SON DAKİKA NARLI HABERLERİ

Son Dakika Narlı Haberleri

 • 11:45 Zeytinyağından 20 Çeşit Sabun Üretiyor Balıkesir'in Edremit ilçesinde bir imalatçı, portakal, defne, ısırgan otu gibi malzemeleri kullanarak 20 çeşit zeytinyağı sabunu üretiyor.
 • 15:23 Definecilerin Çıkarttığı Lahit Müzeye Konuldu Salihli'nin Kale Mahallesi'nde kaçak kazıyla çıkartılan ve Roma dönemine ait olduğu tespit edilen lahit, Manisa Müze Müdürlüğüne teslim edildi.
 • 15:01 Beş Cana Karşı Beş Müebbet İstemi Karaman'ın Ermenek ilçesinde, 27 Haziran 2015 tarihinde, boşandığı eşi Şerife Şahin ile 4 akrabasını öldüren 26 yaşındaki Hakan Narlı hakkında, 'tasarlayarak kendisini savunamayacak kişiyi öldürme, yakın akraba ve adam öldürme' suçlamalarından 5 ayrı müebbet cezası, ayrıca, 'mala zarar verme, konut dokunulmazlığını ihlal etme ve tehdit' suçlamalarından, 1 yıl 4 ay ile 7 yıl arasında hapis cezası istemiyle, Ermenek Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı.
 • 11:16 Anlık Yazışmaya İzin Veren Oyunlar, Çocuklar İçin Riskli" Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nilüfer Narlı, birçok anne ve baba için çocuğunun online oyun oynamasının çok normal olduğunu belirterek, "Aileler bunu denetleme gereği duymuyor.
 • 13:19 Reyhanlı Şehit Askerin Adı Eğitim Gördüğü Okula Verildi Reyhanlı Şehit Askerin Adı Eğitim Gördüğü Okula Verildi Şehit askerin adı eğitim gördüğü okula verildiVATANİ görevini yaparken 1995'te Bingöl'ün Genç İlçesi'nde PKK'lı teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Jandarma Komanda Er Bülent Narlı'nın adı, Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'nin Ahmetbeyli Mahallesi'ndeki mezun olduğu ilkokula verildi.
 • 16:29 -BAŞKAN Uğur'dan Balıkesir'e Müjdeler.. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından Balıkesir'e son dönemde 633 milyon 131 bin 522 TL tutarında yatırım gerçekleştirildiğini açıkladı.
 • 11:56 Sık seyahat edenler daha toleranslı Seyahat sitesi momondo'nun Türkiye dahil 18 ülkede gerçekleştirdiği "Seyahatin Değeri" araştımasına göre, sık seyahat edenler daha açık fikirli ve daha toleranslı hale geliyor.
 • 17:10 Jandarmadan Kaçak Midye Operasyonu Jandarmadan Kaçak Midye Operasyonu Bursa’da, jandarma ekipleri, kaçak yollarla avlanmış bin 100 kilogram canlı midye ele geçirdi.
 • 17:47 Ege Serbest Bölgesi Yatırımcıları Kayseri'de Ege Serbest Bölgesi Yatırımcıları Kayseri'de Kısa adı ESBAŞ olan Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşletmecisi A.Ş Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Faruk Güler, ESBİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bilgen Salih Narlı, Esbaş Pazarlama, Kiralama ve Kurumsal İletişim Direktörü Murat Özgürtaş, Başkan Danışmanı Mehmet Pulak, Ege serbest Bölge Müdürü Şenay Satoğlu, Kayseri serbest Bölge müdürü Nejdet İnal ve KAYSER yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kayseri Serbest Bölge Yönetim Kurulu ve Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundular.
 • 16:06 Lösemili İsa 'Eve Gelen Öğretmen' Olmak İstiyor Lösemili İsa 'Eve Gelen Öğretmen' Olmak İstiyor Konya'nın Seydişehir ilçesinde yaşayan Ramazan ve Arife Nazlı çiftinin ilk çocukları İsa'ya 4 yaşındayken "lösemi" teşhisi konuldu.
 • 12:31 Lösemili İsa "Eve Gelen Öğretmen" Olmak İstiyor Konya'da rahatsızlığı nedeniyle okula gidemeyen ve evde verilen eğitim sayesinde okuma yazmayı öğrenen 6 yaşındaki lösemi hastası İsa'nın en büyük hayali, tıpkı öğretmeni gibi "eve gelen öğretmen" olup, kendisi gibi çocuklara eğitim vermek.
 • 19:40 Balıkesir'in Vizyon Projeleri Hayata Geçiyor Balıkesir'in Vizyon Projeleri Hayata Geçiyor Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, AK Parti Balıkesir İl Danışma Meclisi toplantısında Büyükşehir Belediyesi olarak yaptıkları çalışmalar ve yatırımlarla ilgili bilgiler verdi.
 • 18:27 İstanbul'da Elektrik Kesintisi Ataşehir, Beykoz, Kadıköy ve Pendik'in bazı mahallelerinde 2 Nisan'da elektrik kesintisi yapılacak.
 • 19:50 İstanbul'un 6 İlçesinde Cumartesi Günü Elektrik Kesintisi Var Bakım, onarım ve yatırım çalışmaları nedeniyle İstanbul'un 6 ilçesine 2 Nisan Cumartesi günü belirli saatlerde elektrik verilemeyecek.
 • 13:16 Erdek'te Batan Tanzanya Gemisi Denizden Çıkarıldı Erdek'te Batan Tanzanya Gemisi Denizden Çıkarıldı Balıkesir'in Erdek İlçesi Narlı Mahallesi'nde iskeleye bağlıyken 2,5 yıl önce batan 'Pasha' adlı gemi iki parçaya ayrılarak sahile çekildi.
 • 17:26 Erdek'te Batan Gemi İskeleden Kaldırılıyor Erdek ilçesi Narlı Mahallesi'nde iskeleye bağlıyken 2,5 yıl önce batan "Pasha" isimli kuru yük gemisi, bir firma tarafından ikiye ayrılarak taşınmaya başlandı.
 • 17:05 İdo'dan 'Haksız Rekabet Davası'yla İlgili Açıklama İdo'dan 'Haksız Rekabet Davası'yla İlgili Açıklama İstanbul Deniz Otobüsleri San. ve Tic. A.Ş. (İDO) ile Narlı Feribot İşletmeciliği A.Ş. (NEGMAR) arasındaki haksız rekabet davasıyla ilgili NEGMAR’ın, "İDO kararı çarpıtıyor" şeklindeki açıklamasına İDO’dan cevap geldi.
 • 14:24 İdo ile Negmar Arasındaki Dava NEGMAR AŞ'nin avukatı Halil İbrahim Albayrak, "aralarında hukuki ihtilaf bulunan İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) AŞ'nin mahkeme kararına ilişkin basın duyurusunun doğru olmadığı" açıklamasını yaptı.
 • 17:11 Haksız Rekabete Yargı 'Dur' Dedi Haksız Rekabete Yargı 'Dur' Dedi İstanbul deniz Otobüsleri San. ve Tic. A.Ş. (İDO) ile Narlı Feribot İşletmeciliği A.Ş. (Negmar - İstanbul Lines) arasındaki "haksız rekabet" davasını İDO kazandı.
 • 12:01 Mahkeme, Haksız Rekabet Davsında İdo'yu Haklı Buldu Mahkeme, Haksız Rekabet Davsında İdo'yu Haklı Buldu İstanbul Deniz Otobüsleri San. ve Tic. A.Ş. (İDO) ile Narlı Feribot İşletmeciliği A.Ş. (Negmar - İstanbul Lines) arasındaki 'haksız rekabet' davasını İDO kazandı.
 • 10:26 Mahkeme Haksız Rekabette İdo'yu Haklı Buldu İstanbul Deniz Otobüsleri San. ve Tic. A.Ş. (İDO) ile Narlı Feribot İşletmeciliği A.Ş. (Negmar-İstanbul Lines) arasındaki “haksız rekabet” davasını İDO kazandı.
 • 17:18 Gaziantep'ten Midyat'a Bin Kitap Gaziantep'ten Midyat'a Bin Kitap TED Gaziantep Kolejinden bir örnek proje daha gerçekleşti.
 • 17:10 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Kurtoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı Şehit Jandarma Uzman Çavuş Kurtoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Bilal Kurtoğlu'nun cenazesinin babaevine getirilmesi Şehit cenazesini vatandaşların taşıması Terör örgütü aleyhine slogan atan vatandaşlar -Cenazenin camiye getirilmesi -Şehidin fotoğrafı Cenaze namazının kılınması Şehit yakınlarının tabuta sarılması Şehit Jandarma Uzman Çavuş Kurtoğlu son yolculuğuna uğurlandı Mardin'in Nusaybin ilçesindeki terör operasyonunda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Bilal Kurtoğlu'nun cenazesi, memleketi Hatay'da toprağa verildi Mardin'in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Bilal Kurtoğlu, Hatay'da son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:14 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Kurtoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı Mardin'in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Bilal Kurtoğlu, Hatay'da son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:11 Şehit Uzman Çavuş Bilal Kurtoğlu'nun Baba Evinde Yas Var Şehit Uzman Çavuş Bilal Kurtoğlu'nun Baba Evinde Yas Var GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Şehidin baba evinden detaylar Şehit yakınlarından detaylar Nusaybin'deki terör operasyonu Terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan Uzman Çavuş Bilal Kurtoğlu'nun babaevinde yas var Mardin'in Nusaybin ilçesinde PKK'lı teröristlere yönelik sürdürülen operasyonda şehit düşen Uzman Çavuş Bilal Kurtoğlu'nun Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki baba ocağında büyük üzüntü yaşanıyor.
 • 17:10 Nusaybin'deki Terör Operasyonu Mardin'in Nusaybin ilçesinde PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda şehit düşen Uzman Çavuş Bilal Kurtoğlu'nun Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki baba ocağında büyük üzüntü yaşanıyor.
 • 10:51 İzmir'e 150 Milyon Dolarlık Yatırım İzmir'e 150 Milyon Dolarlık Yatırım Türkiye’de son dönemde artan terör olaylarına karşı yerli ve yabancı yatırımcılar yeni tesis kurmaktan vazgeçmezken, İzmir’de 2 bin kişiye istihdam sağlayacak 150 milyon dolarlık yatırım yapılacak.
 • 09:04 Terör Yabancı Yatırımcıyı Korkutmadı Terör Yabancı Yatırımcıyı Korkutmadı Ege Serbest Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bilgen Narlı, terör olaylarının yabancı sermayeyi etkilemediğini, Türkiye’ye yabacıların yatırım yapmaya devam ettiğini belirterek, "Son 6 ayda sadece İzmir, benim içerisinde olduğum ve bildiğim 8 tane yabancı yatırımcı kazandı" dedi.
 • 15:56 Hakkari'de Bazı Alanlar "Özel Güvenlik Bölgesi" İlan Edildi Hakkari Valiliğinden, Şemdinli, Yüksekova ve Çukurca ilçelerinde bazı alanların "özel güvenlik bölgesi" ilan edildiği bildirildi.
 • 15:21 Hakkari'de 'Özel Güvenlik Bölgesi' Uygulaması Hakkari Valiliği Şemdinli, Çukurca ve Yüksekova ilçelerinde bazı bölgeleri 9 Mart ile 2 Nisan tarihleri arasında özel güvenlik bölgesi ilan ettiğini duyurdu.
 • 13:10 Serbest Bölgelerde Yeni Kanun Heyecanı Ege Serbest Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği (ESBİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Bilgen Salih Narlı, Türkiye ekonomisinin can damarı olan serbest bölgelerin rahatlığa kavuşabilmesi için hükümetin reform paketinde bulunan serbest bölgeler kanunun bir an önce çıkarılmasını beklediklerini bildirdi.
 • 17:10 Balık Pazarı Yenilenen Yüzüyle Hizmette Balık Pazarı Yenilenen Yüzüyle Hizmette Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Gemliklilerin en önemli buluşma noktası olan balık pazarının estetik bir görüntüye kavuştuğunu, sahil düzenleme projeleri, restorasyonlar, altyapı ve yol çalışmalarıyla Gemlik’in her köşesinin ilmek ilmek işleneceğini söyledi.
 • 16:44 Balık Pazarı Yenilenen Yüzüyle Hizmette Balık Pazarı Yenilenen Yüzüyle Hizmette Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Gemliklilerin önemli buluşma noktalarından olan Balık Pazarı’na uygulanan kentsel tasarım projesi ilçeye değer kattı.
 • 16:20 Balık Pazarı Yenilenen Yüzüyle Hizmette Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Gemliklilerin önemli buluşma noktalarından olan Balık Pazarı'na uygulanan kentsel tasarım projesi ilçeye değer kattı.
 • 10:32 Erdek-Avşa Adası Teleferik Projesi İçin Çalışmalar Sürüyor Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Erdek-Avşa Adası Teleferik Projesi çalışmalarının sürdüğünü söyledi.
 • 18:53 Hakkari'de Özel Güvenlik Bölgeleri Açıklandı Hakkari Valiliği, özel güvenlik bölgelerini açıkladı.
 • 16:46 Hakkari'de Bazı Alanlar "Özel Güvenlik Bölgesi" İlan Edildi Hakkari Valiliği'nden, Şemdinli, Çukurca ve Yüksekova ilçelerinde bazı alanların 15 gün süreyle "özel güvenlik bölgesi" ilan edildiği bildirildi.
 • 16:15 Çukurca'da Seralar Vatandaşların Geçim Kaynağı Oldu Çukurca'da Seralar Vatandaşların Geçim Kaynağı Oldu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Seradan görüntü Serada üretim yapan Mevlan Erol'un konuşması Çukurca'da seralar vatandaşların geçim kaynağı oldu Hakkari'nin Çukurca ilçesinde valilik ve kaymakamlığın destekleriyle kurulan seralar ilçe ekonomisine katkı sağlıyor.
 • 14:45 Çukurca'da Seralar Vatandaşların Geçim Kaynağı Oldu HAKKARİ (AA) - Hakkari'nin Çukurca ilçesinde valilik ve kaymakamlığın destekleriyle kurulan seralar ilçe ekonomisine katkı sağlıyor.
 • 14:14 Van'da Terör Örgütü Üyeliğinden 2 Tutuklama Van'ın Çatak İlçesi'nde jandarma ve polisin yaptığı operasyonlarda gözaltına alınan 6 kişiden 2'si 'Terör örgütüne üye olmak' ve 'terör örgütüne eleman ve yaşamsal malzeme temin etmek' suçlarından tutuklandı.
 • 13:16 Van'daki Terör Operasyonu Van'ın Çatak ilçesinde düzenlenen terör operasyonunda gözaltına alınan 6 şüpheliden 2'si tutuklandı.
 • 10:08 Şeyh İsmail Türbesi Ziyaretçi Akınına Uğruyor Şeyh İsmail Türbesi Ziyaretçi Akınına Uğruyor Hakkari’nin Çukurca ilçesi Narlı köyünde bulunan Şeyh İsmail Türbesi ziyaretçi akınına uğruyor.
 • 17:55 Van'da Terör Operasyonu Van'da düzenlenen terör operasyonunda 6 kişi gözaltına alındı.
 • 16:50 Van'da 6 Kişi Gözaltına Alındı Van'ın Çatak ilçesinde düzenlenen operasyonda altı kişi gözaltına alındı.
 • 15:07 Çatak'ta Altı Kişi Gözaltına Alındı VAN (İHA) – Van’ın Çatak ilçesinde düzenlenen operasyonda, altı kişi gözaltına alındı.
 • 14:55 Çatak'ta Terör Operasyonu: 6 Gözaltı Van'ın Çatak İlçesi'nde jandarma ve polisin yaptığı operasyonlarda, aralarında belediye meclis üyesi ve belediye çalışanlarının da bulunduğu 6 kişi gözaltına alındı.
 • 15:55 Park Halindeki Minibüs Yandı Park Halindeki Minibüs Yandı Adıyaman’da, park halindeki bir yolcu minibüsü alev alev yandı.
 • 14:27 Jeotermal Sıcak Su Kapasitesi Arttırılıyor Jeotermal Sıcak Su Kapasitesi Arttırılıyor Niğde İl Genel Meclis Başkanı Mahmut Peşin, Niğde’de Jeotermal sıcak su kapasitesini artırmak için 900 metre derinliğine inmek şartı ile ihale edilen Narlı Göl sondaj çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
 • 18:42 Başkan Uğur Yatırımları Anlattı Başkan Uğur Yatırımları Anlattı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur Balıkesir’deki medya mensuplarıyla bir araya geldi.
 • 18:15 Hakkari ve İlçelerde Bazı Bölgelere Giriş-Çıkış Yasaklandı Hakkari ve İlçelerde Bazı Bölgelere Giriş-Çıkış Yasaklandı Hakkari'nin Şemdinli, Çukurca ve Yüksekova ilçelerinde bazı alanlar, 15 gün süreyle "giriş çıkışa yasak bölge" ilan edildi.