03:1300
SON DAKİKA NARLIDERE HABERLERİ

Son Dakika Narlıdere Haberleri

   

  Ekonomi Muhabirleri Aytaç Sefiloğlu'nu Andı

  Ekonomi Muhabirleri Aytaç Sefiloğlu'nu Andı

  İzmir ekonomi basınının Aytaç Abla’sı Gazeteci Aytaç Sefiloğlu vefatının 14. Yıldönümünde Narlıdere Aşağı Mezarlıkta mezarı başında düzenlenen bir törenle anıldı. (Dün 18:09)

   

  Narlıdere'de Azmin Zaferi

  Narlıdere'de Azmin Zaferi

  Geçtiğimiz yıl Türkiye bölgesel amatör ligine çıkma şansını son maçta kaybeden Narlıdere Belediyespor, takım kadrosundaki istikrarı koruyarak ve yaptığı önemli transferlerle bu yıl özlediği şampiyonluğa kavuştu. (Dün 14:36)

   

  Askeri Lise Öğrencilerinden Çocuk Yuvası Ziyareti

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İzmir Karşıyaka Çocuk Yuvası, Maltepe Askeri Lisesi öğrencilerini ağırladı. (Dün 12:08)

   

  Karabağlar ve Narlıdere CHP'nin Kaleleri'

  Karabağlar ve Narlıdere CHP'nin Kaleleri"

  CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin'in, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte belediye ziyaretleri sürüyor. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Başkan Batur'a Ziyaretçi Akını

  Başkan Batur'a Ziyaretçi Akını

  30 Mart yerel seçimlerinden başarıyla çıkan Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur'a tebrik ziyaretleri devam ediyor. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Batur'dan Polise 169. Yıl Kutlaması

  Batur'dan Polise 169. Yıl Kutlaması

  Abdül Batur, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 169. yılı nedeniyle Narlıdere İlçe Emniyet müdürlüğü ve Şehit Ayhan Tanrıverdi Polis Merkezi Amirliğine bir ziyarette bulundu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  CHP, Kalesi İzmir'de Ağır Darbe Aldı

  CHP, Kalesi İzmir'de Ağır Darbe Aldı

  30 Mart yerel seçimlerinde, İzmir'i kazanmasına rağmen ilçelerde üstünlüğü AK Parti'ye kaptıran CHP için kötü bir tablo ortaya çıktı. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Başkan Batur da Mazbatasını Aldı

  Başkan Batur da Mazbatasını Aldı

  Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur ve belediye meclis üyeleri mazbatalarını alarak yeni görevlerine başladı. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Türkiye'den Avrupa'ya Acil Sağlık Eğitimi

  Türk sağlık sisteminde gelinen seviye ve acil servisteki başarı, Avrupa'daki çeşitli ülkelerden doktorların da ilgisini çekti. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Askeri Lise Öğrencilerinin Vefası

  1940'lı yılların sonunda İstanbul'daki Maltepe Askeri Lisesi'nde okuyan emekli Albay Hüseyin Göçmen'i yaşadığı huzurevinde aynı okulun İzmir'deki öğrencileri yalnız bırakmadı Göçmen: "Biz vatan sevgisi ile yetiştik, onlar da vatan sevgisiyle yetişecek. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

 

  ÖDP: Kazanan Rüşvet ve Yolsuzluk Lobisidir

  Özgürlük ve Dayanışma Partisi, yerel seçimlerin, AK Parti'nin her düzeyde düşük yoğunluklu savaş yürüttüğü bir ortamda gerçekleştirildiğini belirtti. (01 Nisan 2014 Salı )

   

  Askeri lise öğrencilerinden huzurevi ziyareti -

  Askeri lise öğrencilerinden huzurevi ziyareti -

  Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini ziyaret eden Maltepe Askeri Lisesi öğrencileri, mini bir konser ve gösteri düzenledi. (01 Nisan 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri