havzasında Sıcak Su Seracılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Çalışması Toplantısı Valilik toplantı salonunda yapıldı.
 • 18:07Terör Saldırılarında 50 Günlük BilançoGüvenlik güçleri, terör örgütlerinin Türkiye'nin barış ve huzurunu bozmaya yönelik saldırılarına, yurt içi ve yurt dışında yaptıkları operasyonlarla karşılık verdi; 22 Temmuz'dan bu yana terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarda 918 terörist etkisiz hale getirildi.
 • 08:57İstanbul'da Elektrik KesintisiÜsküdar, Beykoz, Çekmeköy, Şile, Maltepe, Sancaktepe, Pendik ve Sultanbeyli'nin bazı mahallelerinde 27 Ağustos'ta elektrik kesintisi yapılacak.
 • 19:07Van'da Jandarma Karakoluna Taciz Ateşi AçıldıVan'ın Çatak ilçesinde Narlı Jandarma Karakoluna terör örgütü PKK mensuplarınca taciz ateşi açıldı.
 • 18:36Çatak'da Jandarma Karakoluna Taciz Ateşi AçıldıVan’ın Çatak ilçesinde Narlı Jandarma Karakolu’na bir grup PKK’lı tarafından taciz ateşi açıldı.
 • 17:59Huzurevi Sakinlerinin Mavi Tur KeyfiHuzurevi Sakinlerinin Mavi Tur Keyfiİnegöl Belediyesi, huzurevi sakinleri İÇİN Bursa Büyükşehir Belediyesinin koordine ettiği, sahil ilçelerini kapsayan bir tekne turu düzenledi.
 • 10:44Bursa Sahilleri'nden Sevindiren HaberBursa Sahilleri'nden Sevindiren HaberBursa’nın Mudanya, Karacabey ve Gemlik ilçelerinin Marmara Denizi’ne olan kıyıları ile İznik gölündeki plaj ve kamplarda Ağustos ayında da yapılan ölçüm sonuçları sevindirdi.
 • 09:31Güney Marmara'da Deniz Suyuna "Temiz" Raporu?Bursa'nın Mudanya, Karacabey ve Gemlik ilçelerinin Marmara Denizi'ne olan kıyılarıyla İznik Gölü'nde ağustos ayında ölçüm yapılan 23 plaj ve kampın tamamından denize girilebileceği tespit edildi.
 • 15:24Marmara Denizi'nde Yan Yatan Yük GemisiMarmara Denizi'nde Yan Yatan Yük GemisiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Batık geminin görüntüsü-Muhtar Burhan Çandar'ın açıklaması-Bahriye Geçengül'ün açıklaması-Metin Gezgin'in açıklaması Marmara Denizi'nde yan yattıktan sonra çekildiği Erdek'in Narlı İskelesi'nde batan "Pasha" adlı yük gemisinin çıkarılma çalışmaları sürerken, günlerdir sonuç alınamaması bölge halkı ve balıkçıları tepkisini çekti.
 • 14:12Marmara Denizi'nde Yan Yatan Yük GemisiMarmara Denizi'nde yan yattıktan sonra çekildiği Erdek'in Narlı İskelesi'nde batan "Pasha" adlı yük gemisinin çıkarılma çalışmaları sürerken, günlerdir sonuç alınamaması bölge halkı ve balıkçıları tepkisini çekti.
 • 13:08Köy Yolları GenişletiliyorKöy Yolları GenişletiliyorAdıyaman’ın Sincik ilçesinde 20 köy ve bağlı mezralarda yol genişletme çalışmaları devam ediyor.
 • 10:48Dalaman 'Hes'ler Rafting Parkurlarını Yok Ediyor'Dalaman 'Hes'ler Rafting Parkurlarını Yok Ediyor'Muğla'nın Dalaman İlçesi'nden doğan Dalaman Çayı'nın, Narlı Mahallesi'nden başlayan 12 kilometrelik parkurunda yılda yaklaşık 20 bin yerli ve yabancı turist rafting yapıyor.
 • 09:56Raftingin Ege'deki Adresi; Dalaman ÇayıRaftingin Ege'deki Adresi; Dalaman ÇayıDalaman'dan doğan Dalaman Çayı'nın, Narlı Mahallesi'nden başlayan 12 kilometrelik parkurunda yılda yaklaşık 20 bin tatilci ve turist rafting yapıyor.
 • 14:17Kızılay'dan "Maden Suyu" AtağıERZİNCAN (AA) – Tüm geliri Türk Kızılayı'nın afet ve sosyal yardım çalışmalarında kullanılan Kızılay Maden Suyu, 2015 yılında 221 milyon lira ciro hedefliyor.
 • 15:32Başkan Yılmaz: Ortak Paydamız MutBaşkan Yılmaz: Ortak Paydamız MutMersin'in Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, ilçede 75 yılda verilmiş olan hizmetlerin önüne geçmeyi hedeflediklerini belirtip, ortak paydanın Mut'a hizmet olduğunu söyledi.
 • 14:42Gaski Su Kesintilerinin Nedenini AçıkladıGaski Su Kesintilerinin Nedenini AçıkladıSon dönemlerde yaşanan su kesintilerinin, suyun yetersizliğinden kaynaklanmadığını ifade eden GASKİ Genel Müdürü Hüseyin Sönmezler, “Kesintilerimiz; altyapı kuruluşlarının çalışmaları ve şebeke arızalarından meydana geliyor” dedi.
 • 13:40Büyükşehir'in Mut'taki HizmetleriBüyükşehir'in Mut'taki HizmetleriMersin Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Erkan Aracı, Mut ilçesinde yapılan ve yapılacak çalışmaları basın mensuplarıyla paylaştı.
 • 12:45Gaziantep'teki Su KesintileriGaziantep Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ) Genel Müdürü Hüseyin Sönmezler, kentte son dönemde yaşanan su kesintilerinin, altyapı kuruluşlarının çalışmaları ve şebeke arızalarından kaynaklanmadığını bildirdi.
 • 15:54Adıyaman'da Orman YangınıAdıyaman'da Orman YangınıAdıyaman’ın Sincik ilçesine bağlı Narlı köyü yakınlarında çıkan orman yangını devam ediyor.
 • 11:24Baski'den Altınoluk AçıklamasıBaski'den Altınoluk AçıklamasıBalıkesir’in Edremit ilçesinde son günlerde Altınoluk Mahallesinde yaz tatillerini geçirmekte olan tatilcilerin şikayetlerinin artması ve bu şikayetlerin büyük bir bölümünü oluşturan deniz yüzeyinde zaman zaman gözlemlenen deniz kirliliğinin Altınoluk’da mevcut Atıksu Arıtma Tesisi’nin gerektiği gibi çalıştırılmayarak atık suların direkt denize deşarj edildiğine dair iddiaların yoğunlaşması sonrasında BASKİ internet sitesin üzerinden yazılı bir açıklama yaptı.
 • 13:52PKK'lılar Çatak'ta Araç YaktıVan'ın Çatak İlçesi'nde askeri karakollara erzak taşıdığı belirtilen bir minibüs, PKK'lı teröristlerce yakıldı.
 • 13:49Genelkurmay: Biri Ağır 3 Jandarma Uzman Çavuş YaralandıGenelkurmay Başkanlığı, teröristlerin Taktik Tekerlekli Zırhlı Kobra aracına roketli saldırıda bulunulduğu olayda, biri ağır olmak üzere 3 jandarma uzman çavuşun yaralandığını bildirdi.
 • 13:03Karakola Erzak Götüren Minibüsü YaktılarVan’ın Çatak ilçesinde, karakola erzak götüren bir minibüs, terör örgütü PKK üyeleri tarafından yakıldı.
 • 12:32Yasadışı Avlananlara Göz AçtırılmayacakBursa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Sahil Güvenlik Güney Marmara Grup Komutanlığı ve Gemlik Kent Konseyi’nin birlikte organize ettiği “Marmara Denizinde Yasadışı Su Ürünleri Avcılığının Önlenmesi” konulu toplantı, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılacak.
 • 09:40Bursa Sahilleri SevindirdiBursa Sahilleri SevindirdiBursa’nın Mudanya, Karacabey ve Gemlik ilçelerinin Marmara Denizi’ne olan kıyıları ile İznik gölündeki plaj ve kamplarda Temmuz ayında yapılan ölçüm sonuçları sevindirdi.
 • 16:19Gençlik Merkezi Hizmete GirdiGençlik Merkezi Hizmete GirdiGemlik Belediyesi’nin Sosyal ve Kültürel Yatırımlar Kapsamında yaptığı “Engürücük Mahallesi Gençlik Merkezi” görkemli bir törenle hizmete girdi.
 • 15:54Erdek Sahil Güvenliği İçin Protokol İmzalandıErdek Sahil Güvenliği İçin Protokol İmzalandıBalıkesir Büyükşehir Belediyesi, Erdek şehir iskelesinin sahil güvenlik botları tarafından güvenliğinin sağlanması amacıyla Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı’yla protokol imzaladı.
 • 15:50Erdek Sahil Güvenliği İçin Protokol İmzalandıErdek Sahil Güvenliği İçin Protokol İmzalandıBalıkesir Büyükşehir Belediyesi, Erdek şehir iskelesinin sahil güvenlik botları tarafından güvenliğinin sağlanması amacıyla Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı’yla protokol imzaladı.
 • 15:00Erdek Sahil Güvenliği İçin Protokol İmzalandıBalıkesir Büyükşehir Belediyesi, Erdek şehir iskelesinin sahil güvenlik botları tarafından güvenliğinin sağlanması amacıyla Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı'yla protokol imzaladı.
 • 12:58Ermenek Boşanan Damat Katliamının Ardından Ailesinden Geriye Kalan Tek Torunu Hayat Kaynağı OlduErmenek Boşanan Damat Katliamının Ardından Ailesinden Geriye Kalan Tek Torunu Hayat Kaynağı OlduBoşanan damat katliamının ardından ailesinden geriye kalan tek torunu hayat kaynağı oldu KARAMAN'ın Ermenek İlçesi'nde eşinden boşanan 26 yaşındaki Hakan Narlı, 26 Haziran cuma günü 2 yaşındaki oğlunun velayetini vermedikleri iddiasıyla eşi, kayınvalidesi, iki baldızı ve eşinin kuzenini tüfekle ateş ederek öldürdü.
 • 12:39Boşanan Damat Katliamının Ardından Ailesinden Geriye Kalan Tek Torunu Hayat Kaynağı OlduBoşanan Damat Katliamının Ardından Ailesinden Geriye Kalan Tek Torunu Hayat Kaynağı OlduKaraman'ın Ermenek İlçesi'nde eşinden boşanan 26 yaşındaki Hakan Narlı, 26 Haziran cuma günü 2 yaşındaki oğlunun velayetini vermedikleri iddiasıyla eşi, kayınvalidesi, iki baldızı ve eşinin kuzenini tüfekle ateş ederek öldürdü.
 • 16:41Tirilye Balıkçı Barınağı Tarım Bakanlığı'nın OlduTirilye Balıkçı Barınağı Tarım Bakanlığı'nın OlduTürkiye genelinde balıkçı barınaklarının sahibi olan Tarım Bakanlığı, işletme güçlüğü sebebiyle belde belediyelerinin sahiplenip yönetmesini kabul ettiği Mudanya’nın Tirilye Mahallesi’ndeki barınağı devraldı.
 • 12:12Tirilye Balıkçı Barınağı Tarım'a DevredildiTirilye Balıkçı Barınağı Tarım'a DevredildiBursa’nın Mudanya ilçesinde dönemin Ali Turan başkanlığındaki Tirilye Belde Belediyesi’nce 2006 yılında yapılan ‘özel’ protokolle işletilen Tirilye balıkçı barınağı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’na devredildi.
 • 17:17Eskişehir'de Traktörden Düşen Genç ÖldüEskişehir'in Mihalıççık ilçesinde traktörden düşen bir kişinin öldüğü bildirildi.
 • 12:29Harabe Tesisler Büyükşehir'le Hayat BulacakHarabe Tesisler Büyükşehir'le Hayat BulacakBursa Büyükşehir Belediyesi Mudanya’nın Kumyaka Mahallesi’nde deniz kenarındaki Özel İdare’ye ait harabe halindeki tesisleri, turizme kazandırmak için çalışmalara başladı.
 • 12:24Kumyaka Sahilindeki Harabe Tesisler Halkın Kullanımına SunulacakKumyaka Sahilindeki Harabe Tesisler Halkın Kullanımına SunulacakBursa Büyükşehir Belediyesi, Mudanya’nın Kumyaka Mahallesi’nde deniz kenarındaki Özel İdare’ye ait harabe haldeki tesisleri turizme kazandırmak için çalışmalara başladı.
 • 15:28Niğde'de 5 Gölete 59 Bin 500 Yavru Sazan Balığı BırakıldıNiğde'de 5 Gölete 59 Bin 500 Yavru Sazan Balığı BırakıldıNiğde’de 5 ayrı gölet’e 59 bin 500 sazan cinsi yavru balık bırakıldı.
 • 09:38Çimko Narlı Çalışanları İftarda BuluştuÇimko Narlı Çalışanları İftarda BuluştuSANKO Holding’in inşaat sektöründeki yatırımı Çimko Narlı Çimento Fabrikası çalışanları, geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • 14:38Marmara Denizi'nde Yan Yatan Yük GemisiMarmara Denizi'nde, 14 Eylül 2013'te su alarak yan yatan ve götürüldüğü Erdek ilçesindeki Narlı İskelesi'nde batan "Pasha" adlı yük gemisinin çıkarılma işlemlerinin başlatıldığı bildirdildi.
 • 12:29Karaman Eniştenin Katlettiği Baldızların Teog'da Hüzünlü BaşarısıKaraman Eniştenin Katlettiği Baldızların Teog'da Hüzünlü BaşarısıEniştenin katlettiği baldızların TEOG'da hüzünlü başarısı Ali Rıza ETCİ/ERMENEK,(Karaman)(DHA)- KARAMAN'ın Ermenek İlçesi'nde eşinden boşanan Hakan Narlı, 26 Haziran cuma günü 2 yaşındaki oğlunun velayetini vermedikleri iddiasıyla eşi, kayınvalidesi, iki baldızı ve eşinin kuzenini tüfekle ateş ederek öldürdü.
 • 11:57Eniştenin Katlettiği Baldızların Teog'da Hüzünlü BaşarısıEniştenin Katlettiği Baldızların Teog'da Hüzünlü BaşarısıKaraman'ın Ermenek İlçesi'nde eşinden boşanan Hakan Narlı, 26 Haziran cuma günü 2 yaşındaki oğlunun velayetini vermedikleri iddiasıyla eşi, kayınvalidesi, iki baldızı ve eşinin kuzenini tüfekle ateş ederek öldürdü.
 • 08:53Türkiye'de Yıllık Kişi Başı Dondurma Tüketim Miktarı 4.1 LitreTürkiye'de Yıllık Kişi Başı Dondurma Tüketim Miktarı 4.1 LitreMado Genel Koordinatörü Mehmet Yılmazoğlu, Türkiye’de yıllık kişi başı dondurma tüketim miktarının 4.1 litre olduğunu söyledi.
 • 17:37Hakkari'de Kaçak Çay ve Sigara Ele GeçirildiHakkari'de Kaçak Çay ve Sigara Ele GeçirildiHakkari ve ilçelerinde jandarma tarafından yapılan operasyonlarda 11 ton 786 kilo kaçak çay ve 22 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.
 • 16:58Hakkari'de Kaçakçılarla MücadeleHakkari'de Kaçakçılarla MücadeleHakkari İl Jandarma Komutanlığı, gümrük kaçağı 11 ton 796 kilo çay ve 22 bin paket sigara ele geçirdi.
 • 16:55Hakkari'de Kaçakçılıkla MücadeleHakkari'de jandarma ekiplerince farklı tarihlerde yapılan çalışmalarda, 11 ton 796 kilo çay ve 22 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.