06:5100
SON DAKİKA NARLIDERE HABERLERİ

Son Dakika Narlıdere Haberleri

   

  Karabağlar ve Narlıdere CHP'nin Kaleleri'

  Karabağlar ve Narlıdere CHP'nin Kaleleri"

  CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin'in, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte belediye ziyaretleri sürüyor. (Dün 12:52)

   

  Başkan Batur'a Ziyaretçi Akını

  Başkan Batur'a Ziyaretçi Akını

  30 Mart yerel seçimlerinden başarıyla çıkan Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur'a tebrik ziyaretleri devam ediyor. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Batur'dan Polise 169. Yıl Kutlaması

  Batur'dan Polise 169. Yıl Kutlaması

  Abdül Batur, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 169. yılı nedeniyle Narlıdere İlçe Emniyet müdürlüğü ve Şehit Ayhan Tanrıverdi Polis Merkezi Amirliğine bir ziyarette bulundu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Başkan Batur'dan Polise Karanfilli Kutlama

  Başkan Batur'dan Polise Karanfilli Kutlama

  Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 169. yılı nedeniyle Narlıdere İlçe Emniyet müdürlüğü ve Şehit Ayhan Tanrıverdi Polis Merkezi Amirliğine bir ziyarette bulundu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  17 Dereye 'Güvenlik Şeridi' Geliyor

  17 Dereye "Güvenlik Şeridi" Geliyor

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, kent içindeki 17 dereye 1 milyon liralık yatırımla 12,2 kilometrelik korkuluk takıyor. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Kılıçdaroğlu Partisinin İzmir Belediye Başkanlarıyla Görüştü

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve ilçe belediye başkanlarını parti Genel Merkezinde kabul etti. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Bir Günde Dokuz Başkanı Ziyaret Etti

  Bir Günde Dokuz Başkanı Ziyaret Etti

  Yerel seçimlerde başarılı olan ilçe belediye başkanlarını ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, sabah başladığı programını akşam saatlerine kadar sürdürdü. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  Aziz Kocaoğlu'ndan'dan Piriştina'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

  Aziz Kocaoğlu'ndan'dan Piriştina'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

  Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Bu dönem protokol kabulleri dışında belediyede durmayacağız, bunun için kendimizi şartlandırdık” dedi. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  Kocaoğlu'nun Başdöndüren Başkanlar Turu

  Kocaoğlu'nun Başdöndüren Başkanlar Turu

  Yerel seçimlerde başarılı olan ilçe belediye başkanlarını ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, sabah başladığı programını akşam saatlerine kadar sürdürdü, bir günde 9 başkanı ziyaret etti. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Kocaoğlu'ndan Yeni Başkanlara Ziyaret

  Kocaoğlu'ndan Yeni Başkanlara Ziyaret

  Kocaoğlu: "Ankara bürokrasisinden takip konusundan ziyade önümüzün açılması dışında isteğimiz yok" (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  'Ankara Önümüzü Açsın, Yeter!'

  "Ankara Önümüzü Açsın, Yeter!"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ikinci gün ziyaret programına Urla Belediyesi'nden başladı. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Suruç'ta Suriye Sınırında 270 Av Tüfeği Ele Geçirildi

  Genelkurmay Başkanlığı, Şanlıurfa Suruç’ta Suriye sınırında, 270 av tüfeği ele geçirildiğini açıkladı. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  CHP, Kalesi İzmir'de Ağır Darbe Aldı

  CHP, Kalesi İzmir'de Ağır Darbe Aldı

  30 Mart yerel seçimlerinde, İzmir'i kazanmasına rağmen ilçelerde üstünlüğü AK Parti'ye kaptıran CHP için kötü bir tablo ortaya çıktı. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Başkan Batur da Mazbatasını Aldı

  Başkan Batur da Mazbatasını Aldı

  Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur ve belediye meclis üyeleri mazbatalarını alarak yeni görevlerine başladı. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Türkiye'den Avrupa'ya Acil Sağlık Eğitimi

  Türk sağlık sisteminde gelinen seviye ve acil servisteki başarı, Avrupa'daki çeşitli ülkelerden doktorların da ilgisini çekti. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Askeri Lise Öğrencilerinin Vefası

  1940'lı yılların sonunda İstanbul'daki Maltepe Askeri Lisesi'nde okuyan emekli Albay Hüseyin Göçmen'i yaşadığı huzurevinde aynı okulun İzmir'deki öğrencileri yalnız bırakmadı Göçmen: "Biz vatan sevgisi ile yetiştik, onlar da vatan sevgisiyle yetişecek. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  ÖDP: Kazanan Rüşvet ve Yolsuzluk Lobisidir

  Özgürlük ve Dayanışma Partisi, yerel seçimlerin, AK Parti'nin her düzeyde düşük yoğunluklu savaş yürüttüğü bir ortamda gerçekleştirildiğini belirtti. (01 Nisan 2014 Salı )

   

  Askeri lise öğrencilerinden huzurevi ziyareti -

  Askeri lise öğrencilerinden huzurevi ziyareti -

  Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini ziyaret eden Maltepe Askeri Lisesi öğrencileri, mini bir konser ve gösteri düzenledi. (01 Nisan 2014 Salı )

   

  Askeri Lise Öğrencilerinden Huzurevi Ziyareti

  Askeri Lise Öğrencilerinden Huzurevi Ziyareti

  Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleriyle bir araya gelen Maltepe Askeri Lisesi öğrencileri mini bir konser ve gösteri düzenledi. (01 Nisan 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri