03:0400
SON DAKİKA NEVŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Nevşehir Haberleri

  Soylu 'Bu Sabah Güzel Bir Vuslatı Yaşadık?

  Soylu 'Bu Sabah Güzel Bir Vuslatı Yaşadık?

  Daha önce Erzurum, Şanlıurfa, Denizli, İstanbul ve Ankara'da gerçekleştirilen 5. Olağan Kongre Bilgilendirme ve Eğitim Toplantılarının altıncısı 14 il koordinatör milletvekili, 14 il başkanı, 14 il teşkilat başkanı, 12 Nevşehir il yönetimi yürütme kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanı ve 151 ilçe başkanı ile birlikte toplam 195 kişiyle birlikte Nevşehir 'de gerçekleştiriliyor. (Dün 15:55)

   

  Ak Partili Soylu: Bu Sabah Güzel Bir Vuslatı Yaşadık

  Ak Partili Soylu: Bu Sabah Güzel Bir Vuslatı Yaşadık

  Ak Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Musul'da rehin tutulan 49 kişinin Türkiye'ye getirildiğini belirterek, "Özellikle çok güzel bir vuslatın gerçekleştiği anı bu sabah yaşadık. (Dün 15:34)

   

  'Kılıçdaroğlu'nun İsmi Değiştirilmeli 'Haset Bey' Denilmeli'

  "Kılıçdaroğlu'nun İsmi Değiştirilmeli 'Haset Bey' Denilmeli"

  AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, halkın AK Parti'ye güvenini anlamayan bir tek kişinin Kılıçdaroğlu olduğunu, savundu. (Dün 15:15)

   

  Nevşehir'de Un Sanayicilerine İhracat Anlatıldı

  Nevşehir Ticaret Borsası tarafından, un sanayicilerine "Dış Ticaret Eğitim ve Bilgilendirme" konulu eğitim semineri verildi. (Dün 15:07)

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Açıklaması

  "Sayın Kılıçdaroğlu’nun ismini değiştirmek lazım ‘Haset bey’ demek lazım. Umarım bu sabahki olaydan sonra da üzülmez ve hasetlenmez" (Dün 14:37)

   

  Onkoloji Günleri Başladı

  Onkoloji Günleri Başladı

  Genç-Bir-Der ve Onkoloji Hastaları ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen 7'inci Uluslar arası Onkoloji Günleri, sağlık yürüyüşü ile başladı. (Dün 14:00)

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: 'Güzel, hayırlı bir sabahtayız' -

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "Güzel, hayırlı bir sabahtayız" -

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Musul'da rehin alınanların Türkiye'ye getirilmesine ilişkin, çok güzel bir vuslatın gerçekleştiği bir anın hep birlikte yaşandığını söyledi. (Dün 12:25)

   

  Musul'da Rehin Alınanlar Türkiye'de

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "Güzel, hayırlı bir sabahtayız. Bugün bu güzel sabahta özellikle çok güzel bir vuslatın gerçekleştiği bir anı hep birlikte yaşıyoruz" (Dün 12:24)

   

  Soylu'dan CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na 'Haset Bey' Yakıştırması

  Soylu'dan CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na 'Haset Bey' Yakıştırması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, IŞİD tarafından rehin alınan Musul Başkonsolosu ile beraberindeki 48 kişinin serbest bırakılması ile ilgisi olarak “Sayın Kılıçdaroğlu’nun ismini değiştirmek ve ‘Haset Bey’ demek lazım. Umarım bu sabahki olaydan sonrada bir vesileyle üzülmez ve hasetlenmez” dedi. (Dün 12:13)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.09.2014 03:04:10. #1.12#