SON DAKİKA NARLIDERE HABERLERİ

Son Dakika Narlıdere Haberleri

 • 16:35İzmir'de Elektrik Kesintisiİzmir'de bazı ilçelerde 26-27 Temmuz'da elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
 • 23:27Fetö'nün Darbe Girişimi - Ege Ordu Komutanlığı ve Maltepe Askeri Lisesinde AramaFetö'nün Darbe Girişimi - Ege Ordu Komutanlığı ve Maltepe Askeri Lisesinde AramaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Maltepe Askeri Lisesi önündeki polis ekipleri, okulun görüntüsü Ege Ordu Komutanlığı'nın dış görüntüsü - FETÖ'nün darbe girişimi sonrası İzmir Cumhuriyet Başsavcılığının başlattığı soruşturma kapsamında, Ege Ordu Komutanlığı ve Maltepe Askeri Lisesinde polis ekiplerince arama başlatıldı Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sonrası İzmir Cumhuriyet Başsavcılığının soruşturması kapsamında, Ege Ordu Komutanlığı ve Maltepe Askeri Lisesinde polis ekipleri arama başlattı.
 • 21:49İzmir'de Ege Ordu Komutanlığı ve Maltepe Askeri Lisesi'nda Aramaİzmir'de Ege Ordu Komutanlığı ve Maltepe Askeri Lisesi'nda AramaFETÖ cuntasının darbe girişimi sonrası İzmir'de bulunan Ege Ordu Komutanlığı ve Maltepe Askeri Lisesi'nde arama başlatıldı.
 • 21:39Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sonrası İzmir Cumhuriyet Başsavcılığının soruşturması kapsamında, Ege Ordu Komutanlığı ve Maltepe Askeri Lisesinde polis ekipleri arama başlattı.
 • 00:11İzmir'de Sela Okuyan Müezzinin TartaklanmasıFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin yaşandığı gece İzmir'in Narlıdere ilçesinde sela okuyan müezzinin tartakladıkları iddiasıyla biri kadın 3 kişi gözaltına alındı.
 • 15:17İzmir'de Sela Okuyan Müezzinin TartaklanmasıFETÖ'nün darbe girişiminin yaşandığı gece Narlıdere ilçesinde sela okuduğu için tartaklandığı belirtilen müezzin Mehmet Kuzgun, "Şehitler için sela vermiyorsunuz da şimdi niye sela veriyorsunuz diye darp ettiler.
 • 14:55Sela Okuduğu İçin Darp Edilen Müezzin KonuştuSela Okuduğu İçin Darp Edilen Müezzin Konuştuİzmir’de, 15 Temmuz gecesi yapılan darbe girişimden sonra camilerde okunan selanın ardından saldırıya uğrayan Narlıdere Yalvaç Camii Müezzini Mehmet Kuzgun, ’’Sela okuduğum için gelen biri erkek 3 kişi, ’Şehitlerimiz için okumadın da şimdi mi okuyorsun’ diye bana saldırdılar.
 • 09:12Sela Okuyan Müezzin TartaklandıSela Okuyan Müezzin TartaklandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Güvenlik kamerasında tartaklanma anı Caminin genel görüntüsü Cami imamı Nusret Cengiz ile röportaj - FETÖ'nün darbe girişiminin yaşandığı gece Narlıdere ilçesinde sela okuyan müezzinin tartaklandığı anlar, caminin güvenlik kamerasına yansıdı Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin yaşandığı gece İzmir'in Narlıdere ilçesinde sela okuyan müezzin bazı kişilerce tartaklandı.
 • 08:41Darp Edilen Yalvaç Camii Müezzininin Mesai Arkadaşı Olan Cami İmamı Saldırıyı AnlattıDarp Edilen Yalvaç Camii Müezzininin Mesai Arkadaşı Olan Cami İmamı Saldırıyı Anlattıİzmir’de, 15 Temmuz gecesi yapılan darbe girişimden sonra camilerde okunan selanın ardından saldırıya uğrayan Narlıdere Yalvaç Camii Müezzini Mehmet Kuzgun’un mesai arkadaşı olan Camii imamı Nusret Cengiz, saldırı anlarını anlattı.
 • 08:30Gözaltına Alınan 14 General ve 1 Amiral TutuklandıGözaltına Alınan 14 General ve 1 Amiral TutuklandıAralarında 3. Kolordu Komutanı Korgeneral Erdal Öztürk'ün de bulunduğu 14 general ile 1 amiral tutuklandı.
 • 08:25İzmir'de Sela Okuyan Müezzin Tartaklandıİzmir'de Sela Okuyan Müezzin TartaklandıTürkiye'nin kara gecesi olarak tarihe geçen darbe girişiminin yaşandığı gece, İzmir Narlıdere'de sela okuyan müezzin saldırıya uğradı. Olay anı güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.
 • 08:24Tutuklu General Sayısı 10'a YükseldiYapılan darbe girişiminin ardından gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen generallerden 5 kişi daha tutuklandı.
 • 07:53İzmir'de 5 Asker Daha Adliyeye Sevk EdildiDarbe girişiminin ardından, İzmir’de gözaltına alınan 5 asker daha adliyeye sevk edildi.
 • 20:16İzmir'de Gözaltına Alınan Asker Sayısı 79 Olduİzmir'de Gözaltına Alınan Asker Sayısı 79 Olduİzmir’de, darbe girişimi kapsamında yapılan operasyonda üst düzey rütbelilerin olduğu 29 asker daha gözaltına alındı.
 • 11:38Yılmaz: "Asfaltsız Köy Yolu Kalmayacak"Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, asfaltsız köy yolunun kalmayacağını söyledi.
 • 11:17İzmir'de Terör Örgütü PKK Operasyonu: 13 Şüpheli Adliyeye Sevk Edildiİzmir'de Terör Örgütü PKK Operasyonu: 13 Şüpheli Adliyeye Sevk Edildiİzmir'de terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 13 kişi adliyeye sevk edildi.
 • 10:54PKK'nın İzmir'deki Gençlik Yapılanmasına OperasyonPKK'nın İzmir'deki Gençlik Yapılanmasına Operasyonİzmir’de terör örgütü PKK’nın gençlik yapılanması YDG-H’nin il teşkilatlanmasına yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınan 13 şüpheli adliyeye sevk edildi.
 • 13:27İzmir'de PKK Operasyonu 11 Gözaltıİzmir'de PKK Operasyonu 11 Gözaltıİzmir'de PKK operasyonu 11 gözaltıİZMİR'de, bölücü terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H'ye yönelik 5 ilçede yapılan operasyonda 11 kişi gözaltına alındı.
 • 09:38Terör Operasyonu - 11 GözaltıTerör Operasyonu - 11 GözaltıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Emniyetten genel görüntüler Operasyondan detaylar Gözaltına alınanların sağlık kontrolü İzmir'de terör operasyonu 5 ilçede eş zamanlı gerçekleştirilen operasyonlarda terör örgütü PKK üyesi oldukları iddiasıyla 11 kişi gözaltına alındı İzmir'in Menemen, Buca, Gaziemir, Bayraklı ve Narlıdere'de ilçelerinde düzenlenen eş zamanlı operasyonlarla terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H üyesi olduğu iddiasıyla 11 kişi gözaltına alındı.
 • 09:37İzmir'de Terör Örgütü PKK'ya Operasyon: 11 Kişi Gözaltındaİzmir'de Terör Örgütü PKK'ya Operasyon: 11 Kişi Gözaltındaİzmir'de terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlene operasyonda, örgütün sözde 'gençlik yapılanması' olan YDG-H üyesi 11 kişi gözaltına alındı.
 • 08:53İzmir'de Terör Operasyonuİzmir'de Terör Operasyonuİzmir’de YDG-H İzmir il yapılanması içerisinde yer alan ve PKK terör örgütü lehine yapılan eylemlerde bulundukları tespit edilen 11 şahıs, yapılan operasyonla yakalandı.
 • 08:48İzmir'de Terör Operasyonuİzmir'de terör örgütü PKK üyelerine yönelik düzenlenen operasyonda 11 şüpheli gözaltına alındı.
 • 08:33İzmir'de Terör Operasyonuİzmir'in Menemen, Buca, Gaziemir, Bayraklı ve Narlıdere'de ilçelerinde düzenlenen eş zamanlı operasyonlarla terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H üyesi olduğu iddiasıyla 11 kişi gözaltına alındı.
 • 08:25İzmir'de PKK Operasyonu: 11 Gözaltıİzmir'de PKK Operasyonu: 11 Gözaltıİzmir'de, bölücü terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H'ye yönelik 5 ilçede yapılan operasyonda 11 kişi gözaltına alındı.
 • 10:31Bulutorman'da Temiz Hava, Yeşil Doğa Bir AradaBulutorman'da Temiz Hava, Yeşil Doğa Bir AradaNarlıdere’de 25 milyon TL’lik yatırımla yapımına başlanan BulutOrman Evleri, doğayla iç içe yapısı ve modern mimarisiyle yatırımcılardan ilgi görüyor.
 • 10:21Nevvar Salih İşgören Vakfı 2 Bin Çocuğu SevindirdiNevvar Salih İşgören Vakfı 2 Bin Çocuğu SevindirdiNevvar Salih İşgören Vakfı, İzmir Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı koordinatörlüğünde yetim öksüz ve ihtiyaç sahibi 2 bin çocuğa 125 liralık giyim çeki dağıttı.
 • 17:38EGİAD'lı Gençler Yaşlıları UnutmadıEGİAD'lı Gençler Yaşlıları UnutmadıEge Genç İşadamları Derneği – EGİAD, İzmir Tarihi Havagazı Fabrikası'nda, Bornova, Karabağlar, Narlıdere, Gürçeşme ve Basın Sitesi'nden 250'yi aşkın huzurevi sakiniyle iftar yemeğinde biraraya geldi.
 • 17:32Başkan Batur personeliyle bayramlaştıBaşkan Batur personeliyle bayramlaştıNarlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi Meclis salonunda Belediye personeliyle bayramlaştı.
 • 02:23Bursa Tır Trafik Işıklarında Bekleyen Araçları Biçti 2 Ölü, 3 YaralıBursa Tır Trafik Işıklarında Bekleyen Araçları Biçti 2 Ölü, 3 YaralıBursa'nın Kestel ilçesinde freni patlayan TIR, trafik ışıklarında bekleyen iki araca çarpıp bir süre sürükledi.
 • 00:41Tır Trafik Işıklarında Bekleyen Araçları Biçti: 2 Ölü, 3 YaralıTır Trafik Işıklarında Bekleyen Araçları Biçti: 2 Ölü, 3 YaralıBursa'nın Kestel ilçesinde freni patlayan TIR, trafik ışıklarında bekleyen iki araca çarpıp bir süre sürükledi.
 • 16:41Batur, Şehit ve Gazi aileleri ile iftar yemeğinde buluştuNarlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, şehit aileleri ve gazilerle iftar yemeğinde buluştu.
 • 11:44Belediye Başkanlarından, Vali Ayyıldız'a Ziyaretİzmir Valisi Erol Ayyıldız, makamında kabul ettiği büyükşehir ve bazı ilçe belediye başkanlarına, kenti ileri taşımak için birlikte çalışacaklarını söyledi.
 • 01:26İzmir Emniyetten Çocuklara ve Yaşlılara İftarİzmir Emniyetten Çocuklara ve Yaşlılara İftarİzmir İl Emniyet Müdürlüğü Bir Çocuk Bir Dünya projesi kapsamında çocuklar ve aileleri, engelli yakını olan emniyet mensupları, Narlıdere Huzur Evi Sakinleri ve vatandaşlardan oluşan 480 kişiye iftar yemeği verdi.
 • 22:50Emniyetten Çocuklara ve Yaşlılara İftarEmniyetten Çocuklara ve Yaşlılara İftarİzmir İl Emniyet Müdürlüğü 'Bir Çocuk Bir Dünya' projesi kapsamında çocuklar ve aileleri, engelli yakını olan emniyet mensupları, Narlıdere Huzur Evi Sakinleri ve vatandaşlardan oluşan 480 kişiye iftar yemeği verdi.
 • 13:20İzmir'de Günübirlik Kiralanan Yerlere Denetimİzmir Valiliği’nce oluşturulan komisyonda ’Günübirlik kiralanan daireler, binalar ve tesisler’ hakkında çalışma başlatıldı.
 • 12:01İzmir ve Kıyı İlçelerine Yağış Uyarısıİzmir Valiliği tarafından yapılan açıklamada, İzmir merkez ve kıyı ilçelerinde kısa süreli kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışın beklendiği bildirildi.
 • 00:01Nükhet Hotar: "Uzattığımız Eli Tutun"AK Parti Narlıdere İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği iftar programına katılan Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, "2023 ve 2071 hedeflerimizi gerçekleştirmek için vatandaşlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Uzattığımız eli tutun Türkiye’nin hedeflerini birlikte gerçekleştirelim" dedi.
 • 23:58İzmir - AK Parti Narlıdere Teşkilatı İftarda Buluştuİzmir - AK Parti Narlıdere Teşkilatı İftarda BuluştuAk Parti Narlıdere teşkilatı iftarda buluştuAK Parti AR-GE'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Nükhet Hotar partisinin Narlıdere İlçesi'nde düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
 • 23:57AK Parti Narlıdere Teşkilatı İftarda BuluştuAK Parti Narlıdere Teşkilatı İftarda BuluştuAk Parti AR-GE'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Nükhet Hotar partisinin Narlıdere İlçesi'nde düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
 • 21:52AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, "Türkiye dünyada tüm mazlumların sesi olan tek ülke." dedi.
 • 09:27İzmir'in dizisi DİP'in çekimleri başladıİzmir'in dizisi DİP'in çekimleri başladıTeknik ekibi ve oyunlarının tamamı İzmirlilerden oluşan yeni bir dizinin çekimleri başladı.
 • 16:05Mut İlçesinin Üst Yapısı GüçlendiriliyorMut İlçesinin Üst Yapısı GüçlendiriliyorMersin Büyükşehir Belediyesi, Mut genelinde başlattığı yol çalışmalarıyla ilçenin üst yapısını güçlendiriyor.
 • 14:55Jeotermalde Verimliliği 7 Kat Arttıracak Projeİzmir Kalkınma Ajansınca (İZKA) desteklenen "Yenilenebilir Enerji Uygulamalarında Verimlilik" projesiyle jeotermal kuyularından sağlanan verimliliğin 7 kat arttırılacağı bildirildi.
 • 16:43Askerlerden Huzurevine Anlamlı ZiyaretAskerlerden Huzurevine Anlamlı ZiyaretEge Ordusu Komutanlığı'nda görevli bir grup askeri ve sivil personel, Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti.
 • 16:21Askerlerden Huzurevine Anlamlı ZiyaretAskerlerden Huzurevine Anlamlı ZiyaretEge Ordusu Komutanlığı'nda görevli bir grup askeri ve sivil personel, Babalar Günü nedeniyle Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti.
 • 14:45İzmir Traktör, Kamyon ve Kamyonetle Trafik Denetlemesiİzmir Traktör, Kamyon ve Kamyonetle Trafik DenetlemesiTraktör, kamyon ve kamyonetle trafik denetlemesiİZMİR İl Emniyet Müdür Yardımcısı Süleyman Kutay ile Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürü Arif Aysun'un da katılımıyla Narlıdere gişelerde oluşturulan trafik denetleme noktasında, sürücülere uyarı broşürleri dağıtıldı, çocuklara ise trafikle ilgili bilgiler veren özel tasarım kumbaralardan dağıtıldı.
 • 10:35MEB İzmir TEOG taban puanları 2016MEB İzmir TEOG taban puanları 2016MEB İzmir TEOG taban puanları 2016. 2016 TEOG sınav sonuçlarının açıklanmasından sonra şimdi gözler lise taban puanlarında. 2016 TEOG lise taban puanları açıklandı.
 • 15:07SutopuTürkiye Sutopu Federasyonunca İzmir'de düzenlenecek Minikler Federasyon Kupası, 23 takımın katılımıyla 17-19 Haziran'da gerçekleştirilecek.
 • 13:445 Kişinin Ölümüne Neden Olan Sürücüye 8 Yıl Hapis5 Kişinin Ölümüne Neden Olan Sürücüye 8 Yıl HapisYönetimindeki minibüsle Çeşme'den İzmir'e dönerken, önünde giden Patrick Clarke (67) yönetimindeki otomobile arkadançarparak 5 kişinin ölümüne 7 kişinin de yaralanmasına neden olduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan Yavuz Turşak (48), 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 • 11:15Cimnastikçilerden Muhteşem ŞölenCimnastikçilerden Muhteşem ŞölenAlternatif spor branşlarını desteklemek ve yaygınlaştırmak için çalışmalar yürüten Karşıyaka Belediyesi, Şavkar Cimnastik Spor Kulübü ile birlikte ‘Cimnastik Galası’ düzenledi.