SON DAKİKA NEVİN GÖKÇEK HABERLERİ

Son Dakika Nevin Gökçek Haberleri

 • 27 Haziran 2016 18:55Nevin Gökçek ve Ayşe Güney'den Mahalle ZiyaretiNevin Gökçek ve Ayşe Güney'den Mahalle ZiyaretiAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek, Kızılcahamam’da ve çevre mahallelerde ziyaretlerde bulundu.
 • 20 Haziran 2016 12:03Nevin Gökçek Taş Evde Oturan Özürlüye Ev Sözü VerdiAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Akçakocalı Nevin Gökçek, hafta sonunu geçirdiği Akçakoca’da birçok mağdur aileyi ziyaret ederek taş evde oturan ve çatısı yıkık olan özürlü kişiye ev sözü verdi.
 • 19 Haziran 2016 00:58Özlü ve Gökçek Yoksul ve Kimsesizlere İftar VerdilerÖzlü ve Gökçek Yoksul ve Kimsesizlere İftar VerdilerBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün eşi Onur Özlü ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek, Akçakoca MTA tesislerinde yoksul ve kimsesiz ailelere iftar yemeği verdiler.
 • 17 Haziran 2016 12:40Nevin Gökçek'i Duygulandıran DiplomaNevin Gökçek'i Duygulandıran DiplomaAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek, Düzce’nin Akçakoca ilçesinde mezun olduğu Mustafa Açıkalın Ortaokulu tarafından okul bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine katıldı.
 • 16 Mayıs 2016 18:12Engellilere Akülü Araç DağıtıldıEngellilere Akülü Araç DağıtıldıBüyükşehir Belediyesi ile Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı (SOS) tarafından düzenlenen etkinlikte, 9 engelli vatandaşa akülü araç dağıtıldı.
 • 16 Mayıs 2016 16:57Sos Vakfı'ndan Engellilere Akülü AraçSosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım (SOS) Vakfı tarafından engellilere akülü araç dağıtıldı.
 • 16 Mayıs 2016 15:18'Gençliğin Gözüyle Ankara" Belgesel ve Fotoğraf Yarışmasıİlkokul ve lise öğrencilerin çektiği "Ankara" konulu fotoğraf ve belgesel yarışmasında ödüller sahiplerini buldu.
 • 14 Mayıs 2016 09:45Gökçek Düzce Tanıtım Fuarında Hemşehrilerini Ziyaret EttiGökçek Düzce Tanıtım Fuarında Hemşehrilerini Ziyaret EttiAnkara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Düzce Tanıtım Günleri’ni Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek’te ziyaret etti,Kendisi de Akçakocalı olan Nevin Gökçek, Düzce ve Akçakoca stantlarını tek tek dolaşarak görevlilere başarılar diledi.
 • 14 Mayıs 2016 00:52Nevin Gökçek Hafızlık Kursu'nun Temeli AtıldıNevin Gökçek Hafızlık Kursu'nun Temeli AtıldıNevin Gökçek Hafızlık Kursu’nun yeni binası için temel atma töreni yapıldı.
 • 30 Nisan 2016 18:03Belmek'ten Belmek'ten "El Emeği Göz Nuru" SergisiAnkara Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları’nın (BELMEK) görsel bir şölen sunan yılsonu ürünlerinden oluşan karma serginin açılışı, Başkan Melih Gökçek ile binlerce kursiyerin katılımıyla gerçekleşti.
 • 14 Nisan 2016 12:13Hanım Lokallerinden 6. Halk Oyunları ŞenliğiAnkara Büyükşehir Belediyesi Hanım Lokalleri üyelerinden oluşan halkoyunu ekipleri, “Hanım Lokalleri 6. Halk Oyunları Şenliği”nde bir araya geldi.
 • 08 Nisan 2016 11:36Restore Edilen Gülbaba Türbesi Ziyarete AçıldıRestore Edilen Gülbaba Türbesi Ziyarete AçıldıSosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı (SOS) tarafından restore ettirilen Gülbaba Türbesi ziyarete açıldı.
 • 10 Mart 2016 18:03Sare Davutoğlu'ndan Şehit Aileleriyle Duygusal BuluşmaSare Davutoğlu'ndan Şehit Aileleriyle Duygusal BuluşmaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Nevin Gökçek'in şehit aileleri ile selamlaşması ve ağlaması -Nevin Gökçek bir şehit çocuğunu kucağına alıp sevmesi Melih Gökçek'in şehit aileleri ile selamlaşması Sare Davutoğlu'nun programa gelişi Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması Kuran-ı Kerin okunması, dua edilmesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun konuşması Sare Davutoğlu'nun konuşması Melih Gökçek'in konuşması Nevin Gökçek2in konuşması Sare Davutoğlu'ndan şehit aileleriyle duygusal buluşma Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, şehit ailelerine hitap ederken gözyaşlarını tutamadı Sare Davutoğlu: "Terörün bu ülkenin birliğine, insanlarımızın kardeşliğine gölge düşürmesine asla izin vermeyeceğiz" "Hiçbir terör odağı, milletimizin tarih şuuruna halel getiremez, getiremeyecek.
 • 10 Mart 2016 17:49Sare Davutoğlu'nun Şehit Aileleriyle Buluşması (2)Sare Davutoğlu'nun Şehit Aileleriyle Buluşması (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Sare Davutoğlu'nun şehit eşleriyle kucaklaşması ve konuşması Sare Davutoğlu'ndan şehit aileleriyle duygusal buluşma Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, şehit ailelerine hitap ederken gözyaşlarını tutamadı Sare Davutoğlu: "Terörün bu ülkenin birliğine, insanlarımızın kardeşliğine gölge düşürmesine asla izin vermeyeceğiz" "Hiçbir terör odağı, milletimizin tarih şuuruna halel getiremez, getiremeyecek.
 • 10 Mart 2016 16:35Sare Davutoğlu'ndan Şehit Aileleriyle Duygusal BuluşmaBaşbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, "Terörün bu ülkenin birliğine, insanlarımızın kardeşliğine gölge düşürmesine asla izin vermeyeceğiz" dedi.
 • 15 Ocak 2016 21:54ATO'da Nallıhan İpeği Defilesi YapıldıATO'da Nallıhan İpeği Defilesi YapıldıATO’da moda tasarımcısı Ahmet Özceyhan’ın düzenlediği ‘Nallıhan’da Kültür ve Sanat İpeğin Büyüsüyle Buluşuyor’ defilesi yapıldı.
 • 06 Ocak 2016 14:25Başkan Gökçek, Başbakan'a Projelerini AnlattıBaşkan Gökçek, Başbakan'a Projelerini AnlattıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na 2016 yılı ve sonrası projeleri hakkında sunum yaptı.
 • 16 Aralık 2015 17:37Sos, İhtiyaç Sahibi 50 Aileye Gıda ve Temizlik Maddesi Yardımı YaptıSos, İhtiyaç Sahibi 50 Aileye Gıda ve Temizlik Maddesi Yardımı YaptıSosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı (SOS), ihtiyaç sahibi 50 aileye gıda ve temizlik maddesi yardımında bulundu.
 • 02 Kasım 2015 17:59Melih Gökçek'e Coşkulu KutlamaAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Başkanınız olmaktan gurur duyuyorum.
 • 04 Temmuz 2015 11:16Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'ten Sergi AçılışıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Galeri Tennure'de, "Turkuaz Grubu" sanatçılarının tezhip, hilye ve hat sanatı eserlerinin yer aldığı karma serginin açılışını gerçekleştirdi.
 • 26 Mayıs 2015 04:08Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Nallıhan'da…Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Nallıhan'da…Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Nallıhan’da yapılan yatırımların açılışlarını gerçekleştirdi.
 • 14 Nisan 2015 17:02Melih ve Nevin Gökçek - Kutlu Doğum HaftasıMelih ve Nevin Gökçek - Kutlu Doğum HaftasıNevin Gökcek ve Melih Gökçek'in vatandaşlar ile fotoğraf çekimi- Dinleyici görüntüleri - Hafız Fatih Yılmaz'ın, Kur'an-ı Kerim tilavetinin görüntüleri - Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek'in konuşması - Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in konuşması Kutlu Doğum Haftası- Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfınca, "Biz Seni Görmeden Sevdik Ey Nebi" adlı program gerçekleştirildi Onursal Başkanlığını Nevin Gökçek'in yaptığı Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfınca (SOS), Kutlu Doğum Haftası nedeniyle "Biz Seni Görmeden Sevdik Ey Nebi" konulu program düzenlendi.
 • 26 Mart 2015 17:56Nevin Gökçek: Nevin Gökçek: "Yorum Yapmayacağım ve Cevap da Vermeyeceğim"Nevin Gökçek'e soruÖte yandan, törene katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek de gazetecilerin soruları üzerine, "Yorum yapmayacağım ve cevap da vermeyeceğim. Onun için bir soru sormanıza gerek yok" ifadesini kullandı.
 • 26 Mart 2015 15:54Arınç'ın Arınç'ın "Saygım Var" Dediği Nevin Gökçek KonuştuBülent Arınç-Melih Gökçek kavgasında Arınç'ın "Büyük saygım var" dediği Nevin Gökçek konuyla ilgili yaptığı kısa değerlendirmede "Biz herkesi seviyoruz" demekle yetindi.
 • 03 Mart 2015 18:03'Dünya Kadınlar Günü Kutlama Programı" (2)Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, kadına karşı şiddetle mücadelede, bütün kadınların, erkeklerin, kurumların, STK'ların, medya ve konuya duyarlı kesimlerin elini taşın altına koyması gerektiğini belirterek, "Birlikte çalışmayı kabul etmelidir.
 • 03 Mart 2015 17:55Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden "Dünya Kadınlar Günü" KutlamasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Kadına yönelik şiddetle mücadele; bir kişinin, bir kurumun, bir bakanlığın yapacağı bir mücadele değildir.
 • 03 Mart 2015 16:54Emine Erdoğan: Pusulası Adalet Olan Bir Eşitlik Üzerinde DüşünülmeliEmine Erdoğan: Pusulası Adalet Olan Bir Eşitlik Üzerinde DüşünülmeliAnkara Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Dünya Kadınlar Günü Kutlama Programı’nın ilk bölümüne katılarak bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Tek başına bir eşitlik söylemi, kadın hakları mücadelesinde yetersizdir.
 • 03 Mart 2015 16:04Emine Erdoğan: Kadına Kalkan El İflah OlmazEmine Erdoğan: Kadına Kalkan El İflah OlmazAnkara Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Dünya Kadınlar Günü Kutlama Programı'nın ilk bölümüne katılarak bir konuşma yapan Emine Erdoğan, "Tek başına bir eşitlik söylemi kadın hakları mücadelesinde yetersizdir.
 • 03 Şubat 2015 14:31Suriyeli Sığınmacılar Başkentte BuluştuOnursal başkanlığını Nevin Gökçek'in yaptığı Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı gönüllüleri, Türkiye'de yaşayan bir grup Suriyeli sığınmacı kadın ve çocuğa yemek verdi.
 • 13 Ocak 2015 13:37Ankara'da Uyuşturucuyla Mücadele ÇalıştayıAnkara'da Uyuşturucuyla Mücadele ÇalıştayıAnkara Valisi Kılıçlar: "2013 Uyuşturucu Raporu'na göre, ülkemizde uyuşturucudan ölen kişi sayısı 162 olarak kayıtlara geçmiş, 2014'te ise bu rakam tam 4 kat artarak 648'e çıkmıştır" "Uyuşturucuya başlama nedeni olarak en yüksek oranın yüzde 49 ile arkadaş etkisi olması ve uyuşturucuya bağlı ölümlerin.
 • 28 Aralık 2014 09:55Ankara Büyükşehir Belediyesinden 27 Aralık ResepsiyonuAnkara Büyükşehir Belediyesinden 27 Aralık ResepsiyonuAnkara Büyükşehir Belediyesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 95. yıldönümü kutlamaları nedeniyle resepsiyon düzenledi.
 • 22 Kasım 2014 17:35Madenci Aileleri Nevin Gökçek'i AğlattıMadenci Aileleri Nevin Gökçek'i AğlattıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek, Ermenek’teki madenci ailelerini ziyaret etti.
 • 13 Ekim 2014 22:07Ankara'nın Başkent Oluşunun 92. YıldönümüAnkara'nın Başkent Oluşunun 92. YıldönümüAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Ankara’yı turistik şehir haline getirmek için çalışıyoruz.
 • 13 Ekim 2014 20:42"Ankara'yı Turistik Şehir Haline Getirmek İçin Çalışıyoruz"Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Ankara'yı turistik şehir haline getirmek için çalışıyoruz." dedi.
 • 23 Mayıs 2014 12:54Ankara'da "Şefkat" EliAnkara Büyükşehir Belediyesi Şefkatevleri, 11 yıldır şehir dışından gelen hasta ve hasta yakınlarına kucak açıyor.
 • 11 Nisan 2014 11:46Gökçek: AK Partili Bir Vekil, Kaset Şantajından İstifa EttiGökçek: AK Partili Bir Vekil, Kaset Şantajından İstifa EttiGökçek, AKP'li bir vekilin gittiği bir otelde 4-5 kez aynı odanın verildiğini ve sonunda 4 kasetlik bir şantajla istifa ettirildiğini öne sürdü.
 • 31 Mart 2014 17:58Gökçek: Yol Arkadaşını da Haini de UnutmayızGökçek: Yol Arkadaşını da Haini de UnutmayızResmi olmayan sonuçlara göre Ankara'yı kazanan Melih Gökçek, Başbakan gibi balkon konuşması yaparak "Yol arkadaşlığını da hainliği de unutmayız" dedi.
 • 31 Mart 2014 17:54Melih Gökçek'e Coşkulu KarşılamaAnkara Büyükşehir Belediye Başkanlığını resmi olmayan sonuçlara göre kazanan Melih Gökçek, belediye binasında partililer ve çalışanlar tarafından coşkuyla karşılandı Gökçek: "Biz dostluğu, yol arkadaşlığını da unutmayız, hainlik yapanı da unutmayız"
 • 18 Mart 2014 16:26Satış Dışı Ekmeklerden Üretilen 'Halk Çerez' TanıtıldıSatış Dışı Ekmeklerden Üretilen 'Halk Çerez' TanıtıldıAnkara Halk Ekmek Fabrikası, şatış dışı kalmış ekmeklerden üretilen “Halk Çerez”i üreterek Başkentlilerin damak tadına sundu.
 • 18 Mart 2014 15:54Halk Ekmek'ten Halk Ekmek'ten "Halk Çerez"Ankaralılara yıllardır sağlıklı, hijyenik, ucuz ekmek üreterek Türkiye’ye örnek olan Ankara Halk Ekmek Fabrikası, bu kez de “Halk Çerez”i üreterek Başkentlilerin damak tadına sundu.
 • 18 Mart 2014 09:32Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Yeşil Ankara" Kitabı'nı TanıttıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Yeşil Ankara kitabının tanıtımını yaptı.
 • 18 Mart 2014 08:29Gökçek, Yeşil Ankara Kitabını TanıttıGökçek, Yeşil Ankara Kitabını TanıttıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile eşi Nevin Gökçek, Yeşil Ankara adlı kitabın tanıtım toplantısına katıldı.
 • 17 Mart 2014 13:24Gökçek: Yaptıklarımız Yapacaklarımızın TeminatıdırAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Kazan'da koşu yolu, aile yaşam merkezi, köprü ve itfaiye grup amirliği'nin açılışını gerçekleştirdi.
 • 16 Mart 2014 14:46Ankara'nın Simge Kapıları Açıldı: Uzaktan Kumandalı Havai Fişek Ateşlemesinde Karışıklıklar YaşandıAnkara Büyükşehir Belediyesi'nin, Başkent'in 5 girişi olan Eskişehir, Esenboğa, Samsun, Konya ve İstanbul yolunda yapımını tamamladığı simge kapılar törenle açıldı.
 • 16 Mart 2014 10:28Başkent'in Kapılarını, Murat Göğebakan Konseri AçtıAnkara Büyükşehir Belediyesi tarafından Başkent'in; Eskişehir, Esenboğa, Samsun, Konya ve Istanbul girişinde yapılan 5 sembol kapı, havai fişek gösterileri ve Murat Göğebakan konseriyle açıldı.
 • 14 Mart 2014 16:52Taptuk Emre ile Şeyh Bünyamin Ayaşi Türbeleri YenilendiTaptuk Emre ile Şeyh Bünyamin Ayaşi Türbeleri YenilendiSosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı (SOS) Onursal Başkanı Nevin Gökçek, vakıf tarafından tefrişatı yaptırılan Ankara Ayaş ilçesindeki Şeyh Bünyamin Ayaşi ile Nallıhan'daki Taptuk Emre Hazretleri’nin türbelerinin açılışlarına katıldı.
 • 07 Mart 2014 11:13Gökçek Kadınlar Gününü Kutladı: Evlerde Bizlerin Her Şeyini Siz Bayanlar Topluyorsunuz, Allah Razı...Gökçek Kadınlar Gününü Kutladı: Evlerde Bizlerin Her Şeyini Siz Bayanlar Topluyorsunuz, Allah Razı...Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen kutlama programı etkinliğinde Başkentli kadınlar ünlü sanatçı Linet konseri bir araya geldi.
 • 06 Mart 2014 12:36Erkek Şiddeti ile Öldüler, Fidanlarda Can BuldularErkek Şiddeti ile Öldüler, Fidanlarda Can BuldularÇankaya'da AK Parti Belediye Başkan Adayı Barış Aydın, 403 kadının isimlerinin yer aldığı "Fidanlarla Yaşatılan Kadınlar ve Barış Ormanı" kurdu.
 • 05 Mart 2014 17:32Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Kadınlar Günü Kutlaması (2)Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Kadınlar Günü Kutlaması (2)ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Eşit bir dünya ancak kadın ve erkeğin kol kola birlikte mücadelesiyle mümkün olabilir.
 • 04 Mart 2014 00:59Başkentte ''Hanımlar Matinesi''Başkentte ''Hanımlar Matinesi''Ankara'nın ilçelerinden Çamlıdere ve Kızılcahamam'daki ''Hanımlar Matinesi'', Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek'in katılımıyla gerçekleştirildi.