SON DAKİKA NECATİ ŞAŞMAZ HABERLERİ

Son Dakika Necati Şaşmaz Haberleri


NECATİ ŞAŞMAZ

Muhammed Necati Şaşmaz 15 Aralık 1971, Sivrice Elazığ doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur
Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Terör, Kurtlar Vadisi Pusu 'daki Polat Alemdar rolü ile tanınır. Tam Adı Muhammed Necati Şaşmaz'dır.Abdulkadir Şaşmaz'ın oğludur. Asıl mesleği... Devamı

09:18
Bu Tarz Benim'in Dikkat Çeken Yarışmacısından Olay Kıyafet! Şaşmaz ailesinin eski gelini olduğu iddia edilen Bu Tarz Benim'in Nazlı Hamarat'ı, jürinin isteği üzerine ceketinin önünü açınca değişik bluzu ile herkesi güldürdü.
Bu Tarz Benim'in Dikkat Çeken Yarışmacısından Olay Kıyafet!
15:35
Pana Film: Bu Tarz Benim'in Nazlı'sı Gelinimiz Değil Kurtlar Vadisi'nin yapım şirketi olan Pana Film, basında yer alan Bu Tarz Benim'in yarışmacısı Nazlı Hamarat'ın Şaşmaz ailesinin eski gelini olduğu haberlerini yalanladı.
Pana Film: Bu Tarz Benim'in Nazlı'sı Gelinimiz Değil
09:53
Olay Yarışmacı Necati Şaşmaz'ın Eski Yengesi Çıktı 'Bu Tarz Benim' yarışmacılarından Nazlı Hamarat, Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Necati Şaşmaz'ın kardeşi Emir Şaşmaz'ın eski eşi çıktı.
Olay Yarışmacı Necati Şaşmaz'ın Eski Yengesi Çıktı
15:38
Nazlı Hamarat Kurtlar Vadisi Pusu Yıldızının Yengesiyle Evliymiş 'Bu Tarz Benim' yarışmacılarından Nazlı Hamarat, Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Necati Şaşmaz'ın kardeşi Emir Şaşmaz'ın eski eşi çıktı.
Nazlı Hamarat Kurtlar Vadisi Pusu Yıldızının Yengesiyle Evliymiş
14:01
Necati Şaşmaz'ın Eski Yengesi Bu Tarz Benim'de 'Bu Tarz Benim' yarışmacılarından Nazlı Hamarat, Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Necati Şaşmaz'ın kardeşi Emir Şaşmaz'ın eski eşi çıktı.
Necati Şaşmaz'ın Eski Yengesi Bu Tarz Benim'de
14:01
Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ını Hiç Böyle Görmediniz Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı 2013'ün son aylarında doğan oğlu Ali'nin fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.
Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ını Hiç Böyle Görmediniz
08:40
Necati Saşmaz Minik Oğluyla İlk Defa Fotoğrafını Paylaştı Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı 2013'ün son aylarında doğan oğlu Ali'nin fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.
Necati Saşmaz Minik Oğluyla İlk Defa Fotoğrafını Paylaştı
09:09
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi 2014 yılı magazin medyası analizine göre televizyoncu Acun Ilıcalı gündemi belirledi.
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi
13:58
Bir Diziden Örgüt Çıkartılırsa Ülkede Tutuklanmayan Oyuncu Kalmaz" Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Manavgat İlçe Başkanı İsmail Hakkı Karadağ, bir televizyon dizisinde terör örgütü çıkaranların ülkeyi dünyaya rezil ettiğini söyledi.
Bir Diziden Örgüt Çıkartılırsa Ülkede Tutuklanmayan Oyuncu Kalmaz'
17:03
Necati Şaşmaz Habercilik İşinden Vazgeçiyor Kurtlar Vadisi Pusu'nun yapım şirketi Pana Film, haber sitesi yazete.com'u 31 Aralık itibariyle ekonomik nedenlerden dolayı kapatacak.
Necati Şaşmaz Habercilik İşinden Vazgeçiyor
11:49
Suriyeli Küçük Oyuncunun Yürek Burkan Dramı Ülkesindeki iç savaşta bomba patlaması sonucu sol ayağını kaybeden ve konteyner kentte çekilen kısa filmde rol alarak 5. Malatya Uluslararası Film Festivali'nde ödüle layık görülen 5 yaşındaki Suriyeli Ahmed el Ahmar'ın dramı, yürek burkuyor Hastanede kendine geldiğinde "Ayağım kayıp. O ayağımı mezardan çıkartın, bana geri verin" sözleriyle yaşadığı acıyı özetleyen el Ahmar, takılacak protezle yürümeyi bekliyor Suriyeli el Ahmar: "Büyüdüğüm zaman Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) ve İbrahim
12:42
Necati Şaşmaz Geçirdiği Kazadan Sonra İlk Kez Görüntülendi 'Kurtlar Vadisi Pusu' setinde geçirdiği kaza nedeniyle çenesi kırılan Necati Şaşmaz kazadan sonra ilk kez görüntülendi.
Necati Şaşmaz Geçirdiği Kazadan Sonra İlk Kez Görüntülendi
16:27
Ömer Lütfi Mete'nin Ölümünün 5. Yıldönümü Gazeteci yazar ve şair Ömer Lütfi Mete için ölümünün 5'inci yılında Çengelköy Mezarlığı'ndaki kabri başında anma töreni düzenlendi Oğlu Ali Buhara Mete: "Dileğim babamdan miras kalan düşüncelerin gelecek nesillere aktarılabilmesi. Ömer Lütfi Mete'nin hatırasını yaşatmak, onu sadece anmak değil anlamak.
Ömer Lütfi Mete'nin Ölümünün 5. Yıldönümü
11:42
Necati Şaşmaz'ın Son Durumu Kaza yapan Necati Şaşmaz'ın hızla iyileştiği ve gelecek hafta 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisi çekimlerine katılacağı öğrenildi.
Necati Şaşmaz'ın Son Durumu
09:25
Necati Şaşmaz'ın Sildirmek İstediği Görüntü Kurtlar Vadisi Pusu'nun Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'ın ergenlik dönemlerine ait bir fotoğraf, hayranlarında hayal kırıklığı yaşattı.
Necati Şaşmaz'ın Sildirmek İstediği Görüntü
08:49
Necati Şaşmaz'ın Sildirtmek İstediği Fotoğraf Kurtlar Vadisi Pusu'nun Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'ın ergenlik dönemlerine ait bir fotoğraf, hayranlarında hayal kırıklığı yaşattı.
Necati Şaşmaz'ın Sildirtmek İstediği Fotoğraf
23:56
Vadi'de Film Koptu Küskün olan Raci Şaşmaz ile Necati Şaşmaz kardeşler, aile bireylerinin araya girmesine rağmen barışmaya ikna olmadı.
Vadi'de Film Koptu
08:52
Polat Alemdar'ın Kazadan Önce Çekilen Sahneleri Bugün Yayınlanacak 10 gün önce 'Kurtlar Vadisi Pusu' setinde kaza geçiren Necati Şaşmaz'ın kazanın hemen öncesinde çekilen sahneleri, bu akşamki bölümde ekrana gelecek.
Polat Alemdar'ın Kazadan Önce Çekilen Sahneleri Bugün Yayınlanacak
13:33
Necati Şaşmaz Eşiyle Yazışarak Anlaşıyor Geçirdiği kaza sonrası bir süreliğine alt ve üst çenesi teller ile birbirine bağlanan ünlü oyuncu, eşi ile yazışarak anlaşıyor.
Necati Şaşmaz Eşiyle Yazışarak Anlaşıyor
08:57
Polat Alemdar Dizi Setine Ne Zaman Dönecek Doktorunun "Polat Alemdar kadar dirençli" diyerek iyileşme sürecinin çok hızlı ilerlediğini anlattığı Necati Şaşmaz, hafta başı sete çıkacak.
Polat Alemdar Dizi Setine Ne Zaman Dönecek
07:34
Necati Şaşmaz 450 Bin Euro'luk Lüks Aracı Pert Etti Necati Şaşmaz'ın yaptığı kazada James Bond'un arabası olarak tanınan otomobil, kullanılamaz hale geldi.
Necati Şaşmaz 450 Bin Euro'luk Lüks Aracı Pert Etti
11:23
Necati Şaşmaz'ın Kazadan Sonra Kardeşi ile İpleri Koptu Bir süredir küs olan Necati ve Raci Şaşmaz arasında kazadan sonra ipler tamamen koptu. Raci Şaşmaz geçirdiği kazada ölümden dönen kardeşini hastanede ziyaret etmedi.
Necati Şaşmaz'ın Kazadan Sonra Kardeşi ile İpleri Koptu
17:41
Necati Şaşmaz Taburcu Oldu "kurtlar Vadisi'nin setinde geçen Pazar gecesi geçirdiği trafik kazası sonucu çenesi kırılan ve kaldırıldığı hastanede 2,5 saat süren bir ameliyat geçiren oyuncu Necati Şaşmaz akşam saatlerinde taburcu edildi.
17:39
Oyuncu Necati Şaşmaz Taburcu Edildi Dizi çekimi sırasında kullandığı aracın duvara çarpması sonucu yaralanan ve çene kırığı tamiri ameliyatı olan oyuncu Necati Şaşmaz, taburcu edildi.
16:36
Necati Şaşmaz (Polat Alemdar) Taburcu Oldu Cumartesi akşamı 'Kurtlar Vadisi' dizisi setinde geçirdiği kaza sonrası ameliyata alınan Necati Şaşmaz, bugün büyük bir gizlilik içerisinde taburcu oldu.
Necati Şaşmaz (Polat Alemdar) Taburcu Oldu
16:31
Dizi Setinde Kaza Geçiren Necati Şaşmaz Taburcu Oldu 'Kurtlar Vadisi' dizisi setinde geçirdiği kaza sonrası ameliyata alınan Necati Şaşmaz, bugün büyük bir gizlilik içerisinde taburcu oldu.
Dizi Setinde Kaza Geçiren Necati Şaşmaz Taburcu Oldu
10:27
Necati Şaşmaz'ın Sağlık Durumu Dizi çekimi sırasında, kendi kullandığı aracın kaygan ve ıslak zemin nedeniyle kontrolden çıkarak duvara çarpması sonucu çenesi kırılan "Kurtlar Vadisi" dizisinin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'ın sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.
Necati Şaşmaz'ın Sağlık Durumu
09:09
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Polat Alemdar'ı 6 Hafta Yok Dizi çekimi sırasında, kendi kullandığı aracın kaygan ve ıslak zemin nedeniyle kontrolden çıkarak duvara çarpması sonucu çenesi kırılan "Kurtlar Vadisi" dizisinin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'ın sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Polat Alemdar'ı 6 Hafta Yok
08:43
Kurtlar Vadisi'nde Polat'ın Akıbeti Belli Oldu Geçirdiği kaza sonrası tedavi altına alınan Şaşmaz'ın tedavisinin 6 hafta sürecek olması dizide senaryo değişikliğini de beraberinde getirdi.
Kurtlar Vadisi'nde Polat'ın Akıbeti Belli Oldu
17:07
Necati Şaşmaz'ın Sağlık Durumunun İyi Olduğu Açıklandı Dizi çekimi sırasında, kendi kullandığı aracın kaygan ve ıslak zemin nedeniyle kontrolden çıkarak duvara çarpması sonucu çenesi kırılan "Kurtlar Vadisi" dizisinin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'ın sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.
Necati Şaşmaz'ın Sağlık Durumunun İyi Olduğu Açıklandı
16:54
Oyuncu Necati Şaşmaz'ın Sağlık Durumu Prof. Dr. Bayız: "Necati Bey, filmde canlandırdığı Polat Alemdar kadar güçlü" "Çenesinde tespit edilen kırıklar başarılı bir şekilde ameliyat edilmiştir.
Oyuncu Necati Şaşmaz'ın Sağlık Durumu
12:07
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Yıldızı Polat Alemdar Hastaneye Kaldırıldı KURTLAR Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakterini canlandıran ünlü oyuncu Necati Şaşmaz trafik kazası geçirdi. Çene kırığı tespit edilen Şaşmaz ameliyata alındı.
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Yıldızı Polat Alemdar Hastaneye Kaldırıldı
10:08
Necati Şaşmaz'ın Doktorundan Yeni Açıklama Polat Alemdar karakterini canlandıran Necati Şaşmaz, dün gece dizi setinde kaza geçirdi. Ünlü oyuncu kaza sonrası hemen ameliyata alındı.
Necati Şaşmaz'ın Doktorundan Yeni Açıklama
22:46
Oyuncu Necati Şaşmaz, Trafik Kazasında Yaralandı Oyuncu Necati Şaşmaz, trafik kazasında yaralandı.
Oyuncu Necati Şaşmaz, Trafik Kazasında Yaralandı
14:38
Necati Şaşmaz Trafik Kazası Geçirdi Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakterini canlandıran ünlü oyuncu Necati Şaşmaz trafik kazası geçirdi.
Necati Şaşmaz Trafik Kazası Geçirdi
14:35
Necati Şaşmaz Trafik Kazası Geçirdi Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakterini canlandıran oyuncu Necati Şaşmaz, trafik kazası geçirdi. Çene kırığı tespit edilen Şaşmaz, ameliyata alındı.
Necati Şaşmaz Trafik Kazası Geçirdi
10:34
Kurtlar Vadisi Pusu'da İlginç Sahne Gündemden Düşmüyor Kurtlar Vadisi Pusu şu sıralar gündemden düşmüyor. Ancak popüler dizi bu defa aksiyon sahneleriyle ya da yayınlanan yeni bölümüyle değil, Kurtlar Vadisi Pusu'nun Polat Alemdar'ı, Necati Şaşmaz'ın bir dönem yaptığı açıklama ile gündeme geldi.
Kurtlar Vadisi Pusu'da İlginç Sahne Gündemden Düşmüyor
10:02
Kurtlar Vadisi'ne Öpüşme Yasağı Necati Şaşmaz'ın 8 yıl önce dizide birlikte rol aldığı Sharon Stone'la yeniden çalışma planı eşi Nagehan Kaşıkçı'nın kıskançlık krizine takıldı.
Kurtlar Vadisi'ne Öpüşme Yasağı
14:59
Sektör, Kıvanç Tatlıtuğ İle Beren Saat'ten İbaret Değil Medya Doktoru'nun kurucusu Yapımcı Savaş Uğurlu, FİLMSTUDİO dergisine sektörü ve çok ses getiren projelerini anlattı.
Sektör, Kıvanç Tatlıtuğ İle Beren Saat'ten İbaret Değil
08:25
Necati Şaşmaz Yeni Ofisine Servet Ödedi Kardeşi Raci Şaşmaz'ın ihtarının ardından Nişantaşı'ndaki şirket binasını boşaltan Necati Şaşmaz 7 milyon dolara yeni ofis aldı.
Necati Şaşmaz Yeni Ofisine Servet Ödedi
16:29
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Prensi Servet Harcadı Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde yaşanan ayrılık sonrası Necatı Şaşmaz yeni ofis arayışlarına girmişti. Çamlıca'da ki binayı büyük rakamlar ödeyerek satın alan Necati Şaşmaz'ın bölüm başına aldığı ücret dudak uçuklatıyor.
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Prensi Servet Harcadı
12:27
Polat Alemdar'ın 7 Milyon Dolarlık Yeni Binası Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı, kardeşi Raci Şaşmaz'ın ihtarının ardından Nişantaşı'ndaki şirket binasını boşalttı ve Çamlıca'da 7 milyon dolara yeni bina satın aldı.
Polat Alemdar'ın 7 Milyon Dolarlık Yeni Binası
09:12
Başkan Sargın Tanıtım Atağına Geçti Geçtiğimiz günlerde İznik'in tanıtımı için Kurtlar Vadisi Pusu'nun başrol oyuncusu Necati Şaşmaz ile görüşmek için randevu alan, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın İlçe tanıtımına hız verdi.
Başkan Sargın Tanıtım Atağına Geçti
11:45
'Kurtlar Vadisi Pusu'nun 10. yılında Görkemli Davet "Kurtlar Vadisi Pusu"nun yeni sezon ilk bölümünde rol almak için Türkiye'ye gelen ünlü Hollywood yıldızı Andy Garcia, Club 29'da onuruna düzenlenen davete katıldı.
08:55
Necati Şaşmaz ve Andy Garcia 8 Yıl Sonra Buluştu 8 yıl aradan sonra yeniden 'Kurtlar Vadisi Pusu'da rol alan ünlü aktör Andy Garcia, onuruna düzenlenen kokteylde; dizinin 'Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'la hasret giderdi.
21:36
Sharon Stone Kurtlar Vadisi'ne İnecek Andy Garcia'yla basının karşısına çıkan Necati Şaşmaz, Sharon Stone'un ilerleyen bölümlerde Kurtlar Vadisi'nde oynayacağının müjdesini verdi.
Sharon Stone Kurtlar Vadisi'ne İnecek
21:34
Polat Alemdar ve Andy Garcia Bir Arada Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni bölümlerinde oynayacak olan dünyaca ünlü oyuncu Andy Garcia, basının karşısına çıktı.
Polat Alemdar ve Andy Garcia Bir Arada
00:19
Görüntülü Haber) 1 Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ev Sahipliğinde İlk Resepsiyon... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolasıyla Çankaya Köşkü'nde resepsiyon verdi.
Görüntülü Haber) 1 Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ev Sahipliğinde İlk Resepsiyon...
23:41
30 Ağustos Zafer Bayramı Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilk kez "başkomutan" sıfatıyla Çankaya Köşkü'nde resepsiyon verdi Resepsiyona, TBMM Başkanı Çiçek, Başbakan Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel ile eşi Kamuran Özel, Başbakan Yardımcıları ile bazı bakanlar, kuvvet komutanları, şehit yakınları, gaziler, akademisyenler, işadamları, sanatçılar, yabancı ülke büyükelçileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de arasında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı Resepsiyonda, yurdun 7
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 13:42:49. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NECATİ ŞAŞMAZ HABERLERİ
[Hata Bildir]