SON DAKİKA NARLIDERE HABERLERİ

Son Dakika Narlıdere Haberleri

12:07
BAL Liginde Muğla Derbisi Bölgesel Amatör Lig 7. Grupta 25 puanla liderlik koltuğunda oturan Bodrum Belediyesi Bodrumspor, 22 puanla 3. basamakta yer alan Muğlaspor'a misafir olacak.
17:24
Yavuz Bingöl'ün Narlıdere Belediye Başkanı Batur: "Belediye meclis grubumuzun ortak kararı ile Yavuz Bingöl isminin bu sokaktan kaldırılarak, adının Berkin Elvan Sokak olarak değiştirilmesine oybirliği ile karar verilmiştir"
15:59
Yavuz Bingöl' İsmi Verilen Sokak, 'Berkin Elvan' Olarak Değiştirildi İzmir’in Narlıdere ilçesinde 2001 yılından bu yana "Yavuz Bingöl" olarak resmi kayıtlarda yer alan sokağın ismi "Berkin Elvan" olarak değiştirildi.
Yavuz Bingöl' İsmi Verilen Sokak, 'Berkin Elvan' Olarak Değiştirildi
15:47
İzmir'de Yavuz Bingöl Sokağının Adı Berkin Elvan Olacak İzmir Narlıdere'de sanatçı Yavuz Bingöl'e tepki olarak adının verildiği sokağa Berkin Elvan'ın adının verilmesi kararlaştırıldı.
İzmir'de Yavuz Bingöl Sokağının Adı Berkin Elvan Olacak
15:38
Yavuz Bingöl Sokağı'nın Adı Berkin Elvan Olacak İzmir Narlıdere'de sanatçı Yavuz Bingöl'e tepki olarak adının verildiği sokağa Berkin Elvan'ın adının verilmesi kararlaştırıldı.
Yavuz Bingöl Sokağı'nın Adı Berkin Elvan Olacak
15:30
Yavuz Bingöl Sokağı, 'Berkin Elvan Sokak' Oluyor İzmir’in Narlıdere ilçesinde Narlıdere Dayanışması grubunun, yaklaşık 4 ay önce Yavuz Bingöl Sokağı’nın tabelasına ’Berkin Elvan Sokak’ yazılı kağıt yapıştırmasının ardından Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, ’’İlk meclis toplantısında sokağın ismini Berkin Elvan yapacağız’’ dedi.
Yavuz Bingöl Sokağı, 'Berkin Elvan Sokak' Oluyor
12:51
İzmir Narlıdere'de 'Yavuz Bingöl Sokağı' Değişiyor Berkin Elvan'ın annesi hakkındaki sözlerinden dolayı eleştiri oklarının hedefi olan türkücü Yavuz Bingöl'e bir darbe de CHP'nin kalesi İzmir'den geldi.
İzmir Narlıdere'de 'Yavuz Bingöl Sokağı' Değişiyor
10:00
Sebze Yetiştiriciliği ve Sebze Kurutma Projesi ile Ürünler Değerlendirildi Karaman'da tarımsal arazi varlığı kısıtlı olan ve geçimini tarım ve hayvancılıktan temin eden dağ köylerdeki çiftçilerin gelir seviyesinin ve hayat standardının yükseltilmesi amacıyla tarlada ve seralarda üretilen ürünlerden daha yüksek gelir elde edilmesinin sağlanması için “Sebze Yetiştiriciliği ve Sebze Kurutma Projesi” başarıyla sonlandırıldı.
11:39
Gündeminde Fuar Vardı 46. kez toplanan İzmir Ekonomik Kalkınma ve Koordinasyon Kurulu üyeleri, Aralık ayında Gaziemir'deki yeni fuar kompleksi şantiyesini ziyaret ederek Büyükşehir Belediyesi yetkililerinden brifing alacak.
Gündeminde Fuar Vardı
11:20
Karamanlı Kadın Çiftçiler Domatexpo Fuarı'na Katıldı Karaman İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Antalya`nın Kumluca ilçesinde bu yıl üçüncüsü düzenlenen Domates Yetiştiriciliği ve Teknolojileri (DOMATEXPO) Fuarı'na üreticilerle birlikte teknik gezi düzenledi.
13:08
İzmir Büyükşehir Belediyesin'in Bütçesi Belediye Meclisi toplantısında, "2015 Mali Yılı Performans Programı" ve "2015 2017 Mali Yılları Bütçesi" onaylandı 3 milyar 892 milyon olarak belirlenen 2015 yılı gider bütçesi önceki yıla göre yüzde 30,39 artış gösterdi.
İzmir Büyükşehir Belediyesin'in Bütçesi
11:01
İzmir 251 Proje ile Büyüyecek İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 2015 Mali Yılı Performans Programı ve 2015-2017 Mali Yılları Bütçesi, Belediye Meclisi'nde onaylandı.
İzmir 251 Proje ile Büyüyecek
09:53
İzmir Büyükşehir Bütçesinin 2,5 Milyar Liralık Bölümü Yatırıma İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 2015 mali yılı performans programı ve 2015-2017 mali yılları bütçesi onaylandı.
İzmir Büyükşehir Bütçesinin 2,5 Milyar Liralık Bölümü Yatırıma
09:50
Konak'ta Ehliyetsiz Kamyon Sürücüsü Faciaya Davetiye Çıkardı İzmir'in Konak ilçesinde, seyir halinde ilerleyen kamyonun kasasında yüklü üç metrelik iş makinesi parçası, üst geçide çarparak yola düştü.
Konak'ta Ehliyetsiz Kamyon Sürücüsü Faciaya Davetiye Çıkardı
09:43
Konak'ta Ehliyetsiz Kamyon Sürücüsü Faciaya Davetiye Çıkardı İzmir'in Konak ilçesinde, seyir halinde ilerleyen kamyonun kasasında yüklü üç metrelik iş makinesi parçası, üst geçide çarparak yola düştü.
Konak'ta Ehliyetsiz Kamyon Sürücüsü Faciaya Davetiye Çıkardı
14:36
Göztepe 'Ağız ve Diş Sağlığı Şampiyonu Kupası' Aldı İzmir Kamu Hastaneleri Birliği Güney Sekreterliği tarafından davet edilen Göztepeli futbolcular, ağız ve diş kontrolünden geçti.
09:08
İzsu'dan Çamlı Barajı Uyarısı 5 Yıldır Hazırız Ama İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, 5 yıldır yatırım programında yer almasına rağmen yapımına bir türlü izin verilmeyen Çamlı Barajı konusunda son bir uyarıda daha bulundu:
İzsu'dan Çamlı Barajı Uyarısı 5 Yıldır Hazırız Ama
10:01
Milli Eğitim Uyuşturucuyla Mücadele İçin Okullara Genelge Yayımladı Gençler ve çocuklar arasında her geçen gün artan madde bağımlılığı ile mücadele eden Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Türkiye’deki bütün okullara genelge göndererek rehber öğretmenleri göreve çağırdı.
Milli Eğitim Uyuşturucuyla Mücadele İçin Okullara Genelge Yayımladı
01:44
Kadınlar Urla'da Elele Verdi İzmir Büyükşehir Belediyesi ve 30 İlçe Belediye’nin “Kadın” ve “Kadın Sorunları”na yönelik çalışmalar yapan birimlerinin yöneticileri ve çalışanlarının bir araya gelerek, işbirliği, ortak akıl ve deneyim bilgi paylaşımı yapılmasının amaçlandığı Yerel Yönetimlerde Kadın Birimleri Koordinasyonu kasım ayı toplantısı İskele Urit Restorant’ta gerçekleşti.
Kadınlar Urla'da Elele Verdi
19:25
İzmir Batan Teknede Ölen Balıkçı Toprağa Verildi İzmir'in Güzelbahçe İlçesi'nde denize açılıp dönüş yolunda batan Furkan adlı teknede hayatını kaybeden balıkçı 34 yaşındaki Osman Uğuz, düzenlenen cenaze töreninin ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.
İzmir Batan Teknede Ölen Balıkçı Toprağa Verildi
19:18
Alabora Olan Tekne - Osman Uğuz Toprağa Verildi "Yürümeden önce yüzmeyi öğrenmiş"- İzmir Körfezi'nde alabora olan balıkçı teknesinde hayatını kaybeden Osman Uğuz'un yakınları "yürümeden önce yüzmeyi öğrendiğini" söyledi- Uğuz, Narlıdere'de toprağa verildiİZMİR (AA) - İzmir Körfezi'nde alabora olan balıkçı teknesinde hayatını kaybeden Osman Uğuz'un kayınbiraderi Mustafa Akkuş, eniştesinin küçüklüğünden denizle iç içe büyüdüğünü belirterek "Yürümeden önce yüzmeyi öğrenmiş" dedi.
Alabora Olan Tekne - Osman Uğuz Toprağa Verildi
17:10
Yürümeden Önce Yüzmeyi Öğrenmiş" İzmir Körfezi'nde alabora olan balıkçı teknesinde hayatını kaybeden Osman Uğuz'un yakınları "yürümeden önce yüzmeyi öğrendiğini" söyledi Uğuz, Narlıdere'de toprağa verildi.
17:06
Güzelbahçe'de Batan Teknede Ölen Balıkçı Toprağa Verildi İzmir Güzelbahçe'de denize açılıp dönüş yolunda batan Furkan adlı teknede hayatını kaybeden Balıkçı Osman Uğuz, düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi.
Güzelbahçe'de Batan Teknede Ölen Balıkçı Toprağa Verildi
14:37
Kocaoğlu: Özel İdare Malları Davası Lehimize Sonuçlanacak Kapatılan özel idarelere ait malların paylaşımında yaşanan kriz devam ediyor.
14:28
Yavru Vatan ile Kardeşlik Protokolü Narlıdere Belediye Başkanı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Güzelyurt Belediyesi ile kardeşlik protokolü imzaladı.
14:03
Yavru Vatan İle Kardeşlik Protokolü Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Güzelyurt Belediyesi ile kardeşlik protokolü imzaladı.
19:33
İzmir Körfezi'nde Balıkçı Teknesinin Alabora Olması - İskender Sevgi İzmir Körfezi'nde balıkçı teknesinin alabora olması- Olayda hayatını kaybeden balıkçının deniz polisi dalgıçlarınca sıkıştığı yerden çıkarılması ve diğer 2 balıkçının kurtarılma anı kameraya kaydedildi- Görgü tanığı Sevgi: "Tekneyi ters dönmüş şekilde buldum. Balıkçıların 2'si teknenin üzerinde yardım istiyordu.
İzmir Körfezi'nde Balıkçı Teknesinin Alabora Olması - İskender Sevgi
18:08
İzmir Körfezi'nde Balıkçı Teknesinin Alabora Olması Olayda hayatını kaybeden balıkçının deniz polisi dalgıçlarınca sıkıştığı yerden çıkarılması ve diğer 2 balıkçının kurtarılma anı kameraya kaydedildi Görgü tanığı Sevgi: "Tekneyi ters dönmüş şekilde buldum. Balıkçıların 2'si teknenin üzerinde yardım istiyordu.
09:07
Narlıdere'de Alaplı ve Gümeli Belediyeleri ile Kardeş Oldu Narlıdere Belediyesi CHP'nin "Kardeş Belediyeler" projesi kapsamında, Zonguldak'ın Alaplı ve Gümeli belediyeleri ile kardeş belediye oldu.
Narlıdere'de Alaplı ve Gümeli Belediyeleri ile Kardeş Oldu
09:01
Narlıdere Belediyesi Alaplı Ve Gümeli Belediyeleri İle Kardeş Oldu Narlıdere Belediyesi CHP'nin "Kardeş Belediyeler" projesi kapsamında, Zonguldak'ın Alaplı ve Gümeli belediyeleri ile kardeş belediye oldu.
15:08
İzmir'deki Trafik Kazası Narlıdere'de otomobiliyle çarptığı motosikletteki 2 kişinin ölümüne neden olduğu suçlamasıyla tutuklanan sanığın, tam ve asli kusurlu olduğu belirtildi.
İzmir'deki Trafik Kazası
11:45
İzmir Büyükşehir: Ruhsat Yasalara Göre Verilir İzmir Büyükşehir Belediyesi, Narlıdere’deki iki akaryakıt istasyonu için çifte standart uygulandığı iddiasına cevap verdi.
11:43
Meteoroloji'den Yağmur Uyarısı Meteoroloji’den ’şiddetli yağmur’ uyarısı geldi.
11:19
İzmir'de Sağanak Uyarısı İzmir Valiliği, sağanak uyarısı yaptı.
İzmir'de Sağanak Uyarısı
11:14
Ege ve Akdeniz'de Şiddetli Yağış Bodrum, Marmaris ve Didim'de şiddetli yağış su baskınlarına neden oldu.
Ege ve Akdeniz'de Şiddetli Yağış
09:33
İzmir ve Aydın İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı İzmir ve Aydın'ın bazı ilçelerinde yağışlar çok kuvvetli olacak.
İzmir ve Aydın İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı
14:58
Çocukların Atatürk Sevgisi Yüzlerce Resimde Güzelbahçe'de yeni açılan Beyfi Kurs Merkezi'nde yapılan Atatürk'ü seviyorum konulu resim yarışması ödülleri Atatürk'ü anma programında dağıtıldı.
Çocukların Atatürk Sevgisi Yüzlerce Resimde
20:57
Çanakkale Bölgesel Amatör Lig Bölgesel Amatör Lig takımlarından Yeni Çanspor, Hacı İbrahim Bodur Stadında Karabiga Belediyespor ile 1-1 berabere kaldı.
Çanakkale Bölgesel Amatör Lig
15:13
Göztepe Taraftarları Sakarya'ya Akacak Alsancak Stadı'nın kapatılması, Atatürk Stadı'nın da bakıma alınması yüzünden Pazarspor maçını Sakarya'ya aldıran Göztepe'de taraftarların başlattığı otobüs seferberliği sürüyor.
Göztepe Taraftarları Sakarya'ya Akacak
16:24
Narlıdere Belediyesinden Türkiye'de Bir İlk Narlıdere Belediye Meclisi, Türkiye'ye örnek olacak bir karara imza attı.
11:48
Didim Belediyespor, Narlıdere'den 1 Puanla Döndü Bölgesel Amatör Lig 8. Grupta yedinci hafta karşılaşmasında Didim Belediyespor, deplasmanda Narlıdere Belediyespor ile 1-1 berabere kaldı.
Didim Belediyespor, Narlıdere'den 1 Puanla Döndü
16:03
Büyükşehir 'Mavidil'e Savaş Açtı MANİSA Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı, son günlerde Manisa gündeminde sıkça yer alan Mavidil hastalığı ile ilgili ilaçlama çalışmalarına hız verdi.
Büyükşehir 'Mavidil'e Savaş Açtı
10:22
Didim Belediyespor, Narlıdere'ye 3 Puan İçin Gidiyor Bölgesel Amatör Lig 8. Grupta mücadele eden Didim Belediyespor bu hafta deplasmanda İzmir Ekibi Narlıdere Belediyespor'a konuk olacak.
Didim Belediyespor, Narlıdere'ye 3 Puan İçin Gidiyor
17:31
İzmir'de Su Kesintisi Karşıyaka, Balçova ve Narlıdere'nin bazı mahallerinde 2 saatlik su kesintisi uygulanacak.
17:10
İzmir'in 3 İlçesinde 2 Saatlik Su Kesintisi İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; İZSU Genel Müdürlüğü’nün, içme suyu şebekelerinin bakım ve onarımı nedeniyle Karşıyaka Yeni Mahalle ile Ataşehir Mahallesi’nin bir kısmına 1 Kasım Cumartesi ile 24 Kasım Pazartesi 2014 tarihleri arasında 14.00 ile 16.00 saatleri arasında su veremeyecek.
16:19
Seyyarlarla Zabıtalar Birbirine Girdi İzmir’de, seyyar olarak simit satanlara zabıta ekipleri operasyon düzenledi.
Seyyarlarla Zabıtalar Birbirine Girdi
11:26
İzmir Narlıdere'de Şehir Dönüşümü Tespit Sonuçları Askıya Çıktı İzmir'in Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Narlı ve Çatalkaya mahallelerinde şehir dönüşümüyle ilgili yapılan jeolojik ve fiziki inceleme neticelerinin askıya çıkarıldığını bildirdi.
10:20
Narlıdere'de Kentsel Dönüşüm Askıya Çıktı Narlıdere Kentsel dönüşüm çalışmalarında emin adımlarla ilerliyor.
Narlıdere'de Kentsel Dönüşüm Askıya Çıktı
21:45
İzmir Belediyelerinin "Bilgi" Kardeşliği İzmir Büyükşehir Belediyesi sahip olduğu bilişim altyapısını kentteki 30 ilçe belediyesinin de kullanıma açıyor.
İzmir Belediyelerinin 'Bilgi' Kardeşliği
13:14
Buyurun, Birlikte Çalışalım! İzmir Büyükşehir Belediyesi sahip olduğu bilişim altyapısını kentteki 30 ilçe belediyesinin de kullanıma açıyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 18:15:09. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NARLIDERE HABERLERİ
[Hata Bildir]