01:3300
SON DAKİKA NEWROZ HABERLERİ

Son Dakika Newroz Haberleri

  Derleme

  Derleme

  Gün içinde, "Nevruz kutlaması" başlıklı haberimizi derleyerek yeniden yayımlıyoruz. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Diyarbakır'daki Nevruz Kutlaması Sona Erdi

  Diyarbakır'da gün boyu süren nevruz kutlamaları seslendirilen Kürtçe, Türkçe ve Lazca şarkıların ardından sona erdi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Diyarbakır'daki Nevruz Ateşini Türk ve Tuğluk Yaktı

  Diyarbakır'daki Nevruz Ateşini Türk ve Tuğluk Yaktı

  Diyarbakır'daki etkinlikte nevruz ateşini Mardin Bağımsız Milletvekili Ahmet Türk ve Bağımsız Van Milletvekili Aysel Tuğluk yaktı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Nevruz Kutlaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu: "Diliyorum ki artık Nevruz hak ettiği şekilde hep şenliklerle, güleç ifadelerle, mutlulukla kutlanır" (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Nevruz Kutlaması

  Diyarbakır'daki kutlamada nevruz ateşini Mardin Bağımsız Milletvekili Ahmet Türk ve Bağımsız Van Milletvekili Aysel Tuğluk yaktı Etkinliğe katılanlar Niyazi Koyuncu'nun seslendirdiği Karadeniz türküleri eşliğinde halay çekti HDP Eş Genel Başkanı Kürkçü: "Türkiye'nin tüm halkları, tüm illeri, ilçeleri barışa hasret, barışa susamış. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  TBMM'ye '21 Mart Günü Nevruz Bayramı Tatili' Teklifi

  CHP Istanbul milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Ulusal Bayram ve Genel Tatiller Hakkında Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun hakkında TBMM Başkanlığı’na teklif sundu. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Öcalan: Müzakere Sistematiği İçin Yasal Çerçeve Kaçınılmaz

  Diyarbakır’daki Nevruz şenliğinde Abdullah Öcalan’ın Imralı’dan gönderdiği mektubu okundu. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Abdullah Öcalan'ın Mektubunun Tam Metni

  Abdullah Öcalan'ın Mektubunun Tam Metni

  Diyarbakır'daki Nevruz'a 2 sayfalık mektup yollayan Öcalan, "Gelinen noktada müzakere sistematiği için yasal bir çerçeve kaçınılmaz olmuştur." dedi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Nevruz kutlaması (4) -

  Nevruz kutlaması (4) -

  Diyarbakır'daki nevruz etkinliğinde Cuma namazı için müzik yayınına yaklaşık 25 dakika ara verildi, bazı vatandaşlar kutlamanın yapıldığı alanın yakınındaki boş arazide namaz kıldı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Bayık'tan Diyarbakır'daki Nevruz Kutlamasında Videolu Mesaj

  Bayık'tan Diyarbakır'daki Nevruz Kutlamasında Videolu Mesaj

  Abdullah Öcalan'ın mektubunun okunduğu Diyarbakır'daki tarihi nevruz kutlamasına, KCK'nin tepe ismi Cemil Bayık videolu mesajla katıldı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Nevruz Kutlaması

  Diyarbakır'daki nevruz etkinliğinde Cuma namazı için müzik yayınına ara verildi, bazı vatandaşlar kutlamanın yapıldığı alanın yakınındaki boş arazide namaz kıldı Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı ve BDP'nin Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Baydemir: "Bu ülkede kardeş kavgasının, tıkanan. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  "Kutlamalarda Şu Ana Kadar Olumsuz Bir Durum Yok"

  Diyarbakır Valisi Mustafa Cahit Kıraç, "Nevruz kutlamalarında şu ana kadar olumsuz bir durum yok." dedi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Nevruz Canlı İzle- Nevruz İzle - Diyarbakır'da Tarihi Nevruz İzle

  Nevruz Canlı İzle- Nevruz İzle - Diyarbakır'da Tarihi Nevruz İzle

  Diyarbakır'da nevruz kutlamasının yapılacağı merkez Bağlar ilçesindeki Newroz Parkı'nda gruplar toplanmaya başladı. Nevruz Canlı izleme linkleri haberimizde (21 Mart 2014 Cuma )

   

  CHP'li Tanrıkulu'ndan Dehak Benzetmesi

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, twitter yasağıyla ilgili, "Modern Dehak'lar istedikleri kadar çırpınsınlar, zulmetsinler, baskı kursunlar ama asla hedefledikleri mutlak diktatörlüğü tesis edemeyeceklerdir" dedi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Kışanak Batmandaydı

  Kışanak Batmandaydı

  Barış ve Demokrasi Partisi eski Eş Genel Başkanı ve Diyarbakır Büyük Şehir Belediye Eş Başkan Adayı Gültan Kışanak, Batmanda Partililere seslendi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Newroz Kutlamaları Köylerde de Devam Ediyor

  Newroz Kutlamaları Köylerde de Devam Ediyor

  Gercüş İlçesine bağlı yerleşim birimlerinde Newroz kutlamaları devam ediyor. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Emin Ekmen Newroz'u Kutladı

  Emin Ekmen Newroz'u Kutladı

  AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Ekmen, Newroz bayramı ile ilgili kutlama mesajı yayınladı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Almanya Cumhurbaşkanı Gauck'tan Bir İlk

  Almanya Cumhurbaşkanı Gauck'tan Bir İlk

  Almanya Cumhurbaşkanı Joachim Gauck, çeşitli kentlerde düzenlenen Nevruz kutlamalarına katılıyor. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Diyarbakır'da Nevruz Kutlamaları

  Diyarbakır'da Nevruz Kutlamaları

  Diyarbakır'da nevruz kutlamasının yapılacağı merkez Bağlar ilçesindeki Newroz Parkında gruplar toplanmaya başladı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Nevruz Kutlaması

  BDP Eş Genel Başkanı ve Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kışanak, HDP Eş Genel Başkanı Kürkçü ve Tuncel, PYD Eş Başkanı Asya Abdullah, bazı milletvekilleri ve belediye başkanları parti otobüsüyle Newroz Parkı'na geldi Nevruz kutlaması için Diyarbakır'da bulunan Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani'nin eşi Hero Talabani de yöresel kıyafetle geldiği alanda protokol için ayrılan bölümde yerini aldı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Diyarbakır'da Nevruz Kutlaması

  Diyarbakır'da kutlamanın yapılacağı merkez Bağlar ilçesindeki Newroz Parkında gruplar toplanmaya başladı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Diyarbakır'da Tarihi Nevruz

  Diyarbakır'da Tarihi Nevruz

  Çatışmasız geçen 1 yılın sonunda Diyarbakır'da tarihi bir nevruz yaşandı. Yaklaşık 2 milyon kişinin olduğu alanda Öcalan'ın mektubu da okundu. (21 Mart 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.07.2014 01:34:01. #1.12#