SON DAKİKA NEVŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Nevşehir Haberleri

   

  Forum Kapadokya'da Çocuk ve Gençler 'Trafik Dedektifi' Oldu

  Forum Kapadokya'da Çocuk ve Gençler "Trafik Dedektifi" Oldu

  Bugüne kadar 81 ilde 700 bini aşkın öğrenciye trafik bilinci aşılayan OPET, Trafik Dedektifleri Projesini Forum Ankara Outlet, Forum İstanbul, Forum Aydın, Forum Çamlık, Magnesia, Forum Trabzon, Erzurum AVM, Forum Gaziantep, Forum Mersin ve Forum Kayseri’den sonra Forum Kapadokya’ya taşıdı. (19 Ocak 2015 Pazartesi )

   

  Aybars Kılıçhan Büyükler Türkiye Tekvando Şampiyonası

  Aybars Kılıçhan Büyükler Türkiye Tekvando Şampiyonası

  Aybars Kılıçhan Büyükler Türkiye Tekvando Şampiyonası- Alanya'da bin 580 sporcunun katılımıyla düzenlenen şampiyonada, 16 erkek ve 16 kadın sporcu milli takıma seçildi Alanya'da düzenlenen Aybars Kılıçhan Büyükler Türkiye Tekvando Şampiyonası, sona erdi. (19 Ocak 2015 Pazartesi )

   

  Aybars Kılıçhan Büyükler Türkiye Tekvando Şampiyonası

  Aybars Kılıçhan Büyükler Türkiye Tekvando Şampiyonası

  Alanya'da bin 580 sporcunun katılımıyla düzenlenen şampiyonada, 16 erkek ve 16 kadın sporcu milli takıma seçildi. (18 Ocak 2015 Pazar )

   

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 16:24:37. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NEVŞEHİR HABERLERİ
[Hata Bildir]