SON DAKİKA NARLIDERE HABERLERİ

Son Dakika Narlıdere Haberleri

 • 08:51 Tarlada 60 Kök Kenevir Yetiştirdi Tarlada 60 Kök Kenevir Yetiştirdi Aydın’ın Çine ilçesinde tarlasının gizli bölgelerinde 60 kök kenevir bitkisi yetiştiren şahıs jandarma tarafından gözaltına alındı.
 • 16:02 Mersin'de Elektrik Kesintisi Mersin'in Akdeniz, Çamlıyayla, Erdemli, Mut, Silifke, Tarsus ve Toroslar ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:05 Mersin'de Elektrik Kesintisi Mersin’in Akdeniz, Çamlıyayla, Erdemli, Mut, Silifke, Tarsus ve Toroslar ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 15:53 Gelemiç Spor Tırmanışın Merkezi Oluyor Keles Belediyesi, Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Bursa Şubesi ile birlikte Gelemiç Mahallesi’nde önemli bir projeyi hayata geçiriyor.
 • 08:02 Adü'de 1. Halk Bilimi Günleri Paneli Gerçekleştirildi Adü'de 1. Halk Bilimi Günleri Paneli Gerçekleştirildi Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü tarafından düzenlenen “1.Halk Bilimi Günleri” adlı panel, Atatürk Kongre Merkezi Miletos Salonu’nda gerçekleşti.
 • 14:25 19 Mayıs'ta Narlıdere'de Şehitler için saygı duruşu 19 Mayıs'ta Narlıdere'de Şehitler için saygı duruşu Narlıdere Belediye Başkanı, sivil toplum kuruluşlarının ortaklaşa düzenledikleri alternatif çelenk sunum töreni düzenlendi.
 • 11:20 Müsiad İzmir, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürünü Ağırladı Müsiad İzmir, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürünü Ağırladı Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi üyeleri, mayıs ayı dost meclisi toplantısında bir araya geldi.
 • 08:41 Narlıdere'de teröre lanet yürüyüşü Narlıdere'de teröre lanet yürüyüşü Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde teröristlerce düzenlenen hain tuzakta 5 askerin şehit olmasının ardından Teröre Lanet yürüyüşü düzenledi.
 • 12:07 İzmir'de Hırsızlık Şebekesi Çökertildi İzmir'de Hırsızlık Şebekesi Çökertildi Diyarbakır’dan İzmir’e hırsızlık için getirilen ve 2’si iş yeri 35 ayrı evden hırsızlık yaptıkları ileri sürülen 6 kişi polis ekiplerince yakalanırken, 5 şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • 21:09 Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: ""Efes'te Antik Limana Kadar Kanal Açacağız." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakan Eroğlu'nun Valilik önünde karşılanması Bakan Eroğlu'nun şeref defterini imzalaması Bakan Eroğlu'nun konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu İzmir'de "İzmir ile ilgili en büyük problem, katı atık tesisi için yer problemiydi onu da çözdük, tahsis işlemleri tamamlandı" "Efes'te antik limana kadar kanal açacağız, denizle bağlantısını kuracağız. Kanalın genişliği 30 metre derinliği 4 metre olacak ve isteyen tekneler buraya girecek" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir'de yapılması planlanan Katı Atık Tesisi için yer tahsisini tamamladıklarını, Efes Antik Kenti'ndeki tarihi kanalın açılması konusunda da çalışmalara başladıklarını belirtti.
 • 19:37 İzmir Eroğlu'ndan Kocaoğlu'na Çed Desteği İzmir Eroğlu'ndan Kocaoğlu'na Çed Desteği Eroğlu'ndan Kocaoğlu'na ÇED desteğiİzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Yamanlar dağı eteklerine yapmak istediği Katı Atık Bertaraf Tesisi'nin ÇED sürecinin tamamlanması için beklediği Orman Bölge Müdürlüğü'nün ÇED'e olumlu görüşü verildi.
 • 18:55 Bakan Eroğlu'nun Belediye Ziyareti Bakan Eroğlu'nun Belediye Ziyareti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Valilik çıkışında vatandaşlara fidan dağıtımı, Valilikten belediye binasına kadar yürüyerek gelmesi, Belediye başkanı Aziz Kocaoğlu ve Bakan Eroğlu'nun konuşmaları İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret eden Bakan Eroğlu, burada gazetecilerin Efes'de ki su kanalına ilişkin soruları üzerine şunları kaydetti: "Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Tabiat Varlıkları ile Kültür Varlıkları Kurulları bir araya geliyor.
 • 18:37 Bakan Eroğlu'nun İzmir Ziyareti Bakan Eroğlu'nun İzmir Ziyareti Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, ‘’İzmir’in en büyük problem katı atık problemiydi, yer meselesiydi.
 • 18:27 Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu İzmir'de Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir'de yapılması planlanan Katı Atık Tesisi için yer tahsisini tamamladıklarını, Efes Antik Kenti'ndeki tarihi kanalın açılması konusunda da çalışmalara başladıklarını belirtti.
 • 18:07 Eroğlu'ndan Kocaoğlu'na Çed Desteği Eroğlu'ndan Kocaoğlu'na Çed Desteği İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Yamanlar Dağı eteklerine yapmak istediği Katı Atık Bertaraf Tesisi'nin ÇED sürecinin tamamlanması için beklediği Orman Bölge Müdürlüğü'nün ÇED'e olumlu görüşü verildi.
 • 16:28 Türk Telekom ile İzmir Emniyet Müdürlüğü'nden Mobese Protokolü Türk Telekom ile İzmir Emniyet Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında İzmir ve ilçelerinde MOBESE sisteminin tüm alt yapısı Türk Telekom tarafından geliştirilecek.
 • 14:28 İzmir'de Yasa Dışı Avcılıkla Mücadele Sahil Güvenlik ekiplerinin İzmir Körfezi'nde yasa dışı faaliyetlere yönelik denetimlerini sürdürdüğü bildirildi.
 • 17:19 Huzurevi Sakinleri Anneler Günü'nü Dans Ederek Kutladı Huzurevi Sakinleri Anneler Günü'nü Dans Ederek Kutladı Ege Ordusu Bölge Bando Komutanlığı, Narlıdere huzurevi sakinlerine Anneler Günü nedeniyle konser verdi.
 • 12:13 Bilimle Eğlence El Ele Bilimle Eğlence El Ele TED İzmir Koleji öğrencileri, düzenlenen Bilim Şenliği etkinliklerinde dolu dolu bir gün geçirdi.
 • 23:50 İzmir - CHP İzmir'den Laiklik Zinciri İzmir - CHP İzmir'den Laiklik Zinciri CHP İzmir'den laiklik zinciriİZMİR'de, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı Laiklik anayasada olmamalı diyen TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın sözlerine tepki olarak 17 kilometrelik İzmir Körfezi boyunca Laiklik için insan zinciri eylemi düzenledi.
 • 22:38 İzmir'de, Laiklik İçin 17 Kilometrelik İnsan Zinciri İzmir'de, Laiklik İçin 17 Kilometrelik İnsan Zinciri İzmir'de, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı 'Laiklik anayasada olmamalı' diyen TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın sözlerine tepki olarak 17 kilometrelik İzmir Körfezi boyunca 'Laiklik için insan zinciri' oluşturdu.
 • 15:39 İzmir'de Asayiş İzmir'de kent genelinde yapılan hırsızlık, uyuşturucu, kaçakçılık, gasp ve dolandırıcılık operasyonlarında 31 kişi gözaltına alındı,13 kişi tutuklandı.
 • 13:46 Kaza Sevgilileri Ayırdı Kaza Sevgilileri Ayırdı İzmir’in Narlıdere ilçesinde kontrolden çıkan araç takla attı.
 • 13:00 Soygun Yalanıyla Dolandırıcılık Yapan 18 Yaşındaki Kız Tutuklandı Soygun Yalanıyla Dolandırıcılık Yapan 18 Yaşındaki Kız Tutuklandı İzmir'in Karşıyaka İlçesi'nde oturan 45 yaşındaki E.Ö.'yü arayıp polis olduğunu söyleyen, 'bir kuyumcudan soygun yapıldığını ve çalınan altınlarla kendisinin ziynet eşyalarının karşılaştırılacağı yalanıyla 40 bin TL tutarında altın takıyı dolandıran 18 yaşıdaki T.B. tutuklandı.
 • 11:30 Türk Motiflerini Yeniden Sevdirdi Türk Motiflerini Yeniden Sevdirdi İzmirli girişimci Özlem Keskin, unutulmuş Türk motiflerini pırlanta, gümüş gibi değerli taşla birleştirip kendi tasarımını yaparken yurt içinden ve yurt dışından siparişlere yetişemez hale geldi.
 • 10:16 Polis Dolandırıcı Kızı Yakaladı İzmir Nefes Aldı Polis Dolandırıcı Kızı Yakaladı İzmir Nefes Aldı İzmir'de yaklaşık bir yıl önce telefonda kendisini polis olarak tanıtıp bir kişinin 40 bin lira değerinde ziynet eşyasını dolandıran 18 yaşındaki T.B. isimli kız, yakalandı.
 • 08:28 Türk motiflerini yeniden sevdirdi İzmirli girişimci Özlem Keskin unutulmuş Türk motiflerini takılarla birleştirdi, şimdi yurtdışında sipariş yetiştiremiyor.
 • 11:39 Mayıs meclisinde Batur'dan sert açıklamalar Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Mayıs ayı olağan meclisinde Demokrasi Meydanı projesinin güncellenen son haliyle hazırlanmış bir sunum gerçekleştirdi.
 • 17:27 Kiraz Tezgaha Düştü Kiraz Tezgaha Düştü Yazın habercisi kiraz tezgahlarda boy göstermeye başladı.
 • 17:31 MHP İzmir İl Başkanı'ndan, Partiden Ayrılanlara Sert Tepki MHP İzmir İl Başkanı'ndan, Partiden Ayrılanlara Sert Tepki MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, partisinden ayrılıp başka partilere gidenlerin televizyon ekranlarından MHP’yi eleştirmesine sert tepki göstererek, “Milliyetçi Hareket Partisi’nin başbuğu Alpaslan Türkeş’i bırakıp gitmişsin başka bir siyasi partiye ikbal arayışıyla. Geliyorsun Milliyetçi Hareket Partisi’ni eleştiriyorsun. Ne haddinize be ne haddinize” dedi.
 • 16:21 MHP Narlıdere İlçe Başkanlığı Açıldı MHP Narlıdere İlçe Başkanlığı törenle açıldı.
 • 10:10 İzmir'in tanıtımı için "3 koldan" taarruz İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kentin turizm pastasından daha fazla pay alması için üç kurumun önderliğinde tanıtım atağı başlatılacağını açıkladı.
 • 15:13 Narlıdere'nin 23 Nisan coşkusu Narlıdere'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı.
 • 09:16 11 ilçedeki çalışmanın maliyeti 24 milyon TL İZSU, kent merkezinde 257 kilometrelik branşman yeniliyor.
 • 17:10 Darp Edilen Suriyeli Hasan'ın 23 Nisan Coşkusu Darp Edilen Suriyeli Hasan'ın 23 Nisan Coşkusu İzmir’de, bir esnaf tarafından yere vurularak darp edilen altı yaşındaki Suriyeli Hasan Hantumani, 23 Nisan 2. Behçet Uz Çocuk Şenliğine katılarak doyasıya eğlendi.
 • 14:33 Taşıma Merkezli Okullarda Hayat Sporla Güzel" Projesi Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan, "Taşıma Merkezli Okullarda Hayat Sporla Güzel projesi kapsamında öğrenciler, İzmir, Kuşadası ve Denizli'yi gezdi.
 • 14:26 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na Doğru İzmir Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda, çocuk oyunlarını minik tiyatroseverlerle buluşturacak.
 • 08:39 Karayollarında Durum Karayollarının üst yapı onarım, yol yapım ve köprülü kavşak yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 11:59 Batur'dan Dev 23 Nisan Şenliği Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Ilıca Mahallesinde Narlıdere'nin çocukları 23 Nisan coşkusunu yaşayarak, gönüllerince eğlensinler diye için dev bir 23 Nisan Şenliği düzenliyor.
 • 17:47 Aytaç Sefiloğlu Vefatının 16. Yıl Dönümünde Anıldı İzmirli ekonomi muhabiri ve Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi kurucularından Aytaç Sefiloğlu, vefatının 16. yıl dönümünde Narlıdere Aşağı Mezarlık'taki mezarı başında anıldı.
 • 00:27 İzmir Büyükşehir'de Gergin Oylama İzmir Büyükşehir'de Gergin Oylama İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan ayı son oturumunda Büyükşehir Belediyesi ve Eshot Genel Müdürlüğü'nün 2015 yılı faaliyet raporu görüşüldü.
 • 15:56 MHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Şanlı Açıklaması Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir teşkilatlarından sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sayit Şanlı, "Partimizde, teşkilat anlayışımızın merkezini oluşturan dava şuuru, disiplin ve hiyerarşi her şeyden önce gelir." dedi.
 • 20:09 Mhp, Buca ve Torbalı İlçe Yönetimlerini Feshetti MHP'de, Buca ve Torbalı ilçe yönetimleri feshedildi.
 • 13:36 Narlıdere'den Aşık Mahzuni vefası İzmir'in Narlıdere Belediyesi'nin bu yıl 8'incisini düzenleyeceği Aşık Mahzuni Şerif Beste Yarışması, Narlıdere Belediye meclis salonunda basına ve kamuoyuna tanıtıldı.
 • 13:07 MHP İzmir'de İmzacılara Operasyon (2) MHP İzmir'de İmzacılara Operasyon (2) 'yeniden YAPILANMA'İzmir'de tüzük kurultayını toplamak isteyen muhafelete imza veren ilçe başkanları ile yollarını ayıran MHP, yazılı açıklama yaptı.
 • 10:31 AK Parti'li Kadınlardan İlçe İlçe Kılıçdaroğlu Protestosu AK Parti'li Kadınlardan İlçe İlçe Kılıçdaroğlu Protestosu AK Parti’li kadınlar, 17 ilçede CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik sözleri üzerine eylem yaptı.
 • 09:36 Narlıdere Yukarıköy Kupası Narlıdere Yukarıköy Kupası İlk kez gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelmesi planlanan Yukarıköy kupası Narlıdere Ali Artuner standında gerçekleştirildi.
 • 14:42 Seferihisar Jeotermal Sahasında Elektrik Üretilmesi İçin Sözleşme İmzalandı İzmir Jeotermal AŞ ile RSC Elektrik arasında Seferihisar jeotermal sahasında elektrik enerjisi üretilmesi amacıyla sözleşme imzalandı.
 • 14:17 İzmir'de Jeotermalden Elektrik Üretilecek İzmir Jeotermal AŞ ile RSC Elektrik arasında Seferihisar jeotermal sahasında elektrik enerjisi üretilmesi amacıyla sözleşme imzalandı.
 • 16:49 Bakan Eroğlu: İzmir'in Katı Atık Bertaraf Tesisi İçin Yardımcı Olacağız Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) 66'ncı birleşimi yoklama ile açıldı.