10:3000
SON DAKİKA NARLIDERE HABERLERİ

Son Dakika Narlıdere Haberleri

   

  Başkan Batur Koltuğu'nu Deniz'e Devretti

  Başkan Batur Koltuğu'nu Deniz'e Devretti

  Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında koltuğunu, Narlıdere 12 Eylül Ortaokulu 6.sınıf öğrencisi Deniz Can Kömürcü ’ye devretti. (Dün 16:17)

   

  Gazeteci Nizamettin Bedir Anılacak

  Geçtiğimiz yıl yitirdiğimiz Narlıdere Belediye basın danışmanı, gazeteci Nizamettin Bedir, ölümünün birinci yılında dostları ve meslektaşları ile birlikte Narlıdere’de düzenlenen etkinlikler ile anılacak. (Dün 14:44)

   

  Batur Koltuğunu Deniz'e Emanet Etti

  Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında koltuğunu, Narlıdere 12 Eylül Ortaokulu 6.sınıf öğrencisi Deniz Can Kömürcü 'ye devretti. (Dün 14:25)

   

  Başkan Batur'dan 23 Nisan Ressamlarına Madalya

  Başkan Batur'dan 23 Nisan Ressamlarına Madalya

  Narlıdere Belediyesi Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, belediye çocuk resim kursiyerleri için yarışmalarda ödül alan resimlerinde bulunduğu 23 Nisan Çocuk Resimleri Sergisi ve ödül töreni düzenledi. (Dün 12:42)

   

  Batur'dan 23 Nisan Ressamlarına Madalya

  Batur'dan 23 Nisan Ressamlarına Madalya

  Narlıdere Belediyesi Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, belediye çocuk resim kursiyerleri için yarışmalarda ödül alan resimlerinde bulunduğu 23 Nisan Çocuk Resimleri Sergisi ve ödül töreni düzenledi. (Dün 08:44)

   

  Başkan Batur'a Sendikacı Desteği

  Başkan Batur'a Sendikacı Desteği

  Tüm Yerel Sen Genel Başkanı Doğan Koç ve sendika üyeleri, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur’a tebrik ziyaretinde bulundu. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Yetiştirme Yurdundaki Gençler Kayalara Korkusuzca Tırmandı

  Yetiştirme Yurdundaki Gençler Kayalara Korkusuzca Tırmandı

  Bursa dağcılık kulüplerinden Nokta Dağcılık Kulubü yetiştirme yurdundaki öğrencilere kayalarda tırmanma ve dağcılık eğitimi verdi. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Ekonomi Muhabirleri Aytaç Sefiloğlu'nu Andı

  Ekonomi Muhabirleri Aytaç Sefiloğlu'nu Andı

  İzmir ekonomi basınının Aytaç Abla’sı Gazeteci Aytaç Sefiloğlu vefatının 14. Yıldönümünde Narlıdere Aşağı Mezarlıkta mezarı başında düzenlenen bir törenle anıldı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Narlıdere'de Azmin Zaferi

  Narlıdere'de Azmin Zaferi

  Geçtiğimiz yıl Türkiye bölgesel amatör ligine çıkma şansını son maçta kaybeden Narlıdere Belediyespor, takım kadrosundaki istikrarı koruyarak ve yaptığı önemli transferlerle bu yıl özlediği şampiyonluğa kavuştu. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Askeri Lise Öğrencilerinden Çocuk Yuvası Ziyareti

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İzmir Karşıyaka Çocuk Yuvası, Maltepe Askeri Lisesi öğrencilerini ağırladı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Karabağlar ve Narlıdere CHP'nin Kaleleri'

  Karabağlar ve Narlıdere CHP'nin Kaleleri"

  CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin'in, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte belediye ziyaretleri sürüyor. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Başkan Batur'a Ziyaretçi Akını

  Başkan Batur'a Ziyaretçi Akını

  30 Mart yerel seçimlerinden başarıyla çıkan Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur'a tebrik ziyaretleri devam ediyor. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Batur'dan Polise 169. Yıl Kutlaması

  Batur'dan Polise 169. Yıl Kutlaması

  Abdül Batur, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 169. yılı nedeniyle Narlıdere İlçe Emniyet müdürlüğü ve Şehit Ayhan Tanrıverdi Polis Merkezi Amirliğine bir ziyarette bulundu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Başkan Batur'dan Polise Karanfilli Kutlama

  Başkan Batur'dan Polise Karanfilli Kutlama

  Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 169. yılı nedeniyle Narlıdere İlçe Emniyet müdürlüğü ve Şehit Ayhan Tanrıverdi Polis Merkezi Amirliğine bir ziyarette bulundu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  17 Dereye 'Güvenlik Şeridi' Geliyor

  17 Dereye "Güvenlik Şeridi" Geliyor

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, kent içindeki 17 dereye 1 milyon liralık yatırımla 12,2 kilometrelik korkuluk takıyor. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri