SON DAKİKA NARLIDERE HABERLERİ

Son Dakika Narlıdere Haberleri

 • 22 Ekim 2016 15:23Kocaoğlu'dan İzmir'in Malları AçıklamasıKocaoğlu'dan İzmir'in Malları AçıklamasıİZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kapatılan İl Özel İdare'nin en önemli mallarının Valilik Komisyonu'nun son toplantısında Valilik Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı'na verilmesine sert tepki gösterdi.
 • 22 Ekim 2016 15:10Haklı davamız sürecekYeni otobüslerin hizmete girmesi nedeniyle düzenlenen törende konuşan Başkan Aziz Kocaoğlu, Karşıyaka tramvayında da deneme seferlerinin 2 ay sonra başlayacağını müjdeledi.
 • 22 Ekim 2016 13:31İzmir'de Fetö/pdy OperasyonuNarlıdere ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda yakalanan 5 kişiden 2'si tutuklandı.
 • 21 Ekim 2016 11:52Bitlis'te Elektrik KesintisiBitlis'te, bakım onarım çalışması nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
 • 21 Ekim 2016 10:59Kırçiçeği'nde 'Çay Saati-kahve Keyfi'Kırçiçeği'nde 'Çay Saati-kahve Keyfi'Gıda sektörünün önde gelen markalarından Kırçiçeği, yeni menüsü ‘Sedef İybar’ın tarifleriyle Çay Saati–Kahve Keyfi’ menüsünün tadımını, ünlü simaların katıldığı davetle gerçekleştirdi.
 • 20 Ekim 2016 16:11Narlıdere'de Vadinin Boyanması Tartışmaları SürüyorNarlıdere'de Vadinin Boyanması Tartışmaları SürüyorNarlıdere Belediyesi’nin, Yaşar Kemal Kültür ve Sanat Vadisi rekreasyon alanında yapılan uygulamanın çimlendirme "hydroseeing" olduğunu açıklamasını yalanlayan MHP Narlıdere İlçe Başkanı Metin Keskin, "Yapılan ilk işlem boyamaydı.
 • 19 Ekim 2016 14:20Narlıdere'deki Rekreasyon Alanının Yeşile BoyanmasıNarlıdere'deki Rekreasyon Alanının Yeşile BoyanmasıMHP Narlıdere İlçe Teşkilatı, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyesinin ortaklaşa yaptığı rekreasyon alanının etrafındaki yeşile boyanan yamaçları ağaçlandırmaya talip olduklarını bildirdi.
 • 19 Ekim 2016 14:19Narlıdere'de, Yeşile Boyanan Yerleri Ağaçlandırmaya MHP Talip OlduNarlıdere'de, Yeşile Boyanan Yerleri Ağaçlandırmaya MHP Talip Olduİzmir Büyükşehir ile Narlıdere Belediyesi tarafından hazırlanan "Yaşar Kemal Kültür ve Sanat Vadisi" ismiyle yapılan ortak projede; vadinin bir çok yerinin ağaçlandırmak yerine yeşile boyanmasına bir tepki de MHP Narlıdere İlçe Teşkilatı’ndan geldi.
 • 19 Ekim 2016 12:17Jandarmadan İzmir'de Fetö Operasyonuİzmir’de FETÖ soruşturması ile ilgili jandarma ekiplerinin yaptığı operasyonda gözaltına alınan 37 şüpheliden 15’i tutuklanırken, verilen ifadeler doğrultusunda örgüt üyesi olduğu tespit edilen 10 şüpheli daha yakalandı.
 • 18 Ekim 2016 19:05İzmir'de Müezzini Dövmekle Suçlanan 3 Kişiden 1'i Tutuklandıİzmir'de Müezzini Dövmekle Suçlanan 3 Kişiden 1'i TutuklandıİZMİR'de, darbe girişiminin önlendiği 15 Temmuz gecesi sala okuyan Narlıdere Kutlu Yalvaç Camisi müezzini Mehmet Kuzgun'u dövdükleri iddiasıyla haklarında yakalama kararı bulunan 3 kişiden 1'i tutuklandı, diğeri serbest bırakıldı.
 • 18 Ekim 2016 17:36Darbe Gecesi İzmir'de Müezzine Saldıranlardan Biri TutuklandıDarbe Gecesi İzmir'de Müezzine Saldıranlardan Biri TutuklandıFETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi gecesi Narlıdere Kutlu Yalvaç Camisi'nde müezzine saldıran iki kişiden biri tutuklandı, diğeri serbest kaldı.
 • 18 Ekim 2016 17:01İzmir'de Sela Okuyan Müezzinin Darbedilmesiİzmir'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminde bulunduğu 15 Temmuz gecesi sela okuyan Narlıdere Kutlu Yalvaç Camisi müezzininin darbedilmesine ilişkin soruşturmada haklarında yakalama kararı çıkartılan şüphelilerden biri tutuklandı, diğeri serbest bırakıldı.
 • 18 Ekim 2016 15:25Narlıdere'deki Rekreasyon Alanının Yeşile BoyanmasıNarlıdere'deki Rekreasyon Alanının Yeşile BoyanmasıAK Parti Narlıdere İlçe Başkanı Bilge, Yaşar Kemal rekrasyon alanıyla ilgili, "Burada istinat yok yarın bir gün sadece boyalar değil kuvvetli bir yağmurda heyelan olabilir bu topraklar da akıp gidebilir, vatandaşın hayatı tehlikede.
 • 18 Ekim 2016 15:05Narlıdere'deki Rekreasyon Alanının Yeşile BoyanmasıAK Parti Narlıdere İlçe Başkanı Bilge, Yaşar Kemal rekrasyon alanıyla ilgili, "Burada istinat yok yarın bir gün sadece boyalar değil kuvvetli bir yağmurda heyelan olabilir bu topraklar da akıp gidebilir, vatandaşın hayatı tehlikede.
 • 18 Ekim 2016 14:32Rekreasyon Alanında 'Hydroseeding' Sistemi TartışmasıRekreasyon Alanında 'Hydroseeding' Sistemi TartışmasıİZMİR'in Narlıdere İlçesi'nde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katılımıyla açılışının yapılması planlanan Yaşar Kemal Kültür Sanat Vadisi Rekreasyon Alanı'ndaki yamaç bölgenin belediye ekipleri tarafından 'hhydroseeding' sistemi kullanılarak yeşillendirilmesine bazı çevreler tepki gösterdi.
 • 18 Ekim 2016 14:18Izmir Rekreasyon Alanında 'Hydroseeding' Sistemi Tartışması -1Izmir Rekreasyon Alanında 'Hydroseeding' Sistemi Tartışması -1Rekreasyon alanında 'hydroseeding' sistemi tartışmasıİZMİR'in Narlıdere İlçesi'nde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katılımıyla açılışının yapılması planlanan Yaşar Kemal Kültür Sanat Vadisi Rekreasyon Alanı'ndaki yamaç bölgenin belediye ekipleri tarafından 'hydroseeding" sistemi kullanılarak yeşillendirilmesine bazı çevreler tepki gösterdi.
 • 17 Ekim 2016 20:59Rekreasyon Alanının Yamaçları Çimlendirme Yerine Yeşile BoyandıRekreasyon Alanının Yamaçları Çimlendirme Yerine Yeşile Boyandıİzmir’in Narlıdere ilçesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla açılışı gerçekleştirilecek olan Yaşar Kemal Kültür Sanat Vadisi Rekreasyon Alanının yamaçları yeşile boyandı.
 • 14 Ekim 2016 16:30İzmir'de Sela Okuyan Müezzinin DarbedilmesiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminde sela okuduktan sonra darbedilen Narlıdere Kutlu Yalvaç Camisi müezzini Mehmet Kuzgun'un avukatı Zeki Arıtürk, Başbakan Binali Yıldırım'ın söz konusu camide cuma namazını kılmasına ilişkin, "Başbakanımız nezaketen buraya geldi.
 • 14 Ekim 2016 16:15Başbakan Yıldırım: O Akıl Arka Planda Aynı Hacivat Karagöz Gibi Bunları Yönetiyor (2)Başbakan Yıldırım: O Akıl Arka Planda Aynı Hacivat Karagöz Gibi Bunları Yönetiyor (2)CUMA NAMAZINI O CAMİDE KILDIBaşbakan Binali Yıldırım, cuma namazını, 15 Temmuz'daki darbe girişimi gecesi sala okuduğu için 3 kişi tarafından tartaklanan müezzin Mehmet Kuzgun'un görev yaptığı İzmir'in Narlıdere İlçesi'ndeki Kutlu Yalvaç Camisi'nde kıldı.
 • 14 Ekim 2016 15:58Izmir Cuma Namazını O Camide KıldıIzmir Cuma Namazını O Camide KıldıBaşbakan Binali Yıldırım, cuma namazını, 15 Temmuz'daki darbe girişimi gecesi sala okuduğu için 3 kişi tarafından tartaklanan müezzin Mehmet Kuzgun'un görev yaptığı İzmir'in Narlıdere İlçesi'ndeki Kutlu Yalvaç Camisi'nde kıldı.
 • 14 Ekim 2016 15:31Başbakan Yıldırım: O Akıl Arka Planda Aynı Hacivat Karagöz Gibi Bunları YönetiyorBaşbakan Yıldırım: O Akıl Arka Planda Aynı Hacivat Karagöz Gibi Bunları YönetiyorBAŞBAKAN Binali Yıldırım, 9 Eylül Üniversitesi'nin yeni akademik yılı açılış töreninde yaptığı konuşmada, "Bunların aklı kendi aklı değil. Bir başka akıl var. O akıl karşımıza çıkamıyor.
 • 14 Ekim 2016 15:20Başbakan Yıldırım: O Akıl Arka Planda Aynı Hacivat Karagöz Gibi Bunları Yönetiyor (2)Başbakan Yıldırım: O Akıl Arka Planda Aynı Hacivat Karagöz Gibi Bunları Yönetiyor (2)CUMA NAMAZINI O CAMİDE KILDIBaşbakan Binali Yıldırım, cuma namazını, 15 Temmuz'daki darbe girişimi gecesi sala okuduğu için 3 kişi tarafından tartaklanan müezzin Mehmet Kuzgun'un görev yaptığı İzmir'in Narlıdere İlçesi'ndeki Kutlu Yalvaç Camisi'nde kıldı.
 • 14 Ekim 2016 15:16Başbakan, Cuma Namazını 15 Temmuz'da Saldırıya Uğrayan Camide KıldıBaşbakan, Cuma Namazını 15 Temmuz'da Saldırıya Uğrayan Camide KıldıBaşbakan Binali Yıldırım, 15 Temmuz gecesi İzmir'de sela okunduğu için basılıp, camları kırılan ve müezzinin darp edildiği camide cuma namazını kıldı.
 • 14 Ekim 2016 14:27Başbakan Yıldırım: O Akıl Arka Planda Aynı Hacivat Karagöz Gibi Bunları YönetiyorBaşbakan Yıldırım: O Akıl Arka Planda Aynı Hacivat Karagöz Gibi Bunları YönetiyorBAŞBAKAN Binali Yıldırım, 9 Eylül Üniversitesi'nin yeni akademik yılı açılış töreninde yaptığı konuşmada, "Bunların aklı kendi aklı değil. Bir başka akıl var. O akıl karşımıza çıkamıyor.
 • 12 Ekim 2016 14:41Kültürpark Avan ProjesiKültürpark Avan Projesiİzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Kültürpark Avan Projesi ilçe belediye başkanlarının katıldığı toplantıyla tanıtıldı.