18:0100
SON DAKİKA NİĞDE HABERLERİ

Son Dakika Niğde Haberleri

   

  Bakan Güllüce 2023'te Atık Noktasında Sıfır Problemli Bir Türkiye Hedefliyoruz

  Bakan Güllüce 2023'te Atık Noktasında Sıfır Problemli Bir Türkiye Hedefliyoruz

  Niğde İli Köylerinin Çevre Kirliliğinin Giderilmesi Projesi'nin açılışına katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, 2023 yılında katı ve sıvı atık noktasında sıfır problemli bir Türkiye hedeflediklerini söyledi. (Bugün 17:10)

   

  Bakan Güllüce: 2023'te Atık Noktasında Sıfır Problemli Bir Türkiye Hedefliyoruz

  Niğde İli Köylerinin Çevre Kirliliğinin Giderilmesi Projesi'nin açılışına katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, 2023 yılında katı ve sıvı atık noktasında sıfır problemli bir Türkiye hedeflediklerini söyledi. (Bugün 16:24)

   

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Niğde'de Açıklaması

  "Atının nalını, çivisini yapamayan Türkiye'den, bugün gemi, helikopter ihraç eden, tank yapan ve kendi silahının yüzde 70'ini yapma durumunda olan bir Türkiye var" "2023 2024 yıllarında inşallah katı ve sıvı atık noktasında sıfır problemli bir ülke olmayı hedefliyoruz" "Nüfus ve coğrafik yapı ele alındığında dünyanın 10 büyük devletinden birisiyiz. (Bugün 15:43)

   

  Kılıçdaroğlu'ndan Sarıgül'ü Kızdıracak 'TDH' İtirafı

  Kılıçdaroğlu'ndan Sarıgül'ü Kızdıracak "TDH" İtirafı

  CHP lideri Kılıçdaroğlu, Sarıgül'ün büyük önem verdiği Türkiye Değişim Hareketi'nin İstanbul'da seçimlerin kaybedilmesinde etkili olduğunu ima etti. (Dün 08:24)

   

  Niğde'de Otomobil Çekilişi Sonuçları Belli Oldu

  Niğde'de Otomobil Çekilişi Sonuçları Belli Oldu

  Niğde’de Özden Market “Her 39 Günde Bir Araba, 9 LED TV” kampanyasının ilk çekilişini gerçekleştirdi. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Türkiye'nin Elma Deposuna Don Darbesi

  Türkiye'nin Elma Deposuna Don Darbesi

  Niğde Ziraat Odası Başkanı Veli Kenar, 30 Mart'ta yaşanan don olayının elma üreticilerine büyük darbe vurduğunu söyledi. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Vali, Akkaya Barajı ile İlgili Açıklamalarda Bulundu

  Vali, Akkaya Barajı ile İlgili Açıklamalarda Bulundu

  Niğde ile Bor ilçesi arasında bulunan Akkaya Barajındaki kirliliği gidermek için oluşturulan komisyona başkanlık eden Vali Necmeddin Kılıç, Niğde’de bulunan 2 meyve suyu fabrikasına ön arıtma kurmaları konusunda tebligat yapıldığını ve süre verildiğini söylerken, son çare olarak uzun vadede tüm atıkları toplayarak Emen Ovası’na götüren ve orada arıtabilecek bir projenin hazırlığı içerisinde olduklarını söyledi. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri