SON DAKİKA NEJAT İŞLER HABERLERİ

Son Dakika Nejat İşler Haberleri


NEJAT İŞLER

29 Şubat 1971 tarihinde İstanbul'un Eyüp semtinde doğan Nejat İşler, Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nde okurken tiyatro kollarında görev aldı. Liseyi bitiren ancak üniversiteyi kazanamayan Nejat İşler para kazanmak için çay partileri düzenlemeye başlasa da başarılı olamaz ve borçları artar. Borçlarını... Devamı

14:15
Nejat İşler 10 Yıl Önce Oynadığı Dizinin Parasını Şimdi Alacak Yargıtay, ünlü oyuncunun TRT'de yayımlanan diziden 8 bölüm ücretini alamadığı gerekçesiyle açtığı davada, 64 bin liranın faiziyle ödenmesine ilişkin mahkeme kararını onadı.
Nejat İşler 10 Yıl Önce Oynadığı Dizinin Parasını Şimdi Alacak
17:06
Bodrumspor Liderliğini Sürdürdü Bölgesel Amatör Lig 7. Grup’takımlarından B.B. Bodrumspor, ikinci yarının ilk maçında Yeşilovaspor’u 2-0 mağlup etti.
Bodrumspor Liderliğini Sürdürdü
09:10
Nejat İşler'den "Erdoğan'ı Oynar Mısınız?" Sorusuna İddialı Yanıt Ünlü oyuncu, "Erdoğan'ı oynar mıydınız?" sorusuna "Hükümet tarafından yaptırılan bir iş değilse neden olmasın, Türkiye'de bu konudaki tek cast benim." yanıtını verdi.
Nejat İşler'den 'Erdoğan'ı Oynar Mısınız?' Sorusuna İddialı Yanıt
09:09
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi 2014 yılı magazin medyası analizine göre televizyoncu Acun Ilıcalı gündemi belirledi.
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi
13:19
Maçta Çıkan Kavgayı Nejat İşler Yatıştırdı! Muğla'nın Bodrum ilçesinde oynanan amatör şampiyonluk maçında, hakeme tepki gösteren takımın futbolcu ve taraftarlarını oyuncu Nejat İşler yatıştırdı.
Maçta Çıkan Kavgayı Nejat İşler Yatıştırdı!
10:52
Bodrumlu Futbolcuları Nejat İşler Sakinleştirdi Bodrum'da Ortakent Yahşispor ile Gümüşlük Belediyespor karşılaşmasında, hakeme itiraz eden Gümüşlükspor taraftar ve oyuncularını ünlü oyuncu Nejat İşler sakinleştirdi.
Bodrumlu Futbolcuları Nejat İşler Sakinleştirdi
22:59
Futbolcuları Nejat İşler Sakinleştirdi Necati İşler, Muğla Bodrum'da 1. Amatör Küme A Grubu'nda yer alan takımı Gümüşlük Belediyespor'un , 2-1 yenildiği son hafta maçında çıkan olayların büyümesini önledi.
Futbolcuları Nejat İşler Sakinleştirdi
20:10
Ünlü Oyuncuya Polis Engeli Ünlü oyuncu Nejat İşler, tuttuğu takımın maçını sahadan izlemek isteyince polis tarafından sahadan çıkarıldı.
Ünlü Oyuncuya Polis Engeli
19:40
Nejat İşler, Hakeme Sinirlenen Futbolcu ve Taraftarlarını Yatıştırdı Nejat İşler, hakeme sinirlenen futbolcu ve taraftarlarını yatıştırdı- Muğla'nın Bodrum ilçesinde oynanan amatör şampiyonluk maçında, hakeme tepki gösteren takımın futbolcu ve taraftarlarını oyuncu Nejat İşler yatıştırdı Bodrum'da şampiyonluk maçında çıkan tartışmayı, oyuncu Nejat İşler yatıştırdı.
Nejat İşler, Hakeme Sinirlenen Futbolcu ve Taraftarlarını Yatıştırdı
19:03
Maçı Sahadan İzlemek İsteyen Nejat İşler'e Polis Engeli Ünlü oyuncu Nejat İşler, tuttuğu takımın maçını sahadan izlemek isteyince polis tarafından sahadan çıkarıldı.
Maçı Sahadan İzlemek İsteyen Nejat İşler'e Polis Engeli
18:46
Kavgayı Nejat İşler Önledi! Bodrum'da şampiyonluk maçında çıkan tartışmayı, oyuncu Nejat İşler yatıştırdı.
18:21
Nejat İşler, Hakeme Sinirlenen Futbolcu ve Taraftarlarını Yatıştırdı Muğla'nın Bodrum ilçesinde oynanan amatör şampiyonluk maçında, hakeme tepki gösteren takımın futbolcu ve taraftarlarını oyuncu Nejat İşler yatıştırdı.
17:03
Bodrumspor'un 83. Yılı Coşkuyla Kutlandı Bodrum Belediyesi Bodrumspor için her yıl geleneksel olarak düzenlenen dayanışma gecesi, bu yıl Azka Otel’de yüzlerce taraftarın katımıyla gerçekleşti.
Bodrumspor'un 83. Yılı Coşkuyla Kutlandı
12:20
Bodrumspor'un Dayanışma Gecesine Katılan Nejat İşler'e Yoğun İlgi Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor'un dayanışma gecesine katılan kendisi de Muğla 1'inci Amatör Küme A Grubu'ndaki Gümüşlük Belediyespor'un yönetiminde yer alan ünlü oyuncu Nejat İşler'e ilgi yoğun oldu.
Bodrumspor'un Dayanışma Gecesine Katılan Nejat İşler'e Yoğun İlgi
12:11
Bodrum Nejat İşler'e Yoğun İlgi Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor'un dayanışma gecesine katılan kendisi de Muğla 1'inci Amatör Küme A Grubu'ndaki Gümüşlük Belediyespor'un yönetiminde yer alan ünlü oyuncu Nejat İşler'e ilgi yoğun oldu.
Bodrum Nejat İşler'e Yoğun İlgi
12:02
Nejat İşler'e Yoğun İlgi Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) mücadele eden Bodrum Belediyesi, Bodrumspor'un dayanışma gecesine katılan Muğla 1'inci Amatör Küme A Grubu'ndaki Gümüşlük Belediyespor'un yöneticilerinden oyuncu Nejat İşler büyük ilgi gördü.
11:07
Nejat İşler Bodrumspor'un Programına Katıldı Oyuncu Nejat İşler, Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor için düzenlenen programa katıldı.
Nejat İşler Bodrumspor'un Programına Katıldı
10:39
Nejat İşler Bodrumspor'un Programına Katıldı Oyuncu Nejat İşler, Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor için düzenlenen programa katıldı.
00:17
2014'te Ne Aradık? 2014'te neleri merak ettik, kimleri aradık, hangi diyetleri uyguladık, hangi şarkılarla eğlendik?
12:13
Nejat İşler Kendini Gümüşlük'e Adadı Muğla’nın Bodrum ilçesinde Gümüşlük Mahallesi’nde yaşayan ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Nejat İşler, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.
Nejat İşler Kendini Gümüşlük'e Adadı
12:09
Nejat İşler ile Başkan Kocadon Gümüşlükspor'u Konuştu Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan sinema ve tiyatro oyuncusu Nejat İşler, Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret etti.
Nejat İşler ile Başkan Kocadon Gümüşlükspor'u Konuştu
11:25
Google 'Da Bu Sene En Çok Neleri Aradık? Google 2014 yılının arama sonuçlarını yayınladı.
Google 'Da Bu Sene En Çok Neleri Aradık?
21:08
Türkiye, 2014'te Google'da Bunları Aradı Google, Türkiye'de ve dünyada en çok aradığımız kelimelerin ve en son trendlerin yer aldığı “2014 Arama Trendleri” listesini açıkladı.
Türkiye, 2014'te Google'da Bunları Aradı
15:30
Google "2014 Arama Trendleri" Listesini Açıkladı Yılın Arama Trendleri 2014'ün Türkiye'de farklı kategorilerden oluşan trend listelerinde kişilerde Nejat İşler, dizilerde Kiraz Mevsimi, şarkılarda da İrem Derici'nin seslendirdiği "Bu Şarkı Kalbimin Tek Sahibine" isimli şarkı ilk sırada yer aldı.
15:15
2014'te Google'da En Çok Seçim Sonuçlarını, Dünya Kupası ve Soma'yı Aradık Google, Türkiye’de ve dünyada en çok aradığımız kelimelerin ve en son trendlerin yer aldığı “2014 Arama Trendleri” listesini açıkladı.
14:34
Hepsinin Cevabı Google Arama Trendleri 2014'Te 2014'te neleri merak ettik, kimleri aradık, hangi diyetleri uyguladık, hangi şarkılarla eğlendik?
21:16
Nejat İşler Maçın Heyecanından Yerinde Duramadı -1 Oyuncu Nejat İşler, taraftarı olduğu amatör ligde oynayan Gümüşlükspor'un TEK Yeniköy Termikspor maçını tribünden izledi.
Nejat İşler Maçın Heyecanından Yerinde Duramadı -1
21:16
Nejat İşler Maçın Heyecanından Yerinde Duramadı -2 Oyuncu Nejat İşler, taraftarı olduğu amatör ligde oynayan Gümüşlükspor'un TEK Yeniköy Termikspor maçını tribünden izledi.
Nejat İşler Maçın Heyecanından Yerinde Duramadı -2
21:10
Oyunculuğa Ara Veren Nejat İşler, Kendini Spora ve Eğitime Adadı Muğla’nın Bodrum ilçesine yerleşen Nejat İşler, kendini spora ve eğitime adadı.
Oyunculuğa Ara Veren Nejat İşler, Kendini Spora ve Eğitime Adadı
19:04
Nejat İşler; Önce Yıkıldı, Sonra Sevindi Nejat İşler, Gümüşlükspor'un TEK Yeniköy'ün Termikspor'la oynadığı maçı izlerken 70'inci dakikada gelen golle yıkıldı, son dakikada gelen beraberlik gölüyle de sevindi.
Nejat İşler; Önce Yıkıldı, Sonra Sevindi
11:32
Fatih Akın'ın The Cut/Kesik Filminin Galası Gerçekleşti Fatih Akın'ın 5 Aralık'ta vizyona girecek olan yeni filmi THE CUT/ KESİK'in galası dün akşam City's City Life sinemasında gerçekleşti.
11:31
Nejat İşler Doktorlarının Yasağına Uymuyor Doktor yasağına rağmen bol bol alkol ve sigara tüketen İşler, gazetecilerin "Sigara sağlığınıza zarar vermiyor mu?" sorusuna "Bak bakayım sence" cevabıyla şaşırttı.
Nejat İşler Doktorlarının Yasağına Uymuyor
09:31
Nejat İşler, Amatör Maçta Olay Çıkardı Arkadaşları ile birlikte alkol alarak amatör lig maçı seyreden Nejat İşler, görüntü almaya çalışan gazetecilere saldırdı. İşler'in bu hareketi seyirciden tepki aldı.
Nejat İşler, Amatör Maçta Olay Çıkardı
09:00
Nejat İşler, Kale Arkasında Çilingir Sofrası Kurmuş Futbol maçında, kale arkasında arkadaşları ile birlikte çilingir sofrası kurduğu gerekçesiyle Nejat İşler ve 2 arkadaşına Kabahatler Kanunu gereği 80 TL ceza kesildi.
Nejat İşler, Kale Arkasında Çilingir Sofrası Kurmuş
21:12
Nejat İşler'e "Statta Alkol Aldığı" İddiasıyla Ceza Kesildi Tiyatro oyuncusu Nejat İşler, Datça'da oynan amatör kümedeki maçta alkol aldığı iddiası ile Kabahatler Kanunu gereği 80 lira ceza para cezası uygulandı.
Nejat İşler'e 'Statta Alkol Aldığı' İddiasıyla Ceza Kesildi
18:18
Nejat İşler'e Statta İçki İçmekten Ceza Ünlü oyuncu Nejat İşler ve arkadaşlarına, Datça'da oynanan amatör küme maçında kale arkasında içki içtiği gerekçesiyle 80 TL ceza kesildi.
Nejat İşler'e Statta İçki İçmekten Ceza
02:32
Nejat İşler 2 Ayda 8 Kilo Aldı İki aydır dinlenen Nejat İşler'in geçen cuma günü nikah şahitliği yaptığı Gümüşlüksporlu futbolcu Mustafa Topoğlu'nun düğün töreninde aldığı kilolar dikkati çekti.
Nejat İşler 2 Ayda 8 Kilo Aldı
19:33
Bodrum Nejat İşler'e Yaradı Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde yaklaşık iki aydır dinlenen Nejat İşler'in geçen cuma günü nikah şahitliği yaptığı Gümüşlüksporlu futbolcu Mustafa Topoğlu ile Özge Atilla'nın düğün töreninde aldığı kilolar dikkati çekti.
Bodrum Nejat İşler'e Yaradı
15:32
Nejat İşler Nikah Şahidi Oldu Bodrum'da bir düğün törenine katılan oyuncu Nejat İşler, düğünde damadın nikah şahidi oldu.
Nejat İşler Nikah Şahidi Oldu
13:10
Nejat İşler Nikah Şahidi Oldu Ünlü oyuncu Nejat İşler, Bodrum'da amatör kümedeki Gümüşlükspor futbol takımında oynayan bir futbolcunun nikah şahitliğini yaptı.
13:33
Nejat İşler Çılgına Döndü Ünlü oyuncu, yönetiminde olduğu Gümüşlükspor'un Güllükspora 2-1 yenilmesiyle çılgına döndü. İşler, tel örgülerin ardından hakeme kızıp, futbolcuları azarladı.
Nejat İşler Çılgına Döndü
13:27
Oyuncu Nejat İşler Çılgına Döndü Ünlü oyuncu Nejat İşler, yönetiminde olduğu Gümüşlükspor’un Güllükspora 2-1 yenilmesiyle çılgına döndü.
Oyuncu Nejat İşler Çılgına Döndü
12:55
Nejat İşler, Tamamen İyileşmiş Olarak Sahalara Döndü! Uzun süre sağlık sorunları nedeniyle zor günler yaşayan ünlü oyuncu Nejat İşler, tekrar eski neşeli günlerine döndü.
17:00
Nejat İşler, Üniversite Hocası Oldu Bodrum'da yaşayan ve amatör kümedeki Gümüşlükspor'un da yönetim kurulu üyesi olan ünlü oyuncu Nejat İşler, Bodrum Belediye Başkanı Kocadon'u ziyaret etti.
Nejat İşler, Üniversite Hocası Oldu
16:34
Nejat İşler, Başkan Kocadon'u Makamında Ziyaret Etti Nejat İşler, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesinde oyunculuk eğitimi vermeye başladı.
16:15
Ünlü Oyuncu Nejat İşler, Başkan Kocadon'u Ziyaret Etti Gümüşlükspor'un yönetim kurulu üyesi olan ünlü Oyuncu Nejat İşler, kulübün diğer yöneticileriyle Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret etti.
Ünlü Oyuncu Nejat İşler, Başkan Kocadon'u Ziyaret Etti
15:21
Nejat İşler Üniversite Hocası Oldu Rahatsızlığının ardından Bodrum'a yerleşen ve Gümüşlükspor Yönetim Kurulunda yer alan sanatçı Nejat İşler, üniversitede dersler vermeye başladı.
Nejat İşler Üniversite Hocası Oldu
13:26
Nejat İşler Ders Vermeye Başladı Rahatsızlığının ardından Muğla’nın Bodrum İlçesine yerleşen ve Gümüşlükspor Yönetim Kurulunda yer alan sanatçı Nejat İşler, üniversitede oyunculuk dersleri vermeye başladığını açıkladı.
Nejat İşler Ders Vermeye Başladı
12:51
Nejat İşler Ders Vermeye Başladı Rahatsızlığının ardından Bodrum'a yerleşen ve Gümüşlükspor Yönetim Kurulunda yer alan sanatçı Nejat İşler, üniversitede oyunculuk dersleri vermeye başladı.
Nejat İşler Ders Vermeye Başladı
18:28
Nejat İşler, Bodrum'daki Maçları Kaçırmıyor Bodrum'un gümüşlük Koyu'nda dinlenmeye çekilen sanatçı Nejat İşler, sağlığına kavuşmasının ardından ilçedeki futbol maçlarının değişmeyen taraftarı oldu.
Nejat İşler, Bodrum'daki Maçları Kaçırmıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 12:11:09. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NEJAT İŞLER HABERLERİ
[Hata Bildir]