SON DAKİKA NEVŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Nevşehir Haberleri

17:11
Vali Kılıç, Emitt Fuarını Değerlendirdi Niğde Valisi Necmeddin Kılıç, 19. EMITT-Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı ile ilgili basın toplantısı düzenledi.
Vali Kılıç, Emitt Fuarını Değerlendirdi
16:04
Attder Yöneticilerinden İl Sağlık Müdürü Ünlübay'a Ziyaret Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği (ATTDER) yöneticileri İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay’ı ziyaret etti.
Attder Yöneticilerinden İl Sağlık Müdürü Ünlübay'a Ziyaret
14:37
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Kayseri Hızlı Tren Projesi'nin Yüksek Planlama Kurulu'nda kararının tamamlandığı bu yıl içinde temel atılacağını söyledi.
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi
13:56
Kayseri'ye Yht Müjdesi AK Parti Kayseri Milletvekili Karayel: "Yerköy Kayseri YHT Projesi, YPK tarafından yatırım programına alındı"
Kayseri'ye Yht Müjdesi
13:56
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi Ak Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, ilin en önemli projesi olarak gösterdiği Hızlı Tren Projesi'nin Yüksek Planlama Kurulu'nda (YPK) kararının tamamlandığı ve 142 kilometre uzunluğunda çift hatlı Yerköy-Kayseri YHT projesinin bu yıl içinde ihalesi yapılıp, temelinin atılacağını söyledi.
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi
13:16
AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel Açıklaması AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Kayseri’nin büyük bir merak içinde beklediği Yüksek Hızlı Tren projesinin hayata geçtiğini açıklayarak, “Proje bedeli 1 milyar 885 milyon 292 TL olarak belirlenmiştir” dedi.
AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel Açıklaması
09:59
Toç Bir-Sen Nevşehir Şubesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı Toç Bir-Sen Şube Başkanlığı, işyeri temsilcileri ile yönetim, denetim, disiplin kurulları ve komisyon üyelerinin katılımıyla değerlendirme toplantısı düzenledi.
Toç Bir-Sen Nevşehir Şubesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
09:52
AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı İlçe Başkanlığı Kongreleri Tamamlandı AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından başlatılan ilçe Kadın Kolları kongreleri sona erdi.
09:49
Türk Kızılayı Ürgüp Şubesinden "Sevgi Bohçası" Yaşamın her anında ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmayan Türk Kızılayı, “Sevgi Bohçası” adı verilen proje ile maddi durumu yetersiz ailelere doğum sonrasında destek olunması hedefleniyor.
Türk Kızılayı Ürgüp Şubesinden 'Sevgi Bohçası'
15:21
Yolcu Otobüsü Yandı Yozgat'ta yolcu otobüsü yandı Yozgat'ta 28 yolcunun bulunduğu yolcu otobüsünde seyir halindeyken başlayan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
Yolcu Otobüsü Yandı
12:48
Yozgat'ta Yolcu Otobüsü Yandı Yozgat'ta 28 yolcunun bulunduğu yolcu otobüsünde seyir halindeyken başlayan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
12:33
Yolcu Otobüsü Yandı, 28 Yolcu Ölümden Döndü Seyir halindeki yolcu otobüsü, Yozgat E-88 karayolu Muslubelen yokuşunu çıkarken, motor kısmı alev aldı. Otobüsteki 28 kişi son anda ölümden döndü.
Yolcu Otobüsü Yandı, 28 Yolcu Ölümden Döndü
11:34
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor
11:33
Devletin Kasasını İstanbul Doldurdu İstanbul, geçen yıl hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devlete en fazla kaynak sağlayan il oldu Geçen yıl devletin kasasına giren her 100 liranın 41 lirası İstanbul'dan geldi Kocaeli, hazineye kişi başı 24 bin 241 lira gelir sağlayarak bu alanda ilk sırada yer aldı Hazineye en az katkı yapan il ise 49 milyon 67 bin lirayla Hakkari oldu.
11:20
Taner Yıldız - Diyarbakır'da Diski'ye Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri, Sivas, Yozgat, Nevşehir, Kırşehir ve Niğde illerinin medya temsilcilerinin katılımıyla Radison Otel'de kahvaltılı basın toplantısında buluştu.
Taner Yıldız - Diyarbakır'da Diski'ye Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi
11:17
Yozgat'ta Seyir Halindeki Yolcu Otobüsü Yandı Yozgat'ta seyir halinde olan bir yolcu otobüsü yandı, içinde bulunan 28 yolcu son anda kurtuldu.
Yozgat'ta Seyir Halindeki Yolcu Otobüsü Yandı
11:01
Yozgat'ta Hareket Halindeki Yolcu Otobüsü Yandı Yozgat'ta hareket halindeki bir yolcu odobüsü yanarken, içinde bulunan 28 yolcu son anda kurtuldu.
Yozgat'ta Hareket Halindeki Yolcu Otobüsü Yandı
10:11
İha'ya 3 Ödül Birden Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Kayseri İl Müdürlüğü ile Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nin ortaklaşa düzenlediği 1. Bölgesel Medya Yarışması’nda ödüller törenle sahiplerine verildi.
İha'ya 3 Ödül Birden
10:08
Seyir Halindeki Yolcu Otobüsü Yandı Ordu’nun Ünye ilçesinden Nevşehir’in Kozaklı ilçesine giden içinde 28 kişinin bulunduğu yolcu otobüsü, Yozgat'ta alev alarak yandı.
Seyir Halindeki Yolcu Otobüsü Yandı
09:55
Yozgat'ta Seyir Halindeki Yolcu Otobüsü Yandı Ordu’nun Ünye ilçesinden Nevşehir’in Kozaklı ilçesine giden içinde 28 kişinin bulunduğu yolcu otobüsü, Yozgat’ta alev alarak yandı.
Yozgat'ta Seyir Halindeki Yolcu Otobüsü Yandı
21:09
Yıldız: "Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım" 1. Bölgesel Medya Yarışması- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Yerel medya elbette sayı açısından ulusal medyadan fazla olsa da tiraj konusunda durum farklı oluyor" Kayseri Gazeteciler Cemiyeti ile Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü'nce düzenlenen 1. Ödüllü Bölgesel Medya Yarışması'nın ödül töreni yapıldı.
Yıldız: 'Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım'
20:36
Yalçın Akdoğan: Türkiye AB'den Uzaklaştığı Gibi Propaganda Yapılıyor Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Türkiye'nin eksen kayması yaşadığı, Avrupa Birliği'nden(AB) uzaklaştığı gibi propagandalar, uluslararası medya kuruluşlarının bir çalışması olarak ortaya çıkıyor.
Yalçın Akdoğan: Türkiye AB'den Uzaklaştığı Gibi Propaganda Yapılıyor
20:08
İha'ya 3 Ödül Birden Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Kayseri İl Müdürlüğü ile Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nin ortaklaşa düzenlediği 1. Bölgesel Medya Yarışması’nda ödüller törenle sahiplerine verildi.
İha'ya 3 Ödül Birden
19:57
1. Bölgesel Medya Yarışması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Yerel medya elbette sayı açısından ulusal medyadan fazla olsa da tiraj konusunda durum farklı oluyor"
16:43
TOKİ Çalışmalarında Ortaya Çıkan Yeraltı Şehri TOKİ çalışmalarında ortaya çıkan yeraltı şehri- Nevşehir'de TOKİ çalışmaları sırasında ortaya çıkarılan yeraltı şehrinin 460 bin metrekarelik alanda temizlik çalışmalarına başlandı- Nevşehir Belediye Başkanı Ünver: "Buradaki çalışmalarda ilk mekanlara ulaşmaya başladık.
TOKİ Çalışmalarında Ortaya Çıkan Yeraltı Şehri
15:51
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Kayseri'de yaptığı açıklamada, "Dünyada artık ülkeler değil, şehirler yarışıyor" dedi.
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu
15:41
Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu Başbakan Yardımcısı Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye dostuydu BAŞBAKAN Yardımcısı Yalçın Akdoğan Kayseri'de yaptığı açıklamada, "Dünyada artık ülkeler değil, şehirler yarışıyor" dedi.
Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu
15:33
Nevşehir Dünyanın En Büyük Yeraltı Şehri Ortaya Çıkartılıyor Dünyanın En Büyük Yeraltı Şehri Ortaya Çıkartılıyor 460 Bin Metrekarelik Alanda Temizlik Çalışmalarına Başlandı NEVŞEHİR Belediyesi tarafından projelendirilerek Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) işbirliği halinde hayata geçirilen Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi uygulaması sırasında ortaya çıkartılan dünyanın en büyük yeraltı şehri' nin ortaya çıkartılmasına yönelik temizlik çalışmalarına başlanıldı.
Nevşehir Dünyanın En Büyük Yeraltı Şehri Ortaya Çıkartılıyor
15:16
Dünyanın En Büyük Yeraltı Şehri Ortaya Çıkartılıyor Dünyanın en büyük yeraltı şehrinin ortaya çıkartılmasına yönelik temizlik çalışmaları başladı.
Dünyanın En Büyük Yeraltı Şehri Ortaya Çıkartılıyor
15:04
Dünyanın En Büyük Yeraltı Şehri Ortaya Çıkartılıyor Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi uygulaması sırasında tespit edilen dünyanın en büyük yeraltı şehrinin ortaya çıkarılması için çalışmalara başlandı.
Dünyanın En Büyük Yeraltı Şehri Ortaya Çıkartılıyor
14:55
TOKİ Çalışmalarında Ortaya Çıkan Yeraltı Şehri Nevşehir'de TOKİ çalışmaları sırasında ortaya çıkarılan yeraltı şehrinin 460 bin metrekarelik alanda temizlik çalışmalarına başlandı.
14:06
Kentsel Dönüşüm Projesinde Ortaya Çıkan Dünyanın En Büyük Yeraltı Şehri Nevşehir Belediyesi tarafından projelendirilerek Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) işbirliği halinde hayata geçirilen Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi uygulaması sırasında bulunan dünyanın en büyük yeraltı şehrinin ortaya çıkartılmasına yönelik temizlik çalışmalarına başlanıldı.
Kentsel Dönüşüm Projesinde Ortaya Çıkan Dünyanın En Büyük Yeraltı Şehri
13:57
Dünyanın En Büyük Yeraltı Şehri Ortaya Çıkartılıyor Nevşehir Belediyesi'nin öncülüğünde başlatılan temizleme çalışmalarını yerinde inceleyen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, sürdürülen temizlik çalışmalarına ilişkin olarak yetkililerden bilgiler aldı.
13:01
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
12:02
Vaaz Kursunu Tamamlayan Vaizlere Sertifikaları Verildi Ürgüp Müftülüğü tarafından düzenlenen ’Yüz Yüze Vaaz Kursu’nu’ tamamlayan vaizlere törenle sertifikaları verildi.
Vaaz Kursunu Tamamlayan Vaizlere Sertifikaları Verildi
18:11
Öğrencilerden Suriyeli Sığınmacılara Yardım Nevşehir'de, Suriyeli sığınmacılar için bir okulun başlattığı kampanya kapsamında iki kamyon dolusu yardım malzemesi toplandı.
17:52
Nevşehir'e 845 Milyonluk Yatırım Yapılacak Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, 2014 yılı itibariyle il genelinde yapılan, yapılmaya devam eden veya yapılması planlanan toplam 252 projenin toplam parasal değerinin 845 milyon 104 bin 236 lira olduğunu açıkladı.
Nevşehir'e 845 Milyonluk Yatırım Yapılacak
17:19
Ortahisar'da Öğrencilerin Karne Heyecanı Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar beldesinde, Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı, Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir ve Ortahisar Belediye Başkan Vekili İsmail Çokal öğrencilerin karne heyecanı ortak oldu.
Ortahisar'da Öğrencilerin Karne Heyecanı
17:03
Din Görevlileri Hizmet İçi Eğitim Kursu Sona Erdi Nevşehir İl Müftülüğü tarafından din görevlilerine yönelik düzenlenen 2014-2015 1. Dönem Kur’an-ı Kerim Hizmet İçi Eğitim Kursu tamamlandı.
Din Görevlileri Hizmet İçi Eğitim Kursu Sona Erdi
16:54
Ürgüp'te Öğrencilere Karnelerini Kaymakam Balcı ve Belediye Başkanı Yıldız Dağıttı Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde, Türkan Diker İlkokulu ve Ayşe Dudu Sağdıç Çok Programlı Lisesinde öğrencilerle bir araya gelen Kaymakam Alper Balcı, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir ile öğrencilere karnelerini dağıttı.
Ürgüp'te Öğrencilere Karnelerini Kaymakam Balcı ve Belediye Başkanı Yıldız Dağıttı
16:04
Kur'an-ı Kerim Hizmet İçi Eğitim Kursu Sona Erdi Nevşehir İl Müftülüğü tarafından düzenlenen 2014-2015 1. Dönem Kur'an-ı Kerim Hizmet İçi Eğitim Kursu tamamlandı.
Kur'an-ı Kerim Hizmet İçi Eğitim Kursu Sona Erdi
15:45
Nevşehir'e 845 Milyonluk Yatırım Yapılacak Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, 2014 yılı itibariyle il genelinde yapılan, yapılmaya devam eden veya yapılması planlanan toplam 252 projenin toplam parasal değerinin 845 milyon 104 bin 236 lira olduğunu açıkladı.
Nevşehir'e 845 Milyonluk Yatırım Yapılacak
15:29
Palancıoğlu, Öğrencilerin Karne Heyecanını Paylaştı Kayseri'nin Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, 2014-2015 eğitim öğretim yılı ilk yarı döneminin sona ermesiyle öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.
15:10
Konya'da 1.5 Milyonluk Vurgun Yapan Çete Çökertildi Konya'da 1.5 milyonluk vurgun yapan çete çökertildi KONYA'da 1.5 milyon liralık vurgun yaptığı öne sürülen dolandırıcılık şebekesi üyesi 10 kişi adliyeye sevk edildi.
Konya'da 1.5 Milyonluk Vurgun Yapan Çete Çökertildi
13:48
'Kadın Hakları İnsan Haklarıdır' Adlı Proje Başlıyor Kadın Merkezi Vakfı (KAMER) 'Kadın Hakları İnsan Haklarıdır' adlı projesini Şanlıurfa'da şubatın ilk haftasında başlatıyor.
'Kadın Hakları İnsan Haklarıdır' Adlı Proje Başlıyor
13:42
Konya'da 1.5 Milyonluk Vurgun Yapan Çete Çökertildi Konya'da 1.5 milyon liralık vurgun yaptığı öne sürülen dolandırıcılık şebekesi üyesi 10 kişi adliyeye sevk edildi.
Konya'da 1.5 Milyonluk Vurgun Yapan Çete Çökertildi
13:13
Nevşehir Vali Yardımcılarından Avanos Belediyesine Ziyaret Nevşehir Vali Yardımcıları Vural Demirtaş ve Nurettin Ateş Avanos Belediyesini ziyaret etti.
Nevşehir Vali Yardımcılarından Avanos Belediyesine Ziyaret
12:19
Cinayet Suçundan 7 Yıldır Aranan Kişi Kırşehir'de Yakalandı Nevşehir'de işlediği kasten adam öldürme ve yaralama suçlarından hakkında 19 yıl 10 ay hapis cezası bulunan kişi Kırşehir'de yakalandı.
12:14
Vurguncular Ne Bulduysa Çalmış! Konya’da yaklaşık 1.5 milyon liralık vurgun yaptıkları iddia edilen hırsızlık ve dolandırıcılık çetesinin, patatesten kuru fasulyeye, buğdaydan hayvan yemine, TIR’dan doğal gaz borusuna ne bulduysa çaldıkları öğrenildi.
Vurguncular Ne Bulduysa Çalmış!
11:21
TOKİ 4. Etap İnşaat Çalışmaları Devam Ediyor Nevşehir Belediyesi ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) işbirliği halinde gerçekleştirilen Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde 4. Etap olarak yaptırılması kararlaştırılan 754 konutun inşaatı aralıksız devam ediyor.
TOKİ 4. Etap İnşaat Çalışmaları Devam Ediyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 00:30:14. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NEVŞEHİR HABERLERİ
[Hata Bildir]