05:3500
SON DAKİKA NİLÜFER HABERLERİ

Son Dakika Nilüfer Haberleri


NİLÜFER

Nilüfer Yumlu, Türk pop müzik şarkıcısı, şarkı sözü yazarı, müzisyen, yapımcıdır.
Türk Pop Müzik tarihinin en önemli sanatçılarından Nilüfer, 31 Mayıs 1955 yılında Cihangir'de doğdu.
1970 yılında, henüz İstanbul İtalyan Lisesi'nde öğrenciyken, katıldığı Hafta Sonu Gazetesi'nin Altın Plak Ses... Devamı

   

  İstanbul'da Kültür Sanat

  İstanbul'da Kültür Sanat

  "Ramazanda Caz" festivali kapsamında Norveç cazının usta isimleri Hakon Kornstad, Ingebrigt Haker Flaten ve Jon Christensen 19 Temmuz'da Zorlu Center PSM'de konser verecek Nilüfer, "Avea ile Yıldızlar Açıkhava Sahnesi'nde" konserleri çerçevesinde 19 Temmuz'da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarıyla buluşacak "Harbiye Açıkhava Konserleri"nde Sezen Aksu 21, 22, 23 ve 24 Temmuz'da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde sevenlerinin karşısında olacak. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Ramazana doğru -

  Ramazana doğru -

  Bursa Büyükşehir Belediyesi, birlik, beraberlik ve paylaşmanın simgesi olan ramazan ayının kentte anlamına yakışır şekilde yaşanması için "Temaşa-i Ramazan" programı hazırladı. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Bursa'da 'Temaşa-İ Ramazan' Coşkusu Başlıyor

  Bursa'da 'Temaşa-İ Ramazan' Coşkusu Başlıyor

  Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve paylaşmanın simgesi 11 ayın sultanı Ramazan ayı, Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ‘Temaşa-i Ramazan’ programı ile Bursa’da daha da anlamlı ve eğlenceli bir atmosferde yaşanacak. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Ramazana Doğru

  Bursa Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayının Bursa'da anlamına yakışır şekilde yaşanması için "Temaşa i Ramazan" programı hazırladı Belediye Başkanı Altepe: "Ülkemizde ramazan kültürünü en güzel şekilde yaşayan belde ve topraklar bizim topraklarımız. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Bursa'da 'Temaşa-i Ramazan' Coşkusu Başlıyor

  Bursa'da 'Temaşa-i Ramazan' Coşkusu Başlıyor

  Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve paylaşmanın simgesi 11 ayın sultanı Ramazan ayı dolayısıyla Bursa Büyükşehir Belediyesi ‘Temaşa-i Ramazan’ programı hazırladı. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Güldür Güldür Show' Açıkhava'da Kırdı Geçirdi

  Güldür Güldür Show" Açıkhava'da Kırdı Geçirdi

  Uzun zamandır BKM Sahnesi'nde gerçekleşen gösterileri ile hem salondaki hem ekran başındaki seyirciyi güldüren "Güldür Güldür Show", BKM organizasyonu ile ilk kez Açıkhava'da sahne aldı. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Soma'daki Maden Faciası

  Türkiye Kadın Girişimciler Derneği, Tüm Taşıma İşçileri Sendikası, Türkiye İş Kadınları Derneği ve İletişim Platformu Derneği, maden ocağında çıkan yangında hayatını kaybedenler için başsağlığı mesajı yayımladı Dünyaca ünlü Barbadoslu pop şarkıcısı Rihanna, sosyal paylaşım sitesindeki hesabında siyah renkli fon üzerine "SOMA" yazısı ile madenci kaskı yer alan fotoğraf paylaştı. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Nilüfer Annesini Kaybetti

  Nilüfer Annesini Kaybetti

  Şarkıcı Nilüfer, 97 yaşındaki annesi Zeynep Lütfiye Yumlu'yu kaybetti. (27 Nisan 2014 Pazar )

   

  TTNET Müzik'ten 2013 Yılında Ziyaretçi Rekoru

  25 milyon müzikseverin buluşma noktası oldu. (28 Ocak 2014 Salı )

   

  Nilüfer'den Kayahan'a Geçmiş Olsun Telefonu

  Nilüfer'den Kayahan'a Geçmiş Olsun Telefonu

  Yıllar önce 'yumuşak doku kanseri' teşhisi konan Kayahan, iki kez yenmeyi başardığı hastalıkla yeniden mücadele ediyor. (24 Aralık 2013 Salı )

   

  Yaşamları Kadar Vefatları da İz Bıraktı

  Türkiye'de bu yıl sanat, spor ve edebiyat alanında önemli isimler yaşama veda ederek, sevenlerini üzdü. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Emrah'ın Oğlu İşten Atıldı

  Emrah'ın Oğlu İşten Atıldı

  Şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun, röportaj verdikten sonra asgari ücretle çalıştığı baklavacı tarafından işten çıkarıldı. (13 Aralık 2013 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.07.2014 05:35:02. #1.13#