SON DAKİKA NESLİHAN İPEK KOBANER HABERLERİ

Son Dakika Neslihan İpek Kobaner Haberleri


NESLİHAN İPEK KOBANER

1962'de Osmaniye'de doğdu. Sınıf öğretmeni; Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Arkeoloji'yi
bitirdi. Adana Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Uzmanlığı görevini yürütmektedir. Beş Ocak Gazetesi'nde
köşe yazarlığı, Adana Dergisi'nde yazarlık ve Kanal A'da "İpek... Devamı

12:41
Başkan Öztürk ve Çelikcan Büyükşehire Talip Oldu Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk ile Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan AK Parti'den belediye başkanı olmak için başvuruda bulundu.
Başkan Öztürk ve Çelikcan Büyükşehire Talip Oldu
12:27
Adana'da AK Parti'den Başkanlık İçin 7 Aday Adayı AKP'de 30 Mart 2014'te yapılacak yerel seçimler için Adana'da Büyükşehir ve ilçe belediyeleri için 121 kişi başvuru dosyalarını teslim etti.
08:58
Adana'da AK Parti'nin Aday Adayları Belli Oldu AK Parti'de 2014 yerel seçimlerinde belediye meclis üyelikleri başvuruları 1 Aralık tarihine kadar devam edecek.
Adana'da AK Parti'nin Aday Adayları Belli Oldu
14:20
Gildirli'de Antep Fıstığı Fidanı Dağıtıldı Çukurova Kalkınma Ajansı ve Gildirli Tarımsal Kalkınma Kooperatifi işbirliği ile hazırlanan "Gildirli'de Antep Fıstığı" projesi kapsamında üreticilere Antep fıstığı fidanı dağıtıldı.
Gildirli'de Antep Fıstığı Fidanı Dağıtıldı
14:45
Adana'da 2 Kız Çocuğunun Gölette Boğulması Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Neslihan İpek Kobaner, İmamoğlu'na bağlı Camili köyündeki gölette boğulan 2 kızın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
18:12
Engelli Çocukların Akülü Araç Sevinci Kas erimesi hastalığından yürüme fonksiyonlarını kaybederek, dört duvar arasına mahküm olan üç erkek çocuğuna 'özveriyle' bakan Saide Baysal'ın öyküsünün Anneler Günü'nde "Engelli evlatlara adanan bir hayat" başlığıyla basına yansıması,...
Engelli Çocukların Akülü Araç Sevinci
13:08
Aile ve Sosyal Politikalar Adana İl Müdürü: Çocuk İşçiliğine Hayır Diyoruz Aile ve Sosyal Politikalar Adana İl Müdürü Neslihan İpek Kobaner, çocukları bir şey satarken veya ayakkabı boyarken görmek istemediklerini söyledi.
Aile ve Sosyal Politikalar Adana İl Müdürü: Çocuk İşçiliğine Hayır Diyoruz
12:00
12 Haziran Dünya Çocuk İşçiliği ile Mücadele Günü Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Neslihan İpek Kobaner, "Çocukları sokaklarda değil evlerinde, eğitim yuvalarında görmek istiyoruz" dedi.
11:57
Çocuk İşçiliği ile Mücadele Günü Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Adana İl Müdürlüğü, çocuklarla birlikte '12 Haziran Dünya Çocuk İşçiliği ile Mücadele Günü' kapsamında Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.
Çocuk İşçiliği ile Mücadele Günü
14:20
Bakanlıktan Adana'ya Tam Destek Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in yaklaşık 1 ay önce ziyaret edip, çalışmalarını beğendiği söylediği Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Müşteşar Yardımcıları Ahmet Zahderoğulları ve Nail Abdülgazi Alataş ile bakanlığın...
11:18
Bakanlıktan Adana'ya Tam Destek Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in yaklaşık bir ay önce ziyaret edip, çalışmalarını beğendiği söylediği Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Müsteşar Yardımcıları Ahmet Zahderoğulları ve Nail Abdülgazi Alataş ile 22...
Bakanlıktan Adana'ya Tam Destek
17:45
Kadına Şiddet Anlatıldı Adana'nın Kozan Belediyesi, 'Kadına şiddet' konulu seminer düzenledi.
Kadına Şiddet Anlatıldı
17:21
Kozan'da Kadına Şiddet Semineri "Kadına Şiddet" konulu seminer düzenlendi.
Kozan'da Kadına Şiddet Semineri
14:00
Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü, Engelli Çocukları Takibe Aldı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Neslihan İpek Kobaner, dört çocuğundan üçü engelli olan Saide Baysal'ı (35) evinde ziyaret etti.
Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü, Engelli Çocukları Takibe Aldı
15:00
14'ünde Gelin, 15'inde Anne Oldu, İki Kocasından da Şiddet Gördü Aykut Ünlüpınar - Adana'da ilk kocasından şiddet nedeniyle boşanan, ikinci eşinden de bıçaklı saldırıya uğradığı için ayrılan 45 yaşındaki 10 çocuk annesi, kendisiyle kalan 6 çocuğunun geçimini lif ve yağlık satarak sağlamaya çalışıyor.
11:00
Anneler Günü Kutlanıyor Adana'da siyasi parti temsilcileri ve diğer yetkililer, tüm annelerin Anneler Günü'nü kutladı.
18:30
Kimsesiz Çocuklar İçin Gönüllü Anne ve Baba Projesi Adana'da Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün himayesinde yurtta kalan çocuklar için kent protokolü ve eşlerinin de dahil olduğu gönüllü annelik ve gönüllü babalık projesi hazırlanıyor.
Kimsesiz Çocuklar İçin Gönüllü Anne ve Baba Projesi
11:40
Tarım İşçileri ve Depremzede Ailelere Ziyaret Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Neslihan İpek Kobaner ve Adana Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Selamet, Karataş ilçesine bağlı Tuzla beldesindeki tarım işçisi ve depremzede aileleri ziyaret etti.
11:13
Adana'da Gönüllü Anne ve Gönüllü Baba Atılımı Aile ve Sosyal Politikalar Adana İl Müdürlüğü'nün himayesinde yurtta kalan çocuklar için kent protokolü ve eşlerinin de dahil olduğu gönüllü annelik ve gönüllü babalık projesi hazırlanıyor.
Adana'da Gönüllü Anne ve Gönüllü Baba Atılımı
12:29
Özürlü Memur Seçme Sınavı İçin Adana'da Hazırlıklar Tamamlandı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özürlü ve Yaşlı Hizmetler Genel Müdürlüğü'nün Türkiye genelinde yaptığı Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) için geri sayım başladı.
11:41
Adana Ömss'ye Hazır Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özürlü ve Yaşlı Hizmetler Genel Müdürlüğü'nün Türkiye genelinde yaptığı Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) için geri sayım başladı.
Adana Ömss'ye Hazır
10:47
Sevgi Evlerinde Bayram Coşkusu Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdunda kalan çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğinde doyasıya eğlendi.
Sevgi Evlerinde Bayram Coşkusu
13:04
Lösemi Hastası Gizem İçin Kan Bağışı Kampanyası Adana'da lösemi hastalığına yakalanan lise öğrencisi Gizem Çınar'a şifa bulmak için Türk Kızılayı ile Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ortak "Gizeme Kan Ailesi Can" adıyla kan bağışı kampanyası başlattı.
Lösemi Hastası Gizem İçin Kan Bağışı Kampanyası
17:03
Vali Coş: Sosyal Sorunların Çözümünde Herkes Sorumlu Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, geçtiğimiz gün hayatını kaybeden iki çocuk annesi kadını hatırlatarak, sosyal sorunların çözümünde tüm vatandaşlara görev düştüğünü vurguladı.
Vali Coş: Sosyal Sorunların Çözümünde Herkes Sorumlu
13:37
Aile İçi İletişimi Güçlendirme Seminerleri Başladı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından, Adana'nın Karaisalı ilçesinde aile içi iletişimi güçlendirme, eşler arasında saygı ve sevgiyi artırma semineri düzenlendi.
Aile İçi İletişimi Güçlendirme Seminerleri Başladı
11:20
Kadınlara Psikolog Desteği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Adana'nın Karaisalı ilçesinde aile içi iletişimi güçlendirme, eşler arasında saygı ve sevgiyi arttırma semineri düzenlendi.kadınların sosyal, siyasal ve ekonomik yaşamda etkinliklerinin...
Kadınlara Psikolog Desteği
11:20
Karaisalı'da Kadınlara Seminer Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Karaisalı ilçesinde "aile içi iletişimi güçlendirme, eşler arasında saygı ve sevgiyi arttırma" konulu seminer düzenlendi.
15:05
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Gökdere ile Yakından İlgileniyor Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Neslihan İpek Kobaner, Kozan ilçesine bağlı Gökdere Köprü Barajında yaşanan patlamada hayatını kaybeden aileleri ve kayıp yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun ve taziye dileklerinde bulundu.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Gökdere ile Yakından İlgileniyor
14:07
Kozan'daki Baraj Faciası Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Neslihan İpek Kobaner, Adana'nın Kozan ilçesine bağlı Gökdere Köprü Barajı'nda yaşanan patlamada hayatını kaybeden ve kayıpların ailelerini ziyaret etti.
Kozan'daki Baraj Faciası
11:40
Kozan'da Baraj Kapağının Patlaması Aykut Ünlüpınar - Adana Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü tarafından Adana'nın Kozan ilçesindeki Gökdere Köprü Barajı derivasyon tüneli kapağının patlaması sonucu hayatını kaybeden ve kayıp olan işçilerin ailelerine gerekli desteğin sağlanması...
17:00
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nün, dünyada kadınlarının eşitlik, bağımsızlık, özgürlük, daha iyi çalışma ve yaşam koşulları elde etme yolunda verdikleri mücadelenin bir simgesi olduğunu belirtti.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları
12:16
Kadın Dayanışması 'Dünya Kadınlar Günü' Etkinliğiyle Pekişti 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlaması Adana Olgunlaşma Enstitüsü ve BPW Adana Kulübü işbirliği ile gerçekleştirildi.
Kadın Dayanışması 'Dünya Kadınlar Günü' Etkinliğiyle Pekişti
17:54
Kobaner ve Selamet, Depremzede Aileleri Ziyaret Etti Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Neslihan İpek Kobaner ve Adana Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Selamet,Adana'nın Karataş ilçesine bağlı Tuzla beldesindeki tarım işçisi ve depremzede aileleri ziyaret etti.
Kobaner ve Selamet, Depremzede Aileleri Ziyaret Etti
13:54
Selamet ve Kobaner'den Tarım İşçileri ve Depremzedelere Ziyaret Adana Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Selamet ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Neslihan İpek Kobaner, Adana'nın Karataş İlçesi'ne bağlı Tuzla beldesindeki tarım işçisi ve depremzede aileleri ziyaret etti.
Selamet ve Kobaner'den Tarım İşçileri ve Depremzedelere Ziyaret
16:40
Adana'da "Sokaktan Eğitime ve Sokaktan Sanata" Projesi Adana'da 75."Sokaktan Eğitime ve Sokaktan Sanata" projesi çerçevesinde düzenlediği kültür mantarı yetiştiriciliği kursunda başarılı olan 22 çocuğa sertifikaları, örnek davranış sergileyen 10 çocuğa da ödülleri verildi.
14:40
Adana'da Yaşayan İmamoğlular Buluştu Adana'da Yaşayan İmamoğlular düzenledikleri etkinlikte bir araya geldi.
17:40
Genel Seçimlere Doğru AK Parti Adana Milletvekili adaylarının ilçe, beldeleri ziyaret ettikleri bildirildi.
19:00
Ömer Çelik: "Biz Statükonun, Ergenekon'nun Değil, Milletin Partisiyiz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik partisinin hak, hürriyet ve vatandaş iradesini egemen kıldığını belirtip "Biz statükonun, Ergenekon'nun değil, milletin partisiyiz" dedi
Ömer Çelik: 'Biz Statükonun, Ergenekon'nun Değil, Milletin Partisiyiz'
18:30
"Biz Statükonun, Ergenekon'nun Değil, Milletin Partisiyiz" AK Parti Adana Milletvekili Ömer Çelik, partisinin hak, hürriyet ve vatandaş iradesini egemen kıldığını belirtip, "Biz statükonun, Ergenekon'nun değil, milletin partisiyiz" dedi.
'Biz Statükonun, Ergenekon'nun Değil, Milletin Partisiyiz'
21:30
"Statükonun, Ergenekon'un Değil, Milletin Partisiyiz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ömer Çelik, partisinin hak, hürriyet ve vatandaş iradesini egemen kıldığını belirtti
'Statükonun, Ergenekon'un Değil, Milletin Partisiyiz'
09:40
Milletvekili Adaylarını Ağırladı Ömer Çelik, seçim listeleri açıklanır açıklanmaz yoğun bir çalışma maratonuna başladı.
Milletvekili Adaylarını Ağırladı
05:20
AKP Milletvekili Aday Listesi(1) AKP'nin YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi şöyle:
AKP Milletvekili Aday Listesi(1)
18:30
AK Parti'nin Aday Listesi AK Parti'nin 12 Haziran milletvekili genel seçimi aday listesi açıklandı.
18:30
AK Parti'nin Tam Aday Listesi AK Parti'nin 12 Haziran milletvekili genel seçimi aday listesi açıklandı.
18:20
AK Parti'nin İki Genel Başkan Yardımcısı Adana'dan Aday 12 Haziran'da yapılacak milletvekilliği seçimlerinde AK Parti'nin Adana'dan mevcut milletvekillerinden 4'ü yerini kordu.
17:50
AK Parti Milletvekili Aday Listesi Milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na teslim ettikten sonra internet sitesinde yayınladı.
AK Parti Milletvekili Aday Listesi
17:40
AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu AK Parti'nin, Yüksek Seçim Kurulu (YSK)'na sunduğu, 12 Haziran'da yapılacak genel seçimde göstereceği aday listesi belli oldu.
15:25
İşte AK Parti'nin Aday Listesi AK Parti'nin milletvekili aday listesi açıklandı... Listede sürpriz değişiklikler var...
İşte AK Parti'nin Aday Listesi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 06:07:18. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NESLİHAN İPEK KOBANER HABERLERİ
[Hata Bildir]