SON DAKİKA NEVİN GÖKÇEK HABERLERİ

Son Dakika Nevin Gökçek Haberleri

 • 27 Haziran 2016 18:55Nevin Gökçek ve Ayşe Güney'den Mahalle ZiyaretiNevin Gökçek ve Ayşe Güney'den Mahalle ZiyaretiAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek, Kızılcahamam’da ve çevre mahallelerde ziyaretlerde bulundu.
 • 20 Haziran 2016 12:03Nevin Gökçek Taş Evde Oturan Özürlüye Ev Sözü VerdiAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Akçakocalı Nevin Gökçek, hafta sonunu geçirdiği Akçakoca’da birçok mağdur aileyi ziyaret ederek taş evde oturan ve çatısı yıkık olan özürlü kişiye ev sözü verdi.
 • 19 Haziran 2016 00:58Özlü ve Gökçek Yoksul ve Kimsesizlere İftar VerdilerÖzlü ve Gökçek Yoksul ve Kimsesizlere İftar VerdilerBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün eşi Onur Özlü ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek, Akçakoca MTA tesislerinde yoksul ve kimsesiz ailelere iftar yemeği verdiler.
 • 17 Haziran 2016 12:40Nevin Gökçek'i Duygulandıran DiplomaNevin Gökçek'i Duygulandıran DiplomaAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek, Düzce’nin Akçakoca ilçesinde mezun olduğu Mustafa Açıkalın Ortaokulu tarafından okul bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine katıldı.
 • 16 Mayıs 2016 18:12Engellilere Akülü Araç DağıtıldıEngellilere Akülü Araç DağıtıldıBüyükşehir Belediyesi ile Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı (SOS) tarafından düzenlenen etkinlikte, 9 engelli vatandaşa akülü araç dağıtıldı.
 • 16 Mayıs 2016 16:57Sos Vakfı'ndan Engellilere Akülü AraçSosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım (SOS) Vakfı tarafından engellilere akülü araç dağıtıldı.
 • 16 Mayıs 2016 15:18'Gençliğin Gözüyle Ankara" Belgesel ve Fotoğraf Yarışmasıİlkokul ve lise öğrencilerin çektiği "Ankara" konulu fotoğraf ve belgesel yarışmasında ödüller sahiplerini buldu.
 • 14 Mayıs 2016 09:45Gökçek Düzce Tanıtım Fuarında Hemşehrilerini Ziyaret EttiGökçek Düzce Tanıtım Fuarında Hemşehrilerini Ziyaret EttiAnkara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Düzce Tanıtım Günleri’ni Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek’te ziyaret etti,Kendisi de Akçakocalı olan Nevin Gökçek, Düzce ve Akçakoca stantlarını tek tek dolaşarak görevlilere başarılar diledi.
 • 14 Mayıs 2016 00:52Nevin Gökçek Hafızlık Kursu'nun Temeli AtıldıNevin Gökçek Hafızlık Kursu'nun Temeli AtıldıNevin Gökçek Hafızlık Kursu’nun yeni binası için temel atma töreni yapıldı.
 • 30 Nisan 2016 18:03Belmek'ten Belmek'ten "El Emeği Göz Nuru" SergisiAnkara Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları’nın (BELMEK) görsel bir şölen sunan yılsonu ürünlerinden oluşan karma serginin açılışı, Başkan Melih Gökçek ile binlerce kursiyerin katılımıyla gerçekleşti.
 • 14 Nisan 2016 12:13Hanım Lokallerinden 6. Halk Oyunları ŞenliğiAnkara Büyükşehir Belediyesi Hanım Lokalleri üyelerinden oluşan halkoyunu ekipleri, “Hanım Lokalleri 6. Halk Oyunları Şenliği”nde bir araya geldi.
 • 08 Nisan 2016 11:36Restore Edilen Gülbaba Türbesi Ziyarete AçıldıRestore Edilen Gülbaba Türbesi Ziyarete AçıldıSosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı (SOS) tarafından restore ettirilen Gülbaba Türbesi ziyarete açıldı.
 • 10 Mart 2016 18:03Sare Davutoğlu'ndan Şehit Aileleriyle Duygusal BuluşmaSare Davutoğlu'ndan Şehit Aileleriyle Duygusal BuluşmaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Nevin Gökçek'in şehit aileleri ile selamlaşması ve ağlaması -Nevin Gökçek bir şehit çocuğunu kucağına alıp sevmesi Melih Gökçek'in şehit aileleri ile selamlaşması Sare Davutoğlu'nun programa gelişi Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması Kuran-ı Kerin okunması, dua edilmesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun konuşması Sare Davutoğlu'nun konuşması Melih Gökçek'in konuşması Nevin Gökçek2in konuşması Sare Davutoğlu'ndan şehit aileleriyle duygusal buluşma Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, şehit ailelerine hitap ederken gözyaşlarını tutamadı Sare Davutoğlu: "Terörün bu ülkenin birliğine, insanlarımızın kardeşliğine gölge düşürmesine asla izin vermeyeceğiz" "Hiçbir terör odağı, milletimizin tarih şuuruna halel getiremez, getiremeyecek.
 • 10 Mart 2016 17:49Sare Davutoğlu'nun Şehit Aileleriyle Buluşması (2)Sare Davutoğlu'nun Şehit Aileleriyle Buluşması (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Sare Davutoğlu'nun şehit eşleriyle kucaklaşması ve konuşması Sare Davutoğlu'ndan şehit aileleriyle duygusal buluşma Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, şehit ailelerine hitap ederken gözyaşlarını tutamadı Sare Davutoğlu: "Terörün bu ülkenin birliğine, insanlarımızın kardeşliğine gölge düşürmesine asla izin vermeyeceğiz" "Hiçbir terör odağı, milletimizin tarih şuuruna halel getiremez, getiremeyecek.
 • 10 Mart 2016 16:35Sare Davutoğlu'ndan Şehit Aileleriyle Duygusal BuluşmaBaşbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, "Terörün bu ülkenin birliğine, insanlarımızın kardeşliğine gölge düşürmesine asla izin vermeyeceğiz" dedi.
 • 15 Ocak 2016 21:54ATO'da Nallıhan İpeği Defilesi YapıldıATO'da Nallıhan İpeği Defilesi YapıldıATO’da moda tasarımcısı Ahmet Özceyhan’ın düzenlediği ‘Nallıhan’da Kültür ve Sanat İpeğin Büyüsüyle Buluşuyor’ defilesi yapıldı.
 • 06 Ocak 2016 14:25Başkan Gökçek, Başbakan'a Projelerini AnlattıBaşkan Gökçek, Başbakan'a Projelerini AnlattıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na 2016 yılı ve sonrası projeleri hakkında sunum yaptı.
 • 16 Aralık 2015 17:37Sos, İhtiyaç Sahibi 50 Aileye Gıda ve Temizlik Maddesi Yardımı YaptıSos, İhtiyaç Sahibi 50 Aileye Gıda ve Temizlik Maddesi Yardımı YaptıSosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı (SOS), ihtiyaç sahibi 50 aileye gıda ve temizlik maddesi yardımında bulundu.
 • 02 Kasım 2015 17:59Melih Gökçek'e Coşkulu KutlamaAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Başkanınız olmaktan gurur duyuyorum.
 • 04 Temmuz 2015 11:16Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'ten Sergi AçılışıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Galeri Tennure'de, "Turkuaz Grubu" sanatçılarının tezhip, hilye ve hat sanatı eserlerinin yer aldığı karma serginin açılışını gerçekleştirdi.
 • 26 Mayıs 2015 04:08Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Nallıhan'da…Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Nallıhan'da…Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Nallıhan’da yapılan yatırımların açılışlarını gerçekleştirdi.
 • 14 Nisan 2015 17:02Melih ve Nevin Gökçek - Kutlu Doğum HaftasıMelih ve Nevin Gökçek - Kutlu Doğum HaftasıNevin Gökcek ve Melih Gökçek'in vatandaşlar ile fotoğraf çekimi- Dinleyici görüntüleri - Hafız Fatih Yılmaz'ın, Kur'an-ı Kerim tilavetinin görüntüleri - Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek'in konuşması - Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in konuşması Kutlu Doğum Haftası- Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfınca, "Biz Seni Görmeden Sevdik Ey Nebi" adlı program gerçekleştirildi Onursal Başkanlığını Nevin Gökçek'in yaptığı Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfınca (SOS), Kutlu Doğum Haftası nedeniyle "Biz Seni Görmeden Sevdik Ey Nebi" konulu program düzenlendi.
 • 26 Mart 2015 17:56Nevin Gökçek: Nevin Gökçek: "Yorum Yapmayacağım ve Cevap da Vermeyeceğim"Nevin Gökçek'e soruÖte yandan, törene katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek de gazetecilerin soruları üzerine, "Yorum yapmayacağım ve cevap da vermeyeceğim. Onun için bir soru sormanıza gerek yok" ifadesini kullandı.
 • 26 Mart 2015 15:54Arınç'ın Arınç'ın "Saygım Var" Dediği Nevin Gökçek KonuştuBülent Arınç-Melih Gökçek kavgasında Arınç'ın "Büyük saygım var" dediği Nevin Gökçek konuyla ilgili yaptığı kısa değerlendirmede "Biz herkesi seviyoruz" demekle yetindi.
 • 03 Mart 2015 18:03'Dünya Kadınlar Günü Kutlama Programı" (2)Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, kadına karşı şiddetle mücadelede, bütün kadınların, erkeklerin, kurumların, STK'ların, medya ve konuya duyarlı kesimlerin elini taşın altına koyması gerektiğini belirterek, "Birlikte çalışmayı kabul etmelidir.