SON DAKİKA NARLIDERE HABERLERİ

Son Dakika Narlıdere Haberleri

 • 17:57AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar Ambulans KullandıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, "Palyatİzmir Koordinasyon Merkezi"nin açılışında, hizmete giren ambulanslardan birini kullandı.
 • 09:18Tarihe SaygılarımızlaTarihe Saygılarımızlaİzmir Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl 13. kez düzenlediği "Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri" için başvurular başladı.
 • 10:37Ata Mert'ten Yeni Hayata 'Merhaba'Ata Mert'ten Yeni Hayata 'Merhaba'İzmir'de, doğumunun üzerinden 2 ay geçmesine rağmen sarılığı devam eden minik Ata Mert Aşık'ın, doğuştan safra kanallarının olmadığı belirlenerek 'Bilier atrezi' tanısı konuldu.
 • 13:56Başkan'dan "40 Gün Raporu" İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Gaziemir Belediyesi'yle birlikte projelendirdiği Sarnıç Çok Amaçlı Spor Salonu'nun temeli törenle atıldı.
 • 20:26Yıldız: Yıldız: "Devletin Nasıl Yönetildiğini Hep Beraber Gördüler"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tören alanından detaylar ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın alana gelmesi- Bakan Yıldız, Menderes Belediye Başkanı Soylu ve İZMİRGAZ AŞ Genel Müdürü Yandımata'nın doğalgaz borusunu imzalamaları- Tören alanında küçük bir çocuğu kucağına alması- Lokma yemesi- Menderes Belediyesini ziyareti - Bakan Yıldız: "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" dedi.
 • 19:27Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, İzmir'deEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" dedi.
 • 11:47Narlıdere'den Rengarenk FinalNarlıdere'den Rengarenk FinalNarlıdere Belediyesi 'Geleneksel Çiçek Yarışması' Narlıdere demokrasi meydanında gerçekleştirildi.
 • 11:21Narlıdere'den Rengarenk FinalNarlıdere Belediyesi 'Geleneksel Çiçek Yarışması' Narlıdere demokrasi meydanında gerçekleştirildi.
 • 10:157. Aşık Mahzuni Beste Yarışması Neticelendi7. Aşık Mahzuni Beste Yarışması Neticelendi7. Aşık Mahzuni Beste Yarışmasının finali Narlıdere Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Yarışma jürisi finale kalan ilk 10 eser arasından Erkan Demirin 'Talip Çırağ Aldı' adlı eserini birinci olarak belirledi.
 • 09:24Okullar Arası Hentbol Yarı Final Müsabakaları Sona ErdiOkullar Arası Hentbol Yarı Final Müsabakaları Sona ErdiAydın’da tamamlanan Okullar Arası Hentbol Yarı Final Müsabakaları sonucu finallere gitmeye hak kazanan takımlar belirlendi.
 • 14:21Folkart'tan 250 Milyon TL'lik Life BornovaFolkart'tan 250 Milyon TL'lik Life Bornovaİzmir'in Bornova İlçesi Kazım Dirik Mahallesi'nde inşaatına başlanan 830 dairelik 'Folkart Life Bornova' projesinin tanıtımı basın toplantısıyla yapıldı.
 • 12:50Folkart Hedef BüyüttüFolkart Hedef BüyüttüAhmet USMAN İZMİR – Folkart Yapı, Bornova'da hayata geçirdiği 830 konutluk yeni projesi Folkart Life Bornova'yı satışa sundu.
 • 11:01Narlıdere Belediyesi Gençlik ve Çiçek Festivali BaşlıyorNarlıdere Belediyesi Gençlik ve Çiçek Festivali Başlıyor Narlıdere Belediyesinin geleneksel olarak her yıl düzenlediği Gençlik ve Çiçek Festivali 17-18-19 Mayıs tarihleri arasında Narlıdere'yi renklendirecek.
 • 15:13Anneler GünüEge Ordusu ve Garnizon Komutanlığı'nda görevli askerler, Anneler Günü dolayısıyla İzmir'deki Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti.
 • 14:57Zahide Yetiş'ten Ağlatan Anneler Günü MesajıZahide Yetiş'ten Ağlatan Anneler Günü MesajıBaşarılı televizyoncu, annesiz geçirdiği ilk 'Anneler Günü'nde, sosyal medya hesaplarından paylaştığı yazı ve fotoğrafıyla takipçilerini duygulandırdı.
 • 14:40Narlıdere Yılın Annesini SeçtiBelediye Kadın Danışma Merkezi ve belediye meclis üyelerinden oluşan komisyon tarafından tüm ekonomik imkânsızlıklara rağmen kızlarını okutmak için gösterdiği olağanüstü çabayı göz önüne alarak Yıldız Dursun'u seçti.
 • 11:43CHP'nin Narlıdere TuruCHP'nin Narlıdere TuruCHP İzmir İl Teşkilatı, 1. bölge için düzenlediği için ilçe ziyaret programı kapsamında milletvekilleri adaylarıyla birlikte Narlıdere’yi mahalle mahalle dolaştı.
 • 21:51Eroğlu: Eroğlu: "Kılıçdaroğlu, SSK'yı Batırdı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Eroğlu Balkondan halka seslendi- Esnafı gezdi Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Kılıçdaroğlu, SSK'yı batırdı, ben ise batmış, hortumlanmış İSKİ'yi ayağa kaldırdım. İzmir'den o da ben de adayım. CHP'nin değil diğer milletvekili adayları, Genel Başkanı bile İzmir'e çivi çakamaz" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel müdürlüğü döneminde SSK'yı batırdığını, kendisinin ise batmış, hortumlanmış olduğunu vurguladığı İSKİ'yi ayağa kaldırdığını belirterek, "İzmir'den o da ben de adayım. CHP'nin değil diğer milletvekili adayları, Genel Başkanı bile İzmir'e çivi çakamaz" dedi.
 • 21:20Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel müdürlüğü döneminde SSK'yı batırdığını, kendisinin ise batmış, hortumlanmış olduğunu vurguladığı İSKİ'yi ayağa kaldırdığını belirterek, "İzmir'den o da ben de adayım. CHP'nin değil diğer milletvekili adayları, Genel Başkanı bile İzmir'e çivi çakamaz" dedi.
 • 11:06Taşeron İşçide Toplu Sözleşme HeyecanıTaşeron İşçide Toplu Sözleşme Heyecanıİzmir'de belediyelerde taşeron şirketlere bağlı çalışan işçilerin yaklaşık 8 bini, üç ay içinde sendika üyesi oldu.
 • 09:04Gündem/ 6 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'yı Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda resmi törenle karşılayacak.
 • 00:04Gündem Özeti/ 6 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'yı Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda resmi törenle karşılayacak.
 • 16:19Narlıdere Belediyesi Çocuk Korosundan Bir İlkNarlıdere Belediyesi Çocuk Korosu Narlıdereli müzikseverler ve ailelerine müzik ziyafeti sundu
 • 15:50Narlıdere Belediyesi Çocuk Korosundan Bir İlk Narlıdere Belediyesi Çocuk Korosu Narlıdereli müzikseverler ve ailelerine müzik ziyafeti sundu.
 • 10:53Balıkçılardan Şeboy'a 'Kaptanımız Ol' ÇağrısıBalıkçılardan Şeboy'a 'Kaptanımız Ol' ÇağrısıNarlıdereli balıkçılar AK Parti İzmir Milletvekili adayı Cemil Şeboy’a teknelerinin dümenini teslim ederek “Cemil Şeboy’un kaptanlığında İzmir tam yol ileri gidecek” dedi.
 • 12:38Kiracı Ararken Eş BulduKiracı Ararken Eş Bulduİzmir'de evinin odasını öğrencilere kiralamak isteyen 70 yaşındaki Kamuran Ilgar, sosyal medyada verdiği ilan aracılığıyla kendisine ulaşan 90 yaşındaki Hayrani Ilgar ile evlenerek huzurevine yerleşti.
 • 11:59Kiracı Ararken Eş Bulduİzmir'de evinin odasını öğrencilere kiralamak isteyen 70 yaşındaki Kamuran Ilgar, sosyal medyada verdiği ilan aracılığıyla kendisine ulaşan 90 yaşındaki Hayrani Ilgar ile evlenerek huzurevine yerleşti.
 • 08:54Narlıdere İZSU Şube Müdürlüğü Balçova'ya TaşındıNarlıdere İZSU Şube Müdürlüğü Balçova'ya TaşındıİZSU Genel Müdürlüğü'nün Balçova, Güzelbahçe ve Narlıdere ilçelerine hizmet veren Narlıdere Şube Müdürlüğü, Balçova Ata Caddesi'ne taşındı.
 • 10:36Bu Yılın Modası Örgü Ve Islak Görünümlü SaçlarBu Yılın Modası Örgü Ve Islak Görünümlü SaçlarKuaförlük mesleğinde 15'inci yılını dolduran Soner&Erkin Kuaför'ün Kurucuları Soner Bozkurt ve Erkin Tepe'nin yenilenen konseptiyle Narlıdere'de hizmet veren salonları bayanların gözdesi.
 • 15:31Türk Eğitim Sen'den İzmir Valiliği'ne 10 SoruTürk Eğitim Sen'den İzmir Valiliği'ne 10 SoruTürk Eğitim Sen İzmir 1 No'lu Şube Başkanı Merih Eyyup Demir, İzmir Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün cevaplandırması talebiyle 10 soru yöneltti.
 • 19:43Askeri Lise Öğrencilerinden Huzurevi ZiyaretiAskeri Lise Öğrencilerinden Huzurevi ZiyaretiMaltepe Askeri Lisesi öğrencileri, komutanlarıyla Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti.
 • 18:28İzmir'in 16 İlçesinde Elektrikler KesilecekGediz Edaş İzmir İl Müdürlüğü, 11.04.2015 tarihinde yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle şehrin 16 ilçede bildirimli elektrik kesinti yapılacağını duyurdu.
 • 17:13Askeri Lise Öğrencilerinden Huzurevi ZiyaretiMaltepe Askeri Lisesi öğrencileri, komutanlarıyla Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti.
 • 18:36Manisa Büyükşehir Belediyespor 3'üncü Lig'deBölgesel Amatör Lig (BAL) 8'inci Grup'ta lider Manisa Büyükşehir Belediyespor, Sındırgı Belediyespor'u evinde 3-0 mağlup ederek bitime 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.
 • 17:26Aşık Mahzuni Şerif Beste YarışmasıNarlıdere Belediyesince bu yıl yedincisi düzenlenen Aşık Mahzuni Şerif Beste Yarışması'na başvurular, 4 Mayıs'ta sona erecek.
 • 14:517. Aşık Mahzuni Şerif Beste Yarışması Başlıyor Narlıdere Belediyesi her yıl geleneksel olarak düzenlediği Aşık Mahzuni Şerif beste yarışmasının 7.cisi için hazırlıklarına başladı.
 • 22:27İzmir 7 Saat Sonra Aydınlığa KavuştuTürkiye genelinde yaşanan kesinti İzmir’de mesai saatinin bitimiyle birlikte elektrik verilmeye başlandı.
 • 21:31Elektrik KesintileriTürkiye'de birçok bölgede 10.36'da başlayan elektrik kesintisi sonrası İzmir, Aydın, Denizli, Manisa ve Uşak geneline yeniden elektrik verildiği bildirildi.
 • 18:21Elektrik Kesintisinin Ardından Sular da Kesilmeye BaşladıElektrik Kesintisinin Ardından Sular da Kesilmeye BaşladıYurdun büyük bölümünde devam eden elektrik kesintisi nedeniyle, güç kaynağı bulunmayan pompa istasyonları çalışmadığı için kimi bölgelerde sular da kesilmeye başladı.
 • 16:46Elektrik Kesintileri İzmir'in Suyunu KestiİZSU Genel Müdürlüğü, yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle İzmir’de bazı bölgelerde su kesintisinin olduğunu bildirdi.
 • 15:58İzmir'de 5 Saattir Elektrik Kesikİzmir'de 5 Saattir Elektrik KesikBugün saat 10.36’da yaklaşık 30 ilde birden elektrik kesildi.
 • 15:42"Elektrik Kesinti Frekans Düşüklüğü Nedeniyle Yaşandı" İddiasıElektrik hatlarındaki 50 Hertz (Hz) olması gereken frekansta birden yüzde 10'luk düşüş olduğu ve arızanın bundan kaynaklandığı ortaya atıldı.
 • 14:40İzmir'de Elektrik Kesintisi Sebebiyle Su da KesildiYaklaşık 30 ilde meydana gelen elektrik kesintisi sebebiyle İzmir’in bazı bölgelerine su verilemiyor.
 • 14:25Türkiye'deki Elektrik KesintisiTürkiye'deki elektrik kesintisi nedeniyle bazı ilçelere su verilemediği bildirildi.
 • 17:43İzmir'de 54 Kaçak YakalandıNarlıdere ve Buca ilçelerinde düzenlenen iki ayrı operasyonda minibüs içerisinde 54 kaçağın yakalandığı bildirildi.
 • 11:20İzmir'de İnsan Kaçakçılarına Darbeİzmir’in Buca ve Narlıdere ilçelerinde insan kaçakçılarına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 11 zanlıdan 9’u tutuklandı, 54 kaçak göçmen ise kurtarıldı.
 • 15:44İkçü'den Yaşlılar Haftasına Anlamlı Bakışİkçü'den Yaşlılar Haftasına Anlamlı Bakış18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu ev sahipliğinde, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Narlıdere Huzurevi Yaşlı ve Rehabilitasyon Merkezi, Türkiye Alzheimer Derneği İzmir Şubesi birlikteliğinde düzenlenen panelde; yaşlılık ve alzheimer hastalığı, sosyal boyutundan sağlık boyutuna tüm yönleriyle ele alındı.
 • 12:09Dünyada En Hızlı Yaşlanan İkinci Ülke TürkiyeDünyada En Hızlı Yaşlanan İkinci Ülke TürkiyeUzmanlar, İzmir’de düzenlenen bir panelde, Kore’den sonra dünyada en hızlı yaşlanan ikinci ülkenin Türkiye olduğuna dikkat çekti.
 • 13:30Başkan'dan Hodri MeydanBaşkan'dan Hodri Meydanİzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Gültepe'de inşa edeceği kültür merkezinin temel atma töreninde konuşan Başkan Aziz Kocaoğlu, sistemli bir şekilde ortaya atılan "ayrımcılık" iddialarının altında yatan senaryoyu açıkladı.
 • 16:13İzmir'deki Trafik KazasıNarlıdere'de otomobiliyle çarptığı motosikletteki 2 kişinin ölümüne neden olduğu ileri sürülen Mehmet Çelik'e, "birden fazla kişinin ölümüne ve yaralanmasına neden olmak" suçundan yargılandığı davada 8 yıl hapis cezası verildi.