SON DAKİKA NEJAT UYGUR HABERLERİ

Son Dakika Nejat Uygur Haberleri


NEJAT UYGUR

Hayatı
Öğretmen bir annenin ve subay bir babanın üç oğlundan ortancası olan Uygur Kilis'li sanatçı İsmail Dümbüllü tarafından keşfedilmiş ve meşhur edilmiştir.

Eğitimi
Eğitimini Anadolu'nun çeşitli bölgelerinde tamamladı. İlkokulu Siirt, Ezine ve İntepe'de okudu ve bu dönemde... Devamı

17:42
Torun Uygur Sporu Seçti Tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Nejat Uygur’un adını taşıyan torunu Nejat Burç Uygur, tiyatro yerine fitness sporunu seçti.
Torun Uygur Sporu Seçti
02:08
"9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali Sona Erdi Bilecik Belediyesi'nce bu yıl 9'uncusu düzenlenen Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali, sahnelenen "Annemin şoförü" adlı oyunla sona erdi.
'9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali Sona Erdi
01:10
9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali" Festival, sahnelenen "Annemin şoförü" adlı oyunla sona erdi.
14:41
Bilecik Tiyatro Festivalinde Nejat Uygur Unutulmadı Bilecik'te düzenlenen tiyatro festivalinde, geçen yıl 18 Kasım'da yaşamını yitiren ünlü tiyatro sanatçısı Nejat Uygur anıldı.
Bilecik Tiyatro Festivalinde Nejat Uygur Unutulmadı
12:52
Nejat Uygur'u Vefatının 1'inci Yılı Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, vefatının 1’inci yılında usta tiyatrocu Nejat Uygur’u saygı ve özlemle andıkları belirtti.
Nejat Uygur'u Vefatının 1'inci Yılı
01:08
Bilecik'te Tiyatro Sanatçısı Nejat Uygur Anıldı Bilecik Belediyesinin düzenlediği 9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivalinde Behzat ve Süheyl Uygur kardeşlerin oynadığı Dünyanın sonu.net adlı oyun sahnelendi.
Bilecik'te Tiyatro Sanatçısı Nejat Uygur Anıldı
00:27
Bilecik'te Tiyatro Sanatçısı Nejat Uygur Anıldı Bilecik Belediyesinin düzenlediği 9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivalinde Uygur kardeşlerin oynadığı Dünyanın sonu.net adlı oyun sahnelendi.
Bilecik'te Tiyatro Sanatçısı Nejat Uygur Anıldı
09:20
Haftanın Tarihine Bakış Atatürk'ün Başöğretmenliği kabul tarihi olan 24 Kasım günü, 1981'den itibaren Öğretmenler Günü olarak kutlanıyor.
Haftanın Tarihine Bakış
11:10
3.Elazığ Ulusal Nejat Uygur Tiyatro Festivali Ertelendi Emsad tarafından 01-08 Kasım tarihleri arasında düzenlenen 3.Elazığ Ulusal Nejat Uygur Tiyatro Festivali ertelendi.
3.Elazığ Ulusal Nejat Uygur Tiyatro Festivali Ertelendi
15:45
50. Yılını Cibali'de Kutluyor Refik Kordağ ile Muammer Karaca tarafından uyarlanan Cibali Karakolu, Zihni Göktay'ın ustalıklı performansıyla yıllar sonra tekrar sahnede.
50. Yılını Cibali'de Kutluyor
07:44
Hasta Etme Adamı" İsimli Tiyatro Oyunu Kemer'de Sahnelendi "Hasta Etme Adamı" isimli tiyatro oyunu Kemer'de sahnelendiANTALYA (AA) - Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, "Hasta Etme Adamı" İsimli tiyatro oyununu Kemer ilçesinde sergilediler.
Hasta Etme Adamı' İsimli Tiyatro Oyunu Kemer'de Sahnelendi
23:14
'Hasta Etme Adamı' İsimli Tiyatro Oyunu Kemer'de Sahnelendi Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, "Hasta Etme Adamı" isimli tiyatro oyununu Antalya'nın Kemer ilçesinde sergiledi.
13:01
Türk Halkı En Çok Kemal Sunal'a Gülüyor 12 şehirde yaşları 18 ile 65 yaş arasında değişen kişi ile görüşülerek yapılan araştırmada Türk halkını en çok güldüren isim Kemal Sunal oldu.
Türk Halkı En Çok Kemal Sunal'a Gülüyor
09:50
3. Nejat Uygur Tiyatro Festivaline Rekor Başvuru Elazığ'da 1-8 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek 3. Nejat Uygur Tiyatro Festivali'ne şimdiye kadar 40'nin üzerinde ekip başvuruda bulundu.
11:06
Tadelle Elmaları Topladı 2014'te yepyeni ve ezberbozan bir iletişim kampanyasıyla sessizliğini bozan Tadelle, Vine merkezli çok mecralı kampanyasıyla bir ilke imza attı.
Tadelle Elmaları Topladı
10:54
Gazipaşa'nın Tiyatroya İlgisi Süheyl-Behzat Uygur Kardeşleri Şaşırttı Süheyl-Behzat Uygur Tiyatrosu, komedi oyunu Hasta Etme Adamı ile Gazipaşalılara unutulmaz bir gece yaşattı.
Gazipaşa'nın Tiyatroya İlgisi Süheyl-Behzat Uygur Kardeşleri Şaşırttı
09:05
3.Nejat Uygur Tiyatro Festivali Hazırlıkları Start Aldı Emsad tarafından düzenlenen ve halkımızın yoğun ilgi gösterdiği, ülke çapında sahne alan birçok tiyatro ekibinin yer aldığı tiyatro festivalinin üçüncüsü için hazırlıklar start aldı.
13:04
83 Yıllık Fuar Küreselleşmeye Direniyor Cumhuriyet'in ilk yıllarında Türkiye sanayi ve ticaret hayatının uluslararası plaftormda tanıtılması amacıyla düzenlenmeye başlayan İzmir Enternasyonal Fuarı, bu yıl 83. kez kapılarını açacak Son yıllarda küreselleşmenin etkisiyle ihtisas fuarlarının gölgesinde kalmasına rağmen özellikle iç tüketime dayalı sektörlerin gözdesi olmaya devam eden İEF, ticaretin yanında bir kültürel buluşma noktası olma kimliğini de devam ettiriyor Geçen yıl 1 milyon 630 bin ziyaretçiyle rekor kıran İEF, ülkenin
83 Yıllık Fuar Küreselleşmeye Direniyor
10:30
"Sosyal Medyanın Güvenilirlik Sorunu Var" Yıldız Teknik Üniversitesi Basın Danışmanı Ümit Sanlav geleneksel medya ile sosyal medyanın halef-selef mücadelesini değerlendirdi.
'Sosyal Medyanın Güvenilirlik Sorunu Var'
16:43
Kilis'te Ramazan Etkinlikleri Kilis Valiliği ile Kilis Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen ramazan etkinlikleri kapsamında TRT sanatçıları ve sema gösterisi Kilislilerle buluşacak.
Kilis'te Ramazan Etkinlikleri
15:41
Hafız Selman Okumuş Gönülleri Fethetti Kilis Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında Hafız Selman Okumuş’u misafir etti.
Hafız Selman Okumuş Gönülleri Fethetti
14:11
İhsan Güvenç Kilislilere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı Kilis Belediyesi’nin Ramazan Etkinlikleri çerçevesinde düzenlemiş olduğu programda İhsan Güvenç rüzgarı esti.
İhsan Güvenç Kilislilere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı
18:24
THM Konseri ve Sema Gösterisi Kilislilere Ayrı Bir Akşam Yaşattı Kilis Valiliği ve Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği TRT İstanbul Radyosu THM sanatçılarının konseri ve sema gösterisi, Kilislilere ayrı bir ramazan akşamı yaşattı.
THM Konseri ve Sema Gösterisi Kilislilere Ayrı Bir Akşam Yaşattı
12:42
Amfi Tiyatro da Ramazan Coşkusu Başlıyor Kilis Belediyesi, “Geleneksel Ramazan Geceleri” kapsamında ilk etkinliği yarın başlıyor.
Amfi Tiyatro da Ramazan Coşkusu Başlıyor
12:47
Kilis Belediyesi Ramazan'a Hazır Kilis’te, Ramazan ayının her yıl olduğu gibi bu yıl da coşkuyla kutlanacağı bildirildi.
Kilis Belediyesi Ramazan'a Hazır
23:51
Ankara'da Toplu Nikah Ankara Büyükşehir Belediyesinin toplu nikah töreninde 214 çift dünyaevine girdi.
Ankara'da Toplu Nikah
16:40
Bornova'da Kahkaha Tufanı Süheyl & Behzat Uygur Tiyatrosu’nun ‘Dünya’nın sonu.net’ isimli oyunu Bornova’da komedi tufanı estirdi.
Bornova'da Kahkaha Tufanı
16:53
İzsiad "Yaza Merhaba" Dedi İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) yeni oluşturduğu Kadın Komisyonu ev sahipliğinde düzenlediği muhteşem gece ile 'Yaza Merhaba' dedi.
İzsiad 'Yaza Merhaba' Dedi
11:58
Uygur Kardeşlerden Mtosb'ye Plaket Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nin (MTOSB) sanata katkıları, Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler tarafından plaketle ödüllendirildi.
Uygur Kardeşlerden Mtosb'ye Plaket
11:18
Hatipoğlu'nu Kilislilerle Buluşturdu Kilis Belediyesi Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nu Kilisli vatandaşlarla buluşturdu.
Hatipoğlu'nu Kilislilerle Buluşturdu
20:18
Kilis'te Nihat Hatipoğlu İzdihamı Kilis Belediyesi tarafından organize edilen “Dosta Davet” programında İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nu dinlemek için salona akın eden binlerce vatandaş izdihama yol açtı.
Kilis'te Nihat Hatipoğlu İzdihamı
18:31
Tiyatro Yapan Gençlerin Mekan Sıkıntısı Şırnak’ta tiyatro grubu kuran üniversiteli gençler, yeni sanat mekanlarının kurulmasını istiyor 7 Renk Artı Siyah adlı tiyatro grubunun oyuncularından Aya: "Mekan sıkıntısı çektik. Bunun sebebi ise tiyatro gönül veren insanların olmaması”
14:41
Büyük Buluşma Yarın Kilis Belediyesi dev bir organizasyona daha imza atarak, halkın büyük sevgi duyduğu Prof. Dr. M. Nihat Hatipoğlu Kilis’e geliyor.
Büyük Buluşma Yarın
19:29
Paylaşım Rekoru Kırdı Behzat Uygur'un Vine'da fenomen olan oğlu Nejat Uygur'un hazırladığı `Hocam ödev vardı` içerikli görüntüler sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kırıyor.
Paylaşım Rekoru Kırdı
19:26
Nejat Uygur'u Kaybettik Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Nejat Uygur, Medistate Kavacık Hastanesi'nde 19.Tiyatro sanatçısı Nejat Uygur'un vefatı nedeniyle Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Alişan, Okan Karacan, Seren Serengil, Deniz Arman gibi isimler Kavacık'ta.
Nejat Uygur'u Kaybettik
11:33
Tuna Arman: "Biz Oğlum ve Bir Sürü Hayvanım Var" Oyunculuğun yanı sıra seslendirme ve sunuculuk da yapan Arman'ın en çok dikkat çeken özelliği ise engelli hayvanlara olan sevgisi.
Tuna Arman: 'Biz Oğlum ve Bir Sürü Hayvanım Var'
13:08
Behzat Uygur'dan Başkan Öz'e Tebrik Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Behzat Uygur, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret ederek tebrik etti.
Behzat Uygur'dan Başkan Öz'e Tebrik
20:23
Poyrazoğlu: Afife Tiyatro Ödüllerine Katılmayacağız Ali Poyrazoğlu, Behzat Uygur gibi ünlü isimlerden oluşan tiyatrocular Afife Tiyatro Ödülleri jürisinin yetersiz olduğunu ve kirletildiğini savundu.
Poyrazoğlu: Afife Tiyatro Ödüllerine Katılmayacağız
17:49
Tiyatroculardan 'Afife Tiyatro Ödülleri' Jüri Üyelerine Tepki Haber-kamera Enver ALAS İstanbul DHA Ali Poyrazoğlu, Behzat Uygur, Nilgün Belgün, Levent Özdilek, Zafer Diper ve Kemal Kocatürk'ün de aralarında bulunduğu bazı özel tiyatro sahipleri, düzenledikleri ortak basın toplantısıyla, Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri'ne katılmayacaklarını açıkladı.
Tiyatroculardan 'Afife Tiyatro Ödülleri' Jüri Üyelerine Tepki
17:44
Tiyatroculardan 'Afife Tiyatro Ödülleri' Jüri Üyelerine Tepki Haber-kamera Enver ALAS İstanbul DHA Ali Poyrazoğlu, Behzat Uygur, Nilgün Belgün, Levent Özdilek, Zafer Diper ve Kemal Kocatürk'ün de aralarında bulunduğu bazı özel tiyatro sahipleri, düzenledikleri ortak basın toplantısıyla, Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri'ne katılmayacaklarını açıkladı.
Tiyatroculardan 'Afife Tiyatro Ödülleri' Jüri Üyelerine Tepki
17:19
Tiyatroculardan 'Afife Tiyatro Ödülleri' Jüri Üyelerine Tepki Ali poyrazoğlu, Behzat Uygur, Nilgün Belgün, Levent Özdilek, Zafer Diper ve Kemal Kocatürk'ün de aralarında bulunduğu bazı özel tiyatro sahipleri, düzenledikleri ortak basın toplantısıyla, Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri'ne katılmayacaklarını açıkladı.
09:07
Şahinkaya'da Kahkaha Tufanı Özel Şahinkaya Koleji, geleneksel hale gelen 'Tea & Talk - Yaşamdan Söyleşiler' etkinliği kapsamında sosyal medya fenomenleri Nejat Uygur ve Sina Özer'i konuk etti.
Şahinkaya'da Kahkaha Tufanı
16:42
Cibali Karakolu" Kürtçe Sahnelendi Bitlis Kültür ve Sanat Derneği'ne bağlı Tiyatro BİSAD ekibi tarafından Kürtçe'ye çevrilen "Cibali Karakolu" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
12:12
Cibali Karakolu" Kürtçe'ye Çevrildi Bitlis Kültür ve Sanat Derneği'ne bağlı Tiyatro BİSAD ekibi, "Cibali Karakolu" adlı tiyatro oyununu Kürtçe'ye çevirdi Tiyatro sanatçısı merhum Nejat Uygur'un yazdığı ve Kürtçe'ye çevrilen "Cibali Karakolu" adlı tiyatro oyunu Bitlis'te sahneleyecek Tiyatro BİSAD Genel Sanat Yönetmeni Güzeltaş: "Türkçe.
12:42
Nejat Ustayı Anma Gecesinde Uygur Ailesi Gözyaşlarını Tutamadı Büyükçekmece Belediyesi, 'Dünya Tiyatrolar Günü’nde ünlü tiyatrocu Nejat Uygur’u andı.
Nejat Ustayı Anma Gecesinde Uygur Ailesi Gözyaşlarını Tutamadı
18:06
Şahin: 30 Mart'ta Şantaj ve Montajlar Bir Tarafta Kalacak Fatma Şahin, AK Parti Kilis Belediye Başkan adayı Hasan Kara'ya destek vermek ve seçim çalışmalarına katılmak üzere Kilis'e geldi.
Şahin: 30 Mart'ta Şantaj ve Montajlar Bir Tarafta Kalacak
17:05
Ak Partili Fatma Şahin: 30 Mart'ta Şantaj ve Montajlar Bir Tarafta Kalacak Ak Parti Milletvekili ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin, AK Parti'nin Kilis'te sürdürdüğü seçim çalışmalarına katıldı.
Ak Partili Fatma Şahin: 30 Mart'ta Şantaj ve Montajlar Bir Tarafta Kalacak
16:55
AK Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Şahin Kilis'te AK Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Şahin, "Biz bu toprakları kolay kazanmadık.
AK Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Şahin Kilis'te
17:28
Tepecik Nejat Uygur Kültür ve Eğitim Merkezi Açıldı Büyükçekmece Belediyesi'nce, tiyatro sanatçısı Nejat Uygur adına yaptırılan "Tepecik Nejat Uygur Kültür ve Eğitim Merkezi" törenle açıldı.
Tepecik Nejat Uygur Kültür ve Eğitim Merkezi Açıldı
17:14
Tepecik Nejat Uygur Kültür ve Eğitim Merkezi Açıldı Büyükçekmece Belediyesi'nce, tiyatro sanatçısı Nejat Uygur adına yaptırılan "Tepecik Nejat Uygur Kültür ve Eğitim Merkezi" törenle açıldı.
Tepecik Nejat Uygur Kültür ve Eğitim Merkezi Açıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 00:15:22. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NEJAT UYGUR HABERLERİ
[Hata Bildir]