01:1200
SON DAKİKA NEVŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Nevşehir Haberleri

   

  Gülşehir'e Yeni Anaokulu

  Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde yaptırılan Tomurcuk Anaokulu törenle hizmete sunuldu. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Nevşehir'de, Kardeşiz Projesi

  Nevşehir Emniyet Müdürlüğü TDP Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen "Kardeşiz Projesi" kapsamında, ortaokul öğrencilerine yönelik gezi düzenlendiği bildirildi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Uzay Müzesi'nden Esinlenilerek Yapılan Cami Dikkati Çekiyor

  Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde, Rusya'nın başkenti Moskova'daki "Uzay Müzesi"nin mimari yapısından esinlenilerek inşa edilen Park Camisi, görenlerin dikkatini çekiyor. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Yerel Çeşitlerin Tespit ve Korunması Projesine Başlandı

  Tarım sektöründe Nevşehir’e ait yerel çeşitlerin tespit edilmesi, tescilinin sağlanması ve bu çeşitleri koruma altına almayı amaçlayan Yerel Çeşitlerin Tespit ve Korunması Projesine başlanıldı. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Yapımı Tamamlanan Çat-Balcın Yolu Törenle Hizmete Açıldı

  Yapımı Tamamlanan Çat-Balcın Yolu Törenle Hizmete Açıldı

  Nevşehir'in Çat beldesi ile Balcın köyü bağlantı yolunun asfaltlanması çalışmalarının sona ermesi ve Gülşehir yolu Büyüköz Köprüsünün yapımı nedeniyle tören düzenlendi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Güne Kahvaltı ile Başlayan Çocuklar Daha Başarılı ve Verimli Oluyor

  Güne Kahvaltı ile Başlayan Çocuklar Daha Başarılı ve Verimli Oluyor

  Okulların açılmasıyla çocukların beslenmesi ve kahvaltı yapmalarının bir kat daha önem kazandığını belirten uzmanlar, okul çağının, çocukların toplum yaşamına ilk kez bilinçli olarak girdiği bir dönem olduğunu ve bu dönemde kazanılacak beslenme alışkanlıklarının yaşam boyu sürdürüldüğüne dikkat çekti. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.09.2014 01:12:40. #1.13#