SON DAKİKA NEJAT UYGUR/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Nejat Uygur/biyografisi Haberleri

 • 14:09Uygur Kardeşler: Kayseri Muhteşem Bir ŞehirUygur Kardeşler: Kayseri Muhteşem Bir ŞehirKayseri Büyükşehir Belediyesi'nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında 'Marko Paşa' müzikali ile Kayseri'ye gelen Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, her geldiklerinde Kayseri'yi çok daha güzelleşmiş bulduklarını söyledi.
 • 16:50Uygur Kardeşler, 'Marko Paşa' ile Kayseri'deUygur Kardeşler, 'Marko Paşa' ile Kayseri'deKayseri Büyükşehir Belediyesi, Öğretmenler Günü nedeniyle Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu'nu Kayseri'ye getirdi.
 • 16:34Uygur Kardeşler Kayseri'de Sanhe AldıKayseri Büyükşehir Belediyesi'nin 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlediği etkinlikte Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu oyun sahneledi.
 • 11:04Uygur Kardeşlerin Müzikali Kayseri'deUygur Kardeşlerin Müzikali Kayseri'deKayseri Büyükşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu'nu Kayseri'ye getirdi.
 • 14:43Dünya Uygur Kongresi Başkan Yardımcısı'ndan Türkmenlere DestekDünya Uygur Kongresi Başkan Yardımcısı'ndan Türkmenlere DestekDünya Uygur Kongresi Başkan Yardımcısı Seyit Tümtürk, "Suriye'deki Esed zulmü ve zulmün arkasındaki devletler, Türkmen kardeşlerimize gerçekleştirilen cinayetlerin ortağıdır" dedi.
 • 13:46Nejat Uygur Buca'da Kahkahalarla AnıldıNejat Uygur Buca'da Kahkahalarla AnıldıTürk Tiyatrosunun duayen ismi Nejat Uygur, ölümünün ikinci yılında Buca Belediyesinin düzenlediği gecede anıldı.
 • 10:01Sincan Uygur Özerk Bölgesi'nde 28 Kişi ÖldürüldüÇin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'nde güvenlik güçlerinin, saldırgan olduğu öne sürülen 28 kişiyi öldürüldüğü bildirildi.
 • 14:04Nejat Uygur, Bilecik Tiyatro Festivali'nde AnıldıNejat Uygur, Bilecik Tiyatro Festivali'nde AnıldıTiyatro sanatçısı Nejat Uygur, ölümünün 2'nci yılında Bilecik'de düzenlenen Ulusal Tiyatro Festivali'nde anıldı.
 • 10:36Tiyatro Sanatçısı Nejat Uygur AnıldıTiyatro Sanatçısı Nejat Uygur Anıldı"Markopaşa müzikali" adlı oyunundan detaylar- Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın konuşması- Nejat Uygur'un sahne aldığı oyunlardan kesitlerin sergilendiği slayt gösterimi - Helva dağıtımı - Nejla Uygur'un açıklaması - Uygur kardeşlerin açıklamaları Bilecik Belediyesi tarafından düzenlenen "10. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali"nde Nejat Uygur'un eşi Nejla Uygur ile Behzat ve Süheyl Uygur kardeşlerin oynadığı "Markopaşa müzikali" adlı oyun sahnelendi.
 • 02:14Tiyatro Sanatçısı Nejat Uygur AnıldıBilecik Belediyesi tarafından düzenlenen "10. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali"nde Nejat Uygur'un eşi Nejla Uygur ile Behzat ve Süheyl Uygur kardeşlerin oynadığı "Markopaşa müzikali" adlı oyun sahnelendi.
 • 16:55Behzat Uygur'dan Nejat Uygur'a Duygusal MesajBehzat Uygur'dan Nejat Uygur'a Duygusal MesajBehzat Uygur, 18 Kasım 2013'te hayatını kaybeden tiyatro sanatçısı babası Nejat Uygur için facebook sayfasında duygusal bir mesaj yayınladı.
 • 16:31Nejat Uygur Kabri Başında AnıldıNejat Uygur Kabri Başında AnıldıHaber-Kamera: Erhan TEKTEN İstanbul DHA Nejat Uygur ölümünün 2. yıl dönümünde Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.