03:2700
SON DAKİKA NECATİ ŞAŞMAZ HABERLERİ

Son Dakika Necati Şaşmaz Haberleri


NECATİ ŞAŞMAZ

Muhammed Necati Şaşmaz 15 Aralık 1971, Sivrice Elazığ doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur
Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Terör, Kurtlar Vadisi Pusu 'daki Polat Alemdar rolü ile tanınır. Tam Adı Muhammed Necati Şaşmaz'dır.Abdulkadir Şaşmaz'ın oğludur. Asıl mesleği... Devamı

   

  Bolu'da Kurtlar Vadisi Pusu Heyecanı

  Türk dizi tarihinde her bölümüyle reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölüm çekimleri, Gerede'de yapılacak. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Sakarya Üniversitesi Sinema Akademisi Derslerine Başlıyor

  Sakarya Üniversitesi Sinema Akademisi Derslerine Başlıyor

  Sakarya Üniversitesi (SAÜ), Yusuf Kaplan’ın koordinatörlüğünde, geleceğin yönetmenlerini, senaristlerini ve sanat yönetmenlerini yetiştirecek bir Sinema Okulu açıyor. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Kurtlar Vadisi: Pusu' Belgrad Sokaklarında

  Kurtlar Vadisi: Pusu' Belgrad Sokaklarında

  ATV ekranlarında izlenme rekorları kıran 'Kurtlar Vadisi: Pusu' dizisi, yayınlandığı ülkelerde de en gözde yapımlar arasında yer alıyor. (29 Ocak 2014 Çarşamba )

   

  Kurtlar Vadisi Pusu Yine Zirvede

  ATV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kurtlar Vadisi: Pusu, perşembe akşamına yine damga vurdu. (25 Ocak 2014 Cumartesi )

   

  Aralık Ayına Atv Dizileri Damga Vurdu

  Aralık Ayına Atv Dizileri Damga Vurdu

  Medya takip ajansı Interpress'in araştırmasına göre, Aralık ayında Atv'nin yerli dizileri çok konuşuldu. (10 Ocak 2014 Cuma )

   

  Şaşmaz'ın Dalış Merakı

  Şaşmaz'ın Dalış Merakı

  'Kurtlar Vadisi: Pusu' dizisinde 'Polat Alemdar' karakterini canlandıran Necati Şaşmaz'ın müziğin yanı sıra su sporlarına düşkün olduğu da ortaya çıktı. (09 Ocak 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri