SON DAKİKA NECDET OZDEMİR/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Necdet Ozdemir/biyografisi Haberleri

 • 21 Ekim 2016 16:23Edirne Valisi Özdemir, Kapıkule'de İncelemelerde BulunduEdirne Valisi Özdemir, Kapıkule'de İncelemelerde BulunduEdirne Valisi Günay Özdemir, Kapıkule Sınır Kapısına giderek incelemelerde bulundu ve yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı.
 • 20 Ekim 2016 17:57Özdemir Amatör Kulüpleri UyardıÖzdemir Amatör Kulüpleri UyardıMalatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (MASKF) Başkanı Seyfullah Özdemir 2016-2017 sezonunda liglerde mücadele edecek kulüplerin katılacakları kategorilerde oynatacakları sporcuların yaşları ile ilgili hata yapmamaları konusunda uyarıda bulunuldu.
 • 20 Ekim 2016 10:11Başkan Özdemir Muhtarları AğırladıBaşkan Özdemir Muhtarları AğırladıAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, il merkezindeki mahalle muhtarlarını yemekte ağırladı.
 • 19 Ekim 2016 15:11Rektör Özdemir, YÖK Açılış Törenine KatıldıRektör Özdemir, YÖK Açılış Törenine KatıldıYükseköğretim Kurulu tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen "Yükseköğretim Kurulu 2016-2017 Akademik Yılı Açılış Töreni" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yapıldı.
 • 18 Ekim 2016 10:59Özdemir: Özdemir: "İkinci Yarı Oyun Disiplinini Kaybettik"Son dakikada gelen penaltı golü ile İnegölspor’la 1-1 berabere kalan Aydınspor 1923 bir puanla teselli olurken, Aydınspor 1923 Teknik Direktörü Göksel Özdemir ise maçla ilgili olarak “İkinci yarı oyun disiplinini kaybettik” dedi.
 • 17 Ekim 2016 23:36Ahmet Özdemir 'Tiryakinim'Ahmet Özdemir 'Tiryakinim'Ahmet Özdemir, Tiryakinim şarkısını seslendirdi.
 • 17 Ekim 2016 13:05Rektör Özdemir: Rektör Özdemir: "Üniversite-iş Dünyası, Üniversite-sanayi İşbirliği İçinde Olmalı"Toros Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Yüksel Özdemir, üniversite-iş dünyası, üniversite-sanayi işbirliklerinin çok önemli olduğunu vurgulayarak, "Üniversitede sadece teorik bilgi sunarak bir yerlere varamayız. Sektörlerin ihtiyaçları ne ise ve hangi nitelikte eleman istediklerini çok iyi belirleyip, bunu da birlikte yapabilirlerse bu sorunun üstesinden gelebilirler.
 • 15 Ekim 2016 11:37Başkan Özdemir: Başkan Özdemir: "Sağlık Çalışanlarına Sabit Maaş Bağlansın"Sağlık-Sen İzmir 2. Şube Başkanı Ekrem Özdemir, sağlık çalışanlarına ödenen döner sermaye bütçesinin yetersiz olduğunu ve sendika olarak sağlık çalışanlarına sabit maaş bağlanması gerektiğini vurguladı.
 • 14 Ekim 2016 18:57Clk Enerji Kars Çağrı Merkezi Açılışı - Berat Albayrak ve Nihat ÖzdemirClk Enerji Kars Çağrı Merkezi Açılışı - Berat Albayrak ve Nihat ÖzdemirEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Türkiye'nin hem yatırımlarına hem de tüm terör örgütlerine karşı mücadelesine devam edeceğini belirterek, "Özellikle son birkaç haftadır terör kisvesi altında ülkeyi karıştırmaya çalışan odakların amacı insanımızı yıldırmak, sözüm ona korkutmak.
 • 13 Ekim 2016 18:18Vali Özdemir Çakacak'tan Engelli Sporculara Tam DestekVali Özdemir Çakacak'tan Engelli Sporculara Tam DestekMersin Valisi Özdemir Çakacak, Mersin Engelliler Sanat ve Spor Kulübü Başkanı Aynur Olgaç, Takım Antrenörü Özen Kababıyık ile kulübün sporcularını kabul etti.
 • 12 Ekim 2016 14:02Edirne Valisi Özdemir, Milli Eğitim Müdürlüğü'nü Ziyaret EttiEdirne Valisi Özdemir, Milli Eğitim Müdürlüğü'nü Ziyaret EttiEdirne Valisi Günay Özdemir, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, müdürlükle ilgili iş ve işlemleri hakkında brifing aldı.
 • 12 Ekim 2016 00:40Türktraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özdemir AçıklamasıTürktraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özdemir AçıklamasıTürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, eskiden enerjinin stratejik sektör olduğunun söylendiğini, artık tarım ve hayvancılık sektörünün enerjinin de önüne geçtiğini belirterek, "O yüzden alın teri kutsal ve biz o yüzden çiftçilerimize değer yaratmaya çalışıyoruz" dedi.
 • 11 Ekim 2016 11:58Aydınspor 1923'te Özdemir İddialıSPOR Toto 2'nci Ligi Kırmızı Grup'ta Bahaddin Güneş'in yerine teknik direktörlük görevine getirilen Göksel Özdemir, takımın başında sahaya çıktığı Kırklarelispor ve Karşıyaka maçlarını kazanarak 2'de 2 yaparken iddialı konuştu.